Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
343 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 343 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 34]

626ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Οκτ 02, 2012 10:11 am

cleo!

cleo!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
adamantini έγραψε:Cleo μου πως πας με την δουλειά,τον θηλασμό και τα πεθερικά με το θέμα που μας έλεγες?

αυτη την εβδομαδα αλλαξε ωραριο ο αντρας μου και τον κραταει αυτος!δεν γινεται συνεχεια αυτο ομως...απο την επομενη εβδομαδα θα εχω νεα να σας πω!φιλακια!

627ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Οκτ 02, 2012 10:26 am

cleo!

cleo!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ζηλευωωωωω...θελω και ο δικος μου ο μπεμπικος να αρχισει να τρωει κρεμουλες!!!απ'οτι μου εχει πει ο γιατρος μολις κλεισει τον 5ο αρχιζουμε ρυζαλευρο,μετα απο 10 μερες καροτο-κολοκυθι-πατατα και μετα απο 10 μερες μηλο (για 3 μερες) αχλαδι για αλλες 3 και την 7η και τα δυο μαζι!ανυπομονω!!!

628ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 5:46 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλησπέρα!!!!τι κάνετε??εμεις καλά η μπεμπούλα δλδ γιατί εγω....ας μην γίνομαι κουραστική όμως..
ri@ δεν μου έχει ερθει ακόμη περίοδο ούτε εμένα οχι οτι θέλω βέβαια!!!έχεις κιάλλο παιδάκι ε δεν το ήξερα η δεν το θυμάμαι αν το έχεις ξαναπεί,να τα χαίρεσαι λοιπόν!!!
Cleo μια χαρά για την εβδομάδα αυτη τότε εύχομαι όλα να πάνε καλά και μετα!!!!θα έρθει η ωρα και στο μπεμπάκο σου να φάει μην ανυσηχεις!!!!εγω της έδωσα ξανά λίγο μηλαράκι για να δω αν ήταν τυχαίο το γεγονος οτι το έβγαλε την προηγούμενη φορά αλλά και σήμερα τα ίδια όλο γουλίτσες και πολύ ρέψιμο την λυπήθηκα,δεν της ξαναδίνω μέχρι να πάμε στην γιατρό,και θα προσπαθω να τρώμε εμείς την ωρα που κοιμάτε για να μην λιγουρευετε.αν τελικά της δώσω ρυζάλευρο έχετε να προτείνετε κανένα καλό?να μην έχει γάλα και ζαχαρη?ξέρει καμία?αυτα τα νέα μας σας φιλω!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 417472

629ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 7:21 am

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pharmacy έγραψε:καλημερ σας φιλες μου..ειμαι λιγο καπως κ θελω την γνωμη σας διοτι μονο εεις πορειτε ν με καταλαβετε..λοιπον χθες πηγαμε παιδιατρο γ εμβολιο....μας ζυγισε κ γτασαμε τα 8250 γρ κ 73 ποντους,,,ειμαστε ψηλοι κ μεγαλοσωμοι..ως εκει καλα.....το θεμα ειναι πως απο τον 3ο μην αως τον 4ο το παιδι τις 2 πρωτες βδομαδες ετρωγε αρκετα ως κ 200 μλ αν γευμα συνολο 5 γευματα κ μετα απο 2 βδομαδες 60-100 μλ ανα 3-4 ωρες..εριξε παρα πολυ τα μλ του συνολικα....η γιατρος μου λεει πως ειναι πολυ πολυ καλα σε βαρος αλλα τι να το κανω???οκ μποτρει ν το εβαλε στην αρχη του μηνα που ετρωγε καλα..αλλα μετα γιατι??μπορει ν περναει φαση αλλα τοσο καιρο...σημερα εφαγε κοιμισμενος 12 το βραδυ 160 μλ 6,30 το πρωι 1000 μλ κ 11,30 130 μλ με πολυ ζορι..τοσο δεν ετρωγε ουτε στον 2ο μηνα....ειμαι να σκασω.....κ η παιδιατρος χαλαρη...μηπως ειμαι εγω υπερβολικη??μηπως μηπως???εσας ποσο τρωνε????ξενο τρωει.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

το ιδιο επαθα κι εγω...κοντεψα να σκασω απο εκει που ειχαμε προγραμμα κ το ετρωγε ολο ξαφνικα τρωει το μισο μετα απο 1 ωρα το υπολοιπο, με ενα μπουκαλι στο χερι ολη μερα μηπως πεινασει, σα την τρελη, πηγαμε στην παιδιατρο και απο εκει που εβαζε κιλο το μηνα εβαλε 500γρ μονο αλλα μας ειπε περναει φαση κ σημασια εχει οτι εβαλε κ δεν εχασε, ευτυχως τις τελευταιες μερες ειναι καπως καλυτερα, περιμενω να γκρινιαξει για να του δωσω γαλα γιατι εχω βαρεθει να πεταω γαλα, κ ο κυριος αν κρυωσει δεν το πινει..
κι εμεις τελη του μηνα ξεκιναμε κρεμουλες!!! Very Happy

630ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 7:52 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια μου Very Happy
Τι κάνετε;
Εμείς είμαστε καλά! Ο μπεμπούκος βέβαια όπως η δικιά σου Αδαμαντίνη ξύπνησε 4 φορές χθες βράδυ για να φάει Shocked ! Ούτε στις αρχές έτχι!Σήμερα όμως έχει φάει πολύ λίγο σχετικά κ άμα τον αφήσω παρατεταμένα στο στήθος, μετά το βγάζει Rolling Eyes
Περίοδο κ εγώ δεν έχω ακόμα! Καλύτερα βέβαια! Smile
Τη Δευτέρα έκλεισα ραντεβού με την παιδίατρο για εμβόλιο.'Αντε να δούμε πόσο μεγαλώσαμε- αν κ ζυγαριά έχω κ στο σπίτι. Για φαγητάκι μάλλον θα συζητήσουμε στο επόμενο ραντεβού αφού μου είχε πει ότι θα το αρχίσουμε στους 5,5 μήνες!
Φιλάκιααααα

631ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 9:14 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σε όλες! Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας? Η μπέμπα έκανε εμβόλια χτες και ανέβασε πυρετούλη. όχι πολύ, αλλά η γκρίνια ασταμάτητη. Της κόπηκε και η όρεξη...
Κι εμείς ρυζάλευρο στους 5,5 είπε η παιδίατρος. Πάντως αν και δεν έβαλε πολύ βάρος αυτό το μήνα, μόνο 600, ψήλωσε 3,5 πόντους η μικρούλα μου.
Ελπίζω να είναι καλύτερα από πυρετό αύριο, γιατί έχω κουραστεί τόοοσο πολύ από την αυπνία...

632ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 11:47 am

elena_mpempis5-5


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια,
μόλις έγινα μέλος στην ομάδα σας και θα ήθελα πρώτα απ΄όλα να σας ευχηθώ για τα παιδάκια σας. Να είναι όλα γερά και τυχερά!!!!!!!!
έχω έναν μπεμπούλη 5 μηνών (σε 2 ημέρες) και είναι τόσο παρήγορο και καθησυχαστικό να διαβάζω για θέματα που με απασχολούν. ναι δεν κοιμάται όλη ημέρα........ευτυχώς αρχίσαμε να κοιμόμαστε το βράδυ, θα αρχίσουμε κρέμες και φρούτο και αναρωτιόμουν ποια κρέμα να διαλέξω κλπ

καλό βράδυ προς το παρόν

633ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 11:56 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!
Ελπίζω να είσαστε καλα.Εμεις τα ίδια η μπουμπού μου πλέον έχει σταθερό πρόγραμμα και μου αρέσει πολύ!Εχω αρχισει και της δίνω να γλύφει απο τα φρουτακια που τρωω και σημερα με το μηλο άρπαξε το χέρι μου και το κράταγε στο στόμα της!Πολύ γέλιο.Είμαστε λίγο αδυνατούλες βέβαια ελπίζω όταν αρχίσουμε τροφούλες να πάρει τα πάνω της.
Αδαμαντίνη τι φατσούλα είναι αυτή!!!φτου φτου!!!
Εγω απο την αλλη χαλια σήμερα,ήμουν που ήμουν διαβασα οτι έφυγε απο την ζωη η μικρή Ιωάννα και απο το πρωι κλαίω διαρκως οταν το σκέφτομαι.Παρακολουθούσα το blog απο τον Μάη.
Υγεία να έχουν όλα τα παιδάκια του κόσμου!!!!!Είναι τόσο άδικο.
Τελικα βρε κορίτσια καταλαβα ότι ασχολούμαστε και χαλιόμαστε με πράγματα που δεν αξίζουν!!!
Αυτα και απο μένα!!!!
Φιλάκια σε όλες σας και στα μπεμπάκια σας!!!!!!!!

634ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 1:03 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια μου καλησπερα! Ευχομαι να εισαστε πολυ ομορφα εσεις και τα μπεμπακια σας!
Εγω σημερα μπηκα με μια ορεξη γιατι κοιμοταν η μικρη μου και ειχα χρονο....
Χαλια εγινα οπως κι εσυ marin...
Για την μικρη Ιωαννα....
Δεν το χωραει το μυαλο μου...
Τι πονος...
Ποσο δυναμη πρεπει να εχουν αυτοι οι γονεις;...
Γιατι να φευγουν αυτα τ αγγελουδακια;
Εχω κλαψει γι αυτο το θεμα σημερα...
Τι να πω;... Ειναι αδικο...

Κατα τ αλλα ολα καλα εμεις. Η ψυχουλα μου ζωηρη ζωηρη! Ολο τσιριζει και γελαει!..

635ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 1:06 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elena_mpempis5-5 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια,
μόλις έγινα μέλος στην ομάδα σας και θα ήθελα πρώτα απ΄όλα να σας ευχηθώ για τα παιδάκια σας. Να είναι όλα γερά και τυχερά!!!!!!!!
έχω έναν μπεμπούλη 5 μηνών (σε 2 ημέρες) και είναι τόσο παρήγορο και καθησυχαστικό να διαβάζω για θέματα που με απασχολούν. ναι δεν κοιμάται όλη ημέρα........ευτυχώς αρχίσαμε να κοιμόμαστε το βράδυ, θα αρχίσουμε κρέμες και φρούτο και αναρωτιόμουν ποια κρέμα να διαλέξω κλπ

καλό βράδυ προς το παρόν
Καλως ηρθες στην ομαδουλα μας Ελενα! Να σου ζησει και ο μπεμπης σου! Να ειναι γερος και ευτυχισμενος!
Θα τα λεμε εδω ολες παρεα για ολα οσα μας απασχολουν.
Φιλια σε σενα και τον μπεμπη σου!

636ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 1:13 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Constantin@ έγραψε:Καλησπέρα σε όλες! Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας? Η μπέμπα έκανε εμβόλια χτες και ανέβασε πυρετούλη. όχι πολύ, αλλά η γκρίνια ασταμάτητη. Της κόπηκε και η όρεξη...
Κι εμείς ρυζάλευρο στους 5,5 είπε η παιδίατρος. Πάντως αν και δεν έβαλε πολύ βάρος αυτό το μήνα, μόνο 600, ψήλωσε 3,5 πόντους η μικρούλα μου.
Ελπίζω να είναι καλύτερα από πυρετό αύριο, γιατί έχω κουραστεί τόοοσο πολύ από την αυπνία...
Constantin@ και η μικρη μου οταν εκανε εμβολια ετσι ηταν...
Τι να κανουν οι ψυχουλες;...
Πονανε και δεν μπορουν να μας το πουνε... Υπομονη!... Θα ειναι μια χαρα η ζουζουνα σου στις επομενες ημερες!

637ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 11:13 pm

elena_mpempis5-5


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια,
κι εμείς αυτό τον μήνα βάλαμε μόνο 270 γραμμάρια ενώ τον προηγούμενο 1300!!!!
να πω την αλήθεια στην αρχή ανησύχησα αλλά λογικά σκεπτόμενη κατάλαβα ότι δεν είναι δυνατό κάθε μήνα να βάζει τόσο τί θα γίνει γίγαντας?
οι απορίες και ανησυχίες της μαμάς!!!!!!
σας πρότειναν κάποια συγκεκριμένη κρέμα για αρχή? νερό επιτρέπεται?

638ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Οκτ 03, 2012 11:59 pm

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marin! έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!
Ελπίζω να είσαστε καλα.Εμεις τα ίδια η μπουμπού μου πλέον έχει σταθερό πρόγραμμα και μου αρέσει πολύ!Εχω αρχισει και της δίνω να γλύφει απο τα φρουτακια που τρωω και σημερα με το μηλο άρπαξε το χέρι μου και το κράταγε στο στόμα της!Πολύ γέλιο.Είμαστε λίγο αδυνατούλες βέβαια ελπίζω όταν αρχίσουμε τροφούλες να πάρει τα πάνω της.
Αδαμαντίνη τι φατσούλα είναι αυτή!!!φτου φτου!!!
Εγω απο την αλλη χαλια σήμερα,ήμουν που ήμουν διαβασα οτι έφυγε απο την ζωη η μικρή Ιωάννα και απο το πρωι κλαίω διαρκως οταν το σκέφτομαι.Παρακολουθούσα το blog απο τον Μάη.
Υγεία να έχουν όλα τα παιδάκια του κόσμου!!!!!Είναι τόσο άδικο.
Τελικα βρε κορίτσια καταλαβα ότι ασχολούμαστε και χαλιόμαστε με πράγματα που δεν αξίζουν!!!
Αυτα και απο μένα!!!!
Φιλάκια σε όλες σας και στα μπεμπάκια σας!!!!!!!!

Πόσο δίκιο έχεις...κι εγώ καταστενοχωρήθηκα χτες που το διάβασα.
Να είναι καλά τα παιδάκια όλου του κόσμου.
Όσο για τις τροφούλες, την ίδια ελπίδα έχω κι εγώ, ότι θα παχύνει λίγο άμα τις αρχίσει. Και η δική μου αδυνατούλα είναι και όλο αγχώνομαι με το πόσο θα φάει. Η μπεμπούλα σου πόσο ζυγίζει τώρα? Γιατί από ότι βλέπω κοντά είμαστε σε ηλικία...
Καλή συνέχεια σε όλες και καλώς ήρθες Έλενα, να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου!

639ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Οκτ 04, 2012 2:01 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!
Κωνσταντίνα μου η δικιά μου είναι 7350 και 67 πόντους. Μας σώζει το γεγονός ότι είναι ψηλη αν και δεν αγχωνομαι και εγω αδυνατούλα ήμουν μικρή όταν μεγάλωσα άρπαξα...χααχαχα!!!
Ελενα καλωσήρθες στην ομάδα!Να χαίρεσαιτο μπεμπάκι σου!!!Μια χαρά είναι τοβάρος μην σε αγχώνει καθόλου.
Κατα τα άλλα ηρεμα γενικα!Περιμένω να κάνει νάνι η μπουμπού να χαλαρώσω και εγώ λίγο!!!

640ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Οκτ 04, 2012 2:48 am

cleo!

cleo!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα!!!
καλωσηρθες Ελενα,να χαιρεσαι τον μπεμπουλη σου!
Καστορια ο μπεμπης σου ειναι ολα τα λεφτα!πολυ αντρακι!!!μαζι με τον μπαμπα του,τηλεορασακηδες!σαν τους δικους μου τους αντρες!!! Very Happy
δεν γνωριζα την ιστορια της μικρης Ιωαννας,ομως ειναι παντα θλιβερο να μαθαινεις οτι φευγουν μικρα αγγελουδια.κουραγιο στους γονεις.
καλο μεσημερι...

641ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Οκτ 04, 2012 11:12 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλώς ήρθες Έλενα κ να χαίρεσαι το μπεμπάκι σου!!!
Κοριτσάκια, τι όμορφα που είναι τα μπεμπίνια σας στις φώτο Very Happy
Τι όμορφα όλα!!! πωπω!!!
Ψυχούλες...
Να είμαστε όλοι καλά κ να τα έχει τα μικρά μας ο Θεούλης πάντα καλά sunny

642ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Οκτ 04, 2012 11:31 am

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ομορφα και γλυκες δεν λες τιποτα!..
Ποσο γρηγορα περασε ο καιρος και ποσο μεγαλωσαν!...
Απιστευτο!...
Σοφακι τι κανει ο παιδαρος σου;
Να μου τον φιλησεις!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 417472

643ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Οκτ 04, 2012 11:48 am

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σαν χθες μου φαινετε οτι γεννησα κ τωρα εγινε αντρακι θελει να καθεται κ στον κωλο τρομαρα του, δε κοιταει που δεν εχει ισορροπια κ παει σα σπασμενο καραβι χαχαχαχαχα!!!
αχ μωρε την υγεια τους να εχουν κ τπτ αλλο!!!! Very Happy

644ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Οκτ 04, 2012 12:06 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kastoria έγραψε:Σαν χθες μου φαινετε οτι γεννησα κ τωρα εγινε αντρακι θελει να καθεται κ στον κωλο τρομαρα του, δε κοιταει που δεν εχει ισορροπια κ παει σα σπασμενο καραβι χαχαχαχαχα!!!
αχ μωρε την υγεια τους να εχουν κ τπτ αλλο!!!! Very Happy
Χαχαχα!...
Θελουν να μεγαλωσουν γρηγορα!
Πιστευω πως τα μωρακια μας βρισκονται στην καλυτερη ηλικια!
Ανακαλυπτουν καθε μερα νεα πραγματα και εχουν απιστευτες αντιδρασεις!...

645ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Οκτ 04, 2012 12:20 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
adamantini έγραψε:Kαλησπέρα!!!!τι κάνετε??εμεις καλά η μπεμπούλα δλδ γιατί εγω....ας μην γίνομαι κουραστική όμως..
ri@ δεν μου έχει ερθει ακόμη περίοδο ούτε εμένα οχι οτι θέλω βέβαια!!!έχεις κιάλλο παιδάκι ε δεν το ήξερα η δεν το θυμάμαι αν το έχεις ξαναπεί,να τα χαίρεσαι λοιπόν!!!
Cleo μια χαρά για την εβδομάδα αυτη τότε εύχομαι όλα να πάνε καλά και μετα!!!!θα έρθει η ωρα και στο μπεμπάκο σου να φάει μην ανυσηχεις!!!!εγω της έδωσα ξανά λίγο μηλαράκι για να δω αν ήταν τυχαίο το γεγονος οτι το έβγαλε την προηγούμενη φορά αλλά και σήμερα τα ίδια όλο γουλίτσες και πολύ ρέψιμο την λυπήθηκα,δεν της ξαναδίνω μέχρι να πάμε στην γιατρό,και θα προσπαθω να τρώμε εμείς την ωρα που κοιμάτε για να μην λιγουρευετε.αν τελικά της δώσω ρυζάλευρο έχετε να προτείνετε κανένα καλό?να μην έχει γάλα και ζαχαρη?ξέρει καμία?αυτα τα νέα μας σας φιλω!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 417472
Αδαμαντινη μου ναι εχω και εναν κουκλο ο οποιος ειναι παλικαρι πια! Το καλοκαιρι εκλεισε τα 11! Very Happy
Τον εκανα στα 23 μου και σε λιγο καιρο θα πηγαινουμε παρεα βολτες!
Λατρευει την αδελφουλα του κι εκεινη λιωνει γι αυτον!
Πολυ ομορφα ολα!!!
Οσο για κρεμουλα χωρις ζαχαρη και γαλα ειναι της Γιωτης το ριζαλευρο.
Ειναι και ελληνικο προιον!
Εγω το αραιωνα με το δικο μου γαλα.
Μην τις φοβασαι τοσο πολυ. Ετσι κι αλλιως δεν τρωνε πολυ. Εχουν μεγαλωσει πολλα παιδακια με αυτες τις κρεμες...

646ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Πεμ Οκτ 04, 2012 11:11 pm

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ri@ έγραψε:
Χαχαχα!...
Θελουν να μεγαλωσουν γρηγορα!
Πιστευω πως τα μωρακια μας βρισκονται στην καλυτερη ηλικια!
Ανακαλυπτουν καθε μερα νεα πραγματα και εχουν απιστευτες αντιδρασεις!...

ετσι ειναι καθε μερα κ κατι καινουριο, τρελαθηκα απο τη χαρα μου οταν εκει που τον ταιζα μια μερα εβαλε το χερακι του στο μαγουλο μου, με τσιμπουσε βεβαια αλλα δε πειραζει ηθελε να μου δειξει την αγαπη του το μικρουλη μου!!!
λιγο γκρινιαρης μου ειναι τελευταια την ημερα ενω νυσταζει μεχρι να κοιμηθει μου βγαινει η πιστη, δε βολευεται γκρινιαζει κλαιει χτυπιεται δε ξερω τι να τον κανω κ αφου τελικα τον παιρνει ο υπνος θα ξυπνησει μετα απο κανενα μισαωρο...πολυ κακο για το τπτ!!!

647ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Παρ Οκτ 05, 2012 1:29 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημέρα κορίτσια.
πόσο στεναχωρήθηκα με την μικρούλα τι αδικία ρε παιδί μου Sad Sad γιαυτό πρώτα απ'όλα να λέμε να έχουνε υγεία τα μπεμπάκια μας και εμείς για να τα μεγαλώσουμε.
Έλενα καλώς ήρθες στην παρέα μας να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!!και εγώ στο ψάξιμο για την πρώτη κρέμα είμαι..μου είπανε για τα δημητριακά που σας έλεγα(κινόα,κεχρί κ.τ.λ.)οτι δεν υπάρχουν Ελληνικής προέλευσης καιοτι είναι καλύτερα να τα φάει μετά τον 7-8...τι να πω ο καθένας λέει τα δικά του,ναι ri@ για την γιώτης μου είπανε την frezyderm και την holle είναι χωρίς γαλα και ζαχαρη.τελικά όσο το ψάχνεις μάλλον χειρότερο είναι..εγω εχω μπερδευτει πάντως... Crying or Very sad
Πολύ γκρίνια εμείς αυτές τις μέρες την λυπάμαι με τα ουλάκια της..και πολλοι θηλασμοί ολη μερα και ολη νυχτα...τα εχω δει ολα,μόνο οταν κοιμάτε καθομαι σαν τωρα ,διαφορετικα πρέπει να ασχολούμαι μαζί της,τα παιχνίδια της τα βαριέται και δεν θέλει πια να είναι ξάπλα θέλει να την κραταω να κάθετε και να παίζει για λίγο(μετά πάλι γκρίνια),ααα η να βλέπει τηλεόραση που δεν την αφήνω εννοείτε!!!!!αλλά έχει πολύ πλάκα γιατί μόλις την πάρει πρέφα τα μάτια της κολλάνε εκεί!!!τι ζουζούνια που είναι!!!!
Επιτέλους Παρασκευη...Σ/Κ δεν δουλεύει ο άντρας μου να πάμε καμία βολτούλα!!!!Καλά να περάσουμε!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 417472

648ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Οκτ 07, 2012 11:41 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαιρετώ την όμορφη παρεούλα μας! Very Happy
Τι κάνετε κοριτσάκια μου;
Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας;
Εμείς είμαστε καλά, ετοιμαζόμαστε αύριο το πρωί έχουμε παιδίατρο για εμβολιάκι κ τσεκάρισμα εννοείται Wink Μάλλον για φαγητό κτλ τον άλλο μήνα θα μας πει, δεν ξέρω κιόλας, θα δούμε αύριο Wink Θα τη ρωτήσω κι εγώ.
Αυτό που θέλω να τη ρωτήσω επίσης είναι αν την Κυριακή που είμαστε καλεσμένοι σε παιδικό πάρτυ, μπορούμε να πάμε ανεπιφύλακτα! Κ ΟΚ για τώρα που είναι ο καιρός καλός, άμα χαλάσει όμως κ είμαστε σε κλειστό χώρο, τι γίνεται; αυτό δεν ξέρω; εσείς τι κάνετε/ θα κάνατε;
Τι άλλο; Ο μπεμπούλης μας αν κ πλέον δεν μετακινούμαστε, δεν κάνει πάλι κακά. Κάνει κάθε 5-7 μέρες κ την τελευταία φορά του έκανα κλισματάκι Crying or Very sad Θα τη ρωτήσω πάλι κ γι αυτό βέβαια.. Πάντως δεν έχει καθόλου γκρίνια ο καϋμενούλης... τώρα τελευταία γκρινιάζει μόνο όταν πάει να κοιμηθεί,ειδικά το βράδυ, κάνει αυτό που περιγράφεις Καστοριά, σα να χτυπιέται, μια αριστερά, μια δεξιά, με κλειστά πάντα μάτια Rolling Eyes

Ρία μου, καλά είναι ο παίδαρος όπως περιγράφω! Είναι ένας γλύκας! Κ εσύ να χαίρεσαι κ τα 2 σου παιδάκια Very Happy
Αλήθεια, πως βίωσες τη μητρότητα τότε σε εκείνη την μικρή ηλικία κ πως τη βιώνεις τώρα που είσαι πιο ώριμη?

Αδαμαντίνη μου, κουράγιο, φάσεις περνάνε τα μπουμπουκάκια μας Shocked Εμένα βγάζει πολλά σαλάκια αλλά δεν είναι ακόμα κανένα δοντάκι. Κι ο δικός μου στο γυμναστήριο που τον έβαζα κ έχει πολλά παιχνίδια-κουδουνίστρες κ μουσικά, πλέον με το που τον βάζω, κάθεται ούτε ένα λεπτό κ μετα γυρίζει κατευθείαν μπρούμυτα κ κάνει κινήσεις κ συγχρόνως γλύφει το κάτω μέρος. Στο ρηλάξ πάλι κρατάει με το ένα χέρι κόντρα κ με το άλλο σηκώνεται σα να κάνει κοιλιακούς κ πέφτει μπροστά. Μάλιστα προχθές με αυτό τον τρόπου έκανε εμετούλη Shocked
Τον φωνάζω Μπάνο ή Μπανάκο από το Ταλιμπανάκο Very Happy Very Happy Very Happy
Αυτό που του αρέσει πολύ είναι να τον βάζω να σκαρφαλώνει πάνω μου!!! γι αυτό σας λέω ότι τον φωνάζω έτσι! χαχαχαχα

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια!
Να έχετε ένα όμορφο βράδυ! flower



649ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Οκτ 07, 2012 11:15 pm

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
buttonaki αρα ειναι γενικο το κακο...τι να πω ισως ειναι σταδιο και θα περασει, ελπιζω!!!

Καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!

650ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Οκτ 08, 2012 2:38 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κ καλή βδομάδα κι από μένα Very Happy

Εμείς μόλις γυρίσαμε από την παιδίατρο! Όλα καλά, κάναμε λοιπόν κ το τρίτο εμβολιάκι μας Sad
Σε 20 μερούλες μας είπε να αρχίσουμε με αχλαδάκι κ μετά να προσθέτουμε ένα φρούτο κάθε 4-6 μέρες Wink
Ρώτησα Καστοριά κ αυτό για τα μικρά μας κ μου είπε ότι είναι υπερδιέγερση από όλα όσα βλέπουν κ βιώνουν μέσα στη μέρα Wink
Για το παιδικό πάρτυ μας είπε να μη πάμε εφόσον γίνει σε κλειστό χώρο γιατί κυκλοφορούν πολλές ιώσεις αυτή την εποχή Rolling Eyes
Αν κ έχει πολλά σαλάκια δεν είδα ακόμα κανένα δόντι, έχουμε ακόμα Smile
Κατα τ'άλλα, από κιλάκια είναι 6,700 κ μου είπε ότι τα ανεβάζει με σταθερό ρυθμό, είναι στην ίδια καμπύλη κ στο ύψος μας έιπε ότι είμαστε ψηλοί-έβαλε 4 πόντους αυτό το μήνα κ είναι 69 εκ. Very Happy
Αυτά από μας! Φιλάκιαααα cheers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις