Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

KLELIANNA

KLELIANNA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Fotitsa έγραψε:
Panik11 έγραψε:Καλημερα και απο εμας...Μετα απο εναν υπεροχοοοοο υπνο.Ειμαστε μια χαρα!!!

Σοφακο χαιρομαι που ολα ειναι καλα...Δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι τα παλια...Εχεις πιο ομορφα πραγματα να σκεφτεσαι πλεον.

Διαιτα στην εγκυμοσυνη ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ...μονο διατροφη!!!Ουτε στον θηλασμο επιτρεπεται να κανεις διαιτα!!!
Kalisper kilitses!Tora pou sizitate gia diatrofi,fa sas po oti den exo pari oute 1 kilo.Prin meno egios zaxaro eixa 102 nistiko .Kai sto proto mina egimosinis ekana kabili zaxarou,i times einai ligo anevazmenes.Piga sto diavitologo,kai diatrofologo kai moy exi dosi diatrofi gia diavitiki kuisis.Finai fagita pou dialegis esi ti tros einai xorizmenes se omades.-galaktonomika,rizia ,kreas,frouta.Apola!Zaxaro epese sto 70.Metraga 4 fores tini mera.Tora apla akoloufo diatrofi.Den pinas kafolou,tros apola ,6 fores.An feli kanis na sas stilo sto e-mail.
α τι ωραια να τρως και να μην παιρνεις κιλα!!!εγω σημερα εφαγα μπριαμ που ειχα απο χθες με ψωμι εννοειται και φετα... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 564595 και μετα εφαγα και ενα μπολ παγωτο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 837218 ετσι οπως παω θα γινω μια μπαλιτσα


giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Shocked 14????
Λοιπόν επειδή έχω χάσει επεισόδια... κάνω αισθητή την παρουσία μου λέγοντας μια καλησπέρα σας διαβάζω, κρατάω σημειώσεις και επανέρχομαι γιατί μου λείψατε και έχω πολύ όρεξη για κους κους
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 417472

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μόλις εφαγα και γω γιουβετσακι κοτοπουλο και ενα τεραστιο κοματι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 9664 εχω σκασει. δεν μπορω να αναπνευσω

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koritsia posa kila sikonete otan pate gia psonia,kai poso epetrepete?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxxaxaxaxxax!Φωτείτσα.....καλησπέρα.....και Κλελιάνννα και Μαράκι και Στελίτσα και Γιωτάκο!!!!
Σοφάκο και Ίνα όχι δεν θα φάω άλλο έεεεεεεεεεεεεεχω σκάσει τη τύχη μου....θα δώ αργότερα για απεριτίφ μήπως φάω καμιά βάφλα!!!!

KLELIANNA

KLELIANNA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω ολο λεω οτι θα τρωο απο λιγο και πιο συχνα αλλα ολο μπουκωνω και δεν μπορω να παρω ανασα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 90233 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 90233

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:
Fotitsa έγραψε:
Panik11 έγραψε:Καλημερα και απο εμας...Μετα απο εναν υπεροχοοοοο υπνο.Ειμαστε μια χαρα!!!

Σοφακο χαιρομαι που ολα ειναι καλα...Δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι τα παλια...Εχεις πιο ομορφα πραγματα να σκεφτεσαι πλεον.

Διαιτα στην εγκυμοσυνη ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ...μονο διατροφη!!!Ουτε στον θηλασμο επιτρεπεται να κανεις διαιτα!!!
Kalisper kilitses!Tora pou sizitate gia diatrofi,fa sas po oti den exo pari oute 1 kilo.Prin meno egios zaxaro eixa 102 nistiko .Kai sto proto mina egimosinis ekana kabili zaxarou,i times einai ligo anevazmenes.Piga sto diavitologo,kai diatrofologo kai moy exi dosi diatrofi gia diavitiki kuisis.Finai fagita pou dialegis esi ti tros einai xorizmenes se omades.-galaktonomika,rizia ,kreas,frouta.Apola!Zaxaro epese sto 70.Metraga 4 fores tini mera.Tora apla akoloufo diatrofi.Den pinas kafolou,tros apola ,6 fores.An feli kanis na sas stilo sto e-mail.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗ ΘΕΛΩ!!
οποτε μπορέσεις στείλε μου τη σε παρακαλώ!
Exeis p.m.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επέστρεψα...
Κλειλιανα κι εγω έτσι λέω κάθε φορά και όταν έρχεται η ώρα του φαγητού το ξεχνάω και το ξαναθυμάμαι μετα.

fotitsa φύγε απτο φόρουμ δεν ανοικεις εδω... ακου εκει δεν έχει βάλει ούτε κιλό!!! Στείλε μου μαιλ pleeeeeeeeeeeeazeeeeeeeeeeee!!! χαχαχα η απελπισμένη..
Εγώ σηκώνω κανονικα 4-5 σακούλες σούπερ μάρκετ αλλά όχι και τις εξάδες μετο νερο, βέβαια όταν δε με βλέπει ο άντρας γιατ ζαλίζει, δεν έχω πάθει κάτι.

Βίκυ
καθόλου νωρίς για το καρότσι μια χαρά το πήρες μη το σκέφτεσε καθόλου.
Κι εγώ με παγωτό ξεφουσκώνω καλύτερα και πό σόδα.

Μαρουλό κι εγώ έτσι την έπαθα χτες με τις φακες έσκασα και μετά έτρεχα για σόδα να μπορέσω να ανασάνω χτύπησα κ ενα παγωτάκι

KLELIANNA

KLELIANNA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
giotaki2 έγραψε:επέστρεψα...
Κλειλιανα κι εγω έτσι λέω κάθε φορά και όταν έρχεται η ώρα του φαγητού το ξεχνάω και το ξαναθυμάμαι μετα.

fotitsa φύγε απτο φόρουμ δεν ανοικεις εδω... ακου εκει δεν έχει βάλει ούτε κιλό!!! Στείλε μου μαιλ pleeeeeeeeeeeeazeeeeeeeeeeee!!! χαχαχα η απελπισμένη..
Εγώ σηκώνω κανονικα 4-5 σακούλες σούπερ μάρκετ αλλά όχι και τις εξάδες μετο νερο, βέβαια όταν δε με βλέπει ο άντρας γιατ ζαλίζει, δεν έχω πάθει κάτι.

Βίκυ
καθόλου νωρίς για το καρότσι μια χαρά το πήρες μη το σκέφτεσε καθόλου.
Κι εγώ με παγωτό ξεφουσκώνω καλύτερα και πό σόδα.

Μαρουλό κι εγώ έτσι την έπαθα χτες με τις φακες έσκασα και μετά έτρεχα για σόδα να μπορέσω να ανασάνω χτύπησα κ ενα παγωτάκι
Γιωτακι αυτο με το παγωτο το εχω και εγω Embarassed μονο ετσι νιωθω οτι χωνευω...αλλα εχω φτασει στο σημειο να τρωο σχεδον ενα οικογενειακο σε μια μερα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και συνεχίζω..
Κατερινάκι τι ξέσπασμα τρελό ήταν αυτο???
Συμφωνώ με την άποψή σου και πρέπει να είμαστε επιφυλακτικές γενικώς, πάντα χωρίς να σημαίνει ότι δεν χαίρομαι για το παιδί που περιμένω.
Καλά έκανες και την ξέχεσες αλλά μη δίνεις δικαίωμα να σε ταράζουν. Περαστικά σου αγάπη μου γράψτους..

Έλενα (iokasti) ωραία κοιλίτσα!!! πες μου λίγο τι ακριβώς θέλεις να χάσεις???? θα μας τρελανεις?????
Δίαιτα δεν επιτρέπετε με διατροφή όπως σου είπαν προσεγμένη με σαλάτες και φρούτα μπορείς απλά να μείνεις σχεδόν σταθερή. Ο γιατρός μου μου είπε αν πχ μια μερα φάω πολύ ή φάω έξω την άλλη να το εξισσοροπώ με σαλατούλα και φρούτα. Εγώ βέβαια κάνω συνέχεια τη μία μέρα και την επόμενη θα την κάνω από όταν γεννησω χαχαχα τι να πω δε κρατιέμαι πια!
Και για τα ρούχα ναι ρε jumbo μια χαρά φτηνά.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KLELIANNA έγραψε:
Γιωτακι αυτο με το παγωτο το εχω και εγω Embarassed μονο ετσι νιωθω οτι χωνευω...αλλα εχω φτασει στο σημειο να τρωο σχεδον ενα οικογενειακο σε μια μερα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 328109
χαχαχαχαχα άσε εγώ χτες ολόκληρο πύραυλο τον μεγάλο με 480 θερμίδες!!
Βέβαια τον έφαγα σε 2 δόσεις μη μου κακοφανεί..(είχα την ελπίδα ότι θα το γλιτώσω... Very Happy )

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό το κακό πάλι,που ξαφνικά τα παγωτά γράφουν τις θερμίδες στη συσκευασία τους,τι είναι????

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Γιωτάκο είσαι η μόνη που με καταλαβαίνει με το φαι όπως και μετά θα είμαστε οι μόνες που θα κλαίμε με μαύρο δάκρυ για να χάσουμε τα κιλά....(πλάκα κάνω σαφώς....)
χαλάλι ασ γίνω τρίφυλλη ντουλάπα βρε αδερφέ μια ζωή κόκαλο έιμανε ας με δώ και λίγο γεματούλα....(τις τρώω τις φρίκες μου βέβαια αλλά το μαζέυω όσο μπορώ)
χαχαχαχαχαχ Κατερινιώ με κολάσατε και πάω ναα φάω ένα παγωτάκι βρε αδερφέ μικρόυτσικο

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι έρχομαι στο μεγάλο και σοβαρό θέμα.
Καταρχάς Ίνα respect! Αυτό που έζησες απαιτεί μεγάλη δύναμη ψυχής και γερό στομάχι κι ήσουν μικρούλα, λυπάμαι κορίτσι μου μπράβο σου που το ξεπέρασες είσαι πολύ δυνατή κι έτσι να συνεχίσεις.. Αν δεν έπαθες εσύ επιλόχειο μετά από αυτό δε φοβάμαι τίποτα πια.
Πλέξιμο πολύ καλή φάση σκέφτομαι κι εγώ να αρχίσω αλλά μέχρι να βρώ χρόνο πολύ φοβάμαι ότι θα έχω ήδη γεννήσει... Razz Θέλω να κάνω παπουτσάκια στο γιόκα μου μωρέ και σκουφάκι...

Σοφούλι μου γλυκό, όλοι έχουν τις φάσεις τους και τις δύσκολες στιγμές άλλοι π[ιο σοβαρά άλλοι λιγότερο αυτό που έχει σημασία είναι να βρίσκουμε τη δύναμη να σηκώνουμε το κεφάλι πάλι. Έχω πάθει 2-3 φορές κατάθλιψη χωρίς να θέλω να το παραδεχτώ και πάλεψα και το προσπέρασα μόνη μου χωρίς βοήθεια ειδικού αν και θα πρεπε να έχω πάει. είναι καταστάσεις που σε κάνουν να αναθεωρείς και να ξεκινας πιο δυνατή. Κι εμείς είχαμε μια κρίση 2 μήνες πριν το γάμο πολυ σοβαρή το ότι μας συγχώρεσαν και μας δέχτηκαν πρέπει να το εκτιμήσουμε και να ξέρουμε τι διαμάντια έχουμε δίπλα μας, και να μην ξανακάνουμε μλκίες.
Η κοιλιλα δε φαγουρίζει πολύ σπάνια. Κρεμούλα βάζεις?
Αίμα πίσω κ εγώ έχω πολλές φορές αλλά επειδή το έχω κοιτάξει παλιότερα σε ειδικό δεν είναι ανησυχητικό και δεν τρομάζω.


giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Γεια σου ρε Γιωτάκο είσαι η μόνη που με καταλαβαίνει με το φαι όπως και μετά θα είμαστε οι μόνες που θα κλαίμε με μαύρο δάκρυ για να χάσουμε τα κιλά....(πλάκα κάνω σαφώς....)
χαλάλι ασ γίνω τρίφυλλη ντουλάπα βρε αδερφέ μια ζωή κόκαλο έιμανε ας με δώ και λίγο γεματούλα....(τις τρώω τις φρίκες μου βέβαια αλλά το μαζέυω όσο μπορώ)
χαχαχαχαχαχ Κατερινιώ με κολάσατε και πάω ναα φάω ένα παγωτάκι βρε αδερφέ μικρόυτσικο
χαχαχα τρίφυλλη ντουλάπα... δε μπορώ να σταματήσω να γελάω να σαι καλά!
θα τα χάσουμε ρε μη σκας. προσωπικά αφού ο άντρας μου δεν έχει πρόβλημα και το μόνο που με νοιάζει είναι το παιδί χ@στηκα! δε θέλω να το παίξω γκόμενα στην εγκυμασύνη θα τα χάσω μετα τι να κάνω ας μη με κοιτάνε.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
scandal πύραυλος καραμέλα και έχω φάει ήδη το μισό!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και τελειώνω με εσένα Δεσποινάκι (desT)
Καταρχάς ευχαριστούμε για τα φώτα σου περί μυοπίας..
Όσο για τα λεφτά είμαι της ίδιας άποψης, έχουμε καλώς δεν έχουμε πάλι καλώς θα ζοριστούμε αλλά θα ζήσουμε και με τα λίγα.
Ένα θα σας πώ μετά τις αγορές (στρώματα και καρότσι κ συναφή) ξοδέψαμε κάθε απόθεμα που είχαμε και είμαστε με 200 ευρώ να περάσουμε το μήνα ως 26/6 δηλ για σουπερ μαρκετ και βενζίνη κ βοήθεια από πουθενά. Δε με νοιάζει όμως θα πίνω την καφεδάρα μου στην μπαλκονάρα μου και θα 'μαι άρχοντας! Ας είναι και με λιγότερα την υγειά μας να χουμε!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξέρω πολλές κοπέλες που δεν καπνίζαν και είχαν προώρη γήρανση του πλακούντα......τι κουλό και αυτό(το αναφέρω διότι καπνίζω η μ@λ@κω και ευτυχώς στη Β επιπέδου ο πλακόυντας ήταν τέλειος για να παρηγορηθώ)
Γιώτα έτσι νιώθω τρίφυλη και πολύ φοβάμαι πως θα πάω στη γιατρό και θα με ξεχέσει κανονικότατα!!!! Embarassed Embarassed Embarassed
Επίσης συμφωνώ απόλυτα με το τρόπο ζωής καφεδάρα μπαλκόνι και όσα έχουμε.....παιρνάμε....έτσι είναι ρε φίλε....στη τελική δεν θα σκάσουμε κιόλας.....!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θελω κι εγω παγωτοοοοοοοο αλλα δεν εχω κανεναν να μου φερει.....κατσε να στειλω sms παραγγελιά στον καλούλη μου,κατα τις 7 που θα ερθει να μου φερει!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι αφού σχολίασα σχεδόν τα πάντα ας πω και τα δικά μου ποταπά νέα..
Βγήκαμε αγορά σήμερα και γύρισα ικανοποιημένη γιατι κάναμε αρκετες δουλίτσες, πήγα εφορία, 2 τράπεζες, στρατόπεδο, τμήμα και μετά σούπερ μάρκετ... Στο ενδοιάμεσο χτύπησα και ένα μοκατσίνο στο χέρι.. όχι που θα μου γλίτωνε.. Δε μου δόσανε πουθενά προτεραιότητα μπορώ να πώ και ντροπή τους αλλά δεν παραπονιέμαι γιατί δόξα το Θεό δεν είχε πολύ κόσμο αν και παράξενο!
Και όταν γυρίσαμε λογικό ήταν να μην έχουμε φαγητό έβαλα όμως το μυαλό και δούλεψε και έκανα στα γρήγορα ριζότο με πιπεριές και τυριά και ήταν σπέσιαλ!

Βίκυ το έχω ακούσει κι εγώ αυτό με τον πλακούντα που λες, δεν ξέρω όμως τι ισχύει τελικά. Κι εγώ κάπνιζα πριν κανονικότατα και σταμάτησα Νοέμβριο βέβαια κι εμένα στην β-επιπ. το ίδιο μου είπε ότι είναι μια χαρα, μπροστα και ψηλά ξέρω κι εγω? μήπως αυτό δείχνει πιο μετά που κάνουμε αυτή την εξέταση που κοιτανε κατα πόσο τρέφετε σωστά το μωρο? Rolling Eyes

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχει δοικμασει καμια σας της εβγα το καινουριο παγωτο γιαουρτι?
νομιζω ειναι ειτε με μέλι είτε με βυσσινο?εκτος και αν το ειδα στον υπνο μου και λέω ο,τι να ναι...!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:θελω κι εγω παγωτοοοοοοοο αλλα δεν εχω κανεναν να μου φερει.....κατσε να στειλω sms παραγγελιά στον καλούλη μου,κατα τις 7 που θα ερθει να μου φερει!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 328109
χαχαχα έτσι τρεχτον λίγο να μαθαίνουν να είναι έτοιμη μετά για πατεράδες χαχα
Τι λέει πως αισθάνεσε σήμερα? Δουλειά πότε είπες επιστρεφεις σε 15 μέρες?

χαχαχα αυτό με το γιαούρτι δεν το έχω ακούσει ίσως επειδή εδώ κοντά έχει μόνο νεστλε λες να το ονειρεύτηκες??? Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Εχει δοικμασει καμια σας της εβγα το καινουριο παγωτο γιαουρτι?
νομιζω ειναι ειτε με μέλι είτε με βυσσινο?εκτος και αν το ειδα στον υπνο μου και λέω ο,τι να ναι...!

το δοκίμασα εγώ προχτές!! εμένα μου άρεσε πολύ ..αλλά γενικότερα μου αρέσει το γιαουρτι με μέλι κι ας μην ειναι παγωτο!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 654316

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Και τελειώνω με εσένα Δεσποινάκι (desT)
Καταρχάς ευχαριστούμε για τα φώτα σου περί μυοπίας..
Όσο για τα λεφτά είμαι της ίδιας άποψης, έχουμε καλώς δεν έχουμε πάλι καλώς θα ζοριστούμε αλλά θα ζήσουμε και με τα λίγα.
Ένα θα σας πώ μετά τις αγορές (στρώματα και καρότσι κ συναφή) ξοδέψαμε κάθε απόθεμα που είχαμε και είμαστε με 200 ευρώ να περάσουμε το μήνα ως 26/6 δηλ για σουπερ μαρκετ και βενζίνη κ βοήθεια από πουθενά. Δε με νοιάζει όμως θα πίνω την καφεδάρα μου στην μπαλκονάρα μου και θα 'μαι άρχοντας! Ας είναι και με λιγότερα την υγειά μας να χουμε!

Λοιπον εμεις στο σπίτι έχουμε κοινό ταμείο,στο οποίο όμως συμπεριλαμβάνουμε και τα έξοδα του γραφείου του αντρούλη,την ασφάλισή του,το επιμελητήριο,όλα-άσχετο που εκείνος δεν ήθελε στην αρχη.έχουμε λοιπον τα μηνιαία έξοδα,και τα ετήσια τα έχουμε διαιρέσει δια 12 και μαζευουμε ολο τον χρονο και για αυτα (πχ πετρελαιο).Με βάση λοιπόν όοολα αυτά,μας έχει βγει πως ό,τι βγάζουμε το χαλάμε,και μάλιστα δν έχουμε καν αποπου να κόψουμε για να μας μεινει και κάτι.Μεσα σε αυτα τα έξοδα έχουμε και ιατρικες δαπάνες,από πριν το μπεμπε.Ε σήμερα λοιπόν διαπίστωσα οτι δεν έχουμε λεφτά για την Β επιπέδου και δν ξέρω και απο που θα τα βρούμε κιολας!!Μα από που να κόψω???

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
kat3r1na έγραψε:Εχει δοικμασει καμια σας της εβγα το καινουριο παγωτο γιαουρτι?
νομιζω ειναι ειτε με μέλι είτε με βυσσινο?εκτος και αν το ειδα στον υπνο μου και λέω ο,τι να ναι...!

το δοκίμασα εγώ προχτές!! εμένα μου άρεσε πολύ ..αλλά γενικότερα μου αρέσει το γιαουρτι με μέλι κι ας μην ειναι παγωτο!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 12 654316
νιαμ νιαμ νιααααμ!!
Κι εμενα μου αρεσει το γιαουρτι με μελι!Αμα έχω έλειψη γλυκού τρώω τέτοιο,ή ψωμί με ζάχαρη όπως μου έκανε η γιαγια μου μικρή!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις