Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
430 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 430 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ ευτυχώς δεν καπνίζω και δεν πίνω.Ποτό παίρνω μόνο και μόνο για να κάνω κατανάλωση όταν βγαίνω,και το τιγκάρω με πορτοκαλάδα για να το παλέψω.Επίσης σιχαινόμουν τη σόδα,και τωρα πίνω τουλάχιστον 2 τη μέρα,γιατί το νερό μου φέρνει αναγούλα!
Λοιπόν,άλλη κοπέλα που ενδιαφέρεται για μίτινγκ?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω είπα ναι!!!! ε??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κατερινιώ οπού γάμος και χαρά η Βασιλώ πρώτη...μόνη βασική προύπόθεση να είναι Σαββατοκύριακο διότι καθημερινές σχολάω 18:00 και μου είναι τρομερό δύσκολο να μαγειρέψω και να παρευρεθώ για καφέ!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για μίτινγκ εμένα μου πέφτει λίγο μακριά........θα είχε πλάκα όμως όλες οι εγκυούλες με τις κοιλούμπες να βολτάρουν στην Αθήνα..... Smile Smile Smile Smile Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααα θελω ναρθω και γωωωωω Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγώ θέλω να έρθετε όλες και ειδικά η συμπεθέρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]........!Τι να σε κάνω που είσαι Κύπρο ....... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι εννοείται ότι θα βρούμε μέρα και τόπο που να μας βολεύει όλες.κριστινάκι,εσένα θα σου πούμε έγκαιρα πότε θα είναι,για να κλήσεις αεροπορικά!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:και εγώ θέλω να έρθετε όλες και ειδικά η συμπεθέρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]........!Τι να σε κάνω που είσαι Κύπρο ....... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χεχε αχχ ομορφη μου! αν δεν πηγαινα βαρκελωνη παντως θα το εκοβα για αθηνα το εισιτηριο.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 24 654316
οπως και ναχει σε περιμενω καποια στιγμη για κυπριακους μεζεδες και κυπριακα γλεντια συμπεθερουλα!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 24 654316 I love you I love you

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχαχ!!!Σίγουρα κάποια στιγμή θα το κανονήσουμε Χριστινάκι!!!! Very Happy

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια σας αφήνω Sad Sad Sad Sad

Δυστυχώς πρέπει να πάω στη δουλειά....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:χαχαχχαχαχ!!!Σίγουρα κάποια στιγμή θα το κανονήσουμε Χριστινάκι!!!! Very Happy

 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 24 125586  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 24 125586  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 24 334590  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 24 334590

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινάκο καλή δουλειά....!!!!Για πείτε τι θα φάτε σήμερα?????Πρωινό κλασσικά μπαγκέτα απο Γρηγόρη γαλοπούλα τυρί και μεσημέρι δεν ξέρω ...ρίξτε καμιά ιδέα!!!! Very Happy

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοπελουδες μου.....Εχω 2 μερουλες να σας γραψω και βλεπω οτι δεν σας σταματαει τιποτα....

Ελενα δεχτηκα το αιτημα σου!!!

Θα σχολιασω οτι θυμαμαι γιατι ειναι και πολλα.Εμενα ο γιατρος σε αυτο που ηταν καθετος ηταν το τσιγαρο...2 μερες προσπαθω να το κοψω.Συγκεκριμενα προχθες δεν καπνισα ολη μερα αλλα αργα το απογευμα ενιωθα μεγαλη στερηση και εκανα 3 τσιγαρα μονο.Εχθες εκανα 5 και σημερα μεχρι στιγμης μονο 2 και ελπιζω να μην ξεπερασω τα 5.Θελω πολυ να το κοψω αλλα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 24 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 24 679259 .Νιωθω τρομερες τυψεις με το τσιγαρο(με ξεχεζουν και οι τριγυρω).Προχθες που εκλεισα την 19η εβδομαδα διαβασα οτι το μωρακι μου καταπινει τωρα αμνιακο υγρο και εκει καπως συνηλθα με το τσιγαρο...Νομιζω οτι ειναι θεμα ημερων...Ευχηθειτε μου καλη δυναμη...
Οσο για μαλλι και τετοια μου ειπε ο γιατρος νυχια ασετον δεν υπαρχει προβλημα και κρεμες σωματος οχι ομως βαφες μαλλιων.Ελα μου ομως που η ριζα εχει φτασει στο αυτι και τον Ιουλιο γινομαι νονα???Μισο κεφαλι καστανο και μισο κοκκινο νομιζω οτι θα ειμαι πολυ τρατζικ...Οποτε μιλησαμε με την νυφη μου(κομμωτρις στο επαγγελμα)και της ειπα να αφησουμε το φυσικο και να φερουμε το υπολοιπο στο καστανο...Βεβαια θα ρωτησω και τον γιατρο αλλα θα γινει με φυσικες βαφες...Για νυχια δεν με απασχολει γιατι εχω κακη συνηθεια να τα τρωω Shocked Τον καφε τον εχω κοψει και εγω λογω της σκατοσυνηθειας του τσιγαρου...Με την προυποθεση να κοψω και το τσιγαρο..Ποτα πλεον κανενα κρασακι,ενα ομως στις 15 μερες και αν...Αυτα τα ολιγα και παλι...(Ολοκληρο κατεβατο αλλα δεν φταιω μονο εγω,Γλωσσοκοπανες)

Οσο για την συναντηση μεσαααα.....Αλλα κοριτσια συντομα γιατι με την δουλεια θα εχω ενα θεματακι αργοτερα!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικάκι Καλησπέρααααααααααααααααα!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Με το τσιγάρο το παλευώ σήμερααααααααα έχω κάνει ήδη 1,5 το μισό το έσβησα ........το παλεύω Νικάκι μαζί σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! Very Happy

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Την πρωτη μερα που δεν καπνισα νομιζα οτι θα γκρεμισω το σπιτι...Μεχρι και ο Πανος μου ειπε τοσα νευρα ειχες μονο οταν γυρναγες απο την δουλεια...Αστα να πανε!!!Θα πρεπει να κοιμαμαι ολη μερα για να μην καπνιζω(οπως ειπε και η πεθερουλα μου "μονο οταν κοιμασαι ειμαι ησυχη γιατι μονο τοτε δεν καπνιζεις")

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συνονόματη Δέσποινα για να κάνεις παράθεση με μήνυμα θα πατάς το citation quote σε όποια μηνύματα θέλεις και στο τέλος πας απάντηση και στο πλαίσιο που απαντάς θα σου έχει όλα τα μηνύματα που έχεις επιλέξει. Γράφεις πάντα κάτω από κάθε μήνυμα εκεί που τελειώνει μετά το [/quote]. Ελπίζω να σε κατατόπισα.
Ιοκάστη-Έλενα σου έκανα κι εγώ αίτημα στο φβ. Δέσποινα από Κομοτηνή... θα με δεις.
Νομίζω ότι σας έχω όλες εκτός από την Κωνσταντίνα. Μόλις σε βρω θα σε κάνω αίτημα.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουράγιο Νίκη μου και όσο μπορέσουμε και οτι μπορέσουμε!!!! Very Happy
Φρίκη και εγώ έτσι είμαι σου λέω σήμερα ξεκίνησα και είμαι για να τα σπάσω όλα μέσα στο συνεργείο αφού ο Μακης (άντρας μου) μου λέει να σου δώσω ένα να καπνίσεις θα πάθεις τίποτε..... και τελικά έτσι έκανα το ένα.....!!!!!

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koritsia!Den eimai kala kafolou.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fotitsa έγραψε:Kalimera koritsia!Den eimai kala kafolou.

καλημερα !τι επαθες?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι έχεις καλή μου????Σοφάκο γύρισες????

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισα κατα ιδρωμενη!!!!!!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Emeti den stamatisan 2-3 fores kano.Alla tora otan skoupizoume vlepo aimataki.Piga sto giatro kai mou ipe oti plakoudas eine xamila,kai gia auto vgazo emataki.Anisixo polli.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως το το σοφακι...

Φωλιτσα τι εχεις κοριτσι μου????

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fotitsa έγραψε:Emeti den stamatisan 2-3 fores kano.Alla tora otan skoupizoume vlepo aimataki.Piga sto giatro kai mou ipe oti plakoudas eine xamila,kai gia auto vgazo emataki.Anisixo polli.

γιατι δε πας να σε δει ο γιατρος να ηρεμησεις?να δει απο που ειναι το αιμα.εγω στη 10η εβδομαδα ειχα αιμα και πηγα αλλα ολα οκ!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εκανα τρεια ως τωρα.. δεν αντεξα σημερα νιωθω πιεσμενη και τα καπνισα Crying or Very sad
το καλο εχουμε η μια την αλλη εδω...

σοφια μ καλωσορισες ολα καλα;

τι επαθες εσυ κοπελα μ και δεν εισαι καλα;;;

βικακι κ γω εφαγα τοστ με τυρι και χαμ γαλοπουλα, δυο συνολο, για μεσημερι λεω ψαρακι με πατατα πουρε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις