Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
376 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 376 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

426ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Νοε 12, 2010 4:35 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακια...
εγω που φτερνιζομαι απο την εναρξη της εγκυμοσυνης μου τι να πω??? Φραπεδακι θα μου βγει ο μικρος μου... Μπουμπουκιτσα εχεις και αγχος εσυ για προωρο μου φαινεται ε??? Ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις... Marimag κι εγω τωρα που μεγαλωσε η κοιλιτσα μου αδυνατω στο να γυρισω πλευρο αλλα στο ανασκελο ακομη καλα ειμαι..Η δυσπνοια μου φαινεται ειναι λογω του οτι καθεσαι ανασκελα.. Οσο μπορεις να το αποφευγεις... Τινα θα περασεις τελεια γιατι θα εχεις απιστευτη βοηθεια απο τις μικρες σου.. Εμενα η μανα μου οταν εκανε την αδερφη μου κ εγω ημουν 10 χρ ηταν τελεια... Ασε.. Θα δεις.. Ποπη σαφως το νινι μου πρωτα απο ολα θελω να μου γεννηθει γερο και δυνατο και καλοτυχο οπως σε ολες μας.. Συσπασεις δεν νομιζω οτι εχω... Εχω μονο κατι πονακια κι οχι παντα κατω χαμηλα στην κοιλια μου.. Καλα πονους στα πλευρα εννοειται. Αληθεια επιλοχεια ειχε καμια απο σας?

427ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Νοε 12, 2010 5:56 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tatijana έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια...
εγω που φτερνιζομαι απο την εναρξη της εγκυμοσυνης μου τι να πω??? Φραπεδακι θα μου βγει ο μικρος μου... Μπουμπουκιτσα εχεις και αγχος εσυ για προωρο μου φαινεται ε??? Ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις... Marimag κι εγω τωρα που μεγαλωσε η κοιλιτσα μου αδυνατω στο να γυρισω πλευρο αλλα στο ανασκελο ακομη καλα ειμαι..Η δυσπνοια μου φαινεται ειναι λογω του οτι καθεσαι ανασκελα.. Οσο μπορεις να το αποφευγεις... Τινα θα περασεις τελεια γιατι θα εχεις απιστευτη βοηθεια απο τις μικρες σου.. Εμενα η μανα μου οταν εκανε την αδερφη μου κ εγω ημουν 10 χρ ηταν τελεια... Ασε.. Θα δεις.. Ποπη σαφως το νινι μου πρωτα απο ολα θελω να μου γεννηθει γερο και δυνατο και καλοτυχο οπως σε ολες μας.. Συσπασεις δεν νομιζω οτι εχω... Εχω μονο κατι πονακια κι οχι παντα κατω χαμηλα στην κοιλια μου.. Καλα πονους στα πλευρα εννοειται. Αληθεια επιλοχεια ειχε καμια απο σας?
εγω ευτυχως δεν περασα αυτο το σταδιο μετα τους δυο τοκετους και δεν θελω να το περασω γιατι απο οτι εχω ακουσει και εχω διαβασει ειναι μια ασχημη εμπειρια στη ζωη καθε γυναικας μετα τον τοκετο.

428ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Νοε 12, 2010 5:57 am

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχαριστώ tatijana!!!
Έχεις δίκιο για το ανάσκελα δεν βοηθάει την αναπνοή..ήδη νιώθω πολύ καλύτερα κάναμε ενα υπέρηχο και ο μπεμπουλης ειναι 1.130 γραμμ.στις 27 εβδομάδες!!!είναι πολύ κινητικός αλλά η θέση του ειναι προς το παρόν εγκάρσια κατά μήκος της μήτρας..τον είδαμε να καταπίνει και να βυζαίνει το δαχτυλό του!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 215994

429ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Νοε 12, 2010 6:22 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:ευχαριστώ tatijana!!!
Έχεις δίκιο για το ανάσκελα δεν βοηθάει την αναπνοή..ήδη νιώθω πολύ καλύτερα κάναμε ενα υπέρηχο και ο μπεμπουλης ειναι 1.130 γραμμ.στις 27 εβδομάδες!!!είναι πολύ κινητικός αλλά η θέση του ειναι προς το παρόν εγκάρσια κατά μήκος της μήτρας..τον είδαμε να καταπίνει και να βυζαίνει το δαχτυλό του!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 215994

Ααααααχχ.. Το ζαχτυλακι του μωρεεε.. Τελεια εικονα... Αντε να δω κι εγω στις 22 του μηνα που θα ειμαι 28 βδομαδων ποσο θα εχει παει το αντρακι μου... Εμενα ειναι υπερβολικα ζωηρος.. Ωρες ωρες νομιζω οτι με μια του κλωτσια θα μου σκισει την κοιλια... Δεν την λυπαται μωρε την μανα του???Αλλα εχει τοσο πλακα... Μαζωχα οπως εχω ξανα πει...Κοριτσια βρηκα απο μια γνωστη της μανας μου να μου δωσει καλαθουνα και διαφορα πραγματακια μιας και εφαγα φρικη με τα πεθερικα μου και δε θελω τπτ απο αυτους και αποφασισα οτι αφου δεν τα κανουν ολα αυτα απο την χαρα τους και την αγαπη τους ας μην μπουν καν στον κοπο για τιποτα δε γουσταρω ετσι λοιπον αποφασισα αλλιως.. Αλλωστε για την ωρα δε θελουμε πολλα γιατι μενουμε σε ποοοολυ μικρο σπιτακι. Μετα την γεννα θα ασχοληθω με ολα με την ησυχια μου.. Δε βιαζομαι.

430ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Σαβ Νοε 13, 2010 1:43 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τατιάνα καλα εκανες με τα πράγματα...βεβαια αν θελουν να παρεξηγηθούν πάλι θα βρουν. Μπορει να σε πουν ακατάδεκτη..χιχιχι!!
Εγώ τώρα δεν εχω τιποτα να παρω...την μικρη θα την βαλω διπλα μου στο παρκοκρεββατο του Θαναση, ειχα παρει και καλο στρωματάκι, και οταν ερθει η ώρα να παει και αυτη στο δωμάτιο τους θα παρουμε κρεββατι κανονικο για τον 'μεγάλο' πλεον και εκεινη θα μπει στη κουνια του. Εχω και πορτ-μπεμπε απο το καρότσι...ολα οκ.
Το μονο που ανυπομονω ειναι να παω μετά τα Χριστούγεννα να της παρω τα ροζουλιά της τα φορμακια. Λεω να πω στην κουνιάδα μου να μου ράψει πανω τα αρχικά της...Μηπως υπερβάλω?
Λοιπόν κοριτσια...θα σας αφησω για μερικες μερες....Θα παω 3ημερο με τον άντρα μου στα Χανιά...εχω να τακτοποιήσω κατι εκκρεμοτητες με την σχολη που σπούδαζα εκει. Ευκαιρια να παμε καπου 2μας γιατι με το που γνωριστήκαμε, παντρευτηκαμε και το ρίξαμε στα παιδιά. Οποτε ειναι τελευταια ευκαιρία...τώρα που μπορουμε να αφησουμε τον μικρό στη μαμα μου. Γιατί αν ερθει και η μικρή..μετά τα κεφάλια μεσα....με την καλη εννοια το λεω...Απλά μετά ακομη και να πουμε να αφήσουμε καποιο παιδί θα πρέπει να παίρνουμε το αλλο...δεν θα την παλεύει η μαμα με 2 μαζί...!! Πώ πω ακομα δεν το εχω χωνεψει οτι εχω γινει μαμα...Βασικά ακομα δεν εχω χωνεψει το οτι παντρέυτηκα...χιχιχι!!!
Σας φιλώ....ευχομαι μεχρι να τα ξαναπούμε να σας εχουν περάσει ολες ο,τι ενοχλήσεις κι αν εχετε....!!!

431ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Σαβ Νοε 13, 2010 2:28 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar έγραψε:Τατιάνα καλα εκανες με τα πράγματα...βεβαια αν θελουν να παρεξηγηθούν πάλι θα βρουν. Μπορει να σε πουν ακατάδεκτη..χιχιχι!!
Εγώ τώρα δεν εχω τιποτα να παρω...την μικρη θα την βαλω διπλα μου στο παρκοκρεββατο του Θαναση, ειχα παρει και καλο στρωματάκι, και οταν ερθει η ώρα να παει και αυτη στο δωμάτιο τους θα παρουμε κρεββατι κανονικο για τον 'μεγάλο' πλεον και εκεινη θα μπει στη κουνια του. Εχω και πορτ-μπεμπε απο το καρότσι...ολα οκ.
Το μονο που ανυπομονω ειναι να παω μετά τα Χριστούγεννα να της παρω τα ροζουλιά της τα φορμακια. Λεω να πω στην κουνιάδα μου να μου ράψει πανω τα αρχικά της...Μηπως υπερβάλω?
Λοιπόν κοριτσια...θα σας αφησω για μερικες μερες....Θα παω 3ημερο με τον άντρα μου στα Χανιά...εχω να τακτοποιήσω κατι εκκρεμοτητες με την σχολη που σπούδαζα εκει. Ευκαιρια να παμε καπου 2μας γιατι με το που γνωριστήκαμε, παντρευτηκαμε και το ρίξαμε στα παιδιά. Οποτε ειναι τελευταια ευκαιρία...τώρα που μπορουμε να αφησουμε τον μικρό στη μαμα μου. Γιατί αν ερθει και η μικρή..μετά τα κεφάλια μεσα....με την καλη εννοια το λεω...Απλά μετά ακομη και να πουμε να αφήσουμε καποιο παιδί θα πρέπει να παίρνουμε το αλλο...δεν θα την παλεύει η μαμα με 2 μαζί...!! Πώ πω ακομα δεν το εχω χωνεψει οτι εχω γινει μαμα...Βασικά ακομα δεν εχω χωνεψει το οτι παντρέυτηκα...χιχιχι!!!
Σας φιλώ....ευχομαι μεχρι να τα ξαναπούμε να σας εχουν περάσει ολες ο,τι ενοχλήσεις κι αν εχετε....!!!

Ποπη πολυ καλα θα κανετε και θα πατε Χανια... Πηγαινετε να ξεσκασετε καλη μου... Ποτε παντρευτηκες? Βλεπω εισαι 28 χρονων μονο... Εγω δεν εχω παντρευτει.. Χαχαχ!!! Κακο κοριτσακι ειμαι.. Τελος παντων, Ωραιο αυτο που θα σου κανει με τα αρχικα μακαρι να μου το κανανε κι εμενα... Να το κανεις αμα σου αρεσει γιατι οχι??? Το βλεπω πολυ ομορφο στο βρακουλινι του.. Οσο για τα πεθερικα αμα εχουν τα τετοια ας ερθουν να τα πουν οοοολα αυτα μπροστα μου κι οχι να κανουν τον αλλον τρελλο.. [Τον αντρα μου] Θελω να κατεβω κι εγω μια στην Αθηνα [αθηναια ειμαι] για καμια βολτα αλλα μονη μου? Ο δικος μου δουλευει τρελλες ωρες.. Σκεφτομαι να παω να δω καμια φιλη.. Θα δω.. Εδω στην Θεσσαλονικη εχει ωραια μερα ακουω και μουσικη κ ηρεμω..

432ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 14, 2010 2:17 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera kalimera!!!!!!!!kai egw fevrouario genaw kai thelw na perasei pws kai pws o kairos!giati stamatisa kai tin douleia apo tin arxi tis egkimosineis kai exw varethei na kathomai spiti!eseis pws pernate tin mera sas ???????? Rolling Eyes

433ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 14, 2010 6:43 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:kalimera kalimera!!!!!!!!kai egw fevrouario genaw kai thelw na perasei pws kai pws o kairos!giati stamatisa kai tin douleia apo tin arxi tis egkimosineis kai exw varethei na kathomai spiti!eseis pws pernate tin mera sas ???????? Rolling Eyes

Γεια σου ζουζουνακι... Ποτε σου εδωσε ΠΗΤ ο γιατρος σου?? Τι εχεις αγορακι ή κοριτσακι?? Εγω εχω αγορακι και την τριτη μπαινω στην 27η βδομαδα...Κι εγω καθομαι απο τον 2ο μηνα που κ που βαριεμαι αλλα απο την αλλη λεω οτι ΟΛΟ αυτο δε θα το ξαναζησω τοσο σπαριλα πια....

434ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Νοε 15, 2010 3:37 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
gia sou ti kaneis?mpravo sou pou to exeis parei esti se thamazw egw apla den exw kai konta tous goneis mou menoun distixws ektos athinwn kai i filoi mou einai oligon makria apo tin perioxi pou menw!mono tous suggeneis tou antra mou exw edw kai eidika 1 orofo panw apo emena kai den mporw na pw oti einai kai agioi anthrwpoi sinexeia me tarazoun kai me neuriazoun!giati allo prwsopw dixnoun stin arxi kai allo meta kai den kserw ti na kanw!!!mexri tis 19 fevrouariou alla mou leei epeidi to vlepei megalo to paidi an sinexisei esti mporei na mou to parei nwritera kai mporw na pw oti me exei fovisei ligo auto,agoraki einai megalo kai zoirouli alla vlepw oti den eimai i moni pou einai zoiroulia ta mwrakia mas!!!

435ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Νοε 15, 2010 6:17 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:gia sou ti kaneis?mpravo sou pou to exeis parei esti se thamazw egw apla den exw kai konta tous goneis mou menoun distixws ektos athinwn kai i filoi mou einai oligon makria apo tin perioxi pou menw!mono tous suggeneis tou antra mou exw edw kai eidika 1 orofo panw apo emena kai den mporw na pw oti einai kai agioi anthrwpoi sinexeia me tarazoun kai me neuriazoun!giati allo prwsopw dixnoun stin arxi kai allo meta kai den kserw ti na kanw!!!mexri tis 19 fevrouariou alla mou leei epeidi to vlepei megalo to paidi an sinexisei esti mporei na mou to parei nwritera kai mporw na pw oti me exei fovisei ligo auto,agoraki einai megalo kai zoirouli alla vlepw oti den eimai i moni pou einai zoiroulia ta mwrakia mas!!!
Μωρε μικρουλινι εισαι.... Που ζουνε οι δικοι σου??? Να σου πω κοπελα μου ολες εδω ή σχεδον ολες μας εχουμε θεματα με τα συμπεθερια... Εσυ βλεπω τους εχεις κ πανω απο το κεφαλακι σου... ΟΣΟ μπορεις μη δινεις σημασια... Εδω ειμαστε να τα λεμε και οσο μπορουμε να τα λυνουμε οτι μπορουμε... Εμενα να δεις τι μου κανουνε... Κι οχι μονο του δικου μου τους γονεις,αλλα και με την μανα μου ειχα θεματακι... Αλλα να σου πω.. Αποφασισα οτι πρεπει να τους δωσω να καταλαβουν οτι εγω και ο αντρας μου ειμαστε αυτοι που θα κανονισουμε την πορεια του μωρου μας κι οχι αλλοι... Αντε... Να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου και μην σε φοβιζει αν γεννησεις νωριτερα... Εγω λογω καποιου προβληματος θα κανω καισαρικη και ειναι κ το πρωτο μου,σε πληροφορω διολου δε με νοιαζει... Αφου ειναι για το καλο του μωρου μου θα κανω πολλες θυσιες..!!!!

436ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Νοε 15, 2010 7:00 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια!!
ζουζουνάκι καλώς 'ηρθες!! και εγώ 18 έιμαι και περιμένω αγοράκι..δεν ειναι κακό να έχεις μεγάλο μωρό...πόσο μεγάλο είναι που θέλει να το πάρει πιο πρίν??..από περιέργεια...?!
θα συμφωνήσω με την τατιάνα ότι όπωε κάθεσαι τώρα που έινια και το πρώτο δεν θα ξανακάτσεις ποτέ..απόλαυσέτο..όσο για συγγενείς..άστα..όλες τα ίδια περνάμε..και για κάποιο λόγο όταν έχεισ τη χαρά σου όπως ένα μωρό τότε βρίσκουν τρόπουσ να στο χαλάσουν κ να σε στεναχωρήσουν παραπάνω...πρέπει να τους γράφεις αλλά όντως δεν είναι πολύ εύκολο...υπομονή και αδιαφορία..

βρε κορίτσια να ρωτήσω κατι άλλο ..σήμερα ..δεν ξέρω γιατί..μάλλον θα είναι ορμονικό...αλλά είμαι πολύ ευαίσθητη..βλεπω τηλεόραση και κλαίω..σκέφτομαι κάτι και δακρίζω και γενικά χωρίς προφανή λόγο είμαι στεναχωρημένη..σας συμβάινει καμιά φορά..? να είστε υπερευαίσθητες ακόμη και με μια διαφήμιση η ταινία..
χάλια ...

437ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Νοε 15, 2010 7:10 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!
ζουζουνάκι καλώς 'ηρθες!! και εγώ 18 έιμαι και περιμένω αγοράκι..δεν ειναι κακό να έχεις μεγάλο μωρό...πόσο μεγάλο είναι που θέλει να το πάρει πιο πρίν??..από περιέργεια...?!
θα συμφωνήσω με την τατιάνα ότι όπωε κάθεσαι τώρα που έινια και το πρώτο δεν θα ξανακάτσεις ποτέ..απόλαυσέτο..όσο για συγγενείς..άστα..όλες τα ίδια περνάμε..και για κάποιο λόγο όταν έχεισ τη χαρά σου όπως ένα μωρό τότε βρίσκουν τρόπουσ να στο χαλάσουν κ να σε στεναχωρήσουν παραπάνω...πρέπει να τους γράφεις αλλά όντως δεν είναι πολύ εύκολο...υπομονή και αδιαφορία..

βρε κορίτσια να ρωτήσω κατι άλλο ..σήμερα ..δεν ξέρω γιατί..μάλλον θα είναι ορμονικό...αλλά είμαι πολύ ευαίσθητη..βλεπω τηλεόραση και κλαίω..σκέφτομαι κάτι και δακρίζω και γενικά χωρίς προφανή λόγο είμαι στεναχωρημένη..σας συμβάινει καμιά φορά..? να είστε υπερευαίσθητες ακόμη και με μια διαφήμιση η ταινία..
χάλια ...

Καλε βλεπω την διαφημιση του Jumbo με το παιδακι με τις παντοφλαρες του και συγκινουμε αφανταστα.... Δε μπορεις να φανταστεις... Σα χαζο κανω.... Ηλιθια εχω καταντησει..Χεχεχε!!!! Οποτε μην αγχωνεσαι δεν εισαι μονη σε αυτο... Βρε μπουμπουκιτσα εχεις κανει γενικες αιματος?Τι λευκα αιμοσφαιρια σου βγηκαν?Καπου διαβασα οτι οσο ψηλα ειναι τοσο επιφοβο για προωρο τοκετο.... Το ηξερες αυτο???Το διαβασα καπου εδω μεσα.. Οι συσπασεις πως πανε?Ηρεμησαν??Τι αισθανεσαι ακριβως οταν σου ερχονται???

438ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Νοε 15, 2010 7:49 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!
ζουζουνάκι καλώς 'ηρθες!! και εγώ 18 έιμαι και περιμένω αγοράκι..δεν ειναι κακό να έχεις μεγάλο μωρό...πόσο μεγάλο είναι που θέλει να το πάρει πιο πρίν??..από περιέργεια...?!
θα συμφωνήσω με την τατιάνα ότι όπωε κάθεσαι τώρα που έινια και το πρώτο δεν θα ξανακάτσεις ποτέ..απόλαυσέτο..όσο για συγγενείς..άστα..όλες τα ίδια περνάμε..και για κάποιο λόγο όταν έχεισ τη χαρά σου όπως ένα μωρό τότε βρίσκουν τρόπουσ να στο χαλάσουν κ να σε στεναχωρήσουν παραπάνω...πρέπει να τους γράφεις αλλά όντως δεν είναι πολύ εύκολο...υπομονή και αδιαφορία..

βρε κορίτσια να ρωτήσω κατι άλλο ..σήμερα ..δεν ξέρω γιατί..μάλλον θα είναι ορμονικό...αλλά είμαι πολύ ευαίσθητη..βλεπω τηλεόραση και κλαίω..σκέφτομαι κάτι και δακρίζω και γενικά χωρίς προφανή λόγο είμαι στεναχωρημένη..σας συμβάινει καμιά φορά..? να είστε υπερευαίσθητες ακόμη και με μια διαφήμιση η ταινία..
χάλια ...

Καλε βλεπω την διαφημιση του Jumbo με το παιδακι με τις παντοφλαρες του και συγκινουμε αφανταστα.... Δε μπορεις να φανταστεις... Σα χαζο κανω.... Ηλιθια εχω καταντησει..Χεχεχε!!!! Οποτε μην αγχωνεσαι δεν εισαι μονη σε αυτο... Βρε μπουμπουκιτσα εχεις κανει γενικες αιματος?Τι λευκα αιμοσφαιρια σου βγηκαν?Καπου διαβασα οτι οσο ψηλα ειναι τοσο επιφοβο για προωρο τοκετο.... Το ηξερες αυτο???Το διαβασα καπου εδω μεσα.. Οι συσπασεις πως πανε?Ηρεμησαν??Τι αισθανεσαι ακριβως οταν σου ερχονται???

έκανα άιματος και την καμπύλη..οι τιμές στο ζαχαρο ηταν αλλες απο αυτές που μου ειχεσ γράψει,,,και μου ειπε πως διαφορετικα εργαστηρια εχουν αλλεσ τιμες γιαυτο εσενα το 140 ηταν οκ και εμενα οχι..
αυτη τη φορα παντωσ η καμπυλη ηταν οκ..ο αιματοκριτης ειναι στο 37 ..και οι αποθηκες αδεις οποτε θελω σιδηρο...τα λευκα δεν ξερω ..πια ειναι τα αρχικα τους ???γιατι ολα ειναι με συντομογραφιες στην εξεταση...για προωρο δεν ξερω αν εχουν σχεση..εγω οταν ειχα γεννησει προωρα ολεσ οι εξετασεις ηταν οκ και παρολα αυτα....
οι συσπασουλες ευτυχωσ ηρεμουν αμα καθομαι..αποφευγω να περπαταω πολυ τωρα γιατι ειναι μηνας ωπου μεγαλωνει αποτομα μου ειπε ο γιατρος και θελει ηρεμια...
αισθανομαι σφιξημο στην κοιλια..οχι ωσ απανω ..κυριωσ ωσ τον αφαλο..αμα ειμαι ξαπλα ειναι λιγο σαν πονος..η καλυτερα ενοχληση..και αμα περπαταω σαν βαρος..λες και ειναι το μωρο κατω κατω ετοιμο να βγει.....αλλα ευτυχωσ περνανε,,

439ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Νοε 16, 2010 4:11 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera kalispera ti kanete??????euxaristw vre koristia pernw dinami pragmatika apo auta pou diavazw prin 15 hmeres pou eixa paei sto giatro mou eipe oti to moro einai girw sta 900gr kai oti fovate esti opws eixe dei kai tin eksetasei b epipedou oti mporei na paei kai 5 kila kai den einai kai oti kalitero giati an tha ginei auto mou leei oti esena apw katw tha se dialisei!entometaksi skeftomai mipws einai kai klironomiko giati kai i mama mou ta 4 apo ta 5 paidia vgikame panw apo 4 kila mono to ena vgike 3600!

440ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Νοε 16, 2010 4:15 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
i ormones einai ta exoun peksei kai egw to pathenw sta kala kathoumena eikei pou tha dw kati estw kai ligo evestitw tha valw kai egw ta klamata pale pale pale

441ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Νοε 16, 2010 5:12 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:kalispera kalispera ti kanete??????euxaristw vre koristia pernw dinami pragmatika apo auta pou diavazw prin 15 hmeres pou eixa paei sto giatro mou eipe oti to moro einai girw sta 900gr kai oti fovate esti opws eixe dei kai tin eksetasei b epipedou oti mporei na paei kai 5 kila kai den einai kai oti kalitero giati an tha ginei auto mou leei oti esena apw katw tha se dialisei!entometaksi skeftomai mipws einai kai klironomiko giati kai i mama mou ta 4 apo ta 5 paidia vgikame panw apo 4 kila mono to ena vgike 3600!
μπορει να ειναι κληρονιμικο,,αλλά δεν πειράζει..η μαμά σου πως ειχε γεννησει φυσιολογικα η με καισαρική?.. εγω νομιζω θα τα πας μια χαρα και θα γεννησεις κανονικα αν δεν υπαρχει αλλο θεμα εκτοσ απο το βαρος...ετσι και αλλιως παντα σε ραβουνε αποκατω..δεν εγινε τιποτα!!

442ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Νοε 17, 2010 2:23 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην αγχωνεσαι μικρουλακι.... Οτι και να σου λενε εσυ να εισαι ηρεμη... Ακομη και καισαρικη αμα σου πουνε παρε το χαλαρα και αν σου πουν τιποτα τα πεθερικα και νυφες γραψε τους γιατι ενδεχεται να πεταξουν καμια μαλακια.... Σορυ για την κακια λεξη... Πιπερι στην γλωσσα!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

443ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 18, 2010 6:59 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου γεια σας!!! Επεστρεψα!!!
Καλε τι ζεστη αυτη στα Χανιά? Μακαρι να καταφέρουμε να παμε τον Ιούνη, που θα παω για εξεταστική, με τον άντρα μου και τον μικρό διακοπές..τελεια θα ειναι...
Τατιάνα με ειχες ρωτήσει ποτε παντρευτηκα...λοιπόν..πρώτο ραντεβού βγήκα με τον άντρα μου τέλη Ιουλίου του 2007 και τον Μαιο του 2008 παντρευτηκαμε γιατι θελαμε παιδί. Εγκυος εμεινα τον Οκτώβρη του 2008. Γρηγορα γρηγορα ολα!!!! Αντε καλε κι εσυ με το καλο!!! χιχιχιχι!!!
Επίσης 'bou-boukitsa' η συγκίνηση ειναι κλασικο φαινομενο της εγκυμοσύνης!! Εγώ βλέπω καμια φορά τον μικρό να κοιμαται και βουρκώνω γιατι σκεφτομαι ποσο μεγάλωσε και πώς θα ειναι και η μικρούλα που θα έρθει.
Τέλος να καλοσωρίσω το 'zouzounaki' να σου πω οτι κι εμενα ο γιατρός την μικρή πριν 10 μερες στις 27 εβδομαδες την εβγαλε 1 κιλο. Και κοιταξα τους υπερήχους του πρώτου παιδιου και στις 29 εβδ. ηταν 1,750gr. Κανενας δεν μου ειπε να κανω καισαρική γιατί θα βγει μεγάλο. Ασε που γεννηθηκε 10 μερες νωρίτερα απο την ΠΗΤ και αντι για 4.500 που εβγαινε συμφωνα με τον υπέρηχο ήταν 3700 το παιδί. Μαλλον ο γιατρός σου ειναι απο αυτους που κοιτάνε την ευκολη λυση της καισαρικής. Σκεψου το καλύτερα...!!!
Σας φιλώ........

444ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 18, 2010 7:58 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar έγραψε:.
Τέλος να καλοσωρίσω το 'zouzounaki' να σου πω οτι κι εμενα ο γιατρός την μικρή πριν 10 μερες στις 27 εβδομαδες την εβγαλε 1 κιλο. Και κοιταξα τους υπερήχους του πρώτου παιδιου και στις 29 εβδ. ηταν 1,750gr. Κανενας δεν μου ειπε να κανω καισαρική γιατί θα βγει μεγάλο. Ασε που γεννηθηκε 10 μερες νωρίτερα απο την ΠΗΤ και αντι για 4.500 που εβγαινε συμφωνα με τον υπέρηχο ήταν 3700 το παιδί. Μαλλον ο γιατρός σου ειναι απο αυτους που κοιτάνε την ευκολη λυση της καισαρικής. Σκεψου το καλύτερα...!!!
Σας φιλώ........

ζουζουνάκι θα συμφωνήσω απόλυτα με την popibar για το βαρος και την καισαρικη ...μάλλον ο γιατρος σου εχει τέτοι συστημα...ετσι ηταν και εμένα ο πρώτος γιατρος..απο την αρχη μου έλεγε πως επειδη ημουν αδυνατη(τοτε!!)δηλ 50 κιλα με υψος 1.70...δεν θα χωραει το μωρο να βγει φυσιολογικα κλπ...μετα επειδη ειχα συσπασεις μου το πηρε με καισαρικη ..που εκ των υστερων καταλαβα οτι δεν χρειαζοταν..κυριως γιατι ειχα συσπασεις που συμαινει οτι η μητρα ηταν παραπανω απο ετοιμη να γεννησει φυσιολογικα..εγαψε στο εξιτηριο οτι το μωρο ηταν ''ανεμπεδωτο΄΄ δεν ειχε κατεβει και καλα..ενω ηταν τοσο κατω που δεν μπορουσα να περπατησω..
και για να σου αποδειξω πως ελεγε βλακειες οτι δεν θα χωραγε ...γεννησα το 2ο φυσιολογικα 3800!!..μιαχαρα χωρεσε στην λεκανη...
ξαναδεσ το τον γιατρο ...δεν εχω τιποτα με τισ καισαρικεσ ..αλλα οταν γινονται χωρις λογο ειναι έγκλημα..γιατι δεν παυει αν ειναι εγχειρηση..
αυτα..
φιλάκια

445ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Νοε 18, 2010 11:38 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποπη εισαι γρηγορη και καλα κανεις ο αντρας σου ποσο χρονων ειναι?? Εγω με τον συντροφο μου ειμαστε σε ολα αντιθετοι.. Γνωριστηκαμε τον Μαρτιο του 2009 μειναμε σχεδον αμεσως μαζι και τον Μαϊο του 2010 εμεινα εγκυος αλλα δε θελουμε να παντρευτουμε.. Και ειμαστε πολυ σουπερ ειχα σχεση και συζουσα σχεδον 10 χρονια αλλα δεν προχωρουσε και το τελειωσα.. Με τον Νικολα τωρα βρηκα οτι μου ελειπε στην ζωη μου... Οτι ζηταγα.. Λοιπον φτανει με τα σιροπακια μου.... Εγω την Δευτερα εχω γιατρο κι ανυπομονουμε!!!!!

446ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Νοε 19, 2010 6:52 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euxaristw poligia tis sumvoules !!!!!!!apo oti kserw den einai poli fan ton kesarikwn alla mallon tha ton alaksw giati pira ena kostologio gia na dw ti lefta tha xreiastoume gia ti genna kai epeidi autow einai se idiwtiko paei polla!kai kata ena megalo pososto tha paw se enan pou einai sto elena pou einai ta misa tou misou ta lefta!eseis pou tha gennisete ??/????????????

447ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Νοε 19, 2010 8:23 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:euxaristw poligia tis sumvoules !!!!!!!apo oti kserw den einai poli fan ton kesarikwn alla mallon tha ton alaksw giati pira ena kostologio gia na dw ti lefta tha xreiastoume gia ti genna kai epeidi autow einai se idiwtiko paei polla!kai kata ena megalo pososto tha paw se enan pou einai sto elena pou einai ta misa tou misou ta lefta!eseis pou tha gennisete ??/????????????
Δεν ειναι μονο τα λεφτα που σαφως γλιτωνεις.. Ειναι κ η σιγουρια πως οτιδηποτε αν συμβει στο μωρο ολοι ειναι μαζεμενοι εκει... Κι εγω σε δημοσιο θα γεννησω...Της Θεσσαλονικης νοσοκομειο.

448ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Νοε 19, 2010 11:33 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzounaki 24 έγραψε:euxaristw poligia tis sumvoules !!!!!!!apo oti kserw den einai poli fan ton kesarikwn alla mallon tha ton alaksw giati pira ena kostologio gia na dw ti lefta tha xreiastoume gia ti genna kai epeidi autow einai se idiwtiko paei polla!kai kata ena megalo pososto tha paw se enan pou einai sto elena pou einai ta misa tou misou ta lefta!eseis pou tha gennisete ??/????????????

Γενικώς για τις ιδιωτικές κλινικές της Αθηνας εχω ακούσει τρελά ποσά...Αν εινια καλα τα δημόσια νοσοκομεια γιατί να μην πας.
Εγώ γεννησα το πρώτο στο νοσοκομειο του Βολου αλλα δεν εμεινα καθόλου ευχαριστημενη. Ασε που μου εκαναν καισαρική ενώ θα μπορούσα να την αποφύγω απο οτι κατάλαβα τελικά. Ασε που μετα σου εχουν το μωρό μονιμα διπλα και αν δεν εχει δικο σου ανθρωπο ολο το 24ωρο δεν την παλευεις.
Τελος παντων τώρα βρηκα πολυ καλο γιατρό και μονο επειδη θελω να με χειρουρησει αυτος θα παω σε ιδιωτική κλινική. Βεβαια εδώ τα ποσά ειναι καπως πιο νορμαλ. Γυρω στις 3.000 το υπολογίζω. Καμια σχεση με τα 350 του νοσοκομειου αλλα και τι να κανω...!!

449ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 21, 2010 6:20 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
genise mia fili mou to kalokairi sto iasw fisiologika kai tis pige 6500 apo oti mou eipe mazi me tin amoivi tou giatrou pou itan 2300!kai mia fili tis mamas mou i kori tis gennise sto elena kai plirwse 2000 me to giatro mazi den einai diafora?kai eidika stin epoxi pou dianioume?tha protimisw autin tin diafora ton 4000 euro na ta valw kanw kati allo gia to paidi mou!min me pite tsigouna....... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 534787

450ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 21, 2010 6:49 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzounaki 24 έγραψε:genise mia fili mou to kalokairi sto iasw fisiologika kai tis pige 6500 apo oti mou eipe mazi me tin amoivi tou giatrou pou itan 2300!kai mia fili tis mamas mou i kori tis gennise sto elena kai plirwse 2000 me to giatro mazi den einai diafora?kai eidika stin epoxi pou dianioume?tha protimisw autin tin diafora ton 4000 euro na ta valw kanw kati allo gia to paidi mou!min me pite tsigouna....... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τι λες καλε?Ποιος θα σε πει τσιγκούνα? Ισα ισα θεωρώ υπερβολικα τα ποσά αυτα πο ακούγονται, και σουιτες και χαζομαρες. Γιατι? Για 3 μερες? Αυτοι που τους περισσευον ας τα δώσουν.
Κι εγώ το σκεφτηκα πολυ πριν αποφασισω ιδωτικη κλινικη ή νοσοκομειο αλλα εχει να κανει αυτη τη φορά με το θεμα γιατρος. Εμενα εδώ ο δικος μου θα μου παρει 1000 ευρω και ειναι απο τους καλυτερους γιατρους του Βολου. Αν πηγαιναμε στο Ιασώ που εχει η Λαρισα θα μου έπαιρνε 1500. Συν ποσα παραπανω η κλινικη γιατι ειναι Ιασώ βεβαιως βεβαιως. Το σκεφτηκα ξανα, και καταληξαμε στο οτι δεν εχει νοημα. Δηλαδη να δώσω μερικα χιλιαρικα παραπανω για να λεω οτι γέννησα στο Ιασω? Αφου και η κλινικη εδώ στο Βολο μια χαρα ειναι...
Καλα θα κανεις κοπελα μου, και ολα καλα θα πανε...!!
Τατιανα εσυ εισαι στη φωτογραφία που εβαλες ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις