Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
495 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 495 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω απο τις 6 ειμαι ορθια κατερινακι αλλα κοιμηθηκα καλα το βραδυ!εσυ πως εισαι?

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά είμαι,σήμερα θα μιλήσω με τη γιατρό να δούμε τι θα μου πει.
Κι εγώ μια χαρά κοιμήθηκα,αλλά τελευταία κοιμάμαι 4-5 ώρες το πολύ.Όχι οτι με χαλάει,καλά ξυπνάω αλλά μου κάνει εντύπωση.Δε μου το 'χα!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω τοσο κοιμαμαι αλλα προσπαθω και το μεσημερι να κοιμαμαι καμια ωριτσα!μια υπνηλια την εχω!εχθες βοηθησε και ο καιρος...εχουμε δροσουλα!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:και εγω τοσο κοιμαμαι αλλα προσπαθω και το μεσημερι να κοιμαμαι καμια ωριτσα!μια υπνηλια την εχω!εχθες βοηθησε και ο καιρος...εχουμε δροσουλα!

υπνηλία είχα πολύ στις αρχές.Πριν ακόμα κάνω το τεστ φαντάσου.Κοιμόμουν όπου έβρισκα..Τώρα το αντίθετο.Βεβαια ίσως παίζει ρόλο το ότι είμαι στο κρεβάτι συνέχεια,ε κ όσο να ναι δν προλαβαίνω και να κουραστώ..

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξυπνήσατεεεε...γλυκές καλημέρες ζουζούνες!
Εμένα δε ξημέρωσε καλά η μέρα...από τα ξημερώματα κάνω εμετούς χωρίς να έχω φάει κάτι από χθες το απόγευμα και έχω απίστευτες ζαλάδες. Από πίεση και σάκχαρο είμαι καλά τώρα περιμένω το θείο μου να έρθει να μου πάρει αίμα γιατί φοβάμαι μην έπεσε κι άλλο ο αιματοκρίτης και δεν πρέπει γιατί τελευταία φορά ήμουν στο όριο για μετάγγιση αίματος. Και σα να μην έφτανε αυτό ενώ είχε ρεπό ο άντρας μου, τον πήραν τηλ. να πάει στη δουλειά...οπότε χάλια και μόνη!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αθηνουλα!μακαρι να μην ειναι τπτ...καλα τοσο πολυ ειχε πεσει ο αιματοκριτης σου?ειδες μερικες φορες πως τυχαινει...και εγω οτι παθαινω το παθαινω οταν λειπει ο γιωργος.περαστικουλια!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athinabehappy έγραψε:Ξυπνήσατεεεε...γλυκές καλημέρες ζουζούνες!
Εμένα δε ξημέρωσε καλά η μέρα...από τα ξημερώματα κάνω εμετούς χωρίς να έχω φάει κάτι από χθες το απόγευμα και έχω απίστευτες ζαλάδες. Από πίεση και σάκχαρο είμαι καλά τώρα περιμένω το θείο μου να έρθει να μου πάρει αίμα γιατί φοβάμαι μην έπεσε κι άλλο ο αιματοκρίτης και δεν πρέπει γιατί τελευταία φορά ήμουν στο όριο για μετάγγιση αίματος. Και σα να μην έφτανε αυτό ενώ είχε ρεπό ο άντρας μου, τον πήραν τηλ. να πάει στη δουλειά...οπότε χάλια και μόνη!

Καλημέρα ΑΘηνούλα!Περαστικά σου παιδί μου,τί σε έπιασε τώρα??Λες η πτώση του αιματοκρίτη να φέρνει και εμετό πέρα απο τις ζαλάδες?Δεν έχω ιδέα..Κάνε την εξετασούλα με τον θείο σου και μείνε ξαπλωμένη,είσαι και μόνη σου..

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ Σοφάκι...αν σκεφτείς ότι υπό φυσιολογικές συνθήκες ο αιματοκρίτης ποτέ δεν ξεπερνούσε το 31 φαντάσου τώρα με την εγκυμοσύνη. Είχα πέσει στο 27,4 με αιμοσφαιρίνη στο 7,6 και μου είπαν αν πάει κάτω από 27 να ετοιμαστώ για μετάγγιση και δε θέλω γιατί φοβάμαι.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athinabehappy έγραψε:Ευχαριστώ Σοφάκι...αν σκεφτείς ότι υπό φυσιολογικές συνθήκες ο αιματοκρίτης ποτέ δεν ξεπερνούσε το 31 φαντάσου τώρα με την εγκυμοσύνη. Είχα πέσει στο 27,4 με αιμοσφαιρίνη στο 7,6 και μου είπαν αν πάει κάτω από 27 να ετοιμαστώ για μετάγγιση και δε θέλω γιατί φοβάμαι.

Με διατροφή δε μπορείς να καταφέρεις κάτι?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξαπλωσε μεχρι να ερθει ο θειος σου και ευχομαι να μη χρειαστεις μεταγγιση.να ειναι μια αδιαθεσια!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπα ρε Κατερινάκι δε βλέπω βελτίωση ούτε τώρα ούτε πριν μείνω έγκυος...μόνο με χάπια και αυτά προ εγκυμοσύνης είχαν αποτέλεσμα τώρα δε βλέπω διαφορά. Απλά είμαι φορέας μεσογειακής αναιμίας(με μερικά συμπτώματα πάσχοντος κατά καιρούς) επίσης από την τροφοβλάστη που έκανα το αποτέλεσμα έλεγε ότι είναι και το νινί μου φορέας της αναιμίας μου και δε ξέρω αν φτάνω επιβαρύνει περισσότερο την κατάσταση τώρα.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο αντρας μου εχει στιγμα.το πηρε απο τη πεθερα μου.της πεθερας μου της κανανε ενεσεις σιδηρου για ενισχυση.μηπως χρειαστεις κατι τετοιο....

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athinabehappy έγραψε:Μπα ρε Κατερινάκι δε βλέπω βελτίωση ούτε τώρα ούτε πριν μείνω έγκυος...μόνο με χάπια και αυτά προ εγκυμοσύνης είχαν αποτέλεσμα τώρα δε βλέπω διαφορά. Απλά είμαι φορέας μεσογειακής αναιμίας(με μερικά συμπτώματα πάσχοντος κατά καιρούς) επίσης από την τροφοβλάστη που έκανα το αποτέλεσμα έλεγε ότι είναι και το νινί μου φορέας της αναιμίας μου και δε ξέρω αν φτάνω επιβαρύνει περισσότερο την κατάσταση τώρα.


Κατάλαβα,είναι δύσκολη η περίπτωσή σου..Ξάπλωσε λοιπόν και χαλάρωσε,κι εμείς είμαστε εδώ να λεμε καμιά βλακεία να περάσει η ώρα σου ευχάριστα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα κορμιά....... Very Happy
Καλημέρα Αθηνάκο ...κουράγιο και υπομονή μάλλον δεν θα ναι τίποτα...εύχομαι τα καλύτερα!!!
Σοφάκο και ΚΑτερινιώ καλημερίζω τους Βρικόλακες...ω ρε τρέλα που σας δέρνει από τα χαράματα εσάς....να μου πείς αν δεν σε πιάνει ο ύπνος τι να κάνεις...!!!!
Καλημέρα Ϊνακο......μου μην αγχώνεσαι διατροφή και οτι σου πει ο γιατρός!!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν χρειαστεί θα τις προτιμήσω από την μετάγγιση Σοφάκι. Κατερινούλα θα σας έχω δίπλα μου και θα σας διαβάζω...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την !!!!!καλημερα βικακο!βρε εμεις ειμαστε ετοιμες να γινουμε μανες....απο τις 6 σηκωνομαστε για προπονηση!!!!!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγώ το ζώον μεταβίας 8 :00 τις καθημερινές.....και η κουλαμάρα Σ/Κ 7:00 είμαι τρελή τελίως!!!!
Αθηνά και η κουμπάρα μου είχε αναιμία και της κάνανε μετάγγιση δεν είναι τίποτα ο μπέμπης βγήκε μια χαρά και είναι και ένα κουκλί και ζωηρό σαν το διαόλο....και βαφτίστηκε κιόλας πρόσφατα!!!!Να μην σε αγχώνεει τίποτα όλα για το καλό το δικό σου και του μωρού είναι!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα στα κορμιά....... Very Happy
Καλημέρα Αθηνάκο ...κουράγιο και υπομονή μάλλον δεν θα ναι τίποτα...εύχομαι τα καλύτερα!!!
Σοφάκο και ΚΑτερινιώ καλημερίζω τους Βρικόλακες...ω ρε τρέλα που σας δέρνει από τα χαράματα εσάς....να μου πείς αν δεν σε πιάνει ο ύπνος τι να κάνεις...!!!!
Καλημέρα Ϊνακο......μου μην αγχώνεσαι διατροφή και οτι σου πει ο γιατρός!!!!!

Καλημέεεεραααααα!!!Πώς είσαι εσύ κυρία μου??
Λοιπόν ένα απο τα μειονεκτήματα του "ξυπνάω πολύ νωρίς",είναι το "τρωω απο πολύ νωρίς"..¨ηπια νες,έφαγα ένα μινι μόλτο και τώρα μασουλάω κούκις με σοκολάτα.Κλαύτα Χαράλαμπε...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κοριτσάκια!

Αθηνούλα εύχομαι να μην είναι κάτι και να μη χρειαστείς αίμα...

Καλέ ποιες σηκώνονται απο τις 6??? Εμένα με τραβάει ο μικρός έλα μαμα θα αργήσω στο σχολείο! Very Happy

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν πρεπει να γινει θα γινει....ορισμενα πραγματα δε μπορουμε να τ'αποφυγουμε...

εχει ανοιξει η ορεξη και συνεχεια πειναω!τωρα να δεις κιλα που θα παρω,βικακο!

καλημερα μαριανθη!θες να τον πηγαινω εγω σχολειο?  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 5 328109

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ ναι βρε Σοφάκι! Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εισαι και κοντα!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα να τρώνε τα κορμιά "Κατερίνα -Σοφούλι" αιντέ εχω γίνει σαν το ανθρωπάκι της Michellin και εσείς μου κάνετε τη Σκλεναρίκοβα έγκυο.......!!!!!(Μακάρι να μείνετε στα κιλα που επιθυμειτέ.....ευσεβής δικός μου πόθος..... Mad)

Κατερινάκι αποφάσισα να συμαζευτώ....πίνω φρεντοτσίνο και εχω πάρει ένα καφάσι φρούτα και 2 τουστάκια τυρί γαλοπούλα από το σπίτι(με ψωμί φρατζόλα Wink χαχαχαχχαχαχαχ) τα οποία τα συνόδεψα με μπουγάτσα σουβλάκικαι παγωτό.......πλάκα κάνω


Μαριάνθη καλημέραααααααααααααα!!!!Συνήρθες από τη γαστρεντερίτιδα ε???

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφαγα ενα κρουασαν και ηπια ενα χυμο πορτοκαλι!για τη συνεχεια θα εχουμε ροδακινο...για μετα μια μπαρα...βλεπεις διατης μεχρι στιγμης...μετα φαγακι,καρπουζακι,παγωτακι...ε να μη δοκιμασω και τη καρυδοπιτα που εφερε η κουμπαρα?μεχρι και ο γιωργος μου ειπε εχθες οτι τρωω οτι βρω.... Sad

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα Μαριάνθηηηη!
Μην ανησυχείς μωρέ,για λίγα χρόνια θα έχει ο γιος σου έγνοια μην αργήσει στο σχολείο.μετά θα το επιδιώκει για να χάνει την πρώτη ώρα!!!(σε 6-7 χρονακια εννοω!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις