Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Χρυσακι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΣ!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΛΙΝΓΚ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρυσακι έγραψε:ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΣ!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΛΙΝΓΚ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.


καλα οτι αισθανονται ασφαλεια ειναι σιγουρο!!απλα για τωρα το καλοκαρι πιστευω οτι τα ζεσταινει κ θα τα περιοριζει,αλλα αν νομιζεις οτι θα σε βολεψει παρε το!οι περισσοτερες το εχουν βολευτει εγω τοσο χαζη ειμαι κ δεν μπορω να το βαλω!

χρυσα εσυ εχεις facebook να γινουμε φιλες οπως κ με τις υπολοιπες?

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσαρες !!!!!Βλεπω δεν ελειψα σε καμια !!!!!!! Sad Sad Sad
Γυρισαμε απο το χωριο ο μπεμπης πηγε μια χαρα στο ταξιδι ουτε γκρινια εγινε η μασκωτ του χωριου σε ολους πηγαινε !!!!! Ευτυχως δεν ειχε προβλημα προσαρμογης !! Τα δοντακια μας ακομα δεν μας εχουν αφησει !!!Αυριο παμε παιδιατρο !!!Εμεις με το σεξ δεν εχουμε προβλημα !! Μαρινακη μην δωσεις το ξενο για 3 μερες γιατι θα μειωθει και ο θηλασμος !!Για κοντινες αποστασεις βγαινουμε με τον μαρσιπο και για μακρινες καροτσι!!!!!!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΣΥΓΟΥΡΑ!!!!ΕΜΕΙΣ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΟΧΘΕΣ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ,ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ,Κ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ Ν ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΕΥΑΓΕΛΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,Κ ΕΠΙΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΒΑΦΤΙΣΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΣΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ,ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ Η ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΓΤ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜ ΕΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Κ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ Η ΑΛΛΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ ΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΕΤΣΙ Κ Η ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΣΥΓΧΙΣΑΝΕ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑΑΑ,Κ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΘΕΡΟΥΣ

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΣΥΓΟΥΡΑ!!!!ΕΜΕΙΣ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΟΧΘΕΣ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ,ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ,Κ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ Ν ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΕΥΑΓΕΛΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,Κ ΕΠΙΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΒΑΦΤΙΣΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΣΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ,ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ Η ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΓΤ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜ ΕΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Κ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ Η ΑΛΛΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ ΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΕΤΣΙ Κ Η ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΣΥΓΧΙΣΑΝΕ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑΑΑ,Κ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΘΕΡΟΥΣ

καλε το ιδιο ονομα ειναι οπως λεμε αικατερινη κατερινα

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανα έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΣΥΓΟΥΡΑ!!!!ΕΜΕΙΣ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΟΧΘΕΣ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ,ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ,Κ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ Ν ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΕΥΑΓΕΛΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,Κ ΕΠΙΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΒΑΦΤΙΣΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΣΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ,ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ Η ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΓΤ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜ ΕΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Κ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ Η ΑΛΛΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ ΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΕΤΣΙ Κ Η ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΣΥΓΧΙΣΑΝΕ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑΑΑ,Κ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΘΕΡΟΥΣ

καλε το ιδιο ονομα ειναι οπως λεμε αικατερινη κατερινα
ΕΜ ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΑΥΤΗ ΛΕΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΧΙΙΙΙΙ ΕΠΡΕΠΕ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΣΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ Κ ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΗ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΥΤΗ Σ\ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλως μας ηρθες ευη,παραπονιαρα!!μπραβο που τα πηγε καλα ο μπεμπης.
μαρινακι το ιδιο ειναι και πιστευω στην εκκλησια ευαγγελος θα ακουστει οποτε ετσι πρεπει και να γραφτει!!τωρα καλα ξεμπερδεματα!!

εγω τωρα τον κοιμησα και ελπιζω οπως τα τελευταια βραδια να ξυπνησει κατα τις 3 με 4!κατα τα αλλα μια χαρα ειναι μονο το βραδυ εχει ενα μισαωρακι γκρινια μπορει απο υπερενταση!
πηρα και τον γιατρο για το εμβολιο θα κανουμε το prevenar αυριο η την τεταρτη!!ειναι ακριβο αυτο απο οτι διαβασα!!

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εμείς αυτήν την βδομάδα θα κάνουμε το δεύτερο εμβόλιο, εγω έγραψα κ πήρα τα 3 επόμενα όταν άκουσα ότι δεν θα δίνουν κ τα έχω στο ψυγείο.
Κορίτσια έχω πρόβλημα κ έχω καταστεναχωρεθει, έχει 2 μέρες τώρα που δεν θηλαζει αν δεν είναι τι στήθος ρίψης γεμάτο μόλις αδειάζει χτυπιέται κ κλαίει ψευδοθηλη δεν θέλει με τίποτα.
Κ χθες το βράδυ κ σήμερα απόγευμα αναγκαστικά να άντληση γιατί δεν έτρωγε τι την έπιασε τώρα;;; Της καλαρεσε μάλλον το μπιμπερο που έχει δυνατή ροή κ τώρα τεμπελιαζει να ρουφαει! Άρχισε κ η Μαμα μου ότι δεν χορταινει το παιδι κ να του δώσω συμπλήρωμα.
Είναι κ το άλλο έχω τώρα 2-3 μέρες την βδομάδα δουλειά αλλα δεν αφήνει γάλα να αντλω έχει πιει κ όλα τα αποθέματα τι θα κάνω;; Πως θα την αφήνω;;

Κατα τ´αλλα περάσαμε πολυ ωραία σήμερα ζήσαμε στους γονείς μου είμασταν μεγάλη παρέα κ η μπεμπα εκτός που χτυπούσαν κ δεν έτρωγε ήταν καλή κ κοιμήθηκε αρκετά. Τώρα την κοιμιζει ο μπαμπά της μπάς κ κοιμηθούμε κ μεις γιατί κουτουλαω

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα μην στεναχωριεσαι γτ χειροτερα θα ειναι,βεβαια κι εγω προχθες που σου ειπα οτι παρατηρησα λιγοτερο γαλα στεναχωρηθηκα,λογικα της αρεσε το μπιμπερο και δεν θελει να κουραζεται,ετσι κι εμενα ειναι τεμπελακος μολις μπαινει στο στηθος κοιμαται μετα απο 7-10 λεπτα,σημερα εβγαλα μονο το πρωι που ειναι γεματο και βγαζω πολυ και το βραδυ για να φαει πιο καλα και να κοιμηθει την υπολοιπη μερα τον ειχα στο στηθος για να μην μειωνεται το γαλα.εμενα παντως δεν εχω παρατηρησει να εχει μπερδευτει...τρωει και απο τα 2 απλα στο στηθος τον παιρνει ο υπνος!!!
θελει λιγο υπομονη θα συνηθισει και τα 2 αφου πρεπει να φευγεις.αλλα πρεπει να βγαζεις και γαλα να αφηνεις,το πρωι που ειναι πιο γεματο για δοκιμασε εγψ βγαζω 200-220 το πρωι και πινει το μισο

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και απο τα δυο στήθη βγάζεις τόσο; Εγω απο γεμάτο στήθος βγάζω 100 απο το ένα. Αλλα η δικιά μου η λιγουρα όσο της δίνεις πίνει δεν σταματά κ Μετα κάνει εμετο οπότε της δίνω 100 κ Μετα πιπιλα κ βόλτες να ξεχαστεί..ουφ
Μπιμπερο απο νεογέννητο είχε πάρει τι την έπιασε τώρα; Τώρα έπαθε σύγχυση ξαφνικά;

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΤΟ 2 ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Η 3 ΕΜΕΙΣ 19 ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ 2!!ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΤ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΔΝΕ ΕΧΕΤΕ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ!!!!!ΤΑΤΙΑΝΑ ΓΤ ΕΤΣΙ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΑΑΑΑ ΑΝ ΤΟΥ ΒΓΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΦΑΓΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ,ΚΛΑΙΕΙ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΚΕΙ...ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΞΩΝ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα έγραψε:Και απο τα δυο στήθη βγάζεις τόσο; Εγω απο γεμάτο στήθος βγάζω 100 απο το ένα. Αλλα η δικιά μου η λιγουρα όσο της δίνεις πίνει δεν σταματά κ Μετα κάνει εμετο οπότε της δίνω 100 κ Μετα πιπιλα κ βόλτες να ξεχαστεί..ουφ
Μπιμπερο απο νεογέννητο είχε πάρει τι την έπιασε τώρα; Τώρα έπαθε σύγχυση ξαφνικά;

ναι και απο τα δυο αλλα τοσο πολυ μονο το πρωι,που ειναι πολυ γεματο γτ το βραδυ εμενα τρωει λιγο οταν ξυπναει.εμενα το περισσοτερο που τρωει προς το παρον ειναι 120-130 μπορει και πιο λιγο μετα το διωχνει και νευριαζει.μπιμπερο του εδωσα στο μηνα εκλαιγε πολυ τοτε και φοβηθηκα οτι δεν χορτασε και του εδωσα ξενο δεν ειχα σκεφτει τοτε το θηλαστρο.
μπορει να της περασει μωρε αλλα ξερω οτι και εσυ παιδευεσαι

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΤΟ 2 ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Η 3 ΕΜΕΙΣ 19 ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ 2!!ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΤ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΔΝΕ ΕΧΕΤΕ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ!!!!!ΤΑΤΙΑΝΑ ΓΤ ΕΤΣΙ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΑΑΑΑ ΑΝ ΤΟΥ ΒΓΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΦΑΓΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ,ΚΛΑΙΕΙ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΚΕΙ...ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΞΩΝ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ


θα κανουμε το δευτερο μας εμβολιο αυτο για τον πνευμονιοκοκκο,αυτο απο οτι διαβασα στο ιντερνετ εχει 4 η 5 δοσεις.απλα τωρα δεν εχουν λεφτα τα ταμεια και τα φαρμακα νομιζω τα πληρωνεις και τα παιρνεις μετα,ετσι ακουσα θα δειξει!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempakos7 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΤΟ 2 ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Η 3 ΕΜΕΙΣ 19 ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ 2!!ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΤ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΔΝΕ ΕΧΕΤΕ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ!!!!!ΤΑΤΙΑΝΑ ΓΤ ΕΤΣΙ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΑΑΑΑ ΑΝ ΤΟΥ ΒΓΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΦΑΓΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ,ΚΛΑΙΕΙ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΚΕΙ...ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΞΩΝ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ


θα κανουμε το δευτερο μας εμβολιο αυτο για τον πνευμονιοκοκκο,αυτο απο οτι διαβασα στο ιντερνετ εχει 4 η 5 δοσεις.απλα τωρα δεν εχουν λεφτα τα ταμεια και τα φαρμακα νομιζω τα πληρωνεις και τα παιρνεις μετα,ετσι ακουσα θα δειξει!!!
EMENA O ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΣΤΟ ΙΚΑ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ Κ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΤΟΥ Κ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΡΝΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΙΞΕΙ,,ΑΣΕ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΤΑΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ακόμα το παλεύουμε, αποκοιμιεται τώρα άντε να δω.
Μαλωσα κ με τον άντρα μου γιατί λέει βασανιζω το μωρο κ αύριο θα πάρει σκόνη να της δώσει μλησαν κ με την μάνα μου Πισω απ´τηβ πλάτη μου κ βγαλαν το συμπέρασμα ότι είμαι πεισματαρα λες κ εγω το κακό του παιδιού θέλω που παλεύω τόσο για το καλύτερο.
Ε όχι θα κάνω τα πάντα κ μόνο όταν δεν θα έχω επιλογή θα δώσω σκόνη δεν θα πανε τόσα ξενύχτια τσάμπα
Αύριο θα πάρω κ τριγωνελα μπάς κ αύξησω την παραγωγη. Εσείς κορίτσια γιατί ξενυχτατε;

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανα έγραψε:Ακόμα το παλεύουμε, αποκοιμιεται τώρα άντε να δω.
Μαλωσα κ με τον άντρα μου γιατί λέει βασανιζω το μωρο κ αύριο θα πάρει σκόνη να της δώσει μλησαν κ με την μάνα μου Πισω απ´τηβ πλάτη μου κ βγαλαν το συμπέρασμα ότι είμαι πεισματαρα λες κ εγω το κακό του παιδιού θέλω που παλεύω τόσο για το καλύτερο.
Ε όχι θα κάνω τα πάντα κ μόνο όταν δεν θα έχω επιλογή θα δώσω σκόνη δεν θα πανε τόσα ξενύχτια τσάμπα
Αύριο θα πάρω κ τριγωνελα μπάς κ αύξησω την παραγωγη. Εσείς κορίτσια γιατί ξενυχτατε;
ΧΑΧΑΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΜΟΛΛΙΣ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΑΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΞΥΠΝΙΣΕΕΕ
ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ...Κ ΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑΤΙΑΝΑ ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙ ΕΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΟΤΙ ΔΝΕ ΧΟΡΤΕΝΕΙ ...Ε ΚΑΛΑ ΠΗΓΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΓΤ ΑΚΟΥΓΑ ΘΟΡΥΒΟΥΣ Κ ΤΙ ΝΑ ΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΙΣΟΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΓΕΛΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΧΩ 2 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΛΑΤΕΒΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗ

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επιτέλους κοιμήθηκε μου κανε της θήλες χάλια απο την πάλη αλλα τουλάχιστον χορτάσε.. Τέλος ο σημερινός αγώνας αύριο πάλι!
Μαρινα καλό κουράγιο ελπίζω να κοιμηθητε σύντομα
Καληνυχτααααα

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανα έγραψε:Επιτέλους κοιμήθηκε μου κανε της θήλες χάλια απο την πάλη αλλα τουλάχιστον χορτάσε.. Τέλος ο σημερινός αγώνας αύριο πάλι!
Μαρινα καλό κουράγιο ελπίζω να κοιμηθητε σύντομα
Καληνυχτααααα
Κ ΜΕΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΝΟΜΙΖΩ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑΑΑΑ ΤΟΥ Κ ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥΥΥ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΝΥΧΤΑ ΕΜΑΣ ΚΥΛΙΣΕ ΥΣΗΧΑ Κ ΩΡΑΙΑ ΑΝ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΑΡΓΑΑ ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 5'30 Ε ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΘΑ ΓΕΛΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ Π ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΚΟΥΩ ΕΝΑ ΠΡΙΤΣ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΤΑ ΕΝΑ ΠΡΟΥΤΣ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΝΑ ΧΕ@#@#@# ΤΑ ΓΕΜΗΣΕ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΝΤΕ ΤΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΗΤΑΝ ΜΙΣΟΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ Κ ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΑΩ Κ ΜΥΡΙΖΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ Κ ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΜΙΣΟΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΒΓΑΖΩ ΤΗΝ ΠΑΝΩ Κ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΕ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΟΠΩΣ ΓΥΡΝΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΜΑΝΤΥΛΑΚΙΑ ΤΙ ΝΑ ΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΕΙΧΕ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΟΥΛΑ ΤΟΥΥΥ ΧΑΧΑΧΑ Κ ΚΟΥΤΟΥΡΟΥΣΕ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΗ ΜΙΛΑΜΕ ΕΕΕΕ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑΑΑ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΓΡΙΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ Κ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΠΤ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΧΕ Κ ΠΙΠΙΛΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΗΤΑΝ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΤΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΕΩ ΑΜΑΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΚΡΥΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΓΕΛΑΣΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΟΣ Κ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΥΤΟ ΜΙΣΟΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΚΑΝΕ ΤΣΟΥΦ ΤΣΟΥΦ ΤΙΝ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΕΠΛΥΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΠΡΟΥΝΟ ΠΡΟΥΝΟ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕΕΕ ,ΑΚΟΥΤΕΕΕΕ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ Η ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΡΟΥΛΗΣ!!!!ΕΜΕΝΑ Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΗ ΒΡΕ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την marinaki <3 <3 στις Δευ Ιουν 04, 2012 11:41 pm, 1 φορά

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερααααααα!!!!!Πωπωω βλεπω ξενυχτια και θυμαμαι τα δικα μου!!!!!!Τατιανα μηπως περνα αλμα γιατι εμεις ακομα υπαρχουν μερες που δεν χορταινει !!Το prevenar εχει 65ευρω εμεις πρωτα το πληρωνουμε και μετα παιρνουμε τα χρηματα πισω!!!Μαρινακη και ο νονος Βαγγελη να τον φωναξει ο παπας θα πει Ευαγγελος....μην αγχωνεσαι το ιδιο ειναι!!!Καθισαμε !!!!! ΝΑΙ!!! το ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ!!!!!!!!!!!!Εμεις σημερα κατα τις 2 που κοιμομασταν ακουσα ενα γελιο απο την ενδοεπικοινωνια και λεω ξυπνιος τετοια ωρα????? Και παω και χαχανιζε με κλειστα ματια!!!!!! Μαρινακη πεθανα!!!!!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:Καλημερααααααα!!!!!Πωπωω βλεπω ξενυχτια και θυμαμαι τα δικα μου!!!!!!Τατιανα μηπως περνα αλμα γιατι εμεις ακομα υπαρχουν μερες που δεν χορταινει !!Το prevenar εχει 65ευρω εμεις πρωτα το πληρωνουμε και μετα παιρνουμε τα χρηματα πισω!!!Μαρινακη και ο νονος Βαγγελη να τον φωναξει ο παπας θα πει Ευαγγελος....μην αγχωνεσαι το ιδιο ειναι!!!Καθισαμε !!!!! ΝΑΙ!!! το ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ!!!!!!!!!!!!Εμεις σημερα κατα τις 2 που κοιμομασταν ακουσα ενα γελιο απο την ενδοεπικοινωνια και λεω ξυπνιος τετοια ωρα????? Και παω και χαχανιζε με κλειστα ματια!!!!!! Μαρινακη πεθανα!!!!!!!!
ΧΑΧΑΧΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΓΕΛΑΓΕ ΧΘΕΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΟΜΩΣ Κ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ,ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΥΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣΣ

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
tomaraki έγραψε:Καλημερααααααα!!!!!Πωπωω βλεπω ξενυχτια και θυμαμαι τα δικα μου!!!!!!Τατιανα μηπως περνα αλμα γιατι εμεις ακομα υπαρχουν μερες που δεν χορταινει !!Το prevenar εχει 65ευρω εμεις πρωτα το πληρωνουμε και μετα παιρνουμε τα χρηματα πισω!!!Μαρινακη και ο νονος Βαγγελη να τον φωναξει ο παπας θα πει Ευαγγελος....μην αγχωνεσαι το ιδιο ειναι!!!Καθισαμε !!!!! ΝΑΙ!!! το ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ!!!!!!!!!!!!Εμεις σημερα κατα τις 2 που κοιμομασταν ακουσα ενα γελιο απο την ενδοεπικοινωνια και λεω ξυπνιος τετοια ωρα????? Και παω και χαχανιζε με κλειστα ματια!!!!!! Μαρινακη πεθανα!!!!!!!!
ΧΑΧΑΧΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΓΕΛΑΓΕ ΧΘΕΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΟΜΩΣ Κ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ,ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΥΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣΣ

Μια χαρα περασαμε !!!Ευτυχως ο μικρος ηταν αρκετα καλος και δεν μας κουρασε καθολου!!!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχα γελαω με το μπεμπη σου μαρινακη εμενα εχει κανει κατι καλυτερο του ειχα βγαλει το μπιμπιλινο να τον αλλαξω και κανει μια φρου σαν διαροια και μου εκανε το κρεββατι μου χαλια μιλαμε για πολυ πραμα .Ευη μου καλως ηρθες περασατε ωραια διαβασα το χωριο σου που ειναι?
οι υπολοιπες τι κανετε?
εμενα εχει πολυ γκρινια ολη μερα μου εχει παρει το κεφαλι και εχει πολλα φλεματακια αντε να ξεκινησουν να βγαινουν τα δοντια να ηρεμησουμε καποια στιγμη

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια εγω έχω καταστεναχωρεθει!
Κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει ο Πειραιάς
Έχουμε ρωτήσει σε ποσά φαρμακεία για τριγωνελλα κ ούτε καν την ξέρουν.
Είπα στον άντρα μου να πάρει σκόνη γιατί δεν έχω καταφέρει να φυλαξω καθόλου γάλα κ έχω δουλειά κ σήμερα κ αύριο. Μακάρι να μην χρειαζόταν να δουλέψω κ θα το παλευαμε το θέμα αλλα τι να κάνω, θα μου πείτε δεν χάλασε κ ο κόσμος αν 2-3 την βδομάδα κάνει 1 γεύμα ξένο γάλα αλλα εγω νιώθω σαν να απέτυχαν... Εκανα τα πάντα σωστά αλλα...
Πήρα κ έναν σύμβουλο θηλασμου τον μοναδικό που έχουμε στην περιοχή μας κ ακόμα δεν με πήρε Πισω(είναι Παιδιατρος κ εξετάζει).

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις