Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
402 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 402 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατί είσαι ενάντιον;

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Epidi gennika fwvame tin xrisi farmakon... Very Happy

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:Epidi gennika fwvame tin xrisi farmakon... Very Happy

Μη φοβάσαι καλή μου! Συζήτησέ το αν θέλεις και με τον γιατρό σου μετά και σκέψου το!
Μόλις με πήρε τηλέφωνο και ο γιατρός μου. Έχω ουρολοίμωξη τελικά και πρέπει να πάρω αντιβίωση και υπόθετα Crying or Very sad
Ελπίζω να μην έχει πρόβλημα το μωράκι μου Crying or Very sad

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Epidi gennika fwvame tin xrisi farmakon... Very Happy

Μη φοβάσαι καλή μου! Συζήτησέ το αν θέλεις και με τον γιατρό σου μετά και σκέψου το!
Μόλις με πήρε τηλέφωνο και ο γιατρός μου. Έχω ουρολοίμωξη τελικά και πρέπει να πάρω αντιβίωση και υπόθετα Crying or Very sad
Ελπίζω να μην έχει πρόβλημα το μωράκι μου Crying or Very sad

ASe k otan gennisw tha t milisw g auto to thema...
OUroloimoksi agapi m nomizw den einai tpt,,,to pathenoun arketes stis egkumwsini akousa...
Ti s eipen akrivos o giatros???

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωάννα μου συγγνώμη που δεν απάντησα, με πήρε η μαμά μου που ανησύχησε η καημένη κι έπρεπε να την καθησυχάσω, καταλαβαίνεις! Μανούλες! Smile
Ο γιατρός με είχε προειδοποιήσει ότι μπορεί να μου συμβεί αφού τα νεφρά μου δεν είναι στην καλύτερη κατάσταση. Είναι και ασυμπτωματική και δεν το κατάλαβα! Πήρα τη γενική ούρων κι εκεί φάνηκε. 10 μέρες θα πάρω αγωγή και βλέπουμε. Μα όλα στην εγκυμοσύνη πρέπει να συμβούν;
Εύχομαι να έχεις πολύ καλά νέα αύριο και να είστε τέλεια μαμά και κόρη! Περιμένουμε νέα!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 35 417472

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera paraioulla m kali...
P eiste gt xanneste???

Simera apogeuma exoume giatro k meta to vradu xorosperida yioupiii...
K aurio einai ta hens party tis filis m...
x.x.x.

G mpite na poume kamia kouventoulla... Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannoua3 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:ομορφη μου εδωσε μου κατι χαπια αλλα δεν τα επινα γιατι μου ειπε μονο αν ειναι αναγκη.. εσυνηθισα μωρο μου.. ναι απο την αρχη κανω εμετους αλλα τελευταια ειχε μερες που δεν εκανα ευτυχως!!
βεβαια παλε τρωω γιατι πεινω αν δε φαω.. φαι οχι τοσο αλλα φρουτα και εγω, τοστακια, παγωτο κτλ. πραγματα που δε με αναουλιαζουν γενικα..
προσπαθα να τρως και κρεμουλες εμενα με βοηθουν και γενικα πραγματα γλυκα αλλα οχι βαρετα..

Gennika se auti tin egkumwsini re agapi den trw gluka oute pagoto oute tpt apo auta ta wraia... Very Happy
Oso g kremoulla ti kremoulla ennoeis???
Fari laxte agapi???
Makari na s fugoune oi palio emetoi gt en asximo polla...

ομορφη μου ναι!! φαρι λακτε. δοκιμασες;
σημερα επαθ οπως εσενα εκτες. ξυπνησα εφαα πρωινο που πεινουσα πολυ και τα εβγαλα ολα. ουφφφφφ...
αγαπη μα δεν τρωεις παγωτα; εν τα πεθυμας; Very Happy Very Happy

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera, ola kala tha pane maria mou min anxonese kai se liges vdomades tha exeis to moraki agalia, kala apotelesmata kai se sena ioanna mou.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poli isixia simera koritsia, pou pigate oles?

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα αγαπουλες!
Mαρακι μου υπομονη!!!! ενα μηνα υπομονη και συ και το μωρακι!!!!! και ειμαι σιγουρη ολα θα πανε καλα!!!!!! <3 ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!
Εγω κοριτσια εχθες πηγα στον γιατρο...εγκεφαλικο με τα κιλα... + 12 ειμαι!!!! θα κοιταξω με νυχια και με δοντια να μην ξεπερασω τα 15 !!!!πως θα γινει δεν ξερω... ο μπεμπης μας ειναι 1.800 γρ. σε 1 μηνα πηρε 1 ολοκληρο κιλο!!!!! απο δω και περα πολυ προσοχη!!!! να κοψω τις λιγουρες μου δεν παιζει!!!!θα πεθανω!!! πινω 2 ποτηρια γαλα σιγουρα και 1 χυμο η 2-3 φρουτα και 1 σαλατα αυτα ειναι τα στανταρ! και απο κει και περα οτι τραβαει η ορεξη μου και μετραω θερμιδες.. δεν εχω ουτε καουρες ουτε αναγουλες ουτε τιποτα ..μονο μεγαλη λιγουρα! μαμωτο!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 35 679259 ~ Razz
Αχ κοριτσια μου...εχθες στον υπερηχο..κοιμοταν ο γλυκος μου..και πιπιλουσε το δαχτυλακι του! <3 θα τρελαθω!!!!!!! εσεις πως ειστε?Joannoua εισαι καπως καλυτερα με αναγουλες???

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
telika oti kai na kanoume ta kila mpenoun, gi'auto as apolausoume kai ligo to fagito.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορινα μου...αστα!!!! Μπαινουν για πλακα! και να φανταστεις δεν τρωω και ανεξελεκτα!!!!!!ενταξει ατασταλιες κανω πολλες ! εχω τρελες λιγουρες!!!!!κι ολο λιχουδιες θελω!!!χαχαχ αλλα τωρα θελω να προσεξω!!!!!!! ειμαι 69 κιλα!!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Καλημερα αγαπουλες!
Mαρακι μου υπομονη!!!! ενα μηνα υπομονη και συ και το μωρακι!!!!! και ειμαι σιγουρη ολα θα πανε καλα!!!!!! <3 ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!
Εγω κοριτσια εχθες πηγα στον γιατρο...εγκεφαλικο με τα κιλα... + 12 ειμαι!!!! θα κοιταξω με νυχια και με δοντια να μην ξεπερασω τα 15 !!!!πως θα γινει δεν ξερω... ο μπεμπης μας ειναι 1.800 γρ. σε 1 μηνα πηρε 1 ολοκληρο κιλο!!!!! απο δω και περα πολυ προσοχη!!!! να κοψω τις λιγουρες μου δεν παιζει!!!!θα πεθανω!!! πινω 2 ποτηρια γαλα σιγουρα και 1 χυμο η 2-3 φρουτα και 1 σαλατα αυτα ειναι τα στανταρ! και απο κει και περα οτι τραβαει η ορεξη μου και μετραω θερμιδες.. δεν εχω ουτε καουρες ουτε αναγουλες ουτε τιποτα ..μονο μεγαλη λιγουρα! μαμωτο!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 35 679259 ~ Razz
Αχ κοριτσια μου...εχθες στον υπερηχο..κοιμοταν ο γλυκος μου..και πιπιλουσε το δαχτυλακι του! <3 θα τρελαθω!!!!!!! εσεις πως ειστε?Joannoua εισαι καπως καλυτερα με αναγουλες???


are ti paidaro tha kaneis!!ontws poly megalos!!ftou ftou!!
kai egw prospatho na proseksw tin diatrofi moy...ypomoni mwre 2 mines emeinan..makari na ta kataferoyme kai na min perasoyme ta 15!!tespsa kala na eimaste!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kala kai ego prosexo kai den troo kai vradino mono an pinaso kanena frouto i giaourti alla kai pagoto kai kanena gliko tha fao pou kai pou egies eimaste mono na steroumaste den kanei.

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κούκλες! Εγώ έχω ραντεβού με το γιατρό την Τρίτη που μας έρχεται, οπότε και θα ζυγιστώ! Δε νομίζω να πήρα και πολύ βάρος, αλλά δεν μπορώ να υπολογίσω γιατί μου φαίνεται ότι η κοιλιά μου φούσκωσε πολύ απότομα (μέχρι πριν από κανένα μήνα δε φαινόταν καν οτι είμαι έγκυος να φανταστείτε...) και την αισθάνομαι πολύ βαριά... Very Happy

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nικη ποιους 2 μηνες!!!! σε 1 μηνα να ξεκινησω να χω το νου μου ειπε ο γιατρος!!!!!σε 6 βδομαδες μπαινουμε στον μηνα μας!!!!!!! το τι περπατημα θα ριξω δεν λεγεται!!!! να μην παρω ολο τον μηνα! μακαρι να γεννησω τελη ιουλιου!!!!!!εκει στις 37 εβδομαδες!!!!!
Νικη εκτος απο μεγαλοσωμος ειναι και λιγο κεφαλας! χαΧαΧαΧ!!!! μεγαλο κεφαλι!!!! εμοιασε στον μπαμπα!!!!!!πιπιλουσε το δαχτυλο του ο σκατουλης!!!!!!! με συγκινησε βρε κοριτσια... <3

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kkkk έγραψε:Γεια σας κούκλες! Εγώ έχω ραντεβού με το γιατρό την Τρίτη που μας έρχεται, οπότε και θα ζυγιστώ! Δε νομίζω να πήρα και πολύ βάρος, αλλά δεν μπορώ να υπολογίσω γιατί μου φαίνεται ότι η κοιλιά μου φούσκωσε πολύ απότομα (μέχρι πριν από κανένα μήνα δε φαινόταν καν οτι είμαι έγκυος να φανταστείτε...) και την αισθάνομαι πολύ βαριά... Very Happy
Και γω βρε Κατερινα μου δεν ξερω που τα πηρα!!!! μικρη κοιλια εχω σχετικα,πωπος ενταξει μεγαλωσε αλλα οχι τοσο πολυ! και μολις φαω αισθανομαι και γω αμονι! τις αλλες ωρες ομως δεν αισθανομαι και τοσο βαρια.. ειναι ωρες που δεν νιωθω καν εγκυος!!!!! δεν πιστευω να χεις παρει πολλα επειδη αισθανεσαι βαρια.. απλα πηρε βαρος το μωρο η μπορει να αλλαξε θεση..

868 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 35 Empty ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Παρ Ιουν 08, 2012 4:28 am

MPAKATOULA

MPAKATOULA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΛΥΚΗΤΑΤΕΣ!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 29/8 ΚΑΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 21 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! Very Happy

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MPAKATOULA έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΛΥΚΗΤΑΤΕΣ!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 29/8 ΚΑΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 21 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! Very Happy
Γεια σου Μπακατουλα!!! Επρεπε να μπεις νωριτερα βρε !!!! να τα λεγαμε και πιο πολυ!!!!!! Καλη συνεχεια να χεις στην εγκυμοσυνη σου! με το καλο!!!!!καλοσωρισες!!!!!! <3 τωρα περιμενεις αγορακι η κοριτσακι?

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς ήρθες!!! Με το καλό και το δικό σου μωράκι!!!! Να μπαίνεις να τα λέμε...όλες εδώ μια συμμορία είμαστε  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 35 328109

MPAKATOULA

MPAKATOULA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ!!!!ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΒΓΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΘΗΡΙΑΚΙ ΜΟΥ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΜΠΑΚΑΤΟΥΛΑ!!
ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!ΠΩΣ ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ 2!!ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΚΕΦΑΛΑ!!ΠΩΣ ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΩΡΑ!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΑΣ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΕΝΑΤΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ!!!
ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΩΡΑ!!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 10/8!!ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΧΑΧΑ!!
ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΙΑ...ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΚΡΑΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΑΣΟΥΝ..ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ!!ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 4ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΣΑ ΝΑ ΜΕΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΤΡΟΥΜΦΟΧΩΡΙΟ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΡΟΔΙΝΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ...ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΒΗΘΕΙ ΟΛΟΙ..ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΙ...

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Κ ΕΓΩ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΙΣ 26/8/12...Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ...

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια μου!!!πως χερομαι που εχουμε καινουριες εγκυουλες στην παρεουλα μας...καλωσηρθες Μπακατουλα και Πηνελοπη κ με το καλο τα μωρακια σας!!!

Που ειστε οι υπολοιπες ..φυγατε??Εχω κατι νευρα σημερα ρε κοριτσια ,με το παραμικρο στραβωνω..λετε να ειναι απο τις ορμονες??
Νικη μου τι κανεις κοριτσακι μου...εισαι καλυτερα με την γαστρεντεριτιδα?
Ειρηνη φτου φτουυυ τι μεγαλο μπεμπε!!!αρα τα κιλα τα πηρε το μωρο οχι εσυ,μην αγχωνεσαι Razz
Τζοανουα περιμενουμε τα νεα απτην μπεμπα σου..κ απτα κιλα σου εννοειται Very Happy


Παω με τον καλο μου να συναντησουμε την παρεουλα μας που πηγανε να δουνε την Ελλαδα στο euro!!


Φιλακιααα στα νινακια σας  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 35 35468  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 35 35468  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 35 35468

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
phneloph έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Κ ΕΓΩ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΙΣ 26/8/12...Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ...

Ολες αγχωμενες ειμαστε κοριτσακι μου...εισαι κ μικρουλα 21 χρονων?? Shocked
Για τι ακριβως αγχωνεσαι,για την γεννα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις