Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ πολύ καλά έκανες!!!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα δεσποινα!!!!!!καλα εκανες!!!!!!! Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πω ότι σας προλαβαίνω, ψέματα θα πω....
Χαλλαρά βρε κοπελιές... Όπως το πάτε θα γενήσουμε και θα το φτάσουμε στο Νο 40 (όσο και οι εβδομάδες εγκυμοσύνης) το θεμα.
Δεν σας προλαβαίνω, δεν θυμάμαι τι διάβασα και τι ήθελα να σχολιάσω.... Αααα θυμήθηκα... στην Νίκη ήθελα να πω ότι τη σκούρη γραμμή δεν την βγάζεις υποχρεωτικά. Τρίτη εγκυμοσύνη είναι αυτή και δεν έχω βγάλει σε καμία μαύρη γραμμή. Εξαρτάται από τον τύπο του δέρματος νομίζω.
Άντε να σας αφήσω να χορέψετε λίγο ακόμα στα μπουζούκια, προέκυψε δουλίτσα...

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είδα ότι τώρα ότι μιλούσατε για αρτοπαρασκευαστή έχει και η μάνα μου και είναι μεγάλη ευκολία...βέβαια εγώ που δεν είμαι καθόλου της κουζίνας και αυτό διαδικασία μου φάινεται...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Τη σκούρα γραμμή ούτε εγώ την έβγαλα μόνο κάτι κόκκινες γραμμές στο στήθος που δεν θέλω να πιστέψω ότι είναι ραγάδες......!!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχαχα!Γεια σου Δεσποινάκο......καλή σύνεχεια!!!!
Εγώ την έχω τη σκούρα γραμμή αλλά ξέρω οτι δεν το βγάζουν όλες!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εκανα μια σκουρα γραμμη.δε θελω να σ'απογοητεψω αλλα οι κοκκινες θα γινουνε ασπρες!εβγαλα μια!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Είδα ότι τώρα ότι μιλούσατε για αρτοπαρασκευαστή έχει και η μάνα μου και είναι μεγάλη ευκολία...βέβαια εγώ που δεν είμαι καθόλου της κουζίνας και αυτό διαδικασία μου φάινεται...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Τη σκούρα γραμμή ούτε εγώ την έβγαλα μόνο κάτι κόκκινες γραμμές στο στήθος που δεν θέλω να πιστέψω ότι είναι ραγάδες......!!!!!!!!!

Θα σε απογοητεύσω.... οι κόκκινες γραμμές ΕΙΝΑΙ ραγάδες... μετά τη γέννα θα ασπρίσουν.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:εγω εκανα μια σκουρα γραμμη.δε θελω να σ'απογοητεψω αλλα οι κοκκινες θα γινουνε ασπρες!εβγαλα μια!

Χα, χα, χα... η απογοήτευση διπλή Σοφία... με πρόλαβες.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γειά σας κι από μένα χορευταρούδες και ροκούδες.. έχετε πολύ γέλιο, εγω πως τα συνδιάζω και τα δύο μου λέτε? Τρελαίνομαι για ροκ αφου στο γάμο έγινε χαμός τα παίξανε οι θειοι... αλλα και στο τσιφτεντελι είμαι πρώτη! παντώς καιρού...
Απουσίαζα γιατί σήμερα ήταν η μέρα του τηλεφώνου όλοι σήμερα με θυμίθηκαν στο σταθερο στο κινητό και πάνω που καθόμουνα ξαναχτυπούσε..

Έχω κι εγω τόσα πιάτα να πλύνω και να κάνω και φακές. Ψωμάκι κάνω κι εγω με προζύμι κι είναι τέλειο αλλά επειδή μ'αρέσει πολύ κι όλο τσιμπάω έχω καιρό να κάνω.

θέλουμε αποτελέσματα μετά το γιατρό ε.. να είναι όλα καλά εύχομαι και να δειτε τα ζουζουνια σας ξύπνια

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εεεεε όχι!!!!!! Δηλαδή δεν γίνεται τίποτα ούτε με τη reconstria ή κάπως έτσι τεσπα της frezyderm????
Τόσα χρήματα πριν την εγκυμοσύνη δεν μου έφευγαν για περιποίηση σώματος και προσώπου!!!!1

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν σας πω τι τραγουδια ειχαμε στο γαμο....οι γιαγιαδες κοντεψαν να παθουνε καρδια....λοιπον... εισοδος....

https://www.youtube.com/watch?v=EYWZZlVlFb4

χορος....https://www.youtube.com/watch?v=MVv1pCzdK5g

τα διαλεξαμε μαζι και προκαλεσαμε πολλα σχολια!οι συναδελφοι του παντως το διασκεδασανε!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ στο στήθος είχα κι απο πριν πολλές οπότε δε με πολυαπασχολεί για την κοιλιά με νοιάζει ευτυχώς ακόμη δεν έχω βγάλει, και μιας και το αναφέρατε ας πάω να ξαναβάλω λίγο κρεμούλα... Laughing Laughing Laughing

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mαζεύτηκα κι εγώ!
Πήγαμε για καφεδάκι με τα αντράκια μου, περάσαμε ακι απο το τζάμπο να πάρω μια μπασκέτα στο βλαστάρι μου, φάγαμε και τώρα ετοιμαζόμαστε για ύπνο Very Happy

Βικάκι για άλλη μια φορά ευχαριστώ κοριτσάκι μου γλυκό!

Σερραία διδυμομανούλα καλώσήρθες!

Ραγαδες στον πρώτο μου γιό δεν έκανα αλλα΄στο στήθος είχα ήδη απο την εφηβεία μέχρι στιγμής ακόμα καμιά και εύχομαι να μείνει έτσι

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε σωνεται η κατασταση!!!!!!τοση κρεμα και παλι τπτ.αν ειναι να βγουνε...θα βγουνε!στη κοιλια δεν εβγαλα ακομα!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκια μου εμένα η γιατρός μου μου είπε πως είναι καθαρά θέμα ποιότητας δέρματος το αν θα κάνουμε ραγάδες ή όχι..Και φυσικά υπάρχουν πολύ περισσότερες πιθανότητες,αν πάρουμε πολλά κιλά.Νερό και πολλά φρούτα μου είπε,και αμυγδαλέλαιο για το στήθος,αλλά τα ματζούνια είναι δευτερεύοντα...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και τις κρεμες που βαζουμε στη κοιλια ειναι για ελαστικοτητα!εγω πολλες φορες το ξεχναω κιολας γιατι ξερω ενα σημαδακι θα μου μεινει!ε μανουλες θα γινουμε!!!!!!!!!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία thunderstruck!!! τελείοοοοοοο

ο δικός μου θα σας είχε λατρέψει!!!


Hello και στα υπόλοιπα κορίτσια που μόλις μπήκαν!!!

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli ωραίους σας βρίσκω....
δε μπορώ να στείλω links αλλά είχαμε cause i love you scorpions
και Still Loving You και στη συνέχεια μετά τα παραδοσιακά έγινε ένας χαμός το καταευχαριστηθήκαμε

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Σοφία thunderstruck!!! τελείοοοοοοο

ο δικός μου θα σας είχε λατρέψει!!!


Hello και στα υπόλοιπα κορίτσια που μόλις μπήκαν!!!

εμ δε σας ηξερα τοτε να σας καλεσω ολες!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 11 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 11 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 11 328109 θα περνουσαμε τελεια!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑχαχαχχαχα Ελα ρε συ ΣΟφία με ACDC στο γάμο......γ@μ@το!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Εγώ πάντως κορίτσια με την αλλαγή του σώματος , ραγάδες και όλα αυτά τρώω μια φρίκη η αλήθεια είναι...!!!1 Sad Sad Sad Sad Sad Sad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια φρικη ολες τη τρωμε για τις αλλαγες αλλα δε μπορουμε και αλλιως!θα περασει και αυτο.εγω δε μπορω να με φανταστω κατα τον αυγουστο!μπαλα με ποδαρακια! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 11 534787

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:αν σας πω τι τραγουδια ειχαμε στο γαμο....οι γιαγιαδες κοντεψαν να παθουνε καρδια....λοιπον... εισοδος....

https://www.youtube.com/watch?v=EYWZZlVlFb4

χορος....https://www.youtube.com/watch?v=MVv1pCzdK5g

τα διαλεξαμε μαζι και προκαλεσαμε πολλα σχολια!οι συναδελφοι του παντως το διασκεδασανε!


Ααααα τέλεια!
Εμείς μπήκαμε με "το νυφικό σου φόρεμα" από την ταινία "της κακομοίρας".Το απόσπασμα ήταν απο την ταινία,οπότε ακουγόταν και ο Ζήκος που φώναζε "Φιφικάραααα,με σακουράφες θα στο κεντήσω"!!

χορέψαμε το la vie en rose από Louis Armstrong ομως,και κοψαμε τουρτα με το soundtrack του παντρεμενοι με παιδιά..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια πρεπει να ητανε κατερινακι!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 11 536304 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 11 536304 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 11 536304 κοριτσακια θα σας αφησω!διαμαρτυρεται ο μπομπιρας!θα τα πουμε το απογευματακι!!!!!!!!!!!Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 11 893968

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ ήδη αισθάνομαι μπαλίτσα και δυσκίνητη μάλιστα.......περπατάω και σαν πιγκουίνος η κοιλιά μπροστά και τα πόδια ανοιχτά!!!!

Εμένα γιατί ο θρησκευτικό γάμος μου προκαλεί άγχος......δεν τον έχω κάνει ακόμα και δεν το σκέφτομαι σαν κάτι που θα κάνω και με ιδιαίτερη χαρά η αλήθεια είναι......

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεσποινα και εγώ μετα το παιδί έκανα το γάμο... αν δε πολυτρελαινεσαι μη το κάνεις να γλιτώσεις και τα έξοδα!

Μιαμ μιαμ έφτιαξα σπιτικό burger!

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις