Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
334 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 334 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

451ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 21, 2010 10:43 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε μολις με ειδα καθαρα....Τι κεφαλακι εχω σε σχεση με το υπολοιπο-οσο φαινεται-κορμι????Χααχαχαχ...Θα βρω αλλη να βαλω δε μου αρεσει τοσο τελικα...Ναι Ποπη εγω ειμαι...Ξαπλα στο κρεβατι και ο Δικος μου να αιωρειται απο πανω μου για καμια ληψη..Χαχαχαχα.....Ζουζουναρα κι εγω συμφωνω οτι τα υπερβολικα λεφτα καλυτερα να τα δωσω στο μωρο....Αν φυσκα αξιζει το δημοσιο νοσοκομειο...Στης Αθηνας να σου πω δεν τα εμπιστευομαι τα δημοσια αν δεν εχεις γιατρο μεσα σε αυτα...Αλλα εδω σαλονικα ειναι πολυ καλοι....Ακυρωθηκε η αυριανη μερα που θα εβλεπα το αντρακι μου και θα παμε την Πεμπτη,αντε ανυπομονουμε!!!!!

452ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 21, 2010 10:57 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα εχεις πολυ μεγαλη κοιλια!!!!παιδαρο θα βγαλεις!!!!φτου φτου!!!!Σε εμενα μου λενε οτι εχω κι εγω πολυ μεγαλη κοιλια αλλα δε το καταλαβαινω,εγω κανονικη τη βλεπω!

453ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 21, 2010 11:17 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλενιτσα ολα ενταξει με το θεμα που ειχες με το αιματακι ε???? Ναι σε σχεση με το υπολοιπο κορμι που το εχεις δει κι ολας στο facebook ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εκανα κοιλια....τωρα εβαλα μια του καλοκαιριου.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

454ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 21, 2010 11:42 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εκεινο το θεμα ενταξει,τωρα προεκυψε αλλο!!!πριν 5 μερες που πηγα στο γιατρο οταν πηγα τουαλετα με το κυπελακι για να συλλεξω ουρα για την εξεταση βγηκαν πορτοκαλι προς το κοκκινο!!!!πρωτη και μοναδικη φορα !ο γιατρος ειπε οτι υπηρχε πολυ αιμα στα ουρα και μου εγραψε αντιβιωση που παιρνω εδω και 4 μερες γιατι πιστευει οτι μπορει να ναι ουρολοιμωξη.αλλα ουτε πονο εχω νιωσει μεχρι τωρα η τσουξιμο στην ουρηθρα,και γενικα δεν εχω κανενα συμπτωμα.τεσπα θα ξαναπαω τη τεταρτη για εξετασεις και βλεπουμε.Παντως το μωρακι μου μια χαρα το βρηκε και αυτο ειναι που με νοιαζει περισσοτερο!!!φιλια σε ολες!

455ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Νοε 22, 2010 8:06 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλε κοριτσια?Ποιες εχετε υπέρηχο αυτη την εβδομαδα?

456ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Νοε 22, 2010 10:42 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
min anxwnese elenista mou den einai tipota egw edw kai mere ta dika mou einai ligo skoura kai i mikroviologos mou pou einai kai koliti tis manas mou me exei taraksei stin eksetasei ourwn exw varethei na mazevw oura kathe tris kai ligo!popilar i moni apo mas prepei na einai i tatijana!egw eimai me tin prwti tou mina!esu pote?na sas kanw kai merikes erwtiseis??????????1 ta pragmata ta exete kleisei tou paidiou?to vradi mporeite na koimithite aneta?an nai dwste kai apo dw ta fota sas.kai to poio prostixo tha to pw sex kanete?giati re gamoto egw thelw alla den mporw kai sinexeia 1 fora tin evdomada kai poli einai ton kakomiri to dimitri loipame!

457ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 6:45 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzounaki 24 έγραψε:min anxwnese elenista mou den einai tipota egw edw kai mere ta dika mou einai ligo skoura kai i mikroviologos mou pou einai kai koliti tis manas mou me exei taraksei stin eksetasei ourwn exw varethei na mazevw oura kathe tris kai ligo!popilar i moni apo mas prepei na einai i tatijana!egw eimai me tin prwti tou mina!esu pote?na sas kanw kai merikes erwtiseis??????????1 ta pragmata ta exete kleisei tou paidiou?to vradi mporeite na koimithite aneta?an nai dwste kai apo dw ta fota sas.kai to poio prostixo tha to pw sex kanete?giati re gamoto egw thelw alla den mporw kai sinexeia 1 fora tin evdomada kai poli einai ton kakomiri to dimitri loipame!

Λοιπόν, το θεμα ειναι ύπνος ειναι 'θεμα'. Εγώ σε αυτην την εγκυμοσύνη δεν εχω πολύ πρόβλημα ακομα αλλα εχω αρχισει καιρό τώρα και κοιμαμαι με 2 μαξιλάρια και ανασηκωμενο το σώμα για αποφυγή των καούρων και για να μην τεντώνομαι πολυ στο ανάσκελα.
Τα πράγματα του παιδιου στο πρώτο ειχα αρχισει να τα ψάχνω απο τα μεσα του 6ου επειδη δεν ειχα και τιποτε αλλο να κανω...αλλα τελικα τα βρηκα οταν ημουν 7 μηνων σε προσφορά ενα ολοκληρο δωματιο και το έκλεισα. Απλα τα παραλάβαμε τον τελευταιο μηνα, οπως και το καρότσι...
Τελος το θεμα σεξ......Εγω εχω αλλο προβλημα. ΑΠο την πρώτη εγκυμοσύνη ακομη μου εχει κοπει πολυ η διάθεση. Και παραμενει ακομη και τώρα...Σε αλλες γυναικες φουντώνει η επιθυμια και σε αλλες μειώνεται μην αγχώνεσαι. Μια φορά την εβδομαδα καλα ειναι...σκεψου οτι αλλες γυναικες τους το απαγορευει ο γιατρος σε ολη την εγκυμοσύνη....!!!
Οσο για το γιατρό κι εγω εχω στις 10 του Δεκέμβρη....ανυπομονώ....

458ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 7:01 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω σημερα πηγα ενα χαρτι στην δουλεια και μου ειπε μια μαλακισμενη:"ποσο μηνων εισαι τατιανα" και της απανταω:"μπηκα στον 7ο" και μου λεει:"Πολυ χαμηλα ειναι η κοιλια σου.." και μπηκα σε ασχημ,ο τριπακι μην και μου ερθει κανα μωρο προωρο.Ο Νικολας μου αρχισε να βριζει γιατι επεσε πολυ η ψυχολογια μου,τον ρωτησα και για το τι εγινε με τους γονεις του και μου ειπε οτι ακομη ειναι φορτωμενοι με το ονομα το δευτερο που θελω να βαλω..Και ξεσπασα σε κατι κλαματα..Δε μπορουσα να συνελθω..Δεν ηξερε τι να κανει..Αυριο εχω γιατρο και θα μου πει και για την "χαμηλη κοιλια" και θα δω και τον αρχοντα μου..Οσο για τους γονεις του ετσι μου ερχεται να τον βγαλω αλλο ονομα και να πανε να μαμηθουνε ολοι...Για σεξ κοριτσια δε μου κανει κουκου...Ασχετα αν και φοβομαστε αλλα και παλι δε με νοιαζει...Δε καιγομαι...Για τον υπνο αμα κατσω πολυ στην μια πλευρα πονανε...αμα απο την αλλη παλι πονανε τα πλευρα...Εγω εχω ενα μεγαλο κουκλο και τον βαζω αναμεσα στα ποδια μου και οταν γερναω απο την αλλη καβαλαω τον Νικολα με το ποδι μου...Πλακα εχω..Αυτα...

459ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 9:22 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Eγω σημερα πηγα ενα χαρτι στην δουλεια και μου ειπε μια μαλακισμενη:"ποσο μηνων εισαι τατιανα" και της απανταω:"μπηκα στον 7ο" και μου λεει:"Πολυ χαμηλα ειναι η κοιλια σου.." και μπηκα σε ασχημ,ο τριπακι μην και μου ερθει κανα μωρο προωρο.Ο Νικολας μου αρχισε να βριζει γιατι επεσε πολυ η ψυχολογια μου,τον ρωτησα και για το τι εγινε με τους γονεις του και μου ειπε οτι ακομη ειναι φορτωμενοι με το ονομα το δευτερο που θελω να βαλω..Και ξεσπασα σε κατι κλαματα..Δε μπορουσα να συνελθω..Δεν ηξερε τι να κανει..Αυριο εχω γιατρο και θα μου πει και για την "χαμηλη κοιλια" και θα δω και τον αρχοντα μου..Οσο για τους γονεις του ετσι μου ερχεται να τον βγαλω αλλο ονομα και να πανε να μαμηθουνε ολοι...Για σεξ κοριτσια δε μου κανει κουκου...Ασχετα αν και φοβομαστε αλλα και παλι δε με νοιαζει...Δε καιγομαι...Για τον υπνο αμα κατσω πολυ στην μια πλευρα πονανε...αμα απο την αλλη παλι πονανε τα πλευρα...Εγω εχω ενα μεγαλο κουκλο και τον βαζω αναμεσα στα ποδια μου και οταν γερναω απο την αλλη καβαλαω τον Νικολα με το ποδι μου...Πλακα εχω..Αυτα...

kala plaka kanei???????xestikes gia tin ilithia egw pou se eida stin foto mia xara kilia exei kai emena sti einai i dikai mou!min trelathoumeeeeeeeeeee se parakalwwwwwww tatiana mou ante tixeroula aurio tha deis ton antraklasou!oso gia to onoma toupaidiou sou eseis eisaste i goneis tou eseis kanete oti thelete kai kanenas allos!na se rwtisw kati asxeto?

460ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 9:39 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και δε ρωτας???Οτι θες δεν εχω κολληματα... Razz

461ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 10:39 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Και δε ρωτας???Οτι θες δεν εχω κολληματα... Razz
apo oti eixa diavasei den eisai pantremenei?swsta?exeis skopo na pantefteis prin to gamo?giati an den to exeis kanei sugnwmi kiolas alla den ftanei pou se exei esti astefanoti xi xixiixixixi kai kala kaneis an to thelete esu me ton niko alla den tha sou poune kai ta petherika sou an tha vgaleis 2 onomata sto priggipa sou!!!!!!!!!!!!!!!!!!oooooooouuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssttttttttttttt apo dw pou tha se sinxisoun kiolas!!!!!!!!!!!!ante mpravo min ta parw kai tous ta paw ekei!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994

462ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 10:39 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:

Αν η κοιλιά που βλέπω είναι αυτή για την οποία σου είπαν οτι είναι χαμηλά έχω να σου πω οτι ακριβώς έτσι ήμουνα κι εγώ στον 7ο και γέννησα κανονικά.Απλως επειδή ήταν όντως χαμηλά το παιδί απο τον 7ο με έκλεισε στο σπίτι ο γιατρός.Δηλ.να μην περπατάω πολύ και να μην κουράζομαι.Άσχετο αν εγώ έκοβα βόλτες συνέχεια γιατί ο απαυτός μου είχε καρφιά. Very Happy
Πω πω ρε παιδί μου μοντέλο είσαι!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!! Very Happy

463ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 10:46 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:
tatijana έγραψε:Και δε ρωτας???Οτι θες δεν εχω κολληματα... Razz
apo oti eixa diavasei den eisai pantremenei?swsta?exeis skopo na pantefteis prin to gamo?giati an den to exeis kanei sugnwmi kiolas alla den ftanei pou se exei esti astefanoti xi xixiixixixi kai kala kaneis an to thelete esu me ton niko alla den tha sou poune kai ta petherika sou an tha vgaleis 2 onomata sto priggipa sou!!!!!!!!!!!!!!!!!!oooooooouuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssttttttttttttt apo dw pou tha se sinxisoun kiolas!!!!!!!!!!!!ante mpravo min ta parw kai tous ta paw ekei!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
χαααχαχαχαχαχαχαα....Τρελλοκοριτσο.....Εγω δεν τον παντρευομαι...Τον καημενο μου...Οχι δεν θελουμε γενικως να παντρευτουμε.Δεν θα τους κανω ρε την χαρη παντως...Αντε γιατι πολυ τσουρεκια μου τα εχουν κανει καιρο τωρα..Πως σε λενε βρε ζουζουνακι?
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

464ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 10:48 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
tatijana έγραψε:

Αν η κοιλιά που βλέπω είναι αυτή για την οποία σου είπαν οτι είναι χαμηλά έχω να σου πω οτι ακριβώς έτσι ήμουνα κι εγώ στον 7ο και γέννησα κανονικά.Απλως επειδή ήταν όντως χαμηλά το παιδί απο τον 7ο με έκλεισε στο σπίτι ο γιατρός.Δηλ.να μην περπατάω πολύ και να μην κουράζομαι.Άσχετο αν εγώ έκοβα βόλτες συνέχεια γιατί ο απαυτός μου είχε καρφιά. Very Happy
Πω πω ρε παιδί μου μοντέλο είσαι!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!! Very Happy
Ευχαριστω που με καθυσηχασες Αθηνα...Ειναι αυτο που λενε... ο καθενας λεει οτι θελει κ τρελλαινουν την εγκυο...Ευχαριστω κ για το κοπλιμεντο..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

465ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 11:00 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
me lene giota kai eimai kala!!!!!!!!!!!!!!leme twra alla entaksei!!!!

466ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 1:10 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:me lene giota kai eimai kala!!!!!!!!!!!!!!leme twra alla entaksei!!!!
Γεια σου ρε Γιωτα τσιφτισααααα!!! Razz Μια χαρα εισαι....Και ειμαι.. Και ειμαστε ολες μας..Ειμαστε εγκυες,τι αλλο θελουμε?? Wink

467ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 2:06 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε τατιανα καθεσαι κι ακους την καθε ασχετη?αφου ο γιατρος λεει ολα καλα αυτο να σε νοιαζει!!!κι εμενα η κοιλια ηταν στο λαιμο και μου λεγαν με καισαρικη θα γεννησεις δε κατεβαινει το παιδι και γεννησα φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο μεσα σε 50 λεπτα τον πρωτο και σε 40 λεπτα την δευτερη!!!ειδες και η αθηνα λεει ηταν ετσι και κωλο κατω δεν εβαλε και να η γωγουλα μας κοντευει να φαει το συμπαν!!!ριχνει και τα ταρω!!! Razz αααααα!!!πες την αθηνα να βαλει τη γωγω να σου ριξει τα ταρω να σου πει και η γωγω τη γνωμη της για το θεμα!!!!τωρα βεβαια στη μεταφραση δε ξερω πως θα τα καταφερετε αλλα δε θα τα σκεφτομαι ολα εγω!!!
scratch scratch scratch
και μαλιστα στις 12 το βραδυ!!!κι εχω και μεγαλα χειρουργεια αυριο!!!αντε καληνυχτα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 417472

468ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 24, 2010 2:30 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:βρε τατιανα καθεσαι κι ακους την καθε ασχετη?αφου ο γιατρος λεει ολα καλα αυτο να σε νοιαζει!!!κι εμενα η κοιλια ηταν στο λαιμο και μου λεγαν με καισαρικη θα γεννησεις δε κατεβαινει το παιδι και γεννησα φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο μεσα σε 50 λεπτα τον πρωτο και σε 40 λεπτα την δευτερη!!!ειδες και η αθηνα λεει ηταν ετσι και κωλο κατω δεν εβαλε και να η γωγουλα μας κοντευει να φαει το συμπαν!!!ριχνει και τα ταρω!!! Razz αααααα!!!πες την αθηνα να βαλει τη γωγω να σου ριξει τα ταρω να σου πει και η γωγω τη γνωμη της για το θεμα!!!!τωρα βεβαια στη μεταφραση δε ξερω πως θα τα καταφερετε αλλα δε θα τα σκεφτομαι ολα εγω!!!
scratch scratch scratch
και μαλιστα στις 12 το βραδυ!!!κι εχω και μεγαλα χειρουργεια αυριο!!!αντε καληνυχτα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ευακι καλη σου νυχτα και καλη δουλεια αυριο...Απλα η μαλακισμενη με αγχωσε ως νεα κι ολας εγω που να τα ξερω...Αυριο εχω γιατρο..Ειναι καλη η Γωγω???Να μου τα ριξει λες??Ευχαριστω πααααρα πολυ που μου εστειλες μηνυματακι κι εσυ....Δεν το περιμενα...Φιλια πολλα θεσσαλονικια.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz

469ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 25, 2010 3:19 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Eγω σημερα πηγα ενα χαρτι στην δουλεια και μου ειπε μια μαλακισμενη:"ποσο μηνων εισαι τατιανα" και της απανταω:"μπηκα στον 7ο" και μου λεει:"Πολυ χαμηλα ειναι η κοιλια σου.." και μπηκα σε ασχημ,ο τριπακι μην και μου ερθει κανα μωρο προωρο.Ο Νικολας μου αρχισε να βριζει γιατι επεσε πολυ η ψυχολογια μου,τον ρωτησα και για το τι εγινε με τους γονεις του και μου ειπε οτι ακομη ειναι φορτωμενοι με το ονομα το δευτερο που θελω να βαλω..Και ξεσπασα σε κατι κλαματα..Δε μπορουσα να συνελθω..Δεν ηξερε τι να κανει..Αυριο εχω γιατρο και θα μου πει και για την "χαμηλη κοιλια" και θα δω και τον αρχοντα μου..Οσο για τους γονεις του ετσι μου ερχεται να τον βγαλω αλλο ονομα και να πανε να μαμηθουνε ολοι...Για σεξ κοριτσια δε μου κανει κουκου...Ασχετα αν και φοβομαστε αλλα και παλι δε με νοιαζει...Δε καιγομαι...Για τον υπνο αμα κατσω πολυ στην μια πλευρα πονανε...αμα απο την αλλη παλι πονανε τα πλευρα...Εγω εχω ενα μεγαλο κουκλο και τον βαζω αναμεσα στα ποδια μου και οταν γερναω απο την αλλη καβαλαω τον Νικολα με το ποδι μου...Πλακα εχω..Αυτα...

δεν εχει σχεση το υψος της κοιλιας με το προωρο..στο λεω 1000% εγω παντα ειχα πολυ χαμηλη κοιλια και τωρα τα ιδια...το προηγουμενο εφτασε 40 εβδομαδες..και η κοιλια ηταν τοσο κατω που νομιζες πως θα βγει μονο του...
συνηθως σημαινει πως το μωρο ειναι χαμηλα ...δηλ πιο ευκολη γεννα ..ειτε φυσιολογικα ειτε με καισαρικη...γιατι και εκει ακομη η τομη ειναι πιο μικρη και ταλαιπωρησε λιγοτερο...επισης ειναι και ανατομικο...
εγω λεω να καμαρωνεις που ειναι χαμηλα...για το καλο σου ειναι...

αυτα!!

εγω κοριτσια εχω ραντεβου στις 30..δεν μπορω να περιμενω...!!

470ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 25, 2010 5:19 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπουμπουκιτσα που ησουνα εσυ??Εισαι καλα? Ελα κι εσυ λιγες μερουλες ακομη...Θα σας πω το βραδακι...Ανυπομονωωωωωωωωωωωωω να τον χαζεψω...Πρεπει να σας πω οτι δεν με κλωτσαει πια τοσο εντονα αλλα τον νιωθω να πηγαινει απο δω,να πηγαινει απο κει...Θελω να τον λιωσω ρε...Τι θα παθει μολις γεννηθει δε ξερω...Χαχαχαχ...Μπουμπουκιτσα πως σε λενε καλη μου?Κι ευχαριστω για αυτα που ειπες...Ειναι ευχαριστο αυτο που μου ειπες..Ειδικα εσυ που εισαι "ειδικη" σε αυτα..

471ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 25, 2010 5:56 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:βρε τατιανα καθεσαι κι ακους την καθε ασχετη?αφου ο γιατρος λεει ολα καλα αυτο να σε νοιαζει!!!κι εμενα η κοιλια ηταν στο λαιμο και μου λεγαν με καισαρικη θα γεννησεις δε κατεβαινει το παιδι και γεννησα φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο μεσα σε 50 λεπτα τον πρωτο και σε 40 λεπτα την δευτερη!!!ειδες και η αθηνα λεει ηταν ετσι και κωλο κατω δεν εβαλε και να η γωγουλα μας κοντευει να φαει το συμπαν!!!ριχνει και τα ταρω!!! Razz αααααα!!!πες την αθηνα να βαλει τη γωγω να σου ριξει τα ταρω να σου πει και η γωγω τη γνωμη της για το θεμα!!!!τωρα βεβαια στη μεταφραση δε ξερω πως θα τα καταφερετε αλλα δε θα τα σκεφτομαι ολα εγω!!!
scratch scratch scratch
και μαλιστα στις 12 το βραδυ!!!κι εχω και μεγαλα χειρουργεια αυριο!!!αντε καληνυχτα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ευακι καλη σου νυχτα και καλη δουλεια αυριο...Απλα η μαλακισμενη με αγχωσε ως νεα κι ολας εγω που να τα ξερω...Αυριο εχω γιατρο..Ειναι καλη η Γωγω???Να μου τα ριξει λες??Ευχαριστω πααααρα πολυ που μου εστειλες μηνυματακι κι εσυ....Δεν το περιμενα...Φιλια πολλα θεσσαλονικια.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz

ε η γωγω ειναι σουπερ!εχει κληρονομικο χαρισμα!!! Razz
γιατι καλε δε το περιμενες?ενταξει το θεμα αυτο καθεαυτο δεν απευθυνεται σε μενα αλλα αν δε "τρεχει" καμια συζητηση που να "κολλαω" διαβαζω και αλλες Embarassed
οσο για την κοιλιτσα σου ειναι πανεμορφη και για να πω την αληθεια παντα "ζηλευα" τις εγκυουλες που η κοιλιτσα τους ηταν σα να ειχαν καταπιει μια μπαλα του μπασκετ!!!η δικη μου απλωνοταν παντου!μεχρι και στα μπρατσα και στα μπουτια!!! Shocked Shocked χαχαχαχα!!!
φιλακια!!!

472ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 25, 2010 6:14 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
συνηθως σημαινει πως το μωρο ειναι χαμηλα ...δηλ πιο ευκολη γεννα ..ειτε φυσιολογικα ειτε με καισαρικη...γιατι και εκει ακομη η τομη ειναι πιο μικρη και ταλαιπωρησε λιγοτερο...επισης ειναι και ανατομικο...
εγω λεω να καμαρωνεις που ειναι χαμηλα...για το καλο σου ειναι..

Ακριβώς.
Η μόνη βλακεία είναι που επειδή ήταν χαμηλά η δικιά μου,ο γιατρός μας έκοψε το σεξ απο τον 3ο μήνα.

Ευάκι έγραψε:ε η γωγω ειναι σουπερ!εχει κληρονομικο χαρισμα!!!

ΕΕΕ χμμμ...κορίτσια το μαγαζί θα μείνει για λίγο καιρό κλειστό γιατί έφαγε ΚΑΙ τις κάρτες ταρώ...Rolling Eyes Very Happy

473ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 25, 2010 6:25 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
συνηθως σημαινει πως το μωρο ειναι χαμηλα ...δηλ πιο ευκολη γεννα ..ειτε φυσιολογικα ειτε με καισαρικη...γιατι και εκει ακομη η τομη ειναι πιο μικρη και ταλαιπωρησε λιγοτερο...επισης ειναι και ανατομικο...
εγω λεω να καμαρωνεις που ειναι χαμηλα...για το καλο σου ειναι..

Ακριβώς.
Η μόνη βλακεία είναι που επειδή ήταν χαμηλά η δικιά μου,ο γιατρός μας έκοψε το σεξ απο τον 3ο μήνα.

Ευάκι έγραψε:ε η γωγω ειναι σουπερ!εχει κληρονομικο χαρισμα!!!

ΕΕΕ χμμμ...κορίτσια το μαγαζί θα μείνει για λίγο καιρό κλειστό γιατί έφαγε ΚΑΙ τις κάρτες ταρώ...Rolling Eyes Very Happy

και το ειπα εγω!θα φαει το συμπαν αυτο το παιδι!!! Razz
δε μας ειπες ομως το σεξ το εκοψες?????γιατι και τον κ@λο σου σου ειπε να βαλεις κατω αλλα δεν τον εβαλες!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994

474ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 25, 2010 6:35 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:δε μας ειπες ομως το σεξ το εκοψες?????γιατι και τον κ@λο σου σου ειπε να βαλεις κατω αλλα δεν τον εβαλες!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 215994

Ναι αυτό το έκοψα γιατί δεν αφορούσε μόνο εμένα.Δε μου καθότανε το τέρας γιατί φοβότανε. Twisted Evil
Για τις βόλτες και τις δουλειές όμως δεν μπορούσε να κάνει κάτι άλλο εκτός απο το να φωνάζει...αλλά ποιός το άκουγε;;; Razz Razz Razz

475ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 25, 2010 6:44 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα ρε κοριτσα [οχι κοριτσια,κοριτσΑ] δε μου κανει κουκου...Τον καημενο....Ενω τρωω σιδερα αμα δεν το εκανα καθε μερα...Τι σου ειναι αυτη η εγκυμοσυνη τελικα ε? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις