Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
309 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 309 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορει καποιος να πει στο παιδακι μου,πως η κυστη δεν ειναι τραμπολινο??????καθε 2 λεπτα παω τουαλετα!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:
vgog65 έγραψε:Αθηνά μπράβο δόξα το Θεό πήγαν όλα καλά!!!!

χαχαχχαχαχαχχα!Χριστινάκι την πήρεσ γραμμή τη σαβοουρίτιδα......!Εγώ την έχω από τοτε που γενήθηκα!!!!

ρε συ μοντελλο εισαι, δε φαινεται να επεδρασε ακομη σοβαρα η ασθενεια!!!
Λοιπον λογω τιμης ανακηρυσσω τη σημερινη μερα, ημερα σαβουριτιδας!!

χριστινακι καθε μερα ειναι μερα σαβουριτιδας!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 18 215994

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χριστινακι ειναι υποφερτα τα πονακια αγχωνομαι επειδη πινω χαπια για τις συσπασεις και μου ειπε ο γιατρος πως αν δεν περασουν θα πρεπει να μπω στο νοσοκομειο για ορο, αλλα πιστευω επειδη ειχα κοσμο σπιτι κουραστηκα αυτες τις μερες και μαλλον εκει οφειλοταν. Κατερινα επειδη πηγα πριν μια βδομαδα στο γιατρο και ηταν ολα καλα, δεν θελω να τον παρω τηλεφωνο παλι γιατι θα μου πει να παω να με δει και γενικα το εχω κουρασει το μικρουλη μου με τοσους υπερηχους που εχω κανει. Σοφουλι εσενα σκεφτηκα οταν αρχισα να μην το ακουω καλα, λεω θεση θα αλλαξε το σκασμενο αλλα αυτο το αγχος ρε κοριτσια δεν παλευεται με τιποτα, ολα βλακειες σκεφτομαι.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το παιδακι σου Σοφακι μου περιττο να σου πω δεν ασχολειται με τα γηινα προβληματα μας!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πώς να αντισταθώ διαβάζοντας περίπου 13 σελίδες για φαγητό;;; Ανοίξτε θέμα "Φαγανές εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012" όπου θα μιλάτε μόνο για φαΐ, ώστε να μην το διαβάζω και σαβουριάζω κι εγώ.
Ιοκάστη μπράβο για την κοράκλα!
Ίνα υπομονη...
Σοφάκι κούλαρε!
Νικούλα είχα αδιαθεσία χθες και φοβήθηκα ότι έφταιγε ο αιματοκρίτης αλλά τελικά ήταν αφυδάτωση που δεν την είχα πάρει χαμπάρι!
Λία χαλαρά...ξεκουράσου γιατί μετά τη γέννα θα ξεχάσεις την ξάπλα!
Βικάκι μια θεία μου είχε πάρει 35 κιλά συνολικά στην εγκυμοσύνη, μου το λέει για να παρηγοριέμαι εγώ με τα +10! Οπότε παρηγορήσου κι εσύ...υπάρχουν και χειρότερα από εμάς!
Χριστινάκι κι εσύ ξεκούραση...ε μα μετά το ταξίδι, κάνεις δουλειές βρε κορίτσι μου...
Γιωτάκι, Κωνσταντίνα και αν ξέχασα κάποια ας με συγχωρέσει μην παρεξηγήσετε αλλά δε θυμάμαι να σας σχολιάσω κάτι...επιφυλάσσομαι για αργότερα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia1987 έγραψε:Χριστινακι ειναι υποφερτα τα πονακια αγχωνομαι επειδη πινω χαπια για τις συσπασεις και μου ειπε ο γιατρος πως αν δεν περασουν θα πρεπει να μπω στο νοσοκομειο για ορο, αλλα πιστευω επειδη ειχα κοσμο σπιτι κουραστηκα αυτες τις μερες και μαλλον εκει οφειλοταν. Κατερινα επειδη πηγα πριν μια βδομαδα στο γιατρο και ηταν ολα καλα, δεν θελω να τον παρω τηλεφωνο παλι γιατι θα μου πει να παω να με δει και γενικα το εχω κουρασει το μικρουλη μου με τοσους υπερηχους που εχω κανει. Σοφουλι εσενα σκεφτηκα οταν αρχισα να μην το ακουω καλα, λεω θεση θα αλλαξε το σκασμενο αλλα αυτο το αγχος ρε κοριτσια δεν παλευεται με τιποτα, ολα βλακειες σκεφτομαι.

Να μην αγχωνεσαι καθολου και να μη λυπασαι!! Ειναι ολα μεσα στα πλαισια της εγκυμοσυνης. Ποιος ειπε ειναι ευκολο πραγμα; Λια μου να σκεφτεσαι το μωρακι σου και εαν εχεις συσπασεις να μη κουραζεσαι!! Το προσεξα και με μενα, προκτες πηγα να σηκωσω βαρος για δυο λεπτακια και ολη μερα ημουν στο κρεβατι και εκλαιγα απτους πονους! Οι συσπασεις θελουν ξεκουραση!!
Επισης μην το παρακανεις με τους υπερηχους, να πηγαινεις μονο οταν σου λεει ο γιατρος και ειναι απαραιτητο, γιατι οι πολλοι υπερηχοι βλαπτουν τα νινακια μας. Μη ξεχναμε οτι ειναι ακτινοβολια πανω τους

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για τον υπερηχο δε το ξερω χριστινακι!η νυφη μου ειχε αποκολληση και πηγαινε ανα 2 βδομαδες για υπερηχο.καλα δεν ειπαμε και τοσο συχνα αλλα απο το να σκας αν ειναι καλα,πας και βλεπεις.εγω λιακι οταν περναει ωρα και δε βλεπω κινητικοτητα χτυπαω μαλακα τη κοιλια και ανταποκρινεται.η μαμα μου λεει οταν κοιμουνται πολυ τα νινακια μεγαλωνουνε!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγω επειδη απο την αρχη ειχα διαφορα προβληματακια, σχεδον καθε δυο βδομαδες παω για υπερηχο. Ο γιατρος μου ειπε πως δεν κανουν κακο στα μπεμπακια μας αλλα αν δεν υπαρχει καποιος σοβαρος λογος καλο ειναι να κανουμε καθε μηνα. Το μονο κακο που κανει λεει ο υπερηχος ειναι να χαλαμε την ησυχια στα μικρακια μας. Μολις με πηρε τηλεφωνο ο κουμπαρος μου, σπασαν τα νερα της κουμπαρας γενναει. Τελεια, σε λιγο θα εχουνε την μπεμπα τους. Αντε κοριτσια και στα δικα μας.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε με το καλο,λιακι!!!!!!!!!!!!ενα ενα ερχονται τα μικρουλικααααα!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 18 415870  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 18 415870

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia1987 έγραψε:Χριστινακι ειναι υποφερτα τα πονακια αγχωνομαι επειδη πινω χαπια για τις συσπασεις και μου ειπε ο γιατρος πως αν δεν περασουν θα πρεπει να μπω στο νοσοκομειο για ορο, αλλα πιστευω επειδη ειχα κοσμο σπιτι κουραστηκα αυτες τις μερες και μαλλον εκει οφειλοταν. Κατερινα επειδη πηγα πριν μια βδομαδα στο γιατρο και ηταν ολα καλα, δεν θελω να τον παρω τηλεφωνο παλι γιατι θα μου πει να παω να με δει και γενικα το εχω κουρασει το μικρουλη μου με τοσους υπερηχους που εχω κανει. Σοφουλι εσενα σκεφτηκα οταν αρχισα να μην το ακουω καλα, λεω θεση θα αλλαξε το σκασμενο αλλα αυτο το αγχος ρε κοριτσια δεν παλευεται με τιποτα, ολα βλακειες σκεφτομαι.
Λιάκι κι εγώ χτες της είπα στο τηλ οτι είμαι καλά και δεν έχω καθόλου πόνους τρεις μέρες,και σήμερα ξυπνησα με πονους και αίμα.Δε μου ειπε να πάω όμως,αλλα να μείνω στο κρεβάτι και θα μιλάμε να δούμε πως πάει..

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kat3r1na έγραψε:
lia1987 έγραψε:Χριστινακι ειναι υποφερτα τα πονακια αγχωνομαι επειδη πινω χαπια για τις συσπασεις και μου ειπε ο γιατρος πως αν δεν περασουν θα πρεπει να μπω στο νοσοκομειο για ορο, αλλα πιστευω επειδη ειχα κοσμο σπιτι κουραστηκα αυτες τις μερες και μαλλον εκει οφειλοταν. Κατερινα επειδη πηγα πριν μια βδομαδα στο γιατρο και ηταν ολα καλα, δεν θελω να τον παρω τηλεφωνο παλι γιατι θα μου πει να παω να με δει και γενικα το εχω κουρασει το μικρουλη μου με τοσους υπερηχους που εχω κανει. Σοφουλι εσενα σκεφτηκα οταν αρχισα να μην το ακουω καλα, λεω θεση θα αλλαξε το σκασμενο αλλα αυτο το αγχος ρε κοριτσια δεν παλευεται με τιποτα, ολα βλακειες σκεφτομαι.
Λιάκι κι εγώ στες της είπα στο τηλ οτι είμαι καλά και δεν έχω καθόλου πόνους τρεις μέρες,και σήμερα ξυπνησα με πονους και αίμα.Δε μου ειπε να πάω όμως,αλλα να μείνω στο κρεβάτι και θα μιλάμε να δούμε πως πάει..
Αχ αυτοι οι πονοι δεν θα μας αφησουν να χαρουμε καθολου την εγκυμοσυνη μας, μες στο αγχος θα ειμαστε συνεχεια.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λία καλησπέραααααααααα!!!Υπομονή βρε συ....ξεκουράσου και αν δείς οτι συνεχίζεται και αύριο τότε πάρτον να δείς τι γίνεται!!!!
Κ εγώ νιώθω άσχημα δεν θέλω να την ενοχλώ για το παραμικρό και προσπαθώ να τη πάρω όταν φρικάρω πολύ.....κοινώς κατευθείαν!!!!
Άντε με το καλό το μωράκι της κουμπάρας!!!!!
Μιας και την ανακυρήξατε επίσημη μέρα σαβουρίτιδας παρήγγειλα ενα σαβουρίτικο φρεντοτσίνο μηχανής με μπόλικο σιρόπι σοκολάτας!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε δεν ειναι και πολυ σαβουρικο βικακο!πιστευα οτι θα ελεγες τπτ πιο πιασαρικο!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βικακυ καλησπερα, εγω μολις εφαγα μια κρεπα αλμυρη και τωρα γλυκοματιζω το παγωτο στο ψυγειο, να δω που θα φτασω. Ολο πειναωωωωωω.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικυυυυυυυ στειλε και ενα της κουμπαρας σε παρακαλωωωω!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοίτα να δείς και πόνους να μην είχες όλο και κάτι άλλο θα σε βάσανιζε εκεί έχω καταλήξει...είναι το πρώτο για μένα και είμα μονίμως με ένα αγχος και ένα ερωτηματικό!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:ε δεν ειναι και πολυ σαβουρικο βικακο!πιστευα οτι θα ελεγες τπτ πιο πιασαρικο!

Κάνω κράτει για την Ίνα !!!!Μη ξεφτιλιστούμε κιόλας!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και αφου γεννησουμε μετα αλλο αγχος και μετα αλλο.....και εντελει τι καναμε???????μας εμεινε το αγχος!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Βικυυυυυυυ στειλε και ενα της κουμπαρας σε παρακαλωωωω!!!!!!



Χριστινάκι σκότωνα για βάφλα τώρα με 2 μπάλες μπισκότο και φρέσκο σιρόπι σοκολάτας!!!ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑασεεεεεε με κολάζομαι...αλλάζω φρεντοτσινο επιτοπου με βάφλα!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Κοίτα να δείς και πόνους να μην είχες όλο και κάτι άλλο θα σε βάσανιζε εκεί έχω καταλήξει...είναι το πρώτο για μένα και είμα μονίμως με ένα αγχος και ένα ερωτηματικό!!!!

Ααααα αυτό μη το συζητας καθόλου.εγώ έχω ξεφύγει πια απο τις επιπλοκές της γέννας,και έχω φτάσει και στην μετά εγκυμοσύνη εποχή.Τις προάλλες έψαχνα να βρω πώς αντιλαμβάνεσαι οτι ενα παιδάκι είναι αυτιστικό.....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια θα σας μαλωσω ολες~!!!! ΟΛΕΣ!! βρε ομορφες ειναι η πιο ομορφη εποχη για μια γυναικα!!
γιατι να αγχωνεστε καλε;; ηρεμηστε και απολαυστε την εγκυμοσυνη σας!
με το να διαβαζετε και να σκεφτεστε προβληματα τι θα γινει δηλαδη; θα τα δημιουργησουμε εμεις εκει που δεν υπαρχουν; ακομα λιγο θα μου πειτε οτι αγχωνεστε για το πως θα παει το παιδι στο σχολειο!! κοριτσακια αααα σας παρακαλωωω θετικααα!!!!
τα νινακια μας ειναι οτι πιο ομορφο για μας και ειναι πολυ σημαντικο να ημαστε ηρεμες γιατι σαφως τους το μεταδιδουμε!! βαλτε κλασικη μουσικη να ηρεμησετε (Προτινω Βιβαλντι)

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Βικυυυυυυυ στειλε και ενα της κουμπαρας σε παρακαλωωωω!!!!!!



Χριστινάκι σκότωνα για βάφλα τώρα με 2 μπάλες μπισκότο και φρέσκο σιρόπι σοκολάτας!!!ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑασεεεεεε με κολάζομαι...αλλάζω φρεντοτσινο επιτοπου με βάφλα!!!!

συμπεθερα θα φτιαξω βαφλες και θα σου στειλω!! εδω τις θελουμε τωρα τις θελουμε!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 18 215994
κρατα το φρεντοτσινο και ειναι γιαμμμ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μπορω να εχω καποιον να με τριψει γιατι η πλατη με πεθαινει?  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 18 804467

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:κοριτσια θα σας μαλωσω ολες~!!!! ΟΛΕΣ!! βρε ομορφες ειναι η πιο ομορφη εποχη για μια γυναικα!!
γιατι να αγχωνεστε καλε;; ηρεμηστε και απολαυστε την εγκυμοσυνη σας!
με το να διαβαζετε και να σκεφτεστε προβληματα τι θα γινει δηλαδη; θα τα δημιουργησουμε εμεις εκει που δεν υπαρχουν; ακομα λιγο θα μου πειτε οτι αγχωνεστε για το πως θα παει το παιδι στο σχολειο!! κοριτσακια αααα σας παρακαλωωω θετικααα!!!!
τα νινακια μας ειναι οτι πιο ομορφο για μας και ειναι πολυ σημαντικο να ημαστε ηρεμες γιατι σαφως τους το μεταδιδουμε!! βαλτε κλασικη μουσικη να ηρεμησετε (Προτινω Βιβαλντι)

Δλδ τί θες να πεις τώρα???'Οτι ακόμα δε σε έχει απασχολήσει το θέμα της προόδου του παιδιού στο σχολείο???????
Wink Wink

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
vgog65 έγραψε:Κοίτα να δείς και πόνους να μην είχες όλο και κάτι άλλο θα σε βάσανιζε εκεί έχω καταλήξει...είναι το πρώτο για μένα και είμα μονίμως με ένα αγχος και ένα ερωτηματικό!!!!

Ααααα αυτό μη το συζητας καθόλου.εγώ έχω ξεφύγει πια απο τις επιπλοκές της γέννας,και έχω φτάσει και στην μετά εγκυμοσύνη εποχή.Τις προάλλες έψαχνα να βρω πώς αντιλαμβάνεσαι οτι ενα παιδάκι είναι αυτιστικό.....


Καλά...εγώ που διαβάζω για τα αγόρια για την κρυψαρχιδίνη(κριμένους όρχεις)παιδί μου τρέλααααααα σου λέω.....άσε!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις