Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουφ! πρεπει να κάνω καμιά δουλίτσα και βαριέμαι οικτρά!!! Θέλω να πάω καμιά βόλτα... αχ μακάρι να μέναμε κοντά να πηγαίναμε όλες μαζί βολτίτσες!

Βίκυ τον καφέ και εγώ τον έχω κόψει... και βλέπω freddo στο δρόμο και τρελαίνομαιαιαι

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα μαλλια κοτσιδουλα!!!!εχω κολλησει με τις φορμες και τ'αθλητικα και δε λεω να τα βγαλω!εγω χριστινακι παντα εκανα τζελ.χρονια ολοκληρα αλλα μετα το γαμο.....γιοκ!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια ολες σας εκανα!!!! Χαιρομαι που σας βλέπω επιτέλους!! Μονο της κωνσταντινας δε ξερω το fb!! Smile Smile

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να παρω ψωμακι,να φαω κουλουρακι,να περασω απο τη παλια δουλεια και θα επιστρεψω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 875502  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 875502  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 875502  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 875502

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερούδια σε όλες!!!!!!!!!
Πάντα έλεγα ότι ο θεός είναι με τα αφεντικά,κάτι Παρασκευές με τέτοιο σκατόκαιρο το επιβεβαιώνω!!!!

Ρεεεε πόσα θέματα έχετε ανοίξει από το πρωι??Εγώ χτες πήγα για μαλλιά.Το έφερα στο φυσικό μου,καστανό με ψιλές ανταύγειες που δεν πολυφαίνονται.Μεγάλη διαφορά!!Έπρεπε όμως,για να τα αφήσω ήρεμα απο εδώ και στο εξής.
Πονάκια έχω κι εγώ ακόμα,αλλά παράλληλα έχω και ενοχλήσεις στο έντερο,και τλκ δεν ξέρω τί είναι από τί..Η μέση είναι αυτή που με προβληματίζει περισσότερο,και όχι η κοιλιά.Όπως και να έχει,την άλλη βδομάδα θα πάω στη γιατρό,και θα ρωτήσω.Ως τότε υιοθετώ την αισιόδοξη εξήγηση της Βίκυς,οτι ειναι η μήτρα που μεγαλώνει!!
Εμένα αυτά τα φοσφοριζέ χρώματα που είναι τώρα της μοδός,δε μου αρέσουν.Τουλάχιστον σε ρούχα και παπούτσια που τα βλέπω.Σε νύχια δν έχω δει τπτ ακόμα!
Ερώτηση:Εμείς οι Αθηναίες τουλάχιστον,γιατί δν κανονίζουμε να βρεθούμε και από κοντά κάποια στιγμή,να κάνουμε τον χαβαλέ μας,κάπου που να μας βολεύει όλες...??

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα γιατι ρε σοφακι σταματησες;; τα κανεις μονη σου τωρα;

μαριανθη εγω επειδη λατρευω τον καφε τι κανω: πινω ντικαφ και βαζω μια σταλιτσα κανονικο καφε στον φραπε μου κτλ. ετσι νιωθω οτι δεν αλλαξε τπτ χαχα Very Happy
παντως δεν ειναι οτι απαγορευονται εγω αναγκαστικα τον εκοψα γιατι εχω χρονια αυπνια.
οταν εμεινα εγκυος αντιμετωπισα μεγαλο προβλημα με το κατα ποσο θα συνεχιζα τη φαρμακευτικη αγωγη που επαιρνα η οχι. ο γιατρος μ εκρινε καλυτερο να τη σταματουσα και αυτο με ταλαιπωρησε τοσο ψυχολογικα οσο και σωματικα... μονο σε εκτακτες περιπτωσεις και αμα ειμαι εξαντλημενη θα παρω 1'4 του χαπιου αλλα τον καφε τον εκοψα αναγκαστικα. δεν υπαρχουν ερευνες βλεπετε αν τα αντικαταθληπτικα η υπνωτικα χαπια βλαπτουν το εμβρυο...

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια εγω Επινα κανονικα καφε αλλα μετα τα τσιμπηματακια που ειχα( συσπασεις κατα το γιατρο μου) παιρνω τα ytopar που φερνουν λιγη ταχυκαρδία κ αναγκαστικα αποχαιρετησα τον καφε!!Sad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτσια εγω Επινα κανονικα καφε αλλα μετα τα τσιμπηματακια που ειχα( συσπασεις κατα το γιατρο μου) παιρνω τα ytopar που φερνουν λιγη ταχυκαρδία κ αναγκαστικα αποχαιρετησα τον καφε!!Sad

ιοκαστη ειναι το ονομα σου η ελενα; Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω ρε Χριστινάκι... τι τραβάς και εσύ! Νυχτοπούλι! Είμαι σίγουρη ότι όταν θα παίρνεις αγκαλίτσα το μπεμπάκι σου θα κοιμάσαι σαν πουλάκι... τα μωρά σε ηρεμούν τόσο πολύ!

Κατερίνα πολύ ωραία ιδέα!!! Να βρεθούμε! Εγώ μέσα!

http://www.creativebeez.gr

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι από μένα...... είπα να σας προλάβω για λίγο το πρωί που ζωντανεύει η παρέα....αν και σε λίγο θα βγω για να πάω στη δουλεια.... Sad Sad

Κορίτσια δεν ξέρω πως να κάνω παράθεση σε σχόλιο οπότε απαντάω σε ότι πρόλαβα να διαβάσω από εδώ.....
Πονάκια εγώ δεν έχω καθόλου αλλά υποφέρω από κράμπες το βράδυ και με πονάει φοβερά η μέση μου αν κουραστώ.......
Τα νύχια εμένα μου επιτρέπει να τα βάφω και πήρα ένα κοραλί του κορρέ!
Καφέ έναν την μέρα αλλά νεροζούμι που δυστυχώς συνοδεύεται κι από ένα τσιγάρο.....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Δέσποινα , Κατερινάκι.......και εγώ συμφωνώ να βρεθούμε όσες είμαστε από εδώ Αθήνα!!!! Very Happy
Εγώ τον καφέ τον έχω κόψει διότι έπρεπε να κόψω κάτι να μην μου ζαλίζουν τον έρωτα με το τσιγάρο ....βέβαια από σήμερα το παλεύω και με το τσιγάρο αλλά μου έρχεται να καπνίσω την οθόνη θα δείξει.... δεν υπόσχομααι τίποτα διότι ζορίζομαι τραγικά!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε τα κανω μονη μου...απλα τ'αφησα οπως και τον εαυτο μου τον ειχα αφησει.τωρα παιρνω τα πανω μου.και αφου κατεβασα ολη τη ντουλαπα να δω τι να φορεσω.....εβαλα φορμες!!!!!!!!!!!!θα γυρισω σε καμια ωριτσα!φιλια προς το παρων!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Κοριτσια εγω Επινα κανονικα καφε αλλα μετα τα τσιμπηματακια που ειχα( συσπασεις κατα το γιατρο μου) παιρνω τα ytopar που φερνουν λιγη ταχυκαρδία κ αναγκαστικα αποχαιρετησα τον καφε!!Sad

ιοκαστη ειναι το ονομα σου η ελενα; Very Happy


Xaxa θα θελα να με λένε ιοκαστη ... Ελενα ειναι!:p

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εμένα μου είπε η γιατρός,ο καφές απαγορεύεται.Τώρα πίνω έναν ελληνικο...  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 4872

Κορίτσια σόρυ αλλά κάποια πράγματα τα βρίσκω υπερβολικά.Οκ βάζω μόνο μισή κουταλίτσα καφέ,όταν θα πιω,αλλά όχι οτι θα τον κόψω και τελείως...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο δικος μου μονο το τσιγαρο απαγορευει.κατα τ'αλλα ολα επιτρεπονται με μετρο.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα ευτυχώς δεν μου λένε τίποτα (αν και με κοιτάνε κάπως) γιατί βλέπουν ότι μια το κόβω μια το αρχίζω και περιορίζομαι στο μισό με ένα, αλλά πονεμένη ιστορία κάθε φορά που αγχώνομαι για κάτι εκεί το μυαλό μου........ Sad Sad Sad Θα τα καταφέρουμε όμως που θα πάει!!!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να ειναι ετσι και γω το ελπιζω γλυκια μου μαριανθη.

Δεσποινακι καλημερα σου κ καλη δουλεια!

Κοριτσια αν θα βρεθειτε πεστε μ και μενα να παρω αεροπλανο ναρθω και εχω βαρεθει Razz  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 328109

Ελενα ειναι ομορφο ονομα!! οκ! εγω θα σε φωναζω Ιοκαστη Ελενα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 215994

κοριτσακια οντως πολλα πραγματα ειναι υπερβολικα! εμενα ο γιατρος μ και καφε με αφηνει να πινω και να βαφω κανονικα τα μαλλια μου πλεον και ενα κρασακι που και που επισης! μαλιστα λεει οτι το κρασακι κανει καλο στο εμβρυο Very Happy
Παντα υπαρχει το μετρο!! δεν ειπαμε ασπουμε να γινουμε αλκοολικιες αλλα να κρινουμε με μετρο!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Εμένα ευτυχώς δεν μου λένε τίποτα (αν και με κοιτάνε κάπως) γιατί βλέπουν ότι μια το κόβω μια το αρχίζω και περιορίζομαι στο μισό με ένα, αλλά πονεμένη ιστορία κάθε φορά που αγχώνομαι για κάτι εκεί το μυαλό μου........ Sad Sad Sad Θα τα καταφέρουμε όμως που θα πάει!!!!!!!

Δεσποινακι εγω κανω τεραστιο αγωνα με το τσιγαρο.. παλια ημουνα φανατικη καπνιστρια επινα 2 πακετα τουλαχιστο και τωρα πραγματικα κανω μαχη . εχει μερες πινω 2'3 εχει μερες περισσοτερα αλλα πραγματικα προσπαθω...μη νιωθεις ασχημα ..ειναι χειροτερα για το νινακι να αγχωθεις. θα τα καταφερουμε

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nαι όντως όλα με μέτρο! Ίσως μετά την β επιπέδου να βεβαιωθώ ότι όλα καλά και αρχίσω κάνα ελληνικό γιατί πολύ τη αγία κάνω... ούτε καφέ, ούτε βαφές, ούτε νύχια οοοο βαρέθηκα!
Μόνο λίγο μπύρα πίνω... μία φορά την εβδομάδα δε πειράζει Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="marianthi_m"]Nαι όντως όλα με μέτρο! Ίσως μετά την β επιπέδου να βεβαιωθώ ότι όλα καλά και αρχίσω κάνα ελληνικό γιατί πολύ τη αγία κάνω... ούτε καφέ, ούτε βαφές, ούτε νύχια οοοο βαρέθηκα!
Μόνο λίγο μπύρα πίνω... μία φορά την εβδομάδα δε πειράζει Very Happy Very Happy Very Happy [/quo


 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 415870  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 415870  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 415870

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπύρα έ????πεθαίνωωωωωωωωωωωωωωωω για μπύρααααααααααααααααααααα.......!!!Αλλά όπως είπα και πιο πάνω κάνω την υπερκατάχρηση καπνίζω οπότε έχω κόψει από μόνη τα υπόλοιπα για να είμαι ήσυχη!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καθε εγκυουλα το σιγουρο κανει οτι καλυτερο για το νινακι της..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 22743  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 22743  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 22743  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 23 804467

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχεις δίκιο για το άγχος Χριστίνα είναι χειρότερο από όλα...... και γω αν και ήμουν ψιλοαναίσθητη με την εγκυμοσύνη έχω γίνει κάπως..........

Μαριάνθη εγώ θα ακολουθούσα τις οδηγίες του γιατρού μου και για τα μαλλιά, και για τα νύχια και τον καφέ....εγώ όλα αυτά τα σημαντικά τα ρώτησα από την αρχή..... χαχαχαχαχαχα
Μπυρίτσα δεν πίνω για να λέω ότι κάτι έκοψα.......

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά λές Χριστινάκι μου!!!!Εδώ έβρεξε κιόλας θέλω να σας πω!!!!! Mad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:καλά λές Χριστινάκι μου!!!!Εδώ έβρεξε κιόλας θέλω να σας πω!!!!! Mad


αααααα μοιαζει ο καιρος τωρα ελλαδα κυπρο!! εκτες εμας ειχε και καταιγιδες και νερα!! τρελλαθηκε κ ο καιρος κοριτσια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις