Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
513 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 513 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ότι ναναι.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

????????


Επισκέπτης
σημερα εχουμε ενα γαμο στις 12 στην Περαια (ξεκινησαν ηδη ο μπαμπας κι ο ενας γιος) και μια γαμοβαφτιση στο απογευμα στον Αγ Αθανασιο............τρελλα χιλιομετρα λεμε αλλα χαλαλι τους!!!!!



και στα δικα σας οι λευτερες!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!! flower flower flower

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!τι κανετε????πως ειστε?????

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!τι κανετε????πως ειστε?????
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ! Rolling Eyes Rolling Eyes

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα και μια απο τα ιδια!!!!βαρεμαρα!!!!!!και εχω και 2 πλυντηρια για απλωμα!!!!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...οποια πληρωνετε και της φτανουν να κανει παραπανω απο τα βασικα να σηκωσει το χερι Shocked Καθε μηνα τα ιδια...τα μετρας τα ξαναμετρας,κοβεις απο δω κοβεις απο κει δεν βγαινουν τα ρημαδια,τα τελευταια φροντιστιρια,σουπερ,ρευμα,κινιτα,σταθερο,2 γαμοι,μια βαφτιση,μαγιω στα παιδια... Wink που για μας κατι,μια εξοδος?ενα ποτο?...απο την στιγμη που πληρονωμαστε μετραμε αντιστροφα για τον επομενο μισθο... scratch  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 29 679259

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:...οποια πληρωνετε και της φτανουν να κανει παραπανω απο τα βασικα να σηκωσει το χερι Shocked Καθε μηνα τα ιδια...τα μετρας τα ξαναμετρας,κοβεις απο δω κοβεις απο κει δεν βγαινουν τα ρημαδια,τα τελευταια φροντιστιρια,σουπερ,ρευμα,κινιτα,σταθερο,2 γαμοι,μια βαφτιση,μαγιω στα παιδια... Wink που για μας κατι,μια εξοδος?ενα ποτο?...απο την στιγμη που πληρονωμαστε μετραμε αντιστροφα για τον επομενο μισθο... scratch  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 29 679259
ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΣΜΕΝΑ !!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:
anthaki έγραψε:...οποια πληρωνετε και της φτανουν να κανει παραπανω απο τα βασικα να σηκωσει το χερι Shocked Καθε μηνα τα ιδια...τα μετρας τα ξαναμετρας,κοβεις απο δω κοβεις απο κει δεν βγαινουν τα ρημαδια,τα τελευταια φροντιστιρια,σουπερ,ρευμα,κινιτα,σταθερο,2 γαμοι,μια βαφτιση,μαγιω στα παιδια... Wink που για μας κατι,μια εξοδος?ενα ποτο?...απο την στιγμη που πληρονωμαστε μετραμε αντιστροφα για τον επομενο μισθο... scratch  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 29 679259
ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΣΜΕΝΑ !!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

...ξερω και γω ελεγα μηπως ημουν η μονη...! Crying or Very sad

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:...οποια πληρωνετε και της φτανουν να κανει παραπανω απο τα βασικα να σηκωσει το χερι Shocked Καθε μηνα τα ιδια...τα μετρας τα ξαναμετρας,κοβεις απο δω κοβεις απο κει δεν βγαινουν τα ρημαδια,τα τελευταια φροντιστιρια,σουπερ,ρευμα,κινιτα,σταθερο,2 γαμοι,μια βαφτιση,μαγιω στα παιδια... Wink που για μας κατι,μια εξοδος?ενα ποτο?...απο την στιγμη που πληρονωμαστε μετραμε αντιστροφα για τον επομενο μισθο... scratch  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 29 679259

νομιζω οτι λιγο πολυ ειμαστε ολοι στην ιδια κατασταση!!!ο αντρας μου πληρωνεται καθε Κυριακη....λοιπον ειχε μεινει με 20 ευρω και επρεπε να βαλει και βενζινη!!!ετρεμα μη τυχει κατι δεν τον πληρωσει!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να πούμε κ εμείς που απο κει που έμπαιναν 2 μισθοί κ ενα καλο επίδομα,ουσιαστικά 3 μισθοί,τώρα μπαίνει μόνο ένας.Τα υπόλοιπα αργούν αλλα κάποια στιγμη θα τα πάρουμε,το θέμα είναι τώρα τι γίνεται;Χάλια...

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τρελή ζέστη λέμεεεεεεεεεεεεεε Mad Mad Mad !!!

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Τι να πούμε κ εμείς που απο κει που έμπαιναν 2 μισθοί κ ενα καλο επίδομα,ουσιαστικά 3 μισθοί,τώρα μπαίνει μόνο ένας.Τα υπόλοιπα αργούν αλλα κάποια στιγμη θα τα πάρουμε,το θέμα είναι τώρα τι γίνεται;Χάλια...

Μια απο τα ίδια και εμείς όταν παντρευτηκαμε ο αντρας μου ειχε ενα καλό μισθο (δημοτικός υπάλληλος), τωρα είναι απλήρωτος 3 μήνες και ακόμα δεν ξερουν πότε θα τους πληρώσουν λέει ότι πλεον δεν έχει δουλειά αλλά χόμπι!!! Όπότε ζούμε από τα δικά μου, αλλα είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και ποτε δεν έχω στάνταρ εισόδημα, ασε που όταν αρρωσταίνει ο μικρός μένω σπίτι... και φέτος μας θέρισαν οι αρρώστιες.. οπότε να είναι καλά οι γονείς μας με το "επίδομα"...

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 29 438696
Έχω από πέμπτη να μπω κι έχω χάσει τα νέα. Τάτι καλά? Τι έγινε με τον γιατρό? Φλω, κάπου πηρε το μάτι μου ότι τσέπωσες διαμαντικό δώρο επετείου. Να τα εκατοστήσετε κοριτσάκι! Καμία άλλη με συνταρακτικά νέα? Τώρα θα κάτσω να διαβάσω τα προηγούμενα αν δεν ξυπνήσει η μικρή.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΖΕΣΤΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ !!! sunny sunny sunny sunny

kristinna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τα οικονομικα δυσκολα αλλα το κεφι δεν πεφτει  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 29 654316

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kristinna έγραψε:τα οικονομικα δυσκολα αλλα το κεφι δεν πεφτει  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 29 654316
ΣΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΗ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΑ ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια ,καλη βδομαδα..

Ποπακι κουνηθηκατε στην Ροδο?

Ρε τι ζεστη σιχαμενη ειναι αυτη?απαπαπαπαπ.μου την δινει Sad Sad Sad
Εβγαλα πισινα απο παρασκευη και ο Διονυσακης εχει λιωσει λεμεεεεεεεεεε..μονο που δεν κοιμαται εκει μεσα..... Very Happy Very Happy Very Happy

Ολα καλαα????

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα βιβη.! πισινα, ε? κι εμεις πηραμε αλλα δεν την εχω βαλει ακομα. εμεις παμε θαλλασα αλλα δεν μπαινουμε μεσα εδω ειναι πολυ κρυα ακομα. λιγο πλατσουριζουμε με κουβαδακια στην ακτη.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααααααααα!!!!ελπιζω σημερα να κανουμε το πρωτο μας μπανακι!!!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:καλημερα βιβη.! πισινα, ε? κι εμεις πηραμε αλλα δεν την εχω βαλει ακομα. εμεις παμε θαλλασα αλλα δεν μπαινουμε μεσα εδω ειναι πολυ κρυα ακομα. λιγο πλατσουριζουμε με κουβαδακια στην ακτη.
ναι πισινουλα με κουβαδακια και ψαρακια ,καλα ο Διονυσακηε οτι μπορεσε βεβαια εβαλε μεσα και κοπανιοταν που λεμε σαν το ΨΑΡΙ!!
Βασικα 1η φορα που επινα καφε και τσιγαρο με τον Δι0ονυση ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπηκα airtickets να βγαλω εισητηριο για ζακυνθο.ενας ενηλικας με επιστροφη 150,64,μολις βαζω και ενα βρεφος παει 164,64.
γιατι εχει διαφορα?τα βρεφη κατω των 2 ξερω δεν πληρωνουν.τι ειναι φορος?γνωριζετε?

πηρα τηλεφωνο δεν ειναι λεει δωρεαν πληρωνει ενα μικρο ποσο και βγαινει εισητηριο στο ονομα του.
ισχυει?οντως ετσι ειναι?

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:μπηκα airtickets να βγαλω εισητηριο για ζακυνθο.ενας ενηλικας με επιστροφη 150,64,μολις βαζω και ενα βρεφος παει 164,64.
γιατι εχει διαφορα?τα βρεφη κατω των 2 ξερω δεν πληρωνουν.τι ειναι φορος?γνωριζετε?

πηρα τηλεφωνο δεν ειναι λεει δωρεαν πληρωνει ενα μικρο ποσο και βγαινει εισητηριο στο ονομα του.
ισχυει?οντως ετσι ειναι?


εγω που εκανα πολυ συχνα καλαματα-θεσ/νικη με aegean ηταν 15 ευρω μεχρι 2 ετων. τωρααλλαξε η εταιρεια- ειναι μια βλακεια και μιση αστρα λεγεται- το εισητηριο ειναι πανακριβο και τα βρεφω πληρωνουν το 20% στην τιμη του εισητηριου του ενηλικα!!!πολλα νευρα μιλαμε!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
mamavivo έγραψε:μπηκα airtickets να βγαλω εισητηριο για ζακυνθο.ενας ενηλικας με επιστροφη 150,64,μολις βαζω και ενα βρεφος παει 164,64.
γιατι εχει διαφορα?τα βρεφη κατω των 2 ξερω δεν πληρωνουν.τι ειναι φορος?γνωριζετε?

πηρα τηλεφωνο δεν ειναι λεει δωρεαν πληρωνει ενα μικρο ποσο και βγαινει εισητηριο στο ονομα του.
ισχυει?οντως ετσι ειναι?


εγω που εκανα πολυ συχνα καλαματα-θεσ/νικη με aegean ηταν 15 ευρω μεχρι 2 ετων. τωρααλλαξε η εταιρεια- ειναι μια βλακεια και μιση αστρα λεγεται- το εισητηριο ειναι πανακριβο και τα βρεφω πληρωνουν το 20% στην τιμη του εισητηριου του ενηλικα!!!πολλα νευρα μιλαμε!
σωπα ρε ...οποτε οντως ισχυει.οκ Thanks Very Happy Very Happy

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:καλημερα κοριτσακια ,καλη βδομαδα..

Ποπακι κουνηθηκατε στην Ροδο?





Αχ αστα!Ξεκινησαμε για μπανιο κ μετα για μπαρμπεκιου στης κουμπαρας μου το σπιτι.Κι οπως ψηναμε εξω κτλ,ξαφνικα λεμε σεισμος σεισμος,αλλα δν τον νιωσαμε δυνατο γτ ημασταν προς τα εξω.
Κ λεω ας παρω να νοιαστω την μανα μου.

Μολις σηκωνω το τηλ με παιρνει εκεινη,να κλαιει να οδυρεται,να μην εχει σημα να ακουω μονο κλαματα κι ενα επεσα απο το κρεβατι χτυπησα,κι κλεινει.Κι να παιρνω ενα 20λεπτο κ να μην το σηκωνει,μολις παμε να μπουμε στο αμαξι ξαναπαιρνει ολα καλα,απλως επειδη κοιμοταν στην ακρη του κρεβατιου,επεσε γτ στην ροδο κεντρο ηταν πολυ δυνατος,κι ξεσπαστηκε απο τον υπνο της.
Ευτυχως μετα ηταν ηρεμη κ δν γυρισαμε αρων αρων.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις