Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
577 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 577 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κολαζομε ,κολαζομε κολαζομε Embarassed Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:κολαζομε ,κολαζομε κολαζομε Embarassed Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

το οφθαλμολουτρο ποτε δεν εβλαψε κανεναν Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:κολαζομε ,κολαζομε κολαζομε Embarassed Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

το οφθαλμολουτρο ποτε δεν εβλαψε κανεναν Very Happy
αχαχχαχαχχχαχαχχαχχαχα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυριο εχει γιατρουλη...νεα μακρη= εκδρομουλαααα!!!!χιχιχιχι τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 θελω να τους δω...και την μαια μου την πεθυμησα!! Smile Smile

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Αυριο εχει γιατρουλη...νεα μακρη= εκδρομουλαααα!!!!χιχιχιχι τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 θελω να τους δω...και την μαια μου την πεθυμησα!! Smile Smile
φιλια στον γιατρουλη μας πολλααααααααααααααααααααααααααα απο βιβη παρακαλω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:εγω παλι το νυφικο μου ενα χρονο σχεδον μετα ακομη κρεμασμενο απεξω απο την ντουλαπα το εχω και κρεμεται απο το χερουλι.δε ξερω που σκατα να το χωρεσω Very Happy
μα τι ειναι υπερπαραγωγη?
βαλτο στην ντουλαπα διπλωμενο ..

θελεις να το βλεπεις?
το φορας πριν κοιμηθεις?
αχαχαχαχχαχαχαχαχχαχχαχχαχχα
πες την αληθειααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αχαχαχαχχαααα!!!...ετσιιιι! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 328109

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:
anthaki έγραψε:Αυριο εχει γιατρουλη...νεα μακρη= εκδρομουλαααα!!!!χιχιχιχι τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 θελω να τους δω...και την μαια μου την πεθυμησα!! Smile Smile
φιλια στον γιατρουλη μας πολλααααααααααααααααααααααααααα απο βιβη παρακαλω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

...τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται!!! Wink Wink τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα τι κάνετε Very Happy Very Happy ?Αυτο που είπε η Βιβή ήθελα να πω!!!Τεσπα κουράστηκα με αυτο το θέμα της ΧΑ!Ο καθένας ψηφίζει οτι γουστάρει είτε ξέρει τι εστι ΧΑ είτε οχι!Αυτοι που ψήφισαν ΧΑ είναι ανίδεοι,ανεγκέφαλοι κοινώς μαλάκες ενω αυτοι που ψηφίσαν πάλι ΝΔ και ΠΑΣΟΚ δεν είναι!!Στην τελική ο καθένας είναι υπέυθυνος για τις επιλογές του και υπόλογος μονο στον εαυτό του!Ουτως η αλλως δεν είναι Κυβέρνηση η ΧΑ,δεν θα κάνουν οτι θέλουν και στην τελική δεν θα είναι για πάντα στη Βουλή!Μπορεί να σκοτώνουν οντως οπως λέτε ομως και αυτοι που μας κυβερνούσαν τοσα χρόνια σκότωσαν περισσότερο κόσμο!Κόβωντας συντάξεις,μισθούς,δικαιώματα και αυτοι ηταν υπαίτιοι για τις 1800 αυτοκτονίες μέσα σε ενα χρόνο!Με λίγα λόγια ολοι είναι για τα σκατά!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!!!!

Σήμερα οι κορούλες μου κλείνουν τα 5!!!!!!!!

Είμαι πολύ ευτυχισμένη!Ξύπνησαν το πρωί και μου είπαν "Μανούλα πες μας Χρόνια πολλά"...

τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994

Να τις χαιρεσαι!χαχχα πλακα εχουν!Θα τις κανεις παρτακι?Εγω φετος σκεφτομαι να μην κανω,η κορη μου απογοητευτηκε η καημενη!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:
didumomama έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!!!!

Σήμερα οι κορούλες μου κλείνουν τα 5!!!!!!!!

Είμαι πολύ ευτυχισμένη!Ξύπνησαν το πρωί και μου είπαν "Μανούλα πες μας Χρόνια πολλά"...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Να τις χαιρεσαι!χαχχα πλακα εχουν!Θα τις κανεις παρτακι?Εγω φετος σκεφτομαι να μην κανω,η κορη μου απογοητευτηκε η καημενη!

χρονια πολλα στις κορουλες σου!να ειναι παντα ευτυχισμενες!!!
κι εγω δε ξερω τι να κανω με τα παρτυ των δικων μου!που ο μεγαλος εχει ιουνη γενεθλια και θα ειμαι στο μηνα μου-αν δεν εχω γεννησει- η μικρη παλι αρχες αυγουστου,μπορει να ειμαι και ασαραντιστη λεχωνα!

faiy


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσια.... τι κανετε? μηπως μπορει να με βοηθησει καποια κοπελα? απο χθες δεν εχω facebook και μου λεει οτι εχει καποιο προβλημα ο ιστιοτοπος τι ειναι αυτο? μηπως ξερει καποια? εχω τρελαθει μια ξαδερφη μου μου ειπε οτι μαλλον μου εχουν κανει υποκλοπη τον κωδικο μου. λετε να ειναι αυτο? απο χθες στις 4 περιπου δεν εχω facebook

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:χρονια πολλα στις κορουλες σου!να ειναι παντα ευτυχισμενες!!!
κι εγω δε ξερω τι να κανω με τα παρτυ των δικων μου!που ο μεγαλος εχει ιουνη γενεθλια και θα ειμαι στο μηνα μου-αν δεν εχω γεννησει- η μικρη παλι αρχες αυγουστου,μπορει να ειμαι και ασαραντιστη λεχωνα!

Ευακι, μια γνωστη μου που ηταν σε αντιστοιχη φαση, της εκανε παρτυ με τουρτα, κερακια, δωρα κτλ κτλ στη γιορτη της αντι για τα γενεθλια. Κοντευει η γιορτη σας ε?

Εγω φετος θα κανω το κλασικο παρτυ στην αυλη, τελη Ιουλιου νταλα καλοκαιρι, περσι περασανε χαρμα τα παιδια και το καταευχαριστηθηκαν! Βεβαια ο Αλεξανδρος μου ζητησε να του κανω παρτυ στον παιδικο, οποτε θα παω και μια τουρτα εκει, με διαφορα καλυδια για τους φιλους του. Ειχα σκεφτει στην αρχη να καλεσω και τους φιλους του απο τον παιδικο στο παρτυ στο σπιτι, αλλά μου εβγαλε ο γιος μου μια λιστα με 40 παιδακια, και δεν θελει να λειψει κανενα! Shocked Οποτε θα κερασει τους φιλους του στον παιδικο ανημερα των γενεθλιων του, και το επομενο ΣΚ θα του κανω το παρτυ στο σπιτι.

Απο το χτεσινο σιδερο ποναω παντου. Ειχα την ελπίδα οτι θα ξανασιδερωνα σημερα, αλλά δεν θελω ουτε να το βλεπω το σιδερο πλεον. Εχω και νεροχυτη να τακτοποιησω. Νεροχυτης-σιδερο σημειωσατε 1. (ή να το παιξω Χ, και να μην κανω τίποτα??? Razz )

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:χρονια πολλα στις κορουλες σου!να ειναι παντα ευτυχισμενες!!!
κι εγω δε ξερω τι να κανω με τα παρτυ των δικων μου!που ο μεγαλος εχει ιουνη γενεθλια και θα ειμαι στο μηνα μου-αν δεν εχω γεννησει- η μικρη παλι αρχες αυγουστου,μπορει να ειμαι και ασαραντιστη λεχωνα!

Ευακι, μια γνωστη μου που ηταν σε αντιστοιχη φαση, της εκανε παρτυ με τουρτα, κερακια, δωρα κτλ κτλ στη γιορτη της αντι για τα γενεθλια. Κοντευει η γιορτη σας ε?

Εγω φετος θα κανω το κλασικο παρτυ στην αυλη, τελη Ιουλιου νταλα καλοκαιρι, περσι περασανε χαρμα τα παιδια και το καταευχαριστηθηκαν! Βεβαια ο Αλεξανδρος μου ζητησε να του κανω παρτυ στον παιδικο, οποτε θα παω και μια τουρτα εκει, με διαφορα καλυδια για τους φιλους του. Ειχα σκεφτει στην αρχη να καλεσω και τους φιλους του απο τον παιδικο στο παρτυ στο σπιτι, αλλά μου εβγαλε ο γιος μου μια λιστα με 40 παιδακια, και δεν θελει να λειψει κανενα! Shocked Οποτε θα κερασει τους φιλους του στον παιδικο ανημερα των γενεθλιων του, και το επομενο ΣΚ θα του κανω το παρτυ στο σπιτι.

Απο το χτεσινο σιδερο ποναω παντου. Ειχα την ελπίδα οτι θα ξανασιδερωνα σημερα, αλλά δεν θελω ουτε να το βλεπω το σιδερο πλεον. Εχω και νεροχυτη να τακτοποιησω. Νεροχυτης-σιδερο σημειωσατε 1. (ή να το παιξω Χ, και να μην κανω τίποτα??? Razz )

νενα μου το σκεφτηκα κι εγω για τη γιορτη τους -οντως πλησιαζει- αλλα ειναι δυσκολο να καλεσω κοσμο αυτη τη μερα!καταρχας γιορταζουν και οι 2 παππουδες και η μια γιαγια τους,γιορταζει η μαμα του καλυτερου του φιλου,γιορταζουν 2 θειες μου αρα δε προκειται να ερθει κανεις!ασε που την εβδομαδα εκεινη ειπαμε να κανουμε κατι μερεμετια και να βαψουμε να μην τα εχουμε μετα τα γεννητουρια!οποτε μαλλον του μεγαλου θα τα κανω αρχες ιουνη,να μην εχω μπει στο μηνα μου και της μικρης τελη αυγουστου ή αρχες σεπτεμβρη να ειναι και το μικρο 2 μηνων!και απο του χρονου και τα 3 μαζι σε μια ημερα! Rolling Eyes [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
εγω σιδερο εκανα το σαββατο αλλα με το ταξιδι την κυριακη να σου μαζευτηκαν 2 πλυντηριακια!αυριο ομως θα πεσει στεγνωτηριο για τα σεντονια-πιτζαμες κι ας εχει καλο καιρο να γλιτωσω τουλαχιστον το σιδερωμα αυτων!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faiy έγραψε:καλησπερα κοριτσια.... τι κανετε? μηπως μπορει να με βοηθησει καποια κοπελα? απο χθες δεν εχω facebook και μου λεει οτι εχει καποιο προβλημα ο ιστιοτοπος τι ειναι αυτο? μηπως ξερει καποια? εχω τρελαθει μια ξαδερφη μου μου ειπε οτι μαλλον μου εχουν κανει υποκλοπη τον κωδικο μου. λετε να ειναι αυτο? απο χθες στις 4 περιπου δεν εχω facebook

Καλησπερα!Για μπες στο μεηλ σου,λογικα αν εχει μπει καποιος απο αλλον υπολογιστη θα σε ειδοποιει στο μεηλ σου!

Αν δεν συμβαινει αυτο τοτε μαλλον συμβαινει κατι που μου ειχε συμβει εμενα πριν αρκετο καιρο,εχεις ρυθμισει στον υπολογιστη σωστη ημερομηνια?Εμενα ειχε κλεισει αποτομα ο υπολογιστης και απορυθμιστηκε η ημερομηνια και επειδη ηταν παλια,δεν εμπαινε στο φεις!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faiy έγραψε:καλησπερα κοριτσια.... τι κανετε? μηπως μπορει να με βοηθησει καποια κοπελα? απο χθες δεν εχω facebook και μου λεει οτι εχει καποιο προβλημα ο ιστιοτοπος τι ειναι αυτο? μηπως ξερει καποια? εχω τρελαθει μια ξαδερφη μου μου ειπε οτι μαλλον μου εχουν κανει υποκλοπη τον κωδικο μου. λετε να ειναι αυτο? απο χθες στις 4 περιπου δεν εχω facebook

Δεν ξέρω να σου απαντήσω.....

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
χρονια πολλα στις κορουλες σου!να ειναι παντα ευτυχισμενες!!!
κι εγω δε ξερω τι να κανω με τα παρτυ των δικων μου!που ο μεγαλος εχει ιουνη γενεθλια και θα ειμαι στο μηνα μου-αν δεν εχω γεννησει- η μικρη παλι αρχες αυγουστου,μπορει να ειμαι και ασαραντιστη λεχωνα!

Και εμεις Ιουνη εχουμε!Ενταξει τουρτιτσα θα κοψουμε αλλα για παρτυ δεν ειμαστε!Και εσυ θα ελεγα κατι τετοιο να κανεις!Δεν εισαι για πολλα πολλα και μαλιστα εις διπλουν,ειναι και πολλα λεφτα ρε κοριτσια πλεον,δεν ξερω!

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
didumomama έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!!!!

Σήμερα οι κορούλες μου κλείνουν τα 5!!!!!!!!

Είμαι πολύ ευτυχισμένη!Ξύπνησαν το πρωί και μου είπαν "Μανούλα πες μας Χρόνια πολλά"...

τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 215994

διδυμομαμα να χαιρεσαι τις κοριτσαρες σου.να τα εκατοστισουν. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 130627 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 860530 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 130627 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 860530 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 130627 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 860530 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 130627 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 860530

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρόνια πολλά ! Να τα 100στήσουν!

Χθές, ένα παλιοσκατοβρωμοκούνουπο τσίμπησε τον μικρό μου. Twisted Evil

Το τσίμπημα μολύνθηκε, το ποδαράκι κοκκίνησε και έγινε τούμπανο! Crying or Very sad

Ο γιατρός μας έδωσε αντιβίωση! Είναι η 1η φορά που παίρνει το αντράκι μου αντιβίωση!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα τι κανετε???

Εγω ημουνα χωρις υπολογιστη κι δν εμπαινα!!

Για τις εκλογες ενα θα πω,ο Θεος να μας ευλογησει κ να πανε ολα καλα!!
Οσο για αυτους που ψηφισαν Χ.Α Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked κι επισης για αυτους που απηχαν χωρις να υπαρχει ουσιαστικος λογος.

Εγω με νεογεννητο εκανα 55χλμ να παω να φηψισω μες τη ζεστη!

Κατα τα αλλα ολα καλα???

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σας!!

ΕΓΩ ΑΠΗΧΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ!!!!!!!

κΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΤΕ!! Very Happy

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Καλησπερα σας!!

ΕΓΩ ΑΠΗΧΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ!!!!!!!

κΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΤΕ!! Very Happy

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 26 417472


Αγαπιτσα εσυ ακομα εισαι λέχωνιτσααααα δν πειραζειιι!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !!! sunny sunny

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
χρονια πολλα στις κορουλες σου!να ειναι παντα ευτυχισμενες!!!
κι εγω δε ξερω τι να κανω με τα παρτυ των δικων μου!που ο μεγαλος εχει ιουνη γενεθλια και θα ειμαι στο μηνα μου-αν δεν εχω γεννησει- η μικρη παλι αρχες αυγουστου,μπορει να ειμαι και ασαραντιστη λεχωνα!

Και εμεις Ιουνη εχουμε!Ενταξει τουρτιτσα θα κοψουμε αλλα για παρτυ δεν ειμαστε!Και εσυ θα ελεγα κατι τετοιο να κανεις!Δεν εισαι για πολλα πολλα και μαλιστα εις διπλουν,ειναι και πολλα λεφτα ρε κοριτσια πλεον,δεν ξερω!

καλα το κοστος δεν ειναι μεγαλο,ολα μονη μου τα κανω,ακομη και την τουρτα που για να την παρεις απο ζαχαροπλαστειο ενα 50αρι το θες σιγουρα!οποτε δε με σκοτιζει αυτο!πιο πολυ η βαβουρα μια που οπως προειπα θα εχω και μαστορια και βαψιματα!

bell έγραψε:

Ο γιατρός μας έδωσε αντιβίωση! Είναι η 1η φορά που παίρνει το αντράκι μου αντιβίωση!


ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!!!!! Razz Razz Razz Razz ετσι μου ειπε περσι για τον κωνσταντινο μια ο-Θεος-να-την-κανει γιατρος!οτι αποκλειεται να ειναι 5 χρονων και να μην εχει ξαναπαρει αντιβιωση!!! Shocked Shocked Shocked Shocked
περαστικα σας!βαζε του και λιγη ενυδατικη γυρω γυρω μην αρχισει να σκαει το δερματακι του απο το τεντωμα!

την καλημερα μου σε ολες!

faiy


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
black beauty έγραψε:
faiy έγραψε:καλησπερα κοριτσια.... τι κανετε? μηπως μπορει να με βοηθησει καποια κοπελα? απο χθες δεν εχω facebook και μου λεει οτι εχει καποιο προβλημα ο ιστιοτοπος τι ειναι αυτο? μηπως ξερει καποια? εχω τρελαθει μια ξαδερφη μου μου ειπε οτι μαλλον μου εχουν κανει υποκλοπη τον κωδικο μου. λετε να ειναι αυτο? απο χθες στις 4 περιπου δεν εχω facebook

Καλησπερα!Για μπες στο μεηλ σου,λογικα αν εχει μπει καποιος απο αλλον υπολογιστη θα σε ειδοποιει στο μεηλ σου!

Αν δεν συμβαινει αυτο τοτε μαλλον συμβαινει κατι που μου ειχε συμβει εμενα πριν αρκετο καιρο,εχεις ρυθμισει στον υπολογιστη σωστη ημερομηνια?Εμενα ειχε κλεισει αποτομα ο υπολογιστης και απορυθμιστηκε η ημερομηνια και επειδη ηταν παλια,δεν εμπαινε στο φεις!

faiy


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!!!! Wink σημερα επιτελους επανηρθε!!!!! ποιος ξερει τι ειχε γινει!!!! ελπιζω να μη ξανασυμβει!!!! Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις