Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
506 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 506 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πήρα απο τη λαική ένα πυτζαμάκι καπρι και έχω και μια φόρμα μ'ένα μπλουζάκι όπως είπε και η desT και βολεύτηκα.

Το πρώτο μου παιδάκι το είχα τον πρώτο μήνα σε μια καλαθούνα συνέχεια που είχα δανειστεί απο μια φίλη και μετά πήγε στο κρεβάτι του και δεν την ξαναχρησιμοποίησα, έτσι λέω να κάνω και τώρα.

Πω,πω Κορίνα φτου σας!!! Εμείς πριν 4 μέρες ήμασταν 1100(μικρούλες). Μπράβο σας!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
desT έγραψε:Βρε κορίτσια, δεν χρειάζεται να αγοράσετε απαραίτητα καινούργια νυχτικιά ή πιτζάμα.
Δεν έχετε καμιά νυχτικιά ευρύχωρη με κουμπάκια; Ή μπορεί να έχει η μαμά σας. Ή κάποια φίλη σας.
Επίσης μπορείτε να πάρετε μαζί σας αντί για πιτζάμα μία φόρμα με κάποιο μπλουζάκι με κουμπάκια. Το έκανε μία φίλη μου.
Dest ολα μου τα πυτζαμακια ειναι τυπου baby doll! Και εκτος αυτου δεν ειναι μονο για το μαιευτηριο,και μετα σπιτι θα χω και επισκεψεις.. ασε που φοβαμαι πως θα λερωνομαι με αιματα μιας και εγω εδω και 10 χρονια φοραω μονο ταμπον δεν εχω μαθει με σερβιετες,και στην λοχεια δεν επιτρεπονται τα ταμπον... της μανας μου δεν φοραω να με πυροβολας!!!!!και δεν εχει και κουμπακι μπροστα! και ειναι και παχουλουλα! τωρα να δανειστω πυτζαμες απο τις φιλες μου...που θα τις χρησιμοποιησω κιολας...να τις λερωσω...εεε δεν το κανω!!!!


Latreuw ta baby doll sexy m...
Joannoua... baby doll σε σχεδιο..!!!! Απο υφασμα και χρωμα μακο με λουλουδακια! κιτς!!!!!χΑχΑχαΧαΧ χαλια! τις εχω 800 χρονια!!!!άλλα οτι ειναι σεξυ ειναι ειδικα τωρα με την κοιλια το κατω ειναι σαν βρακακι!!!!1χΑχαχ!

Tha katourisw pano m apo to gelio mwro m...

Na s pw egw tora???
Na katouriseis pano s???

egw mono sexy vrakakia eixa exw den kserw pws na to pw aspoume...
K tora emfanizome mprosta ston antroulli m me ta pokserakia t...
K kanei ena mikro xamogelaki o pellos m...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
danik έγραψε: ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΑΝΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ...ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ??
ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΡΩΤΩ ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ Ή ΝΥΧΤΙΚΑ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?

Mwraki m tin prwti mera nuxtiko tha s pw k tis upolipes meres pitzamoulles...
Pare mazi s k apo ta 2 kali m na eisai mesa...

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλέ διαβάζω διαβάζω και δεν σας προλαβαίνω...τι κάνετε κοριτσάκια μου??

Ιωάννα καλωσόρισες, με το καλό το μωράκι σου καλή μου!
Ειρήνη τέλεια η ταπετσαρία.. unisex ..πολύ ξεκούραστα τα χρώματα!!σκεφτόμουν κ εγώ να ζωγραφίσω ..τόσο ακριβά είναι τα χρώματα που βγαίνει η ταπετσαρία πιο φθηνή??

τζοαν ωραίο το καροτσάκι...τυχερή που το βρήκες με τόσο μεγάλη έκπτωση..πάλι καλά

Εγώ ζηλεύωωω δεν έχω κάνει τπτ γιατί πρέπει πρώτα να βρούμε σπίτι (μένουμε στην μαμά μου)και δεν μου αρέσει τπτ...και μετά έχω να πάρω και όλα αυτά...θα προλάβω?????πφφφ
Κορινάκι τι ωραία ..σχεδόν ενάμιση κιλό Very Happy Very Happy Very Happy η δικιά μμμας πριν μια βδομάδα ήταν 1 κιλάκι. Razz

Νίκη παρήγγειλε κοπέλα μου να φας..που να αντέξεις ως τις 5...εγώ χθες το βράδυ την έκανα την γουρουνιά μου...ήρθε μια φίλη μ από άλλα πόλη που είναι κ αυτή εγγυούλα σε λίγο μπαίνει στον 9ο..βγήκαμε υποτίθεται να περπατήσουμε κ να πάρουμε κάνα 'παγωτάκι'..χαχα το παγωτάκι ήταν ένα τεράστιο παγωτο μηχανής και καπάκι από ένα hot dog!!ντρέπομαι Embarassed Embarassed Embarassed

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emena ena panteloni mou kanei akomi kai merikes mployzes pou itan ligo fardies pira kai merika egimosinis exo kai forematakia ligo fardia entaksi eimai tin vgazo gia ligo akomi.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Να καλωσορίσω κι εγώ τις νέες κοπέλες Smile . Νίκη μου καλή αρχή με το μαγαζάκι σας!

Μίλησα με τον γιατρό μου και η καμπύλη ζαχαρου μου ήταν μια χαρά! Το πουλάκι κου το νοιώθω όλο και περισσότερο και ενθουσιαζομαι! Εγώ περπατώ σαν έγκυος εδώ και ένα μήνα, από τότε που ξεκίνησα να πονάω από κάτω τους μυς μου.

Εγώ κορίτσια θέλω κρεβάτι πολυμορφικο, αυτό που είναι κούνια ενωμενη με συρτάρια και ράφια και μετά γίνεται κρεβάτι εφηβικό με γραφείο και θα μου το πάρουν οι γονείς μου. Είναι ένα χιλιάρικο αλλά δε θα χρειαστώ κάτι άλλο ως την εφηβικό. Γίνεται κρεβάτι με κομοδίνο και γραφείο. Δε χωράει όμως δίπλα στο κρεβάτι μου κι επειδή για 2-3 μήνες τον θέλω δίπλα μου θα πάρω παρκοκρεβατο με ανατομικό στρώμα. Έτσι κι αλλιώς θέλω ενα πάρκο για να τον εχω μέσα όταν μεγαλώσει λίγο οπότε στην ουσία η έξτρα αγορά μου θα είναι το στρώμα μόνο.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:και μενα τα παντελονια ανεβαινουν αλλα δεν κλεινουν.
ενταξει εχω κολλαν,αυτα απο τα lidl αλλα με πιανει φαγουρα αμα εχει ζεστη,!!!!χαχαχαχαχαχ και δεν νομιζω να χρησιμευσουν για οταν μεπι το καλοκαιρι με τις ζεστες τους! εχω ενα τζην εγκυμοσυνης αλλα κ μ αυτο θα σκαω!!!!θελω φορεματακια να παιρνει αερα ο πωπος μου!!!χαχΑΧαΧαΧαχ κι τα ποδαρακια μου!!!!!!!! γιατι αμα συγκαω κιολας...παω που παω σαν παπια....Razz Razz Razz

Esu simera tha me kaneis na katourisw pano m sto lew eilikrina....

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARIA TR έγραψε:Εγώ πήρα απο τη λαική ένα πυτζαμάκι καπρι και έχω και μια φόρμα μ'ένα μπλουζάκι όπως είπε και η desT και βολεύτηκα.

Το πρώτο μου παιδάκι το είχα τον πρώτο μήνα σε μια καλαθούνα συνέχεια που είχα δανειστεί απο μια φίλη και μετά πήγε στο κρεβάτι του και δεν την ξαναχρησιμοποίησα, έτσι λέω να κάνω και τώρα.

Πω,πω Κορίνα φτου σας!!! Εμείς πριν 4 μέρες ήμασταν 1100(μικρούλες). Μπράβο σας!!!

Ta koritsakia panta einai pio mikroulles nwmizw agapi m...
ase na paw ki egw tin alli paraskeui na sas pw ta kila tis mikris m......

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!ΚΟΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!
ΕΧΕΙ ΣΤΟ JUMBO ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΕΤ ΝΥΧΤΙΚΟ-ΡΟΜΠΑ!!ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΟΝΤΟ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΑΠΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΚΟΝΤΕΣ..ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΤΑ ΣΟΡΤΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΔΕΝ ΚΟΥΜΠΩΝΟΥΝ..ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΟΜΟΥΝ ΣΥΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ..ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΟΥΠΕΡΜΙΝΙ!!!
ΑΠΟ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΕΙΧΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΟ ΨΙΛΟ ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΣΑ ΛΟΛΙΤΑ!!
ΠΗΡΑ 2 ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO, 2 ΑΠΟ ΤΟ lidl..και 2 παντελονεσ απο ενα πανυγηρι...ποιοτικες αγορες ε??

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε: Γειά σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Να καλωσορίσω κι εγώ τις νέες κοπέλες Smile . Νίκη μου καλή αρχή με το μαγαζάκι σας!

Μίλησα με τον γιατρό μου και η καμπύλη ζαχαρου μου ήταν μια χαρά! Το πουλάκι κου το νοιώθω όλο και περισσότερο και ενθουσιαζομαι! Εγώ περπατώ σαν έγκυος εδώ και ένα μήνα, από τότε που ξεκίνησα να πονάω από κάτω τους μυς μου.

Εγώ κορίτσια θέλω κρεβάτι πολυμορφικο, αυτό που είναι κούνια ενωμενη με συρτάρια και ράφια και μετά γίνεται κρεβάτι εφηβικό με γραφείο και θα μου το πάρουν οι γονείς μου. Είναι ένα χιλιάρικο αλλά δε θα χρειαστώ κάτι άλλο ως την εφηβικό. Γίνεται κρεβάτι με κομοδίνο και γραφείο. Δε χωράει όμως δίπλα στο κρεβάτι μου κι επειδή για 2-3 μήνες τον θέλω δίπλα μου θα πάρω παρκοκρεβατο με ανατομικό στρώμα. Έτσι κι αλλιώς θέλω ενα πάρκο για να τον εχω μέσα όταν μεγαλώσει λίγο οπότε στην ουσία η έξτρα αγορά μου θα είναι το στρώμα μόνο.



Geia s demmy m...
Mpravw poli wraia ta nea s...

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
desT έγραψε:Βρε κορίτσια, δεν χρειάζεται να αγοράσετε απαραίτητα καινούργια νυχτικιά ή πιτζάμα.
Δεν έχετε καμιά νυχτικιά ευρύχωρη με κουμπάκια; Ή μπορεί να έχει η μαμά σας. Ή κάποια φίλη σας.
Επίσης μπορείτε να πάρετε μαζί σας αντί για πιτζάμα μία φόρμα με κάποιο μπλουζάκι με κουμπάκια. Το έκανε μία φίλη μου.
Dest ολα μου τα πυτζαμακια ειναι τυπου baby doll! Και εκτος αυτου δεν ειναι μονο για το μαιευτηριο,και μετα σπιτι θα χω και επισκεψεις.. ασε που φοβαμαι πως θα λερωνομαι με αιματα μιας και εγω εδω και 10 χρονια φοραω μονο ταμπον δεν εχω μαθει με σερβιετες,και στην λοχεια δεν επιτρεπονται τα ταμπον... της μανας μου δεν φοραω να με πυροβολας!!!!!και δεν εχει και κουμπακι μπροστα! και ειναι και παχουλουλα! τωρα να δανειστω πυτζαμες απο τις φιλες μου...που θα τις χρησιμοποιησω κιολας...να τις λερωσω...εεε δεν το κανω!!!!


Latreuw ta baby doll sexy m...
Joannoua... baby doll σε σχεδιο..!!!! Απο υφασμα και χρωμα μακο με λουλουδακια! κιτς!!!!!χΑχΑχαΧαΧ χαλια! τις εχω 800 χρονια!!!!άλλα οτι ειναι σεξυ ειναι ειδικα τωρα με την κοιλια το κατω ειναι σαν βρακακι!!!!1χΑχαχ!

Tha katourisw pano m apo to gelio mwro m...

Na s pw egw tora???
Na katouriseis pano s???

egw mono sexy vrakakia eixa exw den kserw pws na to pw aspoume...
K tora emfanizome mprosta ston antroulli m me ta pokserakia t...
K kanei ena mikro xamogelaki o pellos m...
χαχΑΧαχΑχΑΧαΧΑχΑΧαΧΑχΑΧαΧαχΑΧα!!!!!!!!
<ενταξει εσωρουχα και εγω σεξυ εχω!!!!!!
αλλα απο πυτζαμες... αστα!!!!! ναι μεν αποκαλυπτικες! αλλα κιτς!!!!!! θελω ανανεωση!!!!!!!xaxAxaxAxaX ε τι να κανεις...αμα εχεις λεφτα και εισαι στην επιλογη ρουχα η πυτζαμες...εε παιρνεις ρουχα!!!!! Razz Razz Razz Mην κατουρηθεις... θα χεις να μαζευεις μετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:P Razz Razz Razz
Dorela καλως την... αμα σκεφτεις πως η μπογια εχει 18-20 ευρω το κιλο,βαλε ποσα χρωματα θελει για να φτιαξεις κατι..βαλε πινελα... βαλε βαλε βαλε...εεε δεν φτανουν~ με την ταπετσαρια και τις μπορντουρες 50 ευρω το πολυ και αλλα 20ευρω 1 κιλο μπογια.
και φαντασου ο πατερας μου εχει μαγαζι και ειναι η δουλεια του... και εχει και τα χρωματα και τα πινελα..αλλα ειναι τοσο καλος...που ουτε με εχει δει εγκυο!!!!!εεε χεστηκα και γω!!! θα το φτιαξω μονη μοΥ! Razz
Demmy τελειαααααααααααααααα! καλως την!!!!!!1
Νικη....ΛΟΛΙΤΑ ΛΕΕΙ !!!!!!!!!!ΧΑΧΑχΑΧαΧΑχΑχαΧαΧΑχΑΧαχΑΧχΑχΑΧαΧΑΧα ΕΛΙΩΣΑ!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai ego to apogeuma mporei na pao se kanena hm na do gia kamia pantelona kai kanena mplouzaki.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
danik έγραψε:ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!ΚΟΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!
ΕΧΕΙ ΣΤΟ JUMBO ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΕΤ ΝΥΧΤΙΚΟ-ΡΟΜΠΑ!!ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΟΝΤΟ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΑΠΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΚΟΝΤΕΣ..ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΤΑ ΣΟΡΤΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΔΕΝ ΚΟΥΜΠΩΝΟΥΝ..ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΟΜΟΥΝ ΣΥΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ..ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΟΥΠΕΡΜΙΝΙ!!!
ΑΠΟ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΕΙΧΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΟ ΨΙΛΟ ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΣΑ ΛΟΛΙΤΑ!!
ΠΗΡΑ 2 ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO, 2 ΑΠΟ ΤΟ lidl..και 2 παντελονεσ απο ενα πανυγηρι...ποιοτικες αγορες ε??

Na fwrisoume oles mas ta rouxa mas ta palia k na sunantithoume...
tha exoume poli plaka...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy5_k έγραψε: Γειά σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Να καλωσορίσω κι εγώ τις νέες κοπέλες Smile . Νίκη μου καλή αρχή με το μαγαζάκι σας!

Μίλησα με τον γιατρό μου και η καμπύλη ζαχαρου μου ήταν μια χαρά! Το πουλάκι κου το νοιώθω όλο και περισσότερο και ενθουσιαζομαι! Εγώ περπατώ σαν έγκυος εδώ και ένα μήνα, από τότε που ξεκίνησα να πονάω από κάτω τους μυς μου.

Εγώ κορίτσια θέλω κρεβάτι πολυμορφικο, αυτό που είναι κούνια ενωμενη με συρτάρια και ράφια και μετά γίνεται κρεβάτι εφηβικό με γραφείο και θα μου το πάρουν οι γονείς μου. Είναι ένα χιλιάρικο αλλά δε θα χρειαστώ κάτι άλλο ως την εφηβικό. Γίνεται κρεβάτι με κομοδίνο και γραφείο. Δε χωράει όμως δίπλα στο κρεβάτι μου κι επειδή για 2-3 μήνες τον θέλω δίπλα μου θα πάρω παρκοκρεβατο με ανατομικό στρώμα. Έτσι κι αλλιώς θέλω ενα πάρκο για να τον εχω μέσα όταν μεγαλώσει λίγο οπότε στην ουσία η έξτρα αγορά μου θα είναι το στρώμα μόνο.


ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ??ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ!ΜΠΡΑΒΟ!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
desT έγραψε:Βρε κορίτσια, δεν χρειάζεται να αγοράσετε απαραίτητα καινούργια νυχτικιά ή πιτζάμα.
Δεν έχετε καμιά νυχτικιά ευρύχωρη με κουμπάκια; Ή μπορεί να έχει η μαμά σας. Ή κάποια φίλη σας.
Επίσης μπορείτε να πάρετε μαζί σας αντί για πιτζάμα μία φόρμα με κάποιο μπλουζάκι με κουμπάκια. Το έκανε μία φίλη μου.
Dest ολα μου τα πυτζαμακια ειναι τυπου baby doll! Και εκτος αυτου δεν ειναι μονο για το μαιευτηριο,και μετα σπιτι θα χω και επισκεψεις.. ασε που φοβαμαι πως θα λερωνομαι με αιματα μιας και εγω εδω και 10 χρονια φοραω μονο ταμπον δεν εχω μαθει με σερβιετες,και στην λοχεια δεν επιτρεπονται τα ταμπον... της μανας μου δεν φοραω να με πυροβολας!!!!!και δεν εχει και κουμπακι μπροστα! και ειναι και παχουλουλα! τωρα να δανειστω πυτζαμες απο τις φιλες μου...που θα τις χρησιμοποιησω κιολας...να τις λερωσω...εεε δεν το κανω!!!!


Latreuw ta baby doll sexy m...
Joannoua... baby doll σε σχεδιο..!!!! Απο υφασμα και χρωμα μακο με λουλουδακια! κιτς!!!!!χΑχΑχαΧαΧ χαλια! τις εχω 800 χρονια!!!!άλλα οτι ειναι σεξυ ειναι ειδικα τωρα με την κοιλια το κατω ειναι σαν βρακακι!!!!1χΑχαχ!

Tha katourisw pano m apo to gelio mwro m...

Na s pw egw tora???
Na katouriseis pano s???

egw mono sexy vrakakia eixa exw den kserw pws na to pw aspoume...
K tora emfanizome mprosta ston antroulli m me ta pokserakia t...
K kanei ena mikro xamogelaki o pellos m...
χαχΑΧαχΑχΑΧαΧΑχΑΧαΧΑχΑΧαΧαχΑΧα!!!!!!!!
<ενταξει εσωρουχα και εγω σεξυ εχω!!!!!!
αλλα απο πυτζαμες... αστα!!!!! ναι μεν αποκαλυπτικες! αλλα κιτς!!!!!! θελω ανανεωση!!!!!!!xaxAxaxAxaX ε τι να κανεις...αμα εχεις λεφτα και εισαι στην επιλογη ρουχα η πυτζαμες...εε παιρνεις ρουχα!!!!! Razz Razz Razz Mην κατουρηθεις... θα χεις να μαζευεις μετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:P Razz Razz Razz
Dorela καλως την... αμα σκεφτεις πως η μπογια εχει 18-20 ευρω το κιλο,βαλε ποσα χρωματα θελει για να φτιαξεις κατι..βαλε πινελα... βαλε βαλε βαλε...εεε δεν φτανουν~ με την ταπετσαρια και τις μπορντουρες 50 ευρω το πολυ και αλλα 20ευρω 1 κιλο μπογια.
και φαντασου ο πατερας μου εχει μαγαζι και ειναι η δουλεια του... και εχει και τα χρωματα και τα πινελα..αλλα ειναι τοσο καλος...που ουτε με εχει δει εγκυο!!!!!εεε χεστηκα και γω!!! θα το φτιαξω μονη μοΥ! Razz
Demmy τελειαααααααααααααααα! καλως την!!!!!!1
Νικη....ΛΟΛΙΤΑ ΛΕΕΙ !!!!!!!!!!ΧΑΧΑχΑΧαΧΑχΑχαΧαΧΑχΑΧαχΑΧχΑχΑΧαΧΑΧα ΕΛΙΩΣΑ!

Ti les re mwro m etsi o papas s???

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:
danik έγραψε:ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!ΚΟΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!
ΕΧΕΙ ΣΤΟ JUMBO ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΕΤ ΝΥΧΤΙΚΟ-ΡΟΜΠΑ!!ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΟΝΤΟ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΑΠΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΚΟΝΤΕΣ..ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΤΑ ΣΟΡΤΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΔΕΝ ΚΟΥΜΠΩΝΟΥΝ..ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΟΜΟΥΝ ΣΥΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ..ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΟΥΠΕΡΜΙΝΙ!!!
ΑΠΟ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΕΙΧΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΟ ΨΙΛΟ ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΣΑ ΛΟΛΙΤΑ!!
ΠΗΡΑ 2 ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO, 2 ΑΠΟ ΤΟ lidl..και 2 παντελονεσ απο ενα πανυγηρι...ποιοτικες αγορες ε??

Na fwrisoume oles mas ta rouxa mas ta palia k na sunantithoume...
tha exoume poli plaka...


 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 16 587529 xaxaxaxaxaaaaaa

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΠΟΥ ΦΟΒΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΩΡΟ?ΤΟ ΧΩ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΟ..

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
korina26 έγραψε:kai ego to apogeuma mporei na pao se kanena hm na do gia kamia pantelona kai kanena mplouzaki.

Axxx re korinaki m g des k g mas re mwro m....

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ναι ...!!!!!!!!!!!!!!
1 χρονο μιλαμε και 1 οχι.!!!!!1
Εμενα ο πατριος μου με μεγαλωσε...αυτον ειχα μπαμπα..αυτον ελεγα μπαμπα... τον ειχα μεγαλη αδυναμια...αλλα παει..τον χασαμε...
Γι αυτο και θελω τοσο να δωσω το ονομα του στον γιο μου!!!!!!αλλα ειπαμε...το παιδι μου θα εχει σπανιο ονομα! Πετριανος!!!!! Razz Razz Razz

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:Ναι ναι ...!!!!!!!!!!!!!!
1 χρονο μιλαμε και 1 οχι.!!!!!1
Εμενα ο πατριος μου με μεγαλωσε...αυτον ειχα μπαμπα..αυτον ελεγα μπαμπα... τον ειχα μεγαλη αδυναμια...αλλα παει..τον χασαμε...
Γι αυτο και θελω τοσο να δωσω το ονομα του στον γιο μου!!!!!!αλλα ειπαμε...το παιδι μου θα εχει σπανιο ονομα! Πετριανος!!!!! Razz Razz Razz

Etsi mpampades na mas lipoune agapoulla m...
Oso g ton patrio s autos tha pei PATERAS....
Pateras den einai o viologikos einai autos p se megalwnei...

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
danik έγραψε:ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!ΚΟΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!
ΕΧΕΙ ΣΤΟ JUMBO ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΕΤ ΝΥΧΤΙΚΟ-ΡΟΜΠΑ!!ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΟΝΤΟ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΑΠΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΚΟΝΤΕΣ..ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΤΑ ΣΟΡΤΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΔΕΝ ΚΟΥΜΠΩΝΟΥΝ..ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΟΜΟΥΝ ΣΥΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ..ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΟΥΠΕΡΜΙΝΙ!!!
ΑΠΟ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΕΙΧΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΟ ΨΙΛΟ ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΣΑ ΛΟΛΙΤΑ!!
ΠΗΡΑ 2 ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO, 2 ΑΠΟ ΤΟ lidl..και 2 παντελονεσ απο ενα πανυγηρι...ποιοτικες αγορες ε??

Na fwrisoume oles mas ta rouxa mas ta palia k na sunantithoume...
tha exoume poli plaka...


 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 16 587529 xaxaxaxaxaaaaaa


χαχαχαχα τι ωραια ιδεααα!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Demmy είδες κοπέλα μου τζάμπα αγχωνόσουν με την καμπύλη.όλα μια χαρά Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τζοαννουλίτα μου sexy mama σε φαντάζομαι με τα μποξεράκια του πέλλου σου χαχαχαχα εχω λίωσει Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dorela έγραψε:Demmy είδες κοπέλα μου τζάμπα αγχωνόσουν με την καμπύλη.όλα μια χαρά Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τζοαννουλίτα μου sexy mama σε φαντάζομαι με τα μποξεράκια του πέλλου σου χαχαχαχα εχω λίωσει Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Nai mwro m sexy verellaki eimai axxxx...

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτια εχει παρει το θεμα σημερα!!!!!!
χαΧαχαΧ φωτια!!!!!!!! αφησα και τις δουλειες( θα παω απογευμα τελικα) !!!!!!! θα ρθει ο αντρας μου και δεν θα χω κανει τιποτα!!!! θα πεταξω μια καρμποναρα να γινει μολις ερθει!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy σε ευχαριστουμε πολυ!!
dorelaki καλα κανετα αμα δεν κανουμε τωρα γουρουνιες ποτε θα κανουμε!!
χαχα Ειρηνη εγω σημερα ειχα επισκεψη απο τον "πατερα"..ααα μου εφτιαξε τη μερα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις