Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joan_55 έγραψε:ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΟ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΜΑ ΡΕ ΓΑΜ..ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ!ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΛΙΚΝΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙ 200ΕΥΡΩ..ΕΛΕΓΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΜΕ ΠΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΦΤΑΝΕ 130ΕΥΡΩ ΟΠΟΤΕ ΜΙΚΡΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ.ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ 750-450 ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΟΠΟΤΕ ΚΟΜΠΛΕ...

Wxxx eides eisai komple...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΣΕ ΠΑΥΡΟ ΜΠΕΖ ΤΟ ΠΗΡΑ!ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ?

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΜΠΕΖ ΤΟ ΠΗΡΑ!ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ?

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!! Ήρθα και γώ!!

Την βαλίτσα μου εγώ αυτή τη βδομάδα θα την ετοιμάσω γιατί η μικρή μας κάνει νουμεράκια, μην έχουμε κανένα απρόοπτο. Το δωμάτιο το αδειάζουμε σιγα σιγα(το είχαμε για γραφείο) και το άλλο Σ/Κ θα το βάψουμε, τα έπιπλα τα έχουμε, μόνο συναρμολόγηση θέλουν.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Ksenika to tora agapoulla m g na einai ola etima...
Emena ola einai etima extos i valitsa...
Eilikrina kollisa den kserw pote na tin kanw...
Alloi m lene tora stis arxes t iouni k alloi m lene telos iouni...
Ti les esu???
Ypotithete gennaw 30 t iouli ws 1 augoustou...
Εγω νομιζω πως καλο θα ειναι να ξεκινησεις σιγα σιγα!!!!!σε ενα μηνα μπαινεις στον μηνα σου!!! μεσα ιουνη ειναι καλα νομιζω! Και να εισαι και σιγουρη πως δεν θα χεις ξεχασει τιποτα..!Εγω μαλλον θα αργησω να την κανω... γιατι παιδια δεν εχω ουτε νυχτικα ουτε τιποτα!!!!τωρα τα λεφτα θα πανε για το δωματιο.και μετα σιγα σιγα για το μαιευτηριο οτι μαζεψω.ευτυχως θα βοηθησει η μανα μου!!!!επομενως θα κοιταξω και στις εκπτωσεις τιποτα...
Νικη δεν πειραζει!!!!!!!!!Εμας ετυχε και ειχε το σπιτι ενα εξτρα δωματιο που το χαμε σαν αποθηκουλα.εγω που θα πρεπει να παρω και λικνο 150 ευρω γιατι δεν χωραει μεσα στο δωματιο μας η κουνια τι να πω!!!!Νικη γλιτωνεις και πολλα πολλα εξοδα!!!!! σκεψου το κ ετσι! Smile Wink
Γιατί να πάρεις λίκνο Ειρήνη.
Με μια καλαθούνα κάνεις τη δουλειά σου. Είναι πιο οικονομική. Μετά από δυομιση μήνες το πας στο κρεβατάκι του. Ειδάλλως μην παίρνεις κούνια. Πάρε μόνο λίκνο που μετά θα το μεταφέρεις στο παιδικό και όταν δε θα χωράει θα πάρεις κατευθείαν κρεβατάκι παιδικό με κάγκελο.
Το βρίσκω περιττό να πάρεις και λίκνο και κούνια.
Άποψή μου πάντα...
Dest μου η καλαθουνα μαζι με το ειδικο στρωματακι που θελει,θα μου βγει καπου 80-100 ευρω. και ειναι καπως επικινδυνη η βαση γιατι εχω την σκυλιτσα μου που ηδη μου κανει ζημιες ( εχει καταλαβει την εγκυμοσυνη) και φοβαμαι οπως τρεχει μην μου γυρισει καμια καλαθουνα).το λικνο το βρηκα 150 μαζι με σεντονακια στρωμα κουνουπιερα μινι παντα κτλ.
η κουνια που εχω βρει εχει 300 ευρω ( στρωμα,παντα κουνουπιερα,παπλωμα,ολα κομπλε) και πεφτει και το καγκελο μετα και γινεται για μεχρι 5 ετων.(θα την κανει δωρο η γιαγια) !
Ετσι νομιζω ειναι καλυτερα. η κουνια-καναπεδακι κανει μεχρι 4-5 χρονων ( δεν ηθελα αυτα που γινονται προεφηβικα) και το λικνο μεχρι και 6 μηνων και ειναι πιο σταθερο... λες να κανω βλακεια?απλα λεω για 50 ευρω..καλυτερα το λικνο... δεν ξερω τι λετε?

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΛΕΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ..ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΥΖΑΜΕΣ ΚΤΛ..ΦΤΙΑΞΤΗΝ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΕ ΤΗΝ,ΤΙ ΧΩΡΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ?ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIA TR έγραψε:

Πολύ καλό!! Με γειά σας!!!

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΡΑΚΙ!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΦΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 5 ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ!!
ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΝΕΡΑΪΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΤΗΣ!!
ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ..ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ..Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ!!!
ΜΟΛΙΣ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΙ!!
ΒΑΛΛΙΤΣΑ Ε??ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ..ΝΥΧΤΙΚΟ Ή ΠΙΤΖΑΜΑΚΙ??



Έχει επεξεργασθεί από τον/την danik στις Δευ Μάης 28, 2012 4:29 am, 1 φορά

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joan_55 έγραψε:

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΛΕΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ..ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΥΖΑΜΕΣ ΚΤΛ..ΦΤΙΑΞΤΗΝ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΕ ΤΗΝ,ΤΙ ΧΩΡΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ?ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...

Les eee???
Ate siga siga na tin arxisw kalo...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
danik έγραψε: ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΦΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 5 ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ!!
ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΝΕΡΑΪΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΤΗΣ!!
ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ..ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ..Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ!!!
ΜΟΛΙΣ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΙ!!

Apo eksw eee ki emeis simera apo eksw...
Hahahaha...

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Joan τελειο το καροτσακι!!! Αν και λιγο ακριβουλη αλλα αφου το παιρνεις σε εκπτωση εισαι κομπλε!
Joannouα ναι,μεσα Ιουνη νομιζω ειναι καλα.! και αν δεν παρεις ολο το μηνα και βγει αρχες ιουλιου η μικρη???? ποτε δεν ξερεις!!!!!
Νικη ασε.. και γω απο την μια με τοσο ωραια πραγματα που βλεπω λεω ρε γαμωτο να ειχα λεφτα να παρω οτι μ αρεσει κτλ κτλ.αλλα να σου πω κατι... νομιζω πως οταν το σκεφτομαι αυτο ειμαι αχαριστη.μια χαρα ειναι κι αυτα που θα παρω.και παλι καλα που καταφερνω να τα παρω κι αυτα.Ετσι κι αλλιως παιδια ειναι.. καλυτερα οικονομικα και να τα αλλαζεις αναλογα την ηλικια,παρα το ιδιο για 10 χρονια.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannoua3 έγραψε:

Les mesa iouni re agapi???

Και εγώ αυτό θα σου πρότεινα.
Σε κανα 2 βδομαδούλες από τώρα ξεκίνα να την ετοιμάζεις.

Eirinomama έγραψε:
Dest μου η καλαθουνα μαζι με το ειδικο στρωματακι που θελει,θα μου βγει καπου 80-100 ευρω. και ειναι καπως επικινδυνη η βαση γιατι εχω την σκυλιτσα μου που ηδη μου κανει ζημιες ( εχει καταλαβει την εγκυμοσυνη) και φοβαμαι οπως τρεχει μην μου γυρισει καμια καλαθουνα).το λικνο το βρηκα 150 μαζι με σεντονακια στρωμα κουνουπιερα μινι παντα κτλ.
η κουνια που εχω βρει εχει 300 ευρω ( στρωμα,παντα κουνουπιερα,παπλωμα,ολα κομπλε) και πεφτει και το καγκελο μετα και γινεται για μεχρι 5 ετων.(θα την κανει δωρο η γιαγια) !
Ετσι νομιζω ειναι καλυτερα. η κουνια-καναπεδακι κανει μεχρι 4-5 χρονων ( δεν ηθελα αυτα που γινονται προεφηβικα) και το λικνο μεχρι και 6 μηνων και ειναι πιο σταθερο... λες να κανω βλακεια?απλα λεω για 50 ευρω..καλυτερα το λικνο... δεν ξερω τι λετε?

Έτσι όπως το θέτεις έχεις δίκιο.
Η διαφορά στην τιμή είναι μικρή και σίγουρα ένα λίκνο είναι καλύτερο ποιοτικώς από μια καλαθούνα.

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:
desT έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Ksenika to tora agapoulla m g na einai ola etima...
Emena ola einai etima extos i valitsa...
Eilikrina kollisa den kserw pote na tin kanw...
Alloi m lene tora stis arxes t iouni k alloi m lene telos iouni...
Ti les esu???
Ypotithete gennaw 30 t iouli ws 1 augoustou...
Εγω νομιζω πως καλο θα ειναι να ξεκινησεις σιγα σιγα!!!!!σε ενα μηνα μπαινεις στον μηνα σου!!! μεσα ιουνη ειναι καλα νομιζω! Και να εισαι και σιγουρη πως δεν θα χεις ξεχασει τιποτα..!Εγω μαλλον θα αργησω να την κανω... γιατι παιδια δεν εχω ουτε νυχτικα ουτε τιποτα!!!!τωρα τα λεφτα θα πανε για το δωματιο.και μετα σιγα σιγα για το μαιευτηριο οτι μαζεψω.ευτυχως θα βοηθησει η μανα μου!!!!επομενως θα κοιταξω και στις εκπτωσεις τιποτα...
Νικη δεν πειραζει!!!!!!!!!Εμας ετυχε και ειχε το σπιτι ενα εξτρα δωματιο που το χαμε σαν αποθηκουλα.εγω που θα πρεπει να παρω και λικνο 150 ευρω γιατι δεν χωραει μεσα στο δωματιο μας η κουνια τι να πω!!!!Νικη γλιτωνεις και πολλα πολλα εξοδα!!!!! σκεψου το κ ετσι! Smile Wink
Γιατί να πάρεις λίκνο Ειρήνη.
Με μια καλαθούνα κάνεις τη δουλειά σου. Είναι πιο οικονομική. Μετά από δυομιση μήνες το πας στο κρεβατάκι του. Ειδάλλως μην παίρνεις κούνια. Πάρε μόνο λίκνο που μετά θα το μεταφέρεις στο παιδικό και όταν δε θα χωράει θα πάρεις κατευθείαν κρεβατάκι παιδικό με κάγκελο.
Το βρίσκω περιττό να πάρεις και λίκνο και κούνια.
Άποψή μου πάντα...
Dest μου η καλαθουνα μαζι με το ειδικο στρωματακι που θελει,θα μου βγει καπου 80-100 ευρω. και ειναι καπως επικινδυνη η βαση γιατι εχω την σκυλιτσα μου που ηδη μου κανει ζημιες ( εχει καταλαβει την εγκυμοσυνη) και φοβαμαι οπως τρεχει μην μου γυρισει καμια καλαθουνα).το λικνο το βρηκα 150 μαζι με σεντονακια στρωμα κουνουπιερα μινι παντα κτλ.
η κουνια που εχω βρει εχει 300 ευρω ( στρωμα,παντα κουνουπιερα,παπλωμα,ολα κομπλε) και πεφτει και το καγκελο μετα και γινεται για μεχρι 5 ετων.(θα την κανει δωρο η γιαγια) !
Ετσι νομιζω ειναι καλυτερα. η κουνια-καναπεδακι κανει μεχρι 4-5 χρονων ( δεν ηθελα αυτα που γινονται προεφηβικα) και το λικνο μεχρι και 6 μηνων και ειναι πιο σταθερο... λες να κανω βλακεια?απλα λεω για 50 ευρω..καλυτερα το λικνο... δεν ξερω τι λετε?

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ-ΛΙΚΝΟ..Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ..ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΚΤΛ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΑΛΛΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ..ΚΙ ΕΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΟΜΠΛΕ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Η ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Η ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΛΙΚΝΟ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ,ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΤΩΝΟΜΑΣΤΕ ΤΠΤ ΑΠΤΑ ΧΟΝΤΡΑ..

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όσο για το δίλημμα νυχτικό ή πιτζαμάκι εγώ θα πρότεινα και από τα δύο.
Αν γεννήσεις φυσιολογικά χωρίς να ταλαιπωρηθείς μετά την πρώτη μέρα θα μπορείς να κυκλοφορείς κανονικά και σίγουρα η πιτζάμα θα σου φανεί πιο πρακτική.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Joan τελειο το καροτσακι!!! Αν και λιγο ακριβουλη αλλα αφου το παιρνεις σε εκπτωση εισαι κομπλε!
Joannouα ναι,μεσα Ιουνη νομιζω ειναι καλα.! και αν δεν παρεις ολο το μηνα και βγει αρχες ιουλιου η μικρη???? ποτε δεν ξερεις!!!!!
Νικη ασε.. και γω απο την μια με τοσο ωραια πραγματα που βλεπω λεω ρε γαμωτο να ειχα λεφτα να παρω οτι μ αρεσει κτλ κτλ.αλλα να σου πω κατι... νομιζω πως οταν το σκεφτομαι αυτο ειμαι αχαριστη.μια χαρα ειναι κι αυτα που θα παρω.και παλι καλα που καταφερνω να τα παρω κι αυτα.Ετσι κι αλλιως παιδια ειναι.. καλυτερα οικονομικα και να τα αλλαζεις αναλογα την ηλικια,παρα το ιδιο για 10 χρονια.


ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joan_55 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
desT έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Ksenika to tora agapoulla m g na einai ola etima...
Emena ola einai etima extos i valitsa...
Eilikrina kollisa den kserw pote na tin kanw...
Alloi m lene tora stis arxes t iouni k alloi m lene telos iouni...
Ti les esu???
Ypotithete gennaw 30 t iouli ws 1 augoustou...
Εγω νομιζω πως καλο θα ειναι να ξεκινησεις σιγα σιγα!!!!!σε ενα μηνα μπαινεις στον μηνα σου!!! μεσα ιουνη ειναι καλα νομιζω! Και να εισαι και σιγουρη πως δεν θα χεις ξεχασει τιποτα..!Εγω μαλλον θα αργησω να την κανω... γιατι παιδια δεν εχω ουτε νυχτικα ουτε τιποτα!!!!τωρα τα λεφτα θα πανε για το δωματιο.και μετα σιγα σιγα για το μαιευτηριο οτι μαζεψω.ευτυχως θα βοηθησει η μανα μου!!!!επομενως θα κοιταξω και στις εκπτωσεις τιποτα...
Νικη δεν πειραζει!!!!!!!!!Εμας ετυχε και ειχε το σπιτι ενα εξτρα δωματιο που το χαμε σαν αποθηκουλα.εγω που θα πρεπει να παρω και λικνο 150 ευρω γιατι δεν χωραει μεσα στο δωματιο μας η κουνια τι να πω!!!!Νικη γλιτωνεις και πολλα πολλα εξοδα!!!!! σκεψου το κ ετσι! Smile Wink
Γιατί να πάρεις λίκνο Ειρήνη.
Με μια καλαθούνα κάνεις τη δουλειά σου. Είναι πιο οικονομική. Μετά από δυομιση μήνες το πας στο κρεβατάκι του. Ειδάλλως μην παίρνεις κούνια. Πάρε μόνο λίκνο που μετά θα το μεταφέρεις στο παιδικό και όταν δε θα χωράει θα πάρεις κατευθείαν κρεβατάκι παιδικό με κάγκελο.
Το βρίσκω περιττό να πάρεις και λίκνο και κούνια.
Άποψή μου πάντα...
Dest μου η καλαθουνα μαζι με το ειδικο στρωματακι που θελει,θα μου βγει καπου 80-100 ευρω. και ειναι καπως επικινδυνη η βαση γιατι εχω την σκυλιτσα μου που ηδη μου κανει ζημιες ( εχει καταλαβει την εγκυμοσυνη) και φοβαμαι οπως τρεχει μην μου γυρισει καμια καλαθουνα).το λικνο το βρηκα 150 μαζι με σεντονακια στρωμα κουνουπιερα μινι παντα κτλ.
η κουνια που εχω βρει εχει 300 ευρω ( στρωμα,παντα κουνουπιερα,παπλωμα,ολα κομπλε) και πεφτει και το καγκελο μετα και γινεται για μεχρι 5 ετων.(θα την κανει δωρο η γιαγια) !
Ετσι νομιζω ειναι καλυτερα. η κουνια-καναπεδακι κανει μεχρι 4-5 χρονων ( δεν ηθελα αυτα που γινονται προεφηβικα) και το λικνο μεχρι και 6 μηνων και ειναι πιο σταθερο... λες να κανω βλακεια?απλα λεω για 50 ευρω..καλυτερα το λικνο... δεν ξερω τι λετε?

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ-ΛΙΚΝΟ..Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ..ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΚΤΛ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΑΛΛΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ..ΚΙ ΕΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΟΜΠΛΕ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Η ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Η ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΛΙΚΝΟ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ,ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΤΩΝΟΜΑΣΤΕ ΤΠΤ ΑΠΤΑ ΧΟΝΤΡΑ..

Poli wraia na exeis voitheia apo olous...
Ki emas mas ta eixan agorasei ola ola ola...

Na sas pw k kati allo???
T giou m den t exw agorasei polla rouxa stin zwi t epidi mas dinei i mama m k i pethera m rouxa apo ts gioues ts p einai 8 k 10 eton...
Skeftou exoume k rouxa etima sasmena sto otan paei dimotiko...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Joannoua και Dest που χανεστε και δεν σας βλεπουμε??????? Razz
Τι κανετε?
Κοριτσια.... θελω την γνωμη σας σε κατι...
το δωματιο του μπεμπη μου ειναι μπεζ-κρεμ.εκτος απο εναν τοιχο που ειναι σωμον.
Λοιπον θα βαψω το δωματιο απο την μεση και κατω γαλαζιο και θα βαλω μια μπορντουρα-τρεσα.και τον σωμον τοιχο ( ειναι πολυ μικρος αυτος ο τοιχος στην ουσια εχει το πατζουτι μεσα,δεν ειναι μεχρι το ταβανι) θα τον βαψω επισης γαλαζιο και θα κολλησω μια ταπετσαρια στον μισο τοιχο.με μικυ μαους και τετοια.
http://www.plasteldeco.com/wallcoverings/ondemand/photogallerycbm_633725/650/#disney-babies-3-jpg
σας φαινεται πως δεν κανει για αγορι??????
μηπως ειναι λιγο κοριτσιστικο?
Τα επιπλα θα ειναι ασπρα και εχω εχω επιλογη αν θελω να βαλω και στην κουνια σχεδιο με τον mickey baby.

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ...ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΕΙΝΑΙ..ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ UNISEX ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ..ΚΙ ΑΠΟ ΤΙΜΗ ΣΟΥΠΕΡ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ..

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinaki m den nomizw na vgei pio grigora agapi m i mikri m...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joan_55 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Joannoua και Dest που χανεστε και δεν σας βλεπουμε??????? Razz
Τι κανετε?
Κοριτσια.... θελω την γνωμη σας σε κατι...
το δωματιο του μπεμπη μου ειναι μπεζ-κρεμ.εκτος απο εναν τοιχο που ειναι σωμον.
Λοιπον θα βαψω το δωματιο απο την μεση και κατω γαλαζιο και θα βαλω μια μπορντουρα-τρεσα.και τον σωμον τοιχο ( ειναι πολυ μικρος αυτος ο τοιχος στην ουσια εχει το πατζουτι μεσα,δεν ειναι μεχρι το ταβανι) θα τον βαψω επισης γαλαζιο και θα κολλησω μια ταπετσαρια στον μισο τοιχο.με μικυ μαους και τετοια.
http://www.plasteldeco.com/wallcoverings/ondemand/photogallerycbm_633725/650/#disney-babies-3-jpg
σας φαινεται πως δεν κανει για αγορι??????
μηπως ειναι λιγο κοριτσιστικο?
Τα επιπλα θα ειναι ασπρα και εχω εχω επιλογη αν θελω να βαλω και στην κουνια σχεδιο με τον mickey baby.

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ...ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΕΙΝΑΙ..ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ UNISEX ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ..ΚΙ ΑΠΟ ΤΙΜΗ ΣΟΥΠΕΡ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ..

Eides eides oles s to leme mwro m...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:
joan_55 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
desT έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Ksenika to tora agapoulla m g na einai ola etima...
Emena ola einai etima extos i valitsa...
Eilikrina kollisa den kserw pote na tin kanw...
Alloi m lene tora stis arxes t iouni k alloi m lene telos iouni...
Ti les esu???
Ypotithete gennaw 30 t iouli ws 1 augoustou...
Εγω νομιζω πως καλο θα ειναι να ξεκινησεις σιγα σιγα!!!!!σε ενα μηνα μπαινεις στον μηνα σου!!! μεσα ιουνη ειναι καλα νομιζω! Και να εισαι και σιγουρη πως δεν θα χεις ξεχασει τιποτα..!Εγω μαλλον θα αργησω να την κανω... γιατι παιδια δεν εχω ουτε νυχτικα ουτε τιποτα!!!!τωρα τα λεφτα θα πανε για το δωματιο.και μετα σιγα σιγα για το μαιευτηριο οτι μαζεψω.ευτυχως θα βοηθησει η μανα μου!!!!επομενως θα κοιταξω και στις εκπτωσεις τιποτα...
Νικη δεν πειραζει!!!!!!!!!Εμας ετυχε και ειχε το σπιτι ενα εξτρα δωματιο που το χαμε σαν αποθηκουλα.εγω που θα πρεπει να παρω και λικνο 150 ευρω γιατι δεν χωραει μεσα στο δωματιο μας η κουνια τι να πω!!!!Νικη γλιτωνεις και πολλα πολλα εξοδα!!!!! σκεψου το κ ετσι! Smile Wink
Γιατί να πάρεις λίκνο Ειρήνη.
Με μια καλαθούνα κάνεις τη δουλειά σου. Είναι πιο οικονομική. Μετά από δυομιση μήνες το πας στο κρεβατάκι του. Ειδάλλως μην παίρνεις κούνια. Πάρε μόνο λίκνο που μετά θα το μεταφέρεις στο παιδικό και όταν δε θα χωράει θα πάρεις κατευθείαν κρεβατάκι παιδικό με κάγκελο.
Το βρίσκω περιττό να πάρεις και λίκνο και κούνια.
Άποψή μου πάντα...
Dest μου η καλαθουνα μαζι με το ειδικο στρωματακι που θελει,θα μου βγει καπου 80-100 ευρω. και ειναι καπως επικινδυνη η βαση γιατι εχω την σκυλιτσα μου που ηδη μου κανει ζημιες ( εχει καταλαβει την εγκυμοσυνη) και φοβαμαι οπως τρεχει μην μου γυρισει καμια καλαθουνα).το λικνο το βρηκα 150 μαζι με σεντονακια στρωμα κουνουπιερα μινι παντα κτλ.
η κουνια που εχω βρει εχει 300 ευρω ( στρωμα,παντα κουνουπιερα,παπλωμα,ολα κομπλε) και πεφτει και το καγκελο μετα και γινεται για μεχρι 5 ετων.(θα την κανει δωρο η γιαγια) !
Ετσι νομιζω ειναι καλυτερα. η κουνια-καναπεδακι κανει μεχρι 4-5 χρονων ( δεν ηθελα αυτα που γινονται προεφηβικα) και το λικνο μεχρι και 6 μηνων και ειναι πιο σταθερο... λες να κανω βλακεια?απλα λεω για 50 ευρω..καλυτερα το λικνο... δεν ξερω τι λετε?

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ-ΛΙΚΝΟ..Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ..ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΚΤΛ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΑΛΛΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ..ΚΙ ΕΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΟΜΠΛΕ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Η ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Η ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΛΙΚΝΟ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ,ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΤΩΝΟΜΑΣΤΕ ΤΠΤ ΑΠΤΑ ΧΟΝΤΡΑ..

Poli wraia na exeis voitheia apo olous...
Ki emas mas ta eixan agorasei ola ola ola...

Na sas pw k kati allo???
T giou m den t exw agorasei polla rouxa stin zwi t epidi mas dinei i mama m k i pethera m rouxa apo ts gioues ts p einai 8 k 10 eton...
Skeftou exoume k rouxa etima sasmena sto otan paei dimotiko...

ΝΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΙΩΣ...ΑΣΤΟ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟ..ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koριτσια εγω εχω δει κατι οικονομικα σετακια με 17 ευρω πιτσαμουλα με κουμπακια μπροστα και το απο κατω μεχρι την γαμπα.και νυχτικακια με κουμπακια μπροστα κ με ρομπακι σετ.30 ευρω.
σκεφτομαι να παρω 1 νυχτικο και 2 πιτζαμακια.αλλα λεω να περιμενω τις εκπτωσεις.! πωπω παιδια τα εξοδα τρεχουν!
100 ευρω πιτσαμες παντοφλες!!!!ελεος!!
Και εψαξα μηπως εβρισκα σε κανα πανηγυρι αλλα ηταν αισχος! γιαγιαδιστικες!
θα ειμαι και μοσχαρακι χωρις να χω το μωρο μεσα μου,να φορα ω και γιαγιαδιστικα μετα εεε οχι ! παει πολυ!!!! χΧΑΑΧαΧαχ
Joannoua! θα παω αυριο να το παρω!!!!!! Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Megali voitheia agapi m,,, megali...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις