Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
322 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 322 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ,ΚΡΕΠΕΣ,ΚΙΛΑ,ΠΡΟΙΚΕΣ,ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΕΣ..ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!2 ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΜΟΝΟ.. Crying or Very sad !
ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ 240 ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΡΕ..ΑΡΚΕΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΣ DISNEY ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ..ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΧΑΛΑΛΙ!!
ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΩ..ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΒΟΛΤΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΖΕΣΤΕΣ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΟΛΕΣ!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ,ΚΡΕΠΕΣ,ΚΙΛΑ,ΠΡΟΙΚΕΣ,ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΕΣ..ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!2 ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΜΟΝΟ.. Crying or Very sad !
ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ 240 ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΡΕ..ΑΡΚΕΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΣ DISNEY ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ..ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΧΑΛΑΛΙ!!
ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΩ..ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΒΟΛΤΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΖΕΣΤΕΣ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΟΛΕΣ!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472


ΑΑΑΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΟΛΟ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΤΥΧΕΡΗ!!ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ?

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!! Εμείς ετοιμαζόμαστε και θα φύγουμε 3ήμερο στην μανούλα μου στη Θεσσαλονίκη, αφού θα λείπει και ο αντρούλης μου στη Λάρισα για δουλειές, να μην μείνω μόνη μου εδώ.

Καλά να περάσετε ότι και να κάνετε!
Φιλακια!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARIA TR έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!! Εμείς ετοιμαζόμαστε και θα φύγουμε 3ήμερο στην μανούλα μου στη Θεσσαλονίκη, αφού θα λείπει και ο αντρούλης μου στη Λάρισα για δουλειές, να μην μείνω μόνη μου εδώ.

Καλά να περάσετε ότι και να κάνετε!
Φιλακια!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472

καλημερα!παρε και εμενα στη θεσσαλονικη να παω στη μαμα μου!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIA TR έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!! Εμείς ετοιμαζόμαστε και θα φύγουμε 3ήμερο στην μανούλα μου στη Θεσσαλονίκη, αφού θα λείπει και ο αντρούλης μου στη Λάρισα για δουλειές, να μην μείνω μόνη μου εδώ.

Καλά να περάσετε ότι και να κάνετε!
Φιλακια!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 417472

ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!ΣΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ!!

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΜΟΥ Crying or Very sad ...
pffffffffffffff..........
AΣ ΤΟ ΡΙΞΩ(ΚΑΙ ΑΥΤΟ!) ΣΤΙΣ ΤΡΕΛΑΜΕΝΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ!!!! Shocked

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!! Επιτέλους άρχισαν οι καλοκαιρινές μέρες....ζηλεύω όσες έχετε πάει για μπανάκι στη θάλασσα!!! Εγώ έκανα το πρώτο βήμα, αγόρασα μαγιώ και ελπίζω να το εγκαινιάσω σύντομα!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα αγαπεεες!!!!! τι κανετε??? καλα να περασετε οσες φυγατε!!!!!! εγω ειχα πολυ δουλειτσα ( δοξα τω Θεω ) παρασκευη και σαββατο και δεν προλαβω να μπω!!!!!!!!
τυχερες πατε εκδρομες! εγω εδω στο χαιδαρι θα αφησω φετος τα κοκκαλα μου!!!!χαχαχαχ!
Κατερινα και γω θελω να αγορασω μαγιω και θα κανω πλυση εγκεφαλου στον γιατρο μου μεχρι να μου πει ναι ναι κανε μπανιο στην θαλασσα!!!!χαχΑχ! <3

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ που τον ρώτησα μου είπε να κάνω άφοβα, να προσέχω μόνο τον ήλιο και καλό θα ήταν να αλλάζω το από κάτω μαγιώ για να μην κρυώσω. Και στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού που πάω το ίδιο μας είπαν, να κάνουμε μπάνιο και προσοχή στον ήλιο (και φυσικά σε όσο το δυνατόν πιο καθαρή θάλασσα, αυτό εννοείται δε θα βουτήξεις σε βούρκο... Very Happy )

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kkkk έγραψε:Εγώ που τον ρώτησα μου είπε να κάνω άφοβα, να προσέχω μόνο τον ήλιο και καλό θα ήταν να αλλάζω το από κάτω μαγιώ για να μην κρυώσω. Και στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού που πάω το ίδιο μας είπαν, να κάνουμε μπάνιο και προσοχή στον ήλιο (και φυσικά σε όσο το δυνατόν πιο καθαρή θάλασσα, αυτό εννοείται δε θα βουτήξεις σε βούρκο... Very Happy )
Eμενα δεν μου ειπε να μην βουτηξω για τα μικροβια και για τους μυκητες αυτα εννουνται μου ειπε!
απλα πως θα ειμαι κοντα στο να γεννησω κι αν τυχει και σπασουν τα νερα απο την πιεση και το κολυμπι μεσα στην θαλασσα και δεν το καταλαβω θα κινδυνεψουμε και γω και το παιδι μεχρι να φτασουμε και στο μαιευτηριο απο κινετα αγ.θεοδωρους κτλ....

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λογικό ακούγεται πάντως...όπως και να'χει το καλύτερο είναι η καθεμιά μας να ακολουθεί αυστηρά (όχι άκριτα βέβαια...) τις οδηγίες του γιατρού που μας παρακολουθεί! Αυτός ξέρει την κάθε περίπτωση καλύτερα, έτσι δεν είναι;

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kkkk έγραψε:Λογικό ακούγεται πάντως...όπως και να'χει το καλύτερο είναι η καθεμιά μας να ακολουθεί αυστηρά (όχι άκριτα βέβαια...) τις οδηγίες του γιατρού που μας παρακολουθεί! Αυτός ξέρει την κάθε περίπτωση καλύτερα, έτσι δεν είναι;
Βεβαια συμφωνω! απλα θα του κανω πλυση εγκεφαλου μεχρι να μου πει.. εεε κανε μια βουτια! Razz xaxAxaX

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κανετε κοριτσακια.. εμεις τελικα φυγαμε Παρασκευη βραδυ για Χαλκιδικη εκτος απροοπτου και θα επιστρεψουμε σημερα...βεβαια δεν το ευχαριστηθηκα κ πολυ........

Παρασκευη ξυπνησα στον υπνο μου απο πονους χαμηλα σαν περιοδου και μια κοιλια πετρα,τουμπανο..ειπα παναγια μου τωρα θα γεννησω...φοβηθηκα π ειμουνα κ μακρια απο καποιο Νοσοκομειο..


Οι πονοι υποχωρησαν λιγο το Σαββατο αλλα η κοιλια ηταν πετρα μεχρι το απογευμα π πηρα τον γιατρο μ κ μ ειπε οτι ειναι συσπασεις κ να παρω yutopar ...κ να ειμαι ξαπλα... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 534787

Οποτε δεν υπαρχει λογος ζηλειας για αυτες π μεινατε σπιτιRazz Razz Razz ..ουτε μπανακι εκανα στην θαλασσα ουτε τπτ .

Ελπιζω οι υπολοιπες να περασατε καλυτερα το 3ημερο....


[quote]

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμένα χθες με πιάσαν κάτι λίγα πονάκια χαμηλά σαν περιόδου την ώρα που ήμασταν για ψώνια στη λαϊκή με τον άντρα μου. Δεν ήταν έντονα, απλά με ενόχλησαν, αλλά δεν ανησύχησα. Δε με ενόχλησαν ξανά για την υπόλοιπη μέρα. Σήμερα το πρωί ξύπνησα καλά, φάγαμε πρωινό με τον αντρούλη μου, κάναμε και το καφεδάκι μας και το ρίξαμε στην ανάγνωση study , εκείνος εφημερίδα κι εγώ το βιβλιαράκι μου....κι εκεί που ήμουν ξαπλωμένη στον καναπά πέτρωσε η κοιλιά μου πολύ και με πιάσαν αρκετά έντονοι θα έλεγα πόνοι περιόδου! Κράτησε αρκετοί ωρίτσα νομίζω, η κοιλιά βέβαια πέτρωνε για λίγο και μετά χαλάρωνε κάπως και μετά ξανά το ίδιο...χέστηκα κορίτσια!!!! Και ο άντρας μου επίσης, αφού έψαξε να βρει ποιο νοσοκομείο εφημερεύει σήμερα για να ξέρουμε για καλό και για κακό...είπα να περιμένω λιγάκι και μετά αν συνεχιστεί να πάρω τηλ το γιατρό μου. Ευτυχώς σταμάτησε μετά από λίγο και την έβγαλα ξαπλωμένη όλο το μεσημέρι και το απόγευμα. Τώρα είμαι καλά, αλλά φοβήθηκα αρκετά! Μάλλον συσπάσεις ήταν...ελπίζω να μη με ξαναπιάσουν....θα ρωτήσω και το γιατρό από βδομάδα που θα πάω για ραντεβού...

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kkkk έγραψε:Κι εμένα χθες με πιάσαν κάτι λίγα πονάκια χαμηλά σαν περιόδου την ώρα που ήμασταν για ψώνια στη λαϊκή με τον άντρα μου. Δεν ήταν έντονα, απλά με ενόχλησαν, αλλά δεν ανησύχησα. Δε με ενόχλησαν ξανά για την υπόλοιπη μέρα. Σήμερα το πρωί ξύπνησα καλά, φάγαμε πρωινό με τον αντρούλη μου, κάναμε και το καφεδάκι μας και το ρίξαμε στην ανάγνωση study , εκείνος εφημερίδα κι εγώ το βιβλιαράκι μου....κι εκεί που ήμουν ξαπλωμένη στον καναπά πέτρωσε η κοιλιά μου πολύ και με πιάσαν αρκετά έντονοι θα έλεγα πόνοι περιόδου! Κράτησε αρκετοί ωρίτσα νομίζω, η κοιλιά βέβαια πέτρωνε για λίγο και μετά χαλάρωνε κάπως και μετά ξανά το ίδιο...χέστηκα κορίτσια!!!! Και ο άντρας μου επίσης, αφού έψαξε να βρει ποιο νοσοκομείο εφημερεύει σήμερα για να ξέρουμε για καλό και για κακό...είπα να περιμένω λιγάκι και μετά αν συνεχιστεί να πάρω τηλ το γιατρό μου. Ευτυχώς σταμάτησε μετά από λίγο και την έβγαλα ξαπλωμένη όλο το μεσημέρι και το απόγευμα. Τώρα είμαι καλά, αλλά φοβήθηκα αρκετά! Μάλλον συσπάσεις ήταν...ελπίζω να μη με ξαναπιάσουν....θα ρωτήσω και το γιατρό από βδομάδα που θα πάω για ραντεβού...

Κατερινα κ εμενα ετσι ακριβως ηταν οι συσπασεις..ξεκουραση μου ειπε ο γιατρος!Αν δεν ειναι συχνες μεσα στην μερα ειναι φυσιολογικο επειδη ετοιμαζεται η μητρα για τον τοκετο...αλλα αν δεις οτι ειναι συχνες καλο θα ειναι να ενημερωσεις τον γιατρο σου!
Εγω ειχα πονους ανα πενταλεπτο π κρατουσαν για λιγα δευτερολεπτα κ νομιζα θα γεννησω...τα χρειαστηκα κανονικα!!!
ΑΑΑχχχ τι τραβαμε κ εμεις οι μελλουσες μαμαδες...

ευχομαι οι επομενες συσπασεις να ειναι αυτες της γεννας...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 26 215994

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευτυχώς πέρασε εντελώς...αν με ξαναπιάσει πάντως αύριο (πράγμα που απεύχομαι!!!) θα ειδοποιήσω το γιατρό μου. Ελπίζω να μη χρειαστεί...καλό και ήρεμο βράδυ σε όλες μας!!! Very Happy

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φτου φτου να μην ξαναπιασει καμια κοπελα.. ας περασει 1-1,5 μηνας τουλαχιστον και μετα!!!!! Smile καλο ξημερωμα σε ολες! φιλακια!!!!!!!!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia ti kanete emeis girisame skiro xthes perasa poli orea sto spiti me tous dikous mou ksekourastika pigame arketes voltes pira kai gia ton mpempi ta pragmata tou siga siga na taliono.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!
Γεια σου ρε Κορίνα με τις βόλτες σου!
Καλά κάνεις και τελειώνεις σιγά σιγά... φτάνει ο καιρός Κορίνα... σε ένα μήνα μπαίνεις στον μήνα σου. Πως σου ακούγεται;

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:Καλημέρα!
Γεια σου ρε Κορίνα με τις βόλτες σου!
Καλά κάνεις και τελειώνεις σιγά σιγά... φτάνει ο καιρός Κορίνα... σε ένα μήνα μπαίνεις στον μήνα σου. Πως σου ακούγεται;

den to katalava pos perase o kairos anipomono poli na paro ton mpempi mou agalia, oso gia tis voltes den eimai anthropos pou mporei na katsei se mia meria, esi pos ta pas?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντικειμενικά τα πάω πολύ καλά. Κι εγώ είμαι τις βόλτας, δεν πολυκάθομαι στο σπίτι αλλά σ' αυτήν την εγκυμοσύνη σε σχέση με τις άλλες βάρυνα πολύ νωρίς και γενικώς νιώθω συχνά αδύναμη. Καταλαβαίνω ότι είναι από την κούραση και παρ' όλο που δεν πολυασχολούμαι με το σπίτι (το έχει αναλάβει ο άντρας μου), ο γιος μου φτάνει και περισσεύει για να σ' αποτελειώσει. Μας βγήκε ζωηρός και τζαναμπέτης! Very Happy

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:Αντικειμενικά τα πάω πολύ καλά. Κι εγώ είμαι τις βόλτας, δεν πολυκάθομαι στο σπίτι αλλά σ' αυτήν την εγκυμοσύνη σε σχέση με τις άλλες βάρυνα πολύ νωρίς και γενικώς νιώθω συχνά αδύναμη. Καταλαβαίνω ότι είναι από την κούραση και παρ' όλο που δεν πολυασχολούμαι με το σπίτι (το έχει αναλάβει ο άντρας μου), ο γιος μου φτάνει και περισσεύει για να σ' αποτελειώσει. Μας βγήκε ζωηρός και τζαναμπέτης! Very Happy

perimenei to deutero moraki o gios sou?

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα αγαπες!!!!!! τι κανετε????????! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις