Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα στην παρέα.εγω δεν αντεξα μέχρι την επόμενη βδομάδα και έκανα ένα τεστακι ( self clear ).δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό.οπότε περιμένω πάλι την βρωμοαλεκα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 534787 .τουλαχιστων τώρα θα σταματήσω να έχω συμπτώματα χιχιχι

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλημερούδια!Τι μου κάνετε;Καλορίζικο το θεματάκι μας κι εύχομαι να έχουμε ευχάριστα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 544943 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 544943 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 544943 Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 337404
Ζωή είσαι η πρώτη που περιμένουμε ευχάριστα!!!Μακάρι! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 328109
Ελλη μου διάβασα τα του γάμου σου και θα σου πω μόνο ότι πριν τους γάμους πάντα υπάρχουν προστριβές...Προσπάθησε να βρεις μια λύση ώστε να μη χαλιέσαι και μη σου περνά καν απ'το μυαλό ότι ήταν λάθος στιγμή!Ολα θα είναι τέλεια!Θα το δεις και μόνη σου! Very Happy
Ματινάκι μου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με το μαγαζί!Θα μας λείψεις, αυτό είναι σίγουρο, αλλά είναι για καλό!Γιατί δεν παίρνετε ένα στικάκι με ασύρματο ίντερνετ;Νομίζω ότι βγαίνει πιο οικονομικά!By the way έχω μια πολύ καλή φίλη με μαγαζί οπτικών στην Πάρο.Εσείς Νάουσα θα ανοίξετε ή Παροικιά;Ολα να σας πάνε καλά και να έρθει και ένα μπεμπάκι κυκλαδίτικο! Wink
Δεν θυμάμαι άλλα να σχολιάσω... scratch Σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια στέλνω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 315810 μαζί με τις ευχές μου για ένα όμορφο Σ/Κ!
Πάω για διάβασμα...

Καλημέρα!!!
Ναι Εύη μου! Δεν αντέχω θα πάω να πάρω τεστ σήμερα! Σημάδια περιόδου δεν υπάρχουν οπότε θέλω να βγω από την αγωνία!
Ματίνα είστε από Πάρο; Δεν έχω πάει! Πρέπει να είναι όμορφα ε;!
Εύη καλό διάβασμα!
Όσο για τον γάμο Έλλη δίνε τόπο στην οργή! Εγώ είχα αφήσει την πεθερά μου και την αδερφή της να τα κάνουν όλα! Το μόνο που διαλέξαμε (σχεδόν!) ήταν τα μπαλόνια για διακόσμηση!Και λέω σχεδόν, γιατί ήταν ένας φίλος του Γιάννη που μας τα έκανε και στο τέλος έβαλε πολλά δικά του χωρίς να μας ρωτήσει! Smile Ήταν τέλεια όμως! Κέφι να υπάρχει μόνο και τίποτ' άλλο! Εγώ η αλήθεια δεν το πολυχάρηκα γιατί ήμουν έγκυος.. ή νόμιζα ότι ήμουν ακόμα κι έτσι κοινωνικοποιήθηκα περισσότερο παρά χόρεψα! Μη μου αγχώνεσαι μόνο! Μια ιδέα είναι όλα!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lollipop83 έγραψε:Καλημέρα στην παρέα.εγω δεν αντεξα μέχρι την επόμενη βδομάδα και έκανα ένα τεστακι ( self clear ).δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό.οπότε περιμένω πάλι την βρωμοαλεκα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 534787 .τουλαχιστων τώρα θα σταματήσω να έχω συμπτώματα χιχιχι

Καλημέρα Lollipop83!!!! ΑΦού δεν έχεις καν καθυστέρηση!! Περίμενε βρε!!!!!

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="ζωάκι"]
Lollipop83 έγραψε:Καλημέρα στην παρέα.εγω δεν αντεξα μέχρι την επόμενη βδομάδα και έκανα ένα τεστακι ( self clear ).δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό.οπότε περιμένω πάλι την βρωμοαλεκα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 534787 .τουλαχιστων τώρα θα σταματήσω να έχω συμπτώματα χιχιχι

Καλημέρα Lollipop83!!!! ΑΦού δεν έχεις καν καθυστέρηση!! Περίμενε βρε!!!!![/quote

Αυτο το τεστ ανιχνεύει την ορμόνη πριν την καθυστέρηση.μακάρι να είναι λάθος αλλα δεν νομίζω.

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Lollipop83"]
ζωάκι έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:Καλημέρα στην παρέα.εγω δεν αντεξα μέχρι την επόμενη βδομάδα και έκανα ένα τεστακι ( self clear ).δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό.οπότε περιμένω πάλι την βρωμοαλεκα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 534787 .τουλαχιστων τώρα θα σταματήσω να έχω συμπτώματα χιχιχι

Καλημέρα Lollipop83!!!! ΑΦού δεν έχεις καν καθυστέρηση!! Περίμενε βρε!!!!![/quote

Αυτο το τεστ ανιχνεύει την ορμόνη πριν την καθυστέρηση.μακάρι να είναι λάθος αλλα δεν νομίζω.

Ξέρω κι εγώ! Πάντως το τικεράκι σου λέει να κάνεις τεστ σε 4 μερες αν θυμάμαι καλά! Smile Άντε λίγη υπομονή ακόμα! χοχο

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακάρι να έχεις δίκαιο. Φεύγω για δουλεια. Σε φιλώ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΛΕΩ ΜΑ ΣΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΞΕΡΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΨΙΛΟΠΕΡΑΣΕ..ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΥΠΝΩΤΙΚΟ Κ ΠΕΦΤΕΙΣ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ??

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΤ ΘΕΑΤΡΑΚΙ ΤΟΥ..ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΛΕΩ ΜΑ ΣΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΞΕΡΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΨΙΛΟΠΕΡΑΣΕ..ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΥΠΝΩΤΙΚΟ Κ ΠΕΦΤΕΙΣ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ??

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΤ ΘΕΑΤΡΑΚΙ ΤΟΥ..ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ

Τόνια καλημέρα! Είσαι η πιο έμπειρη απ' όλες μας! Κάτι θα ξέρεις ε; Smile Τι θα δείτε στο θέατρο;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΛΕΩ ΜΑ ΣΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΞΕΡΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΨΙΛΟΠΕΡΑΣΕ..ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΥΠΝΩΤΙΚΟ Κ ΠΕΦΤΕΙΣ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ??

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΤ ΘΕΑΤΡΑΚΙ ΤΟΥ..ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ

Τόνια καλημέρα! Είσαι η πιο έμπειρη απ' όλες μας! Κάτι θα ξέρεις ε; Smile Τι θα δείτε στο θέατρο;


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΑΚΙ...ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΩ Κ ΠΟΛΛΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΑΛΗΘΙΝΗ..ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ!!!ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΕΙ ΕΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΕΚΤΟΝΩΝΕΤΑΙ..ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ?ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΛΕΩ ΜΑ ΣΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΞΕΡΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΨΙΛΟΠΕΡΑΣΕ..ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΥΠΝΩΤΙΚΟ Κ ΠΕΦΤΕΙΣ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ??

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΤ ΘΕΑΤΡΑΚΙ ΤΟΥ..ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ

Τόνια καλημέρα! Είσαι η πιο έμπειρη απ' όλες μας! Κάτι θα ξέρεις ε; Smile Τι θα δείτε στο θέατρο;


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΑΚΙ...ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΩ Κ ΠΟΛΛΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΑΛΗΘΙΝΗ..ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ!!!ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΕΙ ΕΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΕΚΤΟΝΩΝΕΤΑΙ..ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ?ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ..

Αχ τι ωραία! Μπράβο που τον στέλνεις! Ασχολούμαι κι εγώ ερασιτεχνικά.. παίζω βασικά εδώ και αρκετά χρόνια.
Δεν έκανα τεστ γιατί δεν είχα σπίτι. Θα πάω να πάρω σε λίγο! Ανυπομονώ! Βάρυνε και το στήθος τις τελευταίες μέρες! Αχ θέε μου! Μακάρι! Θα σας ενημερώσω το συντομότερο!
Καλή μέρα σε όλες! ΄Πάω να μαγειρέψω γιατί αρχίζουν δουλειές μετά!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΛΕΩ ΜΑ ΣΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΞΕΡΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΨΙΛΟΠΕΡΑΣΕ..ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΥΠΝΩΤΙΚΟ Κ ΠΕΦΤΕΙΣ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ??

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΤ ΘΕΑΤΡΑΚΙ ΤΟΥ..ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ

Τόνια καλημέρα! Είσαι η πιο έμπειρη απ' όλες μας! Κάτι θα ξέρεις ε; Smile Τι θα δείτε στο θέατρο;


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΑΚΙ...ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΩ Κ ΠΟΛΛΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΑΛΗΘΙΝΗ..ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ!!!ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΕΙ ΕΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΕΚΤΟΝΩΝΕΤΑΙ..ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ?ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ..

Αχ τι ωραία! Μπράβο που τον στέλνεις! Ασχολούμαι κι εγώ ερασιτεχνικά.. παίζω βασικά εδώ και αρκετά χρόνια.
Δεν έκανα τεστ γιατί δεν είχα σπίτι. Θα πάω να πάρω σε λίγο! Ανυπομονώ! Βάρυνε και το στήθος τις τελευταίες μέρες! Αχ θέε μου! Μακάρι! Θα σας ενημερώσω το συντομότερο!
Καλή μέρα σε όλες! ΄Πάω να μαγειρέψω γιατί αρχίζουν δουλειές μετά!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!
ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΑΡΓΗΣΑ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΛΕΩ ΜΑ ΣΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΞΕΡΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΨΙΛΟΠΕΡΑΣΕ..ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΥΠΝΩΤΙΚΟ Κ ΠΕΦΤΕΙΣ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ??

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΤ ΘΕΑΤΡΑΚΙ ΤΟΥ..ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ

Τόνια καλημέρα! Είσαι η πιο έμπειρη απ' όλες μας! Κάτι θα ξέρεις ε; Smile Τι θα δείτε στο θέατρο;



ΖΩΗ καλημέρα σου εύχομαι το τεστακι να είναι θετικό να σε ρωτήσω όμως και κάτι απο που είσαι; Γιατί έχω μια υπόνοια ότι γνωριζόμαστε

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΑΚΙ...ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΩ Κ ΠΟΛΛΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΑΛΗΘΙΝΗ..ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ!!!ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΕΙ ΕΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΕΚΤΟΝΩΝΕΤΑΙ..ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ?ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ..

Αχ τι ωραία! Μπράβο που τον στέλνεις! Ασχολούμαι κι εγώ ερασιτεχνικά.. παίζω βασικά εδώ και αρκετά χρόνια.
Δεν έκανα τεστ γιατί δεν είχα σπίτι. Θα πάω να πάρω σε λίγο! Ανυπομονώ! Βάρυνε και το στήθος τις τελευταίες μέρες! Αχ θέε μου! Μακάρι! Θα σας ενημερώσω το συντομότερο!
Καλή μέρα σε όλες! ΄Πάω να μαγειρέψω γιατί αρχίζουν δουλειές μετά!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα, καλορίζικο !!
να καλέ έρχονται !!
ένα για την κάθε μια Razz

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 0

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου,τι κάνετε???

καλοριζικο το νέο θεματάκι εύχομαι πολλεςςςς Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 990599 παρολο που μυριζομαι οτι πολλοι πελαργοι άρχισαν να καταφτάνουν Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 386913 !!!!

λεμονάκι μου τέλεια η φωτογραφία σου με τους πελαργούς!!!

εγω ψες καθησα και έκλεγα μόνη μου,δεν ενιωθα πολυ καλα..αλλα αυτο με βοήθησε..με έκανε να ανακουφιστό!!Αυτο έχει σημασία!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επεστρεψα κ εγω...σημερα δεν νιωιθω κ πολυ καλα...σαν να ειμαι σε καραβι ατονια κ αντε γεια!!!
λεμονακι τελεια η φωτο σου!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!Πωωω,πωωω!!!Ένα απόγεμα έλειψα και κάνατε καινούργιο θεματάκι!!!Καλορίζικο λοιπόν με πολλές ανακοινώσεις για Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 990599

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια
Τι κάνετε; Εγω έχω ξεκινησει κάτι δουλιτσες γιατι το μεσημέρι θα έρθουν μερικοί φίλοι να ψησουμε!! Μια ερώτηση να κάνω, είχε δει καμμιά την εκπομπή της Μενεγακη προχθές που έφτιαξε ο Καλλίδης τη μελιτζανοσαλάτα; Αν ναι θυμάστε τι έβαζε στα υγρά; Λάδι και ξύδι; Αλλιώς οποία κάνει μελιτζανοσαλάτα ας μου πει τι να βάλω
Μαρακικρητικό τι κάνεις; Πως είσαι; Κανόνησες με το γιατρο; Ποτε θα πας;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα κορίτσια
Τι κάνετε; Εγω έχω ξεκινησει κάτι δουλιτσες γιατι το μεσημέρι θα έρθουν μερικοί φίλοι να ψησουμε!! Μια ερώτηση να κάνω, είχε δει καμμιά την εκπομπή της Μενεγακη προχθές που έφτιαξε ο Καλλίδης τη μελιτζανοσαλάτα; Αν ναι θυμάστε τι έβαζε στα υγρά; Λάδι και ξύδι; Αλλιώς οποία κάνει μελιτζανοσαλάτα ας μου πει τι να βάλω
Μαρακικρητικό τι κάνεις; Πως είσαι; Κανόνησες με το γιατρο; Ποτε θα πας;

ΑΝΝΑ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΞΥΔΙ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΕΒΑΛΕΣ ΛΕΜΟΝΙ!ΚΑΛΗΜΕΡΑ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Γιάννα
Ευχαριστώ πολυ, μου άρεσε η συνταγη γιατι ήταν χύμα!!!
Τι κάνεις εσυ; Όλα καλα; Η μικρή σου;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα κορίτσια
Τι κάνετε; Εγω έχω ξεκινησει κάτι δουλιτσες γιατι το μεσημέρι θα έρθουν μερικοί φίλοι να ψησουμε!! Μια ερώτηση να κάνω, είχε δει καμμιά την εκπομπή της Μενεγακη προχθές που έφτιαξε ο Καλλίδης τη μελιτζανοσαλάτα; Αν ναι θυμάστε τι έβαζε στα υγρά; Λάδι και ξύδι; Αλλιώς οποία κάνει μελιτζανοσαλάτα ας μου πει τι να βάλω
Μαρακικρητικό τι κάνεις; Πως είσαι; Κανόνησες με το γιατρο; Ποτε θα πας;

Kαλημέρα κοπέλα μου!!!καλά είμαι μόνο που σήμερα ανακατεύομαι λιγάκι...αλλά δεν πειράζει χαλάλι του!!!Άσε που νυστάζω συνέχεια!!!Στον γιατρό μου θα πάω Παρασκευή που θα είμαι 6 εβδομάδων μήπως ακούσουμε και καρδούλα!!!Εσύ καλά??Τι καλό μαγειρεύεις?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα κορίτσια
Τι κάνετε; Εγω έχω ξεκινησει κάτι δουλιτσες γιατι το μεσημέρι θα έρθουν μερικοί φίλοι να ψησουμε!! Μια ερώτηση να κάνω, είχε δει καμμιά την εκπομπή της Μενεγακη προχθές που έφτιαξε ο Καλλίδης τη μελιτζανοσαλάτα; Αν ναι θυμάστε τι έβαζε στα υγρά; Λάδι και ξύδι; Αλλιώς οποία κάνει μελιτζανοσαλάτα ας μου πει τι να βάλω
Μαρακικρητικό τι κάνεις; Πως είσαι; Κανόνησες με το γιατρο; Ποτε θα πας;

Kαλημέρα κοπέλα μου!!!καλά είμαι μόνο που σήμερα ανακατεύομαι λιγάκι...αλλά δεν πειράζει χαλάλι του!!!Άσε που νυστάζω συνέχεια!!!Στον γιατρό μου θα πάω Παρασκευή που θα είμαι 6 εβδομάδων μήπως ακούσουμε και καρδούλα!!!Εσύ καλά??Τι καλό μαγειρεύεις?


Με το καλο σου εύχομαι Μαρακι
Καλα είμαι και εγω, θα έρθουν κάτι φίλοι να ψησουμε και κάνω σαλάτες, μια χωριατικη, μια πατατοσαλάτα και τη μελιτζανοσαλάτα! Είπα να μην το ξεφτιλήσουμε με πίτες και τέτοια! Έχω αρχίσει να νοιώθω κάποιες ενοχλήσεις στη μέση και κάτι κομάρες και πιστεύω ότι θα με επισκεφτεί η τρισκατάρατη!!! Και ακόμα είμαι στην 24η μέρα

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΜΟΥ!!!!!
ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΟΜΑ Κ ΤΙΣ ΜΙΞΕΣ..ΜΠΛΙΑΧ..ΜΠΛΙΑΧ....Κ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΑ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!!! Mad Mad Mad Mad ....ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΕΝΤΟΝΙ....ΓΙΑΤΙ ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ .... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 40746

ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΑΣ ΜΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΙΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 ΕΙΔΕΣ???ΗΡΘΕΣ Κ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΞΑΜΕ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!

ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΟΥΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΧΘΕΣ...ΕΓΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗ ΠΑΤΗΣΑ Κ ΕΓΩ....ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΣΑΝ Κ ΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ..ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ..Κ ΝΟΙΩΘΩ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ..ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟ ΜΠΑΜ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ....ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΛΙΓΑ(ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ..ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΟ..Κ ΤΟΥΣ ΔΩΣΑΜΕ Κ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠ'ΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ)....Κ ΜΑΖΕΥΑ Κ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΖΕΥΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ(ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ)...ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΦΑΣΗ..Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΩΝΩ ΤΟ ΧΑΠΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΛΛΗ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ(ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΑΥΤΑ..ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΘΕ ΓΑΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ).ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΕΛΕΝΧΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ..ΜΙΚΡΑ Κ ΣΤΑΘΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ..ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ..Κ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΑ ΤΟ ΜΠΑΜ...Κ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΑΚΟΥΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ..ΓΙΝΑΜΕ ΜΠΙΛΙΕΣ..ΑΛΛΑ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ...ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ..(ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ)...ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΒΔΟΜΑΔΑ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ Κ ΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΚΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΗΚΕ...ΙΣΩΣ Κ ΕΣΕΝΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ..ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙΣ...ΟΧΙ ΜΕ ΤΣΑΚΩΜΟ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΟΜΩΣ..ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ...ΑΥΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΜΑΣ ΙΣΩΣ ΣΚΑΡΦΙΣΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 417472

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??????ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΩΡΑΡΙΑ!!!ΣΤΗ ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ..ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ Κ ΤΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ...ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΚΑΡΦΙΣΤΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 875502 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΕΣ..ΧΑΧΑ
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ?

ΖΩΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ(ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΕΑ)...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ + ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ!!!!!!!
ΑΠΟ ΖΑΚΥΝΘΟ ΕΙΜΑΙ...ΠΑΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ Κ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΕΚΕΙ..ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ..ΧΑΧΑΧΑ..ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΙ ΠΑΝΤΩΣ..ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ

ΛΕΜΟΝΑΚΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΝΙΑ Κ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΜΙΑ ΩΡΑ...ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 334590

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaftounaki έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα κορίτσια
Τι κάνετε; Εγω έχω ξεκινησει κάτι δουλιτσες γιατι το μεσημέρι θα έρθουν μερικοί φίλοι να ψησουμε!! Μια ερώτηση να κάνω, είχε δει καμμιά την εκπομπή της Μενεγακη προχθές που έφτιαξε ο Καλλίδης τη μελιτζανοσαλάτα; Αν ναι θυμάστε τι έβαζε στα υγρά; Λάδι και ξύδι; Αλλιώς οποία κάνει μελιτζανοσαλάτα ας μου πει τι να βάλω
Μαρακικρητικό τι κάνεις; Πως είσαι; Κανόνησες με το γιατρο; Ποτε θα πας;

Kαλημέρα κοπέλα μου!!!καλά είμαι μόνο που σήμερα ανακατεύομαι λιγάκι...αλλά δεν πειράζει χαλάλι του!!!Άσε που νυστάζω συνέχεια!!!Στον γιατρό μου θα πάω Παρασκευή που θα είμαι 6 εβδομάδων μήπως ακούσουμε και καρδούλα!!!Εσύ καλά??Τι καλό μαγειρεύεις?

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΖΑΝΟΣΑΛΑΤΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ ΜΠΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΑΛΦΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ Κ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ...ΕΓΩ ΑΜΑ ΧΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΕΙ ΜΠΑΙΝΩ Κ ΤΗ ΞΑΝΑΒΛΕΠΩ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 875502

Με το καλο σου εύχομαι Μαρακι
Καλα είμαι και εγω, θα έρθουν κάτι φίλοι να ψησουμε και κάνω σαλάτες, μια χωριατικη, μια πατατοσαλάτα και τη μελιτζανοσαλάτα! Είπα να μην το ξεφτιλήσουμε με πίτες και τέτοια! Έχω αρχίσει να νοιώθω κάποιες ενοχλήσεις στη μέση και κάτι κομάρες και πιστεύω ότι θα με επισκεφτεί η τρισκατάρατη!!! Και ακόμα είμαι στην 24η μέρα

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννούλα μου ποτέ δεν ξέρεις!!!μπορεί και να μην έρθει η ακατανόμαστη!!!
Θα ψήσετε ε??μιααμ!!!Όλα ακούγονται πολύ νόστιμα!!!Καλά να περάσετε!!!

Ματινάκι μου είδες μου φέρατε τρελό γούρι!!!Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και ανταποδίδω!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 328109

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki_iraklio έγραψε:Αννούλα μου ποτέ δεν ξέρεις!!!μπορεί και να μην έρθει η ακατανόμαστη!!!
Θα ψήσετε ε??μιααμ!!!Όλα ακούγονται πολύ νόστιμα!!!Καλά να περάσετε!!!

Ματινάκι μου είδες μου φέρατε τρελό γούρι!!!Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και ανταποδίδω!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 328109

ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΑ ΜΑΡΑΚΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΑΣ ΤΟ ΕΦΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 654316
ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΟΝΤΕΨΕΣ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΝ ΤΗ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ Κ ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΑ ΣΟΥ ΜΑΙΡΑΚΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ!!!!ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΑΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 875502 (2ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΠΗΓΕ ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ..ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΕΦΙ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 4 536304 )

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις