Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
korina26 έγραψε:

perimenei to deutero moraki o gios sou?

Ο γιος μου περιμένει τη δεύτερη αδερφούλα του. Είναι ο μεσαίος.Δε συζητώ για τη κόρη μου μιας και είναι 7 ετών ήδη και φυσικά συνεννοήσιμη. Εκείνη ήδη με βοηθάει αρκετά και στο σπίτι (όχι πάντα χωρίς γκρίνια φυσικά).
Προς το παρόν ο Φίλιππος (ο γιος μου) είναι αυτός που με παιδεύει όταν βγαίνουμε έξω. Είναι πολύ ριψοκίνδυνος στο παιχνίδι του. Τα απογεύματα πάντως που επιστρέφω από τη δουλειά κάθεται και μιλάει στη κοιλιά μου και την αφουγκράζεται. Νομίζω και εκείνου θα του λείψει η κοιλιά μου όταν γεννηθεί η μπέμπα. Razz

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλες!!! Very Happy

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:
korina26 έγραψε:

perimenei to deutero moraki o gios sou?

Ο γιος μου περιμένει τη δεύτερη αδερφούλα του. Είναι ο μεσαίος.Δε συζητώ για τη κόρη μου μιας και είναι 7 ετών ήδη και φυσικά συνεννοήσιμη. Εκείνη ήδη με βοηθάει αρκετά και στο σπίτι (όχι πάντα χωρίς γκρίνια φυσικά).
Προς το παρόν ο Φίλιππος (ο γιος μου) είναι αυτός που με παιδεύει όταν βγαίνουμε έξω. Είναι πολύ ριψοκίνδυνος στο παιχνίδι του. Τα απογεύματα πάντως που επιστρέφω από τη δουλειά κάθεται και μιλάει στη κοιλιά μου και την αφουγκράζεται. Νομίζω και εκείνου θα του λείψει η κοιλιά μου όταν γεννηθεί η μπέμπα. Razz

to trito paidaki perimeneis signomi einai i amnisia tis egimosinis sinexeia ksexnao ton teleuteo kairo.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eirinomama έγραψε:Καλημερα αγαπες!!!!!! τι κανετε????????! Smile


kalimera ola mia xara doulitses kano itan liges meres klisto to spiti kai kano ena freskarisma, esi pos eisai?

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μου!!εχω προβλημα με τον υπολογιστη και πολυ εχω αγχωθει!!ελπιζω να ειστε ολες καλα χωρις κακες συσπασεις!!φιλακια!!

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευτυχώς σήμερα μια χαρά! Σιδέρωσα λιγάκι το πρωί, έχω φαγάκι έτοιμο από προσχθές και μετά την έβγαλα στον καναπέ...υπολογιστής, διάβασμα, τηλεόραση...ήρεμα και φυσικά συντροφιά με τις κλωτσιές του μικρού μου, ο οποίος είναι ιδιαίτερα ζωηρός Very Happy ! danik τι έπαθε ο υπολογιστής σου;;;

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΝΑ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!!ΧΑΧΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ SCAN KAI ΔΥΟ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΑ ΝΑ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια εγω δεν ξερω...εχω τρομερη υπνηλια ...τρομερη.κοιμηθηκα κατα τη 1.30-2.00 εχθες και ακομα δεν μπορω να ξυπνησω...ξυπναω νυσταζω ξαναπεφτω ξανακοιμαμαι...και τωρα που σηκωθηκα παλι νυσταζω ρε γαμωτο...

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια τι κανετε;;;

Εγω σκ@τ@....ξαπλωμενη κ αυτα τα χαπια π μου εδωσε μου προκαλουν ταχυκαρδια κ τρεμουλο...ουυυυφ

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:Κοριτσια τι κανετε;;;

Εγω σκ@τ@....ξαπλωμενη κ αυτα τα χαπια π μου εδωσε μου προκαλουν ταχυκαρδια κ τρεμουλο...ουυυυφ

ΑΓΑΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ?ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ..ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ....

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΣΑΣ?ΕΓΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΣΠΑΣΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΕΤΡΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΜΠΑΡΙ???ΤΟΣΟ ΓΚΑΟΥ ΕΙΜΑΙ??? Embarassed Embarassed

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joan_55 έγραψε:ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΣΑΣ?ΕΓΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΣΠΑΣΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΕΤΡΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΜΠΑΡΙ???ΤΟΣΟ ΓΚΑΟΥ ΕΙΜΑΙ??? Embarassed Embarassed
Joan μου περα απο κατι σουβλιτσες που ειχα προχθες ουτε εγω εχω νιωσει κατι..
οσο για πετρωμα.. ενα εντονο φουσκωμα που εχω ωρες ωρες αυτο ειναι?????μπορει να τα εχω στον υπνο μου και να μην τα καταλαβαινω.εγω ποναω σταθερα εκει στο ηβικο οστο.ενα συρτος πονος ποσο θα ανοιξει πια αυτη η λεκανη..ειναι ανοιχτη και απο την φυση της... την βαψαμε!!!αντε να την κλεισουμε μετα!!!!και ΑΠΟΡΙΑ! Θα ποναω και οταν θα κλεινει????? ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ! Shocked

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dorela έγραψε:Κοριτσια τι κανετε;;;

Εγω σκ@τ@....ξαπλωμενη κ αυτα τα χαπια π μου εδωσε μου προκαλουν ταχυκαρδια κ τρεμουλο...ουυυυφ
Μαρακι μου υπομονη... ξαπλωσε στο αριστερο πλαι ισως σε βοηθησει καπως..

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:
dorela έγραψε:Κοριτσια τι κανετε;;;

Εγω σκ@τ@....ξαπλωμενη κ αυτα τα χαπια π μου εδωσε μου προκαλουν ταχυκαρδια κ τρεμουλο...ουυυυφ

ΑΓΑΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ?ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ..ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ....


Δεν τον ενημερωσα μωρο μ ..ειπα αφου θα τον επισκεφτω η αυριο η μεθαυριο ,για το καθιερωμενο ραντεβου, να μην τον ξαναπαρω τηλ!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μ κ εγω ετσι ελεγα μηπως εχω συσπασεις κ δεν το καταλαβαινω;;

Να ειστε σιγουρες πως οταν ειναι οντως συσπασεις μια χαρα θα το καταλαβετε...εμενα μαζευοταν η κοιλια σαν μπαλιτσα απο την μια μερια και γινοταν πολυ σκληρη, νομιζα πιανω το κεφαλακι της μπεμπας αλλα διαβασα οτι ειναι απο τις συσπασεις..ακομα δεν ξερω τι ηταν αυτο.
Βεβαια ειχα κ αλλα συμπτωματα οπως πονοι χαμηλα σαν περιοδου κ πετρωμα κ ολοκληρης της κοιλιας κ ενα πραγμα σαν τραβηγμα απο κατω..

Ειρηνη μ καλυτερα ειμαι τωρα ...οταν το παιρνω για κανα μισαωρο τρεμω κ μετα χαλαρωνω λιγο ..αλλα το περνω 4 φορες την μερα Crying or Very sad

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπομονη ολες βρε κοριτσια.. και μενα με εχουν πιασει τωρα τα αγχη μου..πολλα αγχη..ισως γι αυτο κοιμαμαι συνεχεια..να μην τα σκεφτομαι..
ακομα δεν παντρευτηκαμε,αναμενεται μετα τις 27 ιουνιου γιατι λειπει και η μητερα μου και τοτε γυριζει,τα οικονομικα χαλια,κουνια και λικνο ακομα ουτε πηραμε ουτε παραγγειλαμε σε κανα μηνα μας βλεπω,το δωματιο ακομα δεν το εβαψα μεσα στην εβδομαδα σκεφτομαι..γενικα εχω αγχωθει,ο καιρος κοντευει δεν εχω ετοιμασει τιποτα ( απλα εχω αγορασει πραγματακια και ακομα μου λειπουν)φοβαμαι να γεννησω Shocked Embarassed ..γενικα ειμαι λιγο φρικαρισμενη!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουυυυυυυ απο αγχη αλλο τπτ..ολα αυτα που ειπες συν τ οτι πρεπει να εχουμε βρει κ σπιτι κ να τ εχω ετοιμασει μεχρι να γεννησω !

περιμενα κ μια βοηθεια απτην πεθερα π ειχε πει θα μας παρει το καροτσι κ κατι αλλα πραγματακια αλλα μεχρι στιγμης την παπια κανει...μαλλον ουτε αυτα θα τα γλιτωσουμε...

Θες κ αλλα?

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου!!εχω προβλημα με τον υπολογιστη και πολυ εχω αγχωθει!!ελπιζω να ειστε ολες καλα χωρις κακες συσπασεις!!φιλακια!!


Που εισαι βρε κοριτσι εσυ;;;Ολα καλα με το pc??

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AGXOS ALLO TPT!!SIMERA EIMAI XALIA...EIDA STON YPNO MOY OTI GENNOYSA KAI PIGA ME TA PODIA STO NOSOKOMEIO KAI DEN ME AFHNAN NA MPW GIATI EIXAN KANEI KATALIPSI OI GIATROI KAI APERGOYSAN!!ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ Η ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΚ@@@Α!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αστα να πανε...εγω οταν ρωτησα τον γιατρο μου για τα εξοδα της γεννας μου λεει στην παρουσα φαση συμφαιρει αυτη η κλινικη (γενικη) αλλα ετσι πως ειναι η κατασταση τα δεδομενα αλλαζουν απο μερα σε μερα...μπορει μεχρι τον Αυγουστο να μην εχουμε καν ευρω..κ να ειμαστε στην δραχμη..

Ποση ανασφαλεια μπορει να προκαλει ολο αυτο στον ελληνικο λαο κ ποσο παραπανω στις μελλουσες μανουλες που δεν ξερουμε κ τι μας περιμενει!!!

Τους βλεπω ολους αυτους στην τηλεοραση που μιλανε κ μου ερχεται να φτυσω την οθονη..

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:Αστα να πανε...εγω οταν ρωτησα τον γιατρο μου για τα εξοδα της γεννας μου λεει στην παρουσα φαση συμφαιρει αυτη η κλινικη (γενικη) αλλα ετσι πως ειναι η κατασταση τα δεδομενα αλλαζουν απο μερα σε μερα...μπορει μεχρι τον Αυγουστο να μην εχουμε καν ευρω..κ να ειμαστε στην δραχμη..

Ποση ανασφαλεια μπορει να προκαλει ολο αυτο στον ελληνικο λαο κ ποσο παραπανω στις μελλουσες μανουλες που δεν ξερουμε κ τι μας περιμενει!!!

Τους βλεπω ολους αυτους στην τηλεοραση που μιλανε κ μου ερχεται να φτυσω την οθονη..

ΤΗ ΜΙΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ..ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ..ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΜΑΙΑ!!ΟΥΦ ΠΙΑ!!ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΧΤΕΙ ΕΔΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ !!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΕΙΔΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΓΕΝΝΑ...ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΤΑΜΕΙΑ ΔΕΝ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΤΠΤ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..ΕΜΕΝΑ Η ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ 2200 ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΓΜΤ???ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ..ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΓΕΙ?Η ΤΣΑΜΠΑ ΘΑ ΜΕ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ?ΓΤ ΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΑ 1500ΑΡΙ+ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ ΤΗ ΒΑΡΚΑ..ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ...ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ εγω προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη αλλα οταν συνειδητοποιω την κατασταση μουρχεται να τραβαω τα μαλλια μου.

Ευτυχως ο γιατρος μου θελει μονο 900 κ εχει ενα πακετο η Γενικη κλινικη 750 σε τετρακλινο αν εχεις καρτα ανεργιας.
Εγω ομως τωρα την εβγαλα την καρτα θα ισχυει αραγε???ιδεα δεν εχω...
Εσας ο γιατρος σας ειπε ποσα θα παρει στην γεννα?

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΤ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ...??ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΣ..ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ 1500 ΚΑΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 680 ΓΙΑ Φ.Τ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ 4ΚΛΙΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!! Γύρισα και εγώ σπιτάκι μου, ξεκουράστηκα στην μανούλα μου. Εγώ σερνόμουν απο καναπέ σε καναπέ, η μανούλα μου φαγητά και ο μπαμπάς μου βόλτες με τον μικρό στο πάρκο. Αυτό είναι ξενιασιά...

Τα yutopar και εμένα μου φέρνουν ταχυκαρδίες και τρέμουλο, ο γιατρός μου είπε είναι μέσα στις φυσιολογικές του παρενέργειες...υπομονή.

Βλέπω απο συσπάσεις και άγχος καλά τα πάμε όλες μας!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις