Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
594 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 594 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΤ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ...??ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΣ..ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ 1500 ΚΑΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 680 ΓΙΑ Φ.Τ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ 4ΚΛΙΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ

Ναι εχεις δικιο..θα παρω αυριο να ρωτησω!

1500??δεν εχουν τον θεο τους κ αυτοι ωρες ωρες...κ χωρια κανα 50ρικο που θα δινεις στις επισκεψεις...

Λογικα η αμοιβη του γιατρου ειτε σε φ.τ η καισαρικη ειναι ιδια ε?

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIA TR έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! Γύρισα και εγώ σπιτάκι μου, ξεκουράστηκα στην μανούλα μου. Εγώ σερνόμουν απο καναπέ σε καναπέ, η μανούλα μου φαγητά και ο μπαμπάς μου βόλτες με τον μικρό στο πάρκο. Αυτό είναι ξενιασιά...

Τα yutopar και εμένα μου φέρνουν ταχυκαρδίες και τρέμουλο, ο γιατρός μου είπε είναι μέσα στις φυσιολογικές του παρενέργειες...υπομονή.

Βλέπω απο συσπάσεις και άγχος καλά τα πάμε όλες μας!!!!

Γεια σου μαρακι!!!τι καλα που ξεκουραστηκες...θαλασσα να φανταστω δεν σου επιτρεπει ο γιατρος ??
Κ εγω Χαλκιδικη ημουν αλλα δεν βουτηξα..ουτε κ το ευχαριστηθηκα καθολου οπως ειπα.αλλα ουτε π με νοιαζει...ηρθα στο κρεβατακι μου την επεσα κ το μονο π θελω ειναι να ειναι καλα η μπεμπουλα μου...εξαλλου απο παρεα εχω εσας Very Happy Very Happy που με καταλαβαινετε καλυτερα απο οποιονδηποτε  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 215994

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια! Μετά απο προτροπή της dorela ήρθα κι εγώ στην παρέα σας! Με λένε Αφροδίτη και είμαι απο Θεσσαλονίκη. Είμαι στον 7ο μήνα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι που είναι κοριτσάκι! Σας έχω διαβάσει πολλές φορές μέχρι τώρα γιατί η αλήθεια είναι ότι μόνο κάποιος που περνάει ακριβώς τα ίδια με σένα σε καταλαβαίνει! Κι επίσης ανήκω κι εγώ στο κλαμπ του yutopar, για να μην αισθάνεστε μοναξιά! tongue

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! Μετά απο προτροπή της dorela ήρθα κι εγώ στην παρέα σας! Με λένε Αφροδίτη και είμαι απο Θεσσαλονίκη. Είμαι στον 7ο μήνα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι που είναι κοριτσάκι! Σας έχω διαβάσει πολλές φορές μέχρι τώρα γιατί η αλήθεια είναι ότι μόνο κάποιος που περνάει ακριβώς τα ίδια με σένα σε καταλαβαίνει! Κι επίσης ανήκω κι εγώ στο κλαμπ του yutopar, για να μην αισθάνεστε μοναξιά! tongue

Καλωσηρθες αφροδιτη Very Happy Very Happy
Εμενα με λενε Μαρια ..απο Θεσσαλονικη κ περιμενω κ εγω κοριτσακι  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 215994
Αυριο θα σε βαλουν τα κοριτσια κ στην λιστα μας ,εγω δεν ξερω να το κανω...ποτε εχεις ΠΗΤ
?

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς σας βρήκα Μαρία μου κι ευχαριστώ για την πρόσκληση! Κι εσ'υ κοριτσάκι; Τί καλά!!! Very Happy Κανονικά έχω ΠΗΤ 24/8. Αν και το βλέπω να έρχεται νωρίτερα!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Καλώς σας βρήκα Μαρία μου κι ευχαριστώ για την πρόσκληση! Κι εσ'υ κοριτσάκι; Τί καλά!!! Very Happy Κανονικά έχω ΠΗΤ 24/8. Αν και το βλέπω να έρχεται νωρίτερα!

Γιατι βρε να ερθει νωριτερα?κ εγω απο την αρχη αυτο σκεφτομαι οτι θα γεννησω νωριτερα αλλα
καλυτερη θερμοκοιτιδα απο την κοιλιτσα μας δεν εχει, οποτε πρεπει να προσεχουμε πολυ κ προπαντων να ξεκουραζομαστε κ ολα θα πανε καλα!

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν εννοώ πολύ νωρίτερα, εννοείται αυτό δεν το θέλω με τίποτα  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 534787 Αλλά επειδή όπως είπα και στο άλλο θέμα παίρνω yutopar κι έχω και το θέμα αυτό των κολικών, οι κολικοί προκαλούν πρόωρες συσπάσεις οπότε φαντάζομαι ότι όταν με το καλό μπω στο μήνα μου και τα σταματήσω δεν νομίζω ότι θα μπορέσω να τον πάρω όλο τον μήνα. Άντε να δούμε!!

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εσύ πότε έχεις ΠΗΤ; Γιατί νομίζεις ότι θα γεννήσεις νωρίτερα; Διαίσθηση ή έχεις κανένα θεματάκι κι εσύ;

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Εσύ πότε έχεις ΠΗΤ; Γιατί νομίζεις ότι θα γεννήσεις νωρίτερα; Διαίσθηση ή έχεις κανένα θεματάκι κι εσύ;

Εχω 17/8 αλλα τελευταια φορα μου ειπε οτι μπορει να ειναι κ 11/8 επειδη μου την βγαζει λιγο πιο μεγαλη στον υπερηχο.
Θεματακι δεν ειχα μεχρι προχθες που ξεκινησα και τα χαπια αλλα το λεω επειδη ηδη νιωθω το σωμα μου να εχει βαρυνει πολυ κ τις αντοχες μου να με εγκαταλειπουν κ δεν ξερω ποσο θα αντεξω χαχα Razz Razz Razz Razz

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Έχω ήδη αρχίσει να κουράζομαι απο το βάρος και γενικά δεν νοιώθω και πολύ ότι διανύω την 'ωραιότερη περίοδο' της ζωής μου! Μάλλον την πιο κουραστική! Ευτυχώς υπάρχει η σκέψη της μικρής μου που με κρατάει Very Happy

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Εχω 17/8 αλλα τελευταια φορα μου ειπε οτι μπορει να ειναι κ 11/8 επειδη μου την βγαζει λιγο πιο μεγαλη στον υπερηχο.
Θεματακι δεν ειχα μεχρι προχθες που ξεκινησα και τα χαπια αλλα το λεω επειδη ηδη νιωθω το σωμα μου να εχει βαρυνει πολυ κ τις αντοχες μου να με εγκαταλειπουν κ δεν ξερω ποσο θα αντεξω χαχα Razz Razz Razz Razz [/quote]

Πόσα κιλά είναι η μπουμπού σου τώρα;

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:
Εχω 17/8 αλλα τελευταια φορα μου ειπε οτι μπορει να ειναι κ 11/8 επειδη μου την βγαζει λιγο πιο μεγαλη στον υπερηχο.
Θεματακι δεν ειχα μεχρι προχθες που ξεκινησα και τα χαπια αλλα το λεω επειδη ηδη νιωθω το σωμα μου να εχει βαρυνει πολυ κ τις αντοχες μου να με εγκαταλειπουν κ δεν ξερω ποσο θα αντεξω χαχα Razz Razz Razz Razz

Πόσα κιλά είναι η μπουμπού σου τώρα;[/quote]

Πριν 2 βδομαδες ηταν 1 κιλο Shocked

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:
afroad έγραψε:
Εχω 17/8 αλλα τελευταια φορα μου ειπε οτι μπορει να ειναι κ 11/8 επειδη μου την βγαζει λιγο πιο μεγαλη στον υπερηχο.
Θεματακι δεν ειχα μεχρι προχθες που ξεκινησα και τα χαπια αλλα το λεω επειδη ηδη νιωθω το σωμα μου να εχει βαρυνει πολυ κ τις αντοχες μου να με εγκαταλειπουν κ δεν ξερω ποσο θα αντεξω χαχα Razz Razz Razz Razz

Πόσα κιλά είναι η μπουμπού σου τώρα;

Πριν 2 βδομαδες ηταν 1 κιλο Shocked [/quote]

Kι εμένα! 1050 γραμ. για την ακρίβεια! Κοπελάρες θα κάνουμε!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 215994

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Έχω ήδη αρχίσει να κουράζομαι απο το βάρος και γενικά δεν νοιώθω και πολύ ότι διανύω την 'ωραιότερη περίοδο' της ζωής μου! Μάλλον την πιο κουραστική! Ευτυχώς υπάρχει η σκέψη της μικρής μου που με κρατάει Very Happy

Καπως ετσι Very Happy ολοι μου λενε πως οταν θα ερθει το μωρο θα ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα αλλα ανυπομονωωω~~~
Ποσα κιλα εχεις παρει?

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! Μετά απο προτροπή της dorela ήρθα κι εγώ στην παρέα σας! Με λένε Αφροδίτη και είμαι απο Θεσσαλονίκη. Είμαι στον 7ο μήνα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι που είναι κοριτσάκι! Σας έχω διαβάσει πολλές φορές μέχρι τώρα γιατί η αλήθεια είναι ότι μόνο κάποιος που περνάει ακριβώς τα ίδια με σένα σε καταλαβαίνει! Κι επίσης ανήκω κι εγώ στο κλαμπ του yutopar, για να μην αισθάνεστε μοναξιά! tongue

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΕΙΜΑΙ Η ΤΖΟΑΝΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ 1ο ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΙ ΕΧΩ ΠΗΤ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ 25/8!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:
afroad έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! Μετά απο προτροπή της dorela ήρθα κι εγώ στην παρέα σας! Με λένε Αφροδίτη και είμαι απο Θεσσαλονίκη. Είμαι στον 7ο μήνα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι που είναι κοριτσάκι! Σας έχω διαβάσει πολλές φορές μέχρι τώρα γιατί η αλήθεια είναι ότι μόνο κάποιος που περνάει ακριβώς τα ίδια με σένα σε καταλαβαίνει! Κι επίσης ανήκω κι εγώ στο κλαμπ του yutopar, για να μην αισθάνεστε μοναξιά! tongue

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΕΙΜΑΙ Η ΤΖΟΑΝΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ 1ο ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΙ ΕΧΩ ΠΗΤ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ 25/8!!!


Που γυρνας μαρη τετοια ωρα ??? Razz Razz Razz  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 215994

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:
joan_55 έγραψε:ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΤ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ...??ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΣ..ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ 1500 ΚΑΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 680 ΓΙΑ Φ.Τ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ 4ΚΛΙΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ

Ναι εχεις δικιο..θα παρω αυριο να ρωτησω!

1500??δεν εχουν τον θεο τους κ αυτοι ωρες ωρες...κ χωρια κανα 50ρικο που θα δινεις στις επισκεψεις...

Λογικα η αμοιβη του γιατρου ειτε σε φ.τ η καισαρικη ειναι ιδια ε?

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΟΥΣ...ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΙ ΕΓΩ 1500????Ε ΟΧΙ ΡΕ ΓΜΤ ΓΙΑ 10ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ...ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΤΙ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΤΑ 1500ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ 3ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ+ΤΟ 50ΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΞΤΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΑΓΙΚΟ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΟΡΚΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΛΟΙ ΖΗΤΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΠΩΣ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.. Twisted Evil

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΠΙΤΙ!!ΑΠΤΙΣ 13/5 ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!
ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΑΡΑΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΝΙΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΛΙΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ!
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΠΤΟ ΚΩΛΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ...ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΞΥΠΝΙΑ??

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζοάννα καλώς σας βρήκα! Με το καλό το μωράκι σου!!! Μαζί είμαστε ε; Very Happy

Μαρία τα κιλά είναι μια πονεμένη ιστορία! Είμαι +9! Εσύ; Πεινάω πάρα πολύ ειδικά τελευταία παρόλο που έχω καούρες!
Crying or Very sad
Όσο για τους γιατρούς, ο δικός μου είτε για φ.τ είτε καισαρική θα πάρει 1200.
Για κλινική σκέφτομαι τη Βιοκλινική, το πακέτο των δύο ημερών που βγαίνει πιο φθηνά απο όλα

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!
ΜΗ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΙ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΑΝ ΘΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 654316  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 328109  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 328109

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΠΙΤΙ!!ΑΠΤΙΣ 13/5 ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!
ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΑΡΑΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΝΙΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΛΙΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ!
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΠΤΟ ΚΩΛΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ...ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΞΥΠΝΙΑ??

Χαχαχα βλεπω κ εσυ της υγιεινης διατροφης εισαι Razz γιατι πρηστηκες ομως??? ..αχ τυχερουλα πατε κ για ποτακι..εγω δεν εχω πιει καθολου σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη αντε να ηπια 2 μπυρες κ 1 κρασι κ σημερα πηγα να βαλω λιγο κρασακι κ ο καλος μου το πεταξε  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 311356  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 311356  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 311356
Αργα κοιμαμαι παντα..εχω βαρεθει να καθομαι πριν εκανα κ καμια δουλεια στο σπιτι περνουσε η ωρα ,τωρα δεν με αφηνει η μαμα μου τπτ λογω των συσπασεων κ εχω λαλησει Rolling Eyes

Οσο για τους γιατρους ψαξε για κανεναν αλλο..σιγουρα θα βρεις..τοσα ζητουσαν πριν την κριση τωρα που να τα βρουμε τρελλαθηκαν τελειως???
1500 ειναι πολλα...κ με 1000 να βρεις τουλαχιστον γλιτωνεις 5 κατοσταρικα κ μπορεις να παρεις κατι αλλο για το μωρο...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:
joan_55 έγραψε:ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΠΙΤΙ!!ΑΠΤΙΣ 13/5 ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!
ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΑΡΑΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΝΙΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΛΙΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ!
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΠΤΟ ΚΩΛΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ...ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΞΥΠΝΙΑ??

Χαχαχα βλεπω κ εσυ της υγιεινης διατροφης εισαι Razz γιατι πρηστηκες ομως??? ..αχ τυχερουλα πατε κ για ποτακι..εγω δεν εχω πιει καθολου σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη αντε να ηπια 2 μπυρες κ 1 κρασι κ σημερα πηγα να βαλω λιγο κρασακι κ ο καλος μου το πεταξε  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 311356  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 311356  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 311356
Αργα κοιμαμαι παντα..εχω βαρεθει να καθομαι πριν εκανα κ καμια δουλεια στο σπιτι περνουσε η ωρα ,τωρα δεν με αφηνει η μαμα μου τπτ λογω των συσπασεων κ εχω λαλησει Rolling Eyes

Οσο για τους γιατρους ψαξε για κανεναν αλλο..σιγουρα θα βρεις..τοσα ζητουσαν πριν την κριση τωρα που να τα βρουμε τρελλαθηκαν τελειως???
1500 ειναι πολλα...κ με 1000 να βρεις τουλαχιστον γλιτωνεις 5 κατοσταρικα κ μπορεις να παρεις κατι αλλο για το μωρο...

ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΓΕΙΗΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ +11!!ΧΑΧΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ REDBULL ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΦΗΝΕΙ Κ ΠΙΝΩ ΕΝΑ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΠΤ..ΣΚΕΨΟΥ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ!ΑΣΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..ΑΡΑΞΕ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΠΑΣ Κ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΠΤ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΩ ΠΑΛΙ ΤΕΛΟΣ ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΞΑΝΑΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 679259  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 679259

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στο τελος θα γεννησουμε στο σπιτι με μαια οπως ειπε η danik χαχαχα

Εννοειται οτι δεν κανει να πινουμε αλλα λιγο κρασακι μια στο τοσο μεχρι κ ο γιατρος το επιτρεπει..εγω η καημενη ουτε καφε δεν πινω κ redbul κ τετοια τα σιχαινομαι...η κομμωτρια μου π ηταν εγκυος πριν λιγο καιρο επινε σχεδον καθε μερα ενα ποτηρι κοκκινο κρασι...
παν μετρον αριστων ..ειναι το καλυτερο

Καλο βραδυ να εχουμε ολες..παω να κανω το ντουζακι μου να πασαλειφτω με τις κρεμες κ να ξαπλωσω μπας κ κοιμηθω καμια φορα  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 850933

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 35468  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 35468  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 35468

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΡΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ..ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΔΡΟΜΟ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 417472

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera.......  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 28 438696

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις