Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
533 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 533 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannoua3 έγραψε:Kalimera sofoulli m...
Hahaha kala les Very Happy Very Happy Very Happy

θα ειναι ε????και αγορι...ωχωχωχωχωχ!!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφουλι πατ πατ! χαχαΧΑχ! τι γλυκο!!!! καλημερα ! <3

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:Exw mia periptwsei edw sto spiti m re agapi m p den tin mporw allo...
Eimaste 3 spitia mono, se auto ton dromo...
K oloi eimaste suggeneis...
To ena spiti exei 7 skillous p den stamatoun na gaugizoun oli ma oli mera...
Exoun spasei ta neura m den me afinoun na ksekourastw opote xreiazwme ksekourasi stin egkumwsini m k + ksupnoun ta paidia m kapote...
ts eipa egw ki o antras m duo fores na kanoun kati me ts skillous ts me kalo tropo...
Mia mera otan eimouna poli arrwsti piga dipla xitipisan tin porta k ts lew theia theie sas parakalw kante kati me ts skillous den mporw allo an den ts siwpiswete tha sta afisw eleuthera na figoun...
K Akoma ligo itan na me faei i gunaika t theiou m...
Mexri p m eipen na fugw apo to spiti tis k an den m aresei na akouw ts skillous tis na fugw p spiti m...
Apo ekeini tin mera den milame katholou...
Oi skilloi akomi gaugizoun k exw pei na ts parw astinomia...Na erthoun na paroun ts skillous...
Wmos ki apo tin alli ntrepome na kanw etsi k + tha m kanei polemo i gunaika t theiou m...

Pes m ti na kanw??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

diskoli periptosi kai eimai kai tis apopsis mi mpleksis me sigenis tora kai i astinomia de nomizo na kanei kati mallon mono paratirisi tha tis kanoun kala kai auti poso filozoi einai?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:Σοφουλι πατ πατ! χαχαΧΑχ! τι γλυκο!!!! καλημερα ! <3

Καλημερα!!!!!!ε δε μπορω να το περιγραψω αλλιως!ειναι μικρα κλωτσακια μωρε!!!!!!!!!!!!αλλα τωρα τα νιωθει και ο αντρας μου!ασε που αγχωνομαι για γεννα κτλ!φοβαμαι να μη παθω και επιλοχεια!ουφ!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Σοφουλι πατ πατ! χαχαΧΑχ! τι γλυκο!!!! καλημερα ! <3

Καλημερα!!!!!!ε δε μπορω να το περιγραψω αλλιως!ειναι μικρα κλωτσακια μωρε!!!!!!!!!!!!αλλα τωρα τα νιωθει και ο αντρας μου!ασε που αγχωνομαι για γεννα κτλ!φοβαμαι να μη παθω και επιλοχεια!ουφ!
σοφουλι θα δεις ποσο πιο πολυ θα τρανταζεται..εμενα κουνιεται ολη η κοιλια..ποσων εβδομαδων εισαι?
οσο για την γεννα..εγω εχει χεστει πανω μου!!!!!!!!!!! χΑχΑχΑχαχ!
για την επιλοχεια δεν ανησυχω...εχω περασει τοση καταθλιψη στην ζωη μου μαζεμενη !την επιλοχεια θα την γλιτωσω που θα παει!!!!!! χαχΑχαΧ!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
sofouli έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Σοφουλι πατ πατ! χαχαΧΑχ! τι γλυκο!!!! καλημερα ! <3

Καλημερα!!!!!!ε δε μπορω να το περιγραψω αλλιως!ειναι μικρα κλωτσακια μωρε!!!!!!!!!!!!αλλα τωρα τα νιωθει και ο αντρας μου!ασε που αγχωνομαι για γεννα κτλ!φοβαμαι να μη παθω και επιλοχεια!ουφ!
σοφουλι θα δεις ποσο πιο πολυ θα τρανταζεται..εμενα κουνιεται ολη η κοιλια..ποσων εβδομαδων εισαι?
οσο για την γεννα..εγω εχει χεστει πανω μου!!!!!!!!!!! χΑχΑχΑχαχ!
για την επιλοχεια δεν ανησυχω...εχω περασει τοση καταθλιψη στην ζωη μου μαζεμενη !την επιλοχεια θα την γλιτωσω που θα παει!!!!!! χαχΑχαΧ!

19 εβδομαδων και 1 μερα!!!!!!επειδη περασα ενα χρονο πολυ δυσκολο επειδη εχασα παππου και την αγαπημενη μου γιαγιακα(73),μετα ητανε δυσκολα για μενα.εγινα κατα φαντασιαν ασθενης και το ξεπερασα οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος!και γι'αυτο τα φοβαμαι ολα οσα σου ειπα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπελιές!

4 + σήμερα για την β' επιπέδου! Very Happy

Eirinomama έγραψε:...
τα λεω ολα αυτα γιατι ενιωσα κατι ψυχρο εκ μερους σου οπως τα εγραφες.δεν ξερω τι κανουν στα κεπ,σημερα θα παω για 3η φορα στην ζωη μου..ημουν χρονια κατοικος και δημοτης ΑΘΗΝΑΙΩΝ και δω γινεται ενα χαος.απο επαρχια δεν γνωριζω.αλλα εδω ολοι σε γραφουν σε ικα_οαεδ_εφοριες.( αν και στην φορια την τελευταια φορα ηταν ενα πολυ ευγενικο παλικαρι).
ελπιζω να κατλαβαινεις τι εννοω! Smile

Αχ βρε Ρηνούλα, δεν το εννοούσα καθόλου έτσι και ειλικρινά δε θίχτηκα καθόλου. Συγνώμη κιόλας για την παρεξήγηση.
Ανέφερα όσα μου είπε ο σύζυγος για το δίκτυο του ΙΚΑ απλά για ενημέρωση χωρίς αυτό να σημαίνει ότι έχει και δίκιο. Ό,τι του είπανε σας είπα.
Μη νομίζεις ότι εγώ δεν έχω ταλαιπωρηθεί σε υπηρεσίες. Είναι και η δουλειά μου τέτοια που εχω επαφές με υπηρεσίες τακτικά και μπορώ να πω ότι αυτοί που δουλεύουν στο ΙΚΑ είναι οι χειρότεροι. Ακόμα και έναν γνωστό συγγενή που έχω που δουλεύει εκεί, και αυτός μ' εχει ταλαιπωρήσει για βλακείες.
Στον ΟΑΕΔ είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα. Έχω βρει ανθρώπους που μ' εξυπηρετούν και κάνω τη δουλειά μου μ' αυτούς.
Και όσον αφορά την εξυπηρέτηση στα ΚΕΠ της πόλης μου ,για να κάνω τη διαφήμισή μου Very Happy , είναι όλοι τους ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΙ Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 21 328109 . Εγώ όποτε πηγαίνω μέχρι και καφέ μου κάνουν χαχαχα....

joannoua3 έγραψε:Kalimerakia agapes m...
Ti kanete???

Simera exei podosfero o giokkaros mas...
Euxithite mas na pane ola kala...
Paizei poli kala wmos tha paiksei me pio megala paidakia... Very Happy

Episeis simera tha pame giatro na doume tin mikri mas...

Που χάθηκες κοπελιά;
Άντε και με τη νίκη σήμερα.
Θα δείτε και τη μπέμπα σήμερα ε; Εγώ έχει πάνω από μήνα να δω μπεμπάκι και έχω αρχίσει και αγωνιώ.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
sofouli έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Σοφουλι πατ πατ! χαχαΧΑχ! τι γλυκο!!!! καλημερα ! <3

Καλημερα!!!!!!ε δε μπορω να το περιγραψω αλλιως!ειναι μικρα κλωτσακια μωρε!!!!!!!!!!!!αλλα τωρα τα νιωθει και ο αντρας μου!ασε που αγχωνομαι για γεννα κτλ!φοβαμαι να μη παθω και επιλοχεια!ουφ!
σοφουλι θα δεις ποσο πιο πολυ θα τρανταζεται..εμενα κουνιεται ολη η κοιλια..ποσων εβδομαδων εισαι?
οσο για την γεννα..εγω εχει χεστει πανω μου!!!!!!!!!!! χΑχΑχΑχαχ!
για την επιλοχεια δεν ανησυχω...εχω περασει τοση καταθλιψη στην ζωη μου μαζεμενη !την επιλοχεια θα την γλιτωσω που θα παει!!!!!! χαχΑχαΧ!

19 εβδομαδων και 1 μερα!!!!!!επειδη περασα ενα χρονο πολυ δυσκολο επειδη εχασα παππου και την αγαπημενη μου γιαγιακα(73),μετα ητανε δυσκολα για μενα.εγινα κατα φαντασιαν ασθενης και το ξεπερασα οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος!και γι'αυτο τα φοβαμαι ολα οσα σου ειπα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τοτε να σου πω πως μιλας με τον Κατακουζινο!!!!!!!!!!!!!Εγω να δεις φοβιες αρρωστοφοβιας! εχασα και γω τον πατερα-πατριο μου πριν 2 χρονια και ειχα φρικαρει!!!!!μην ανησυχεις..δεν ειναι τοσο συνχη η επιλοχεια...
προσωπικα νιωθω λες και θα με πεταξουν στα θαλασσα...ειτε ξερω ειτε δεν ξερω κολυμπι..αν δεν κουνηθω θα πνιγω..! απο ενστικτο και μονο κουνιομαστε! ετσι πιστευω σιγα σιγα θα κολυμπησω! πιστευω ετσι και σε σενα..μην αγχωνσαι απο τωρα και ανθυποβαλεσαι!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
sofouli έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
sofouli έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Σοφουλι πατ πατ! χαχαΧΑχ! τι γλυκο!!!! καλημερα ! <3

Καλημερα!!!!!!ε δε μπορω να το περιγραψω αλλιως!ειναι μικρα κλωτσακια μωρε!!!!!!!!!!!!αλλα τωρα τα νιωθει και ο αντρας μου!ασε που αγχωνομαι για γεννα κτλ!φοβαμαι να μη παθω και επιλοχεια!ουφ!
σοφουλι θα δεις ποσο πιο πολυ θα τρανταζεται..εμενα κουνιεται ολη η κοιλια..ποσων εβδομαδων εισαι?
οσο για την γεννα..εγω εχει χεστει πανω μου!!!!!!!!!!! χΑχΑχΑχαχ!
για την επιλοχεια δεν ανησυχω...εχω περασει τοση καταθλιψη στην ζωη μου μαζεμενη !την επιλοχεια θα την γλιτωσω που θα παει!!!!!! χαχΑχαΧ!

19 εβδομαδων και 1 μερα!!!!!!επειδη περασα ενα χρονο πολυ δυσκολο επειδη εχασα παππου και την αγαπημενη μου γιαγιακα(73),μετα ητανε δυσκολα για μενα.εγινα κατα φαντασιαν ασθενης και το ξεπερασα οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος!και γι'αυτο τα φοβαμαι ολα οσα σου ειπα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τοτε να σου πω πως μιλας με τον Κατακουζινο!!!!!!!!!!!!!Εγω να δεις φοβιες αρρωστοφοβιας! εχασα και γω τον πατερα-πατριο μου πριν 2 χρονια και ειχα φρικαρει!!!!!μην ανησυχεις..δεν ειναι τοσο συνχη η επιλοχεια...
προσωπικα νιωθω λες και θα με πεταξουν στα θαλασσα...ειτε ξερω ειτε δεν ξερω κολυμπι..αν δεν κουνηθω θα πνιγω..! απο ενστικτο και μονο κουνιομαστε! ετσι πιστευω σιγα σιγα θα κολυμπησω! πιστευω ετσι και σε σενα..μην αγχωνσαι απο τωρα και ανθυποβαλεσαι!

περσι δεν αφησα γιατρο για γιατρο!!!!!εκανα τις εξετασεις του κοσμου!μεχρι και αξονικη!αφου δε με χωρισε ο αντρας μου....τωρα ειμαι πιο ηρεμη.επειδη μιλησα στη γιαγια και μετα 'εφυγε' νομιζα και πως εγω μονη θα παω.....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Dest μου καλημερα! ουφ λεω παρεξηγηθηκε! παλι καλα!!!!!!!! γιατι και σε ενα αλλο θεμα που μιλαω πολυ παρεξηγηση ρε παιδι μου! πολυ αντιδραση!!!!!
αντε αυριο γιορταζει και η κορουλα σου! αχ αχ αχ! εχουμε να κανουμε δουλειτσα! εγω τα αφησα ολη την βδομαδα και τωρα σημερα θα λιωσω στην φασινα..!!!!!!μπανιο κουζινα σαλονι ξεσκονισμα σκουπισμα σφουγγαρισμα μπαλκονια! και το βραδυ μπορει να κανω και καμια ντουλαπα η το δωματιο του μπεμπη!
Εντωμεταξυ κοριτσια ελεος! εστειλα e mails σε διαφορες εταιρεις με βρεφικα ειδη πχ chicco nuk mam pampers babylino libero κτλ.και δεν μου απαντησε κανεις.μονο σημερα μου στειλαν με κουριερ απο την chicco ενα δεματακι και τι ειχε μεσα Shocked 2 πανες!!!!!!! Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 21 606100

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ..ΜΕΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΗΔΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ..ΜΕΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΗΔΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....
μα 2 πανες? ουτε να μου στειλουν ενα ενημερωτικο εντυπο ποσο κανουν?ενα εκπτωτικο κουπονι ..κατι? ελεος!
ας εστελναν 2 πανες 2 επιθεματα 1 πιπιλα ξερω γω..παλι θα τους τα ακουμπησουμε..απλα να ξερουμε αμα ειναι και δεν μας καλυπτουν να παρουμε καποια αλλη εταιρεια πιο οικονομικη! και τους εδωσα και 40 ευρω για τα 4 μπιμπερο που πηρα! πφ!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eirinomama έγραψε:
danik έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ..ΜΕΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΗΔΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....
μα 2 πανες? ουτε να μου στειλουν ενα ενημερωτικο εντυπο ποσο κανουν?ενα εκπτωτικο κουπονι ..κατι? ελεος!
ας εστελναν 2 πανες 2 επιθεματα 1 πιπιλα ξερω γω..παλι θα τους τα ακουμπησουμε..απλα να ξερουμε αμα ειναι και δεν μας καλυπτουν να παρουμε καποια αλλη εταιρεια πιο οικονομικη! και τους εδωσα και 40 ευρω για τα 4 μπιμπερο που πηρα! πφ!
Καλα αποτελεσματα! ( πιστευω πως θα ειναι καλα! ) ! Wink

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
danik έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ..ΜΕΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΗΔΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....
μα 2 πανες? ουτε να μου στειλουν ενα ενημερωτικο εντυπο ποσο κανουν?ενα εκπτωτικο κουπονι ..κατι? ελεος!
ας εστελναν 2 πανες 2 επιθεματα 1 πιπιλα ξερω γω..παλι θα τους τα ακουμπησουμε..απλα να ξερουμε αμα ειναι και δεν μας καλυπτουν να παρουμε καποια αλλη εταιρεια πιο οικονομικη! και τους εδωσα και 40 ευρω για τα 4 μπιμπερο που πηρα! πφ!
Καλα αποτελεσματα! ( πιστευω πως θα ειναι καλα! ) ! Wink
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με πηραν και απο libero! θα μου στειλουν βαλιτσακι με δειγματα λεει κοντα στην ΠΗΤ μου! τι θα εχει μεσα? 2 μωρομαντηλα? Razz
ουτε εκπτωτικα κουπονια ουτε τπτ! αχ..! θα πεινασουμε! χΑχαΧ

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα πάλι μ' έχουν πιάσει η προλήψεις μου. Δεν έχω πάρει πουθενά για δείγματα. Περιμένω πρώτα να κάνω την β' επιπέδου. Όχι τίποτα άλλο, αλλά να ξέρουμε και το φύλο βρε αδερφέ.

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:Εμένα πάλι μ' έχουν πιάσει η προλήψεις μου. Δεν έχω πάρει πουθενά για δείγματα. Περιμένω πρώτα να κάνω την β' επιπέδου. Όχι τίποτα άλλο, αλλά να ξέρουμε και το φύλο βρε αδερφέ.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την Τρίτη 8 Μαΐου έχω ραντεβού το πρωί στις 10.
Θα πάρω άδεια από την δουλειά και ελπίζω κιόλας να τελειώσω γρήγορα για να μου μείνει λίγη ελεύθερη μέρα.
Φυσικά αγχώνομαι για το τι μπορεί να μου πει ο γιατρός. Έλπίζω να πάνε όλα καλά.
Στα άλλα τα παιδιά ήμουν πολύ κουλ. Σ' αυτήν την εγκυμοσύνη έχω χεστεί πάνω μου.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια. Ιωαννούλα καλή επιτυχία στον γιόκα σου σήμερα και περιμένουμε νέα μετά τον γιατρό Very Happy .

Σήμερα κορίτσια πάω για μασαζάκι! Δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσο ανυπομονώ! Τα πόδια μου είναι πρησμένα, τούμπανο!

Φιλιά πολλά σε όλες Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 21 417472 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 21 417472 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 21 417472

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Dest αντε καλε! μην ακουω τετοια χαζα! μια χαρα ειναι το μωρακι! φτου φτου!
να μην εισαι προληπτικη! ολα καλα θα ειναι! και σε κοβω για κοριτσι! χχΑΧαΧΑ!
demmy απολαυσετο!!!!!!!!
αχ κοριτσια και καθυστερησα να κανω τις δουλειες μου και συγχηστηκα.. δεν μπορω να παρεξηγουμαι χωρις λογο ( ειχα μια συζητηση με αλλες κοπελες σε ενα θεμα) με στεναχωρει ολο αυτο! Sad
τεσπα!!!!!!!!!!!!!

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:Την Τρίτη 8 Μαΐου έχω ραντεβού το πρωί στις 10.
Θα πάρω άδεια από την δουλειά και ελπίζω κιόλας να τελειώσω γρήγορα για να μου μείνει λίγη ελεύθερη μέρα.
Φυσικά αγχώνομαι για το τι μπορεί να μου πει ο γιατρός. Έλπίζω να πάνε όλα καλά.
Στα άλλα τα παιδιά ήμουν πολύ κουλ. Σ' αυτήν την εγκυμοσύνη έχω χεστεί πάνω μου.
ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ!!! ΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ! ΒΓΑΛΕ ΑΠ'ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΚΕΣ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ! ΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ???

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάνω απ' όλα γερό και περισσότερο προτιμώ να είναι κοριτσάκι αλλά όσο περνάει ο καιρός πραγματικά δε μ' ενδιαφέρει. Ας είναι και αγοράκι. Θα αναγκαστώ να μοιράσω τον έρωτά μου με τον Φίλιππο και με το αδερφάκι του χαχαχα.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dest διαβαζα τις ατακες των παιδιων! και διαβασα και των δικων σου! χΑχΑχΑΧ!
τι γλυκουλια!!!!!!! <3
αχ ανυπομονω και γω να δω πως ειναι να εισαι μαμα! <3

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ! Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:dest διαβαζα τις ατακες των παιδιων! και διαβασα και των δικων σου! χΑχΑχΑΧ!
τι γλυκουλια!!!!!!! <3
αχ ανυπομονω και γω να δω πως ειναι να εισαι μαμα! <3

Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 3 - Σελίδα 21 417472
Θα 'ρθει η ώρα και δεν θα το πιστεύεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις