Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
505 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 505 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 34]

601ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Σεπ 27, 2012 9:16 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Constantin@ έγραψε:

Ααυτό το "τώρα είσαι μάνα, που θες να πας..." το αντιμετώπισα κι εγώ. Αλλά έρχεται στιγμή που σκάω και αν δε βγω νομίζω ότι θα πάθω τίποτα. Για την ώρα που έχει καλό καιρό ακόμα, παίρνω τη μπέμπα στο καρότσι και πάμε καμια βόλτα.΄
Τη δευτέρα έχουμε εμβόλια κι εμείς...να δω θα έχει πάρει καθόλου βάρος..είμαστε από τις αδύνατες!
Καλή συνέχεια σε όλες!

Σήμερα είστε 4 μηνών εσείς Constantin@ μου; να σου ζήσει!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 654316
πόσο είναι η μπεμπούλα σου κ λες ότι είναι αδύνατη; Εγώ που έχω ζυγαριά στο σπίτι σήμερα τον έβγαλα 6,400-6,500.
Κι εμείς βγαίνουμε καθημερινά τώρα που είναι τόσο καλός ο καιρός! Κ το πρωί για καφέ κ δουλίτσες κ συνηθως κ το απόγευμα για περπάτημα στη λίμνη. Σήμερα ήταν να βγούμε κατά τις 9 κ με το μπέμπη αλλά ακυρώθηκε οπότε δε βγαίνω καθόλου τελικά. Αύριο το πρωί τώρα Wink

602ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Σεπ 27, 2012 9:45 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
buttonaki έγραψε:
Constantin@ έγραψε:

Ααυτό το "τώρα είσαι μάνα, που θες να πας..." το αντιμετώπισα κι εγώ. Αλλά έρχεται στιγμή που σκάω και αν δε βγω νομίζω ότι θα πάθω τίποτα. Για την ώρα που έχει καλό καιρό ακόμα, παίρνω τη μπέμπα στο καρότσι και πάμε καμια βόλτα.΄
Τη δευτέρα έχουμε εμβόλια κι εμείς...να δω θα έχει πάρει καθόλου βάρος..είμαστε από τις αδύνατες!
Καλή συνέχεια σε όλες!

Σήμερα είστε 4 μηνών εσείς Constantin@ μου; να σου ζήσει!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 654316
πόσο είναι η μπεμπούλα σου κ λες ότι είναι αδύνατη; Εγώ που έχω ζυγαριά στο σπίτι σήμερα τον έβγαλα 6,400-6,500.
Κι εμείς βγαίνουμε καθημερινά τώρα που είναι τόσο καλός ο καιρός! Κ το πρωί για καφέ κ δουλίτσες κ συνηθως κ το απόγευμα για περπάτημα στη λίμνη. Σήμερα ήταν να βγούμε κατά τις 9 κ με το μπέμπη αλλά ακυρώθηκε οπότε δε βγαίνω καθόλου τελικά. Αύριο το πρωί τώρα Wink

Αχ ναι, τέτοια ώρα πριν 4 μήνες πονούσα τόσο πολύ!!! Και τώρα τη βλέπω που γελάει και πιάνει τα παιχνίδια της!
Η μπέμπα γεννήθηκε 2730 και πριν ένα μήνα που είχαμε πάει για τα εμβόλια ήταν 4600. Τώρα υπολογίζω να είναι 5300-5400, τη δευτέρα θα σας πω. Όταν τη βλέπεις δε λες πωπω ένα αδύνατο μωράκι, καλή είναι, αλλά έχω το άγχος πάντα μη χάσει κανα γεύμα. Τις τελευταίες 15 μέρες τρώει πιο καλά, έχουμε φτάσει τα 820-900 την ημέρα. Κάθε μωράκι είναι διαφορετικό.
Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου!

603ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Σεπ 27, 2012 10:16 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Constantin@ έγραψε:

Αχ ναι, τέτοια ώρα πριν 4 μήνες πονούσα τόσο πολύ!!! Και τώρα τη βλέπω που γελάει και πιάνει τα παιχνίδια της!
Η μπέμπα γεννήθηκε 2730 και πριν ένα μήνα που είχαμε πάει για τα εμβόλια ήταν 4600. Τώρα υπολογίζω να είναι 5300-5400, τη δευτέρα θα σας πω. Όταν τη βλέπεις δε λες πωπω ένα αδύνατο μωράκι, καλή είναι, αλλά έχω το άγχος πάντα μη χάσει κανα γεύμα. Τις τελευταίες 15 μέρες τρώει πιο καλά, έχουμε φτάσει τα 820-900 την ημέρα. Κάθε μωράκι είναι διαφορετικό.
Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου!

Ευχαριστώ πολύ Constantin@ μου!!!
Εμένα ο μπεμπούλης μου είναι 2 μέρες μεγαλύτερος από τη δικιά σου Wink
Εμένα γεννήθηκε 2,930. Πάντως η παιδίατρος μου μου είπε ότι ζητούμενο είναι τα μωράκια να έχουν διπλασιάσει το βάρος της γέννησης τους εως τον 6ο μήνα!!! Εμείς το διπλασιάσαμε στον 3ο κι ας είμαστε θεωρητικά από τους αδύνατους της 'γενιάς' του! χαχαχα!
Όσο για το πόσο τρώει, δεν ξέρω, δεν έμαθα ποτέ γιατί θηλάζω αποκλειστικά.

604ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Σεπ 27, 2012 10:46 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
buttonaki έγραψε:
Constantin@ έγραψε:

Αχ ναι, τέτοια ώρα πριν 4 μήνες πονούσα τόσο πολύ!!! Και τώρα τη βλέπω που γελάει και πιάνει τα παιχνίδια της!
Η μπέμπα γεννήθηκε 2730 και πριν ένα μήνα που είχαμε πάει για τα εμβόλια ήταν 4600. Τώρα υπολογίζω να είναι 5300-5400, τη δευτέρα θα σας πω. Όταν τη βλέπεις δε λες πωπω ένα αδύνατο μωράκι, καλή είναι, αλλά έχω το άγχος πάντα μη χάσει κανα γεύμα. Τις τελευταίες 15 μέρες τρώει πιο καλά, έχουμε φτάσει τα 820-900 την ημέρα. Κάθε μωράκι είναι διαφορετικό.
Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου!

Ευχαριστώ πολύ Constantin@ μου!!!
Εμένα ο μπεμπούλης μου είναι 2 μέρες μεγαλύτερος από τη δικιά σου Wink
Εμένα γεννήθηκε 2,930. Πάντως η παιδίατρος μου μου είπε ότι ζητούμενο είναι τα μωράκια να έχουν διπλασιάσει το βάρος της γέννησης τους εως τον 6ο μήνα!!! Εμείς το διπλασιάσαμε στον 3ο κι ας είμαστε θεωρητικά από τους αδύνατους της 'γενιάς' του! χαχαχα!
Όσο για το πόσο τρώει, δεν ξέρω, δεν έμαθα ποτέ γιατί θηλάζω αποκλειστικά.

Οπότε κι εμείς μάλλον το διπλασιάζουμε τώρα στον 4ο. Μια χαρα δηλαδή. Μακάρι να θήλαζα κι εγώ αποκλειστικά. 2 μήνες κράτησε το γάλα μου, γιατί από την αρχή στρεσαρίστηκα και δεν είχα ποτέ πολύ. Έκανε ίκτερο η μπέμπα και δε με άφηναν να τη θηλάζω για να πάρει πολλά υγρά γρήγορα και τελικά δεν ήρθε ποτέ πολύ γάλα.
Καλή συνέχεια και φιλιά στα πατουσάκια του!

605ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Σεπ 27, 2012 11:22 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Constantin@ έγραψε:
Οπότε κι εμείς μάλλον το διπλασιάζουμε τώρα στον 4ο. Μια χαρα δηλαδή. Μακάρι να θήλαζα κι εγώ αποκλειστικά. 2 μήνες κράτησε το γάλα μου, γιατί από την αρχή στρεσαρίστηκα και δεν είχα ποτέ πολύ. Έκανε ίκτερο η μπέμπα και δε με άφηναν να τη θηλάζω για να πάρει πολλά υγρά γρήγορα και τελικά δεν ήρθε ποτέ πολύ γάλα.
Καλή συνέχεια και φιλιά στα πατουσάκια του!

Δεν πειράζει για το θηλασμό! Σημασία έχει να είσαι εσύ κ η μπεμπούλα σου καλά Wink
Θα τα λέμε...
Φιλάκια κ σε σας Wink

606ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Σεπ 27, 2012 12:06 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλησπέρα!!Είστε εδω?Δεν με βλέπω να κοιμάμαι απόψε..η ψυχολογία στα πατώματα,το γιατί αγνωστο...απο το πρωί είμαι έτσι δεν θέλω να μιλάω σε άνθρωπο...τέλος πάντων η ουσία είναι οτι η μπεμπούλα είναι μια χαρά και κοιμάτε το σαυράκι μου(απο το θυσαυράκι μου)χιχιχι.
Σοφάκι μου για αυτά που γράφω θα τα προσθέτω στα λαχανικά και στα φρούτα αν με κάποια φρούτα βγαίνει νερουλή η κρέμα.αυτα υπάρχουν σε σποράκια και νιφάδα,και τα δυο τα βράζεις και τα αλέθεις μετά.
Σήμερα μίλησα και με μια παιδίατρο και μου είπε οτι υπάρχει και ρυζάλευρο χωρίς γάλα και ζάχαρη αλλά δεν θυμόταν πιο,θα το κοιτάξει είπε και θα μου πει.η αλήθεια είναι οτι είναι ευκολια.αλλά έχουμε καιρό ακόμα θα δούμε.
Αυριο περιμένουμε το πάρκο μας και καινούρια παιχνιδάκια!!!
Αχ ρε κορίτσια μου ζήτησε το αφεντικό μου(και αδερφή μου)να γυρίσω στην δουλειά όσο πιο γρήγορα μπορώ..αυτόν που πήραν στη θέση μου τα έχει κάνει μούσκεμα...απο την μια σκέφτομαι τα χρήματα και λεω να παω και απο την άλλη πως να την αφήσω τοσο δα μικρούλα,όπως λέτε και εσείς ούτε στην μαμά μου θα είμαι ήσυχη..
μια χαρά είναι τα μπεμπάκια σας!!!εμένα μου έχουν πέσει τα χεριαααααα!!!!!χαλάλι της εννοείτε τα πάντα αλλά είναι 8 κιλά η σκατουλίτσα μου γεννηθηκε 4200 βέβαια..τότε καλά ήταν απο δω και πέρα αρχίζουν τα...βάρη!!!
cleo μου δίκιο έχεις κοριτσάκι μου προσπαθησέτο όσο μπορείς και βάλε και τον αντρα σου να τους μιλήσει,κρίμα είναι,αλλά και πάλι αν δείς και δεν βγάζεις ακρη...αστο να περάσει.
Σορυ για την πολυλογία μου πάλι...
Σας φιλώ να έχετε όμορφη νύχτα κοριτσούδια!!!!!!και τα μπεμπάκια μας ακόόόόόόόμη καλύτερη!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 417472

607ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 1:30 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες! Σήμερα η μπεμπούλα κοιμήθηκε για πρώτη φορά 8ωρο τη νύχτα. Σαν θαύμα μου φάνηκε, γιατί μέχρι τώρα άντε να κατάφερνε το 5ωρο και αυτό σπάνια. Λέτε να ξανασυμβεί? Τη βάλαμε πρώτη μέρα και στο πάρκο χτες και δείχνει να της αρέσει η άπλα.
Καλημέρα σε μαμάδες και μωράκια!

608ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 1:49 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερ σας φιλες μου..ειμαι λιγο καπως κ θελω την γνωμη σας διοτι μονο εεις πορειτε ν με καταλαβετε..λοιπον χθες πηγαμε παιδιατρο γ εμβολιο....μας ζυγισε κ γτασαμε τα 8250 γρ κ 73 ποντους,,,ειμαστε ψηλοι κ μεγαλοσωμοι..ως εκει καλα.....το θεμα ειναι πως απο τον 3ο μην αως τον 4ο το παιδι τις 2 πρωτες βδομαδες ετρωγε αρκετα ως κ 200 μλ αν γευμα συνολο 5 γευματα κ μετα απο 2 βδομαδες 60-100 μλ ανα 3-4 ωρες..εριξε παρα πολυ τα μλ του συνολικα....η γιατρος μου λεει πως ειναι πολυ πολυ καλα σε βαρος αλλα τι να το κανω???οκ μποτρει ν το εβαλε στην αρχη του μηνα που ετρωγε καλα..αλλα μετα γιατι??μπορει ν περναει φαση αλλα τοσο καιρο...σημερα εφαγε κοιμισμενος 12 το βραδυ 160 μλ 6,30 το πρωι 1000 μλ κ 11,30 130 μλ με πολυ ζορι..τοσο δεν ετρωγε ουτε στον 2ο μηνα....ειμαι να σκασω.....κ η παιδιατρος χαλαρη...μηπως ειμαι εγω υπερβολικη??μηπως μηπως???εσας ποσο τρωνε????ξενο τρωει.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

609ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 1:50 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
διορθωση 6,30 το πρωι 100μλ κ οχι 1000 Sad

610ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 3:17 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!!!

Pharmacy νομιζώ ότι τσάμπα αγχώνεσαι, όλα τα μωράκια έχουνε τους δικούς τους ρυθμούς, και φτου να μην σας ματιάσω είσαστε μια χαρα για 4 μηνων!!!!Μπορεί να περνάει φάση αλλα εφόσον ειναι μια χαρά να μην σε απασχολεί.
Και εγώ που την θηλάζω κάποια διάστημα μπορει να πέρναγαν και 4-5 ωρες και να μην ήθελε να φάει ή το βράδυ κοιμόταν σερί 8 ώρες.Δεν την πίεσα όμως και τώρα άρχισε απο μόνη της πάλι τα 3ωρα και τα 2ωρα.
Ασε το μωράκι σου να πράξει όπως εκείνο νομίζει.

611ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 3:24 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pharmacy έγραψε:διορθωση 6,30 το πρωι 100μλ κ οχι 1000 Sad

Αχ βρε μανούλα....δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι τόσο πολύ. Αφού πίνει έστω κ τόσο καλά είναι. Ξέρεις πόσα μωράκια αντιμετωπίζουν πρόβλημα βάρους κ πίνουν μάξιμουμ 60-70 μλ τη φορά; Κι όμως μεγάλωσαν μια χαρά κ στα 3-4 γίναν κ σούπερ στρουμπουλά Laughing
Καλό είναι να ακολουθούμε εμεις τους ρυθμούς τους γιατί μπορεί απλά να φτιάχνουν το πρόγραμμά τους κ να μην αντέχει άλλο το στομαχάκι τους.
όλα καλά...μια χαρά ωράκι έχεις, αφου σε καθησύχασε κ η παιδίατρος Wink

612ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 3:41 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κι από μας!
Χθες βράδυ πήγαμε για εμβολιακια στα μπουτάκια των μικρών μου κ είχαμε μια μικροταλαιπωρία...Κάναμε από τρία στον καθένα κ την "ψιλοάκουσαν" pale Από βάρος φτάσαμε τα 8,960 με μέτριο ύψος 66 εκ.και μια κεφάλα 45 πόντους χεχε!
Ανέβασε κ πυρετό το βράδυ αλλά έπεσε γρήγορα ευτυχώς. Από φαγητό ξεκινάμε την άλλη εβδομάδα σιγα-σιγά με φρουτάκια, μηλο-αχλάδι κ ανά εβδομάδα ένα επιπλέον φρούτο, μετα χορτόσουπα, κλπ...
Από γκρίνια είμαστε φουλ τώρα με τα ούλα αφού δεν παίνει πιπίλα αλλά ευτυχώς σε γενικές γραμμές είναι καλούλης κ πολύ πολύ γλυκούλης. Ασχολείται κι ο αδερφούλης του μαζί...είναι σκέτοι γλύκες!!!
Αυτάααα...πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!

613ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 4:14 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
raina έγραψε:Καλησπέρα κι από μας!
Χθες βράδυ πήγαμε για εμβολιακια στα μπουτάκια των μικρών μου κ είχαμε μια μικροταλαιπωρία...Κάναμε από τρία στον καθένα κ την "ψιλοάκουσαν" pale Από βάρος φτάσαμε τα 8,960 με μέτριο ύψος 66 εκ.και μια κεφάλα 45 πόντους χεχε!
Ανέβασε κ πυρετό το βράδυ αλλά έπεσε γρήγορα ευτυχώς. Από φαγητό ξεκινάμε την άλλη εβδομάδα σιγα-σιγά με φρουτάκια, μηλο-αχλάδι κ ανά εβδομάδα ένα επιπλέον φρούτο, μετα χορτόσουπα, κλπ...
Από γκρίνια είμαστε φουλ τώρα με τα ούλα αφού δεν παίνει πιπίλα αλλά ευτυχώς σε γενικές γραμμές είναι καλούλης κ πολύ πολύ γλυκούλης. Ασχολείται κι ο αδερφούλης του μαζί...είναι σκέτοι γλύκες!!!
Αυτάααα...πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!


raina μου καλησπέρα!!!

μια χαρά και εσείς!!πω πω μεγαλώνουνε γρηγορα!!!Ρυζάλευρο δεν σου είπε να δώσεις?Ξεκινάτε κατευθειαν φρουτάκια?

614ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 9:50 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Pharmacy μου, συμβουλή μου είναι να χαλαρώσεις γιατί το παιδάκι σου μου φαίνεται ότι είναι πααααρα πολύ αναπτυγμένο! Η γιατρός μου μου έλεγε ότι σημασία δεν έχει ο ρυθμός που θα πάρουν βάρος αλλά πόσο έχουν πάρει σύνολο κ εσένα κ από βάρος κ από ύψος μου φαίνεται ότι είναι πολύ καλό!!!
Εμένα είναι γύρω στα 6,500 κιλάκια κ επειδή θηλάζω ποτέ δεν ήξερα πόσο τρώει, είναι ένα μυστήριο για μένα Rolling Eyes
Αλλά είναι κ καλό αφού ποτέ δεν έβαλα τέτοια άγχη!
Μπορεί να ναι φάση κ μετά να ξαναρχίσει να τρώει το μωράκι σου, μπορεί κ όχι αλλά αφού είστε πολύ πολύ καλά, μην ανησυχείς...
Γνώμη μου πάντα, έτσι Wink
Ράινα, μια χαρά είναι ο μπεμπούκος σου! Μέτριο ύψος λες, στις καμπύλες ψηλός δεν είναι για τόσο μηνών; έτσι μου φαίνεται... Εμείς 3 μηνών ήμασταν 65 πόντους κ μού είπε ότι είναι ψηλός Rolling Eyes Τώρα θα πάμε την άλλη βδομάδα να τον δούμε κ να κάνουμε κ άλλο εμβολιάκι Shocked
Αδαμαντίνη μου, τι θα κάνεις τελικά; Στη δουλειά αν γυρίσεις θα λείπεις πολλές ώρες από το σπίτι ή θα δουλεύεις λιγότερο; Μη στεναχωριέσαι πάντως, ΟΛΑ θα γίνουν Smile

615ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 10:05 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σημερα εσπαε καθε ρεκος ..εφαγε συνολικα 400 μλ κ αντε το πολυ να φαει ακομα..ισως να ειναι οαλ μαζι κ απο το εμβολιο που βαλαμε χθες....
το ξερω οτι πρεπει ν χαλαρωσω κ λεω ας φαει οταν κλαψει κ οσο θελει αλλα κατι με τρωει....αλλα θα το προσπαθησω μιας κ με αυτο το τροπο τα νευρα μου ειναι κουρελια..ολο κλαιω κ ολα μου φταινε....
θα σας ενημερωνω...
ραινα ο μπουμπουκος φοβερος..μπουτονακι μου σας βρισκω τελεια κ πολυ καλυτερα που δεν ξερεεις ποσο τρωει κ δεν σκας ετσι..φιλακια σε ολα τα μπουτακια

616ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Σεπ 28, 2012 12:40 pm

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Pharmacy μου,
τότε πολύ πιθανό να είναι κ από το εμβόλιο! Μην ανησυχείς! Είναι πολύ καλό το μπεμπέ σου Very Happy

Κοριτσάκια, δεν έχουμε μείνει πολύ λίγες ή είναι απλά η ιδέα μου? Rolling Eyes
Οκ, δεν ήμασταν ποτέ μεγάλη ομαδούλα όπως άλλες αλλά τώρα έιμαστε πολύ πολύ λίγες Sad
Μάλλον τρέχουν κ δε φθάνουν οι υπόλοιπες μανούλες κ δεν έχουν χρόνο για το φόρουμ...
Άσχετο, κορίτσια εσείς έχετε γενικότερα βοήθεια; από γονείς-πεθερικά αλλά κ από τον άντρα σας;
Εμένα λείπει πολλές ώρες στη δουλεια κ σε προπονήσεις κ είμαι πολλές ώρες μόνη Sad ΟΚ, πάω για καφεδάκι το πρωί τώρα που είναι καλός ο καιρός κ το απόγευμα για περπάτημα μαζί με το καρότσι κ φίλες αλλά εμένα μου λείπει να περνάω χρόνο με τον άντρα μου κ ίσως θα ήθελα να ξεκουράζομαι λίγο παραπάνω από το μωρό. Μου λέει η πεθερά μου να τον αφήνω αλλά εγώ δε θέλω... Είναι κ μια διαδικασία το να πάω να τον αφήσω κ να τον πάρω μαζί με τον αποκλειστικό θηλασμό. Ουσιαστικά δε μένει πολύς χρόνος. Ενώ άλλο είναι να στον προσέχει κάποιος σπίτι..Αλλιώς προτιμάω να τον έχω μαζί μου!
Δεν ξέρω, είμαι στα down μου Sad
Περνάνε οι μέρες σα νερό κ νιώθω ότι δε βλέπω πολύ τον αντρούλη μου κ μου λείπει Sad
Κ σήμερα το βράδυ ήθελε να βγούμε αλλά δεν έχω όρεξη κ ούτε ήθελα να πηγαίνω πάλι να τον αφήνω στην πεθερά μου κι αυτή τη διαδικασία που σας έλεγα νωρίτερα Mad Πήγαμε το μεσημέρι κ για να τον δει κ για να φάμε. Πιο πριν ήμουν για καφέ στο κέντρο κ μετά την πεθερά μου γυρίσαμε κ το απόγευμα πήγαμε για περπάτημα. Πόσο ν'αντέξω κ όλη μέρα μόνη με τον μπέμπη κ στο πηγαινέλα;!
΄Οπως καταλαβαίνεται δε μου φταίει ένα πράγμα αλλά πολλά κ διάφορα... Κ θέλω να βρω χρόνο κ εγώ για γυμναστήριο που πήγαινα πάντα κ τώρα μάλλον είναι πολυτέλεια Crying or Very sad Η λύση είναι να τον πηγαίνω στην πεθερά μου που αυτό σημαίνει με το πηγαινέλα κ προετοιμασια του μπέμπη όχι μία ώρα που είναι το γυμναστήριο αλλά 3 τουλάχιστον Crying or Very sad
Καλά, δε σας ζαλίζω άλλο!
κορίτσια, αλήθεια δεν είμαι γενικότερα γκρινιάρα Cool

617ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Σαβ Σεπ 29, 2012 5:20 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μόλις σας διάβασα,δεν μπορω να γράψω τωρα την εχω αγκαλια ...πολυ γκρινια με τα δοντια .θα βρω χρονο μεχρι το βραδακι.σας φιλω!!!

618ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Σαβ Σεπ 29, 2012 6:41 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Προχτές τη νύχτα κοιμήθηκε για πρώτη φορά ολόκληρο 8ωρο σερί! Είπα τυχαίο θα 'ναι, αλλά και χτες το βράδυ το ίδιο. Από τις 12 μέχρι τις 7:30!!! Λέτε να ξανασυμβεί και απόψε? Μακάρι....
Κορίτσια πότε αρχίζουν τα δόντια? Εμένα μασάει πια τα πάντα, φορμάκια, σεντόνια, κουδουνίστρες... ότι βρει. Λέτε να έχει αρχίσει η φαγούρα για τα δοντάκια?

619ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Σαβ Σεπ 29, 2012 1:01 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρααααα,μια χαρά τα μωράκια μας ακούω και πολύ χαίρομαι!!!!pharmacy μην αχγώνσαι παιδί μου παίδαρος είναι,είναι καλή η διαθεσή του???τότε μην σκας!!!!ας φάει και λιγότερο σιγά!!!Σοφία μου νομίζω οτι οι πιο πολλές έτσι είμαστε οι άντρες δουλεύουν και εμείς πάνω κάτω με τα καρότσια να περάσει η ωρα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 429657 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 429657 εμένα η αλήθεια είναι οτι με βοηθάει πολύ ο αντρας μου,οι αδερφές μου και η μαμά μου έρχονται συνέχεια σπίτι (μένουμε δίπλα)αλλά δεν θα με βοηθησουν σε δουλειες και μαγειρεμα μόνη μου τα κάνω και με τον Σωτήρη βέβαια.Για την δουλειά το σκέφτηκα δεν θα γυρίσω τελικά στεναχωριέμαι για την αδερφή μου γιατί είναι οικογενειακή επιχηρησει αλλά δεν μπορώ,ας ζοριστούμε λίγο,ευτηχως δεν έχουμε ενοικιο.
Σήμερα ήρθε το πάρκο μας πολύ της άρεσε της σκατουλίτσας!!!!constantin@ μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω...και εμένα το έκανε για 15-20 μέρες...σερι 11-8.τρέλα!!!!!!!!!!!σούπερ!!!!εεεε έχει 10 μέρες που κοιμάτε 10 ξυπνάει 3-3.30 τρωει και κοιμάτε σε 10 λεπτά και ξαναξυπνάει στις 7 ξανατρώει και ξανακοιμάτε ως τις 9-9.30.αλλά το 11-8....πάει...ίσως είναι τα δόντια ίσως οτι αρχίζουν και πεινάνε παραπάνω τί ναπω...θα στρώσουν πάλι!!!!Συγγνώμη για την πολύλογία μου...Σοφιιιι έχεις δίκιο που πήγαν οι υπόλοιπες????????οεο????
ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 417472

620ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Σαβ Σεπ 29, 2012 1:16 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
raina έγραψε:Καλησπέρα κι από μας!
Χθες βράδυ πήγαμε για εμβολιακια στα μπουτάκια των μικρών μου κ είχαμε μια μικροταλαιπωρία...Κάναμε από τρία στον καθένα κ την "ψιλοάκουσαν" pale Από βάρος φτάσαμε τα 8,960 με μέτριο ύψος 66 εκ.και μια κεφάλα 45 πόντους χεχε!
Ανέβασε κ πυρετό το βράδυ αλλά έπεσε γρήγορα ευτυχώς. Από φαγητό ξεκινάμε την άλλη εβδομάδα σιγα-σιγά με φρουτάκια, μηλο-αχλάδι κ ανά εβδομάδα ένα επιπλέον φρούτο, μετα χορτόσουπα, κλπ...
Από γκρίνια είμαστε φουλ τώρα με τα ούλα αφού δεν παίνει πιπίλα αλλά ευτυχώς σε γενικές γραμμές είναι καλούλης κ πολύ πολύ γλυκούλης. Ασχολείται κι ο αδερφούλης του μαζί...είναι σκέτοι γλύκες!!!
Αυτάααα...πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!
μια χαρά παίδαροι και εσείς!!!!!!!!πολλά φιλιά στα ΄΄πονεμένα΄΄τους μπουτάκια!!!!!

621ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Σεπ 30, 2012 5:37 am

cleo!

cleo!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα φιλες μου!
pharmacy μια χαρα ειναι ο μπεμπακος σου,μην αγχωνεσαι και χαλαει η ψυχολογια σου.κι εγω που θηλαζα δεν ηξερα ποτε ποσο τρωει,και αλλες φορες ετρωγε στο 2ωρο,3ωρο,4ωρο,οποτε ηθελε!και απο διαρκεια παλι οση ωρα ηθελε.γενικα τα μωρα τρωνε οποτε και οσο θελουν και εφ'οσον παιρνουν βαρος ολα ειναι ΟΚ.
buttonaki ουτε και εγω εχω βοηθεια απο κανεναν (οι γονεις μου μακρια και δουλευουν,τα πεθερικα κοντα αλλα δεν ερχονται-τα'χω ξαναπει αυτα!-και ο αντρας μου δουλευει 12ωρα και βαλε!)βγαινω και εγω βολτιτσες με το καροτσι η με το αυτοκινητο παω στους γονεις η σε καμια φιλη μου,αυτα!γενικα ο δικος μου δεν κοιμαται πολυ την ημερα και με θελει ολη την ωρα κοντα του!οταν και οσο κοιμηθει εγω κανω δουλειες..πολυ κουραση και φυσικα τα νευρα μου στο κοκκινο!!!
χαιρομαι που διαβαζω για ολα τα μπεμπακια οτι ειναι καλα και μεγαλωνουν..raina,marin,adamantini,constantin@ πολλα φιλακια και σε οσες μαμαδες εχουν καιρο να μας γραψουν νεα τους τις περιμενουμε!

622ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Οκτ 01, 2012 11:06 am

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια!!! Καλο μηνα!!! Διαβασα στα πεταχτα τα νεα σας. Very Happy Χαιρομαι που ολα ειναι καλα Very Happy adamantini, pharmacy, cleo, marin kai raina τα μωρακια σας ειναι super! Very Happy Μπραβο σας!!
Εμεις με το ζορι πιασαμε τα 6kg. Ειναι ομως υπεροχη Very Happy Γελαει συνεχεια! Δεν εχω ξαναδει μωρο να γελαει ετσι Very Happy ... Το σπιτι ειναι ζωντανο απο τις κραυγουλες χαρας που βγαζει. Βαζει οτι βρει στο στομα. Πιανει τα πατουσακια της, μου δινει τα χερακια της οταν της λεω "ελα". Με τρελαινει...
Pharmacy δεν βλεπω τον λογο ν΄ ανυσηχεις ετσι. Το μωρακι σου αναπτυσσεται τελεια! Ηρεμησε και κατσε να χαρεις τον κουκλο σου! Very Happy
Τα φιλια μου και στα υπολοιπα κοριτσια και στα μωρακια μας! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 417472

623ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Οκτ 02, 2012 5:20 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλό μήνα κορίτσια.
Τι κάνετε μανούλες και μπεμπάκια???Εμείς είμαστε μια χαρά,τρώμε τα χέρια μας τα πόδια μας γενικά οτι βρούμε αφου ρε κορίτσια θηλάζει και βάζει και το δάχτυλο η και τα δάχτυλα!!!την πονάνε τα ουλάκια της πολύ,μόλις της βάλω κρεμούλα αμέσως ηρεμεί και μετά απο λίγο τα ίδια πάλι..
της έδωσα λίγο μήλο προχθες αλλά...ρεβόταν συνέχεια και έβγαζε γουλίτσες..μάλλον της έπεσε βαρύ,τέλος πάντων θα πάμε στις 11 του μήνα για εμβόλιο να δούμε τι θα μας πει η παιδιατρος.εχει πλάκα όμως όταν μας βλέπει και τρώμε ανοιγοκλείνει το στόμα της,μέσα στο στόμα μας κοιτάει η λιχούδο!!!
Εσας κοιμούνται όλη νύχτα σερί???εδω και κάμποσες μέρες ξυπνάει ρε κορίτσια συνέχεια συνέχεια κάθε 2-3 ώρες και πίνει πολύ γάλα,κουράστηκα πιο πολύ απο τις αρχες...είναι και βαριά τωρα αχχχ τα εχω δεί ολα και θελω να καθαρίσω το σπίτι για να στρώσω σιγά σιγα.πρέπει να πάρει αδεια ο άντρας μου βέβαια για να γίνει αυτό.Ri@ είδες...πότε ήταν στην κοιλιά και πως πέρασε ο καιρός,μας γελάνε και μας εχουν πάρει τα μυαλά τα σκατούλια μας!!!
Καλό απόγευμαααα!!!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 417472

624ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Οκτ 02, 2012 5:36 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Cleo μου πως πας με την δουλειά,τον θηλασμό και τα πεθερικά με το θέμα που μας έλεγες?

625ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Οκτ 02, 2012 9:20 am

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!! Οποτε βρω λιγο χρονο μπαινω.
Αδαμαντινη κι εγω τις δινω φρουτο ομως δεν το θελει. Τρωει μια με δυο κουταλιτσες.
Δεν μου βγαζει γουλιτσες βεβαια. Γενικα της αρεσουν ολα απο λιγο.
Εννοω φρουτοκρεμα, χορτοσουπα και την απογευματινη κρεμουλα.
Για βοηθεια στο σπιτι που συζητουσατε κοριτσια δεν ειχα ποτε αλλα ουτε και θελω!!!
Τα καταφερνω μια χαρα και μονη μου!
Θελω την ηρεμια μου και ν απολαμβανω τα παιδακια μου και τον αντρουλη μου οσο μπορω γιατι κι αυτος δουλευει απο το πρωι εως το βραδυ.
Μου λειπει, ομως τι να κανουμε Rolling Eyes Δεν το κανει απο χομπι...
Εγω εκλεισα την επιχειρηση που ειχα γιατι δεν ξεκινησε καλα η εγκυμοσινη μου και επρεπε να διαλεξω. Τωρα σπιτακι με τα παιδακια μου!
Κοριτσια θα ηθελα να ρωτησω οσες μανουλες θυλαζουν, σας ηρθε περιοδος; Εγω τιποτα ακομη Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις