Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε ναι και συνέχεια τα αλλάζει
και συνέχεια λέει ότι στην πατριδα της δεν τα κανουν αυτα

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρα το μονο που σου μενει ειναι να βρεθειτε απο κοντα και να τα βαλετε κατω τι θα κανεις εσυ και τι αυτη.
και αν και παλι δεν συννενοειστε, ε τοτε αλλαξε την.

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χθες που μιλησαμε και ειπαμε ακριβος αυτα που σας λέω και τωρα και ακρη δεν βγαλαμε..
τι να πω μαλλον εγω ειμαι αδικεί

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μήπως δεν είναι καλά οικονομικά και το ρίχνει στην πατρίδα γιατί δεν θέλει να σου πει την αλήθεια ;

και στο κάτω κάτω πληρώστε τις μπομπονιέρες και τα γλυκά εσείς
και ρώτα την ξεκάθαρα τι μπορεί να πληρώσει αυτή.



συμφωνήσω και με την astero2000.



Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μα το καναμε μονη μου τα εφτιαξα τωρα εμεινε να φτιαξω τα παστακια

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:αρα το μονο που σου μενει ειναι να βρεθειτε απο κοντα και να τα βαλετε κατω τι θα κανεις εσυ και τι αυτη.
και αν και παλι δεν συννενοειστε, ε τοτε αλλαξε την.
με καλύπτεις

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωραία κοπέλα μου... τι σημασία έχει τι κάνει στου καθενός την πατρίδα; Όπως βλέπεις και από το θέμα που άνοιξες σε κάθε μέρος έχουν διαφορετικά έθιμα αλλά ανεξάρτητα από αυτό ο καθένας το κάνει όπως του αρέσει και τον βολεύει. Έπρεπε να έχεις πει ότι θέλεις να να ψωνίσει τα βαφτιστικά και το σταυρό και πολλά σου λέω.... Αν θέλει να συνεισφέρει και σε κάτι άλλο μαγκιά της!!! Και από εκεί και πέρα οργάνωσε και πλήρωσε ότι θέλεις για την βάφτιση του παιδιού σου. Και στην τελική παρήγγειλε και μοίρασε όχι παστάκια... τούρτες ολόκληρες!!!

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι οκ εγω απλα ηθελα να τα πω καπου
και το εκανα από εκεί και πέρα δεν ηθελα να δημιουργησω αίτηση..


και συγνωμη αν σας κουρασα Embarassed

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΕΜΑΣ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΜΑΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ ΕΝΩ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΤΟΥΣ. ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΑΝ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ Ή Η ΚΟΡΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΤΑ ΑΠΛΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟΦΟΡΕΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ. ΠΗΓΕ ΨΩΝΙΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ. ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΙΕΙΤΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΤΗΣ ΞΑΝΑ

????????


Επισκέπτης
οπως βλεπεις θεματοθετρια μας ακρη δε βγαινει ουτε εδω........αλλη νομιζει οτι επειδη θα βαφτισει ενα παιδι πρεπει να τα κανει ολα η μανα κι εκεινη να τη βγαλει με ενα σταυρο κι ενα σετ ρουχα, κι αλλη νομιζει οτι πρεπει ολα να τα φορτωθει η νονα

εγω πιστευω οτι η αληθεια ειναι καπου στη μεση.....με καλη συνεννοηση.......

αλλα οι μερες εφτασαν και σε καταλαβαινουμε ολες.........

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:οπως βλεπεις θεματοθετρια μας ακρη δε βγαινει ουτε εδω........αλλη νομιζει οτι επειδη θα βαφτισει ενα παιδι πρεπει να τα κανει ολα η μανα κι εκεινη να τη βγαλει με ενα σταυρο κι ενα σετ ρουχα, κι αλλη νομιζει οτι πρεπει ολα να τα φορτωθει η νονα

εγω πιστευω οτι η αληθεια ειναι καπου στη μεση.....με καλη συνεννοηση.......

αλλα οι μερες εφτασαν και σε καταλαβαινουμε ολες.........


το ξερω οτι με καταλαβαινεις και σας ευχαριστώ πάρα πολύ για αυτό...
Smile
ο αντρας μου επιμενει να το αφήσουμε έτσι και να μην ακυρωσουμε τιποτα σημερα θα ξανα μιλησω με την κουμπαρα μου να δω που μπορω να την βοηθησω εγω, και να δουμε αν θα μπορέσει να με βοηθήσει και αυτι.. Rolling Eyes

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε τότε δε χρειαζόμαστε τους νονούς αν είναι να την βγάζουν κ ζάχαρη ε;;;;Τι διαβάζω...

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Ε τότε δε χρειαζόμαστε τους νονούς αν είναι να την βγάζουν κ ζάχαρη ε;;;;Τι διαβάζω...

τι να πω βρε tatijana μου από ότι φαίνεται.

????????


Επισκέπτης
tatijana έγραψε:Ε τότε δε χρειαζόμαστε τους νονούς αν είναι να την βγάζουν κ ζάχαρη ε;;;;Τι διαβάζω...



Eμ πια! Και την εκκλησια οι γονεις!!! αυτο κι αν ηταν!!!! οποιος βαφτιζει ξερει πολυ καλα οτι θα κανει εξοδα, αλλιως να μη βαφτισει ρε παιδια.......

αμα κανω εγω παστακια, εγω μπομπο, εγω στολισμο, εγω μπαλονια, εγω λουλουδια στην κολυμβηθρα, εγω προσκλητηρια, για δειτε ποσα πεφτουν στους γονεις χωρια τα τραπεζωματα μετα........ για ενα σετ ρουχα κι ενα σταυρο γινεται η φασαρια???

ο νονος μας τιμαει κι εμεις δεν τον τιμαμε που τον διαλεξαμε να ειναι πνευματικος γονιος του παιδιου μας???

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:
tatijana έγραψε:Ε τότε δε χρειαζόμαστε τους νονούς αν είναι να την βγάζουν κ ζάχαρη ε;;;;Τι διαβάζω...



Eμ πια! Και την εκκλησια οι γονεις!!! αυτο κι αν ηταν!!!! οποιος βαφτιζει ξερει πολυ καλα οτι θα κανει εξοδα, αλλιως να μη βαφτισει ρε παιδια.......

αμα κανω εγω παστακια, εγω μπομπο, εγω στολισμο, εγω μπαλονια, εγω λουλουδια στην κολυμβηθρα, εγω προσκλητηρια, για δειτε ποσα πεφτουν στους γονεις χωρια τα τραπεζωματα μετα........ για ενα σετ ρουχα κι ενα σταυρο γινεται η φασαρια???

ο νονος μας τιμαει κι εμεις δεν τον τιμαμε που τον διαλεξαμε να ειναι πνευματικος γονιος του παιδιου μας???

Respect Respect
 ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΗ   ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ???? ((( - Σελίδα 4 417472  ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΗ   ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ???? ((( - Σελίδα 4 417472

FOYNTOYKAKI

FOYNTOYKAKI
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΑΛΕΞΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ.

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ..ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΜΕΡΗ ΕΔΩ ΑΝΤΑΛΑΣΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΝΟΝΩΝ ΚΑΙ ΓΟΝΙΩΝ.Π.Χ.ΟΤΑΝ ΒΑΦΤΙΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ,ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ,ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΕΝΑ ΣΕΤ ΡΟΥΧΑ..ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΒΡΑΧΙΟΛΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..

????????


Επισκέπτης
δεν ειπαμε να πληρωσει ο νονος τα δικα μας γουστα.......εξ αρχης ειπαμε τα "περιττα¨τα καναμε εμεις

αλλα συγνωμη ρε παιδια εξαρταται και τι κανει ο καθενας ετσι??? εγω εκανα και τραπεζι τους νονους και 20 ατομα το σοι τους και τις δυο φορες να τους τιμησω και δωρα τους πηρα πανακριβα κρυσταλλα.... εμενα δε μου πηραν τπτ τους ειπα να μην κανουν αδικα εξοδα

αλλα να φορτωθω και την εκκλησια σορρυ με τιποτα!

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ έχω να πω ότι αν κάποιος θέλει να γίνει νονός πρέπει να ξέρει ότι έχει και κάποιες υποχρεώσεις. Αν δεν μπορεί να ανταπεξέλθει οικονομικά ας σας το πει για να βρείτε κάποια άλλη.
Άντε γιατί θυμάμαι την δικιά μου κουμπάρα που αν και σε καλή οικονομική κατάσταση πείρε κάτι ρούχα !!!!!!!  ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΗ   ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ???? ((( - Σελίδα 4 654655  ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΗ   ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ???? ((( - Σελίδα 4 911307  ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΗ   ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ???? ((( - Σελίδα 4 606100  ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΗ   ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ???? ((( - Σελίδα 4 606100

????????


Επισκέπτης
ανα γεια σου!
δηλαδη αυτοι μας τιμανε κι εμεις τι??? οχι ρε παιδια δεν ειναι ετσι


οταν στο προτεινουν να σκεφτεις τα εξοδα κι αν δε μπορεις καλη καρδια

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
διλαδι δεν καταλαυα γιατι δηλαδη μας κανουν την τιμή δεν τους αναγκάζουμε να μας βαφτισουν τα παιδια μας θελουν και το κανουν διλαδι εμεις δεν τους τιμάμε που και τα δωράκια τους κάνουμε και τραπεζι οχι δεν το δεχομαι αυτο οτι μας κανουν την τιμη  ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΗ   ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ???? ((( - Σελίδα 4 654655  ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΗ   ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ???? ((( - Σελίδα 4 654655

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MAMASTE έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ..ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΜΕΡΗ ΕΔΩ ΑΝΤΑΛΑΣΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΝΟΝΩΝ ΚΑΙ ΓΟΝΙΩΝ.Π.Χ.ΟΤΑΝ ΒΑΦΤΙΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ,ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ,ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΕΝΑ ΣΕΤ ΡΟΥΧΑ..ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΒΡΑΧΙΟΛΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..



ε λοιπόν ναι! δέχομαι να ξαναβαπτιστώ! Τι λες;; θα γίνεις η νονά μου;;; Very Happy

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το καλύτερο είναι να πιάσεις τη νονά και να τα ξεκαθαρίστετε.Μπορεί να μην έχει άλλα χρήματα.Να της έτυχε καμία στραβή και αυτά που είχε κανονίσει να μην μπορεί να τα κάνει.Άνθρωποι είμαστε ρε παιδιά.Ένα χαράτσι που δεν περιμέναμε, μία μείωση μισθού κάτι μπορεί να μας τα γυρίσει όλα τούμπα.
Μην φορτώνεις κούκλα μου και μίλησε της ήρεμα.
Με το καλό η Βάπτιση σας!

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α, και όσο το ότι μας κάνουν την τιμή να γίνουν νονοί, άρα πνευματικοί γονείς των παιδιών μας, ναι είναι μεγάλη τιμή για μας....
Όπως και γι'αυτούς είναι μεγάλη τιμή που εμείς τους επιλέγουμε ή τους επιτρέπουμε να είναι πνευματικοί γονείς των παιδιών μας.

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
didumomama έγραψε:Το καλύτερο είναι να πιάσεις τη νονά και να τα ξεκαθαρίστετε.Μπορεί να μην έχει άλλα χρήματα.Να της έτυχε καμία στραβή και αυτά που είχε κανονίσει να μην μπορεί να τα κάνει.Άνθρωποι είμαστε ρε παιδιά.Ένα χαράτσι που δεν περιμέναμε, μία μείωση μισθού κάτι μπορεί να μας τα γυρίσει όλα τούμπα.
Μην φορτώνεις κούκλα μου και μίλησε της ήρεμα.
Με το καλό η Βάπτιση σας!

ευχαριστω πολυ!!!
με την κουμπαρα το κανονισαμε
την ρωτησα ομορφα και ηρεμα τι μπορει να παρει αυτη και μου ειπε οτι απλα αυτοι θεωρεί ότι ειναι πεταμενα λεφτα η εκκλησια και τα παστακια...

και συμφωνήσαμε οτι τα παστακια θα τα κανω εγω,και την εκκλησια μισα μισα...
τι να κανω λεφτα δεν υπαρχουν και τωρα αγχωνομαι και για το γαλα του παιδιου.. Rolling Eyes
θα δουμε τι θα κανουμε Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις