Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:κοριτσακια ...τι κανετε..τωρα τελειωσα δουλειες..απο το πρωι στο τρεξιμο...σμρ τελειωσα απο περιοδο και ξανα προς στην δοξα τραβα... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994

ΑΡΤΕΜΑΚΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 334590

ΕΤΣΙ ΑΝΤΕ ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
matinaki83 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:κ καλά η Άννα είναι κοντά εσύ ματινάκι να πω του συζυξ να καλέσει κανα αεροπλανάκι να έρθει να σε πάρει να έρθεις γρήγορα γιατί με το καράβι θα αργήσεις!! εγώ την πάτησα έτσι με τα κεράσια κ τα πήρα κ από τη λαϊκή! Εμά δε ξανάχει από γκίφτο έλα κεράσα καλά κεράσα από Έντεσσα κάθε απόγευμα!! χιχιχιχι

ΕΕΕ..ΝΑΙ ΒΡΕ ΜΑΙΡΑΚΙ ΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΝΕ????? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 ΣΕ 3 ΤΕΤΑΡΤΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ....ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ....ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΝΑ ΡΘΩ!!!!
ΧΑΧΑΑΧΑΧΑ..ΓΚΙΦΤΟ ΕΛΑ ΚΑΛΑ ΚΕΡΑΣΑ????? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 ΕΛΙΩΣΑ......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

γιατί φέτος που θα πας? γιατί μας σνομπάρεις φέτος?χιχιχιχι

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..τι κανετε?ελπιζω να ειστε ολες καλα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 654316

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Πάμε τζαμπο!!!!
Καλα και εγω που πήρα κεράσια απο τη λαϊκή δεν ήταν και πολυ ωραία!!!

Σαν να βγήκαν λίγο νωρίς! καμιά φορά πετυχαίνω καλά φρούτα στο σούπερ χθες βρήκα κάτι τέλεια βερίκοκα στου Βασιλόπουλου τέλεια μέχρι να βγουν στο χωριό!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..τι κανετε?ελπιζω να ειστε ολες καλα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 654316

γειά σου χρυσάκι!! πώς είσαι? τι κάνει ο μπεμπάκος σου?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:κοριτσακια ...τι κανετε..τωρα τελειωσα δουλειες..απο το πρωι στο τρεξιμο...σμρ τελειωσα απο περιοδο και ξανα προς στην δοξα τραβα... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994

καλώς την!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου μαρακι..μια χαρουλα μολις κοιμηθηκε κ προσπαθω λιγο να ηρεμησω απο την γκρινια του..μας εχει ταραξει μαλλον βγαζει δοντακι κ ατα να πανε.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!Διάβασα πάλι πολλά και δεν θυμάμαι να σχολιάσω...Κάτι για συμπτώματα διαβάζω και χαίρομαι!!!Εγώ κοριτσάκια έχω τα κλασικά συμπτώματα περιόδου: πρησμένη κοιλιά, πρησμένο στήθος και πονάκια χαμηλά...Πόσο θα 'θελα να ήταν συμπτώματα εγκυμοσύνης,αλλά δεν το βλέπω...Αλήθεια, υπάρχει περίπτωση στα συμπτώματα να'ναι και πρησμένη κοιλιά;Για όλα τ'άλλα έχω ακούσει ότι παίζει και στα δύο...

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
matinaki83 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:κ καλά η Άννα είναι κοντά εσύ ματινάκι να πω του συζυξ να καλέσει κανα αεροπλανάκι να έρθει να σε πάρει να έρθεις γρήγορα γιατί με το καράβι θα αργήσεις!! εγώ την πάτησα έτσι με τα κεράσια κ τα πήρα κ από τη λαϊκή! Εμά δε ξανάχει από γκίφτο έλα κεράσα καλά κεράσα από Έντεσσα κάθε απόγευμα!! χιχιχιχι

ΕΕΕ..ΝΑΙ ΒΡΕ ΜΑΙΡΑΚΙ ΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΝΕ????? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 ΣΕ 3 ΤΕΤΑΡΤΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ....ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ....ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΝΑ ΡΘΩ!!!!
ΧΑΧΑΑΧΑΧΑ..ΓΚΙΦΤΟ ΕΛΑ ΚΑΛΑ ΚΕΡΑΣΑ????? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 ΕΛΙΩΣΑ......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

γιατί φέτος που θα πας? γιατί μας σνομπάρεις φέτος?χιχιχιχι

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΦΕΤΟΣ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΘΑ ΠΕΡΙΤΡΙΓΥΡΟΜΑΙ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΑ..ΑΛΛΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΟΚ!!!!ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΝ ΚΑΙΡΩ.. Razz Razz

935Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 Empty ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ? Τετ Μάης 23, 2012 3:17 am

tsilimaria86


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 18/4 ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5 ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!!!!!!!!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΡΕΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ,ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΑΜΠΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ,ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΤΙΣ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕΙΣΜΟΣ.....ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΤΗ ΔΟΛΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ??????????

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
matinaki83 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
matinaki83 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:κ καλά η Άννα είναι κοντά εσύ ματινάκι να πω του συζυξ να καλέσει κανα αεροπλανάκι να έρθει να σε πάρει να έρθεις γρήγορα γιατί με το καράβι θα αργήσεις!! εγώ την πάτησα έτσι με τα κεράσια κ τα πήρα κ από τη λαϊκή! Εμά δε ξανάχει από γκίφτο έλα κεράσα καλά κεράσα από Έντεσσα κάθε απόγευμα!! χιχιχιχι

ΕΕΕ..ΝΑΙ ΒΡΕ ΜΑΙΡΑΚΙ ΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΝΕ????? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 ΣΕ 3 ΤΕΤΑΡΤΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ....ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ....ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΝΑ ΡΘΩ!!!!
ΧΑΧΑΑΧΑΧΑ..ΓΚΙΦΤΟ ΕΛΑ ΚΑΛΑ ΚΕΡΑΣΑ????? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 40746 ΕΛΙΩΣΑ......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

γιατί φέτος που θα πας? γιατί μας σνομπάρεις φέτος?χιχιχιχι

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΦΕΤΟΣ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΘΑ ΠΕΡΙΤΡΙΓΥΡΟΜΑΙ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΑ..ΑΛΛΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΟΚ!!!!ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΝ ΚΑΙΡΩ.. Razz Razz

τι θα κάνεις καλέ skipper!!?? xixixi

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsilimaria86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 18/4 ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5 ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!!!!!!!!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΡΕΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ,ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΑΜΠΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ,ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΤΙΣ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕΙΣΜΟΣ.....ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΤΗ ΔΟΛΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ??????????

κάνε ένα τεστ μια χοριακή! καλήσπέρα κιόλας κ καλώς ήρθες στη παρέα μας!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsilimaria86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 18/4 ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5 ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!!!!!!!!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΡΕΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ,ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΑΜΠΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ,ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΤΙΣ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕΙΣΜΟΣ.....ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΤΗ ΔΟΛΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ??????????


Γιατί βασανίζεσαι;Ενα τεστακι ή μια χοριακή θα σου λύσουν την απορία!

tsilimaria86


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΧ ΔΕ ΞΕΡΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΩ.....

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πόσες είμαστε για την επόμενη εβδομάδα?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρέπει να είναι αρκετές κοπέλες Μαρία!Θα σε βοηθήσει η λίστα της Ελλης!Εσύ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχες συμπτώματα περιόδου;Τώρα;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
από τα συμπτώματα της περιόδου είχα μόνο έντονο πρήξιμο σε κοιλιά κ στήθος! δεν είχα τίποτε μα τίποτε άλλο! υπνηλία κ συχνοουρία είχα σε όλη την εγκυμοσύνη...υπνηλία έχω κ τώρα κάμποσες μέρες κ σήμερα αρκετή συχνουρία!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικη ναι εμεις δε συναντιομαστε συχνα ον λαιν!μη στεναχωριεσαι κοριτσακι!Ολα καλα θα πανε, ακους;

Μαρια πολυ καλη μαρμελαδα για τζιζ κεικ ειναι αυτη της Αργυρως...μισο να βρω τη συνταγη να σου πω... http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=_a_pvz_lq1_zmz_u%3d την εχω κανει 2-3 φορες!Γιατι δεν κανεις χοριακη;τι φοβασαι;Κι εγω ταυρινα σαν την Αννουλα...εχουμε αποψη!χαχαχα!

Τονια πηρες το μνμ μου στο φεισμπουκ;πως εισαι σημερα;τι επαθες καλε με το ποδι σου; τι να πω;!περαστικα σου!τυχαιο; δε νομιζω!

Μαργαριτα σημασια εχει να εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου!Θα βρεθουν και πικραμενες που δεν ειχαν το επιθυμητο αποτελεσμα να πουν κι ασχημα!Εσυ απλα χαλαρωσε κι ολα καλα θα πανε!

Γιαννα με φιλες μου που μιλαω μου λενε πως τις τελευταιες μερες τα μπεμπακια τους εχουν γκρινια και εχουν αλλαξει συνηθειες απο τον υπνο μεχρι το μπανιο!

Ελλη η Μαρια δυστυχως αδιαθετησε χθες!Ειναι και η κουραση που συσσωρευεται ειναι και το αγχος που σε κανουν να χανεις πιο ευκολα την υπομονη σου!

Λεμονακι Respect στα θεματα της εξωσωματικης!Γιατρο διχως πτυχιο σε εχουν καταντησει οι αναποδιες στη ζωη σου!

Γκρινιαρα κοιμησου τωρα που μπορεις!Καλα κανεις και λιωνεις!

Τατιανα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 417472

Σοφια κοριτσι;; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 606100 Μα καλα τι εβλεπε τοσο καιρο ο γιατρος;!πως σου φανηκε η εξεταση;Πες μου υπαρχει πιο γλυκια απο αυτη;

Εβελιν προσπαθησε οσο γινεται να μην το σκεφτεσαι!Οσο πιο καλα εισαι ψυχολογικα τοσο πιο γρηγορα θα ερθει το νεο!

Ευη δεν ειδα καθολου γιουροβιζιον!Τα βαριεμαι αυτα!

Ειρηνη ευχαριστω πολυ!καλο κουραγιο!

Θοδωρα αντε επιτελους καλα νεα!Ο θυρεοειδης ειναι βασανο!

Δεσποινα καλοριζικη η κουζινα σας!Με το καλο η μετακομιση!

Χριστινα μακαρι να μην ερθει η αλεκα!καλα σε ολες τις δουλειες ετσι γινεται!

petalouda καλως ηρθες στην παρεα μας!Ευχομαι συντομα μανουλα!

maraki_iraklio καλως ηρθες!λυπαμαι για την απωλεια!Ευχομαι συντομα να ξανακρατησεις θετικο τεστακι!

Λενακι οσο εχεις συμπτωματα μη φοβασαι τιποτα!

magileo καλως ηρθες!οντως τα χαπια αυτα αυξανουν το παχος του ενδομητριου!μου φαινεται παραξενο να σε φορτωνει χαπια ετσι προληπτικα!Ειχες αποβολες ποτε; θα κανεις σπερματεγχυση ή κατι αναλογο;

Lollipop83 μην το προδικαζεις, μπορει οντως να εχεις συμπτωματα εγκυμοσυνης!

Αννα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 417472

Ματινα κι εσυ κρυωμενη; ελα να κανουμε παρεα!Φραουλες με γευση αγγουρι!Ουαου!Χαχαχαχα!Μας εχεις σε αγωνια τωρα...θα περιμενουμε τα σουπερ ντουπερ νεα σας!

Αρτεμις βουρ στις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 !

Χρυσα υπομονη με τα δοντακια του!Δωσε του και λιγο ντεπονακι!

Ευουλι απο μενα το σεντονι δε το γλιτωνετε!χαχαχα!να μην απογοητευεσαι, ακους;

tsilimaria86 καλως ηρθες!Γιατι δεν κανεις ενα τεστ ή μια χοριακη;

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:από τα συμπτώματα της περιόδου είχα μόνο έντονο πρήξιμο σε κοιλιά κ στήθος! δεν είχα τίποτε μα τίποτε άλλο! υπνηλία κ συχνοουρία είχα σε όλη την εγκυμοσύνη...υπνηλία έχω κ τώρα κάμποσες μέρες κ σήμερα αρκετή συχνουρία!


Καθόλου πονάκια δηλαδή,ε;Τώρα είσαι καθόλου πρησμένη;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:από τα συμπτώματα της περιόδου είχα μόνο έντονο πρήξιμο σε κοιλιά κ στήθος! δεν είχα τίποτε μα τίποτε άλλο! υπνηλία κ συχνοουρία είχα σε όλη την εγκυμοσύνη...υπνηλία έχω κ τώρα κάμποσες μέρες κ σήμερα αρκετή συχνουρία!


Καθόλου πονάκια δηλαδή,ε;Τώρα είσαι καθόλου πρησμένη;

δε μπορώ να κουμπώσω τα τζην μου! πονάκια δε θυμάμαι να είχα...ούτε έχω κ τώρα!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Νικη ναι εμεις δε συναντιομαστε συχνα ον λαιν!μη στεναχωριεσαι κοριτσακι!Ολα καλα θα πανε, ακους;

Μαρια πολυ καλη μαρμελαδα για τζιζ κεικ ειναι αυτη της Αργυρως...μισο να βρω τη συνταγη να σου πω... http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=_a_pvz_lq1_zmz_u%3d την εχω κανει 2-3 φορες!Γιατι δεν κανεις χοριακη;τι φοβασαι;Κι εγω ταυρινα σαν την Αννουλα...εχουμε αποψη!χαχαχα!

Τονια πηρες το μνμ μου στο φεισμπουκ;πως εισαι σημερα;τι επαθες καλε με το ποδι σου; τι να πω;!περαστικα σου!τυχαιο; δε νομιζω!

Μαργαριτα σημασια εχει να εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου!Θα βρεθουν και πικραμενες που δεν ειχαν το επιθυμητο αποτελεσμα να πουν κι ασχημα!Εσυ απλα χαλαρωσε κι ολα καλα θα πανε!

Γιαννα με φιλες μου που μιλαω μου λενε πως τις τελευταιες μερες τα μπεμπακια τους εχουν γκρινια και εχουν αλλαξει συνηθειες απο τον υπνο μεχρι το μπανιο!

Ελλη η Μαρια δυστυχως αδιαθετησε χθες!Ειναι και η κουραση που συσσωρευεται ειναι και το αγχος που σε κανουν να χανεις πιο ευκολα την υπομονη σου!

Λεμονακι Respect στα θεματα της εξωσωματικης!Γιατρο διχως πτυχιο σε εχουν καταντησει οι αναποδιες στη ζωη σου!

Γκρινιαρα κοιμησου τωρα που μπορεις!Καλα κανεις και λιωνεις!

Τατιανα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 417472

Σοφια κοριτσι;; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 606100 Μα καλα τι εβλεπε τοσο καιρο ο γιατρος;!πως σου φανηκε η εξεταση;Πες μου υπαρχει πιο γλυκια απο αυτη;

Εβελιν προσπαθησε οσο γινεται να μην το σκεφτεσαι!Οσο πιο καλα εισαι ψυχολογικα τοσο πιο γρηγορα θα ερθει το νεο!

Ευη δεν ειδα καθολου γιουροβιζιον!Τα βαριεμαι αυτα!

Ειρηνη ευχαριστω πολυ!καλο κουραγιο!

Θοδωρα αντε επιτελους καλα νεα!Ο θυρεοειδης ειναι βασανο!

Δεσποινα καλοριζικη η κουζινα σας!Με το καλο η μετακομιση!

Χριστινα μακαρι να μην ερθει η αλεκα!καλα σε ολες τις δουλειες ετσι γινεται!

petalouda καλως ηρθες στην παρεα μας!Ευχομαι συντομα μανουλα!

maraki_iraklio καλως ηρθες!λυπαμαι για την απωλεια!Ευχομαι συντομα να ξανακρατησεις θετικο τεστακι!

Λενακι οσο εχεις συμπτωματα μη φοβασαι τιποτα!

magileo καλως ηρθες!οντως τα χαπια αυτα αυξανουν το παχος του ενδομητριου!μου φαινεται παραξενο να σε φορτωνει χαπια ετσι προληπτικα!Ειχες αποβολες ποτε; θα κανεις σπερματεγχυση ή κατι αναλογο;

Lollipop83 μην το προδικαζεις, μπορει οντως να εχεις συμπτωματα εγκυμοσυνης!

Αννα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 417472

Ματινα κι εσυ κρυωμενη; ελα να κανουμε παρεα!Φραουλες με γευση αγγουρι!Ουαου!Χαχαχαχα!Μας εχεις σε αγωνια τωρα...θα περιμενουμε τα σουπερ ντουπερ νεα σας!

Αρτεμις βουρ στις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 215994 !

Χρυσα υπομονη με τα δοντακια του!Δωσε του και λιγο ντεπονακι!

Ευουλι απο μενα το σεντονι δε το γλιτωνετε!χαχαχα!να μην απογοητευεσαι, ακους;

tsilimaria86 καλως ηρθες!Γιατι δεν κανεις ενα τεστ ή μια χοριακη;

καλησπέρα Ιώαννα μου! δε φοβάμαι κάτι απλά θέλω να περάσουν λίγες μέρες ξέρω ότι κ με το γιατρό μου να μιλήσω τα ίδια θα μου πεί! πως θα σε βρω στο φεις??

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσια καντε ενα τεστακι..πολλα μπεμπακια μυριζομαι αυτο το μηνα Very Happy

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε,Μαράκι πλησιάζουν τα ευχάριστα απ'ό,τι φαίνεται! Very Happy 1η Ιούνη θα μπω για το πάρτι!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 38 654316

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννάκι μου καλησπέρα!Περνάω φάση τρελής απογοήτευσης!Χθες είπα και στον άντρα μου ότι νιώθω σαν να τον απογοητευω...Δεν μου έχει πει ποτέ τίποτα, αντιθετως!Απλά ξέρω πόσο το θέλει και απογοητεύομαι διπλά... Crying or Very sad

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χεχε αμεεε για να δουμεε!1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις