Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
212 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 212 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

251ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Οκτ 13, 2010 11:37 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω μπουμπουκιτσα τρωω πολλα γλυκα ενω δεν ημουν ποτε των γλυκων.. Απο κοιλια πως πατε? Εμενα εχει πεταχτει αλλα ειμαι τοσο μικροσκοπικη που ειναι κι αυτη πολυ μικρουλα.... Εχω πλακα γιατι με δουλευει η μανα μου καμια φορα.. Καμια φορα παντως νιωθω μια πιεση χαμηλα στην κοιλια... Το νιωθετε εσεις?? Την σκουρα γραμμη απο τον αφαλο μεχρι το πιπι σας εμφανιστηκε???

252ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 14, 2010 12:32 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τατιάνα οι πόνοι χαμηλά όντως παίζουν, σαν περιόδου. Εμενα η κοιλια μου εχει μεγαλώσει αρκετα απο νωρίς. Δεν ήμουν φοβερά αδύνατη αλλα ούτε και παχουλή. Εχω παει 5 κιλα μεχρι τώρα αλλα αν κρίνω και απο την πρώτη εγκυμοσύνη κανω μεγάλη κοιλιά γενικώς.
Η γραμμή τώρα έχει αρχίσει να αχνοφαίνεται. Το στήθος αυτη τη φορά μεγάλωσει απο την αρχη και τώρα δεν πονάει ούτε εχει μαυρίσει πολύ ακομα.
Βεβαια δεν ειχε προλάβει να επανελθει καν απο το πρώτο παιδί.
Ειναι φοβερες οι αλλαγες που βλέπουμε ειδικα αν σου συμβαίνουν πρώτη φορά...

253ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 14, 2010 1:39 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar έγραψε:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! Ανοιξαμε παλι την κουβέντα, αστο καλο μου λειψατε!!
Εγώ εκανα την πρηγούμενη εβδομαδα β επιπεδου. Ολα καλα, ειναι 445 γρ.
Τατιανα ολα τελεια θα πανε και για σενα και για ολες!!!
"bouboukitsa" λες για πονους στα κοκκαλα ε? Εγώ να δεις. Σε αυτη την εγκυμοσύνη δεν ειχα ουτε δυσπεψίες, ουτε εμετους ούτε καούρες (προς το παρόν) αλλααααα....εχω πεθάνει απο τους πόνους στα κοκκαλα. Πονάει ο γοφός μου και πολλές φορές δεν μπορώ καν να πατήσω το πόδι να κανω βήμα. Επίσης πονάει η κλείδωση ψηλά αναμεσα στο μπούτι και το "πιπί". Τους ιδιους πόνους είχε και η μαμα μου σε καθε εγκυμοσύνη. Ξέρεις ομως περα της αλλαγης του σώματος πιστευω οτι και εσυ δεν ξεκουράζεσαι αρκετα, οπως μια κοπέλα που ειναι στο πρώτο παιδί. Τι να κανουμε υπομονη!!
Επίσης εγώ δηλώνω απο τώρα ότι την κορούλα μας θα την πούμε Αννα-Μαρία.
Αννα απο την πεθερά μου που μας αφησε 10 χρόνια τώρα και δεν την γνώρισα και Μαρία απο την μαμα μου που μας βοηθάει και εχει τον άντρα μου σα παιδί της!!!
Α τώρα που καθομαι έχει αρχίσει να μου πονάει και η μέση...Τελεια!!χιχι
Φιλια πολλά σε ολες!!!

εχεις δικιο για την κουραση...αλλα δεν το κανω επιτηδες βρε παιδακι μου..προσπαθω να ξεκουραζομαι..και μαλιστα οτι δεν ειναι απαραιτητο στο σπιτι δεν το κανω....
αλλα η μικρη βγαζει δοντια και με εχει τρελανει...εχτεσ απο τις 2 τη νυχτα ωσ το πρωι δεν ξανακοιμιθηκαμε...αστα να πανε....στο πρωτο παιδι ουτε που ειχα καταλαβει πως βγαζει δοντια..ξαφνικα τσουπ! και τα εβλεπα..τωρα ξενυχτι..πυρετουλη...ολα τα καλα...
οσο για την κοιλια tatjiana εμενα πλεον φαινεται...οχι τρελα..αλλα για καποιον που με ξερει σιγουρα..φοραω παντως φουστα κ παντελονι εγκυμοσυνης πια για πιο ανετα...καλτσον ομωσ που εβαλα προχτεσ μου ερχονται τα κανονικα ακομη...
λοιπον καθε μεσιμερι βλεπω την νταντα ..το ξενο...βλεπω λοιπον μερικουσ με 4-5 παιδακια..μες την καλη χαρα..προχτες ειδα μια με 10!! και μετα λεω πως κουραζομαι..τι να πω? αλλα αληθεια κουραζομαι βρε παιδια!! ισως ειναι που δεν εχω και βοηθεια...
παλι λεω πολλα..
φιλια κοριτσια!!

254ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 14, 2010 1:43 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar έγραψε:Τατιάνα οι πόνοι χαμηλά όντως παίζουν, σαν περιόδου. Εμενα η κοιλια μου εχει μεγαλώσει αρκετα απο νωρίς. Δεν ήμουν φοβερά αδύνατη αλλα ούτε και παχουλή. Εχω παει 5 κιλα μεχρι τώρα αλλα αν κρίνω και απο την πρώτη εγκυμοσύνη κανω μεγάλη κοιλιά γενικώς.
Η γραμμή τώρα έχει αρχίσει να αχνοφαίνεται. Το στήθος αυτη τη φορά μεγάλωσει απο την αρχη και τώρα δεν πονάει ούτε εχει μαυρίσει πολύ ακομα.
Βεβαια δεν ειχε προλάβει να επανελθει καν απο το πρώτο παιδί.
Ειναι φοβερες οι αλλαγες που βλέπουμε ειδικα αν σου συμβαίνουν πρώτη φορά...

και εγω εχω πονακια..και καμια φορα κ σαν μικρεσ συσπασουλες..σκληραινει δηλαδη η κοιλια..χαμηλα κυριωσ..αλλα μετα καλα..
η κοιλια οντως σε καθε επομενη εγκυμοσυνη μεγαλωνει πιο γρηγορα ...ανοιγει η μητρα αμεσως...
η γραμμη κ εμενα μαλλον ειναι αχνη θα ελεγα...

255ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 14, 2010 2:33 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar έγραψε:Τατιάνα οι πόνοι χαμηλά όντως παίζουν, σαν περιόδου. Εμενα η κοιλια μου εχει μεγαλώσει αρκετα απο νωρίς. Δεν ήμουν φοβερά αδύνατη αλλα ούτε και παχουλή. Εχω παει 5 κιλα μεχρι τώρα αλλα αν κρίνω και απο την πρώτη εγκυμοσύνη κανω μεγάλη κοιλιά γενικώς.
Η γραμμή τώρα έχει αρχίσει να αχνοφαίνεται. Το στήθος αυτη τη φορά μεγάλωσει απο την αρχη και τώρα δεν πονάει ούτε εχει μαυρίσει πολύ ακομα.
Βεβαια δεν ειχε προλάβει να επανελθει καν απο το πρώτο παιδί.
Ειναι φοβερες οι αλλαγες που βλέπουμε ειδικα αν σου συμβαίνουν πρώτη φορά...

Κι εμενα το στηθος μου δε ποναει καθολου με το που μπηκα στον 4ο και μετα μηνα.. Η ρωγα παντως εχει μαυρισει αρκετα.. Κι αρχιζει να πεταγεται κ αφαλος.. Καμια φορα νιωθω την κοιλια μου οτι θα σκιστει, και ξανα βαζω βαζελινη. Παντως οντως οι αλλαγες ειναι φοβερες..

256ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 14, 2010 11:43 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εχω μια ερωτηση..

περνετε χαπια ε? μαγνησιο?
την προηγουμενη φορα μου ειχε δωσει μαγνησιο,,,ηρεμει τη μητρα λεει,...προφηλασει απο συσπασεις και γενικα ειναι καλο...
τωρα ομως μου ειπε αντι για αυτο να παρω προγεστερονη,κολπικα...χωρις να εχω καποιο προβλημα...προληπτικα ..και οτι ειναι ορμονη που παραγει ετσι και αλλιως ο οργανισμος γιαυτο ειναι καλη..
εχει δωσει σε καμια σας κατι τετοιο??

257ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Οκτ 14, 2010 11:52 pm

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια εχω μια ερωτηση..

περνετε χαπια ε? μαγνησιο?
την προηγουμενη φορα μου ειχε δωσει μαγνησιο,,,ηρεμει τη μητρα λεει,...προφηλασει απο συσπασεις και γενικα ειναι καλο...
τωρα ομως μου ειπε αντι για αυτο να παρω προγεστερονη,κολπικα...χωρις να εχω καποιο προβλημα...προληπτικα ..και οτι ειναι ορμονη που παραγει ετσι και αλλιως ο οργανισμος γιαυτο ειναι καλη..
εχει δωσει σε καμια σας κατι τετοιο??
καλημερα μπουμπουκιτσα
εγω παιρνω μαγνησιο για τις συσπασεις πρωι - βραδυ.προγεστερονη σε χαπια ειχα παρει στην δευτερη εγκυμοσυνη μου μονο το πρωτο τριμηνο για τυχον αποβολη που ειναι και το πιο επικινδυνο σταδιο της εγκυμοσυνης αλλα θυμαμαι οτι ειχα περισσοτερες ναυτιες με αυτο λογω 1ου τριμηνου

258ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Οκτ 15, 2010 3:36 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλησπέρα σε ολες!!
bou-boukitsa πρωτη φορά ακούω για προγεστερόνη. Εγώ στο πρώτο έπαιρνα μαγνησιο και ασβεστιο που τελικά ειναι υπερβολή. Τώρα εχω αλλο γιατρο και μου δίνει μονο ασβέστιο.
Βλέπω κι εγώ τη "νταντα" για να παίρνω μαθήματα. Όσο για την κούραση, δεν γίνετε να μην κουραζόμαστε με τα μικρά που μας τρελαινουν αλλα πακετο με την εγκυμοσύνη εινια ακομα πιο δυσκολο, ούτε κι εγώ εχω βοήθεια, μονο τη μαμα μου μια στο τόσο.
Τώρα ειμαι κομματια και αντι να ξαπλώσω που κοιμαται και ο μικρός μαγειρευω και εχω να κανω κι αλλες βασικες δουλειες...μπρρρ!!!

259ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Οκτ 15, 2010 3:42 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω παιρνω μαγνησιο και μου το εδωσε ενα μηνα νωριτερα και μαγνησιο και σιδηρο και ασβεστιο γιατι ειπε οτι ειμαι πολυ αδυνατουλα... τα χαμηλα πονακια σαν περιοδου τι να ειναι αυτα???

260ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Οκτ 15, 2010 9:56 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα χαμηλα πονάκια δεν ειναι τιποτα. Από τον 6ο και μετά προετοιμαζεται και η μητρα κανοντας ελαφρές συσπάσεις. Ρώτησε τον γιατρο σου καποια στιγμη για καλυτερα. Τώρα αν γίνουν εντονοι πονοι εννοειται οτι τον παίρνεις τηλ. αμεσως.
Καλο βραδυ...ειμαι κομματια παω να ξαπλώσω, με βλέπω μεχρι τις 10 να εχω κοιμηθει...

261ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Οκτ 15, 2010 10:40 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα
μια ερωτηση.εχετε κανει εξεταση κολπικου υγρου

262ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Οκτ 15, 2010 12:04 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:καλησπερα
μια ερωτηση.εχετε κανει εξεταση κολπικου υγρου

καλησπέρα..

δεν νομιζω..τι έιναι αυτό?...εννοώ για ποιόν λόγο?

263ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Οκτ 15, 2010 12:13 pm

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλλιέργεια Κολπικού Υγρού

Στις πρώτες εβδομάδες της κύησης γίνεται πάντα μια καλλιέργεια κολπικού υγρού για να διαπιστωθεί αν υπάρχει κάποια μόλυνση που θα μπορούσε να δημιουργήσει προβλήματα στην εγκυμοσύνη. Γίνεται καλλιέργεια για κοινά μικρόβια, όπως στρεπτόκοκκος Β, gardenla vaginalis κ.α., σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα, βλεννόρροια, τριχομονάδες κ.α.. καθώς επίσης για χλαμύδια, μυκόπλασμα, ουρεόπλασμα.Τα μικρόβια μπορούν να δημιουργήσουν προβλήματα στην εγκυμοσύνη όπως ρήξη υμένων, πρόωρο τοκετό και μόλυνση εμβρύου. Σε περίπτωση μόλυνσης δίνεται η ανάλογη θεραπεία και επαναλαμβάνεται η καλλιέργεια μετά το τέλος της. Η καλλιέργεια κολπικού υγρού επαναλαμβάνεται κατά τον όγδοο μήνα για να διερευνήσουμε τυχόν μικρόβια που θα μπορούσαν να μολύνουν το έμβρυο κατά τον τοκετό.

http://www.pet2pet.gr/

264ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 17, 2010 1:41 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια... Εχει καμια απο σας πρηξιμο στα ποδια ή στα χερια??? Καουρες εχετε??? Εγω οχι.. Ακομη φυσικα..

265ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 17, 2010 3:52 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλημερα κοριτσακια... Εχει καμια απο σας πρηξιμο στα ποδια ή στα χερια??? Καουρες εχετε??? Εγω οχι.. Ακομη φυσικα..

προσ το τελος ειναι το πρηξημο...στπ μηνα σου συνηθως...εκτος αν εχεις παρει παρα πολλα κιλα...οποτε αρχιζει πιο πριν...
παντως εσυ που εισαι αδυνατη πολυ ,μπορει να μην πρηστεις καθολου ..εγω στο πρωτο που ξεκινησα 50 κιλα και εφτασα μονο 58 δεν πρηστικα ποτε..στο δευτερο πρηστικα τις 2 τςλευταιες βδομαδες πρην γεννησω μονο...
τωρα θα δουμε,,
οι καουρες ειναι ασχετο με αυτα,,αλλες εχουν απο την αρχη..αλλες οχι..δεν ξερω επι του θεματος γιατι δεν ειχα..
κατα τα αλλα εσυ εισαι καλα? το μωρακι?

266ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 17, 2010 8:47 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:

προσ το τελος ειναι το πρηξημο...στπ μηνα σου συνηθως...εκτος αν εχεις παρει παρα πολλα κιλα...οποτε αρχιζει πιο πριν...
παντως εσυ που εισαι αδυνατη πολυ ,μπορει να μην πρηστεις καθολου ..εγω στο πρωτο που ξεκινησα 50 κιλα και εφτασα μονο 58 δεν πρηστικα ποτε..στο δευτερο πρηστικα τις 2 τςλευταιες βδομαδες πρην γεννησω μονο...
τωρα θα δουμε,,
οι καουρες ειναι ασχετο με αυτα,,αλλες εχουν απο την αρχη..αλλες οχι..δεν ξερω επι του θεματος γιατι δεν ειχα..
κατα τα αλλα εσυ εισαι καλα? το μωρακι?

Καλα ειμαι και ο μικρος καλα ειναι την δευτερα εχω γιατρο.. Οποτε θα ξερω τι θα γινει.. ΑΝ και απο οτι βλεπουμε ολα καλα πανε.. Παντως βρε κοριτσια οσο περνανε οι μερες ολο κ περισσοτερο με κλωτσαει.. Αφου καμια φορα τρομαζω.. Ευχαριστω μπουμπουκιτσα που ρωτησες... Εσυ? Ολα καλα? Τα υπολοιποα κοριτσακια τι κανουν??

267ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 17, 2010 10:42 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tina έγραψε:καλησπερα
μια ερωτηση.εχετε κανει εξεταση κολπικου υγρου

Κοιτα, στο πρώτο μου ειχε πει ο γιατρος να κανω εξεταση για ουρεοπλασμα, μυκόπλασμα. Βγήκε οτι εχω ουρεοπλασμα και μου εδωσε αντιβίωση χωρίς αποτέλεσμα. Οταν στον 7ο πήγα στον γιατρο που εχω και τώρα μου ειπε οτι παλιοτερα θεωρούσαν το ουρεοπλασμα υπεύθυνο για αποβολες αλλα δεν ειναι απολυτο, εκτος αυτου αφου γεννησα μου ειπε να κανω εξεταση PCR (δηλαδη να δουμε αν υπάρχει το DNA του ουρεοπλάσματοσ) που εινια πιο ακριβης εξεταση απο την απλη καλλιεργεια. Και τελικά δεν εχω ουρεοπλασμα!!!!! Τσαμπα η αντιβιωση!
Και τώρα παλι παντως μου ειπε να κανω μια καλλιεργεια στην αρχη.

Επίσης Τινα οπως στα λεει και η μπουμπουκιτσα ειναι τα πράγματα με το πρηξιμο και παντα εξαρτάται την γυναικα. Εγώ στο πρώτο παρόλο που ειχα παρει πολλα κιλα πρήζόμουν τις 2 τελευταιες εβδομαδες. Απο καουρες ειχα απο τον 5ο. Τώρα απο καουρες ευτυχώς προς το παρόν τίποτα. Εξαρτάται. Παντως οι καούρες δεν παλευονται με τιποτα!!!! Αν σε πιασουν να ξαπλώνεις οσο μπορείς με πιο ανασηκωμενη την πλάτη..ολο και κατι γινεται....
Σας φιλώ...καληνυχτα!!!

268ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 17, 2010 10:58 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
popibar έγραψε:
tina έγραψε:καλησπερα
μια ερωτηση.εχετε κανει εξεταση κολπικου υγρου

Κοιτα, στο πρώτο μου ειχε πει ο γιατρος να κανω εξεταση για ουρεοπλασμα, μυκόπλασμα. Βγήκε οτι εχω ουρεοπλασμα και μου εδωσε αντιβίωση χωρίς αποτέλεσμα. Οταν στον 7ο πήγα στον γιατρο που εχω και τώρα μου ειπε οτι παλιοτερα θεωρούσαν το ουρεοπλασμα υπεύθυνο για αποβολες αλλα δεν ειναι απολυτο, εκτος αυτου αφου γεννησα μου ειπε να κανω εξεταση PCR (δηλαδη να δουμε αν υπάρχει το DNA του ουρεοπλάσματοσ) που εινια πιο ακριβης εξεταση απο την απλη καλλιεργεια. Και τελικά δεν εχω ουρεοπλασμα!!!!! Τσαμπα η αντιβιωση!
Και τώρα παλι παντως μου ειπε να κανω μια καλλιεργεια στην αρχη.

Επίσης Τινα οπως στα λεει και η μπουμπουκιτσα ειναι τα πράγματα με το πρηξιμο και παντα εξαρτάται την γυναικα. Εγώ στο πρώτο παρόλο που ειχα παρει πολλα κιλα πρήζόμουν τις 2 τελευταιες εβδομαδες. Απο καουρες ειχα απο τον 5ο. Τώρα απο καουρες ευτυχώς προς το παρόν τίποτα. Εξαρτάται. Παντως οι καούρες δεν παλευονται με τιποτα!!!! Αν σε πιασουν να ξαπλώνεις οσο μπορείς με πιο ανασηκωμενη την πλάτη..ολο και κατι γινεται....
Σας φιλώ...καληνυχτα!!!
στις δυο πρωτες εγκυμοσυνες δεν την ειχα κανει την συγκεκριμενη εξεταση .τωρα επειδη εχω αλλα γιατρο μου ειπε να την κανω και εμενα μου βγηκε θετικο το ουρεοπλασμα και μου εδωσε αντιβιωση αλλα η ανυσηχια μου ειναι αν δεν περασει με αντιβιωση τοτε τι γινεται κατα τον τοκετο;δεν ειναι επικινδυνο να μολυνθει το μωρο κατα τον φυσιολογικο τοκετο;εσυ γεννησες φυσιολογικα

269ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 17, 2010 11:28 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:

προσ το τελος ειναι το πρηξημο...στπ μηνα σου συνηθως...εκτος αν εχεις παρει παρα πολλα κιλα...οποτε αρχιζει πιο πριν...
παντως εσυ που εισαι αδυνατη πολυ ,μπορει να μην πρηστεις καθολου ..εγω στο πρωτο που ξεκινησα 50 κιλα και εφτασα μονο 58 δεν πρηστικα ποτε..στο δευτερο πρηστικα τις 2 τςλευταιες βδομαδες πρην γεννησω μονο...
τωρα θα δουμε,,
οι καουρες ειναι ασχετο με αυτα,,αλλες εχουν απο την αρχη..αλλες οχι..δεν ξερω επι του θεματος γιατι δεν ειχα..
κατα τα αλλα εσυ εισαι καλα? το μωρακι?

Καλα ειμαι και ο μικρος καλα ειναι την δευτερα εχω γιατρο.. Οποτε θα ξερω τι θα γινει.. ΑΝ και απο οτι βλεπουμε ολα καλα πανε.. Παντως βρε κοριτσια οσο περνανε οι μερες ολο κ περισσοτερο με κλωτσαει.. Αφου καμια φορα τρομαζω.. Ευχαριστω μπουμπουκιτσα που ρωτησες... Εσυ? Ολα καλα? Τα υπολοιποα κοριτσακια τι κανουν??

Καλά είμαι και εγώ...μου έχει μαζευτεί λίγη κούραση..αλλα οκ...κλωτσάει και το μωρό τωρα πια οπότε είμαι πιο ήρεμη..

270ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Οκτ 17, 2010 11:30 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:
popibar έγραψε:
tina έγραψε:καλησπερα
μια ερωτηση.εχετε κανει εξεταση κολπικου υγρου

Κοιτα, στο πρώτο μου ειχε πει ο γιατρος να κανω εξεταση για ουρεοπλασμα, μυκόπλασμα. Βγήκε οτι εχω ουρεοπλασμα και μου εδωσε αντιβίωση χωρίς αποτέλεσμα. Οταν στον 7ο πήγα στον γιατρο που εχω και τώρα μου ειπε οτι παλιοτερα θεωρούσαν το ουρεοπλασμα υπεύθυνο για αποβολες αλλα δεν ειναι απολυτο, εκτος αυτου αφου γεννησα μου ειπε να κανω εξεταση PCR (δηλαδη να δουμε αν υπάρχει το DNA του ουρεοπλάσματοσ) που εινια πιο ακριβης εξεταση απο την απλη καλλιεργεια. Και τελικά δεν εχω ουρεοπλασμα!!!!! Τσαμπα η αντιβιωση!
Και τώρα παλι παντως μου ειπε να κανω μια καλλιεργεια στην αρχη.

Επίσης Τινα οπως στα λεει και η μπουμπουκιτσα ειναι τα πράγματα με το πρηξιμο και παντα εξαρτάται την γυναικα. Εγώ στο πρώτο παρόλο που ειχα παρει πολλα κιλα πρήζόμουν τις 2 τελευταιες εβδομαδες. Απο καουρες ειχα απο τον 5ο. Τώρα απο καουρες ευτυχώς προς το παρόν τίποτα. Εξαρτάται. Παντως οι καούρες δεν παλευονται με τιποτα!!!! Αν σε πιασουν να ξαπλώνεις οσο μπορείς με πιο ανασηκωμενη την πλάτη..ολο και κατι γινεται....
Σας φιλώ...καληνυχτα!!!
στις δυο πρωτες εγκυμοσυνες δεν την ειχα κανει την συγκεκριμενη εξεταση .τωρα επειδη εχω αλλα γιατρο μου ειπε να την κανω και εμενα μου βγηκε θετικο το ουρεοπλασμα και μου εδωσε αντιβιωση αλλα η ανυσηχια μου ειναι αν δεν περασει με αντιβιωση τοτε τι γινεται κατα τον τοκετο;δεν ειναι επικινδυνο να μολυνθει το μωρο κατα τον φυσιολογικο τοκετο;εσυ γεννησες φυσιολογικα

εμενα δε μου ειπε καθολου να κανω τετοια εξεταση..ειναι αλλη εξεταση απο την απλη ουρων? ε κορίτσια?

271ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 18, 2010 1:43 am

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οι πονοι στα κοκκαλα κοντα στο πιπι είναι όντως ενοχλητικοί σαν πιασίματα απο πολύ γυμναστική!!πραγματικά κορίτσια ώρες ώρες δεν μπορω να περπατήσω...τεντώνουν μάλλον και οι μυες στη γύρω περιοχή και γίνεται πάρτυ..το στήθος έχει φουσκώσει και η γραμμή φαίνεται πολύ σε μενα...χρειαζεται μαλον κανενα ζεστο μπανάκι και μασαζακι για ανακούφιση..πάντως και το πεπρπατημα κανει καλό...
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 215994

272ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 18, 2010 2:32 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:οι πονοι στα κοκκαλα κοντα στο πιπι είναι όντως ενοχλητικοί σαν πιασίματα απο πολύ γυμναστική!!πραγματικά κορίτσια ώρες ώρες δεν μπορω να περπατήσω...τεντώνουν μάλλον και οι μυες στη γύρω περιοχή και γίνεται πάρτυ..το στήθος έχει φουσκώσει και η γραμμή φαίνεται πολύ σε μενα...χρειαζεται μαλον κανενα ζεστο μπανάκι και μασαζακι για ανακούφιση..πάντως και το πεπρπατημα κανει καλό...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αχ ..και εγώ έτσι..σαν να έχω πιαστεί ..έχεις δίκιο...πάντως εμένα όταν περπατάω πολύ η κάθομαι πολύ όρθια με πιάνουν οι πονοι στα κόκκαλα εκεί κάτω...
ο γιατρός μου είπε πως δεν πειράζει αν δεν περπατάω απο τώρα...όταν μπω στο ΄μηνα μου η λίγο πριν τότε καλό είναι να περπατάς πολύ..
τώρα έτσι και αλλιώς μερικές φορές δεν μπορώ να περπατήσω απο το ΄΄πιάσιμο΄΄ στα κοκκαλάκια μου...τι να κάνουμε?
όλα για τα καινούρια μωράκια μας!!

273ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 18, 2010 4:03 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
tina έγραψε:
popibar έγραψε:
tina έγραψε:καλησπερα
μια ερωτηση.εχετε κανει εξεταση κολπικου υγρου

Κοιτα, στο πρώτο μου ειχε πει ο γιατρος να κανω εξεταση για ουρεοπλασμα, μυκόπλασμα. Βγήκε οτι εχω ουρεοπλασμα και μου εδωσε αντιβίωση χωρίς αποτέλεσμα. Οταν στον 7ο πήγα στον γιατρο που εχω και τώρα μου ειπε οτι παλιοτερα θεωρούσαν το ουρεοπλασμα υπεύθυνο για αποβολες αλλα δεν ειναι απολυτο, εκτος αυτου αφου γεννησα μου ειπε να κανω εξεταση PCR (δηλαδη να δουμε αν υπάρχει το DNA του ουρεοπλάσματοσ) που εινια πιο ακριβης εξεταση απο την απλη καλλιεργεια. Και τελικά δεν εχω ουρεοπλασμα!!!!! Τσαμπα η αντιβιωση!
Και τώρα παλι παντως μου ειπε να κανω μια καλλιεργεια στην αρχη.

Επίσης Τινα οπως στα λεει και η μπουμπουκιτσα ειναι τα πράγματα με το πρηξιμο και παντα εξαρτάται την γυναικα. Εγώ στο πρώτο παρόλο που ειχα παρει πολλα κιλα πρήζόμουν τις 2 τελευταιες εβδομαδες. Απο καουρες ειχα απο τον 5ο. Τώρα απο καουρες ευτυχώς προς το παρόν τίποτα. Εξαρτάται. Παντως οι καούρες δεν παλευονται με τιποτα!!!! Αν σε πιασουν να ξαπλώνεις οσο μπορείς με πιο ανασηκωμενη την πλάτη..ολο και κατι γινεται....
Σας φιλώ...καληνυχτα!!!
στις δυο πρωτες εγκυμοσυνες δεν την ειχα κανει την συγκεκριμενη εξεταση .τωρα επειδη εχω αλλα γιατρο μου ειπε να την κανω και εμενα μου βγηκε θετικο το ουρεοπλασμα και μου εδωσε αντιβιωση αλλα η ανυσηχια μου ειναι αν δεν περασει με αντιβιωση τοτε τι γινεται κατα τον τοκετο;δεν ειναι επικινδυνο να μολυνθει το μωρο κατα τον φυσιολογικο τοκετο;εσυ γεννησες φυσιολογικα

εμενα δε μου ειπε καθολου να κανω τετοια εξεταση..ειναι αλλη εξεταση απο την απλη ουρων? ε κορίτσια?
μπουμπουκιτσα
ναι ειναι αλλη εξεταση απο τη γενικη ουρων.αυτη ειναι πιο ειδικη για μικροβια οπως μυκοπλασμα , ουρεοπλασμα τα οποια δεν φαινονται στην απλη εξεταση ουρων

274ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 18, 2010 4:27 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
tina έγραψε:
popibar έγραψε:
tina έγραψε:καλησπερα
μια ερωτηση.εχετε κανει εξεταση κολπικου υγρου

Κοιτα, στο πρώτο μου ειχε πει ο γιατρος να κανω εξεταση για ουρεοπλασμα, μυκόπλασμα. Βγήκε οτι εχω ουρεοπλασμα και μου εδωσε αντιβίωση χωρίς αποτέλεσμα. Οταν στον 7ο πήγα στον γιατρο που εχω και τώρα μου ειπε οτι παλιοτερα θεωρούσαν το ουρεοπλασμα υπεύθυνο για αποβολες αλλα δεν ειναι απολυτο, εκτος αυτου αφου γεννησα μου ειπε να κανω εξεταση PCR (δηλαδη να δουμε αν υπάρχει το DNA του ουρεοπλάσματοσ) που εινια πιο ακριβης εξεταση απο την απλη καλλιεργεια. Και τελικά δεν εχω ουρεοπλασμα!!!!! Τσαμπα η αντιβιωση!
Και τώρα παλι παντως μου ειπε να κανω μια καλλιεργεια στην αρχη.

Επίσης Τινα οπως στα λεει και η μπουμπουκιτσα ειναι τα πράγματα με το πρηξιμο και παντα εξαρτάται την γυναικα. Εγώ στο πρώτο παρόλο που ειχα παρει πολλα κιλα πρήζόμουν τις 2 τελευταιες εβδομαδες. Απο καουρες ειχα απο τον 5ο. Τώρα απο καουρες ευτυχώς προς το παρόν τίποτα. Εξαρτάται. Παντως οι καούρες δεν παλευονται με τιποτα!!!! Αν σε πιασουν να ξαπλώνεις οσο μπορείς με πιο ανασηκωμενη την πλάτη..ολο και κατι γινεται....
Σας φιλώ...καληνυχτα!!!
στις δυο πρωτες εγκυμοσυνες δεν την ειχα κανει την συγκεκριμενη εξεταση .τωρα επειδη εχω αλλα γιατρο μου ειπε να την κανω και εμενα μου βγηκε θετικο το ουρεοπλασμα και μου εδωσε αντιβιωση αλλα η ανυσηχια μου ειναι αν δεν περασει με αντιβιωση τοτε τι γινεται κατα τον τοκετο;δεν ειναι επικινδυνο να μολυνθει το μωρο κατα τον φυσιολογικο τοκετο;εσυ γεννησες φυσιολογικα

εμενα δε μου ειπε καθολου να κανω τετοια εξεταση..ειναι αλλη εξεταση απο την απλη ουρων? ε κορίτσια?
μπουμπουκιτσα
ναι ειναι αλλη εξεταση απο τη γενικη ουρων.αυτη ειναι πιο ειδικη για μικροβια οπως μυκοπλασμα , ουρεοπλασμα τα οποια δεν φαινονται στην απλη εξεταση ουρων

ευχαριστω τινα...μάλλον θα πρεπει να του τη ζητησω...θα του το πω να δουμε..

275ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Οκτ 18, 2010 1:16 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακιαααα.. Γεια σας!!!
Σημερα στην 23η βδομαδα ακριβως και ο αντρακλαρας μου ειναι 542 γραμμαρια... Ολα super μου τα ειπε ο γιατρος.. Φτου,φτου και ολα καλα τελικα!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! Πονους παντως δεν εχω καθολου εκει που λετε... Μονο λιγο στα πλευρα που αυτο ειναι απο την σπονδυλικη λεει απο το βαρος της κοιλιας.. Ααααχ ειμαι πολυ ευτυχισμενη τωρα... Ριξαμε κι ενα γελιο τρελλο, Το τσουτσουνακι του ηταν ορθιο και καταλαβαινεται τι εγινε μεσα στο δωματιο απ τα γελια....
Καληνυχτακια σας!!!!! Σας φιλω ολες και ευχαριστω για το κουραγιο που μου ειχατε δωσει!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις