Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
559 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 559 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεραααααααααααα!!!!!!!!!!!!
Σοφουλι μ αρεσουν αυτες οι ανατροπες!!!!!!!!! Ειναι ωραιες εκπληξεις!!!!!!!! <3

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια!!τι ωραια και αλλη μπουμπου στη λιστα!!!
περασα ενα εφιαλτικο βραδυ εβλεπα οτι εδινα πανελληνιες εκθεση..τοσα χρονια εχουν περασει τοσες εξετασεις εχω δωσει οι πανελληνιες μεγαλο ψυχολογικο τραυμα!!
ξυπνησα 5 φορες για τουαλετα!!δεν μπορουσα να βρω βολη,ανασκελα με πονουσε η μεση και ειχα καουρες,αριστερα με πονουσε το πλευρο(μαλλον κρυωσα),δεξια καπως την εβρισκα αλλα που και που με κλωτσουσε η μικρη και ανυσηχουσα μην την ενοχλω..τι δραμα!!τρατζικ!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasiliapap07 έγραψε:kalispera koritsia! epiteloys allaksa tin fwto... den einai vevaia k oti kalytero... epifyllassomai gia kalyteriiiii!!!

υπεροχη!!!και αυτη η κορη σου...κουκλιτσα!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!
sofouli, ωραία η αλλαγή!! Με το καλό το κοριτσάκι!!
Σήμερα θα πάω και εγώ στο γιατρό. Να δούμε είναι καλά το κοριτσάκι μας; Καλά θα είναι γιατί τη νιώθω ζωηρότατη!! Απο τώρα κανω βόλτες να ηρεμίσει.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia mou pos eiste simera? ego kala koimame kala tis teleutaies meres alla otan troo exo liges kaoures niotho to stomaxi mou poli psila.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:kalimera koritsia mou pos eiste simera? ego kala koimame kala tis teleutaies meres alla otan troo exo liges kaoures niotho to stomaxi mou poli psila.

κορινα μου εγω εχω πεθανει απο τις καουρες...εδω και 2 βδομαδες...εχω συνεχεια ασχετα αν φαω ή οχι...δεν ξερω τι να κανω πια!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οι γιαγιαδες λενε οτι εχω επειδη βγαζει το μωρο μαλλια!!αν ειναι ετσι η κορη μου θα γεννηθει με αλογοουρα!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:οι γιαγιαδες λενε οτι εχω επειδη βγαζει το μωρο μαλλια!!αν ειναι ετσι η κορη μου θα γεννηθει με αλογοουρα!!

les na mou vgei kai emena mallias o mpempis?

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
danik έγραψε:
vasiliapap07 έγραψε:kalispera koritsia! epiteloys allaksa tin fwto... den einai vevaia k oti kalytero... epifyllassomai gia kalyteriiiii!!!

υπεροχη!!!και αυτη η κορη σου...κουκλιτσα!!

EYXAΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!! Razz

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ εδώ και καναδυό εβδομάδες δεν πεινάω σχεδόν ποτέ και αισθάνομαι το στομάχι μου πολύ-πολύ ψηλά και γεμάτο! Ακόμα και λίγο να φάω φουσκώνω και νιώθω λες και έφαγα 3-4 μερίδες μαζί! Αχ κορίτσια μου αφήστε...χθες σιδέρωνα για αρκετή ώρα και πιάστηκε η μέση μου!!! Πονάωωωωωω πολύ! Χθες το βράδυ με έτριψε ο αντρούλης μου με θερμαντική, αλλά δεν πέρασε τελείως. Θα τον βάλω να με τρίψει και σήμερα μήπως και περάσει...μάλλον αραχτή στον καναπέ θα τη βγάλω σήμερα Very Happy !!! Α, αύριο λέω να πάω και για την καμπύλη ζαχάρου.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:
danik έγραψε:οι γιαγιαδες λενε οτι εχω επειδη βγαζει το μωρο μαλλια!!αν ειναι ετσι η κορη μου θα γεννηθει με αλογοουρα!!

les na mou vgei kai emena mallias o mpempis?

για τις καουρες πιες φρεσκο κρυο γαλα!!εσβησα!!αχχ!!

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα!!!!!Βλεπω απο καουρες ειμαστε ολες μια και μια.....Εγω εχθες και προχθες εκανα εμετο απ τις καουρες!!Δεν αντεχω καθολου!!!!!
τελικα εγω θα την κανω αυριο την καμπυλη!!!!
Ειρηνη τελικα εγω τον γαμο θα τον κανω στο Δημο Γαλατσιου!!

https://facebook.com/nantia.naturally

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τωρα με την κριση εχουν ερθει πιο κοντα οι "ανθρωποι"!!
μια γνωστη της πεθερας μου,να ειναι καλα η γυναικα μας εδωσε καροτσι και καθισματακι αυτ/του τελεια σετακι-ολοκαινουργια!!!!
πηρα τετοια χαρα χθες!!!!
οι ανθρωποι σε εισαγωγικα γιατι ειναι και μερικοι που εχουν γινει σκυλοι με αφορμη την κριση!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etsi to pino to gala krio alla kai pali tipota kai tiganita kautera kai poli ladera den politrogame alla ta ekopsa telios opos mou eipe i giatros stin arxi.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NantiaN έγραψε:Καλησπερα!!!!!Βλεπω απο καουρες ειμαστε ολες μια και μια.....Εγω εχθες και προχθες εκανα εμετο απ τις καουρες!!Δεν αντεχω καθολου!!!!!
τελικα εγω θα την κανω αυριο την καμπυλη!!!!
Ειρηνη τελικα εγω τον γαμο θα τον κανω στο Δημο Γαλατσιου!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟ!!ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΦΩΤΟ Ε??

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik mpravo eutixos pou iparxoun kai tetioi anthropoi, nantia kala apotelesmata me tin kampili zaxarou kai ipomoni me tin glikozi den pinete i ilithia einai aisxos me to kalo kai o gamos.

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω τρωω απο ολα αλλα με μετρο....Ξερω πως τα τηγανητα και τα καυτερα δε κανει και αυτες τις μερες δεν υπαρχει τιποτα τετοιο στο σπιτι αν και πολυ θα ηθελα μια τηγανια πατατουλες......... Embarassed

Νικη καλοριζικα τα πραγματα!!!!!!Οντως υπαρχουν ακομα ανθρωποι!!!Λιγοι βεβαια αλα υπαρχουν!!!!!
Θα βαλω φωτο αν βγαλουμε καμια βεβαια...γιατι γινεται πανικος....

https://facebook.com/nantia.naturally

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπερα αγαπες.. η μαλλον... καλημερα!!!!!!!! τωρα θα κοιμαστε ολες!!!!!!!!!
Νικη ... τελεια με το καροτσι και το καθισματακι!!!!Παλι καλα για αυτους τους ανθρωπους οντως και μπραβο σε ολους αυτους που κανουν κατι απο καρδιας!!!!! <3
Ναντια μια χαρα ειναι και κοντα το Γαλατσι!
Και εγω εχω καουρες αλλα ενταξει πολυ υποφερτα πραγματα!!!!!!! Σημερα πρηστικα!!!!!!!!πρεπει να αρχισω να περπαταω λιγο...
Ευχομαι ολες να χετε τελεια ονειρα!!!!! Αντε ονειρα γλυκα και σε μενα!!!! φιλακια! <3  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 4 417472

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mad Mad Mad Έγραφα μισή ώρα και το έσβησα καταλάθος !!!


Λοιπόν κοριτσάκια μου τι κάνετε???δεν μπόρεσα να γράψω όλη μέρα είχε το λάπτοπ μου ο άντρας μου έστειλε το δικό του για αναβάθμιση και κατάσχεσαι το δικό μου Twisted Evil

Πήγα πήρα τα αποτελέσματα της καμπύλης ..ευτυχώς όλα οκ ..έφαγα και μια κρεπούλα με μερέντα μόλις..περιποιημένη..και στάνιαρα Razz

Ειρήνη τέτοια ενημέρωση ούτε υπάλληλος των κεπ..έχω πάθει πλάκα!
Μίλησα με τον γιατρό χθες για τιμές γενικά και μου είπε γεννάς σε κλινική φθηνά και μόνο με την κάρτα ανεργίας χωρίς ασφάλεια.το είχες ακούσει αυτό?

Νίκη με γεια τα πραγματάκια σας..κ εμένα με ρώτησαν σήμερα αν θέλω να μου στείλουν ένα καροτσάκι καινούριο από γερμανία,της κουμπάρας της ξαδέρφης μου,στην αρχή στράβωνα όταν μου λέγανε 'να σου δώσω το ένα ή το άλλο' αλλά στο φινάλε μόνο που το σκέφτοντε κάποιοι άνθρωπο να βοηθήσουν είναι σημαντικό.

Άντε να δω πως θα χωνέψω για να κοιμηθώ(έφαγα και μισό καρπούζι) Razz


Καληνύχτα σε όλες και φιλάκια στις κοιλίτσες  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 4 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 4 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 4 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 4 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 4 215994

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Kαλησπερα αγαπες.. η μαλλον... καλημερα!!!!!!!! τωρα θα κοιμαστε ολες!!!!!!!!!
Νικη ... τελεια με το καροτσι και το καθισματακι!!!!Παλι καλα για αυτους τους ανθρωπους οντως και μπραβο σε ολους αυτους που κανουν κατι απο καρδιας!!!!! <3
Ναντια μια χαρα ειναι και κοντα το Γαλατσι!
Και εγω εχω καουρες αλλα ενταξει πολυ υποφερτα πραγματα!!!!!!! Σημερα πρηστικα!!!!!!!!πρεπει να αρχισω να περπαταω λιγο...
Ευχομαι ολες να χετε τελεια ονειρα!!!!! Αντε ονειρα γλυκα και σε μενα!!!! φιλακια! <3  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 4 417472


Εδώ είσαι βρε θηρίο????κ νόμιζα ότι είμαι μοναχούλα Razz
Όνειρα γλυκά Ειρηνάκι μου Sleep Sleep Sleep

καληνύχτα I love you I love you I love you

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ααααααα ξέχασα να πω και για τις καούρες πράσινο μήλο...κοινώς ξινόμηλο.δοκιμάστε το,εγώ σώθηκα !!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα κοριτσιααααααααα!!!!!!!!!!!!!
Τελευταια κοιμαμαι πρωτη ξυπναω μαλλον!!!!!χΑχαΧΑΧ!
Dorela ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!
ρωτα τον γιατρο...αν πρεπει να εισαι μακροχρονια ανεργη...!!!!!!Εκει παει συνηθως η εκπτωση!!!!! Δηλαδη να χεις ανεργια 1 χρονο τουλαχιστον!!!!! Εμενα μου το ειπανε για το ιασω και για το μητερα.οχι με 2 μηνες ανεργια!!! ρωτα το!

αντε καλε ξυπνηστεεεεε!~ Razz Razz Razz

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΑ ΒΟΔΙ ΟΥΤΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ!!ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ!!ΛΕΩ ΟΥΑΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ....ΑΜ ΔΕ...ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΛΙ...ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΟΥΡΑΣΕΙ...
ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΝΝΕΩΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΜΟΥ Rolling Eyes ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Ε??
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ" ΕΙΔΩΝ ΒΕΒΕ ΜΗ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΑ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΑ DORELAKI ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΜΟΣΧΟΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΥ...ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΚΥΚΛΟ!!
ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα Νικηηηηη!!!!!!! <3
Ναι πρεπει να την ξανακανεις... τι βλακεια κι αυτη!!!!! :/
εγω ενταξει με τις καουρες την παλευω..ισως επειδη τρωω και πολλα γαλακτοκομικα και 2 ποτηρια γαλα παντα το πρωι!!!!!!!!!!!!! Razz:P:P αγελαδιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα κατεβασω και γω το δικο μου σε 2,5 μηνες!!!!!!χαχαχαχαχ!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέραααα!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Έχεις δίκιο Νίκη μου ..εμένα μου χαρίσαν γάιδαρο τον κοιτούσα και στα δόντια Razz όλα ευπρόσδεκτα και στην τελική αν κάτι δεν μας αρέσει δεν το χρησιμοποιούμε βρε αδερφέ.
Ειρήνη το σκέφτηκα κ εγώ αυτό με την κάρταω αλλά αφού τον είπα τον γιατρό ότι τώρα την έβγαλα δεν θα μου έλεγε τπτ??
Α κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω...σε 2 μήνες που θα ασφαλιστώ στο ικα για πόσο θα ισχύει αυτή η ασφαλεια..μέχρι τα 29 που είχες πει??χώρις να ξανακάνω τπτ??
Μόλις μου έφερε ο άντρας μου το δείγμα της sudocrem ... μια κρεμούλα (15 gr) ιδανική σε κάθε αλλαγή πάνας..καταξοδεύτηκαν χαχαχα Razz Razz Razz είναι το πρώτο δείγμα που πέρνω μετά από τόσο καιρό

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις