Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
515 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 515 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

201ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Οκτ 01, 2010 11:39 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον .....
εχουμε και λέμε:
elenitsa kai popibar ..........κοριτσάκι...
και tatjiana............αγορακι

αρα μέχρι στιγμής
κοριτσάκια-αγοράκια
2- 1


ξεχασα καμία κορίτσια????
θυμάμαι και άλλο αγοράκι ,αλλα τώρα που ψάχνω δεν το βρίσκω.....

202ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 03, 2010 7:22 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:λοιπον .....
εχουμε και λέμε:
elenitsa kai popibar ..........κοριτσάκι...
και tatjiana............αγορακι

αρα μέχρι στιγμής
κοριτσάκια-αγοράκια
2- 1


ξεχασα καμία κορίτσια????
θυμάμαι και άλλο αγοράκι ,αλλα τώρα που ψάχνω δεν το βρίσκω.....

Κσλά τα λες!!! Αντε να δούμε και το δικό σου, θα στην κανει τη χαρη αυτη τη φορά? Τι στο καλο στο 6ο μπαίνουμε δεν γινετε!!
Πότε είπες εχεις ραντεβού? Εγώ την Πέμπτη θα την ξαναδώ..

203ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 03, 2010 9:32 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:λοιπον .....
εχουμε και λέμε:
elenitsa kai popibar ..........κοριτσάκι...
και tatjiana............αγορακι

αρα μέχρι στιγμής
κοριτσάκια-αγοράκια
2- 1


ξεχασα καμία κορίτσια????
θυμάμαι και άλλο αγοράκι ,αλλα τώρα που ψάχνω δεν το βρίσκω.....

Κσλά τα λες!!! Αντε να δούμε και το δικό σου, θα στην κανει τη χαρη αυτη τη φορά? Τι στο καλο στο 6ο μπαίνουμε δεν γινετε!!
Πότε είπες εχεις ραντεβού? Εγώ την Πέμπτη θα την ξαναδώ..

εγω έχω ραντεβού την τρίτη....τι στο καλό?? δίκιο έχεις....το πρώτο το είχα δει στις 12 εβδομάδες!! ... το δεύτερο βέβαια στις 20....ε και τωρα 20 + κατι θα είμαι..λογικά θα το δω........
.

204ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 03, 2010 10:36 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, και γω πιστευω οτι θα το δεις δε μπορει.... Κι εγω μη νομιζεται για πολυ γρηγορα το ειδαμε, υστερα επεσε ο ομφαλιος οποτε εχω μεινει στο 90%.. Αλλα να σας πω, πηγα zara χθες και πηρα ενα super παντελονακι.. Πειραζει??? Χαχαχαχα.. Εγω εχω στις 10 του μηνα παλι.. Κι ανυπομονω...

205ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 03, 2010 11:45 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα κοριτσια ειμαι και εγω μανουλα φεβρουαριου με π.η.τ. 23 φεβρουαριου.

206ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 03, 2010 12:03 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ε, και γω πιστευω οτι θα το δεις δε μπορει.... Κι εγω μη νομιζεται για πολυ γρηγορα το ειδαμε, υστερα επεσε ο ομφαλιος οποτε εχω μεινει στο 90%.. Αλλα να σας πω, πηγα zara χθες και πηρα ενα super παντελονακι.. Πειραζει??? Χαχαχαχα.. Εγω εχω στις 10 του μηνα παλι.. Κι ανυπομονω...

μια χαρά το παντελονάκι...!! 90% ισον με 100% για αγορακια..γιατι αφου ο γιατρος ειδε ΄΄κάτι΄΄.χα..χα...(θυμάσαι που λέγαμε για 280 γρ...κλπ..)ε..που θα πήγε τώρα....αγοράκι θα είναι!!
και εγώ θέλω να ψωνίσω...περιμένω όμως να το δώ πρωτα...βέβαια αν είναι κοριτσάκι τα έχω όλα..!αλλά και πάλι έχω δει κάτι φανταστικά φουστανάκια κ θέλω να τα πάρω επί τρία....αν είναι...χα..χα..


τίνα καλως μας ήρθες και εσύ...με το καλό !!! πρώτο παιδάκι? έχεις ιδέα τι είναι?



φιλιά σε όλες!!

207ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 03, 2010 12:07 pm

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλως σας βρηκα.το τριτο παιδακι εχω αλλα 2 κοριτσακια 9 και 6 ετων.το μωρουλινι μαλλον ειναι κοριτσακι αλλα θα το σιγουρεψουμε στο β επιπεδου.

208ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 03, 2010 12:24 pm

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tina έγραψε:καλως σας βρηκα.το τριτο παιδακι εχω αλλα 2 κοριτσακια 9 και 6 ετων.το μωρουλινι μαλλον ειναι κοριτσακι αλλα θα το σιγουρεψουμε στο β επιπεδου.
Καλως ηρθες Τινα!Να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο να ερθει και το τριτο μωρακι!!!Με το καλο σε ολες μας ευχομαι!!!

209ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 03, 2010 12:33 pm

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σ'ευχαριστω και σε εσας κοριτσια ευχομαι να πανε ολα καλα.ηδη εχουμε περασει το μισο της εγκυμοσυνης επομενως η ανυπομονησια γινεται ολο και μεγαλυτερη.εδω και οι κορες μου περιμενουν πως και πως να περασει οκαιρος για να δουν το μωρο!

210ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 04, 2010 3:41 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Ε, και γω πιστευω οτι θα το δεις δε μπορει.... Κι εγω μη νομιζεται για πολυ γρηγορα το ειδαμε, υστερα επεσε ο ομφαλιος οποτε εχω μεινει στο 90%.. Αλλα να σας πω, πηγα zara χθες και πηρα ενα super παντελονακι.. Πειραζει??? Χαχαχαχα.. Εγω εχω στις 10 του μηνα παλι.. Κι ανυπομονω...

Πηγες Ζαρα ε? Εχω βρει απο το πιο ωραία αγοριστικα ρουχαλάκια. Πολύ μοντέρνα και ανθεκτικά. Το μόνο που θα σου έλεγα ειναι να προσέξεις τα μπουφανάκια αν και φετος δεν θα χρειαστείς. Ειχα παρει ενα τέλειο περυσι για τον μικρό και δεν το φορεσε καθολου. Έχουν πολυ στενα μανικια και εκτος του οτι δυσκολέυεσε να του το βάλεις και το παιδι δεν μπορει να κινηθει ευκολα.

Καλως την και τη νέα εγκυμονούσα!! Με το καλο!!! Πώς σου φαίνεται που μετά από 6 χρόνια ξαναβιώνεις εγκυμοσύνη?


211ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 04, 2010 5:07 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:καλως σας βρηκα.το τριτο παιδακι εχω αλλα 2 κοριτσακια 9 και 6 ετων.το μωρουλινι μαλλον ειναι κοριτσακι αλλα θα το σιγουρεψουμε στο β επιπεδου.

να σου ζήσουν tina!! και εγώ δύο κοριτσάκια έχω και πολύ θα ηθελα πάλι κορίτσι...ετσι και αλλιώς όλο το σπίτι είναι πλέον ροζ....'ασε τα ρουχαλάκια....βέβαια ο μπαμπας μας θα ήθελε και ένα αγοράκι...αλλα γερό να είναι πάνω απο όλα..

εχεις και δίκιο πως η μισή εγκυμοσύνη πέρασε....εμένα κορίτσια πιο γρήγορα αυτή τη φορά...
ελπίζω να περέσει πολύ γρήγορα και ο υπόλοιπος καιρός για όλες μας!!!

212ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 04, 2010 6:41 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να σαι καλα popibar.η αληθεια ειναι οτι εχουν περασει αρκετα χρονακια απο την τελευταια εγκυμοσυνη και νασου πω την αληθεια επειδη δεν τη περιμενα στην αρχη δυσκολευτηκα να το συνειδητοποιησω οτι θα εμπενα ξανα στη διαδικασια της βρεφικης ηλικιας μιας και ειχαμε ξεφυγει απο αυτην την ηλικια.τωρα ομως αφου εχει περασει και το δυσκολο κομματι του 1ου τριμηνου με τις ναυτιες και τις αναγουλες εχω αρχισει να ανυπομονω την στιγμη που θα κρατησω αυτο το μικρο πλασματακι στην αγκαλια μου

213ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 04, 2010 6:46 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινα καλως ηρθες στην παρεα μας να εχεις πολυ καλη εγκυμοσυνη... Να σας πω δεν ειμαι και τοσο καλα σημερα.. Μαλλον θα χρειαστει να διακοψω.. Γαμω την πουτανα μου.... Sorry κι ολας για το βρισιδι

214ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 04, 2010 8:26 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να σου ζησουν οι κορουλες και με το καλο το τριτο μωρακι.εγω δυστυχως λογω του οτι δεν ειχα στο προγραμμα μια τριτη εγκυμοσυνη εχω δωσει τα περισσοτερα μπεμπε ρουχαλακια και συγκεκριμενα ολα τα εσωρουχακια αλλα δεν πειραζει θα παρουμε καινουργια.ευτυχως δεν προλαβα να δωσω καροτσια και καθισματακι αυτοκινητου.
ποσο ετων ειναι οι κορουλες σου;

215ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 04, 2010 8:34 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Τινα καλως ηρθες στην παρεα μας να εχεις πολυ καλη εγκυμοσυνη... Να σας πω δεν ειμαι και τοσο καλα σημερα.. Μαλλον θα χρειαστει να διακοψω.. Γαμω την πουτανα μου.... Sorry κι ολας για το βρισιδι
Tι επαθες Τατιανα και δεν εισαι καλα?
Και τι θα διακοψεις μαλλον?sorry αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις... Embarassed

216ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 04, 2010 10:05 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:να σου ζησουν οι κορουλες και με το καλο το τριτο μωρακι.εγω δυστυχως λογω του οτι δεν ειχα στο προγραμμα μια τριτη εγκυμοσυνη εχω δωσει τα περισσοτερα μπεμπε ρουχαλακια και συγκεκριμενα ολα τα εσωρουχακια αλλα δεν πειραζει θα παρουμε καινουργια.ευτυχως δεν προλαβα να δωσω καροτσια και καθισματακι αυτοκινητου.
ποσο ετων ειναι οι κορουλες σου;

ευχαριστώ τίνα..!..εμένα είναι 4ετών και 15 μηνων.....μη σε νοιαζει για τα ρουχα...και εγώ που τα έχω όλα ..είναι όμως οι μικρές είναι γεννημένες άλλη εποχή..οπότε τώρα που θα είναι χειμώνας έχω τα ρούχα λιγο ανάποδα..δηλ ..αυτα για μικρή ηλικία είναι όλα καλοκαιρινά...
δεν πειράζει ...γερά να είναι..και όλα θα τα βρούμε...
μπράβο πάντως που ενώ δεν ήταν στο πρόγραμμα ...και το κράτησες και το περιμένεις με χαρά..!!... ένα μωράκι μόνο χαρά μπορεί να σας φέρει...!

217ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 04, 2010 10:06 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Τινα καλως ηρθες στην παρεα μας να εχεις πολυ καλη εγκυμοσυνη... Να σας πω δεν ειμαι και τοσο καλα σημερα.. Μαλλον θα χρειαστει να διακοψω.. Γαμω την πουτανα μου.... Sorry κι ολας για το βρισιδι


τι έγινε tatijana?? ;ola kala με την εγκυμοσύνη??...

218ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 06, 2010 10:43 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια το είδα επιτέλους...
it's a boy!!!!!

απο την μια χάρηκα πολύ που το είδα..αλλά απο την άλλη ....αχ...δεν ξέρω από αγόρια..ν΄μιζα πως είμαι κοριτσιμάνα...αγχώθηκα λίγο να π΄β την αλήθεια...άσε που όοοοολο το σπίτι είναι ροζ!!!
που θα έρθει ο καημένος...?!
πρέπει να βάουμε και μπλε πινελιές νομίζω...χα..χα

σας φιλώ όλες!!

219ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 06, 2010 10:56 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:κορίτσια το είδα επιτέλους...
it's a boy!!!!!

απο την μια χάρηκα πολύ που το είδα..αλλά απο την άλλη ....αχ...δεν ξέρω από αγόρια..ν΄μιζα πως είμαι κοριτσιμάνα...αγχώθηκα λίγο να π΄β την αλήθεια...άσε που όοοοολο το σπίτι είναι ροζ!!!
που θα έρθει ο καημένος...?!
πρέπει να βάουμε και μπλε πινελιές νομίζω...χα..χα

σας φιλώ όλες!!
συγχαρητηρια και με το καλο να κρατησεις το γιο σου στην αγκαλια σου.φανταζομαι τα συναισθηματα σου μιας και εγω ετσι αισθανομαι οτι εχουμε χαραξει μια ροζ πορεια και το μπλε δεν θα κολλαει αλλα απο την αλλη ειναι ωραιο να δοκιμασεις και μια νεα εμπειρια στην ανατροφη ενος αγοριου ασε που φαντοζομαι οτι ο μπαμπας θα πεταει απο την χαρα του που θα προστεθει και αλλος ενας αντρας στην οικογενεια

220ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 06, 2010 11:16 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:κορίτσια το είδα επιτέλους...
it's a boy!!!!!

απο την μια χάρηκα πολύ που το είδα..αλλά απο την άλλη ....αχ...δεν ξέρω από αγόρια..ν΄μιζα πως είμαι κοριτσιμάνα...αγχώθηκα λίγο να π΄β την αλήθεια...άσε που όοοοολο το σπίτι είναι ροζ!!!
που θα έρθει ο καημένος...?!
πρέπει να βάουμε και μπλε πινελιές νομίζω...χα..χα

σας φιλώ όλες!!
Συγχαρητηρια!!!!Με το καλο ο παιδαρος!!!Μην αγχωνεσαι καθολου,νομιζω θα ερθουν ολα φυσικα!
Φανταζομαι αυτος ο μπεμπης θα γινει η αδυναμια ολης της οικογενειας αλλα ειδικα της μαμας!!!!

221ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 06, 2010 11:19 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κορίτσια το είδα επιτέλους...
it's a boy!!!!!

απο την μια χάρηκα πολύ που το είδα..αλλά απο την άλλη ....αχ...δεν ξέρω από αγόρια..ν΄μιζα πως είμαι κοριτσιμάνα...αγχώθηκα λίγο να π΄β την αλήθεια...άσε που όοοοολο το σπίτι είναι ροζ!!!
που θα έρθει ο καημένος...?!
πρέπει να βάουμε και μπλε πινελιές νομίζω...χα..χα

σας φιλώ όλες!!
συγχαρητηρια και με το καλο να κρατησεις το γιο σου στην αγκαλια σου.φανταζομαι τα συναισθηματα σου μιας και εγω ετσι αισθανομαι οτι εχουμε χαραξει μια ροζ πορεια και το μπλε δεν θα κολλαει αλλα απο την αλλη ειναι ωραιο να δοκιμασεις και μια νεα εμπειρια στην ανατροφη ενος αγοριου ασε που φαντοζομαι οτι ο μπαμπας θα πεταει απο την χαρα του που θα προστεθει και αλλος ενας αντρας στην οικογενεια

ευχαριστώ τινα !!!

ο μπαμπας μας χάρηκε οταν το είδε...αλλά τώρα το παίζει αδιάφορος και cool...!

εγώ του κάνω και πλακίτσα..πως αν θέλει και άλλο κοριτσάκι ...το επομενο...και παθαινει ένα σοκ..γιατί δεν μπορεί ούτε να φανταστεί τέταρτο..χα..χα..
όπως και να έχει, η γιαγιά μου έλεγε πως ότι στέλνει ο Θεούλης είναι για κάποιο λόγο...γερό να είναι και όλα τα άλλα γίνονται



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bou-boukitsa στις Τετ Οκτ 06, 2010 11:22 am, 1 φορά

222ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 06, 2010 11:21 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κορίτσια το είδα επιτέλους...
it's a boy!!!!!

απο την μια χάρηκα πολύ που το είδα..αλλά απο την άλλη ....αχ...δεν ξέρω από αγόρια..ν΄μιζα πως είμαι κοριτσιμάνα...αγχώθηκα λίγο να π΄β την αλήθεια...άσε που όοοοολο το σπίτι είναι ροζ!!!
που θα έρθει ο καημένος...?!
πρέπει να βάουμε και μπλε πινελιές νομίζω...χα..χα

σας φιλώ όλες!!
Συγχαρητηρια!!!!Με το καλο ο παιδαρος!!!Μην αγχωνεσαι καθολου,νομιζω θα ερθουν ολα φυσικα!
Φανταζομαι αυτος ο μπεμπης θα γινει η αδυναμια ολης της οικογενειας αλλα ειδικα της μαμας!!!!

ευχαριστώ elenitsa....μακάρι να γίνει έτσι..!!

223ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 06, 2010 11:29 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
tina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κορίτσια το είδα επιτέλους...
it's a boy!!!!!

απο την μια χάρηκα πολύ που το είδα..αλλά απο την άλλη ....αχ...δεν ξέρω από αγόρια..ν΄μιζα πως είμαι κοριτσιμάνα...αγχώθηκα λίγο να π΄β την αλήθεια...άσε που όοοοολο το σπίτι είναι ροζ!!!
που θα έρθει ο καημένος...?!
πρέπει να βάουμε και μπλε πινελιές νομίζω...χα..χα

σας φιλώ όλες!!
συγχαρητηρια και με το καλο να κρατησεις το γιο σου στην αγκαλια σου.φανταζομαι τα συναισθηματα σου μιας και εγω ετσι αισθανομαι οτι εχουμε χαραξει μια ροζ πορεια και το μπλε δεν θα κολλαει αλλα απο την αλλη ειναι ωραιο να δοκιμασεις και μια νεα εμπειρια στην ανατροφη ενος αγοριου ασε που φαντοζομαι οτι ο μπαμπας θα πεταει απο την χαρα του που θα προστεθει και αλλος ενας αντρας στην οικογενεια

ευχαριστώ τινα !!!

ο μπαμπας μας χάρηκε οταν το είδε...αλλά τώρα το παίζει αδιάφορος και cool...!

εγώ του κάνω και πλακίτσα..πως αν θέλει και άλλο κοριτσάκι ...το επομενο...και παθαινει ένα σοκ..γιατί δεν μπορεί ούτε να φανταστεί τέταρτο..χα..χα..
όπως και να έχει, η γιαγιά μου έλεγε πως ότι στέλνει ο Θεούλης είναι για κάποιο λόγο...γερό να είναι και όλα τα άλλα γίνονται
αυτο ειναι το κυριοτερο γερα παιδια να ειναι και καλοτυχα

224ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 06, 2010 11:57 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια έχω μια απορία..

όταν κάνατε υπέρηχο σας είπαν αν τα μωράκια έχουν παρει θέση? αν είναι με το κεφάλι κάτω δηλ...
γιαιτι εμένα τα άλλα δύο απο τισ 20 εβδομάδες είχαν κεφαλική προβολή...ενώ αυτό τίποτα...!

και έχω αγχωθεί λίγο...θα χωράεο αργότερα να γυρίσει?

225ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 12:03 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο δικος μου ο γιατρος μου ειχε πει οτι ξεκινανε σιγα σιγα απο την 24η εβδομαδα να παιρνουν θεση με το κεφαλι προς τα κατω.Παντως γενικα μην αγχωνεσαι πολλα μωρακια γυρνανε στον τελευταιο μηνα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις