Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zigizomai kai moni mou kai sto giatro den mporo na perimeno toso kairo pou kano na pao anxonomai thelo na do ti pira.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Egw mono otan paw giatro re agapi m...
Palia wmos kathe ma kathe mera zugizomouna... Very Happy

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!! Αύριο τελευταία μέρα στη δουλειά!!!!! Δεν περνούσε η ώρα σήμερα, πόσο μάλλον αύριο!!!!!

Πήγαμε στο γιατρό χθες, η μικρή μας έβαλε 400γρ αλλά πάλι είναι μικρή, είναι 1 μήνα μικρότερη και η μήτρα μου το ίδιο. Σήμερα θα κάνω 2 κορτιζόνες να για να βοηθήσουμε τα πνευμόνια του μήπως και χρειαστεί να βγει νωρίτερα και σε 1 βδομάδα doppler και καρυοτοκογράφημα για κάθε 10 μέρες. Θα προσπαθήσουμε να την κρατήσουμε μέχρι 37 εβδομάδες. Ο γιατρός μου κάθε βδομάδα θα με παρακολουθεί, ε, με τόσο τρέξιμο δεν θα αφήσουμε να μας πάθει τίποτα. Αν είναι να το πάρουμε κάτω απο 2500γρ θα κάνουμε καισαρική και μάλλον θα πάμε Διαβαλκανικό που έχει καλύτερες θερμοκοιτίδες με πιο πολλές βαθμίδες.
....Φυσικά και δεν κοιμήθηκα το βράδυ... pale pale

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARIA TR έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! Αύριο τελευταία μέρα στη δουλειά!!!!! Δεν περνούσε η ώρα σήμερα, πόσο μάλλον αύριο!!!!!

Πήγαμε στο γιατρό χθες, η μικρή μας έβαλε 400γρ αλλά πάλι είναι μικρή, είναι 1 μήνα μικρότερη και η μήτρα μου το ίδιο. Σήμερα θα κάνω 2 κορτιζόνες να για να βοηθήσουμε τα πνευμόνια του μήπως και χρειαστεί να βγει νωρίτερα και σε 1 βδομάδα doppler και καρυοτοκογράφημα για κάθε 10 μέρες. Θα προσπαθήσουμε να την κρατήσουμε μέχρι 37 εβδομάδες. Ο γιατρός μου κάθε βδομάδα θα με παρακολουθεί, ε, με τόσο τρέξιμο δεν θα αφήσουμε να μας πάθει τίποτα. Αν είναι να το πάρουμε κάτω απο 2500γρ θα κάνουμε καισαρική και μάλλον θα πάμε Διαβαλκανικό που έχει καλύτερες θερμοκοιτίδες με πιο πολλές βαθμίδες.
....Φυσικά και δεν κοιμήθηκα το βράδυ... pale pale

Agapoulla m kali o theos mazi sas...
Auto p anafereis einai sovaro...
Den mporite aspoume na afisete to mwro mesa s g na megalwsei swsta k kanonika k na erthei opote thelisei???

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:
Agapoulla m kali o theos mazi sas...
Auto p anafereis einai sovaro...
Den mporite aspoume na afisete to mwro mesa s g na megalwsei swsta k kanonika k na erthei opote thelisei???

Αυτό προσπαθούμε, όσο το βλέπουμε να αναπτύσεται το αφήνουμε και το παρακολουθούμε στενά, όταν φτάσουμε στις 37-38 εβδομάδες δεν υπαρχει, λέει, λόγος να ρισκάρουμε κάποιον εμβρυικό θάνατο, γιαυτό και η τόση παρακολούθηση. Άσε που έχω και αιματολογικό πρόβλημα και η αιματολόγος μου λέει στις 38 βδομάδες.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARIA TR έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
Agapoulla m kali o theos mazi sas...
Auto p anafereis einai sovaro...
Den mporite aspoume na afisete to mwro mesa s g na megalwsei swsta k kanonika k na erthei opote thelisei???

Αυτό προσπαθούμε, όσο το βλέπουμε να αναπτύσεται το αφήνουμε και το παρακολουθούμε στενά, όταν φτάσουμε στις 37-38 εβδομάδες δεν υπαρχει, λέει, λόγος να ρισκάρουμε κάποιον εμβρυικό θάνατο, γιαυτό και η τόση παρακολούθηση. Άσε που έχω και αιματολογικό πρόβλημα και η αιματολόγος μου λέει στις 38 βδομάδες.

Ax re agapi m...
Makari na kalitereusoun ta pragmata...
O theos mazi sas...
Na ksekourazesai oso mporeis...
K na trweis sunexeia...

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Έχω στις ταχείες κλίσεις του κινητού μου τον γιατρό και το τηλ στο χέρι συνέχεια.
Είμαστε αισιόδοξοι!!! Και κάνουμε υπομονή...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου, πώς είσαστε; Δεν βλέπω να πετάει η ομάδα! Τί σας έπιασε βρε καημενάκια μου με τους εμετούς; Μακάρι να σας περάσει γρήγορα, σας λυπάμαι που ταλαιπωρείστε σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη. Crying or Very sad
Εγώ ευτυχώς μόνο καούρες έχω αλλά πολύ πράμα ρε παιδί μου!!!
Ιωάννα μου μια χαρά κούκλα θα σαι μην ανησυχείς! Wink
Έφτασα αισίως τα +10 κι εγώ  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 34 534787
Ο γιατρός θα με σκοτώσει! Γίνεται να πάρω μέχρι 15 λέτε μέχρι το τέλος; Και άραγε ακόμη καλύτερα γίνεται να μη βάλω άλλα μέχρι το τέλος ή δεν παίζει κάτι τέτοιο;
Μαράκι μου όλα θα πάνε καλά! Να σκέφτεσαι θετικά μόνο και να προσέχεις τον εαυτό σου και το μπεμπάκι σου! Θα σου στέλνουμε θετική ενέργεια να πάνε όλα τέλεια!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 34 417472

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου, πώς είσαστε; Δεν βλέπω να πετάει η ομάδα! Τί σας έπιασε βρε καημενάκια μου με τους εμετούς; Μακάρι να σας περάσει γρήγορα, σας λυπάμαι που ταλαιπωρείστε σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη. Crying or Very sad
Εγώ ευτυχώς μόνο καούρες έχω αλλά πολύ πράμα ρε παιδί μου!!!
Ιωάννα μου μια χαρά κούκλα θα σαι μην ανησυχείς! Wink
Έφτασα αισίως τα +10 κι εγώ  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 34 534787
Ο γιατρός θα με σκοτώσει! Γίνεται να πάρω μέχρι 15 λέτε μέχρι το τέλος; Και άραγε ακόμη καλύτερα γίνεται να μη βάλω άλλα μέχρι το τέλος ή δεν παίζει κάτι τέτοιο;
Μαράκι μου όλα θα πάνε καλά! Να σκέφτεσαι θετικά μόνο και να προσέχεις τον εαυτό σου και το μπεμπάκι σου! Θα σου στέλνουμε θετική ενέργεια να πάνε όλα τέλεια!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 34 417472

Ευχαριστώ πολύ!! Μην σε αγχώνουν τα κιλά, μόλις γεννήσεις με το καλό, λίγο ο θηλασμός, λίγο το τρέξιμο με το μωρό και θα τα χάσεις γρήγορα.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpenw ki feugw sunexws...
Afroditi m den einai tpt ta + 10 agapi...
Ase na paw aurio giatro na doume posa eimai egw... Very Happy

Posa kila eisouna gennika prin apo tin egkumwsini...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακάρι Μαρία μου το έχω πολύ άγχος!
Ιωάννα μου ξεκίνησα με παραπάνω κιλά ήδη λόγω υποθυρεοειδισμού. Έβαλα 10 κιλά σε 2 χρόνια γιατί δεν μπορούσα να το ρυθμίσω και μου έκατσε καπάκι και η εγκυμοσύνη. Ξεκίνησα 80 κιλά κι έχω φτάσει 90 Shocked

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:Μακάρι Μαρία μου το έχω πολύ άγχος!
Ιωάννα μου ξεκίνησα με παραπάνω κιλά ήδη λόγω υποθυρεοειδισμού. Έβαλα 10 κιλά σε 2 χρόνια γιατί δεν μπορούσα να το ρυθμίσω και μου έκατσε καπάκι και η εγκυμοσύνη. Ξεκίνησα 80 κιλά κι έχω φτάσει 90 Shocked

Den mpirazei kali m mwlis gennisoume tha ksekinisoume oles mazi mia kali diaita...x.x.x...
Exeis f/b???

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARIA TR έγραψε:
Έχω στις ταχείες κλίσεις του κινητού μου τον γιατρό και το τηλ στο χέρι συνέχεια.
Είμαστε αισιόδοξοι!!! Και κάνουμε υπομονή...

Kala kaneis maria m kala kaneis....

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:
afroad έγραψε:Μακάρι Μαρία μου το έχω πολύ άγχος!
Ιωάννα μου ξεκίνησα με παραπάνω κιλά ήδη λόγω υποθυρεοειδισμού. Έβαλα 10 κιλά σε 2 χρόνια γιατί δεν μπορούσα να το ρυθμίσω και μου έκατσε καπάκι και η εγκυμοσύνη. Ξεκίνησα 80 κιλά κι έχω φτάσει 90 Shocked

Den mpirazei kali m mwlis gennisoume tha ksekinisoume oles mazi mia kali diaita...x.x.x...
Exeis f/b???

Το θετικό είναι ότι είμαι και 1.75 και δεν μοιάζω με μπαουλοντίβανο ακόμη αλλά μπορώ να πω ότι το μόνο που με χάλασε όταν έμαθα ότι ήμουν έγκυος ήταν τα κιλά. Να ναι καλά βέβαια τα μπεμπάκια μας, αυτό είναι το πιο σημαντικό!
Fb έχω αλλά δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα είναι η αλήθεια. Ούτε φωτογραφίες βάζω να φανταστείς ούτε τίποτα!
Εσύ Ιωάννα μου δεν έχεις να ανησυχείς για τα κιλά καθόλου! Όσα και να έβαλες μια χαρά σταλίτσα μου φαίνεσαι!
Κι εσύ το ίδιο Μαρία!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
afroad έγραψε:Μακάρι Μαρία μου το έχω πολύ άγχος!
Ιωάννα μου ξεκίνησα με παραπάνω κιλά ήδη λόγω υποθυρεοειδισμού. Έβαλα 10 κιλά σε 2 χρόνια γιατί δεν μπορούσα να το ρυθμίσω και μου έκατσε καπάκι και η εγκυμοσύνη. Ξεκίνησα 80 κιλά κι έχω φτάσει 90 Shocked

Den mpirazei kali m mwlis gennisoume tha ksekinisoume oles mazi mia kali diaita...x.x.x...
Exeis f/b???

Το θετικό είναι ότι είμαι και 1.75 και δεν μοιάζω με μπαουλοντίβανο ακόμη αλλά μπορώ να πω ότι το μόνο που με χάλασε όταν έμαθα ότι ήμουν έγκυος ήταν τα κιλά. Να ναι καλά βέβαια τα μπεμπάκια μας, αυτό είναι το πιο σημαντικό!
Fb έχω αλλά δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα είναι η αλήθεια. Ούτε φωτογραφίες βάζω να φανταστείς ούτε τίποτα!
Εσύ Ιωάννα μου δεν έχεις να ανησυχείς για τα κιλά καθόλου! Όσα και να έβαλες μια χαρά σταλίτσα μου φαίνεσαι!
Κι εσύ το ίδιο Μαρία!

OU poli psili eisai agapoulla m...
Egw,,,egw eimai 1,49 hahahahahaha...
k egw anxwthika otan ematha oti eimouna egkuws g ta kila...
Wmos pisteuw o theos kserei ti kanei...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έχεις δίκιο πουλάκι μου! Τα μωράκια είναι ευλογία, όλα τα άλλα θα τα βρούμε! Αλλά να γυναίκες είμαστε κι εμείς θα μας ενδιαφέρει η εμφάνιση όπως και να το κάνουμε! Πρώτα ο Θεός αφού γεννήσουμε ξανά ραντεβού για τον νέο αγώνα μας! Να έχουμε παρεούλα τουλάχιστον για υποστήριξη!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 34 654316

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:Έχεις δίκιο πουλάκι μου! Τα μωράκια είναι ευλογία, όλα τα άλλα θα τα βρούμε! Αλλά να γυναίκες είμαστε κι εμείς θα μας ενδιαφέρει η εμφάνιση όπως και να το κάνουμε! Πρώτα ο Θεός αφού γεννήσουμε ξανά ραντεβού για τον νέο αγώνα μας! Να έχουμε παρεούλα τουλάχιστον για υποστήριξη!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 34 654316

Sigoura tha exoume i mia tin alli... Very Happy
Egw wmos eimai k poli austiri me ton eauto m...
Poso etwn eisai afroditi m???

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ είμαι Ιωάννα μου γι'αυτό υποφέρουμε περισσότερο! Αν είσαι και λίγο ζαμαν φου είσαι πιο ευτυχισμένος! Είμαι 25, εσύ;

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:Κι εγώ είμαι Ιωάννα μου γι'αυτό υποφέρουμε περισσότερο! Αν είσαι και λίγο ζαμαν φου είσαι πιο ευτυχισμένος! Είμαι 25, εσύ;

Eimai 27 agapoulla m...

Prin minw egkuws eimouna 41 kila k tora prepei na exw ginei guro sta 54 kila...
Ton proigoumeno mina eimouna + 11 dld 52 kila...
Aurio tha zugistw k na mpw na sas pw ta nea...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="joannoua3"]
afroad έγραψε:Κι εγώ είμαι Ιωάννα μου γι'αυτό υποφέρουμε περισσότερο! Αν είσαι και λίγο ζαμαν φου είσαι πιο ευτυχισμένος! Είμαι 25, εσύ;

Eimai 27 agapoulla m...

Prin minw egkuws eimouna 41 kila k tora prepei na exw ginei guro sta 54 kila...
Ton proigoumeno mina eimouna + 11 dld 52 kila...
Aurio tha zugistw k na mpw na sas pw ta nea...
[/quote

Ήσουν αδυνατούλα όμως βρε ψυχή μου, λογικό να έχεις βάλει κιλά. Μην ανησυχείς καθόλου, μια χαρά θα είσαι!
Θα δείτε και την μπουμπού αύριο; Μπράβο σου πάντως! Είσαι ακόμη κοριτσάκι και θα έχεις 3 παιδάκια! Τί καλά! Να τα χαίρεστε!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Euxaristw kali m na se kala...

Nai o giatros eipen na min anisixw katholou g ta kila afou meta ta xanw...

Naiiiiiiiiiiii tha doume tin mikri mas k panta pigenoume oikogeneiakos k xerwnte k ta mwra m...
Ate k akomi liges meres k tha kratame oles ta ninakia mas...

Alitheia esu posa mwra theleis??? Very Happy

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:Euxaristw kali m na se kala...

Nai o giatros eipen na min anisixw katholou g ta kila afou meta ta xanw...

Naiiiiiiiiiiii tha doume tin mikri mas k panta pigenoume oikogeneiakos k xerwnte k ta mwra m...
Ate k akomi liges meres k tha kratame oles ta ninakia mas...

Alitheia esu posa mwra theleis??? Very Happy

Με το καλό μωρέ, μακάρι να ναι όλα τέλεια!!! Very Happy
Ιωάννα μου καλύτερα να μην σου απαντήσω σε αυτή την ερώτηση εν μέσω εγκυμοσύνης γιατί έχω σκάσει λίγο και μόνο η σκέψη κι άλλου παιδιού αυτή τη στιγμή μου φέρνει πανικό! Γενικά προέρχομαι απο σόι που κάνουν 3 παιδιά ο καθένας και που τα θέλουν πολύ. Ας έρθει με το καλό το πρώτο και αν ξεπεταχτεί μπορεί να ξαναθέλω ένα μπεμπάκι! Η εγκυμοσύνη μου δεν ήταν και προγραμματισμένη και μου ήρθε ξαφνικό!
Πες μου ότι θέλεις κι άλλα εσύ!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
To lipon mwlis gennisa ton gio m to 2008 me afisen egkuws o antras m pali, meta apo 3 mines...
Otan gennisa tin kori m to 2009, meta apo kati mines me afisen egkuws o antras m pali, wmos to exasa to ninaki ekeino apo megali stenaxwria epidi eixa xasei ton papa m...
E k pali to 2011 me afisen egkuws o antras m k katalaveis kali m...
O antras m leei na gennisw k na kanoume allo ena mwraki...
Wmos den dexome k tha prosexw para poli...
Eilikrina den kserw ti na kanw???
Menw poli eukola egkuws...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:To lipon mwlis gennisa ton gio m to 2008 me afisen egkuws o antras m pali, meta apo 3 mines...
Otan gennisa tin kori m to 2009, meta apo kati mines me afisen egkuws o antras m pali, wmos to exasa to ninaki ekeino apo megali stenaxwria epidi eixa xasei ton papa m...
E k pali to 2011 me afisen egkuws o antras m k katalaveis kali m...
O antras m leei na gennisw k na kanoume allo ena mwraki...
Wmos den dexome k tha prosexw para poli...
Eilikrina den kserw ti na kanw???
Menw poli eukola egkuws...

Πωπω τόση αγάπη ο άντρας σου για τα παιδάκια; Μπράβο! Βασικά καλό θα ήταν όντως να προσέχεις γιατί 3 γέννες η μία πίσω απο την άλλη δεν είναι και για τον οργανισμό καλό, να προλάβεις να ξεκουραστείς λιγάκι! Αντισυλληπτικά δεν τα σκέφτεσαι; Εγώ έτσι λέω να κάνω μετά γιατί άμα πάρεις φόρα δεν σταματάς!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:
joannoua3 έγραψε:To lipon mwlis gennisa ton gio m to 2008 me afisen egkuws o antras m pali, meta apo 3 mines...
Otan gennisa tin kori m to 2009, meta apo kati mines me afisen egkuws o antras m pali, wmos to exasa to ninaki ekeino apo megali stenaxwria epidi eixa xasei ton papa m...
E k pali to 2011 me afisen egkuws o antras m k katalaveis kali m...
O antras m leei na gennisw k na kanoume allo ena mwraki...
Wmos den dexome k tha prosexw para poli...
Eilikrina den kserw ti na kanw???
Menw poli eukola egkuws...

Πωπω τόση αγάπη ο άντρας σου για τα παιδάκια; Μπράβο! Βασικά καλό θα ήταν όντως να προσέχεις γιατί 3 γέννες η μία πίσω απο την άλλη δεν είναι και για τον οργανισμό καλό, να προλάβεις να ξεκουραστείς λιγάκι! Αντισυλληπτικά δεν τα σκέφτεσαι; Εγώ έτσι λέω να κάνω μετά γιατί άμα πάρεις φόρα δεν σταματάς!

Agapi eimai enantio sta antisilliptika ta fwvame...
Eipa profilaxtika k kanei...
Den paei allo...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις