Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ.ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σας ζησει να ειναι παντα γερος και αξιος .
οσο για την νονα οχι μονο για μπατσες αλλα μην πω για που αλλου ειναι. ελπιζω μονο απο δω και περα να δημιουργησει μια τελεια σχεση με τον κωσταντινο και οχι αντε γεια παιδες

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euxaristw para polu koritsares mou
kai xronia polla se oles tis manoules pou giortazoun simera...
kai egw auto elpizw na exei mia kali sxesi me ton Kwstantino mou

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για κλωτσομπουνιδια είναι η νονα.

Καλοφωτιστος και τυχερός..

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Για κλωτσομπουνιδια είναι η νονα.

Καλοφωτιστος και τυχερός..

mono??? apo tin imera tis baftisis den pire ena tilefonw na dei ti kanei to paidi Mad


euxaristw polu tatijana mou I love you

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Asabache έγραψε:
tatijana έγραψε:Για κλωτσομπουνιδια είναι η νονα.

Καλοφωτιστος και τυχερός..

mono??? apo tin imera tis baftisis den pire ena tilefonw na dei ti kanei to paidi Mad


euxaristw polu tatijana mou I love you

Δεν ήρθε να το ξελαδώσει;;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΙΟ?ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΣΗ?

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας ζήσει ο Κωνσταντίνος σας (που γιορτάζει σε λίγες μέρες). Τυχερός να είναι. Για την νονά δεν θα σχολιάσω... δεν αξίζει...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κάνει το σφηνωμένο τυροπιτάκι στον εγκέφαλό ε ;

το κάνεις ή δεν το κάνεις !!
αφού δεν θέλεις βρε κυρία μου για οποιοδήποτε λόγο τότε γιατί βαφτίζεις ;

Να τον χαίρεσαι τον Κωνσταντίνο σου, να είναι γερός και δεν πειράξει για την νονά, το τυροπιτάκι φταίει Razz

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πηγε να το ξελαδωση το παιδι? ουτε ν κοινωνησει? ξερει οτι πρεπει ν τ κανει αυτα για 3 πουλακια καθοντε . αχ κοπελα μ καλητερα ν μην τ βαφτηζε αυτη κριμα το παιδι μορε

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακι να σου ζησει ο Κωνσταντινος σου! Παντα γερος και γελαστος! Οσο για τη νονα, αφου δεν εδειξε ενθουσιασμο ουτε για τη βαφτιση, μην περιμενεις τιποτα απο αυτη... Παρτο αποφαση απο τωρα για να μπορεις να το χειριστεις και αργοτερα που θα μεγαλωσει ο μικρος και θα την περιμενει. Μα αφου κατα βαθος δεν το ηθελε γιατι το εκανε και παιρνει τετοια ευθυνη απεναντι σε μια οικογενεια??

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia egw tin pira na to kseladosei kai irthe 10 to bradu kai oxi den to kinonise egw tha to paw auti tin kuriaki eleos

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κοριτσακι. Ψωνισες απο σβερκο κι εσυ! Να ζησει ο Κωνσταντινος και ολα τα παιδακια!

Εμενα οι νονοι της μικρης μου, ειχαν φαγωθει να κλεισουμε την κουμπαρια πριν γεννηθει το μωρο για να πανε να ψωνισουν γιατι, λεει, πρεπει να το "χρυσωσουν" το μωρο μολις γεννηθει. Χμμμ, εκλεισε τα 5 χρονια στις 12 Μαιου και ακομα περιμενω να την χρυσωσουν!!!
χαχαχαα
Οι επισκεψεις ολο και αραιωνουν. Πλεον ειναι μονο 3 το χρονο (Χριστουγεννα, Πασχα και γενεθλεια του παιδιου)
Σημασια καμμια. Απο δωρα? Φετος για το Πασχα της πηραν μονο λαμπαδα. Ενα μηνα μετα, στα γενεθλεια ηρθαν χωρις δωρο!!!!
Και .... σημειωστε.... στεκονται πολυ καλα οικονομικα....
Τι να πει κανεις...
Να μας ζησουν τα παιδια μας ΜΟΝΟ

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επισης να πω, οτι ακομα σκεφτομαι και γω "μηπως τους αδικω καπου?"

Αλλα ΟΧΙ, δεν τους αδικω καθολου... Ειναι απλως ανευθυνοι!!

Είμαι εγκυος στο δευτερο και απο τωρα σκεφτομαι σοβαρα την επιλογη νονου

galani


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
markella_p έγραψε:Επισης να πω, οτι ακομα σκεφτομαι και γω "μηπως τους αδικω καπου?"

Αλλα ΟΧΙ, δεν τους αδικω καθολου... Ειναι απλως ανευθυνοι!!

Είμαι εγκυος στο δευτερο και απο τωρα σκεφτομαι σοβαρα την επιλογη νονου

eilikrina den katalavainw giati kapoioi analamvanoun tetoia euthyni an den endiaferontai pragmatika?? den tous ypoxrewnei kanenas! an den theloun mporoun na poun apla oti den mporoun na vaftisoun to paidi, na dialexoume ki emeis kapoion tis prokopis pou tha noiazetai!!! emena me ton antra mou mas pantrepsan oi kollitoi mas, o dikos tou apo athina kai i diki mou fili pou einai apo thessaloniki omws kai dystyxws den mporw na tin kanw nona giati tha einai makrya kai den tha mporei na exei syxnes epafes me to paidi...o kollitos tou antra mou einai poly kalo paidi, alla amfivallw an tha parei to rolo tou sovara! eutyxws kai o antras mou to katalavainei, epomenws me ti dikaiologia oti den theloume na kakokardisoume kanenan apo tous dyo, leme na to ptroteinoume se mia alli fili mas pou eilikrina pisteuoume kai oi dyo oti tha einai apsogi nona apo oles tis apospeis... kai tha exei stin poreia sxeseis me to paidi.. oxi vaftisame kai meta min ton eidate....
eilikrina an evlepa tetoia deigmata apo ti nona (san ti mama tou Kwnsatntinou kali wra...) tha allaza nona kai den tha me enoiaze katholou an tis kakofainotan!!

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια γεια σας,παρακολουθω το θεμα απο τοτε που ανοιξε και θελω να σας πω και τη δικη μου ιστορια...
πριν 4 χρονια κανονισα με ενα συγγενικο μας ζευγαρι να βαφτισω το πρωτο τους παιδι..ολα καλα ολα ωραια...
εχοντας και ο αντρας μου ενα βαπτιστηρι,ηθελα και εγω να βαφτισω ενα παιδακι..τοτε ομως δεν ειχαμε την κριση πανω απο τα κεφαλια μας και ειμασταν πολυ χαρουμενοι...παντρευτηκαν με το καλο και σε λιγους μηνες εμεινε εγκυος..οταν μας το ειπαν χαρηκαμε εννοηται αλλα αρχισαμε να σκεφτομαστε την επερχομενη βαπτιση..γεννηθηκε ενα πανεμορφο κοριτσακι και το χρυσωσαμε,και απο εκει και περα και χριστουγεννα και πασχα και καθε φορα που παμε σπιτι τους(σχεδον καθε 2 εβδομαδες)ποτε δεν πηγαμε με τα χερια αδεια,παντα κρατουσα κατι του παιδιου,αν και ζοριζομαστε τρομερα οικονομικα......καθε φορα που πηγαινα το δωρο η μαμα το καιταζε καλα καλα και αν και ευχαριστουσε ενιωθα πως δεν ηταν ικανοποιημενη...τωρα ετοιμαζομαστε για βαπτιση τον αυγουστο και μου ειπε τις προαλες πως ειδε κατι πολυ ωραια βαπτιστικα στα λαπεν..........
αυτη ονειρευεται λαπεν και εμεις κοιταμε σταυρους στο ιντερνετ για να μας ερθει πιο φτηνα......τι να κανω,δεν ξερω.............

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοπελα μ οοτι καλητερο μπορεσεις θα το κανεις .συγουρα θα ξερει την οικονομικη σ κατασταση η οτι δεν εισαι καμια ματσωμενη οποτε οσα μπορεις ν διαθεσεις αυτο θ κανεις ,αλωστε δεν εχουν τα ρουχα τοσο μεγαλη σημασια οσο ο σταυρος και το τι σχεση θα αποτκησεις μ το κοριτσακι.οσο για την μαμα του κοριτσιου καλο θα ηταν πριν ξεκινησεις να καθησετε να συζητησετε τι θα κανεις η τι θα κανει για ν μην ερθουν και η παρεξηγησεις μετα

xazomama

xazomama
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katarxin ola kala na pane tha tis exigiseis oti exeis oli tin kali diathesi na to vaftisi alla mporis mexri ayta ta xrimata an sou derei antirrisi pes tis an theleis akriva ego sou dino ayta pou mporo an theleis akriva symplirose i allios vres alli nona pou an to kanei ayto tha nai megali gaidoyra.simasia opos eipe i kopela exei o stayros.pisteyo na sai katalavei

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα , όταν βαφτιζαμε την μικρούλα μας , με νονό τον κολλητό φίλο του άντρα μου ,τον ρώτησα πόσα λεφτά μπορεί να διαθέσει...κι ας ήξερα ο΄τι "ΤΑ ΕΙΧΕ" γενικά....και εψαξα και βρήκα κάτι στο badget του διέθετε.....

μπορείς κι εσύ ...αφού δεν αξιώνεται μόνη της ,να της πεις ευθρασός ..ότι κοίτα να δείς...εγώ διαθέτω ....τόσα......μακαρι να μπορούσα πιό πολλά....

και να μέινει εκει.....και να ρωτήσω κατι ρε κοριτσια...???αληθεια γιατι το θεωρώ κοροιδια......
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΣΑΣ ΖΗΤΑΝΕ ΛΕΦΤΑ ΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ??????????????????!!!!!!ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΝΕΤΑΙ?????????

ΑΥΤΟ Α Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ε Τ Α Ι !!!!!!

στην εκκλησία νονοί-κουμπάροι δίνουν ότι θέλουν...ΑΝ θέλουν.....μια αναφορα να γίνει στην αρχιεπισκοπή και τους πέρνουν το αξίωμα...
εγω εφτιξα μονη μου μπομπονιερο-προσκλητηρια ,και πληρωσα και γλυκα και δωρο του νονου ισαξιο με αυτα που χαλασε κι αυτος και το διαλεξε μονος του...οπως κι εγω διαλεξα απλα καθημερινα ρουχα ευκολοφορετα για την μικρη μου και τον σταυρο της...και οσο για τους παπαδες , έδωσε ο νονος 50€ ετσι για το καλο...ειναι υποχρεωση τους να τελουν μυστηρια !!!!!!!δεν υπαρχει αυτο με τις ταριφες..... ελεος!!!



markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
galani
Να φανταστεις εμεις δεν τους το ειχαμε ζητησει. Εγω δεν ηθελα απο την αρχη για να ειμαι ειλικρινης (λες και το ηξερα). Αυτοι ειχαν λυσσαξει να το βαφτισουν επειδη μας ειχαν παντρεψει κιολας.
Φαντασου!!!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας!Αυτο ξερω και εγω η βαφτιση ειναι υποχρεωτικο μυστηριο και οχι προεραιτικο οπως γαμος,για αυτο στο γαμο ζητουν λεφτα!!δε ξερω δεν εχω βαφτισει ακομα αλλα ακουω πολλα κουλα!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!Αυτο ξερω και εγω η βαφτιση ειναι υποχρεωτικο μυστηριο και οχι προεραιτικο οπως γαμος,για αυτο στο γαμο ζητουν λεφτα!!δε ξερω δεν εχω βαφτισει ακομα αλλα ακουω πολλα κουλα!!

Καπως ετσι ειναι κανονικα. Αλλα παππαδες ειναι αυτοι, οτι θελουν κανουν. Εγω οταν βαφτισα, οντως μου ειπε ο παππας "οτι θελετε δινετε και αυτο προαιρετικα". Πεσαμε σε σωστο ανθρωπο. Αλλα οι περισσοτεροι εχουν ταριφα.

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα τωρα μπηκα και ειδα τα μηνυματα...ευχαριστω για τις απαντησεις,μια κοπελα ειπε αν ξερει την οικονομικη μας κατασταση..προς το παρον πληρωνουμε τους λογαριασμους μας,δεν μας λειπει κατι απλα εχουμε μαζευτει οπως ολος ο κοσμος..αυτοι ομως ειναι σε χειροτερη κατασταση απο εμας!!!!!!!!
και οταν της προτειναμε να παμε να βαφτισουμε τη μικρη μονο εμεις και οι οικογενειες τους,γιατι για μενα το μυστηριο εχει σημασια,μας ειπαν πως κλεισανε κεντρο για 200 ατομα παρακαλω(κι ας πληρωνει η πεθερα επειδη θα βγει το ονομα)...νομιζω πως ενω δεν μπορει θελει ακριβα πραγματα,αλλα μου ειναι δυσκολο να της πω πως εγω διαθετω τοσα....ειδατε καμια φορα δεν φταινε παντα οι νονες.....

galani


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MAMASTE έγραψε:καλημερα τωρα μπηκα και ειδα τα μηνυματα...ευχαριστω για τις απαντησεις,μια κοπελα ειπε αν ξερει την οικονομικη μας κατασταση..προς το παρον πληρωνουμε τους λογαριασμους μας,δεν μας λειπει κατι απλα εχουμε μαζευτει οπως ολος ο κοσμος..αυτοι ομως ειναι σε χειροτερη κατασταση απο εμας!!!!!!!!
και οταν της προτειναμε να παμε να βαφτισουμε τη μικρη μονο εμεις και οι οικογενειες τους,γιατι για μενα το μυστηριο εχει σημασια,μας ειπαν πως κλεισανε κεντρο για 200 ατομα παρακαλω(κι ας πληρωνει η πεθερα επειδη θα βγει το ονομα)...νομιζω πως ενω δεν μπορει θελει ακριβα πραγματα,αλλα μου ειναι δυσκολο να της πω πως εγω διαθετω τοσα....ειδατε καμια φορα δεν φταινε παντα οι νονες.....

kalutera na kaneis mia exigisi apo twra, na eisai eilikrinis k an i mama tou paidiou synexisei sto idio tropario, ti na pw.. pantws an ontws psaxei gia allous nonous tha einai apla apardekti...

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MAMASTE έγραψε:καλημερα τωρα μπηκα και ειδα τα μηνυματα...ευχαριστω για τις απαντησεις,μια κοπελα ειπε αν ξερει την οικονομικη μας κατασταση..προς το παρον πληρωνουμε τους λογαριασμους μας,δεν μας λειπει κατι απλα εχουμε μαζευτει οπως ολος ο κοσμος..αυτοι ομως ειναι σε χειροτερη κατασταση απο εμας!!!!!!!!
και οταν της προτειναμε να παμε να βαφτισουμε τη μικρη μονο εμεις και οι οικογενειες τους,γιατι για μενα το μυστηριο εχει σημασια,μας ειπαν πως κλεισανε κεντρο για 200 ατομα παρακαλω(κι ας πληρωνει η πεθερα επειδη θα βγει το ονομα)...νομιζω πως ενω δεν μπορει θελει ακριβα πραγματα,αλλα μου ειναι δυσκολο να της πω πως εγω διαθετω τοσα....ειδατε καμια φορα δεν φταινε παντα οι νονες.....


κοριτσακι μου καλο.....εχεις δικιο...ετσι...ειναι .....ΑΛΛΑ.......αν ξεκινησεις έτσι...εννοω να σου διαλεγει οτι θελει με οσα € θέλει....σκεψου οτι αυτο μπορει να το κανει συνεχεια..........!!!!!!!!!!μια σχεση βασιζεται στην ειλικρινια......Το να πεις σε εναν ανθρωπο γλυκα και ομορφα οτι "κοιτα να δεις γλυκια μου....καταλαβαινω οτι για το μικρακι σου θέλεις τα καλυτερα,.....κι εγω θα προσπαθησω να κανω το καλυτερο απο την πλευρα της νονας...αλλα τα οικονιμικα που μπορω να διαθεσω ειναι αυτα....μακαρι να μπορω στο μελλον περισσοτερα.."


ε δεν νομιζω οτι δεν θα καταλαβει....κι θα δεις οτι θα εισαι κι εσυ καλυτερα....ειναι ενα εμμεσο γλυκο ξεκαθαρισμα και για το μελλον,.....αν δεν καταλαβει ....ε ειναι γαιδουρα....Καν το ομως....να δεις....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις