Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
513 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 513 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω ενα βιβλιο,Νικη,που γραφει πως τα εχει αυτα η εγκυμοσυνη.τα ειχε και η μητερα μου και δεν ηξερε που να βαλει τα χερια της!εμενα μουδιαζουνε τα ποδια απο τον αστραγαλο και κατω.καλα εχθες με πειραζανε ολα.αλλαξα 10 πυτζαμες,εβαλα και του γιωργου...με εσφιγγε το λαστιχο,σηκωθηκα και εντελει εβαλα σορτσακι.ξημερωσε αλλα και παλι διαθεση μηδεν.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,fotitsa!α το παθαινω συχνα,χρονια ολοκληρα και το εχω συνηθισει!

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ego ti na kano?Palli otan kano tsisa vlepo aima.Apofasisa na eimai ksaplomeni.Pote na anevi plakoudas ,kseri kaneis?Kai giati den mou edose farmako giatros,exo akousi oti kapxi pinoune utrogestan -otan vgazoun aima

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α ρε σοφακι οπως τα λες...Ολα με πειραζανε...Και εξακολουθουν να με πειραζουν..Με ψυχοπλακωνει και το σπιτι...Μωλις τωρα μιλαγα με τον αντρα μου και εβαλα τα κλαματα και ακομα κλαιω...Τι να κανω δεν ξερω!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω επαιρνα utrogestan μεχρι τη 12η βδομαδα προληπτικα.αλλες τα παιρνουνε μεχρι το 5ο.γιατι δε πας να σε δει ο γιατρος?

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maroulo έγραψε:κορίτσια χρόνια μας πολλά. πω πω εχω να μπω 3 μέρες και προχωρήσατε τόσες σελίδες που δεν προλαβαίνω να της διαβάσω, γιατι έπιασα πάλι δουλειά. εχω αρρωστήσει με μπούκωμα και πολύ βήχα ξέρετε αν κάνει κακό? θα ρωτήσω και αύριο το γιατρό εχω ραντεβού επιτελούς. εχω και το ευχαριστώ νεο οτι έκοψα το τσιγάρο τελείως εδω και 4 μέρες  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 654316 . α καλός ήρθαν τα καινούρια κορίτσια, με το καλό τα να έρθουν τα παιδάκια μας.
Perastika sou.Mpravo sou pou ekopses kapnizma!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α καλα το κλαμα ειναι στο τσεπακι,νικη μου!κατι μου ειπε εχθες..δε θυμαμαι και κατευθειαν κλαμα.και το πρωι μ'επιασε το παραπονο γιατι παρασκευη ειναι να κατεβουμε θεσσαλονικη.περιμενουμε ενα επιδομα που παιρνουνε καθε μηνα και παλι δε φτανουνε.οι δικοι μου κανανε κουμαντο και μου βαλανε για την εξεταση.η πεθερα μου,γυρισε και μου ειπε..΄α,τελικα θα τη κανετε την εξεταση?πολυ ακριβη βρε παιδι μου.ειναι αναγκαια?'δε ξερω νευρα,νευρα,νευρα!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικη μη κλαις βρεε .. Θα σου περασει! Ετσι θα εισαι απο δω κ περα νομίζεις; Ήρθε ξαφνικα κ θα περασει!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maroulo έγραψε:κορίτσια χρόνια μας πολλά. πω πω εχω να μπω 3 μέρες και προχωρήσατε τόσες σελίδες που δεν προλαβαίνω να της διαβάσω, γιατι έπιασα πάλι δουλειά. εχω αρρωστήσει με μπούκωμα και πολύ βήχα ξέρετε αν κάνει κακό? θα ρωτήσω και αύριο το γιατρό εχω ραντεβού επιτελούς. εχω και το ευχαριστώ νεο οτι έκοψα το τσιγάρο τελείως εδω και 4 μέρες  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 654316 . α καλός ήρθαν τα καινούρια κορίτσια, με το καλό τα να έρθουν τα παιδάκια μας.

Καλημέρα κορίτσια...
maroulo περαστικούλια σου, να γίνεις γρήγορα καλά!! Το 'χα περάσει κι εγώ λίγο πριν το Πάσχα μπούκωμα και πολύ βήχα τόσο που μου κοβόταν η αναπνοή το βράδυ και ξυπνούσα δεν μπορούσα να κοιμηθώ. είχα φοβηθεί πολύ γιατί είχε κλείσει και η φωνή μου τελείως. Το ασχημο είναι οτι δεν μπορείς να πάρεις κάτι για να σου περάσει, εγώ είχα τηλ. στο γιατρό(δηλαδη ο άντρας μου γιατί εγώ δε μπορούσα να μιλήσω Crying or Very sad ) και μας είχε πει να πίνω πολλά ζεστά, χαμομίλι και ντεπον, είναι το μόνο που δε πειράζει, μου είπε να πάρω και otrivin για τη μύτη το οποίο όμως έβαλα μονο δύο μέρες γιατί φοβόμουν. Να προσέχεις μόνο όταν βήχεις να μη πονάει η κοιλίτσα σου. Ευχομαι να είναι κάτι ασήμαντο και να περάσει γρήγορα.
Είσαι τυχερή που έχεις γιατρό σήμερα, να πας και να ρωτήσεις να δεις τι θα σου πει. Άντε θα δεις και το μπεμπάκι σου!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 875502

Εγώ ανυπομονώ να πάει 22 που έχω β-επιπέδου να το δω το καλό μου.. και μετά 23 έχω γιατρό θα το χορτάσω...  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 893968  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 875502

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ιοκάστη και Γιωτάκι!!!!!

Καλέ θα σας μαλώσω...... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Καλά και εγώ ειμαι ευσυγκίνητη με το παραμικρό!!!
Για να παίρνουμε τα πάνω μας!!!Νίκη έχει μια ώραια μέρα βγές μια βόλτα....κάτσε έξω να λιαστείς........ή ακόμη καλύτερα μείνε εδώ παρέα μας να σου λέμε καμιά βλακεία να γελάσεις , και εγώ δεν βολευόμαι το βράδυ.....δεν μουδιάζω αλλά δυσκολευόμαι πολύ στο πλάι !!!
Σοφάκο υπομονή ....ζείς με αυτό οπότε τα ξέρεις....εγώ το βράδυ κοιμάμαι με μπλούζα του Μακη μόνο διότι δεν με βολευεί τίποτα.....
Φωτίτσα.....μείνε ξάπλα και θα πας γιατρό και θα σου πεί ...φαρμακά δεν ξέρω για πιο λόγο δεν σου έδωσε....αλλά προφανώς κάτι παραπάνω ξέρει!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την vgog65 στις Κυρ Μάης 13, 2012 10:39 pm, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι υπομονη....αυτο που εγινε το πασχα με τη πεθερα μου,μου εχει γινει εφιαλτης.κοιμαμαι και ξυπναω με νευρα!της εχω πολλα μαζεμενα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]δε βγαινουνε και οι μεταθεσεις να ξερουμε τι θα κανουμε....γκρρρρ!!!!!βαρεθηκα εδω πανω!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλες!!!!
Τσαγκαροδευτέρα κανονικότατη σήμερα.Δεν έχω καθόοοολου όρεξη,και από ότι βλέπω δεν είμαι η μόνη.

Κριστινάκι δν ήξερα οτι είχε συσπάσεις.κάποιο ποστ θα μου διέφυγε μάλλον..Χαλάρωσε και μην αγχώνεσαι καθόλου.Ό,τι πει ο γιατρός σου να κάνεις!!Πραγματικά όμως,βοήθησε μας κι εμάς.Τί αισθάνεσαι ακριβώς.....??

Νίκη καλά σου λέει η Βικ.Δεν πας καμιά βολτίτσα να ξεσκάσεις?Έχει λιακάδα χωρίς πολλή ζέστη,ακόμα έστω..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:εχω ενα βιβλιο,Νικη,που γραφει πως τα εχει αυτα η εγκυμοσυνη.τα ειχε και η μητερα μου και δεν ηξερε που να βαλει τα χερια της!εμενα μουδιαζουνε τα ποδια απο τον αστραγαλο και κατω.καλα εχθες με πειραζανε ολα.αλλαξα 10 πυτζαμες,εβαλα και του γιωργου...με εσφιγγε το λαστιχο,σηκωθηκα και εντελει εβαλα σορτσακι.ξημερωσε αλλα και παλι διαθεση μηδεν.


χαχαχα sofouli μου θυμίζεις τον εαυτό μου... πόσα βράδια έχω κοιμηθεί με το εσώρουχο και μόνο τι τραβάνε κι αυτοί οι καημένοι οι άντρες μας... κι εγώ χτές που έλλειπε με πήρε από κάτω και να το κλάμα και η απελπισία ευτυχώς με ηρεμεί ο καημένος κανει ότι μπορεί. Αν τα βλέπω σκούρα χτυπάω ένα παγωτάκι και όλα καλά χαχαχα
Πρέπει να έχουμε θετική σκέψη κορίτσια γιατί αλλιώς χαθήκαμε..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 215994

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία και Σοφία περαστικά σας!!

 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 417472

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Κατερινάκι Very Happy !!!!Κ εγώ βαριέμαι τραγικά στη δουλειά......Σοφάκο έχεις απόλυτο δίκιο σύνδεσετην με Καϊρο.......τη πεθερά .....δεν λες που δε τη τρως στη μάπα καθημερινά κιόλας!!! Very Happy
Εγώ λέω να σκέφτεσαι τη Β επιπέδου.......που πλησιάζει για να έχεις κάτι να περιμένεις...και να χαίρεσαι....!!!! Very Happy

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fotitsa μιλα με τον γιατρο σου.Και εγω στο 2ο μηνα ειχα κατι καφε εκκρισεις και μου εδωσε ουτροτζεσταν μεχρι τον τριτο μηνα...

Ιοκαστη μου ελπιζω να περασει γρηγορα.Η αληθεια ειναι οτι σταματησε το κλαμμα.

Σοφακι σε καταλαβαινω..Κανε πως δεν ακους και παιξτο μπαινακης και βγαινακης.Ευτυχως εχεις και τους γονεις σου...Και σκεψου το ευχαριστω οτι σε 4 μερουλες θα εισαι κοντα στους δικους σου...

Βυκακι γλυκο  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 417472 μεχρι και τα βουνα σκεφτηκα να παρω αλλα δεν ειναι και πολυ ευκολο.

Διαβασα στο ιντερνετ οτι αυτο που παθαινω λεγεται συνδρομο του καρπιαιου σωληνα και αυτο περναει μετα την εγκυμοσυνη και οι γιατροι δινουν μαγνησιο.Εγω περνω 3 φορες μαγνησιο την ημερα Shocked .Ενιωσα καπως καλυτερα.Θα το λαβω ως συμπτωμα απο την στιγμη που δεν ειχα κανενα αλλο.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι και αν παρουμε μεταθεση θεσσαλονικη τι θα τη κανω?αν και μενει λαρισα θα ερχεται συνεχεια.ετσι μας εκανε και στα γιαννιτσα.επετειος,αγ.βαλεντινου,γενεθλια,γιορτες,ερχοτανε και ξεχνουσε να φυγει.εφερνε μαλιστα και τα σεντονια της και τα μαξιλαρια της.και ενω ηξερε οτι μ'ενοχλει το εκανε συνεχεια.και να πω οτι ειμαι καμια που δε καθαριζει.ειμαι αρρωστη με τη καθαριοτητα αλλα μαλλον δεν της αρεσουνε τα δικα μου!οσο για τη β'επιπεδου αγχωνομαι γιατι σκεφτομαι διαφορα.αν μου πει κατι ασχημο...τι να κανω μετα??????
γιωτα μου,τι δουλεια κανει ο αντρας σου και μενεις και εσυ μοναχουλα?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κοριτσάκια!!!

Τί έγινε ρε κορίτσια απο χθές? χαμος...

Χριστινάκι δεν ήξερα για τις συσπάσεις! Πότε σε έπιασε? Δηλαδή τί νιώθεις?? έχεις πόνους? Ξεκουράσου και δεν θα είναι τίποτα.. συμβαίνει καμιά φορά...

Νίκη με τα χέρια δυστυχώς έχω ακούσει και άλλες περιπτώσεις... προσπάθησε να μη σε πάρει απο κάτω αν συνεχιστεί και μίλα με γιατρό αν νιώθεις χάλια... εγώ τον παίρνω συνέχεια ότι θέλω...

Μαρούλο περαστικά! Πίνε αν μπορείς κάνα ζεστό και κανα ντεπονάκι αν σε αφήσει ο γιατρός...

Σοφία υπομονή είναι μεγάλος πόνος ο κολικός καταλαβαίνω... περαστικά γρήγορα εύχομαι και προσπάθησε να τους γράψεις όλους και να μη νευριάζεις... σκέψου το μπεμπε!!!
Εδώ είμαστε εμείς να λέμε διάφορα να ξεχνιέσαι!!

Φωτίτσα μου ξεκουράσου μη πολυσηκώνεσαι... είναι και ο πλακούντας μεγάλη ιστορία... ο γιατρός σου δε σου έδωσε utrogestan γιατί προφανώς πιστεύει ότι δε θα σε βοηθήσει σε αυτή τη φάση... ίσως δε βοηθάει τον πλακούντα αλλά βοηθάει στην αρχή της εγκυμοσύνης να πάρουν μπρος οι ορμόνες...

Ξέχασα καμμία??? Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σεπτέμβριος 2012
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 351126 Annia 10/9/2012 Κοριτσάκι
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 351126 desT 12/9/2012 Κοριτσάκι
flower giotaki2 21/9/2012 Αγοράκι
flower vgog 23/9/2012 Αγοράκι
@XRUSA 23/9/2012 (φύλο άγνωστο)
flowersofouli 27/09/2012 Αγοράκι
flower joanna100883 27/9/2012 Αγοράκι
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 351126Κωνσταντίνα 28/9/2012 Κοριτσάκι
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 351126 Despoina83 28/9/2012 Κοριτσάκι
flower LizaG 30/9/2012 Αγοράκι

Οκτώβριος 2012
Deb 03/10/2012 (φύλο άγνωστο)
flower Panik11 4/10/12 Αγοράκι
flower Κat3rina 5/10/12 Αγοράκι
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 351126Iokasti 6/10/12 Κοριτσάκι
flowerMarianthi_m 11/10/12 Aγοράκι
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 351126 Anna_gt 12/10/12 Κοριτσάκι
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 351126 Kristinaki 13/10/12 Κοριτσάκι
Rita_ki 17/10/12 (φύλο άγνωστο)
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 351126 maroulo 21/10/12 Κοριτσάκι
flowerΑurora 23/10/12 Αγοράκι
elina27 27/10/2012 (φύλο άγνωστο)
alexia-marinos 31/10/2012 (φύλο άγνωστο)


Αγοράκια - Κοριτσάκια
9 - 8
Υπερισχύουν τα αγόρια πλέον Laughing !

Καλωσήρθες Γιώτα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα δεσποινα!!!!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριανθη μου αποφευγω να τον περνω τηλ. γιατι φοβαμαι μην γινομαι κουραστικη αλλα σημερα θα τον παρω.Εβγαζα και σεναρια επιστημονικης φαντασιας μεχρι να διαβασω τι ειναι.Σκεφτομουν οτι θα γεννησω και οτι δεν θα μπορω να παρω το μωρο μου αγκαλια  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 679259 ...Με εριξε ψυχολογικα αλλα οσο μηλαμε ανεβαινει και το ηθικο.... Smile

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααααααααααννννννννννννννννν,χτυπηστε ξυλο......ελεγε ο γιατρος κατι αρνητικο στη β'επιπεδου,τι θα κανατε?εμενα οτι και να μου πει σκεφτομαι να το κρατησω.αυτο το παιδακι μου εδωσε ο Θεος.λεμεεεεεε τωρα.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω..Δεν ειμαι και στην καλυτερη ψυχολογικη κατασταση για να σκεφτω κατι τετοιο.Εγω την β επιπεδου την εχω στο μυαλο σαν εναν απλο υπερηχο που θα κρατησει πολυ παραπανω.Οποτε αυτο με κανει χαρουμενη.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφάκι μου είναι στο στρατό και είχε υπηρεσία Crying or Very sad κι εγώ είμαι αστυνομ. αλλά έχω σταματήσει τώρα. Εμείς ευτυχώς γλιτώσαμε από το βάσανο των πεθερικών είμαστε μακρυά μένουμε Βόλο ενώ είμαστε από Άρτα, σε νιώθω απόλυτα τι περνάς τα έχω περάσει στο μέγιστο βαθμό αλλά ξέρεις τι έχω καταλάβει δεν αξίζει να χαλάς την ηρεμία σου για τους άλλους τωρα δεν είσαι μόνη σου έχεις και μια ζωούλα μέσα σου που στεναχωριέται όταν δε νιώθεις καλά. Εμένα καλέ μου είχε γίναι εφιάλτης την έβλεπα κάθε βράδυ στον ύπνο μου! Αλλα έμαθα να τη γράφω κανονικά βοήθησε βέβαια και ο καλός θεούλης, αρρώστησε, δε μιλαει πλεον είναι κατάκοιτη, κριμα δε λεω αλλα κι εμεις γλιτώσαμε... Τόσο που νιώθω κι ενοχές καμια φορά λες να πιάσανε οι κατάρες μου??? Embarassed Embarassed
Εσείς που μένετε τώρα?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:μαριανθη μου αποφευγω να τον περνω τηλ. γιατι φοβαμαι μην γινομαι κουραστικη αλλα σημερα θα τον παρω.Εβγαζα και σεναρια επιστημονικης φαντασιας μεχρι να διαβασω τι ειναι.Σκεφτομουν οτι θα γεννησω και οτι δεν θα μπορω να παρω το μωρο μου αγκαλια  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 32 679259 ...Με εριξε ψυχολογικα αλλα οσο μηλαμε ανεβαινει και το ηθικο.... Smile

Eλα βρε το καταλαβαίνω... κάνεις απο μόνη σου υποθέσεις και βρίσκεις ότι έχεις το χειρότερο!! Το κάνω και εγώ αυτό και είναι λάθος!
Καλύτερα να πάρεις τον γιατρό.. γι αυτό είναι οι γιατροί... μη σκέφτεσαι ότι γίνεσαι κουραστική! Έγκυος είσαι! Άσε τις ντροπές και πάρε!!! Very Happy

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις