Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
209 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 209 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε ανοίξατε κιόλας 7ο? Laughing
ΓΛΩΣΣΟΥΔΕΣ!!
Τι μου κάνετε σήμερα?
Εγώ είχα δουλειές πολλές.. σκούπισμα σφουγγάρισμα, αλλαγή σεντονιών,πλυντήρια..
Ουφφ
γεμιστά ια σήμερα και έφτιαξα ωραίο παγωτάκι βανίλια με πραλίνα και πτι μπερ μέσα.
Το απόγευμα έχει γενέθλια η βαφτιστήρα του άντρα μου και θα είμαστε εκεί.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δέσποινα περιμένουμε νεα να μασ πεις και λεπτομερείες....μάγκας η μπέμπα δεν θέλει πολλά πολλά!!!
Ελενάκο καφεδάκι ωραίαααααααααααααα μαι χαρα!!!!

Στέλλλα κλείνω και έρχομαι έρχομαι πίσω ενα παγωτάκι να ξαναχτυπήσω(το έφτιαξα στα δικά μου μέτρα το άσμα του αειμνήστου.....)

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Δέσποινα περιμένουμε νεα να μασ πεις και λεπτομερείες....μάγκας η μπέμπα δεν θέλει πολλά πολλά!!!
Ελενάκο καφεδάκι ωραίαααααααααααααα μαι χαρα!!!!

Στέλλλα κλείνω και έρχομαι έρχομαι πίσω ενα παγωτάκι να ξαναχτυπήσω(το έφτιαξα στα δικά μου μέτρα το άσμα του αειμνήστου.....)

Laughing Laughing Laughing Laughing

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:
Δικιά μου και εσύ!!!!Πολύ ωραία...εγώ που και καλά τρώω φρούτα το βράδυ και έφαγα χθες ένα πεπόνι ,3 ροδάκινα και 7 βερίκοκα και μου λέει ο Μάκης αμα φάς κανά καφάσι μπορεί και να χορτάσεις!!!!!!


χαχαχα θα σκάσω από τα γέλια και δε μπορώ μόλις έφαγα.. κορυφή!!!!

Καλά βλέπω όλες σούπερ φαγητά λοιπόν θέλω 1 κομ. παστίτσιο 2 σουβλάκια, λίγο χοιρινό με πιπεριές, παγωτό οπως δήποτε δε το συζητώ και λίγο αρακά θα δοκίμαζα ετσι για ποικιλία!
Θα έσκαγα άνετα...
Εμείς φάγαμε φακές αλλά αυτή τη φορά έφαγα μόνο ένα πιάτο και είμαι μια χαρά δε θα υποφέρω πάλι. βέβαια κανα γλυκάκι θα το χτυπούσα αλλα δε παίζει κάτι οπότε θα κάνω υπομονή..

Σοφούλι τι τα ταϊζεις γαμώτο εγώ περιμένω τόσο καιρο να ζευγαρώσουν τα παπαγαλια μου κι ακομα τα μούλικα, όλο το κάνουν κι ολο μεστη φωλιά είναι κι αυγό πουθενα μπας και να τους έβαζα από κότα να κάνουν κοτοπουλάκια??? Laughing

Κατερινακι καλή επιτυχία!!! Περιμένουμε νέα!!!
Δεσποινάκο δε πειράζει μπορεί να γυρίσει να το δεις στο γιατρο κι εμένα όλο έτσι κανει αυτα τα μωρά παιζουν με τα νεύρα μας...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="vgog65"]
Iokasti27 έγραψε:Γεια σας κοριτσια!!! Προβλεπω οτι τα θεματακια ανετα θα φτασουν τα 20 μεχρι να γεννησουμε!!! Εγω αυριο πρωι πρωι παω για β επιπεδου;; Εκανε καμια στο ιασω; Γιατι ακουσα οτι σε κρατανε το πολυ 15 λεπτα εκει!! Smile [/quot

Καλησπέρα Έλενα (σωστά το είπα???)
έκανε μια φίλη μου προσφατα στο Ιασω και ναι κάπου εκεί στο 20λεπτο είναι και εγώ στο Μητέρα τόσο έκανα .....μην αγχώνεσαι τα βλέπουν όλα και σε αυτό το διάστημα!!!!Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα(ααααααα της φίλης μου της δώσανε και δώρα παμπερς και τέτοια)

Χεστηκε απο τη χαρα της η φίλη σου,και τις δώσανε πάνες???? Cool Cool

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στέλλα τέλεια φωτό!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 4 804467  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 4 804467  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 4 804467

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kat3r1na"]
vgog65 έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Γεια σας κοριτσια!!! Προβλεπω οτι τα θεματακια ανετα θα φτασουν τα 20 μεχρι να γεννησουμε!!! Εγω αυριο πρωι πρωι παω για β επιπεδου;; Εκανε καμια στο ιασω; Γιατι ακουσα οτι σε κρατανε το πολυ 15 λεπτα εκει!! Smile [/quot

Καλησπέρα Έλενα (σωστά το είπα???)
έκανε μια φίλη μου προσφατα στο Ιασω και ναι κάπου εκεί στο 20λεπτο είναι και εγώ στο Μητέρα τόσο έκανα .....μην αγχώνεσαι τα βλέπουν όλα και σε αυτό το διάστημα!!!!Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα(ααααααα της φίλης μου της δώσανε και δώρα παμπερς και τέτοια)

Χεστηκε απο τη χαρα της η φίλη σου,και τις δώσανε πάνες???? Cool Cool



axaxaxaxxaxaxaxaxaax!!!!!!!!!!!!Καλό!!!Μωρή τρελή.μπα είανι χοντρόπετση αυτή εντελώς και είναι και το δευτέρο..είχε κάνει αμνιοπαρακέντηση και της λέει ο γιατρός ....4 μέρεσ ξάπλα που αυτή τρέλααααααααααα στισ 2 μέρες γραφείο!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια μου ...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου ...

Γεια σου Ινάκι!Μόνες μας είμαστε?Έχει καλοκαιριάσει και βολτάρουν τα κορίτσια μου φαίνεται..!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινακι μου ετσι λεω και εγω ... καλα το κανουν !!! και εγω ψιλοζοριστικα με την ζεστη σημερα! Πως εισαι εσυ ?

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ είμαι καλύτερα ως προς τους πόνους,αλλά από χτες με πονάνε οι αμυγδαλές και τα αυτιά μου.Προσπαθώ να καταλάβω πώς σκατά τα κατάφερα μες στη ζέστη..!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α τοσο καλα ,,, το ενα σε πιανει το αλλο σε αφηνει !!! θα περασει και αυτο ... κανονισε με το γιατρο σου να σου γραψει και αλλη αδεια να μπορεσεις να την απολαυσεις μετα απο ολα αυτα

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χμμ κανονικά είναι να επιστρέψω στη δουλειά Πέμπτη.Αυριο θα της μιλήσω να δω τι θα μου πει.Να σου πω,μακάρι να γίνει όπως είπες.Να μου παρατείνει την άδεια,αλλά χωρίς να με έχει καρφωμένη στο κρεβάτι..Εσύ Ινάκι δουλεύεις?

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω ειμαι απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου με αδεια ημουν τους 3.5 πρωτους μηνες καρφωμενη στο κρεβατι λογω αιμοραγιων ειχα αποκολληση ... συνεχιζω με αδεια λογω προωρων συσπασεων και λογω οτι η δουλεια μου ειναι απαιτητικη σε βαρη εξωτερικες δουλειες με μηχαννακι κτλ ο γιατρος δεν με αφηνει να επιστρεψω!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:εχω ειμαι απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου με αδεια ημουν τους 3.5 πρωτους μηνες καρφωμενη στο κρεβατι λογω αιμοραγιων ειχα αποκολληση ... συνεχιζω με αδεια λογω προωρων συσπασεων και λογω οτι η δουλεια μου ειναι απαιτητικη σε βαρη εξωτερικες δουλειες με μηχαννακι κτλ ο γιατρος δεν με αφηνει να επιστρεψω!

Ωχ είχες θέματα κι εσύ..Πώς το έχουν πάρει στη δουλειά που λείπεις?Εμένα είναι λίγο χέστηδες,γενικά είχαν το φόβο μην πάθω τπτ και τους τρέχω,οπότε δε μου λένε κάτι..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα με αντικαταστησαν γιατι θα παρει καιρο να γυρισω και δεν γινοταν αλλιως παω καμια φορα για βοηθεια που θελουν ... μου λενε και να γυρισω μολις σαραντησω -να μην παρω το εξαμηνο- αλλα δεν το βλεπω γραφτο πουθενα ... δουλευω 10 χρονια ακριβως ΧΩΡΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΙΑ .... περα απο ενα ρεπο και τωρα δεν χαριζω σε κανεναν για κανενα λογο!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:εμενα με αντικαταστησαν γιατι θα παρει καιρο να γυρισω και δεν γινοταν αλλιως παω καμια φορα για βοηθεια που θελουν ... μου λενε και να γυρισω μολις σαραντησω -να μην παρω το εξαμηνο- αλλα δεν το βλεπω γραφτο πουθενα ... δουλευω 10 χρονια ακριβως ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΙΑ .... περα απο ενα ρεπο και τωρα δεν χαριζω σε κανεναν για κανενα λογο!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:εμενα με αντικαταστησαν γιατι θα παρει καιρο να γυρισω και δεν γινοταν αλλιως παω καμια φορα για βοηθεια που θελουν ... μου λενε και να γυρισω μολις σαραντησω -να μην παρω το εξαμηνο- αλλα δεν το βλεπω γραφτο πουθενα ... δουλευω 10 χρονια ακριβως ΧΩΡΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΙΑ .... περα απο ενα ρεπο και τωρα δεν χαριζω σε κανεναν για κανενα λογο!!!

Όταν λές χωρίς άδεια,εννοείς ούτε την θερινή?Γιατί ετσι?Τί δουλειά είναι αν επιτρέπεται?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κορίτσια τι κάνετε?
Ινάκι πως πήγε σήμερα βρε όλα καλά?
Ακου εκεί που δε θα πάρεις το 6μηνο.. μην ακούω χαζα απόλαυσε το θα έχεις το νινάκι σου σπίτι κι εσύ θα τρέχεις, είναι και βαριά δουλειά.. με τίποτα όμως.
Κατερινάκι περαστικά βρε, τι άλλο θα σε βρεί πια; εύχομαι να είναι το τελευταίο κι απο δω και πέρα μόνο καλα, κλάψου λίγο παραπάνω για το θέμα αμυγδαλες και θα δεις θα σου παρατείνει την άδεια σίγουρα!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Γειά σας κορίτσια τι κάνετε?
Ινάκι πως πήγε σήμερα βρε όλα καλά?
Ακου εκεί που δε θα πάρεις το 6μηνο.. μην ακούω χαζα απόλαυσε το θα έχεις το νινάκι σου σπίτι κι εσύ θα τρέχεις, είναι και βαριά δουλειά.. με τίποτα όμως.
Κατερινάκι περαστικά βρε, τι άλλο θα σε βρεί πια; εύχομαι να είναι το τελευταίο κι απο δω και πέρα μόνο καλα, κλάψου λίγο παραπάνω για το θέμα αμυγδαλες και θα δεις θα σου παρατείνει την άδεια σίγουρα!

Γεια σου Γιωτάκιιιιι!!Το θέμα μου δεν είναι να μου παρατείνει απλά την άδεια,αλλά να την παρατείνει και να με σηκώσει απο το κρεβάτι!Γιατί αμα είναι να είμαι πάλι τάβλα,δεν έχει νοημα..Βασικά δε με πολυνοιάζει να σου πω.Περιμένω να περάσουν απλά οι μέρες για τη Β επιπέδου.Η αλήθεια είναι οτι ώρες ώρες,αυτό το ότι έχω καταντήσει να μην ασχολούμαι με τπτ άλλο πέραν όσων αφορούν το μπεμπε,με προβληματίζει..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμένα με προβληματίζει μερικές φορές, αλλά αν δεν ασχοληθούμε και τώρα με αυτά, πότε θα το κάνουμε;
Το θέμα είναι να μην αφήνουμε τον εαυτό μας να ασχολούμαστε όσο μπορούμε, όπως επίσης και με τους άντρες μας να μην απομακρυνόμαστε.. Razz

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα και παλι

Κατερινα μου στα χαρτια τις επερνα ολες τις αδειες οχι ομως και στην πραξη!

Γιωτα μου πηρα τα αποτελεσματα και απ'οσο ψαχνω στο ιντερνετ για τις φυσιολογικες τιμες ... ειναι τσιμπιμενες οι δικες μου και με οσα εχω διαβασει με κοβω για ενδοκρινολογο και διατροφη.Ειναι τρεις οι τιμες και αν λεει εστω και στην μια να ξεφευγεις απο τα φυσιολογικα μιλαμε για διαβητη κυησης...εγω ξεφευγω σε δυο τιμες !!!

Την Πεμπτη το απογευμα εχω το καθιερωμενο ραντεβου με το γιατρο και ψιλοαγχωνομαι με οσα διαβαζω.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!ακομα κοιμοσαστε?????????????????

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε όλες!!!Πώς είστε?Εγώ τελευταία έχω τσακωθεί με τον ύπνο.Σημερα ξύπνησα στις 6 παρά και όταν πια είδα ότι δν πρόκειται να με ξαναπάρε,το ριξα στο διάβασμα,έκανα και το καφεδάκι μου..

Ινάκι,είδα οτι έκανες καμπύλη ζαχάρου και αγχώθηκες με τις τιμές?Ψυχραιμία μωρέ κοπέλα,στη χειρότερη των περιπτώσεων αν δε βελτιωθεί με τη διατροφή-που ειναι και το πιο σύνηθες-θα κάνεις ινσουλίνες.Δεν είναι και τίποτα..Μια χαρά θα είστε κι εσύ και το μωράκι,απλά θα σε ζορίσει λίγο τώρα με το πρόγραμμα στο φαγητό.Δες το θετικά,δε θα πάρεις άλλα κιλά!!!!!! Very Happy

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!ακομα κοιμοσαστε?????????????????

Γεια σου Σοφάααααακιιιιιι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις