Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
453 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 453 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emmy20 έγραψε:
dorela έγραψε:
emmy20 έγραψε:geia sas koritsia!!!! kai gw augousto gennaw to prwto mou mwraki!!!! poies apo esas tha gennhsoun sto iasw?????????????

Γεια σου Εμμυ ,εγώ είμαι η Μαρία και περιμένω κοριτσάκι.Πότε έχεις ΠΗΤ?
Για Ιασώ ίσως σου απαντήσουν οι Αθηναίες μας..εγω είμαι σαλονικιά Very Happy

geia sou maria xarika poli!! me to kalo kai ay to koritsaki sou!!! ΠΗΤ 17/8/12!!!!! egw eimai apo athina alla prin 2 xronia hrtha lefkada gia spoudes kai edw gnwrisa ton antra mou!! alla epeidh edw edw dn exei giatrous oute nosokomeio tis prokopis tha gennhsw sthn athina me ton diko mou giatro!!!!

Αχ εχουμε ίδια ΠΗΤ Very Happy Very Happy Με το καλό κ εσένα ο μπέμπης σου ..
Για το Ιασώ που ρώτησες υπάρχουν πολλές κοπέλες που γέννησαν ή θα γεννήσουν εκεί..κοίτα σε κάποιο άλλο θεματάκι,σίγουρα θα βρεις πληροφορίες!

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ εχουμε ίδια ΠΗΤ Very Happy Very Happy Με το καλό κ εσένα ο μπέμπης σου ..
Για το Ιασώ που ρώτησες υπάρχουν πολλές κοπέλες που γέννησαν ή θα γεννήσουν εκεί..κοίτα σε κάποιο άλλο θεματάκι,σίγουρα θα βρεις πληροφορίες![/quote]

a poli wraia!!! k sena gero na nai sou euxomai!!!!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dorela έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα όμορφες συνεγκυούλες Very Happy . Εγώ καούρες έχω κάποιες μέρες, ευτυχώς όχι συνέχεια. Έχω όμως αυτό το υπέροχο σύνδρομο του καρπιαίου σωλήνα, με αποτέλεσμα τα ακροδάχτυλα των χεριών μου στο αριστερό μου χέρι να μουδιάζουν και στα δύο χέρια να πονάνε οι κλειδώσεις. Δυσκολεύομαι και να γράψω ακόμα!

Έκανα την καμπύλη εχθές και σήμερα μου είπαν τα αποτελέσματα. Η μέτρηση νηστική ήταν 83, πολύ καλό μου είπε, αλλά μετά τη γλυκόζη στη 1 ώρα ήταν 178 με όριο 170 και στη 2η ώρα ήταν 141 με όριο 120. Τα όρια που διάβαζα στο ίντερνετ είναι λίγο πιο ψηλά από αυτά που μου είπαν στο χημείο. Ξέρει καμιά σας από τιμές; Τα έστειλαν φυσικά και στον γιατρό μου με το φαξ και περιμένω να με πάρει τηλέφωνο.

Ανά μία ώρα σου έκανε τις λήψεις?
Εγώ την έκανα την προηγούμενη βδομάδα και τώρα που κοιτάω τις φυσιολογικές τιμές είναι λίγο διαφορετικές από εσένα.

Νηστική 75-95

και ανά μισάωρο μου έκανε λήψεις.

στο πρώτο είναι <180
στην ώρα <180
στα 90' <180
και στα 120' <155


Demmy μου με βάση τον δικό μου μικροβιολόγο είσαι μέσα στα φυσιολογικά όρια.Μην αγχώνεσαι κορίτσι..να δούμε τι θα σου πει και ο γιατρός.

Ναι, ανά μια ώρα. Κι εγώ ο,τι τιμές βρήκα σαν αναφορά είναι πιο ψηλές από αυτές που μου είπαν. Τι να πω, περιμένω τηλέφωνο από τον γιατρό να δούμε τι θα μου πει.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:καλημερα ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ!!DEMMY MOY ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΙ ΜΑΙΕΥΤΗΡΕΣ ΥΠΕΡΒΑΛΛΟΥΝ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΣΑΚΧΑΡΟ..ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟΣ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΤΙΚΟΣ!!ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΣΑΚΧΑΡΟ ΝΗΣΤΕΙΑ 90 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΤΡΕΛΟΣ ΤΡΕΧΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΗΤΗ!!ΓΕΛΑΓΕ Η ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ!!

Άντε! Πολύ αγχώδης ο δικός σου γιατρός! Εμένα με νηστεία ήταν 83 και μου είπαν στο χημείο ότι είναι πολύ καλά.

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:
joan_55 έγραψε:ΗΡΘΑ ΚΙ ΕΓΩ!ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ!!ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΘΕΜΑ ΤΟΤΕ ΠΑΩ ΠΑΣΟ..ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ..ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ..ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΟΠΟ Κ ΓΙΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΟΠΟΤΕ ΘΑΡΘΕΙ ΚΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ!!!ΧΑΧΑΧΑ
Joan μου οταν σε εχει μεγαλωσει ενας ανθρωπος χωρις καμια συγγενεια και σε εχει αγαπησει πιο πανω και απο τον βιολογικο σου πατερα..οταν σε εχει στηριξει με ολες τις αποψεις και οταν ακομα και τωρα που χει πεθανει η γεννα θα πληρωθει απο την δικια του συνταξη... δεν ειναι θεμα εγωισμου η πικας η οτιδηποτε.ειναι θεμα εκτιμησης.ενας ανθρωπος που δεν ειχε παιδια και πεθανε με το ονομα μου στο στομα του και στα χερια μου κυριολεκτικα...δεν υπαρχει αλλο παιδι.μονο εγω.για μενα ειναι οτι πιο σημαντικο να τον τιμησω.αλλα επειδη θελω να ειμαι δικαιη θεωρω σωστο να μπει και της πεθερας μου.

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΙΣΚΑΤΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΟ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΕΙΤΕ ΤΟ ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ...ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ Η ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΡΕ ΑΓΑΠΗ..ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ 4!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΘΕΣΑ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΧΘΕΣ!! Smile Smile Smile Smile

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα όμορφες συνεγκυούλες Very Happy . Εγώ καούρες έχω κάποιες μέρες, ευτυχώς όχι συνέχεια. Έχω όμως αυτό το υπέροχο σύνδρομο του καρπιαίου σωλήνα, με αποτέλεσμα τα ακροδάχτυλα των χεριών μου στο αριστερό μου χέρι να μουδιάζουν και στα δύο χέρια να πονάνε οι κλειδώσεις. Δυσκολεύομαι και να γράψω ακόμα!

Έκανα την καμπύλη εχθές και σήμερα μου είπαν τα αποτελέσματα. Η μέτρηση νηστική ήταν 83, πολύ καλό μου είπε, αλλά μετά τη γλυκόζη στη 1 ώρα ήταν 178 με όριο 170 και στη 2η ώρα ήταν 141 με όριο 120. Τα όρια που διάβαζα στο ίντερνετ είναι λίγο πιο ψηλά από αυτά που μου είπαν στο χημείο. Ξέρει καμιά σας από τιμές; Τα έστειλαν φυσικά και στον γιατρό μου με το φαξ και περιμένω να με πάρει τηλέφωνο.

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ..Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΜΠΥΛΗ ΗΤΑΝ
86 ΜΕ ΟΡΙΟ 110
1ΩΡΑ ΜΕΤΑ 159 ΜΕ ΟΡΙΟ 180(ΜΕ 100gr ΓΛΥΚΟΖΗΣ)
2ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ 119 ΜΕ ΟΡΙΟ 155
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΗΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟ,ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΕΙΧΑ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΕΙ 2 ΠΑΓΩΤΑ ΕΝΩ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ,ΗΡΕΜΗΣΕ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΧΧΜΜΜΜ Ε ΤΟΤΕ ΤΟ ΣΑΚΧΑΡΟ ΔΕΝ ΞΕΚΑΘΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ..ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕΣ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emmy20 έγραψε:geia sas koritsia!!!! kai gw augousto gennaw to prwto mou mwraki!!!! poies apo esas tha gennhsoun sto iasw?????????????

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!ΕΙΜΑΙ Η ΤΖΟΑΝΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΟΜΩΣ...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NantiaN έγραψε:Γεια σας!!!!!!Τι κανετε βλεπω ειχατε ομορφη κουβεντουλα για τα ονοματα!!!!
Εμεις τον μικρο λεμε να τον βγαλουμε Αγγελο!!!!Δεν ειναι κανενος συγγενη το ονομα αλλα αρεσει σε ολους μας πολυ!! Very Happy
Εμενα η καμπυλη ζακχαρου μου βγηκε πολυ χαμηλη 69 πριν παρω την γλυκοζη μετα 120 84 και 74 στο τελος!!!
Οσο για την γραμμη εγω την εβγαλα απ το τελος του 5ου μηνα!!!!
Ο μπεμπης εχει ζωηρεψει παρα πολυ!!!Οι κινησεις του ειναι πολυ πιο δυνατες.μερικες φορες νομιζω ποναω κιολας..... Rolling Eyes
Εσεις τι κανετε;;;

ΝΑΝΤΙΑ ΜΟΥ ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ!!!ΟΣΟ ΓΙΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΑΣΤΟ..ΜΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΩ ΚΙΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΛΥ ΚΑΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΑΝΤΩΣ..ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ!ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω σημερα σα να ηρεμησα λιγο απο τις καουρες..αλλα εχω ενα φουσκωμα θα σκασω ουφ δεν μπορω να παρω ανασα!!
ευχομαι πραγματικα να τραβηξει ετσι ο καιρος οσο μπορει..φοβαμαι παρα πολυ τον καυσωνα ..εδω τωρα αναπνεω και κοιμαμαι με το ζορυ...ασε που δεν τα παω καθολου καλα με τα airconditions...
ΕMMY ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΙΚΗ ΜΟΥ..ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ AIRCONDITION ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΒΕΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ!!

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια! Σήμερα κλείνω τον 6ο μήνα!!!! Ο καιρός περνάει και φτάνουμε στην τελική ευθεία... και ανυπομονω πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!! Ανανέωσα και την φώτο μου!!! Φιλάκια!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasiliapap07 έγραψε:Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια! Σήμερα κλείνω τον 6ο μήνα!!!! Ο καιρός περνάει και φτάνουμε στην τελική ευθεία... και ανυπομονω πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!! Ανανέωσα και την φώτο μου!!! Φιλάκια!!!
Βασιλεια μου φαγαμε τον γαιδαρο και μας εμεινε λιγος πωπος και η ουρα!!!!!!χιχιχ!!!!!!!ωραια κι αυτη η φωτο!!!!!!
Εμμυ καλωςηρθες!!!!!!! με το καλο το μωρακι σου και να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Εγω Αθηνα μενω αλλα θα γεννησω στο μητερα..!!!!!!

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Eirinomama έγραψε:
Βασιλεια μου φαγαμε τον γαιδαρο και μας εμεινε λιγος πωπος και η ουρα!!!!!!χιχιχ!!!!!!!ωραια κι αυτη η φωτο!!!!!!
Ευχαριστώ πολύυυυυυυ!!!!Ξερεις κάτο όμως? Φαγαμε όοοολο το γαϊδουράκι και χορτάσαμε και τώρα αρχίσαμε και μπουχτίζουμε... Αλλα θα το καταφέρουμε το άτιμο!!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 9 215994

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasiliapap07 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
Βασιλεια μου φαγαμε τον γαιδαρο και μας εμεινε λιγος πωπος και η ουρα!!!!!!χιχιχ!!!!!!!ωραια κι αυτη η φωτο!!!!!!
Ευχαριστώ πολύυυυυυυ!!!!Ξερεις κάτο όμως? Φαγαμε όοοολο το γαϊδουράκι και χορτάσαμε και τώρα αρχίσαμε και μπουχτίζουμε... Αλλα θα το καταφέρουμε το άτιμο!!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 9 215994
δεν εχεις κι αδικο... εγω αισθανομαι πως σιγα σιγα ξεκιναω να βαραινω. και ακομα δεν εχω φτιαξει τιποτα για τον μπεμπη.πρεπει να βιαστω!θα μεινω 2 μηνες σε ενα καναπε μου φαινεται! Razz

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasiliapap07 έγραψε:Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια! Σήμερα κλείνω τον 6ο μήνα!!!! Ο καιρός περνάει και φτάνουμε στην τελική ευθεία... και ανυπομονω πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!! Ανανέωσα και την φώτο μου!!! Φιλάκια!!!

ti xaritwmeni koilitsa!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ??
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΞΕΝΥΧΤΗΣΑ Mad ΓΥΡΙΣΑ ΑΡΓΑ ΣΠΙΤΙ..ΕΠΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΓΥΡΩ ΣΤΗ 1 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 4:30 ΞΥΠΝΗΣΑ...ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ..ΗΠΙΑ ΓΑΛΑ...ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ!!ΑΑ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΙΑ!!ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ!!
ΕΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6:30 ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ 7:30 ΝΤΡΙΝ ΝΤΡΙΝ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 9 534787 ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΓΛΥΚΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ!!!
ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΤΑΙ!!ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΘΑ ΣΕΡΝΟΜΑΙ!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεραααα!!!!!!
Νικη και γω μια απο τα ιδια... ολο ξυπναω μεσα στην νυχτα!!! σημερα η ζυγαρια με εδειξε 1,5 κιλο παραπανω και πηγα να παθω ενα εγκεφαλικο!!!!Αλλα μετα συνειδητοποιησα πως μολις ειχα ξυπνησει, δεν εχω παει τουαλλετα απο χθες,εφαγα και χθες βραδυ και σημερα πρωι ειχα πιει και ενα καρο νερο,μολις ειχα ξυπνησει κιολας!!ενταξει δεν ισχυει το αποτελεσμα!!!!αλλα ηταν το νουμερο...σαν εφιαλτης!!!!χαχαχαχαχ!!!!!!
Ο μπεμπης σημερα δραστηριος παλι,εχω παρει χαμπαρι τι γινεται...γυρναει προς τα μεσα,και νιωθω πως δεν κουνιεται,ενω αυτος πρεπει να κουνιεται.σημερα ξαναγυρισε!!!!!
Αχ ρε κοριτσια... αντε να περασει 1,5 μηνας τουλαχιστον να μπουμε στον μηνα μας... να λεμε τωρα θα ρθει τωρα θα ρθει... δεν μπορω ...θελω να τον δωωωωωω!!!!!!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρααα!!!τι χαζόκαιρος ρε κορίτσια,μου΄χει σπάσει τα νεύρα.
Θέλω ζέστη..καύσωνα ..έτσι είμαστε εμείς οι Αυγουστογεννημένοι Razz
Νίκη γιατί βάζεις ξυπνητήρι τόσο νωρίς ρε κορίτσι???
Εγώ πάλι κοιμάμαι σαν το ζώο..μόνο για τουαλέτα υπνοβατώ.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dorela έγραψε:Καλησπέρααα!!!τι χαζόκαιρος ρε κορίτσια,μου΄χει σπάσει τα νεύρα.
Θέλω ζέστη..καύσωνα ..έτσι είμαστε εμείς οι Αυγουστογεννημένοι Razz
Νίκη γιατί βάζεις ξυπνητήρι τόσο νωρίς ρε κορίτσι???
Εγώ πάλι κοιμάμαι σαν το ζώο..μόνο για τουαλέτα υπνοβατώ.
Dorelaaaa Τι ειναι αυτα που λες??!!!!!!!!!!!!
Θες να πεθανουμε μερικες μερικες με την ζεστη???????? Razz Razz Razz
H Νικη νομιζω δουλευει γι αυτο ξυπναει νωρις...
Dorela...αν ξεκινησει κανας καυσωνας να ερθεις να με πας για μπανιο που δεν μπορω να παω και δεν εχω μεταφορικο και θα λιωσω εδω! Να μαθεις να ευχεσαι μετα !!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 9 215994

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικη...πεταχτηκα σαν την τσουτσου????
Razz Razz Razz
" H Νικη δουλευει...γι αυτο ξυπανει νωρις ..!!!! " Razz Razz Razz Razz
χΑχαΧαχΑΧαχΑΧαχΑΧΑχΑχΑΧαΧαχΑΧαΧ
μουτς μουτς μουτς!!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:
dorela έγραψε:Καλησπέρααα!!!τι χαζόκαιρος ρε κορίτσια,μου΄χει σπάσει τα νεύρα.
Θέλω ζέστη..καύσωνα ..έτσι είμαστε εμείς οι Αυγουστογεννημένοι Razz
Νίκη γιατί βάζεις ξυπνητήρι τόσο νωρίς ρε κορίτσι???
Εγώ πάλι κοιμάμαι σαν το ζώο..μόνο για τουαλέτα υπνοβατώ.
Dorelaaaa Τι ειναι αυτα που λες??!!!!!!!!!!!!
Θες να πεθανουμε μερικες μερικες με την ζεστη???????? Razz Razz Razz
H Νικη νομιζω δουλευει γι αυτο ξυπναει νωρις...
Dorela...αν ξεκινησει κανας καυσωνας να ερθεις να με πας για μπανιο που δεν μπορω να παω και δεν εχω μεταφορικο και θα λιωσω εδω! Να μαθεις να ευχεσαι μετα !!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 9 215994


Χαχαχαχαχα Razz κ εγώ δεν μπορώ να πάω για μπάνιο κοριτσάκι μου γλυκό αλλά με πιάνει μελαγχολία με αυτόν τον καιρό ρε συ..τουλάχιστον όταν έχει ήλιο κάθομαι στο μπαλκόνι και λιάζομαι.. Very Happy

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχα!!χαριτωμενη τσουτσου!!!αντε ξυπνησατε....να μου κανετε παρεα!!
Ειρηνη εγω λεω να μην ξανανεβω σε ζυγαρια...μονο του γιατρου...
Μαγειρευει η μαμα μου σημερα γιατι δεν προλαβα και ανυπομονω να σχολασουμε για να φαμε μαμ μαμ!!
Ο μονος λογος που θελω να ζεστανει ειναι μηπως κοψω την μασα...γιατι συνηθως το καλοκαιρι δεν μπορω να φαω...δεν ξερω αν θα πιασει φετος!!
Τι θα κανετε σημερα?

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dorela έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
dorela έγραψε:Καλησπέρααα!!!τι χαζόκαιρος ρε κορίτσια,μου΄χει σπάσει τα νεύρα.
Θέλω ζέστη..καύσωνα ..έτσι είμαστε εμείς οι Αυγουστογεννημένοι Razz
Νίκη γιατί βάζεις ξυπνητήρι τόσο νωρίς ρε κορίτσι???
Εγώ πάλι κοιμάμαι σαν το ζώο..μόνο για τουαλέτα υπνοβατώ.
Dorelaaaa Τι ειναι αυτα που λες??!!!!!!!!!!!!
Θες να πεθανουμε μερικες μερικες με την ζεστη???????? Razz Razz Razz
H Νικη νομιζω δουλευει γι αυτο ξυπναει νωρις...
Dorela...αν ξεκινησει κανας καυσωνας να ερθεις να με πας για μπανιο που δεν μπορω να παω και δεν εχω μεταφορικο και θα λιωσω εδω! Να μαθεις να ευχεσαι μετα !!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 9 215994


Χαχαχαχαχα Razz κ εγώ δεν μπορώ να πάω για μπάνιο κοριτσάκι μου γλυκό αλλά με πιάνει μελαγχολία με αυτόν τον καιρό ρε συ..τουλάχιστον όταν έχει ήλιο κάθομαι στο μπαλκόνι και λιάζομαι.. Very Happy
Και παλι... Razz Razz Razz
"ναι αλλα εμενα το μπαλκονι μου δεν ειναι ωραιο! ειναι μικρο ( σε πλατος) φυσαει..και οχι ολο βρωμο μαμουδια!!!!!!!ζωυφια!!!!!! " xxAXAXAX! :p θα δεις θα δεις εσυ που ευχεσαι τετοια πραγματα!!!! Θα σε παραπληροφορησω την επομενη φορα και γεννησεις στον οαεδ περιμενοντας την καρτα για ανεργιας για ανανεωση!!!!!!!!!! Razz Razz Razz χαχαχαχαχ!
μουτσ μουτς μουτς!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε: χαχαχα!!χαριτωμενη τσουτσου!!!αντε ξυπνησατε....να μου κανετε παρεα!!
Ειρηνη εγω λεω να μην ξανανεβω σε ζυγαρια...μονο του γιατρου...
Μαγειρευει η μαμα μου σημερα γιατι δεν προλαβα και ανυπομονω να σχολασουμε για να φαμε μαμ μαμ!!
Ο μονος λογος που θελω να ζεστανει ειναι μηπως κοψω την μασα...γιατι συνηθως το καλοκαιρι δεν μπορω να φαω...δεν ξερω αν θα πιασει φετος!!
Τι θα κανετε σημερα?

Σε βλέπω τα πρωινά μέσα και νόμιζα δεν δουλεύεις..άδεια πότε παίρνεις καλό μου?

Στην ζυγαριά έχω πολύ καιρό να ανέβω..δεν θέλω Razz Razz ούτε ο γιατρός με ζυγίζει..μου είπε μόνο μέχρι 12-13 κιλά.

σήμερα δεν θα κάνω ΤΙΠΟΤΑ...μην σας πω θα παραγγείλω και απ'έξω φαγητό.. Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις