Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
482 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 482 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Ορίστε γιατι ο κόσμος ψήφισε ΧΑ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
http://www.aniwthoi.net/2012/04/reuters.html

Πλακα μου κανεις ε;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:Ορίστε γιατι ο κόσμος ψήφισε ΧΑ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
http://www.aniwthoi.net/2012/04/reuters.html

Πλακα μου κανεις ε;

ποσες φορες την εχεις ρωτησει μεχρι τωρα???

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:Ορίστε γιατι ο κόσμος ψήφισε ΧΑ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
http://www.aniwthoi.net/2012/04/reuters.html

Πλακα μου κανεις ε;

ποσες φορες την εχεις ρωτησει μεχρι τωρα???

Απλα αρνουμε να το πιστεψω!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
athina24 έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:Ορίστε γιατι ο κόσμος ψήφισε ΧΑ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
http://www.aniwthoi.net/2012/04/reuters.html

Πλακα μου κανεις ε;

ποσες φορες την εχεις ρωτησει μεχρι τωρα???

Απλα αρνουμε να το πιστεψω!
νομιζω οτι η ναταλι εννοει ,οτι λογω αυτου που κανανε ,ψηθηκε ο κοσμος μες στην αγνοια του και τους ψηφησε.
δεν νομιζω να εννοει κατι παραπερα ,οτι και καλα ,καλα κανανε.
απλα δινει το εναυσμα που το εκαναν.

μην σας πω οτι και εγω το σκεφτομουνα ,λογω αγνοιας το παραδεχομαι ,αλλα κατι με κρατησε (φοβος )και τελικα δεν τους ψηφισα.ΚΑΙ ευτυχως δλδ γιατι μετα απο οσα διαβαζω θα το ειχα κριμα στο λαιμο μου .


παραθετω ενα κειμενο που εγραψε ο ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ
http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2012/05/blog-post_7877.html#more

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
Vivian έγραψε:
athina24 έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:Ορίστε γιατι ο κόσμος ψήφισε ΧΑ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
http://www.aniwthoi.net/2012/04/reuters.html

Πλακα μου κανεις ε;

ποσες φορες την εχεις ρωτησει μεχρι τωρα???

Απλα αρνουμε να το πιστεψω!
νομιζω οτι η ναταλι εννοει ,οτι λογω αυτου που κανανε ,ψηθηκε ο κοσμος μες στην αγνοια του και τους ψηφησε.
δεν νομιζω να εννοει κατι παραπερα ,οτι και καλα ,καλα κανανε.
απλα δινει το εναυσμα που το εκαναν.

μην σας πω οτι και εγω το σκεφτομουνα ,λογω αγνοιας το παραδεχομαι ,αλλα κατι με κρατησε (φοβος )και τελικα δεν τους ψηφισα.ΚΑΙ ευτυχως δλδ γιατι μετα απο οσα διαβαζω θα το ειχα κριμα στο λαιμο μου .


παραθετω ενα κειμενο που εγραψε ο ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ
http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2012/05/blog-post_7877.html#more



το ίδιο έβαλα στην προηγούμενη σελίδα
είναι από συνέντευξη που έδωσε σε εφημερίδα το 1993

edit: όχι συνέντευξη

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο κλέψας του κλέψαντος στο ίντερνετ!!!!!!!!!!!

αυτό στο τρομακτικό το ανέβασαν από το e-volos και αυτοί το έχουν κοπιάρει από το www.musicpaper.gr οπου έχει και υπογραφή του Μιχάλη Γελασάκη. πωωωωωωωωωωωωω της τρελλής γίνεται

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:ο κλέψας του κλέψαντος στο ίντερνετ!!!!!!!!!!!

αυτό στο τρομακτικό το ανέβασαν από το e-volos και αυτοί το έχουν κοπιάρει από το www.musicpaper.gr οπου έχει και υπογραφή του Μιχάλη Γελασάκη. πωωωωωωωωωωωωω της τρελλής γίνεται

εγω παλι το διαβασα απο αλλο χθες,κατσε να θυμηθω απο που..

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
florentiab έγραψε:ο κλέψας του κλέψαντος στο ίντερνετ!!!!!!!!!!!

αυτό στο τρομακτικό το ανέβασαν από το e-volos και αυτοί το έχουν κοπιάρει από το www.musicpaper.gr οπου έχει και υπογραφή του Μιχάλη Γελασάκη. πωωωωωωωωωωωωω της τρελλής γίνεται

εγω παλι το διαβασα απο αλλο χθες,κατσε να θυμηθω απο που..


χαχαχααχαχαχα ε ποτέ!
πάντως αυτός που το γράφει και μετά δεν του το αναγνωρίζουν πρέπει να γίνεται θηρίο. εδώ εκνευρίζομαι εγώ Twisted Evil

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χθες τακτοποιωντας ντουλαπες επεσα μουρη με μουρη με το νυφικο μου.. Shocked το κοιταγα με κοιταγε..δεν αντεξα και το φορεσα! Shocked Συγκινηθηκα πολυ!..σαν να μην περασε μια μερα,μετα απο 9 χρονια γαμου και 2 παιδια εμοιαζα να παντρευομαι σημερα!..τι ωραια που μου πηγαινε...ειναι κοιμηλιο,ραμενο ολο στο χερι θα το δωσω της κορης,ελπιζω να το εκτιμησει Wink Smile

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Χθες τακτοποιωντας ντουλαπες επεσα μουρη με μουρη με το νυφικο μου.. Shocked το κοιταγα με κοιταγε..δεν αντεξα και το φορεσα! Shocked Συγκινηθηκα πολυ!..σαν να μην περασε μια μερα,μετα απο 9 χρονια γαμου και 2 παιδια εμοιαζα να παντρευομαι σημερα!..τι ωραια που μου πηγαινε...ειναι κοιμηλιο,ραμενο ολο στο χερι θα το δωσω της κορης,ελπιζω να το εκτιμησει Wink Smile
ΑΧ τι γλυκο Very Happy Very Happy Very Happy
εμενα μετα απο 9 χρονια ουτε το μπρατσο δεν θα μου μπαινει ...ασε που δεν εχω και νυφικο... Very Happy

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 534787 No No No No No pale pale pale pale confused confused confused affraid affraid affraid affraid drunken drunken drunken tongue tongue tongue cyclops cyclops cyclops


I love you I love you I love you I love you I love you I love you

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 534787 No No No No No pale pale pale pale confused confused confused affraid affraid affraid affraid drunken drunken drunken tongue tongue tongue cyclops cyclops cyclops


I love you I love you I love you I love you I love you I love you


χιχιχι....ντοντ γουορυ... τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 417472

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η απαντηση ηταν για την mamavivo...ρονγκ περσον...σορυ!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Η απαντηση ηταν για την mamavivo...ρονγκ περσον...σορυ!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
το καταλαβα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειχα φαγωθει να παμε ταβερνα να μην μαγειρεψω κυριακη και να σαβουριασουμε τηγανιλες που στο σπιτι δεν βαζω σχεδον ποτε..την Κυριακη φαγαμε τελικα εξω και αρρωστησα στη κυριολεξια Crying or Very sad στομαχι τουμπανο υπνηλια πονοκεφαλος ενα χαλι, Shocked τι σαγανακια τι γαριδοκεφτεδες τι λαδιλες μονο που τα θυμαμαι μουρχετε αναγουλα... No καλυτερο απο το σπιτικο ελαφρυ φαγακι μου δεν υπαρχει...απαπα τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 328109

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Ειχα φαγωθει να παμε ταβερνα να μην μαγειρεψω κυριακη και να σαβουριασουμε τηγανιλες που στο σπιτι δεν βαζω σχεδον ποτε..την Κυριακη φαγαμε τελικα εξω και αρρωστησα στη κυριολεξια Crying or Very sad στομαχι τουμπανο υπνηλια πονοκεφαλος ενα χαλι, Shocked τι σαγανακια τι γαριδοκεφτεδες τι λαδιλες μονο που τα θυμαμαι μουρχετε αναγουλα... No καλυτερο απο το σπιτικο ελαφρυ φαγακι μου δεν υπαρχει...απαπα τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 328109

να...γι αυτο συγκινηθηκες οταν εβαλες (το τονιζω,εβαλες) το νυφικο σου.
Ενω εγω....ας πω μονο τι ωραια τα σαγανακια κ οι γαριδοκεφτεδες Cool

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:
anthaki έγραψε:Ειχα φαγωθει να παμε ταβερνα να μην μαγειρεψω κυριακη και να σαβουριασουμε τηγανιλες που στο σπιτι δεν βαζω σχεδον ποτε..την Κυριακη φαγαμε τελικα εξω και αρρωστησα στη κυριολεξια Crying or Very sad στομαχι τουμπανο υπνηλια πονοκεφαλος ενα χαλι, Shocked τι σαγανακια τι γαριδοκεφτεδες τι λαδιλες μονο που τα θυμαμαι μουρχετε αναγουλα... No καλυτερο απο το σπιτικο ελαφρυ φαγακι μου δεν υπαρχει...απαπα τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 328109


να...γι αυτο συγκινηθηκες οταν εβαλες (το τονιζω,εβαλες) το νυφικο σου.
Ενω εγω....ας πω μονο τι ωραια τα σαγανακια κ οι γαριδοκεφτεδες Cool

Wink Wink Wink

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:
litsakos έγραψε:
anthaki έγραψε:Ειχα φαγωθει να παμε ταβερνα να μην μαγειρεψω κυριακη και να σαβουριασουμε τηγανιλες που στο σπιτι δεν βαζω σχεδον ποτε..την Κυριακη φαγαμε τελικα εξω και αρρωστησα στη κυριολεξια Crying or Very sad στομαχι τουμπανο υπνηλια πονοκεφαλος ενα χαλι, Shocked τι σαγανακια τι γαριδοκεφτεδες τι λαδιλες μονο που τα θυμαμαι μουρχετε αναγουλα... No καλυτερο απο το σπιτικο ελαφρυ φαγακι μου δεν υπαρχει...απαπα τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 25 328109


να...γι αυτο συγκινηθηκες οταν εβαλες (το τονιζω,εβαλες) το νυφικο σου.
Ενω εγω....ας πω μονο τι ωραια τα σαγανακια κ οι γαριδοκεφτεδες Cool

Wink Wink Wink
αχαχαχαχα litsakos axaxaxaxaxaxxa και εγω μαζι σου αχαχχαχαχχαχαχαχ Very Happy Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι το νυφικο μου ενα χρονο σχεδον μετα ακομη κρεμασμενο απεξω απο την ντουλαπα το εχω και κρεμεται απο το χερουλι.δε ξερω που σκατα να το χωρεσω Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ψηφιζω Λιτς!!!!!!!! Very Happy Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:εγω παλι το νυφικο μου ενα χρονο σχεδον μετα ακομη κρεμασμενο απεξω απο την ντουλαπα το εχω και κρεμεται απο το χερουλι.δε ξερω που σκατα να το χωρεσω Very Happy
μα τι ειναι υπερπαραγωγη?
βαλτο στην ντουλαπα διπλωμενο ..

θελεις να το βλεπεις?
το φορας πριν κοιμηθεις?
αχαχαχαχχαχαχαχαχχαχχαχχαχχα
πες την αληθειααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:εγω παλι το νυφικο μου ενα χρονο σχεδον μετα ακομη κρεμασμενο απεξω απο την ντουλαπα το εχω και κρεμεται απο το χερουλι.δε ξερω που σκατα να το χωρεσω Very Happy
μα τι ειναι υπερπαραγωγη?
βαλτο στην ντουλαπα διπλωμενο ..

θελεις να το βλεπεις?
το φορας πριν κοιμηθεις?
αχαχαχαχχαχαχαχαχχαχχαχχαχχα
πες την αληθειααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

εχει ουρα και αν το βαλω μεσα θα γινει σκατα.πρεπει να φτιαξω χωρο και δεν εχω ασχοληθεια ειναι αληθεια.δε νομιζω να μου κανει μαλλον θα μου πεφτει λιγο μεγαλο πλεον

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?το πρωι πηγα για καφε με μια φιλη,χωρις παιδια,τα αφησα στον αντρα,να δει και αυτος την γλυκα.το απογευμα εχω σιδερο.πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ σιδερο.
και χθες σας το ειπα αλλα δεν προσφερθηκε καμια να παρει λιγα να τα σιδερωσει.γα'ι'δουριτσες.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?το πρωι πηγα για καφε με μια φιλη,χωρις παιδια,τα αφησα στον αντρα,να δει και αυτος την γλυκα.το απογευμα εχω σιδερο.πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ σιδερο.
και χθες σας το ειπα αλλα δεν προσφερθηκε καμια να παρει λιγα να τα σιδερωσει.γα'ι'δουριτσες.
μανιτσα μου τι να παρουμε?το τελειωμο δεν εχεις πια με αυτο το σιδερο. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ηπιαμε και καφεδακι στην λιακαδα?αυτα ειναι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?το πρωι πηγα για καφε με μια φιλη,χωρις παιδια,τα αφησα στον αντρα,να δει και αυτος την γλυκα.το απογευμα εχω σιδερο.πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ σιδερο.
και χθες σας το ειπα αλλα δεν προσφερθηκε καμια να παρει λιγα να τα σιδερωσει.γα'ι'δουριτσες.
μανιτσα μου τι να παρουμε?το τελειωμο δεν εχεις πια με αυτο το σιδερο. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ηπιαμε και καφεδακι στην λιακαδα?αυτα ειναι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
δεν ειχε λιακαδα ρε γαμωτο.συννεφια και εριξε κατι πολυ λιγες σταγονιτσες.οποτε κανονιζουμε με αυτην την φιλη ολο ο καιρος χαλαει.δεν μας θελει.
οσο για ρουχα καλα τα λες,τελειωμο δεν εχουν.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις