Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
438 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 438 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας!!!!!!Τι κανετε βλεπω ειχατε ομορφη κουβεντουλα για τα ονοματα!!!!
Εμεις τον μικρο λεμε να τον βγαλουμε Αγγελο!!!!Δεν ειναι κανενος συγγενη το ονομα αλλα αρεσει σε ολους μας πολυ!! Very Happy
Εμενα η καμπυλη ζακχαρου μου βγηκε πολυ χαμηλη 69 πριν παρω την γλυκοζη μετα 120 84 και 74 στο τελος!!!
Οσο για την γραμμη εγω την εβγαλα απ το τελος του 5ου μηνα!!!!
Ο μπεμπης εχει ζωηρεψει παρα πολυ!!!Οι κινησεις του ειναι πολυ πιο δυνατες.μερικες φορες νομιζω ποναω κιολας..... Rolling Eyes
Εσεις τι κανετε;;;

https://facebook.com/nantia.naturally

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NantiaN έγραψε:Γεια σας!!!!!!Τι κανετε βλεπω ειχατε ομορφη κουβεντουλα για τα ονοματα!!!!
Εμεις τον μικρο λεμε να τον βγαλουμε Αγγελο!!!!Δεν ειναι κανενος συγγενη το ονομα αλλα αρεσει σε ολους μας πολυ!! Very Happy
Εμενα η καμπυλη ζακχαρου μου βγηκε πολυ χαμηλη 69 πριν παρω την γλυκοζη μετα 120 84 και 74 στο τελος!!!
Οσο για την γραμμη εγω την εβγαλα απ το τελος του 5ου μηνα!!!!
Ο μπεμπης εχει ζωηρεψει παρα πολυ!!!Οι κινησεις του ειναι πολυ πιο δυνατες.μερικες φορες νομιζω ποναω κιολας..... Rolling Eyes
Εσεις τι κανετε;;;

ΓΕΙΑ!!ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ!!ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΝΗΨΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ
ΟΛΟ ΤΟΝ ΛΕΩ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΟΝΟΜΑ!!ΕΕΕ ΕΧΟΥΝ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nantia m kali geia s...
Zoirepse o gios e...
Mpravw t...
Aggelos einai poli wraio onoma...
Angela lene k tin adelfi m...

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ ναι και εγω ετσι λεω, το αγγελουδι μου .....Πριν μαθω ακομα αν ειναι αγορι η κοριτσι!!!Και ετσι ηρθε και εδεσε!!!!!!
Ειναι πραγματικα πολυ ομορφο ονομα το λατρευω !!!και για κοριτσι ειναι ωραιο!!!!!

https://facebook.com/nantia.naturally

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα όμορφες συνεγκυούλες Very Happy . Εγώ καούρες έχω κάποιες μέρες, ευτυχώς όχι συνέχεια. Έχω όμως αυτό το υπέροχο σύνδρομο του καρπιαίου σωλήνα, με αποτέλεσμα τα ακροδάχτυλα των χεριών μου στο αριστερό μου χέρι να μουδιάζουν και στα δύο χέρια να πονάνε οι κλειδώσεις. Δυσκολεύομαι και να γράψω ακόμα!

Έκανα την καμπύλη εχθές και σήμερα μου είπαν τα αποτελέσματα. Η μέτρηση νηστική ήταν 83, πολύ καλό μου είπε, αλλά μετά τη γλυκόζη στη 1 ώρα ήταν 178 με όριο 170 και στη 2η ώρα ήταν 141 με όριο 120. Τα όρια που διάβαζα στο ίντερνετ είναι λίγο πιο ψηλά από αυτά που μου είπαν στο χημείο. Ξέρει καμιά σας από τιμές; Τα έστειλαν φυσικά και στον γιατρό μου με το φαξ και περιμένω να με πάρει τηλέφωνο.

Ανά μία ώρα σου έκανε τις λήψεις?
Εγώ την έκανα την προηγούμενη βδομάδα και τώρα που κοιτάω τις φυσιολογικές τιμές είναι λίγο διαφορετικές από εσένα.

Νηστική 75-95

και ανά μισάωρο μου έκανε λήψεις.

στο πρώτο είναι <180
στην ώρα <180
στα 90' <180
και στα 120' <155


Demmy μου με βάση τον δικό μου μικροβιολόγο είσαι μέσα στα φυσιολογικά όρια.Μην αγχώνεσαι κορίτσι..να δούμε τι θα σου πει και ο γιατρός.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την dorela στις Παρ Μάης 25, 2012 4:28 am, 1 φορά

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsia sas afinw k tha ta poume alli stigmi...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 8 417472

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα μου εκανε την μια νηστικη τις 2 επομενες ανα μισαωρο και την τελευταια μια ωρα μετα!!!!Το 69 που ειχα νηστικη ηταν μια μοναδα κατω απ το οριο...
Ιωαννα καλο μεσημερι!!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 8 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 8 417472

https://facebook.com/nantia.naturally

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:
joan_55 έγραψε:ΗΡΘΑ ΚΙ ΕΓΩ!ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ!!ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΘΕΜΑ ΤΟΤΕ ΠΑΩ ΠΑΣΟ..ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ..ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ..ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΟΠΟ Κ ΓΙΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΟΠΟΤΕ ΘΑΡΘΕΙ ΚΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ!!!ΧΑΧΑΧΑ
Joan μου οταν σε εχει μεγαλωσει ενας ανθρωπος χωρις καμια συγγενεια και σε εχει αγαπησει πιο πανω και απο τον βιολογικο σου πατερα..οταν σε εχει στηριξει με ολες τις αποψεις και οταν ακομα και τωρα που χει πεθανει η γεννα θα πληρωθει απο την δικια του συνταξη... δεν ειναι θεμα εγωισμου η πικας η οτιδηποτε.ειναι θεμα εκτιμησης.ενας ανθρωπος που δεν ειχε παιδια και πεθανε με το ονομα μου στο στομα του και στα χερια μου κυριολεκτικα...δεν υπαρχει αλλο παιδι.μονο εγω.για μενα ειναι οτι πιο σημαντικο να τον τιμησω.αλλα επειδη θελω να ειμαι δικαιη θεωρω σωστο να μπει και της πεθερας μου.

Ειρήνη πόσο με συγκίνησες,και πόσο δίκιο έχεις...το Πέτρος είναι όμορφο αλλά ο άνθρωπος αυτός από αυτά που λες πρέπει να ήταν απλά υπέροχος.
Και σίγουρα πολλές φορές ούτε οι βιολογικοί πατέρες δεν φέρονται έτσι στα παιδιά τους..εγώ τουλάχιστον το ξέρω πολύ καλά.
Είσαι πολύ τυχερή που έζησες με αυτόν τον άνθρωπο και πολύ φυσικό να θες να τον τιμήσεις. <3 :*

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:Koritsia sas afinw k tha ta poume alli stigmi...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 8 417472

Φιλάκια Τζοαννουίτα μου :***

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νάντια τέλειο το Άγγελος.μου αρέσει κ εμένα πολύ Very Happy Very Happy
Τι θέλαμε και λέγαμε χθες για καούρες..με έπιασε ένα κάψιμο το βράδυ στον λαιμό...οχι μήλο δεν έφαγα Razz αλλά ήπια λίγο γάλα και κάπως ανακουφίστηκα.

Χθες κ εγώ χ@@@κα πάνω μου ..δεν την ένιωθα την μπέμπα όπως άλλες φορές που με ρημάζει στην κλωτσιά..ήταν κάπως ήσυχη..ευτυχώς το βράδυ που ξάπλωσα άρχησε πάλι τις γυμναστκές της επιδείξεις Very Happy

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!! Σχόλασα και για σήμερα!!

Οι τιμές του σακχάρου έχουν να κάνουν ανάλογα με το αντιδραστήριο που χρησιμοποιεί το κάθε εργαστήριο(με μικρές διαφορές). Συνήθως με 2 παθολογικές τιμές συστήνουν προσοχή στα γλυκά. Και ο κάθε γιατρός ζητάει διαφορετικά τις καμπύλες, άλλοι κάθε 1 ώρα, άλλοι κάθε μισή, άλλοι 2 ώρες μετά απο γεύμα. Ο γιατρός που τη ζητάει θα την κρίνει καλύτερα.

Κατα τα άλλα η μικρούλα μας είναι πολύ ζωηρή και σήμερα, αφού κουνάει την κοιλιά μου σαν στρώμα με νερό, και μερικές φορές επώδυνα.

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα ο γυναικολογος ελεγε καθε μια ωρα και ο μικροβιολογος καθε μιση....Δε βγαζω ακρη....Βεβαια προβλημα δεν νομιζω να υπαρχει εφοσον ειναι μια εξεταση που την εκανα καθαρα κ μονο απο επιλογη μου!!!!!
Μαρια μου απ την ωρα που διαβασα τα νεα σου σκεφτομαι να σου πω κατι να σου φτιαξω την διαθεση αλλα δεν υπαρχει!!!Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι οσο εσυ σκεφτεσαι θετικα σιγουρα ολα θα πανε πολυ πιο καλα !!!!!!
Και εγω μερικες φορες ετσι οπως κουνιεται η κοιλια μου ποναω και με θεωρουν υπερβολικη....Τελικα δεν ειμαι η μονη!!!

https://facebook.com/nantia.naturally

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαράκι είδα τον 3d υπέρηχο στο fb και η μικρούλα είναι σκέτη κουκλίτσα .φτου φτου φτου.Από την β' επιπέδου είναι?
..Εμάς δεν μας έκαναν 3d Sad

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τωρα το ειδα και εγω!!!Υπεροχη!!!!!Πραγματικα και τρομερη ληψη!!!!!
Εμας το 3D Μας το εδωσαν σε βιντεακι.....εσας γιατι δε σας εκαναν?

https://facebook.com/nantia.naturally

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NantiaN έγραψε:Τωρα το ειδα και εγω!!!Υπεροχη!!!!!Πραγματικα και τρομερη ληψη!!!!!
Εμας το 3D Μας το εδωσαν σε βιντεακι.....εσας γιατι δε σας εκαναν?

Έχω 3d αλλά ήταν πολύ μικρούλι..16 εβδομάδων,στην Γερμανία μου κάνανε.Εδώ όχι..και υποτίθεται πήγα σε καλό ιατρείο..μου το δώσανε και σε βιντεάκι αλλά είναι ο απλός υπέρυχος Mad
Αν πας στις φωτο μου στο fb έχω μία απτο φασολάκι μου...έτσι φαίνεται και στο βίντεο.

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ, ευχαριστώ πολύ!!! Είναι ίδια με τον γιό μου όταν γεννήθηκε. Απο τον β επιπέδου είναι.

Είμαστε αισιόδοξοι, ελπίζουμε απλά να είναι μινιόν. Αυτή απο μέσα με τις δυνατές κλωτσιές τις μας δίνει πολλές ελπίδες και ας βγει και 7 μηνίτικη αν βιάζεται, εμείς θα είμαστε εδώ να της προσφέρουμε τους καλύτερους γιατρούς αν χρειαστεί, όπως και ο κάθε γονιός!!! Εγώ το Σ/Κ θα την ετοιμάσω τη βαλίτσα μου πάντως για κάθε ενδεχόμενο και το δωμάτιο έχει ο Θεός!!!

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas koritsia!!!! kai gw augousto gennaw to prwto mou mwraki!!!! poies apo esas tha gennhsoun sto iasw?????????????

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emmy20 έγραψε:geia sas koritsia!!!! kai gw augousto gennaw to prwto mou mwraki!!!! poies apo esas tha gennhsoun sto iasw?????????????

Καλώς ήρθες emmy20!! Με το καλό το πρώτο σου μωράκι! Τι είναι; εμένα είναι κοριτσάκι.

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MARIA TR έγραψε:
emmy20 έγραψε:geia sas koritsia!!!! kai gw augousto gennaw to prwto mou mwraki!!!! poies apo esas tha gennhsoun sto iasw?????????????

Καλώς ήρθες emmy20!! Με το καλό το πρώτο σου μωράκι! Τι είναι; εμένα είναι κοριτσάκι.

kalws sas vrika!!! agoraki exw!!!!!!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIA TR έγραψε:Αχ, ευχαριστώ πολύ!!! Είναι ίδια με τον γιό μου όταν γεννήθηκε. Απο τον β επιπέδου είναι.

Είμαστε αισιόδοξοι, ελπίζουμε απλά να είναι μινιόν. Αυτή απο μέσα με τις δυνατές κλωτσιές τις μας δίνει πολλές ελπίδες και ας βγει και 7 μηνίτικη αν βιάζεται, εμείς θα είμαστε εδώ να της προσφέρουμε τους καλύτερους γιατρούς αν χρειαστεί, όπως και ο κάθε γονιός!!! Εγώ το Σ/Κ θα την ετοιμάσω τη βαλίτσα μου πάντως για κάθε ενδεχόμενο και το δωμάτιο έχει ο Θεός!!!

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου..αφού φτάσαμε μέχρι εδώ δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα..το πολύ πολύ να σου βγει μικρή και τριανταφυλλένια,εξάλλου κοριτσάκι είναι πρέπει να είναι κομψή Very Happy και εγώ γεννήθηκα 2350 και είμαι μια χαρά Very Happy

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emmy20 έγραψε:geia sas koritsia!!!! kai gw augousto gennaw to prwto mou mwraki!!!! poies apo esas tha gennhsoun sto iasw?????????????

Γεια σου Εμμυ ,εγώ είμαι η Μαρία και περιμένω κοριτσάκι.Πότε έχεις ΠΗΤ?
Για Ιασώ ίσως σου απαντήσουν οι Αθηναίες μας..εγω είμαι σαλονικιά Very Happy

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="dorela"]
MARIA TR έγραψε:..το πολύ πολύ να σου βγει μικρή και τριανταφυλλένια,εξάλλου κοριτσάκι είναι πρέπει να είναι κομψή

Respect Τέλειο!! Respect  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 8 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 8 417472

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dorela έγραψε:
emmy20 έγραψε:geia sas koritsia!!!! kai gw augousto gennaw to prwto mou mwraki!!!! poies apo esas tha gennhsoun sto iasw?????????????

Γεια σου Εμμυ ,εγώ είμαι η Μαρία και περιμένω κοριτσάκι.Πότε έχεις ΠΗΤ?
Για Ιασώ ίσως σου απαντήσουν οι Αθηναίες μας..εγω είμαι σαλονικιά Very Happy

geia sou maria xarika poli!! me to kalo kai ay to koritsaki sou!!! ΠΗΤ 17/8/12!!!!! egw eimai apo athina alla prin 2 xronia hrtha lefkada gia spoudes kai edw gnwrisa ton antra mou!! alla epeidh edw edw dn exei giatrous oute nosokomeio tis prokopis tha gennhsw sthn athina me ton diko mou giatro!!!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια σας χαιρετώ, ο γιός μου με ζάλισε θέλει να ζωγραφίσει on line(αν μπορείς χάλασέ του χατίρι). Φιλακια!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIA TR έγραψε:Κορίτσια σας χαιρετώ, ο γιός μου με ζάλισε θέλει να ζωγραφίσει on line(αν μπορείς χάλασέ του χατίρι). Φιλακια!!!


Φιλάκια Μαράκι μου  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 8 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 8 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 8 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις