Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:Εγώ ήδη αισθάνομαι μπαλίτσα και δυσκίνητη μάλιστα.......περπατάω και σαν πιγκουίνος η κοιλιά μπροστά και τα πόδια ανοιχτά!!!!

Εμένα γιατί ο θρησκευτικό γάμος μου προκαλεί άγχος......δεν τον έχω κάνει ακόμα και δεν το σκέφτομαι σαν κάτι που θα κάνω και με ιδιαίτερη χαρά η αλήθεια είναι......

Ούτε εγώ έκανα θρησκευτικό.Έκανα κανονικότατο γάμο,πολιτικό,σε ένα πάρκο στη Νέα Ιωνία,και μετά το πανηγύρι-τραπέζι..Άμα σ προβληματίζει,γιατί να μπεις σε διαδικασία..?

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Δεσποινα και εγώ μετα το παιδί έκανα το γάμο... αν δε πολυτρελαινεσαι μη το κάνεις να γλιτώσεις και τα έξοδα!

Μιαμ μιαμ έφτιαξα σπιτικό burger!
Αν ήταν στο χέρι μου μόνο δεν θα το έκανα.....!!!!!!!
Άνετα έτρωγα ένα burger.......θα αρκεστώ σε μία μακαρονάδα όμως... πρωί πρωί έτρωγα μισό σάντουιτς (σουβλάκι) με πανσετα από χτες.........

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat3r1na έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Εγώ ήδη αισθάνομαι μπαλίτσα και δυσκίνητη μάλιστα.......περπατάω και σαν πιγκουίνος η κοιλιά μπροστά και τα πόδια ανοιχτά!!!!

Εμένα γιατί ο θρησκευτικό γάμος μου προκαλεί άγχος......δεν τον έχω κάνει ακόμα και δεν το σκέφτομαι σαν κάτι που θα κάνω και με ιδιαίτερη χαρά η αλήθεια είναι......

Ούτε εγώ έκανα θρησκευτικό.Έκανα κανονικότατο γάμο,πολιτικό,σε ένα πάρκο στη Νέα Ιωνία,και μετά το πανηγύρι-τραπέζι..Άμα σ προβληματίζει,γιατί να μπεις σε διαδικασία..?
Κατερινάκι αυτό το πανηγύρι είναι που δεν μου αρέσει δεν έχω θέμα με το μυστήριο....... στη διαδικασία θα μπω για να μην στεναχωρήσω τους άλλους γύρω μου και ιδιαίτερα τον άντρα μου....
αλλά σε μία μέση λύση θα καταλήξουμε......

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Εγώ ήδη αισθάνομαι μπαλίτσα και δυσκίνητη μάλιστα.......περπατάω και σαν πιγκουίνος η κοιλιά μπροστά και τα πόδια ανοιχτά!!!!

Εμένα γιατί ο θρησκευτικό γάμος μου προκαλεί άγχος......δεν τον έχω κάνει ακόμα και δεν το σκέφτομαι σαν κάτι που θα κάνω και με ιδιαίτερη χαρά η αλήθεια είναι......

Ούτε εγώ έκανα θρησκευτικό.Έκανα κανονικότατο γάμο,πολιτικό,σε ένα πάρκο στη Νέα Ιωνία,και μετά το πανηγύρι-τραπέζι..Άμα σ προβληματίζει,γιατί να μπεις σε διαδικασία..?
Κατερινάκι αυτό το πανηγύρι είναι που δεν μου αρέσει δεν έχω θέμα με το μυστήριο....... στη διαδικασία θα μπω για να μην στεναχωρήσω τους άλλους γύρω μου και ιδιαίτερα τον άντρα μου....
αλλά σε μία μέση λύση θα καταλήξουμε......

Χμμμμμμ σε καταλαβαίνω..Κοίτα,εμείς συζούσαμε οπότε δν είχαμε κανέναν καημό να παντρευτούμε.Το κάναμε μόνο κ μόνο για να χαρούν οι γονείς μας.Φαντάσου τι το αποφασίσαμε μέσω msn.Το ότι δε θα ήταν θρησκευτικός,ήταν προαπαιτούμενο και από τους δύο.Τώρα όσον αφορά στο τραπέζι,είχαμε ζωντανή μουσική με λαϊκα-ρεμπέτικα,και ένα μικρό μέρος με δημοτικά,για το σοι του άντρα μου.Αυτό που θέλω να σου επισημάνω όμως,είναι οτι,επειδη ήμουν της άποψης να κάνουμε ένα τραπέζι μόνο με κοντινούς συγγενεις κ φίλους,κάτι που δεν έγινε τλκ γιατί οι γονείς μας ήθελαν κάτι περισσότερο,σε βεβαιώνω πως κατα τη διάρκειά τους εσύ θα περάσεις σούπερ γιατί θα ασχοληθείς μονο με αυτούς που θές.τους φίλους σου πχ.Τους υπόλοιπους δε θα τους θυμασαι καν αν ηταν εκει ή οχι..Α και επίσης να σημειώσω,οτι ξεκαθαρίσαμε πως πληρώνει ο καθένας όποιον καλει.Εμεις πχ θέλαμε 50 και οι γονεις από 200?Ε ο καθένας τα δικά του.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχαχα σωστή!!!!!!! Καλά όταν μένεις χρόνια μαζί με τον άλλο ό γάμος δεν επιβεβαιώνει κάτι είναι απλά για να χαρούν οι γονείς όπως το είπες....καλά μέχρι τότε θα έχω και το μπεμπέ και δεν νομίζω να με νοιάζει και πολύ τι γίνεται γύρω μου!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koριτσια ο υπηρεσιακός πρωθυπουργός μας λέγεται Πικραμμένος!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

http://www.creativebeez.gr

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:Χαχαχαχα σωστή!!!!!!! Καλά όταν μένεις χρόνια μαζί με τον άλλο ό γάμος δεν επιβεβαιώνει κάτι είναι απλά για να χαρούν οι γονείς όπως το είπες....καλά μέχρι τότε θα έχω και το μπεμπέ και δεν νομίζω να με νοιάζει και πολύ τι γίνεται γύρω μου!!!!

Ασε που μπορει να μην ασχολουνται καν τότε με το οτι δεν έκανες γαμο..εκει γύρω στη βάφτηση ίσως θα το θυμηθουν!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Koριτσια ο υπηρεσιακός πρωθυπουργός μας λέγεται Πικραμμένος!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Καλε ναι

γελαει κ ο καθε Πικραμμενος με τη φάση!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Koριτσια ο υπηρεσιακός πρωθυπουργός μας λέγεται Πικραμμένος!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 12 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 12 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 12 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 12 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 12 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 12 679259

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ δεν προλαβαίνω.....οτι θυμάμαι σχολιάζω....!!!
Σοφία τρελανέ μας acdc και τα μυαλά στα κάγκελα......Κατερινιώ και τα δικά σου τραγούδια ωραία!!!!Εγώ πολιτικό έκανα ....οπως γνωρίζετε και δεν έχωσα τραγούδι εισόδου....αλλά χορέψαμε και εγώ Shocked για το καλό......... (άσε που μόλις είχα μάθει για την εγκυμοσύνη εκείνη την ημέρα και είχα χεστεί απάνω μου ούτε έπινα ούτε κάπνιζα σαν ξενέρωτη είμανε)Μακεδονίτικα πολύ που είναι το σόι μου!!!!
Στελλίτσααααααααααα να σαι καλά και σταμάτα να ευχαριστείς!!!!
Μαριάνθη "πικραμμένος" χαχαχχαχαχχαχαχχα καλό!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πικραμενος ο ενας,Καμμενος ο αλλος!Καλα παμε!!!!!!!!!!!βουρ για πτωχευσηηηη!!!!!!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μπορώ με τα πολιτικά συγχίζομαι διότι όλοι τα ίδια λένε με άλλα λόγια !!!Στη πράξη είναι το ζήτημα τι θα γίνει.......!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Καλέ δεν προλαβαίνω.....οτι θυμάμαι σχολιάζω....!!!
Σοφία τρελανέ μας acdc και τα μυαλά στα κάγκελα......Κατερινιώ και τα δικά σου τραγούδια ωραία!!!!Εγώ πολιτικό έκανα ....οπως γνωρίζετε και δεν έχωσα τραγούδι εισόδου....αλλά χορέψαμε και εγώ Shocked για το καλό......... (άσε που μόλις είχα μάθει για την εγκυμοσύνη εκείνη την ημέρα και είχα χεστεί απάνω μου ούτε έπινα ούτε κάπνιζα σαν ξενέρωτη είμανε)Μακεδονίτικα πολύ που είναι το σόι μου!!!!



Στελλίτσααααααααααα να σαι καλά και σταμάτα να ευχαριστείς!!!!
Μαριάνθη "πικραμμένος" χαχαχχαχαχχαχαχχα καλό!!!!


Στα Goody's ήσουν?????

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πες μου οτι πηγες παλι γκουντις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι ρε αμέσωςκαι οι 2 σας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] έφαγα παγωτάκι magnum και πατατάκια pringles.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δεν πολυπείναγα.......!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ τι ειπες παλι ρε βικυ!!!!!!!!!!!!μιαμ μιαμ!διαβαζα τωρα το γκρουπακι που γεννανε ιουνιο.πωπω!ειναι 38 εβδομαδων!α παπαπαπαπα!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααχχχχχχχχχχχχχχχχχ!Κ εγώ τα διαβάζω...πότε θα φτάσουμε εμείς εκεί?????????????οεο?????????

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι καταλαβες πως φτασαμε εδω?μπαινουμε στο τελευταιο τριμηνο!κατηφοριζουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λαθος δε μπαινουμε ακομα στο 3 τριμηνο!εχουμε ακομα ενα μηνα!χιχι!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον προτινω να βαλουμε καποια απο μας καθε φορα να κανει περιληψη του φορουμ! ποσαααα γραψατε παλι κοκονες μου; Very Happy Very Happy Very Happy

κοιμηθηκα λιγο.. νιωθω ειμαι σε ληθαργο ακομα!!
εδω βρεχει παλι..καταρρακτωδως.

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Giasas koritsia.Piga gia psooia simera pira wrea forematakia,soutien Venousviktoria,kai kremes apo Mathercare.Kristinaki emitous twra den exw malon voitai farmako,alla aima vgazo akoma.Aurio exw randevou me giatro elpizo na mas pei kai to filo.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fotitsa έγραψε:Giasas koritsia.Piga gia psooia simera pira wrea forematakia,soutien Venousviktoria,kai kremes apo Mathercare.Kristinaki emitous twra den exw malon voitai farmako,alla aima vgazo akoma.Aurio exw randevou me giatro elpizo na mas pei kai to filo.

sou to euxomai glikia mou!! xairomai pu eisai kalitera. kai ego simera akomi den ekana emeto..
ooo kalorizika ta rouxalakia sou kai oti pires. voithaei afto to shopping pos na to kanoume!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 12 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 12 215994

kateriniw esi den itan na pas mall?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς το Χριστινάκι !!!!
Εδώ έχει τέλειο καιρό........και ευτυχώς έχω απλώσει και ρούχα δεν λές......

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Καλώς το Χριστινάκι !!!!
Εδώ έχει τέλειο καιρό........και ευτυχώς έχω απλώσει και ρούχα δεν λές......

aaa zilevoooo geia sou vickaki m kalo!!
thelw ilioooooo

flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
exei kamia edo?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις