Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
151 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 151 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margo!!! έγραψε:etuxe na einai kai makruni i fwtografia! ti vlepete re koritsia kai lete ftou ftou??!!! xaxaxaxa
σε ειδαμε και στο κλιπακι...κουκλα εισαι.....μμμμμμμμ...μηπως θεσ κοπλιμεντα..χαχαχα

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρινακι μου... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 215994

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσακια..ξαναγυρισα..πω πω δεν σας προλαβαινω Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Ειπαμε Εβελιν, δν ειναι να λειψουμε ουτε για να παμε τουαλετα εδω μεσα χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

πωπω σημερα δν εχω καθολου ορεξη για δουλεια..και οσο περναει ο καιρος και εγω δουλευω ενω οι αλλοι ειναι εξω χαλαροι να απολαμβανουν το καλοκαιρακι θα ζοριζομαι ακομη περισσοτερο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 M035
αχ ελλη μου ετσι πως μας καταντησαν πρεπει να ευχαριστεις τον θεο που δουλευεις.αλλα το πηξιμο οντως δεν ειναι και οτι καλυτερο...υπομονη κοριτσακι Wink

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aaaa nai re!!! xaxaxaxaxaxa to ksexasa! vasika den kserw poies to eidan... tespa.

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Madame Margo tu es tres belle!!!
Και ναι είσαι κορμαρα όπως πολλές απο δω μέσα!!!


Μπήκα απο το Κινητο γιατί ο άντρας μου έκανε κατάληψη στον υπολογιστή No

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="γκρινιαρα"]Madame Margo tu es tres belle!!!
Και ναι είσαι κορμαρα όπως πολλές απο δω μέσα!!!


Μπήκα απο το Κινητο γιατί ο άντρας μου έκανε κατάληψη στον υπολογιστή No [/quote
oles wraies eimaste. i kathemia exei tin diki tis xari!!! ellinides!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margo!!! έγραψε:aaaa nai re!!! xaxaxaxaxaxa to ksexasa! vasika den kserw poies to eidan... tespa.

κι εγώ το ειδα και ήταν τέλειο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 534787

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sas euxaristw!!!!! artemaki pou eisai????

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμις αυτο που με σκοτώνει περισσότερο είναι ότι δν έχω κοινά ωράρια με τον άντρα μου κι αυτος π.χ. έχει παει σε εναν φίλο για καφέ κι εγώ κάθομαι και δουλευω... ενώ θα ήθελα να ειμαι κι εγώ εκει!! και γενικότερα δν μένει μέσα επειδη δουλεύω εγώ.. βγαινει βόλτες και ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 M147

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margo!!! έγραψε:sas euxaristw!!!!! artemaki pou eisai????
εδω....αχ κοριτσια σημερα το εχω ξεφτιλισει.....θα τον καψω τον υπολογιστη....απο το πρωι ειμαι μεσα.......και παραλληλα εκανα δουλειες μαγειρεψα απλωσα μαζεψα ρουχα εβαλα πλυντηριο εφαγα ηπιαα καφε....μηπως το εχω καψει????? Shocked Shocked Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
margo!!! έγραψε:sas euxaristw!!!!! artemaki pou eisai????
εδω....αχ κοριτσια σημερα το εχω ξεφτιλισει.....θα τον καψω τον υπολογιστη....απο το πρωι ειμαι μεσα.......και παραλληλα εκανα δουλειες μαγειρεψα απλωσα μαζεψα ρουχα εβαλα πλυντηριο εφαγα ηπιαα καφε....μηπως το εχω καψει????? Shocked Shocked Shocked

Αμα ειναι ετσι..κι εγω το εχω καψει..εδω και καιροΑς μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 M146

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou upomoni koritsaki mou! na skeftesai ta savvatokuriaka!!!!

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
paw na kanw kai mia frapedia!! o ellinikos den m'epiase..! exei kai zesti.. apapapa!!! Sleep

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον να πω και εγω για εμένα!!Είμαι η Έβελιν,ειμαι 21 χρονών,μολι λιγων ημερών εγκυούλα με το πρωτο παιδάκι.
προσπαθούμε απο δεκέμβρη και είχαμε μια αποβολή Στις 12 ΤΟΥ Γενάρη!ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ Very Happy
Σπουδάζω λογιστικά και κάνω και λίγα ιδιέτερα,οπου βρώ!Είμαι Λέων και γεννήθηκα 31 ιουλιου και ειμαι 10 μήνες παντρεμένη αυτα...!! Very Happy

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!ΣΤΕΛΩ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 377361 !!!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!
Ειμαι απ τα κορίτσια που νομιζαν οτι καποια κοπελλα για να είναι εγκυος πρεπει να έχει ολα τα συμπτωματα δηλ.εμετούς,ζαλάδες,λιποθυμίες,στηθος παμελας άντερσον κτλ!!

Λοιπόν εγω 4-5 μέρες πριν την περιοδο έκανα τεστ και βγήκε αχνο θετικό,πιστευά οτι ήταν χαλασμένο,και έτσι έκανα και τις ακολουθες μέρες!ΓΙΑΤΙ???ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!
Το στήθος μου φυσιολογικό,ελαφρύ πρησμένο!!ουτε με πονά,ουτε μαυρισαν οι θήλες μου,ουτε τπτ
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ..
και επισης οταν κοιμάμαι Τωρα 2 βραδια,ξυπνω αποτομα γιατι νιωθω οτι εχω αναγουλες!!ΑΥΤΑ!!!
ΑΡΑ καθε ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ειναι διαφορετικη!!και εγκυμοσυνη μπορει να υπάρχει χωρις συμπτωματα!ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΜΑΙ...ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ???



Έχει επεξεργασθεί από τον/την goldangel1990 στις Παρ Μάης 11, 2012 7:30 am, 1 φορά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Αρτεμις αυτο που με σκοτώνει περισσότερο είναι ότι δν έχω κοινά ωράρια με τον άντρα μου κι αυτος π.χ. έχει παει σε εναν φίλο για καφέ κι εγώ κάθομαι και δουλευω... ενώ θα ήθελα να ειμαι κι εγώ εκει!! και γενικότερα δν μένει μέσα επειδη δουλεύω εγώ.. βγαινει βόλτες και ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 M147
ελλη μου να σου πω κατι μπας και νιωσεις καλυτερα...εμενα ο αντρας μου δουλευει ολη μερα και μαλιστα 2 ωρες απο το σπιτι μας γτ μενουμε γρεβενα και δουλευει στα τρικαλα...πηγαινοερχεται καθε μερα...ερχεται 7 και κατι παρασκευες 8 κ κατι γτ σχολαει πιο αργα και τον βλεπω 2 με 3 ωρες την μερα γτ ψοφιος οπως ειναι θελει να ξεκουραστει...κανουμε αγκαλιτσες και μπριζολιτσες μεσα σε αυτη την ωρα...και αυτο οταν δεν ειναι πολυ κουρασμενος ε....και εγω σπιτι ολη μερα....δουλειες μαγειρεμα και κουσ κουσ με εσας......α και κανα καφε με μια φιλη που εχω εδω...γτ δεν ειμαι απο εδω και ακομα προσαρμοζομαι...αρα ελλακι μου σιγουρα θα προτιμουσα να δουλευα οχι μονο για το οικονομικο αλλα και για να ξεφευγα λιγο απο το σπιτι Mad Mad Mad Mad Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margo!!! έγραψε:boubou upomoni koritsaki mou! na skeftesai ta savvatokuriaka!!!!

αγάπη μου μέχρι να καλοκαιριασει δουλευω ΚΑΙ Σαββατο βραδυ...μετά ισως κάνω διακανονισμό και αντι για Σαββατο να δουλευω Κυριακη αν και δύσκολο μου φαινεται φέτος να με αφήσει....άρα μόνο η Κυριακή μου μένει και την Δευτερα δουλευω πρωι Mad Mad Mad Mad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ...καταιδρωμενη παλι μετα απο τοσο διαβασμα!μα γιατι δε κοιμηθηκατε το μεσημερακι?????????????????????

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εβελινακι κ εγω οταν ημουν εγκυος δεν ειχα τπτ συμπτωματα..καθε εγκυμοσυνη διαφερει..με το καλο να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη μεχρι το τελος.. Very Happy

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evelinaki sou euxomai mia TELEIA egumosuni!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εβελυν και εγω 31/07 ειμαι.βρισκομαι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 328109 στο πεμπτο μηνα και δεν εχω ουτε ενα συμπτωμα!θα εισαι και εσυ πολυ τυχερη αν συνεχισεις ετσι!!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ μου βγηκε η γλωσσα απο το τρεξιμο να προλαβο να σας διαβασω και δεν τα διαβασα ολα ακομα ποιες ειστε εδω???

εβελινακι μου πολυ χαιρομαι που ολα πανε μια χαρα ευχομαι να συνεχισει ετσι η εγκυμοσυνη σου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 990599

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστώ μαργαρίτα μου!!
Εκλεισα και ραντευου στις 21 του μήνα να πάμε στον γιατρό αλλα μετα το αλλαξα και θα πάμε στις 23! Very Happy τεταρτη

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
parousa!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβελιν Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 9 334590

Δν με πειράζει καθόλου που δουλευω... με πειράζει όμως που δουλευω 6 μέρες την εβδομάδα από τις οποιές οι 4 ειναι απογευμα και ο αντρας μου δουλευει μονο πρωινα..και βλεπομαστε γενικότερα λιγο!!... με πειράζει που μια Κυριακή εχω να παω θαλασσα το καλοκαιρι και συνήθως εκεινη την μερα θα εχει παλιοκαιρο ενω ολη τη βδομάδα θα εχει καυσωνα..., με πειράζει που δουλευω ΟΛΕΣ τις αργίες κι ετσι δν μπορώ να κανονίσω ποτε να κάνω κάτι με τους υπόλοιπους φίλους μας που δουλευουν ώρες γραφείων και έχουν τα ΣΚ και τις γιορτές ελευθερες... γενικότερα θα ήθελα να δουλεω λιγότερες μερες μέσα στην εβδομάδα, αλλά τα οικονομικά μας δν μας βοηθούν να κάνουμε κάτι τέτοιο...οπότε αναγκαστικά δουλεύω τόσο και οσο και να με ζορίζει δν μπορώ να κάνω κάτι αλλο!! Razz Razz Razz Razz Razz οι δουλειες που ειναι για να "διασκεδάζουν" οι υπολοιποι ειναι αστα να πανε!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις