Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
407 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 407 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

226ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 12:18 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπουμπουκιτσα συγχαρητηρια κοπελα μου.... Αντε ενα ακομη αγορακι στην "παρεα" μας.... Εγω ακομη δεν λεω τι εχει συμβει μολις μου πουν ακριβως θα σας πω αν μπορεσω ή οχι να το κρατησω... Για την ωρα εχω καλη και θετικη σκεψη....
Να σου πω κατι? Ειναι πολυ ωραια να εχεις κι ενα αγορακι εκτος απο κοριτσακια.... Εγω πχ θελω αν μου τα δωσει ο Θεος να εχω και τα 2 φυλα.. Αντε ελπιζω ολα καλα..
Φιλαρες κοπελαρες!!!

227ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 12:56 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Μπουμπουκιτσα συγχαρητηρια κοπελα μου.... Αντε ενα ακομη αγορακι στην "παρεα" μας.... Εγω ακομη δεν λεω τι εχει συμβει μολις μου πουν ακριβως θα σας πω αν μπορεσω ή οχι να το κρατησω... Για την ωρα εχω καλη και θετικη σκεψη....
Να σου πω κατι? Ειναι πολυ ωραια να εχεις κι ενα αγορακι εκτος απο κοριτσακια.... Εγω πχ θελω αν μου τα δωσει ο Θεος να εχω και τα 2 φυλα.. Αντε ελπιζω ολα καλα..
Φιλαρες κοπελαρες!!!

tatijana μου καταρχην εύχομαι όλα να είναι καλά....
κατά δεύτερον όμως να προσέξεις πολύ τι θα πούνε...οι γιατροί λένε πολύ εύκολα κα σταματήσεις μια εγκυμοσύνη..δεν είναι δικό τους παιδί άλλωστε...
εχω δύο πολύ δικές μου περιπτώσεις που τους είχαν πει για κάποιο πρόβλημα και τελικά τα παιδιά γεννήθηκαν μια χαρά...μάλιστα στο ένα είχαν πει για συνδρομο...και είναι μαι χαράτο παιδάκι...
απλά προσεξέτο ...δεν είναι και πολύ υπευθυνοι σε αυτά τα θέματα οι γιατροί στην Ελλάδα..

πάντως εύχομαι όλα καλά και ο Θεός μαζί σου και με το μωράκι σου
φιλιά

228ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 1:06 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν και μπαινω στην κουβεντα σας σαν σφηνα θελω να πω κατι.
καταρχην με το καλο bou-boukitsa να ρθει το τριτο παιδακι σου στη ζωη,θα δεις τωρα με το αγορακι θα ξετρελαθειτε!!!!!ο βενιαμιν της οικογενειας!
tatijiana ευχομαι ολα να πανε καλα,οπως λεει κ η μπουμποκιτσα οι γιατροι ειναι λιγο.......
τη γυναικα απο τον ξαδερφο μου ηταν στον 6ο της ειπαν οτι το παιδι δεν παιρνει το σωστο βαρος κ πρεπει να διακοψει οι γιατροι στο πανεπιστημιακο της λαρισσας δεν επερναν την ευθυνη να τις το παρουν γιατι δεν συμφωνουσαν ολοι αυτη αποφασισε να παει σε ιδιωτικη κλινικη κ να διακοψει ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 966307

σε ολες τις υπολοιπες ευχομαι να εχουν μια πολυ καλη εγκυμοσυνη,υπεροχο μηνα θα γεννησετε!μολις σαραντησετε θα κανετε τις βολτες σας γιατι ανοιγει ο καιρος!
κ γω το φεβρουαριο γεννησα!

229ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 1:15 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:αν και μπαινω στην κουβεντα σας σαν σφηνα θελω να πω κατι.
καταρχην με το καλο bou-boukitsa να ρθει το τριτο παιδακι σου στη ζωη,θα δεις τωρα με το αγορακι θα ξετρελαθειτε!!!!!ο βενιαμιν της οικογενειας!
tatijiana ευχομαι ολα να πανε καλα,οπως λεει κ η μπουμποκιτσα οι γιατροι ειναι λιγο.......
τη γυναικα απο τον ξαδερφο μου ηταν στον 6ο της ειπαν οτι το παιδι δεν παιρνει το σωστο βαρος κ πρεπει να διακοψει οι γιατροι στο πανεπιστημιακο της λαρισσας δεν επερναν την ευθυνη να τις το παρουν γιατι δεν συμφωνουσαν ολοι αυτη αποφασισε να παει σε ιδιωτικη κλινικη κ να διακοψει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σε ολες τις υπολοιπες ευχομαι να εχουν μια πολυ καλη εγκυμοσυνη,υπεροχο μηνα θα γεννησετε!μολις σαραντησετε θα κανετε τις βολτες σας γιατι ανοιγει ο καιρος!
κ γω το φεβρουαριο γεννησα!

Να είσαι καλά..και να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου..δεν ξέρω ένα εχεις?
αυτο με το βάροσ δυστυχωσ το έχω ξανακουσει..μεγάλη βλακεία!!! κ εμενα στο 2 μου ελεγαν οτι ειναι πολύ μικρό μωρο...κλπ...και τελικα στισ4ο βδομαδεσ βεβαια βγηκε 3850...μεγαλο το νομιζω εγω...καθε παιδακι ακομη κ στην κοιλια αναπτυσεται αλλιωσ...
παντωσ κ στην ξαδερφη μου τησ ειπαν στο β επιπεδου πωσ εχει προβλημα στη κσρδια κ μολισ γεννηθει θα πρεπει να κανει εγχειρηση...τησ δωσαν πιθανοτητεσ 51-49ακου τωρα!!
η κοπελα λεει δεν το ριχνω για αυτεσ τισ πιθανοτητεσ...το πολυ πολυ να το εχανε μετα στην εγχειρηση,,,τελικ γεννηθηκε μια χαρα!!!
\τι να πω για τουσ γιατρουσ?!

230ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 1:38 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενα εχω μπουμπουκιτσα!ταρζανακι 20μηνων!αγορι!
οντως με τους γιατρους κατι παιζει γιαυτο το ανεφερα κ για την κοπελα!
το 3+ για κιλα οχι βεβαια δεν ειναι μικρο!
κ στη μαμα του το 86 που γεννησε τον αδερφο μου την ελεγε ο γιατρος οτι θα ειναι πολυ μικρος κ οταν γεννηθει δεν θα αναπτυχθει σωστα,μπουρδες ειναι 24χρονων 1,85υψος!δεν ξερουν μερικες φορες τι λενε!

231ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 2:33 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="bou-boukitsa"]
sktv έγραψε:αν και μπαινω στην κουβεντα σας σαν σφηνα θελω να πω κατι.
καταρχην με το καλο bou-boukitsa να ρθει το τριτο παιδακι σου στη ζωη,θα δεις τωρα με το αγορακι θα ξετρελαθειτε!!!!!ο βενιαμιν της οικογενειας!
tatijiana ευχομαι ολα να πανε καλα,οπως λεει κ η μπουμποκιτσα οι γιατροι ειναι λιγο.......
τη γυναικα απο τον ξαδερφο μου ηταν στον 6ο της ειπαν οτι το παιδι δεν παιρνει το σωστο βαρος κ πρεπει να διακοψει οι γιατροι στο πανεπιστημιακο της λαρισσας δεν επερναν την ευθυνη να τις το παρουν γιατι δεν συμφωνουσαν ολοι αυτη αποφασισε να παει σε ιδιωτικη κλινικη κ να διακοψει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σε ολες τις υπολοιπες ευχομαι να εχουν μια πολυ καλη εγκυμοσυνη,υπεροχο μηνα θα γεννησετε!μολις σαραντησετε θα κανετε τις βολτες σας γιατι ανοιγει ο καιρος!
κ γω το φεβρουαριο γεννησα!

Να είσαι καλά..και να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου..δεν ξέρω ένα εχεις?
αυτο με το βάροσ δυστυχωσ το έχω ξανακουσει..μεγάλη βλακεία!!! κ εμενα στο 2 μου ελεγαν οτι ειναι πολύ μικρό μωρο...κλπ...και τελικα στισ4ο βδομαδεσ βεβαια βγηκε 3850...μεγαλο το νομιζω εγω...καθε παιδακι ακομη κ στην κοιλια αναπτυσεται αλλιωσ...
παντωσ κ στην ξαδερφη μου τησ ειπαν στο β επιπεδου πωσ εχει προβλημα στη κσρδια κ μολισ γεννηθει θα πρεπει να κανει εγχειρηση...τησ δωσαν πιθανοτητεσ 51-49ακου τωρα!!
η κοπελα λεει δεν το ριχνω για αυτεσ τισ πιθανοτητεσ...το πολυ πολυ να το εχανε μετα στην εγχειρηση,,,τελικ γεννηθηκε μια χαρα!!!
\τι να πω για τουσ γιατρουσ?![/quote

Eυχαριστω παααρα πολυ για οσα μου λετε... Παντως φερομαι στο μωρο μου λες και τιποτα δεν συμβαινει... Δε θελω σε καμια περιπτωση να ειναι τρελλαμενο κι αυτο μαζι μας.. Αφου να φανταστειτε εκεινη την μερα που δεν μου τα ειπαν καλα και γω ημουν στεναχωρημενη με τον αντρα μου και το συζηταγαμε.. Εκεινο εκανε σαν τρελλο.. Και λεω στον αντρα μου..: " Αγαπη μου ο γιος μας μας λεει να κοψουμε τις μαλακιες γιατι μια χαρα θα σας βγω..." Και γελαγαμε.. Να σου ζησει ο παιδαρος κι ευψαριστω που μπηκες στην διαδικασια να πεις την γνωμη σου sktv.. Και σενα μπουμπουκιτσα ευχαριστω..

232ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 6:36 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπον Τατιανα σε καμμια περιπτωση μη στεναχωριεσαι και να μην σε παιρνει απο κατω.Οτιδηποτε μα πτιδηποτε κι αν σου ειπαν οι γιατροι αν σου πω ιστοριες που εχουν συμβει θα παθεις πλακα.Τα μωρακια μας εξαρτωνται πληρως απο τη καλη ψυχολογια της μητερας και την αγαπη που παιρνουν απο εμας,να εισαι σιγουρη οτι την αισθανονται!Ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που μιλαμε γι αυτο γιατι και μονο που το αναφερουμε κακο σου κανει.Θα δεις οτι ολες θα γεννησουμε το φεβρουαριο τα πιο ομορφα και υγειη μωρακια!και το ευχομαι για ολες μας!Μολις θα δεις πρωτη φορα το γιο σου που θα ειναι ενας κουκλος και υγειεστατος θα σε αποζημιωσει για ολα οσα σου εχουν πει οι γιατροι.Λοιπον για να μη σε κουραζω ,θετικη σκεψη και μη φοβασαι τιποτα.Φιλια σε σενα και στο μωρακι!

233ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 9:46 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"Τατιάνα" ειχα μερες να γραψω και στενοχωρηθηκα λίγο με αυτα που διαβασα. Τα καλυτερα ευχομαι και να μην συμβαινει τιποτα κακο τελικα!!
"bou-boukitsa" κι εμενα ο δικος μου ειναι 15 μηνων σαν την μικρή σου. Για καποιο λογο νομιζα οτι ειχες πιο μεγαλα παιδια. Και μετα λεω εγώ με τρελαινει ο μικρος, τι να πεις εσυ που τα εχεις 2. Πιστευω θα παθεις την πλάκα σου με το αγόρι. Απο την αποψη ότι ειναι αλλη ψυχολογία.
Ετσι λεω κι εγώ ακομα δεν μπορώ να μπω στη ψυχολογία του να αγοράζω κοριτσίστικα ρουχαλάκια, αλλα αμα μπω.....!!!! Την φαντάζομαι και με μπουκλίτσες (δεν πιστευω να μην παρει τα μαλλια μου), κοτσιδάκια, ναζάκια!!!
Εμεις καναμε σημερα β επιπεδου και επαθα την πλάκα μου με το πως φαίνεται απο τωρα η διαφορά του με το πρώτο. Ο Θανασακης μου στον υπέρηχο-προφίλ ειχε μια μυτερή μυτούλα σαν του μπαμπα του, αυτην τώρα η μυτούλα της κανει μια μικρή καμπήλη σαν την δικιά μου.Τρελό?
Οσο για το αν θα επρεπε να παρει θέση, απο τον 7ο γυρνανε κατω αλλα δεν μενουν ετσι μεχρι τη γέννα, αλλαζουν συνεχεια θέση...
Φιλάκια σε ολες...
Τανιάνα μου ανυπομονώ να μαθουμε τα καλυτερα απο εσενα!!

234ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 07, 2010 11:14 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τατιανα ευχομαι ολα να πανε καλα για σενα και το μωρακι σου και το φεβρουαριο να γεννηθει με το καλο ,γερο και δυνατο.

235ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Οκτ 08, 2010 2:17 am

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:Μπουμπουκιτσα συγχαρητηρια κοπελα μου.... Αντε ενα ακομη αγορακι στην "παρεα" μας.... Εγω ακομη δεν λεω τι εχει συμβει μολις μου πουν ακριβως θα σας πω αν μπορεσω ή οχι να το κρατησω... Για την ωρα εχω καλη και θετικη σκεψη....
Να σου πω κατι? Ειναι πολυ ωραια να εχεις κι ενα αγορακι εκτος απο κοριτσακια.... Εγω πχ θελω αν μου τα δωσει ο Θεος να εχω και τα 2 φυλα.. Αντε ελπιζω ολα καλα..
Φιλαρες κοπελαρες!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ! Smile

236ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 8:49 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια τι εγινε? Γιατί χαθήκατε ολες? Ειστε καλα?

237ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 8:55 am

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
popibar έγραψε:Κορίτσια τι εγινε? Γιατί χαθήκατε ολες? Ειστε καλα?
ΓΕΙΑ!! ΕΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΙ "ΧΑΝΟΜΑΙ" ΓΙΑ ΩΡΕΣ !! ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ .."ΑΛΛΗ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΟΝΟ Η ΜΑΡΙΩ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ" !!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

238ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 10:16 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irini24 έγραψε:
popibar έγραψε:Κορίτσια τι εγινε? Γιατί χαθήκατε ολες? Ειστε καλα?
ΓΕΙΑ!! ΕΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΙ "ΧΑΝΟΜΑΙ" ΓΙΑ ΩΡΕΣ !! ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ .."ΑΛΛΗ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΟΝΟ Η ΜΑΡΙΩ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ" !!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

Καλησπερα κοριτσια.. Εκανα χθες τον β' επιπεδου.. ολα καλα τα βρηκανε και ειδαμε και 100% πια οτι ειναι αντρακλας ο μικρος μου... Ευχαριστω ολες για τα μηνυματα σας την δευτερα θα ξερω τι θα γινει γενικοτερα με τον μικρο... Εχω καλα προαισθηματα και σιγουρα ολα θα τα ζυγησουμε πριν παρθει η αποφαση η οποιαδηποτε... Ειρηνη σε καταλαβαινω απολυτα εμενα γινεται χαμος μεσα στην κοιλια μου κ εκει να δεις χασιμο κι εγω.. Αληθεια ποσα γραμμαρια ειναι τα μικρα σας?? Εμενα σημερα που μπηκα στην 22η βδομαδα μου μετρηθηκε χθες 445.. εχω παρει και σε λιγοτερο απο ενα μηνα 4 κιλα..οχι οτι εχω θεμα φυσικα αλλα λεω.. χαχαχα!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 215994

239ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 10:38 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μπραβο βρε κοριτσια..και εγω αναρωτιομουν που είναι όλες...ευτυχώς που ρώτησες..
και εμένα κλοτσάει τωρα πια..μερικές φορές λέω αμάν ...αλλά μου αρέσει κιολας γιατι ξέρω οτι είναι εκεί και καλά..
να ρωτήσω κάτι άλλο...
καμιά φορά αισθάνομαι σαν να πονάω ...κατω ..κάτω...αλλά όχι η κοιλιά..σαν να πονάνε τα κόκαλα...εχει τύχει σε καμία...ο γιατρός μου είπε πωσ μάλλον ανοίγει η λεκάνη γιαυτό....
καλέ πόσο θα ανοίξει..τρίτη εγκυμισύνη και ακόμη ΄΄ανοίγει΄΄ χα..χα...
τι να πω?

φιλιά σε όλες...

240ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 10:51 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:αχ μπραβο βρε κοριτσια..και εγω αναρωτιομουν που είναι όλες...ευτυχώς που ρώτησες..
και εμένα κλοτσάει τωρα πια..μερικές φορές λέω αμάν ...αλλά μου αρέσει κιολας γιατι ξέρω οτι είναι εκεί και καλά..
να ρωτήσω κάτι άλλο...
καμιά φορά αισθάνομαι σαν να πονάω ...κατω ..κάτω...αλλά όχι η κοιλιά..σαν να πονάνε τα κόκαλα...εχει τύχει σε καμία...ο γιατρός μου είπε πωσ μάλλον ανοίγει η λεκάνη γιαυτό....
καλέ πόσο θα ανοίξει..τρίτη εγκυμισύνη και ακόμη ΄΄ανοίγει΄΄ χα..χα...
τι να πω?

φιλιά σε όλες...

εμενα πονανε τα πλευρα μου.. καμια φορα.... εχω κατι πονακια καμια φορα αλλα δε μπορω να καταλαβω που... Χαμηλα ειναι αλλα δεν... Χαχαχ.. μπουμπουκιτσα φοραδιτσες θα γινουμε απο το πολυ ανοιγμα ε??

241ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 12:09 pm

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα!!!και εμείς καναμε σήμερα το β επιπέδου!!είναι σίγουρος ο γιατρος οτι ειναι μπεμπης!!!για την 23 εβδομαδα είναι μεγαλούτσικος 520 γρ..ελπιζω να μην μοιαζει στον μπαμπα του που γεννηθηκε 4.800!!εγω ημουνα ενα μικρο μωρακι των 3 κιλών..για να δουμε!!εύχομαι σε όλες καλή συνέχει ακι το Φλεβάρη να εχουμε στην αγκαλια μας τα μπουμπουκακια μας...

242ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 12:19 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!!και εμείς καναμε σήμερα το β επιπέδου!!είναι σίγουρος ο γιατρος οτι ειναι μπεμπης!!!για την 23 εβδομαδα είναι μεγαλούτσικος 520 γρ..ελπιζω να μην μοιαζει στον μπαμπα του που γεννηθηκε 4.800!!εγω ημουνα ενα μικρο μωρακι των 3 κιλών..για να δουμε!!εύχομαι σε όλες καλή συνέχει ακι το Φλεβάρη να εχουμε στην αγκαλια μας τα μπουμπουκακια μας...

Αντε αλλο ενα αντρακι στην παρεα μας λοιπον.... ΠΟλυ χαιρομαι.. Αληθεια ονομα τι θα δωσετε στα μικρα μας που περιμενουμε τον Φεβρουαριο??

243ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 12:48 pm

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

εμεις δεν εχουμε αποφασισει ακομα για το ονομα.... ειμαστε αναμεσα στα τέσσερα των παππουδων και γιαγιαδων Παναγιωτης-Αγγελος-Δημητρης και Γιαννης.
Όλα καλα και τέλεια μου φαίνονται και μαλλον θα μετρησει σε ποιον θα μοιασει περισσοτερο το μπεμπακι για να μας βοηθήσει να διαλέξουμε..στο σοι της μαμας ή του μπαμπα??το όνομα είναι το τελευταίο!!!Ας έρθει με το καλό και υγιές και βλέπουμε...

244ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 12:53 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:
εμεις δεν εχουμε αποφασισει ακομα για το ονομα.... ειμαστε αναμεσα στα τέσσερα των παππουδων και γιαγιαδων Παναγιωτης-Αγγελος-Δημητρης και Γιαννης.
Όλα καλα και τέλεια μου φαίνονται και μαλλον θα μετρησει σε ποιον θα μοιασει περισσοτερο το μπεμπακι για να μας βοηθήσει να διαλέξουμε..στο σοι της μαμας ή του μπαμπα??το όνομα είναι το τελευταίο!!!Ας έρθει με το καλό και υγιές και βλέπουμε...

Συμφωνω απολυτα μαζι σου... Απλα για να πουμε το ειπα.. Very Happy Εγω ή Κωνσταντινο-Σωτηρη ή Μαξιμο-Σωτηρη θα δουμε... Εχουμε καιρο γι'αυτα

245ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 1:12 pm

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:αχ μπραβο βρε κοριτσια..και εγω αναρωτιομουν που είναι όλες...ευτυχώς που ρώτησες..
και εμένα κλοτσάει τωρα πια..μερικές φορές λέω αμάν ...αλλά μου αρέσει κιολας γιατι ξέρω οτι είναι εκεί και καλά..
να ρωτήσω κάτι άλλο...
καμιά φορά αισθάνομαι σαν να πονάω ...κατω ..κάτω...αλλά όχι η κοιλιά..σαν να πονάνε τα κόκαλα...εχει τύχει σε καμία...ο γιατρός μου είπε πωσ μάλλον ανοίγει η λεκάνη γιαυτό....
καλέ πόσο θα ανοίξει..τρίτη εγκυμισύνη και ακόμη ΄΄ανοίγει΄΄ χα..χα...
τι να πω?

φιλιά σε όλες...
Ax bouboukitsa κι εμενα με πονανε τα κοκαλα πολυ χαμηλα και πηρα τηλ το γιατρο και μου ειπε οτι προετοιμαζεται σιγα σιγα το σωμα για το τοκετο.Μου ειπε κιολας να μην τρομαξω αν αρχισουν και με πονανε εντονα τα κοκκαλα του αιδιου(!) κι οτι ειναι πολυ φυσιολογικο αυτο να συμβαινει.Τατιανα ευχομαι ολα καλα να πανε και το πιστευω οτι θα πανε!!! Κοριτσια δε ξερω για σας αλλα εγω ηδη ανυπομονω να περασει ο καιρος να γεννησω!!!Παρολο που η εγκυμοσυνη μεχρι τωρα ειναι τελεια και δε με δυσκολευει καθολου.Αληθεια απο κιλα πως πατε?Εγω -ντρεπομαι που το λεω-πηρα ηδη 14 Embarassed

246ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Οκτ 12, 2010 1:15 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:αχ μπραβο βρε κοριτσια..και εγω αναρωτιομουν που είναι όλες...ευτυχώς που ρώτησες..
και εμένα κλοτσάει τωρα πια..μερικές φορές λέω αμάν ...αλλά μου αρέσει κιολας γιατι ξέρω οτι είναι εκεί και καλά..
να ρωτήσω κάτι άλλο...
καμιά φορά αισθάνομαι σαν να πονάω ...κατω ..κάτω...αλλά όχι η κοιλιά..σαν να πονάνε τα κόκαλα...εχει τύχει σε καμία...ο γιατρός μου είπε πωσ μάλλον ανοίγει η λεκάνη γιαυτό....
καλέ πόσο θα ανοίξει..τρίτη εγκυμισύνη και ακόμη ΄΄ανοίγει΄΄ χα..χα...
τι να πω?

φιλιά σε όλες...
Ax bouboukitsa κι εμενα με πονανε τα κοκαλα πολυ χαμηλα και πηρα τηλ το γιατρο και μου ειπε οτι προετοιμαζεται σιγα σιγα το σωμα για το τοκετο.Μου ειπε κιολας να μην τρομαξω αν αρχισουν και με πονανε εντονα τα κοκκαλα του αιδιου(!) κι οτι ειναι πολυ φυσιολογικο αυτο να συμβαινει.Τατιανα ευχομαι ολα καλα να πανε και το πιστευω οτι θα πανε!!! Κοριτσια δε ξερω για σας αλλα εγω ηδη ανυπομονω να περασει ο καιρος να γεννησω!!!Παρολο που η εγκυμοσυνη μεχρι τωρα ειναι τελεια και δε με δυσκολευει καθολου.Αληθεια απο κιλα πως πατε?Εγω -ντρεπομαι που το λεω-πηρα ηδη 14 Embarassed

Eυχαριστω Ελενη μου να'σαι καλα κοπελαρα μου.... Βρε... 14 κιλα???? Εγω επρεπε να τα παρω αυτα που τα εχω αναγκη κι ολας.... Εγω εχω παρει 7 κιλα απο την αρχη της εγκυμοσυνης...

247ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 13, 2010 1:53 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια. εγω την αλλη εβδομαδα θα κανω το β επιπεδου και θα δουμε και το φυλο του μωρου.οσο για τα κιλα και εγω μεχρι τωρα εχω παρει 7 κιλα και ελπιζω να μην παρω παααααααααρα πολλα.

248ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 13, 2010 3:40 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!!και εμείς καναμε σήμερα το β επιπέδου!!είναι σίγουρος ο γιατρος οτι ειναι μπεμπης!!!για την 23 εβδομαδα είναι μεγαλούτσικος 520 γρ..ελπιζω να μην μοιαζει στον μπαμπα του που γεννηθηκε 4.800!!εγω ημουνα ενα μικρο μωρακι των 3 κιλών..για να δουμε!!εύχομαι σε όλες καλή συνέχει ακι το Φλεβάρη να εχουμε στην αγκαλια μας τα μπουμπουκακια μας...

αντε με το καλό!!! πολλα αγορακια..το έχει η χρονια μαλλον....και 520 μαλλον μεγαλοσ ειναι!!!
φιλια και γρηγορα να περασει ο καιρος!!

249ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 13, 2010 3:48 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:αχ μπραβο βρε κοριτσια..και εγω αναρωτιομουν που είναι όλες...ευτυχώς που ρώτησες..
και εμένα κλοτσάει τωρα πια..μερικές φορές λέω αμάν ...αλλά μου αρέσει κιολας γιατι ξέρω οτι είναι εκεί και καλά..
να ρωτήσω κάτι άλλο...
καμιά φορά αισθάνομαι σαν να πονάω ...κατω ..κάτω...αλλά όχι η κοιλιά..σαν να πονάνε τα κόκαλα...εχει τύχει σε καμία...ο γιατρός μου είπε πωσ μάλλον ανοίγει η λεκάνη γιαυτό....
καλέ πόσο θα ανοίξει..τρίτη εγκυμισύνη και ακόμη ΄΄ανοίγει΄΄ χα..χα...
τι να πω?

φιλιά σε όλες...
Ax bouboukitsa κι εμενα με πονανε τα κοκαλα πολυ χαμηλα και πηρα τηλ το γιατρο και μου ειπε οτι προετοιμαζεται σιγα σιγα το σωμα για το τοκετο.Μου ειπε κιολας να μην τρομαξω αν αρχισουν και με πονανε εντονα τα κοκκαλα του αιδιου(!) κι οτι ειναι πολυ φυσιολογικο αυτο να συμβαινει.Τατιανα ευχομαι ολα καλα να πανε και το πιστευω οτι θα πανε!!! Κοριτσια δε ξερω για σας αλλα εγω ηδη ανυπομονω να περασει ο καιρος να γεννησω!!!Παρολο που η εγκυμοσυνη μεχρι τωρα ειναι τελεια και δε με δυσκολευει καθολου.Αληθεια απο κιλα πως πατε?Εγω -ντρεπομαι που το λεω-πηρα ηδη 14 Embarassed

ακριβως οπωσ τα λες...εκει ποναω ..δεν ηξερα πωσ να το πω ..τα κοκαλα του αιδοιου πονανε!! εμενα και οταν ξαπλωνω πονανε πολυ βρε παιδι μου...ελπιζω τουλαχιστον να με βοηθησει να γεννησω φυσιολογικα...
και εγω ανυπομονω να γεννησω...αντε να περασει ο καιρος ρε κοριτσια!!
εγω 5 εχω παρει αλλα δεν μπορω να ελεγξω τι τρωω...ασε που θελω ολο γλυκα...

250ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 13, 2010 10:04 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! Ανοιξαμε παλι την κουβέντα, αστο καλο μου λειψατε!!
Εγώ εκανα την πρηγούμενη εβδομαδα β επιπεδου. Ολα καλα, ειναι 445 γρ.
Τατιανα ολα τελεια θα πανε και για σενα και για ολες!!!
"bouboukitsa" λες για πονους στα κοκκαλα ε? Εγώ να δεις. Σε αυτη την εγκυμοσύνη δεν ειχα ουτε δυσπεψίες, ουτε εμετους ούτε καούρες (προς το παρόν) αλλααααα....εχω πεθάνει απο τους πόνους στα κοκκαλα. Πονάει ο γοφός μου και πολλές φορές δεν μπορώ καν να πατήσω το πόδι να κανω βήμα. Επίσης πονάει η κλείδωση ψηλά αναμεσα στο μπούτι και το "πιπί". Τους ιδιους πόνους είχε και η μαμα μου σε καθε εγκυμοσύνη. Ξέρεις ομως περα της αλλαγης του σώματος πιστευω οτι και εσυ δεν ξεκουράζεσαι αρκετα, οπως μια κοπέλα που ειναι στο πρώτο παιδί. Τι να κανουμε υπομονη!!
Επίσης εγώ δηλώνω απο τώρα ότι την κορούλα μας θα την πούμε Αννα-Μαρία.
Αννα απο την πεθερά μου που μας αφησε 10 χρόνια τώρα και δεν την γνώρισα και Μαρία απο την μαμα μου που μας βοηθάει και εχει τον άντρα μου σα παιδί της!!!
Α τώρα που καθομαι έχει αρχίσει να μου πονάει και η μέση...Τελεια!!χιχι
Φιλια πολλά σε ολες!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις