Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
307 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 307 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:Koριτσια εγω εχω δει κατι οικονομικα σετακια με 17 ευρω πιτσαμουλα με κουμπακια μπροστα και το απο κατω μεχρι την γαμπα.και νυχτικακια με κουμπακια μπροστα κ με ρομπακι σετ.30 ευρω.
σκεφτομαι να παρω 1 νυχτικο και 2 πιτζαμακια.αλλα λεω να περιμενω τις εκπτωσεις.! πωπω παιδια τα εξοδα τρεχουν!
100 ευρω πιτσαμες παντοφλες!!!!ελεος!!
Και εψαξα μηπως εβρισκα σε κανα πανηγυρι αλλα ηταν αισχος! γιαγιαδιστικες!
θα ειμαι και μοσχαρακι χωρις να χω το μωρο μεσα μου,να φορα ω και γιαγιαδιστικα μετα εεε οχι ! παει πολυ!!!! χΧΑΑΧαΧαχ
Joannoua! θα παω αυριο να το παρω!!!!!! Very Happy

Jumbo agapi pigenne sto jumbo...
Egw pira ena nuxtiko k pantofles peripou 10 euro...
Pitzamoulles exw...

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera koritsia prin ligo girisa apo tin giatro ola telia 1409gr einai o mpempis mou kai einai me to kefali kato. dewn prolava na diavasoo akomi ta nea sas.

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΥΖΑΜΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΩ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΠΥΖΑΜΕΣ ΡΕ ΓΑΜ..Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ Κ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΩ,ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ..

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:kalispera koritsia prin ligo girisa apo tin giatro ola telia 1409gr einai o mpempis mou kai einai me to kefali kato. dewn prolava na diavasoo akomi ta nea sas.

ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΝΑΚΙ!!ΠΗΓΕ ΣΧΕΔΟΝ 1500 ΚΙΛΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ...ΤΙ ΣΟΥΠΕΡ!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα παω να δω και εκει..δεν ηξερα πως εχει!
Καλα να δω με καλοκαιρινα ρουχα τι θα κανω!!!!χΑχΑχαΧαΧ δεν χωραω ΠΟΥΘΕΝΑ!!!! σχεδον ολα τα μπλουζακια που ειχα ειναι κολλητα και κοντα!!!
εσεις απο καλοκαρινα τι κανετε????λεω να παω να παρω 2-3 φορεματακια... να ειναι και ανετα..
Θα παρω μαμαδοδανειο για ολα αυτα μαζι!!!!!χαΧΧαΧα
Κορινακι ΤΕΛΕΙΑΑΑ μεγαλωνουν τα ζουζουνια αχ..!!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως στο πρώτο μου παιδί, την κόρη μου την κοίμιζα κατευθείαν στην κούνια της στο δωμάτιό της. Από την πρώτη μέρα. Φυσικά δεν είχα πρόβλημα να σηκώνομαι τη νύχτα και να τη θηλάζω. Την έπαιρνα από το παιδικό και την θήλαζα στο καθιστικό στον καναπέ. Με βόλευε περισσότερο.

Στον γιο μου επειδή γεννήθηκε 27 Ιανουαρίου για να μη σηκώνομαι μέσα στη νύχτα και το κρύο τον είχα για 2 μήνες περίπου στην καλαθούνα δίπλα μου αλλά είχε εξοριστεί ο άντρας μου από το δωμάτιο για να μπορεί να κοιμάται ο έρμος. Έχει πολύ λαφρύ ύπνο και χρειαζόταν ξεκούραση γιατί εκείονο το διάστημα έκανε δύο δουλειές. Μετά πήγε και εκείνος στην κούνια του και αφού είχε ήδη φτιάξει ο καιρός ξυπνούσα τη νύχτα και τον θήλαζα και εκείνον στον καναπέ του καθιστικού.

Το καροτσάκι το είχα πάρει χωρίς πορτ μπεμπέ. Γενικώς δεν συμπαθώ τα πορτ μπεμπέ. Είναι επίσης κάτι που το βρίσκω περιττό. Είχα πάρει ένα καρότσι που μετατρεπόταν σε βρεφικό για τους πρώτους μήνες και μετά σε καρότσι βόλτας για τους υπόλοιπους. Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετά βαρύ και τελευταία μας είχε βολέψει περισσότερο ένα λαφρύ καλοκαιρινό που είχαμε πάρει.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
korina26 έγραψε:kalispera koritsia prin ligo girisa apo tin giatro ola telia 1409gr einai o mpempis mou kai einai me to kefali kato. dewn prolava na diavasoo akomi ta nea sas.


Korinaki m teleiaaaaaaaaaaaaaa ta kilakia t morou agapi m kali...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Koριτσια εγω εχω δει κατι οικονομικα σετακια με 17 ευρω πιτσαμουλα με κουμπακια μπροστα και το απο κατω μεχρι την γαμπα.και νυχτικακια με κουμπακια μπροστα κ με ρομπακι σετ.30 ευρω.
σκεφτομαι να παρω 1 νυχτικο και 2 πιτζαμακια.αλλα λεω να περιμενω τις εκπτωσεις.! πωπω παιδια τα εξοδα τρεχουν!
100 ευρω πιτσαμες παντοφλες!!!!ελεος!!
Και εψαξα μηπως εβρισκα σε κανα πανηγυρι αλλα ηταν αισχος! γιαγιαδιστικες!
θα ειμαι και μοσχαρακι χωρις να χω το μωρο μεσα μου,να φορα ω και γιαγιαδιστικα μετα εεε οχι ! παει πολυ!!!! χΧΑΑΧαΧαχ
Joannoua! θα παω αυριο να το παρω!!!!!! Very Happy

Jumbo agapi pigenne sto jumbo...
Egw pira ena nuxtiko k pantofles peripou 10 euro...
Pitzamoulles exw...

ΣΩΣΤΑ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΤΑ JUMBO!ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ!ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΙΩΑΝΝΑ!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε κορίτσια, δεν χρειάζεται να αγοράσετε απαραίτητα καινούργια νυχτικιά ή πιτζάμα.
Δεν έχετε καμιά νυχτικιά ευρύχωρη με κουμπάκια; Ή μπορεί να έχει η μαμά σας. Ή κάποια φίλη σας.
Επίσης μπορείτε να πάρετε μαζί σας αντί για πιτζάμα μία φόρμα με κάποιο μπλουζάκι με κουμπάκια. Το έκανε μία φίλη μου.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:θα παω να δω και εκει..δεν ηξερα πως εχει!
Καλα να δω με καλοκαιρινα ρουχα τι θα κανω!!!!χΑχΑχαΧαΧ δεν χωραω ΠΟΥΘΕΝΑ!!!! σχεδον ολα τα μπλουζακια που ειχα ειναι κολλητα και κοντα!!!
εσεις απο καλοκαρινα τι κανετε????λεω να παω να παρω 2-3 φορεματακια... να ειναι και ανετα..
Θα παρω μαμαδοδανειο για ολα αυτα μαζι!!!!!χαΧΧαΧα
Κορινακι ΤΕΛΕΙΑΑΑ μεγαλωνουν τα ζουζουνια αχ..!!!!!


Emena re mwro m m exoun dwsei 2 me 3 forematakia na perasw...
K + exw agorasei 2...
Oute kan na m mpoun ta dika m ola itan toso stena...
Wmos den mas emeine poli kairos 2 mines monaxa hahahahahahahahhahaha amin k pote...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joan_55 έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Koριτσια εγω εχω δει κατι οικονομικα σετακια με 17 ευρω πιτσαμουλα με κουμπακια μπροστα και το απο κατω μεχρι την γαμπα.και νυχτικακια με κουμπακια μπροστα κ με ρομπακι σετ.30 ευρω.
σκεφτομαι να παρω 1 νυχτικο και 2 πιτζαμακια.αλλα λεω να περιμενω τις εκπτωσεις.! πωπω παιδια τα εξοδα τρεχουν!
100 ευρω πιτσαμες παντοφλες!!!!ελεος!!
Και εψαξα μηπως εβρισκα σε κανα πανηγυρι αλλα ηταν αισχος! γιαγιαδιστικες!
θα ειμαι και μοσχαρακι χωρις να χω το μωρο μεσα μου,να φορα ω και γιαγιαδιστικα μετα εεε οχι ! παει πολυ!!!! χΧΑΑΧαΧαχ
Joannoua! θα παω αυριο να το παρω!!!!!! Very Happy

Jumbo agapi pigenne sto jumbo...
Egw pira ena nuxtiko k pantofles peripou 10 euro...
Pitzamoulles exw...

ΣΩΣΤΑ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΤΑ JUMBO!ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ!ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΙΩΑΝΝΑ!!

Euxaristw euxaristw....
Na sas pw i pantofloues m itan 1,50 euro k to nuxtiko itan 7 euro hahahaha dld 8 europoullakia hahahahaha....
K tha parw 2 set pitzamoulles apo to spiti p exw....

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
desT έγραψε:Βρε κορίτσια, δεν χρειάζεται να αγοράσετε απαραίτητα καινούργια νυχτικιά ή πιτζάμα.
Δεν έχετε καμιά νυχτικιά ευρύχωρη με κουμπάκια; Ή μπορεί να έχει η μαμά σας. Ή κάποια φίλη σας.
Επίσης μπορείτε να πάρετε μαζί σας αντί για πιτζάμα μία φόρμα με κάποιο μπλουζάκι με κουμπάκια. Το έκανε μία φίλη μου.

ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ DEST ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΑΝ ΜΕ ΔΟΥΝ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.. Embarassed Embarassed Embarassed

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:Βρε κορίτσια, δεν χρειάζεται να αγοράσετε απαραίτητα καινούργια νυχτικιά ή πιτζάμα.
Δεν έχετε καμιά νυχτικιά ευρύχωρη με κουμπάκια; Ή μπορεί να έχει η μαμά σας. Ή κάποια φίλη σας.
Επίσης μπορείτε να πάρετε μαζί σας αντί για πιτζάμα μία φόρμα με κάποιο μπλουζάκι με κουμπάκια. Το έκανε μία φίλη μου.
Dest ολα μου τα πυτζαμακια ειναι τυπου baby doll! Και εκτος αυτου δεν ειναι μονο για το μαιευτηριο,και μετα σπιτι θα χω και επισκεψεις.. ασε που φοβαμαι πως θα λερωνομαι με αιματα μιας και εγω εδω και 10 χρονια φοραω μονο ταμπον δεν εχω μαθει με σερβιετες,και στην λοχεια δεν επιτρεπονται τα ταμπον... της μανας μου δεν φοραω να με πυροβολας!!!!!και δεν εχει και κουμπακι μπροστα! και ειναι και παχουλουλα! τωρα να δανειστω πυτζαμες απο τις φιλες μου...που θα τις χρησιμοποιησω κιολας...να τις λερωσω...εεε δεν το κανω!!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και φορμες δεν εχω...αλλα και να ειχα θα βγαλω την μπεμπελη μες τον αυγουστο με τις φορμες.!!! και παλι ιδια λεφτα θα ειναι να δωσω! τα χω σκεφτει ολα! ειναι αδιεξοδο!!!!μαμαδοδανειοοοο!!χαχαΧαΧ~

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
desT έγραψε:Βρε κορίτσια, δεν χρειάζεται να αγοράσετε απαραίτητα καινούργια νυχτικιά ή πιτζάμα.
Δεν έχετε καμιά νυχτικιά ευρύχωρη με κουμπάκια; Ή μπορεί να έχει η μαμά σας. Ή κάποια φίλη σας.
Επίσης μπορείτε να πάρετε μαζί σας αντί για πιτζάμα μία φόρμα με κάποιο μπλουζάκι με κουμπάκια. Το έκανε μία φίλη μου.
Dest ολα μου τα πυτζαμακια ειναι τυπου baby doll! Και εκτος αυτου δεν ειναι μονο για το μαιευτηριο,και μετα σπιτι θα χω και επισκεψεις.. ασε που φοβαμαι πως θα λερωνομαι με αιματα μιας και εγω εδω και 10 χρονια φοραω μονο ταμπον δεν εχω μαθει με σερβιετες,και στην λοχεια δεν επιτρεπονται τα ταμπον... της μανας μου δεν φοραω να με πυροβολας!!!!!και δεν εχει και κουμπακι μπροστα! και ειναι και παχουλουλα! τωρα να δανειστω πυτζαμες απο τις φιλες μου...που θα τις χρησιμοποιησω κιολας...να τις λερωσω...εεε δεν το κανω!!!!


Latreuw ta baby doll sexy m...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΡΟΥΧΑ ΑΣΤΟ..ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ-ΤΟΠΑΚΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΕ ΔΑΝΤΕΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΗ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ Κ ΤΗ ΒΓΑΖΩ ΕΤΣΙ..ΑΠΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ.. Sad Sad

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:και φορμες δεν εχω...αλλα και να ειχα θα βγαλω την μπεμπελη μες τον αυγουστο με τις φορμες.!!! και παλι ιδια λεφτα θα ειναι να δωσω! τα χω σκεφτει ολα! ειναι αδιεξοδο!!!!μαμαδοδανειοοοο!!χαχαΧαΧ~

Mamadodaneiooooooooooooo thelw ki egw.... Sad Sad Sad Sad

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joan_55 έγραψε:ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΡΟΥΧΑ ΑΣΤΟ..ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ-ΤΟΠΑΚΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΕ ΔΑΝΤΕΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΗ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ Κ ΤΗ ΒΓΑΖΩ ΕΤΣΙ..ΑΠΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ.. Sad Sad

Egw re mwro m den exw panteloni na m klinei stin mesi...
Stis zampes m kanoun...
wmos stin kiliaaaaaaaaaaaaa affraid

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:και φορμες δεν εχω...αλλα και να ειχα θα βγαλω την μπεμπελη μες τον αυγουστο με τις φορμες.!!! και παλι ιδια λεφτα θα ειναι να δωσω! τα χω σκεφτει ολα! ειναι αδιεξοδο!!!!μαμαδοδανειοοοο!!χαχαΧαΧ~

Mamadodaneiooooooooooooo thelw ki egw.... Sad Sad Sad Sad

ΚΙ ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΜΑΜΑΔΟΔΑΝΕΙΟ!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
desT έγραψε:Βρε κορίτσια, δεν χρειάζεται να αγοράσετε απαραίτητα καινούργια νυχτικιά ή πιτζάμα.
Δεν έχετε καμιά νυχτικιά ευρύχωρη με κουμπάκια; Ή μπορεί να έχει η μαμά σας. Ή κάποια φίλη σας.
Επίσης μπορείτε να πάρετε μαζί σας αντί για πιτζάμα μία φόρμα με κάποιο μπλουζάκι με κουμπάκια. Το έκανε μία φίλη μου.
Dest ολα μου τα πυτζαμακια ειναι τυπου baby doll! Και εκτος αυτου δεν ειναι μονο για το μαιευτηριο,και μετα σπιτι θα χω και επισκεψεις.. ασε που φοβαμαι πως θα λερωνομαι με αιματα μιας και εγω εδω και 10 χρονια φοραω μονο ταμπον δεν εχω μαθει με σερβιετες,και στην λοχεια δεν επιτρεπονται τα ταμπον... της μανας μου δεν φοραω να με πυροβολας!!!!!και δεν εχει και κουμπακι μπροστα! και ειναι και παχουλουλα! τωρα να δανειστω πυτζαμες απο τις φιλες μου...που θα τις χρησιμοποιησω κιολας...να τις λερωσω...εεε δεν το κανω!!!!


Latreuw ta baby doll sexy m...
Joannoua... baby doll σε σχεδιο..!!!! Απο υφασμα και χρωμα μακο με λουλουδακια! κιτς!!!!!χΑχΑχαΧαΧ χαλια! τις εχω 800 χρονια!!!!άλλα οτι ειναι σεξυ ειναι ειδικα τωρα με την κοιλια το κατω ειναι σαν βρακακι!!!!1χΑχαχ!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΑΝΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ...ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ??
ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΡΩΤΩ ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ Ή ΝΥΧΤΙΚΑ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:
joan_55 έγραψε:ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΡΟΥΧΑ ΑΣΤΟ..ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ-ΤΟΠΑΚΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΕ ΔΑΝΤΕΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΗ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ Κ ΤΗ ΒΓΑΖΩ ΕΤΣΙ..ΑΠΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ.. Sad Sad

Egw re mwro m den exw panteloni na m klinei stin mesi...
Stis zampes m kanoun...
wmos stin kiliaaaaaaaaaaaaa affraid

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ...ΧΑΧΑΧΑ  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 15 215994 ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ Η ΜΠΛΟΥΖΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΩ!!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 15 328109  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 15 328109

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai megaloni to moraki mou xarika simera eixe kai to xeri mesa sto stoma, itan mia glika. emena mou pire doro i mama mou mia pitzama kai skeftomai ton epomeno mina na paro alles 2 kai mia nixtikia, pigame kai se 2 magazia eidame paidika kai to apogeuma tha pame se alla kai meta tha doume pou tha kataliksoume alla einai ola poli orea den ksereis ti na dialleksis.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και μενα τα παντελονια ανεβαινουν αλλα δεν κλεινουν.
ενταξει εχω κολλαν,αυτα απο τα lidl αλλα με πιανει φαγουρα αμα εχει ζεστη,!!!!χαχαχαχαχαχ και δεν νομιζω να χρησιμευσουν για οταν μεπι το καλοκαιρι με τις ζεστες τους! εχω ενα τζην εγκυμοσυνης αλλα κ μ αυτο θα σκαω!!!!θελω φορεματακια να παιρνει αερα ο πωπος μου!!!χαχΑΧαΧαΧαχ κι τα ποδαρακια μου!!!!!!!! γιατι αμα συγκαω κιολας...παω που παω σαν παπια....Razz Razz Razz

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε: ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΑΝΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ...ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ??
ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΡΩΤΩ ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ Ή ΝΥΧΤΙΚΑ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?
Νικη... το ασταρωνεις πρωτα.. οποια επιφανεια ειναι.τιποτα δεν παθαινει.εκτος αν εχει προβλημα το σπιτι με υγρασια..η ειναι πισω απο μπανιερα κτλ.αλλιως οχι.!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις