Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
634 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 634 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε: χαχαχα!!χαριτωμενη τσουτσου!!!αντε ξυπνησατε....να μου κανετε παρεα!!
Ειρηνη εγω λεω να μην ξανανεβω σε ζυγαρια...μονο του γιατρου...
Μαγειρευει η μαμα μου σημερα γιατι δεν προλαβα και ανυπομονω να σχολασουμε για να φαμε μαμ μαμ!!
Ο μονος λογος που θελω να ζεστανει ειναι μηπως κοψω την μασα...γιατι συνηθως το καλοκαιρι δεν μπορω να φαω...δεν ξερω αν θα πιασει φετος!!
Τι θα κανετε σημερα?
ιιιιιιιιιιιιιιι! με ειπες τσουτσου?????? Razz Razz Razz
Σημερα... τεμπελιαζω για κανα μισαωρο ακομα σηκωνομαι να συμμαζεψω και θα ψησω τον αντρα μου να παμε να φαμε κανα κλαμπ σε καμια καφετερια!!!!και μετα περιμενω πελατισσα για νυχια!!!! το βραδυ ισως και να σιδερωσω!!!! Τα ρουχα στην ντουλαπα θα ζωντανεψουν σε λιγο!!!!!
Εσεις?

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:
dorela έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
dorela έγραψε:Καλησπέρααα!!!τι χαζόκαιρος ρε κορίτσια,μου΄χει σπάσει τα νεύρα.
Θέλω ζέστη..καύσωνα ..έτσι είμαστε εμείς οι Αυγουστογεννημένοι Razz
Νίκη γιατί βάζεις ξυπνητήρι τόσο νωρίς ρε κορίτσι???
Εγώ πάλι κοιμάμαι σαν το ζώο..μόνο για τουαλέτα υπνοβατώ.
Dorelaaaa Τι ειναι αυτα που λες??!!!!!!!!!!!!
Θες να πεθανουμε μερικες μερικες με την ζεστη???????? Razz Razz Razz
H Νικη νομιζω δουλευει γι αυτο ξυπναει νωρις...
Dorela...αν ξεκινησει κανας καυσωνας να ερθεις να με πας για μπανιο που δεν μπορω να παω και δεν εχω μεταφορικο και θα λιωσω εδω! Να μαθεις να ευχεσαι μετα !!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 215994


Χαχαχαχαχα Razz κ εγώ δεν μπορώ να πάω για μπάνιο κοριτσάκι μου γλυκό αλλά με πιάνει μελαγχολία με αυτόν τον καιρό ρε συ..τουλάχιστον όταν έχει ήλιο κάθομαι στο μπαλκόνι και λιάζομαι.. Very Happy
Και παλι... Razz Razz Razz
"ναι αλλα εμενα το μπαλκονι μου δεν ειναι ωραιο! ειναι μικρο ( σε πλατος) φυσαει..και οχι ολο βρωμο μαμουδια!!!!!!!ζωυφια!!!!!! " xxAXAXAX! :p θα δεις θα δεις εσυ που ευχεσαι τετοια πραγματα!!!! Θα σε παραπληροφορησω την επομενη φορα και γεννησεις στον οαεδ περιμενοντας την καρτα για ανεργιας για ανανεωση!!!!!!!!!! Razz Razz Razz χαχαχαχαχ!
μουτσ μουτς μουτς!!!


Αααααααααααααααα τι κακιά!!!!
Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αύριο να έχει στην Αθήνα 45 βαθμούς(υπό σκιά) και να κάθεσαι στο μπαλκόνι παρέα με τα μαμούνια ..κ να σε τσιμπανε κιόλας.κ μετά να ανοίξεις την βρύση να διώξεις τα μαμούνια κ να κάνεις τις τέντες την αποκάτω μούσκεμα ...
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Razz Razz Razz
<3 :***

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eirinomama έγραψε:
danik έγραψε: χαχαχα!!χαριτωμενη τσουτσου!!!αντε ξυπνησατε....να μου κανετε παρεα!!
Ειρηνη εγω λεω να μην ξανανεβω σε ζυγαρια...μονο του γιατρου...
Μαγειρευει η μαμα μου σημερα γιατι δεν προλαβα και ανυπομονω να σχολασουμε για να φαμε μαμ μαμ!!
Ο μονος λογος που θελω να ζεστανει ειναι μηπως κοψω την μασα...γιατι συνηθως το καλοκαιρι δεν μπορω να φαω...δεν ξερω αν θα πιασει φετος!!
Τι θα κανετε σημερα?
ιιιιιιιιιιιιιιι! με ειπες τσουτσου?????? Razz Razz Razz
Σημερα... τεμπελιαζω για κανα μισαωρο ακομα σηκωνομαι να συμμαζεψω και θα ψησω τον αντρα μου να παμε να φαμε κανα κλαμπ σε καμια καφετερια!!!!και μετα περιμενω πελατισσα για νυχια!!!! το βραδυ ισως και να σιδερωσω!!!! Τα ρουχα στην ντουλαπα θα ζωντανεψουν σε λιγο!!!!!
Εσεις?
Ποια ρουχα ξεχασα... περιμενω κι αλλη πελατισσα κατα τις 6.30 -7 επομενως το βραδακι τηλεοραση!χαχΧαχΑΧ και ελεγα και γω.... εγω και θα σιδερωσω...!!!!!!! αυριο αυριο!!!!!! Razz Razz Razz

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dorela έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
dorela έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
dorela έγραψε:Καλησπέρααα!!!τι χαζόκαιρος ρε κορίτσια,μου΄χει σπάσει τα νεύρα.
Θέλω ζέστη..καύσωνα ..έτσι είμαστε εμείς οι Αυγουστογεννημένοι Razz
Νίκη γιατί βάζεις ξυπνητήρι τόσο νωρίς ρε κορίτσι???
Εγώ πάλι κοιμάμαι σαν το ζώο..μόνο για τουαλέτα υπνοβατώ.
Dorelaaaa Τι ειναι αυτα που λες??!!!!!!!!!!!!
Θες να πεθανουμε μερικες μερικες με την ζεστη???????? Razz Razz Razz
H Νικη νομιζω δουλευει γι αυτο ξυπναει νωρις...
Dorela...αν ξεκινησει κανας καυσωνας να ερθεις να με πας για μπανιο που δεν μπορω να παω και δεν εχω μεταφορικο και θα λιωσω εδω! Να μαθεις να ευχεσαι μετα !!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 215994


Χαχαχαχαχα Razz κ εγώ δεν μπορώ να πάω για μπάνιο κοριτσάκι μου γλυκό αλλά με πιάνει μελαγχολία με αυτόν τον καιρό ρε συ..τουλάχιστον όταν έχει ήλιο κάθομαι στο μπαλκόνι και λιάζομαι.. Very Happy
Και παλι... Razz Razz Razz
"ναι αλλα εμενα το μπαλκονι μου δεν ειναι ωραιο! ειναι μικρο ( σε πλατος) φυσαει..και οχι ολο βρωμο μαμουδια!!!!!!!ζωυφια!!!!!! " xxAXAXAX! :p θα δεις θα δεις εσυ που ευχεσαι τετοια πραγματα!!!! Θα σε παραπληροφορησω την επομενη φορα και γεννησεις στον οαεδ περιμενοντας την καρτα για ανεργιας για ανανεωση!!!!!!!!!! Razz Razz Razz χαχαχαχαχ!
μουτσ μουτς μουτς!!!


Αααααααααααααααα τι κακιά!!!!
Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αύριο να έχει στην Αθήνα 45 βαθμούς(υπό σκιά) και να κάθεσαι στο μπαλκόνι παρέα με τα μαμούνια ..κ να σε τσιμπανε κιόλας.κ μετά να ανοίξεις την βρύση να διώξεις τα μαμούνια κ να κάνεις τις τέντες την αποκάτω μούσκεμα ...
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Razz Razz Razz
<3 :***
xxaxAxAxAxaXaXaXaxAxAXaXAXAxAxaXa
Το χω λυσει το προβλημα με τις τεντες! Η αποκατω ειναι μια Σουηδεζα λεει και λειπει και ερχεται 2 φορες τον χρονο!!!!!!!!! φατηναααααααα!!!!!!!!!χΑΧχΑχΑΧαΧ Razz Razz
Kι αμα κανει 45 βαθμους...θα ειμαι μεσα στο σπιτι με αρκουντισιον!!! Razz Razz Razz
Kαι θα σου στειλω τον λογαριασμο του ρευματος!!!!!! ΠΑΛΙΟΚΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!!!!!!!! <3  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 587529 XAXaXAxaXaxaX :***********

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:
dorela έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
dorela έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
dorela έγραψε:Καλησπέρααα!!!τι χαζόκαιρος ρε κορίτσια,μου΄χει σπάσει τα νεύρα.
Θέλω ζέστη..καύσωνα ..έτσι είμαστε εμείς οι Αυγουστογεννημένοι Razz
Νίκη γιατί βάζεις ξυπνητήρι τόσο νωρίς ρε κορίτσι???
Εγώ πάλι κοιμάμαι σαν το ζώο..μόνο για τουαλέτα υπνοβατώ.
Dorelaaaa Τι ειναι αυτα που λες??!!!!!!!!!!!!
Θες να πεθανουμε μερικες μερικες με την ζεστη???????? Razz Razz Razz
H Νικη νομιζω δουλευει γι αυτο ξυπναει νωρις...
Dorela...αν ξεκινησει κανας καυσωνας να ερθεις να με πας για μπανιο που δεν μπορω να παω και δεν εχω μεταφορικο και θα λιωσω εδω! Να μαθεις να ευχεσαι μετα !!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 215994


Χαχαχαχαχα Razz κ εγώ δεν μπορώ να πάω για μπάνιο κοριτσάκι μου γλυκό αλλά με πιάνει μελαγχολία με αυτόν τον καιρό ρε συ..τουλάχιστον όταν έχει ήλιο κάθομαι στο μπαλκόνι και λιάζομαι.. Very Happy
Και παλι... Razz Razz Razz
"ναι αλλα εμενα το μπαλκονι μου δεν ειναι ωραιο! ειναι μικρο ( σε πλατος) φυσαει..και οχι ολο βρωμο μαμουδια!!!!!!!ζωυφια!!!!!! " xxAXAXAX! :p θα δεις θα δεις εσυ που ευχεσαι τετοια πραγματα!!!! Θα σε παραπληροφορησω την επομενη φορα και γεννησεις στον οαεδ περιμενοντας την καρτα για ανεργιας για ανανεωση!!!!!!!!!! Razz Razz Razz χαχαχαχαχ!
μουτσ μουτς μουτς!!!


Αααααααααααααααα τι κακιά!!!!
Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αύριο να έχει στην Αθήνα 45 βαθμούς(υπό σκιά) και να κάθεσαι στο μπαλκόνι παρέα με τα μαμούνια ..κ να σε τσιμπανε κιόλας.κ μετά να ανοίξεις την βρύση να διώξεις τα μαμούνια κ να κάνεις τις τέντες την αποκάτω μούσκεμα ...
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Razz Razz Razz
<3 :***
xxaxAxAxAxaXaXaXaxAxAXaXAXAxAxaXa
Το χω λυσει το προβλημα με τις τεντες! Η αποκατω ειναι μια Σουηδεζα λεει και λειπει και ερχεται 2 φορες τον χρονο!!!!!!!!! φατηναααααααα!!!!!!!!!χΑΧχΑχΑΧαΧ Razz Razz
Kι αμα κανει 45 βαθμους...θα ειμαι μεσα στο σπιτι με αρκουντισιον!!! Razz Razz Razz
Kαι θα σου στειλω τον λογαριασμο του ρευματος!!!!!! ΠΑΛΙΟΚΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!!!!!!!! <3  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 587529 XAXaXAxaXaxaX :***********



χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαζοοο Razz Razz Razz Razz
Αμα έχεις και αρκουδίσιον μην κλαίγεσαι καθόλου γιατί εγώ σε τέτοια περίπτωση θα βάλω τον άντρα μου να με φυσάει Sad
Εκτός αν θέλεις να έρθω εκεί να κάτσουμε παρεούλα εεε??  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 587529 κούτρα θα την βγάλω πάλι χαχαχαχα

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η καλυτερη μου! Εγω παρεα ψαχνω!!!!! Παλι καλα που εχω και κανα μανικιουρ-πεντικιουρ σπιτι και λεμε και καμια κουβεντα με τα κοριτσια!!!!! Σας αφηνω ομως...γιατι πρεπει να ετοιμαστω... μεσα σε 2 ωρες πρεπει να εχω ντυθει να χω συμμαζεψει να χω παει για καφε και να χω γυρισει! Razz φιλακιαααααααα τα λεμε το βραδακι!!!!! <3 :*

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:η καλυτερη μου! Εγω παρεα ψαχνω!!!!! Παλι καλα που εχω και κανα μανικιουρ-πεντικιουρ σπιτι και λεμε και καμια κουβεντα με τα κοριτσια!!!!! Σας αφηνω ομως...γιατι πρεπει να ετοιμαστω... μεσα σε 2 ωρες πρεπει να εχω ντυθει να χω συμμαζεψει να χω παει για καφε και να χω γυρισει! Razz φιλακιαααααααα τα λεμε το βραδακι!!!!! <3 :*

Φιλάκια ..καλά να περάσεις  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 417472

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΓΥΡΝΑΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΕΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΖΕΣΤΗ...ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΙΣΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ..ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!ΞΕΧΙΛΙΖΟΥΝ ΑΠΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ!!ΧΑΧΑΧΑ!ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΛΕΣΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΠΙΤΣ ΦΥΤΙΛΙ!!ΤΟΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!ΤΟΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2ΧΡΟΝΙΑ!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:η καλυτερη μου! Εγω παρεα ψαχνω!!!!! Παλι καλα που εχω και κανα μανικιουρ-πεντικιουρ σπιτι και λεμε και καμια κουβεντα με τα κοριτσια!!!!! Σας αφηνω ομως...γιατι πρεπει να ετοιμαστω... μεσα σε 2 ωρες πρεπει να εχω ντυθει να χω συμμαζεψει να χω παει για καφε και να χω γυρισει! Razz φιλακιαααααααα τα λεμε το βραδακι!!!!! <3 :*
¨

καλα να περασεις φιλακια!!!ομορφη μερα θα εχεις!!το χαριτωμενη τσουτσου ειναι ατακα απο ενα ανεκδοτο...δεν σε ειπα τσουτσοθ!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΓΥΡΝΑΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΕΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΖΕΣΤΗ...ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΙΣΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ..ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!ΞΕΧΙΛΙΖΟΥΝ ΑΠΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ!!ΧΑΧΑΧΑ!ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΛΕΣΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΠΙΤΣ ΦΥΤΙΛΙ!!ΤΟΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!ΤΟΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2ΧΡΟΝΙΑ!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!

τελεια!!χαχα και εγω με την πεθερα το μου το μοιραζομαιτο σιδερο..αν και τωρα τελευταια τεμπελιαζουμε και οι δυο!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela μου τωρα ανοιξαμε μαγαζι με ειδη πυρασφαλειας,μαζι με τον αντρα μου και ειμαστε ακομα στο στησιμο...ζορυ μεγαλο ελα προσπαθουμε και ρισκαρουμε μαζι για κατι καλυτερο!!!
αφου μειναμε και οι δυο ανεργοι!!
λεω μολις μπω στον 8ο να μην καθομαι και τα απογευματα..θα δειξει!!
εμεις το λεμε για πλακα αλλα στο μαγαζι θα μου σπασουν τα νερα στο τελος!!
πιο πολυ με αγχωνει το μετα..με το μωρο!!θα δειξει μακαρι να εχουμε δουλεια και χαλαλι η κουραση!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΓΥΡΝΑΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΕΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΖΕΣΤΗ...ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΙΣΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ..ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!ΞΕΧΙΛΙΖΟΥΝ ΑΠΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ!!ΧΑΧΑΧΑ!ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΛΕΣΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΠΙΤΣ ΦΥΤΙΛΙ!!ΤΟΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!ΤΟΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2ΧΡΟΝΙΑ!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!


Που είσαι ρε κοπελιά και έχει τόση ζέστη?????? εδώ (θεσσαλονικη) δεν σταμάτησε να βρέχει Mad

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε: dorela μου τωρα ανοιξαμε μαγαζι με ειδη πυρασφαλειας,μαζι με τον αντρα μου και ειμαστε ακομα στο στησιμο...ζορυ μεγαλο ελα προσπαθουμε και ρισκαρουμε μαζι για κατι καλυτερο!!!
αφου μειναμε και οι δυο ανεργοι!!
λεω μολις μπω στον 8ο να μην καθομαι και τα απογευματα..θα δειξει!!
εμεις το λεμε για πλακα αλλα στο μαγαζι θα μου σπασουν τα νερα στο τελος!!
πιο πολυ με αγχωνει το μετα..με το μωρο!!θα δειξει μακαρι να εχουμε δουλεια και χαλαλι η κουραση!!

Τουλάχιστον είναι δικιά σας επιχείρηση και δεν έχεις κανέναν μ@@@@α πάνω απτό κεφάλι σου!!!
Καλές δουλειές εύχομαι κοριτσάκι μου ..έτσι πως μας κατάντησαν σκεφτόμαστε ας βγαίνει το μεροκάματο και το κάτι παραπάνω είναι πια πλεονασμός!
κοίτα να μην κουράζεσαι πολύ τώρα κ όσο για μετά αφου η πεθερά βοηθάει με το σίδερο λογικά θα σε βοηθάει κ με το μωρό (???)

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:
danik έγραψε: dorela μου τωρα ανοιξαμε μαγαζι με ειδη πυρασφαλειας,μαζι με τον αντρα μου και ειμαστε ακομα στο στησιμο...ζορυ μεγαλο ελα προσπαθουμε και ρισκαρουμε μαζι για κατι καλυτερο!!!
αφου μειναμε και οι δυο ανεργοι!!
λεω μολις μπω στον 8ο να μην καθομαι και τα απογευματα..θα δειξει!!
εμεις το λεμε για πλακα αλλα στο μαγαζι θα μου σπασουν τα νερα στο τελος!!
πιο πολυ με αγχωνει το μετα..με το μωρο!!θα δειξει μακαρι να εχουμε δουλεια και χαλαλι η κουραση!!

Τουλάχιστον είναι δικιά σας επιχείρηση και δεν έχεις κανέναν μ@@@@α πάνω απτό κεφάλι σου!!!
Καλές δουλειές εύχομαι κοριτσάκι μου ..έτσι πως μας κατάντησαν σκεφτόμαστε ας βγαίνει το μεροκάματο και το κάτι παραπάνω είναι πια πλεονασμός!
κοίτα να μην κουράζεσαι πολύ τώρα κ όσο για μετά αφου η πεθερά βοηθάει με το σίδερο λογικά θα σε βοηθάει κ με το μωρό (???)

Ευχαριστουμε!!θα δειξει γιατι εργαζεται τα πρωινα...εε καπως θα τα βολεψουμε...ευτυχως εχω πολυ βοηθεια τωρα με την εγκυμοσυνη οσον αφορα τις δουλειες του σπιτιου και απο την μαμα μου..αλλιως θα κλαταρα τελειως..

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια! Πολύ βροχή εδώ, μας έχει μουλιάσει.

Εχθές το βράδυ με πιάσαν κάτι συσπάσεις ανα τέταρτο με κατατρόμαξαν, έτρεχε ο αντρούλης μου να βρει yutopar. Ευτυχώς λίγο αρίωσαν, ανα 1 με 2 ώρες. Το παίζω βασίλισσα σήμερα, με φροντίζουν, με μαγειρεύουν, φυσικά δεν πήγα στη δουλειά αλλά πιάστηκα να ξαπλώνω και κάνω ένα διάλειμα τώρα.

danik καλές δουλειές να χει το μαγαζί σας!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mαρακι μου... σε πονανε οι συσπασεις? ο γιατρος μου χει αμα δεν πονας αμα δεν εχεις αιμα και αν εχεις ακουσει το παιδι μες την μερα μην φοβασαι.Ελπιζω τωρα με το φαρμακακι να σαι μια χαρα!!!!!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Mαρακι μου... σε πονανε οι συσπασεις? ο γιατρος μου χει αμα δεν πονας αμα δεν εχεις αιμα και αν εχεις ακουσει το παιδι μες την μερα μην φοβασαι.Ελπιζω τωρα με το φαρμακακι να σαι μια χαρα!!!!!!
Λιγάκι με πονάνε, το μωρό ζωηρότατο ευτυχώς. Όσο περνάει η ώρα είμαι όλο και πιο καλά, οπότε και πιο ήρεμη.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARIA TR έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Mαρακι μου... σε πονανε οι συσπασεις? ο γιατρος μου χει αμα δεν πονας αμα δεν εχεις αιμα και αν εχεις ακουσει το παιδι μες την μερα μην φοβασαι.Ελπιζω τωρα με το φαρμακακι να σαι μια χαρα!!!!!!
Λιγάκι με πονάνε, το μωρό ζωηρότατο ευτυχώς. Όσο περνάει η ώρα είμαι όλο και πιο καλά, οπότε και πιο ήρεμη.
Ωραια τοτε!!! Ειλικρινα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου το ζουζουνι σου να κρατηθει τουλαχιστον 1 μηνα ακομα στην κοιλιτσα σου!!!Και να γεννηθει υγιεστατο και με ολο το βαρος που χρειαζεται!!!!!!! <3 Και πιστευω πως ετσι θα γινει!!!!!!!!! <3 Να εισαι και συ χαλαρη! Νομιζω πως θα βοηθησει!!!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 35468

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!! Τι κανετε?! <3
H Joannoua λειπει παλι.. Sad

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia ti kairos kai autos xthes den afise tipota apo vroxi, episis ta ida ola opos kathomastan sth kafeteria me pianei enas ponos sth mesi oute anasa den mporousa nan paro sin otan sikonomai exo kati ponakia apo kato aurio pao sti giatro na mou figei kai to anxos ego mallon sto iaso tha geniso.

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα! Εγώ σήμερα είμαι πολύ καλήτερα αλλά το παίζω λίγο άρρωστη γιατί είναι η μανούλα μου εδώ να μου κάνει καμια δουλειά(χιχι, είμαι κακιάWink.

korina26 έγραψε:kalimera koritsia ti kairos kai autos xthes den afise tipota apo vroxi, episis ta ida ola opos kathomastan sth kafeteria me pianei enas ponos sth mesi oute anasa den mporousa nan paro sin otan sikonomai exo kati ponakia apo kato aurio pao sti giatro na mou figei kai to anxos ego mallon sto iaso tha geniso.

Καλά θα κάνεις να πάς, καλύτερα να μην είναι τίποτα παρά να είναι κάτι και να μην το δώσουμε σημασία.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera stin omorfi paraioulla...
Ti kanete koritsia???
Pws eiste???

Maria Tr s euxwme na einai ola kala agapi m...
O theoullis einai megalos...


joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
{{{...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 417472 Augoustos  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 417472 ...}}}

 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502 Joannoua 1/8/2012 Koritsaki  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502
 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502 MariaTr 5/8/2012 Koritsaki  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502
 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502 Toutounaki 5/8/2012 Koritsaki  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502
flower Ioanna-Joa 7/8/2012 Agoraki flower
flower Korina25 9/8/2012 Agoraki flower
flower Fay84 12/8/2012 Agoraki flower
flower Stardust 12/8/2012 Agoraki flower
Xrisa1979 13/8/2012 ?
 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502 Bettoulina 13/8/212 Koritsaki  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502
flower Pamicha 15/8/2012 Agoraki flower
flower Vasiliapap07 16/8/2012 Agoraki flower
 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502 Dorela 17/8/2012 Koritsaki  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502
flower Emmy20 17/8/2012 Agoraki flower
flower Eirinomama 19/8/2012 Agoraki flower
flower NantiaN 20/8/2012 Agoraki flower
Morakia 20/8/2012 ?
 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502 Danik 23/8/2012 koritsaki  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502
flower Veny 24/8/2012 Agoraki flower
flower Basiliki 24/8/2012 Agoraki flower
flower Joan 55 25/8/2012 Agoraki flower
 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502 Sotiria-gianitsa 26/8/2012 Koritsaki  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502
sofaki.k 30/8/2012 ?
flower Kkkk 31/8/2012 Agoraki flower


{{{...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 417472 Septemvrios  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 417472 ...}}}


Aristina 3/9/2012 ?
flower Demmy5_k 6/9/2012 Agoraki flower
 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502 Dest 12/9/2012 Koritsaki  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502
 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502 Sofouli 21/9/2012 Koritsaki  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 10 875502
flower Vgog65 23/9/2012 Agoraki flower



Έχει επεξεργασθεί από τον/την joannoua3 στις Δευ Μάης 28, 2012 2:28 am, 1 φορά

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emmy20 έγραψε:geia sas koritsia!!!! kai gw augousto gennaw to prwto mou mwraki!!!! poies apo esas tha gennhsoun sto iasw?????????????

Kalosorises emmy m stin paraioulla mas...
S euxwme mia teleia sunexeia me tin egkumwsini s...

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIA TR έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! Πολύ βροχή εδώ, μας έχει μουλιάσει.

Εχθές το βράδυ με πιάσαν κάτι συσπάσεις ανα τέταρτο με κατατρόμαξαν, έτρεχε ο αντρούλης μου να βρει yutopar. Ευτυχώς λίγο αρίωσαν, ανα 1 με 2 ώρες. Το παίζω βασίλισσα σήμερα, με φροντίζουν, με μαγειρεύουν, φυσικά δεν πήγα στη δουλειά αλλά πιάστηκα να ξαπλώνω και κάνω ένα διάλειμα τώρα.

danik καλές δουλειές να χει το μαγαζί σας!!


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις