Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
309 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 309 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dorela έγραψε:ΓΕιά σου joannoua mou.. γιατί έτσι βρε κοπέλα μου...και στις προηγούμενες εγκυμοσύνες πάλι έτσι ήσουνα με το στομάχι??
Ειρήνη μου άσε πολύ κλεισούρα..είπα τον καλό μου να βγούμε καμιά βολτίτσα σε λίγο γιατί κοντεύω να σκάσω...
Ασε και το άλλο που πεινάω συνέχεια..αναρωτιέμαι που θα φτάσω ..έχω 1 βδομάδα να ανεβώ στην ζυγαριά...φοβάμαι Shocked

Dorella m stis proigoumenes m egkumwsines apo tin arxi ws to telos eimouna me ts emetous... Very Happy Very Happy Very Happy

Giauto lew xalali i mia fora p kanw tora...
Wmos makari na einai fasi k na perasei... Very Happy Very Happy Very Happy

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΕΡΑΚΑ!!Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΕΡΣΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ!!!
ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΠΙΠΛΑ ΜΟΝΟ ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΔΩΜΑΤΙΟ pale

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
danik έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Μαρια μου αυτο με τα λαχανιασμα το εχω και γω...ασε..! αφου το χω πει καλοκαιρι αν παρω συγκοινωνια ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ!!!γιατι ειναι και το σπιτι μου σε μια τεραστια ανηφορα..ασε ασε..!
Danik μου,νυχτικες δεν βρηκα πουθενα οικονομικες και να μ αρεσουν,και στο πανηγυρι που πηγα την πρωτομαγια τιποτα.. απογοητευτηκα..ολο κατι γιαγιαδιστικα ειχε... και δεν θελω να δωσω πολλα λεφτα.. φτηνες θελω..εξαλλου μαλλον δεν θα τις ξαναβαλω και ποτε!!!!!!!οσο για τα Jumbo μπορει να μην εχουν πια σεντονακια...γιατι και γω θελω να παρω αλλα 2 σετακια ( τα χουν πανφτηνα και ειναι 100% βαμβακερα με ωραια σχεδια και λαστιχο) αλλα δεν βρισκω..φανταζομαι θα ξαναφερουν..εκει στον γερακα θα πας εσυ ε? αμα βρεις πες μου να ρθω να παρω κι αλλα!

kala mi fantasteis giagiadistiki einai i nyxtikia moy!!me koumpakia sto stithos poly sexy!! Very Happy

Danik m apo auto to nuxtiko m eixen dwsei i petheroulla m stin prwti m egkumwsini... Very Happy

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Από την αρχή ως το τέλος???εγώ μόνο στην αρχή τα είχα αυτά και δεν μπορούσα να σηκωθώ απ'το κρεβάτι..φαντάζομαι πως θα είναι να τα έχεις 9 μήνες.
Μακάρι να είναι μόνο σήμερα και να σου περάσει καλή μου.
ΦΕύγω κοριτσάκια μου..πάω να ετοιμαστώ για βολτίτσα και παγωτάκι Very Happy Very Happy Very Happy
Φιλάκια σε όλες :* :* :* <3

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dorela έγραψε: Από την αρχή ως το τέλος???εγώ μόνο στην αρχή τα είχα αυτά και δεν μπορούσα να σηκωθώ απ'το κρεβάτι..φαντάζομαι πως θα είναι να τα έχεις 9 μήνες.
Μακάρι να είναι μόνο σήμερα και να σου περάσει καλή μου.
ΦΕύγω κοριτσάκια μου..πάω να ετοιμαστώ για βολτίτσα και παγωτάκι Very Happy Very Happy Very Happy
Φιλάκια σε όλες :* :* :* <3

Kala na peraseis kali m... Very Happy Very Happy Very Happy

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik χαχΑΧαΧΑχΑΧΑΧΧ! εγω ειπα και στην μανα μου γιατι θελει να μου της παρει δωρο μην τολμησει και φερει καμια τετοια γιατι θα την κρατησω για τα γεραματα της!δεν το χω με τιποτα με αυτες τισ νυχτικες! εχω ψυχολογικο απο μικρη!!!!!!μου τις εβαζε η γιαγια μου και ημουν σαν φαντασμα!!!!!!!!!!!! καλυτερα να κατσω τυλιγμενη με σεντονι! δεν το χω!!!!!!
αχ ποσο σας χαιρομαι που δεν εχετε προβλημα! εγω ειμαι κομπλεξικη μ αυτο το θεμα!
Dorela καλη βολτιτσααα! Smile

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Egw to fwrisa ston proto m.... Very Happy
Tora wmos p kserw pws ginonte ola den tha parw apo auta...
Tha parw kanonika wpos pira k stin kori m... Cool

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimerakia agapes m...
Ti kanete???

Simera exei podosfero o giokkaros mas...
Euxithite mas na pane ola kala...
Paizei poli kala wmos tha paiksei me pio megala paidakia... Very Happy

Episeis simera tha pame giatro na doume tin mikri mas...

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ joannoua μου μπραβο!!!!
Ευχομαι να σκισει τα διχτυα ο γιος σου!!!!!
Και να σας κανει ναζακια η μικρη μεσα απο τον υπερηχο!!!!!!!!!!!
Καλημερα σε ολα τα κοριτσια ! smouts!
Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 20 417472

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:Αχ joannoua μου μπραβο!!!!
Ευχομαι να σκισει τα διχτυα ο γιος σου!!!!!
Και να σας κανει ναζακια η μικρη μεσα απο τον υπερηχο!!!!!!!!!!!
Καλημερα σε ολα τα κοριτσια ! smouts!
Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 20 417472

Agapoulla m kali se euxaristw poli...
Anxwthika g ton gio m i alitheia na legete... Wink

Ksupnises poli prwin meta to epsesino agapi...
Diavasa ta ola smr to prwin... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ξυπναω νωρις καθημερινα..
Για το θεμα της ενημερωσης λες? με τις ιεροδουλες?
με εχει προβληματισει πολυ το ολο θεμα...
σε σχεση με την κοινωνια που εχουμε δημιουργησει...
με στεναχωρει..με θλιβει..

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:Ναι ξυπναω νωρις καθημερινα..
Για το θεμα της ενημερωσης λες? με τις ιεροδουλες?
με εχει προβληματισει πολυ το ολο θεμα...
σε σχεση με την κοινωνια που εχουμε δημιουργησει...
με στεναχωρει..με θλιβει..

Nai agapoulla m g ekeino milaw...
Pragmati einai asximo...

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειναι πολυ ασχημο...ειδικα για εδω Αθηνα..και ειδικα εκει που μεγαλωσα εγω..προς κεντρο δηλαδη...
δεν μπορω να ακουω να κατηγορουν μονο τις ιεροδουλες,η μονο τους πελατες,η μονο τους πολιτικους,και μεις να ειμαστε οι αθωωες περιστερες...
δεν αντεχω τους ανθρωπους της ομονοιας,και απο φοβο και απο θλιψη,και απο αγανακτηση,ουτε τους ανενημερωτους πιτσιρικαδες-τους απιστους συντροφους-τους ανεγκεφαλους που θεωρουν ναι μεν ταμπου να μιλησεις για το σεξ ειδικα σε εναν νεο,αλλα πανε χωρις προφυλαξη γενικοτερα..ποσο μαλλον με ατομα αυτης της κατηγοριας.και οταν γινονται ολα αυτα..κι απο πανω τσακωνομαστε για το ποιανου η αποψη ειναι σωστη,και ειτε αδιαφορουμε..οπως διαβασα..οτι καποιες χεστηκαν για τις ιεροδουλες..αλλοι χεστηκαν για το αν κολλησαν aids οι πελατες γιατι τους αξιζε..κι αλλοι απλα να λενε πως..δεν θα μπω στο τρυπακι να ασχοληθω με καποιο προεκλογικο κολπο.ειναι η ταση του ανθρωπου..να κοιταει τις καμπουρες των αλλων και ποτε την δικια του..δεν λεω να κατηγορουμε τους εαυτους μας..αλλα καπου να νιωσουμε και μεις μια ενοχη,που αποτελουμε μερος αυτης της κοινωνιας της οποια συμβαινουν ολα αυτα.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:ειναι πολυ ασχημο...ειδικα για εδω Αθηνα..και ειδικα εκει που μεγαλωσα εγω..προς κεντρο δηλαδη...
δεν μπορω να ακουω να κατηγορουν μονο τις ιεροδουλες,η μονο τους πελατες,η μονο τους πολιτικους,και μεις να ειμαστε οι αθωωες περιστερες...
δεν αντεχω τους ανθρωπους της ομονοιας,και απο φοβο και απο θλιψη,και απο αγανακτηση,ουτε τους ανενημερωτους πιτσιρικαδες-τους απιστους συντροφους-τους ανεγκεφαλους που θεωρουν ναι μεν ταμπου να μιλησεις για το σεξ ειδικα σε εναν νεο,αλλα πανε χωρις προφυλαξη γενικοτερα..ποσο μαλλον με ατομα αυτης της κατηγοριας.και οταν γινονται ολα αυτα..κι απο πανω τσακωνομαστε για το ποιανου η αποψη ειναι σωστη,και ειτε αδιαφορουμε..οπως διαβασα..οτι καποιες χεστηκαν για τις ιεροδουλες..αλλοι χεστηκαν για το αν κολλησαν aids οι πελατες γιατι τους αξιζε..κι αλλοι απλα να λενε πως..δεν θα μπω στο τρυπακι να ασχοληθω με καποιο προεκλογικο κολπο.ειναι η ταση του ανθρωπου..να κοιταει τις καμπουρες των αλλων και ποτε την δικια του..δεν λεω να κατηγορουμε τους εαυτους μας..αλλα καπου να νιωσουμε και μεις μια ενοχη,που αποτελουμε μερος αυτης της κοινωνιας της οποια συμβαινουν ολα αυτα.

Kserw to agapi m k exeis dikaiw...
Ksereis ti m aresen? p milouses toso wraia k eugenika esu...

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:Kalimerakia agapes m...
Ti kanete???

Simera exei podosfero o giokkaros mas...
Euxithite mas na pane ola kala...
Paizei poli kala wmos tha paiksei me pio megala paidakia... Very Happy

Episeis simera tha pame giatro na doume tin mikri mas...

kalimera kali epitixia ston gio sou ioanna mou, tixeri tha dis to moraki sou pali.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera Korinaki m...
Euxaristw poli... Very Happy Very Happy Very Happy
Agapi exei sxedwn ena mina na dw tin mikroulla m... Sad


Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:ειναι πολυ ασχημο...ειδικα για εδω Αθηνα..και ειδικα εκει που μεγαλωσα εγω..προς κεντρο δηλαδη...
δεν μπορω να ακουω να κατηγορουν μονο τις ιεροδουλες,η μονο τους πελατες,η μονο τους πολιτικους,και μεις να ειμαστε οι αθωωες περιστερες...
δεν αντεχω τους ανθρωπους της ομονοιας,και απο φοβο και απο θλιψη,και απο αγανακτηση,ουτε τους ανενημερωτους πιτσιρικαδες-τους απιστους συντροφους-τους ανεγκεφαλους που θεωρουν ναι μεν ταμπου να μιλησεις για το σεξ ειδικα σε εναν νεο,αλλα πανε χωρις προφυλαξη γενικοτερα..ποσο μαλλον με ατομα αυτης της κατηγοριας.και οταν γινονται ολα αυτα..κι απο πανω τσακωνομαστε για το ποιανου η αποψη ειναι σωστη,και ειτε αδιαφορουμε..οπως διαβασα..οτι καποιες χεστηκαν για τις ιεροδουλες..αλλοι χεστηκαν για το αν κολλησαν aids οι πελατες γιατι τους αξιζε..κι αλλοι απλα να λενε πως..δεν θα μπω στο τρυπακι να ασχοληθω με καποιο προεκλογικο κολπο.ειναι η ταση του ανθρωπου..να κοιταει τις καμπουρες των αλλων και ποτε την δικια του..δεν λεω να κατηγορουμε τους εαυτους μας..αλλα καπου να νιωσουμε και μεις μια ενοχη,που αποτελουμε μερος αυτης της κοινωνιας της οποια συμβαινουν ολα αυτα.

Kserw to agapi m k exeis dikaiw...
Ksereis ti m aresen? p milouses toso wraia k eugenika esu...
σ ευχαριστω..με τιμαει αυτο που λες..
και το οτι το αναγνωριζεις σημαινει πως εισαι και συ ευγενικος και δημοκρατικος ανθρωπος.!
σεβομαι τις αποψεις των αλλων χωρις να συμφωνω μαζι τους και ετσι θελω να σεβονται κι αυτοι αυτα που πιστευω..δεν μ αρεσουν οι χαρακτηρισμοι μωρε...
αυτα σε σχεση με τις συζητησεις...αν μου την πουν σε καμια ουρα η μου μιλησουν ασχημα ανοιγει και το δικο μου στοματακι! χαΧαχΑχ! σαν ενα μεσηλικα που του ειχα πει να περασω στην ουρα επειδη ειμαι εγκυος και μου λεει γιατι εγω σε γκαστρωσα? καλα το τι ειπε ο στομας μου! δεν φανταζεσαι! εκει ειναι αλλο! χΑΧαΧαχΑχΑχ! Embarassed

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:ειναι πολυ ασχημο...ειδικα για εδω Αθηνα..και ειδικα εκει που μεγαλωσα εγω..προς κεντρο δηλαδη...
δεν μπορω να ακουω να κατηγορουν μονο τις ιεροδουλες,η μονο τους πελατες,η μονο τους πολιτικους,και μεις να ειμαστε οι αθωωες περιστερες...
δεν αντεχω τους ανθρωπους της ομονοιας,και απο φοβο και απο θλιψη,και απο αγανακτηση,ουτε τους ανενημερωτους πιτσιρικαδες-τους απιστους συντροφους-τους ανεγκεφαλους που θεωρουν ναι μεν ταμπου να μιλησεις για το σεξ ειδικα σε εναν νεο,αλλα πανε χωρις προφυλαξη γενικοτερα..ποσο μαλλον με ατομα αυτης της κατηγοριας.και οταν γινονται ολα αυτα..κι απο πανω τσακωνομαστε για το ποιανου η αποψη ειναι σωστη,και ειτε αδιαφορουμε..οπως διαβασα..οτι καποιες χεστηκαν για τις ιεροδουλες..αλλοι χεστηκαν για το αν κολλησαν aids οι πελατες γιατι τους αξιζε..κι αλλοι απλα να λενε πως..δεν θα μπω στο τρυπακι να ασχοληθω με καποιο προεκλογικο κολπο.ειναι η ταση του ανθρωπου..να κοιταει τις καμπουρες των αλλων και ποτε την δικια του..δεν λεω να κατηγορουμε τους εαυτους μας..αλλα καπου να νιωσουμε και μεις μια ενοχη,που αποτελουμε μερος αυτης της κοινωνιας της οποια συμβαινουν ολα αυτα.

Kserw to agapi m k exeis dikaiw...
Ksereis ti m aresen? p milouses toso wraia k eugenika esu...
σ ευχαριστω..με τιμαει αυτο που λες..
και το οτι το αναγνωριζεις σημαινει πως εισαι και συ ευγενικος και δημοκρατικος ανθρωπος.!
σεβομαι τις αποψεις των αλλων χωρις να συμφωνω μαζι τους και ετσι θελω να σεβονται κι αυτοι αυτα που πιστευω..δεν μ αρεσουν οι χαρακτηρισμοι μωρε...
αυτα σε σχεση με τις συζητησεις...αν μου την πουν σε καμια ουρα η μου μιλησουν ασχημα ανοιγει και το δικο μου στοματακι! χαΧαχΑχ! σαν ενα μεσηλικα που του ειχα πει να περασω στην ουρα επειδη ειμαι εγκυος και μου λεει γιατι εγω σε γκαστρωσα? καλα το τι ειπε ο στομας μου! δεν φανταζεσαι! εκει ειναι αλλο! χΑΧαΧαχΑχΑχ! Embarassed

Me ekanes ki gelasa Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 20 328109 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 20 328109 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 20 328109

Egw eimai anthropos p siwpo siwpo siwpo mexri na ekragw dustixws... affraid

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:ειναι πολυ ασχημο...ειδικα για εδω Αθηνα..και ειδικα εκει που μεγαλωσα εγω..προς κεντρο δηλαδη...
δεν μπορω να ακουω να κατηγορουν μονο τις ιεροδουλες,η μονο τους πελατες,η μονο τους πολιτικους,και μεις να ειμαστε οι αθωωες περιστερες...
δεν αντεχω τους ανθρωπους της ομονοιας,και απο φοβο και απο θλιψη,και απο αγανακτηση,ουτε τους ανενημερωτους πιτσιρικαδες-τους απιστους συντροφους-τους ανεγκεφαλους που θεωρουν ναι μεν ταμπου να μιλησεις για το σεξ ειδικα σε εναν νεο,αλλα πανε χωρις προφυλαξη γενικοτερα..ποσο μαλλον με ατομα αυτης της κατηγοριας.και οταν γινονται ολα αυτα..κι απο πανω τσακωνομαστε για το ποιανου η αποψη ειναι σωστη,και ειτε αδιαφορουμε..οπως διαβασα..οτι καποιες χεστηκαν για τις ιεροδουλες..αλλοι χεστηκαν για το αν κολλησαν aids οι πελατες γιατι τους αξιζε..κι αλλοι απλα να λενε πως..δεν θα μπω στο τρυπακι να ασχοληθω με καποιο προεκλογικο κολπο.ειναι η ταση του ανθρωπου..να κοιταει τις καμπουρες των αλλων και ποτε την δικια του..δεν λεω να κατηγορουμε τους εαυτους μας..αλλα καπου να νιωσουμε και μεις μια ενοχη,που αποτελουμε μερος αυτης της κοινωνιας της οποια συμβαινουν ολα αυτα.

Kserw to agapi m k exeis dikaiw...
Ksereis ti m aresen? p milouses toso wraia k eugenika esu...
σ ευχαριστω..με τιμαει αυτο που λες..
και το οτι το αναγνωριζεις σημαινει πως εισαι και συ ευγενικος και δημοκρατικος ανθρωπος.!
σεβομαι τις αποψεις των αλλων χωρις να συμφωνω μαζι τους και ετσι θελω να σεβονται κι αυτοι αυτα που πιστευω..δεν μ αρεσουν οι χαρακτηρισμοι μωρε...
αυτα σε σχεση με τις συζητησεις...αν μου την πουν σε καμια ουρα η μου μιλησουν ασχημα ανοιγει και το δικο μου στοματακι! χαΧαχΑχ! σαν ενα μεσηλικα που του ειχα πει να περασω στην ουρα επειδη ειμαι εγκυος και μου λεει γιατι εγω σε γκαστρωσα? καλα το τι ειπε ο στομας μου! δεν φανταζεσαι! εκει ειναι αλλο! χΑΧαΧαχΑχΑχ! Embarassed

Me ekanes ki gelasa Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 20 328109 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 20 328109 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 20 328109

Egw eimai anthropos p siwpo siwpo siwpo mexri na ekragw dustixws... affraid
καλο ειναι κι αυτο...δειχνει πως εχεις υπομονη και αυτοσυγκρατηση..αλλα δεν θα τα κρατησεις μεσα σου να βλαψουν εσενα..

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:Kalimera Korinaki m...
Euxaristw poli... Very Happy Very Happy Very Happy
Agapi exei sxedwn ena mina na dw tin mikroulla m... Sad



to ksero kali mou kai ego perimeno na paei 25 o minas gia na do to moraki mou.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Exw mia periptwsei edw sto spiti m re agapi m p den tin mporw allo...
Eimaste 3 spitia mono, se auto ton dromo...
K oloi eimaste suggeneis...
To ena spiti exei 7 skillous p den stamatoun na gaugizoun oli ma oli mera...
Exoun spasei ta neura m den me afinoun na ksekourastw opote xreiazwme ksekourasi stin egkumwsini m k + ksupnoun ta paidia m kapote...
ts eipa egw ki o antras m duo fores na kanoun kati me ts skillous ts me kalo tropo...
Mia mera otan eimouna poli arrwsti piga dipla xitipisan tin porta k ts lew theia theie sas parakalw kante kati me ts skillous den mporw allo an den ts siwpiswete tha sta afisw eleuthera na figoun...
K Akoma ligo itan na me faei i gunaika t theiou m...
Mexri p m eipen na fugw apo to spiti tis k an den m aresei na akouw ts skillous tis na fugw p spiti m...
Apo ekeini tin mera den milame katholou...
Oi skilloi akomi gaugizoun k exw pei na ts parw astinomia...Na erthoun na paroun ts skillous...
Wmos ki apo tin alli ntrepome na kanw etsi k + tha m kanei polemo i gunaika t theiou m...

Pes m ti na kanw??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
korina26 έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Kalimera Korinaki m...
Euxaristw poli... Very Happy Very Happy Very Happy
Agapi exei sxedwn ena mina na dw tin mikroulla m... Sad



to ksero kali mou kai ego perimeno na paei 25 o minas gia na do to moraki mou.

25 t mina eee tuxeroulla..
Egw tha paw simera k ksana mallon se ena mina pali...K ton ioulio kathe eudomada...
Tora na doume... Cool

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!!!αν καταλαβα το νινι απο τοσο νωρις και νιωθω πατ πατ καθε μερα....οταν γεννηθει τι θα κανει????????????????????????? Wink

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:Exw mia periptwsei edw sto spiti m re agapi m p den tin mporw allo...
Eimaste 3 spitia mono, se auto ton dromo...
K oloi eimaste suggeneis...
To ena spiti exei 7 skillous p den stamatoun na gaugizoun oli ma oli mera...
Exoun spasei ta neura m den me afinoun na ksekourastw opote xreiazwme ksekourasi stin egkumwsini m k + ksupnoun ta paidia m kapote...
ts eipa egw ki o antras m duo fores na kanoun kati me ts skillous ts me kalo tropo...
Mia mera otan eimouna poli arrwsti piga dipla xitipisan tin porta k ts lew theia theie sas parakalw kante kati me ts skillous den mporw allo an den ts siwpiswete tha sta afisw eleuthera na figoun...
K Akoma ligo itan na me faei i gunaika t theiou m...
Mexri p m eipen na fugw apo to spiti tis k an den m aresei na akouw ts skillous tis na fugw p spiti m...
Apo ekeini tin mera den milame katholou...
Oi skilloi akomi gaugizoun k exw pei na ts parw astinomia...Na erthoun na paroun ts skillous...
Wmos ki apo tin alli ntrepome na kanw etsi k + tha m kanei polemo i gunaika t theiou m...

Pes m ti na kanw??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

εγω στην θεση σου ...θα εκανα μια μεγαλη φασαρια..και θα τους τα ζαλιζα καθε μερα..μεχρι να το εμπεδωσουν και να φυγουν αυτοι.αφου δεν καταλαβαινουν με συζητηση...
αν παλι δεν γινονταν τιποτα..θα σηκωνομουν να φυγω απο κει γιατι και μονο που θα εβλεπα τις μουτσουνες τους καθε μερα θα μου πεφτε η διαθεση..

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera sofoulli m...
Hahaha kala les Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις