Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα πάλι!!!

Ελενίτσα χρόνια πολλά!!κ όλα να πάνε καλέ!!να σε χαιρόμαστε!! Very Happy

Άρτ τώρα το είπες!θάποβάλλεις το άγχος έτσι?γι'αυτό κανόνισε γιατί το έχω κ γραπτώς κι έχω κ μάρτυρες!!αλλιώς θα έρθω γρεβενά κ θα σε περιλάβω κακομοίρα μου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 3 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΛΕΝΗΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

καλημερα τρελοκοριτσο!!!!ευχαριστω πολυ...μακαρι να πανε ολα καλα!!!

εσυ πως εισαι?πονας?
κοριτσακι μου χρονια πολλα..να σαι παντα υγειης και ευτυχισμενη.....να εχεις μια τελεια εγκυμοσηνη μεσα απο την καρδια μου κοριτσακι μου

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:ήρθα πάλι!!!

Ελενίτσα χρόνια πολλά!!κ όλα να πάνε καλέ!!να σε χαιρόμαστε!! Very Happy

Άρτ τώρα το είπες!θάποβάλλεις το άγχος έτσι?γι'αυτό κανόνισε γιατί το έχω κ γραπτώς κι έχω κ μάρτυρες!!αλλιώς θα έρθω γρεβενά κ θα σε περιλάβω κακομοίρα μου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 3 417472
χα χα...ναι ευακι μου....θα προσπαθησω...αλλα θελω βοηθεια....θα με βοηθησετε ε?αν παω να ξεφυγω θελω να με επαναφερετε...και με σφαλιαρες αμα χρειαστει...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!κ σύντομα να γίνετε 4!!


και σ'όλα τα κοριτσάκια να χαίρεστε όσους-ες έχετε να γιορτάζουν!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
evi27 έγραψε:ήρθα πάλι!!!


Άρτ τώρα το είπες!θάποβάλλεις το άγχος έτσι?γι'αυτό κανόνισε γιατί το έχω κ γραπτώς κι έχω κ μάρτυρες!!αλλιώς θα έρθω γρεβενά κ θα σε περιλάβω κακομοίρα μου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 3 417472
χα χα...ναι ευακι μου....θα προσπαθησω...αλλα θελω βοηθεια....θα με βοηθησετε ε?αν παω να ξεφυγω θελω να με επαναφερετε...και με σφαλιαρες αμα χρειαστει...


ε καλά το μόνο εύκολο!χαχαχχα!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς την εορτάζουσα Γκρινιαρούλα!Και πάλι εύχομαι τα καλύτερα Ελενάκι για την εγκυμοσύνη σου και για ό,τι άλλο επιθυμείς!
Αρτεμις αν καταφέρεις να αποβάλεις το άγχος πες μου κι εμένα τον τρόπο γιατί μέχρι τώρα δεν τα έχω καταφέρει!Οχι ότι τρελαίνομαι συνέχεια αλλά το σκέφτομαι καθημερινά και κάνω συχνά πυκνά αρνητικές σκέψεις...Θέλω να σκέφτομαι αισιόδοξα και να το βγάλω από το μυαλό μου!Εχετε κανα κόλπο;

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΛΕΝΗΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

καλημερα τρελοκοριτσο!!!!ευχαριστω πολυ...μακαρι να πανε ολα καλα!!!

εσυ πως εισαι?πονας?
ΧΑΧΑ ΜΑΡΕΣΕ ΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΑΩ ΕΧΘΕΣ ΟΧΙ ΤΟΣΟ..ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΕΠΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ...ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΘΛΗΜΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ...ΑΝ Κ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΟΡΕΞΗ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΨΙΛΟΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ...ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΥΠΝΗΛΙΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ..ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΡΑΞΙΑ

Razz Razz Razz Razz αντε μακαρι αυριο να ειναι ολα καλα!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:ήρθα πάλι!!!

Ελενίτσα χρόνια πολλά!!κ όλα να πάνε καλέ!!να σε χαιρόμαστε!! Very Happy

Άρτ τώρα το είπες!θάποβάλλεις το άγχος έτσι?γι'αυτό κανόνισε γιατί το έχω κ γραπτώς κι έχω κ μάρτυρες!!αλλιώς θα έρθω γρεβενά κ θα σε περιλάβω κακομοίρα μου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 3 417472

ευχαριστω πολυ ευη μου..ευχομαι συντομα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΛΕΝΗΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

καλημερα τρελοκοριτσο!!!!ευχαριστω πολυ...μακαρι να πανε ολα καλα!!!

εσυ πως εισαι?πονας?
κοριτσακι μου χρονια πολλα..να σαι παντα υγειης και ευτυχισμενη.....να εχεις μια τελεια εγκυμοσηνη μεσα απο την καρδια μου κοριτσακι μου

ευχαριστω αρτεμουλα μου!!!κι εσυ ο,τι επιθυμεις!!!ευχομαι συντομα να σε επισκεφτει ο πελαργος!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Καλώς την εορτάζουσα Γκρινιαρούλα!Και πάλι εύχομαι τα καλύτερα Ελενάκι για την εγκυμοσύνη σου και για ό,τι άλλο επιθυμείς!
Αρτεμις αν καταφέρεις να αποβάλεις το άγχος πες μου κι εμένα τον τρόπο γιατί μέχρι τώρα δεν τα έχω καταφέρει!Οχι ότι τρελαίνομαι συνέχεια αλλά το σκέφτομαι καθημερινά και κάνω συχνά πυκνά αρνητικές σκέψεις...Θέλω να σκέφτομαι αισιόδοξα και να το βγάλω από το μυαλό μου!Εχετε κανα κόλπο;

ευουλι σε ευχαριστω πολυ...σου ευχομαι τα καλυτερα!!!με το καλο να δωσεις τις εξετασεις σου και με το καλο να αποκτησεις κι εσυ ενα σπορακι!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΛΕΝΗΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

καλημερα τρελοκοριτσο!!!!ευχαριστω πολυ...μακαρι να πανε ολα καλα!!!

εσυ πως εισαι?πονας?
κοριτσακι μου χρονια πολλα..να σαι παντα υγειης και ευτυχισμενη.....να εχεις μια τελεια εγκυμοσηνη μεσα απο την καρδια μου κοριτσακι μου
ευακι μου θα προσπαθησω ειπα κοριτσακι μου......δεν εγγυωμαι τπτ.....ελπιζω να εχω αποτελεσμα.........

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλουκο να χαιρεσαι τον μελλοντικο σου συζυγο!!!και ναι λοιπον...συντομα να γινεται 4 οπως ειπε και η ευη!!!!



κι εγω με τη σειρα μου να στειλω τις ευχες μου σε οσα κοριτσακια γιορταζουν σημερα!!!!!!!!!!!!!!!

και στους δικους σας που ισως γιορταζουν!!!να τους χαιρεστε!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια ....θα βγω ..τα λεμε ..το απογευματακι...φιλακια πολλα σε ολες

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συνονόματη εσύ πώς τα πας με το άγχος;Φαίνεται να το κοντρολάρεις μια χαρά!Η' μας ξεγελάς; Wink

magileo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα και χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 3 654316

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Συνονόματη εσύ πώς τα πας με το άγχος;Φαίνεται να το κοντρολάρεις μια χαρά!Η' μας ξεγελάς; Wink


λοιπόν...όταν πρωτομπήκα στο φόρουμ είχα περισσότερο άγχος...αλλά τους τελευταίους 2-3 μήνες έχω πραγματικά χαλαρώσει...όχι ότι δεν το σκέφτομαι!το σκέφτομαι κ ειδικά τις μέρες που ΔΕΝ την περιμένω την χαμένη!αλλά έκατσα κ το φιλοσόφησα κι είπα αν είναι να γίνει θα γίνει...κι ακόμη κι αν δεν γίνει ποτέ έχω τον αντρούλη μου που με λατρεύει κ τον λατρεύω!είπα,τέρμα..θα σταματήσω να τρελαίνομαι!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....ΠΩΠΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ...ΑΥΡΙΟ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ 4 ΩΡΕΣ...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια!

Εγώ δεν προσπαθώ για μωράκι..αλλά μια και εσείς το έχετε πιο πρόσφατο ...
...όταν πονάς ελαφρά η αισθάνεσαι σαν να έρχεται περίοδος...αλλά στην μέση του κύκλου....είναι η ωορρηξία???

Ρωτάω γιατί προσέχω αποφεύγοντας τις γονιμες μέρες..κλπ...άλλα αυτό με τον πόνο είναι καινούριο ..λίγους μήνες τώρα...

Εύχομαι σε όλες ..με ένα γερό μωράκι ..γρήγορα!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!

Εγώ δεν προσπαθώ για μωράκι..αλλά μια και εσείς το έχετε πιο πρόσφατο ...
...όταν πονάς ελαφρά η αισθάνεσαι σαν να έρχεται περίοδος...αλλά στην μέση του κύκλου....είναι η ωορρηξία???

Ρωτάω γιατί προσέχω αποφεύγοντας τις γονιμες μέρες..κλπ...άλλα αυτό με τον πόνο είναι καινούριο ..λίγους μήνες τώρα...

Εύχομαι σε όλες ..με ένα γερό μωράκι ..γρήγορα!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕΣΟ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗΣ ΕΑΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΟΤΙ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ Η ΠΙΟ ΑΡΓΑ..

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:

λοιπόν...όταν πρωτομπήκα στο φόρουμ είχα περισσότερο άγχος...αλλά τους τελευταίους 2-3 μήνες έχω πραγματικά χαλαρώσει...όχι ότι δεν το σκέφτομαι!το σκέφτομαι κ ειδικά τις μέρες που ΔΕΝ την περιμένω την χαμένη!αλλά έκατσα κ το φιλοσόφησα κι είπα αν είναι να γίνει θα γίνει...κι ακόμη κι αν δεν γίνει ποτέ έχω τον αντρούλη μου που με λατρεύει κ τον λατρεύω!είπα,τέρμα..θα σταματήσω να τρελαίνομαι!


Εχεις απόλυτο δίκιο!Μάλλον με τον καιρό θα χαλαρώσω κι εγώ!Η αλήθεια είναι ότι κάθε μήνα είμαι και λίγο πιο χαλαρή...Θα προσπαθήσω ν'ακολουθήσω το παράδειγμά σου!
Σας αφήνω προς το παρόν!Πάω για ένα μαθημα.Καλό μεσημέρι!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλό μάθημα συνονόματη!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑΑΑΑ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΠΑΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑΑΑΑ


μπάιιιιι

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!

Εγώ δεν προσπαθώ για μωράκι..αλλά μια και εσείς το έχετε πιο πρόσφατο ...
...όταν πονάς ελαφρά η αισθάνεσαι σαν να έρχεται περίοδος...αλλά στην μέση του κύκλου....είναι η ωορρηξία???

Ρωτάω γιατί προσέχω αποφεύγοντας τις γονιμες μέρες..κλπ...άλλα αυτό με τον πόνο είναι καινούριο ..λίγους μήνες τώρα...

Εύχομαι σε όλες ..με ένα γερό μωράκι ..γρήγορα!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕΣΟ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗΣ ΕΑΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΟΤΙ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ Η ΠΙΟ ΑΡΓΑ..

σε ευχαριστώ για την απάντηση!...
..ξέρω πως δεν είναι μέθοδος αντισύλληψης...προσέχω όλες τις μέρες αλλά αυτές περισσότερο..

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas kai apo mena koritsia!! mpika ksana meta apo polles meres... kat'arxin xronia polla se oses giortazoun!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις