Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
445 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 445 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δλδ τί θες να πεις τώρα???'Οτι ακόμα δε σε έχει απασχολήσει το θέμα της προόδου του παιδιού στο σχολείο???????
Wink Wink [/quote] καλησπέρα κορίτσια!!!! 'ΕΛα ντε εγω ελεγα στις φιλες μου σε τι προγραμματα θα στειλω το μπεμπε από 6 μηνών και με κοροιδευαν σε ποιο κολεγιο θα το στειλω...και μαλωνω και με τον αντρα μου γιατι δεν θελει να στειλουμε την κορη μου μπαλετο....χαχαχα... τραγικη το ξέρω......για αυτο το παιδι μου γυριζει την πλατη στους υπερηχους σου λεει εσυ δεν πας καλα!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
Kristinaki έγραψε:κοριτσια θα σας μαλωσω ολες~!!!! ΟΛΕΣ!! βρε ομορφες ειναι η πιο ομορφη εποχη για μια γυναικα!!
γιατι να αγχωνεστε καλε;; ηρεμηστε και απολαυστε την εγκυμοσυνη σας!
με το να διαβαζετε και να σκεφτεστε προβληματα τι θα γινει δηλαδη; θα τα δημιουργησουμε εμεις εκει που δεν υπαρχουν; ακομα λιγο θα μου πειτε οτι αγχωνεστε για το πως θα παει το παιδι στο σχολειο!! κοριτσακια αααα σας παρακαλωωω θετικααα!!!!
τα νινακια μας ειναι οτι πιο ομορφο για μας και ειναι πολυ σημαντικο να ημαστε ηρεμες γιατι σαφως τους το μεταδιδουμε!! βαλτε κλασικη μουσικη να ηρεμησετε (Προτινω Βιβαλντι)

Δλδ τί θες να πεις τώρα???'Οτι ακόμα δε σε έχει απασχολήσει το θέμα της προόδου του παιδιού στο σχολείο???????
Wink Wink


χαχαχαχχαχαχ σου χω καλύτερο......---->Ας το βαφτίσουμε πρώτα ρε Κατερινιώ(να λύσουμε αυτά τα θέματα...και μετά ασχολούμαστε και με το σχολείο)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
vgog65 έγραψε:Κοίτα να δείς και πόνους να μην είχες όλο και κάτι άλλο θα σε βάσανιζε εκεί έχω καταλήξει...είναι το πρώτο για μένα και είμα μονίμως με ένα αγχος και ένα ερωτηματικό!!!!

Ααααα αυτό μη το συζητας καθόλου.εγώ έχω ξεφύγει πια απο τις επιπλοκές της γέννας,και έχω φτάσει και στην μετά εγκυμοσύνη εποχή.Τις προάλλες έψαχνα να βρω πώς αντιλαμβάνεσαι οτι ενα παιδάκι είναι αυτιστικό.....


Καλά...εγώ που διαβάζω για τα αγόρια για την κρυψαρχιδίνη(κριμένους όρχεις)παιδί μου τρέλααααααα σου λέω.....άσε!!!!!

α το θεμα ειναι σοβαρο!!!!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαααα δεν παμε καλα !!!¨)))) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Δεσποινααα γεια. Σε σκεφτομουν πριν λεω εχει καιρο να σε δω μεσα

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:αχαχαααα δεν παμε καλα !!!¨)))) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Δεσποινααα γεια. Σε σκεφτομουν πριν λεω εχει καιρο να σε δω μεσα
είχα ένα θεματάκι με κάτι εξετάσεις αλλα αφού όλα είναι καλα δεν το συζητάω καν....πήρα και λίγες μέρες άδεια και τώρα χαλαρώνω στο σπίτι...τρώωω δηλαδή!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χιχιχιχ...εμείς έχουμε φτάσει σε σημείο να συζητάμε αν θα πάρουμε μηχανάκι στο μικρό ή κατευθείαν αυτοκίνητο...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις ειμαστε και επιλεκτικοι σε ποιον θα μας φερει σπιτι!α ολα και ολα!!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χεχε Αθηνα μου σοβαρα;

Δεσποινα ωραια το χρειαζοσουν. ναι αυτο ειναι το κακο αμα καθεσαι σπιτι.

Εγκυουλες θα σας αφησω εγω. Παω πρωτευουσα να βολταρω λιγο με κατι φιλες. εχω ορεξη σημερα. Εχω συνηθισει να μην οδηγαω αλλα πιστευω θα ειμαι ενταξει. μια ωρα δρομος ειναι Very Happy
φιλαρες σε ολες!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Δλδ τί θες να πεις τώρα???'Οτι ακόμα δε σε έχει απασχολήσει το θέμα της προόδου του παιδιού στο σχολείο???????
Wink Wink
καλησπέρα κορίτσια!!!! 'ΕΛα ντε εγω ελεγα στις φιλες μου σε τι προγραμματα θα στειλω το μπεμπε από 6 μηνών και με κοροιδευαν σε ποιο κολεγιο θα το στειλω...και μαλωνω και με τον αντρα μου γιατι δεν θελει να στειλουμε την κορη μου μπαλετο....χαχαχα... τραγικη το ξέρω......για αυτο το παιδι μου γυριζει την πλατη στους υπερηχους σου λεει εσυ δεν πας καλα!!!![/quote]


Γεια σου Δεσποινάκοοοοοοοοοοοοο!!!!
Εμείς θέλουμε ο ένασ να το βγάλει κολυμβητή ο αλλος μηχανόβιο ο άλλος ποδοσφαιριστή....χαμός γίνεται!!!!Επίσης σχολιάζω με την αδερφη μου θα είναι η νονά πως θα είναι τα προσκλητήρια και οι μπομπονιερες!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε!!!!Ρε αυτά που κοροιδευούμε θα τα λουστούμε μου φαίνεται!!!!
Σοφάκι αμα βρείς κάποιον για μασάζ...ψιλό οχι πολύ μυώδη γραμώμενο μαυρισμένο με γαλαζοπράσινα μάτια και μικρό σε ηλικιά...στείλτον μου!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:χεχε Αθηνα μου σοβαρα;

Δεσποινα ωραια το χρειαζοσουν. ναι αυτο ειναι το κακο αμα καθεσαι σπιτι.

Εγκυουλες θα σας αφησω εγω. Παω πρωτευουσα να βολταρω λιγο με κατι φιλες. εχω ορεξη σημερα. Εχω συνηθισει να μην οδηγαω αλλα πιστευω θα ειμαι ενταξει. μια ωρα δρομος ειναι Very Happy
φιλαρες σε ολες!





Φιλάααααααααααακια καλή βολτούλα!!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστινάκι καλά να περάσεις!!!! ενα φραπε και μια βολτουλα ηθελα και γω τωρα να σου πω....!!!
Βικάκι και μεις όταν δεν ξεραμε ακόμα τι είναι μου έλεγε εγω θα κάνω γιο να τον κανω ποδοσφαιριστή..όλοι οι άντρες το ίδιο σκέφτονται τι να πω.....με τα μηχανάκια εγώ παντως φοβάμαι!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακο μονο το μαυρισμενος με προβληματιζει...τ'αλλα τα βρισκω!κατσε να βγω στο μπαλκονι τωρα που σχολανε απο τα στρατοπεδα να τσιμπησω κανεναν!!!!!!!!!!!!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλή βολτίτσα Χριστινάκι!
Οκ μας απασχολούν σοβαρά θέματα, τουλάχιστον ξεφεύγει το μυαλό μας από τον τοκετό...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Χριστινάκι καλά να περάσεις!!!! ενα φραπε και μια βολτουλα ηθελα και γω τωρα να σου πω....!!!
Βικάκι και μεις όταν δεν ξεραμε ακόμα τι είναι μου έλεγε εγω θα κάνω γιο να τον κανω ποδοσφαιριστή..όλοι οι άντρες το ίδιο σκέφτονται τι να πω.....με τα μηχανάκια εγώ παντως φοβάμαι!!!!

Κοίτα εγώ χέζμοαι οχι απλά φοβάμαι...αλλά τι να τον κάνω που ο μπαμπάς μας είναι επαγγελματίας οδηγός και έχει συνεργείο με μηχανάκια....και μου ξεφουρνίσε και το άλλο να βάλουμε στου παιδιού το δωματιο αυτο/τα μηχανάκια και γινίκαμε κώλος διότι δεν θέλω να του δίνω ερεθίσματα από τόσο μικρό....δηλαδή όσο μπορούμε να τα αποφύγουμε καλά θα είναι!!!!..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Καλή βολτίτσα Χριστινάκι!
Οκ μας απασχολούν σοβαρά θέματα, τουλάχιστον ξεφεύγει το μυαλό μας από τον τοκετό...

τι ειναι ο τοκετος μπροστα σ'αυτα τα θεματα????ο τοκετος ειναι τσακ μπαμ!τ'αλλα θα τα εχουμεεεεεεεε!!!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:βικακο μονο το μαυρισμενος με προβληματιζει...τ'αλλα τα βρισκω!κατσε να βγω στο μπαλκονι τωρα που σχολανε απο τα στρατοπεδα να τσιμπησω κανεναν!!!!!!!!!!!!!!!


Ντάξει μωρέ ας είναι και άσπρος.....τι να κάνουμε.....αμα έχουμε όλα τα άλλα δεν θα χαλαστούμε στο μαύρισμα θα τον αλοίψω εγώ να πάρει

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Χριστινάκι καλά να περάσεις!!!! ενα φραπε και μια βολτουλα ηθελα και γω τωρα να σου πω....!!!
Βικάκι και μεις όταν δεν ξεραμε ακόμα τι είναι μου έλεγε εγω θα κάνω γιο να τον κανω ποδοσφαιριστή..όλοι οι άντρες το ίδιο σκέφτονται τι να πω.....με τα μηχανάκια εγώ παντως φοβάμαι!!!!

Κοίτα εγώ χέζμοαι οχι απλά φοβάμαι...αλλά τι να τον κάνω που ο μπαμπάς μας είναι επαγγελματίας οδηγός και έχει συνεργείο με μηχανάκια....και μου ξεφουρνίσε και το άλλο να βάλουμε στου παιδιού το δωματιο αυτο/τα μηχανάκια και γινίκαμε κώλος διότι δεν θέλω να του δίνω ερεθίσματα από τόσο μικρό....δηλαδή όσο μπορούμε να τα αποφύγουμε καλά θα είναι!!!!..
Εφόσον είναι επαγγελματίας οδηγός ο μπαμπάς σημαίνει ότι το παιδί θα μάθει τα σωστά πράγματα από κάποιον που ξέρει και όχι καγκουριές από φίλους του, οποτε καλύτερα έτσι!
ΑΘηνά εγώ τον τοκετό ούτε να τον σκέφτομαι δεν θέλω, λέω να κάνω πάντως κανενα μάθημα ανώδυνου τοκετού λένε ότι βοηθάει...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια...θα τον δοκιμασω πρωτα εγω και στον στελνω πακετο!μπεμπα μην ακους τα καμωματα της μαμας!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ Βικάκι, την περασμένη βδομάδα σκάει μύτη η μάνα μου στο σπίτι με μία μηχανή για παιδάκι 2 ετών και μου λέει το βρήκα προσφορά και το πήρα για τον μπέπμη! Εγώ φρίκαρα και ο άντρας μου να λέει ότι θα μάθει το μωρό από μικρό γιατί σκέφτομαι να τον πηγαίνω σε αγώνες!!!Και ύστερα αναρωτιούνται γιατί έχουμε συσπάσεις με αυτά που ακούμε!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Καλή βολτίτσα Χριστινάκι!
Οκ μας απασχολούν σοβαρά θέματα, τουλάχιστον ξεφεύγει το μυαλό μας από τον τοκετό...

τι ειναι ο τοκετος μπροστα σ'αυτα τα θεματα????ο τοκετος ειναι τσακ μπαμ!τ'αλλα θα τα εχουμεεεεεεεε!!!!!!!!!!
ααα εσύ εύκολο το χεις!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε δεσποινακι μπορεις να κανεις και αλλιως?μερα ειναι και θα περασει!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoina83 έγραψε:
sofouli έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Καλή βολτίτσα Χριστινάκι!
Οκ μας απασχολούν σοβαρά θέματα, τουλάχιστον ξεφεύγει το μυαλό μας από τον τοκετό...

τι ειναι ο τοκετος μπροστα σ'αυτα τα θεματα????ο τοκετος ειναι τσακ μπαμ!τ'αλλα θα τα εχουμεεεεεεεε!!!!!!!!!!
ααα εσύ εύκολο το χεις!!!!!

Πόσο τσακ μπαμ...γιατί ακούω για τοκετούς που κράτησαν και δύο 24ωρα!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athinabehappy έγραψε:
Despoina83 έγραψε:
sofouli έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Καλή βολτίτσα Χριστινάκι!
Οκ μας απασχολούν σοβαρά θέματα, τουλάχιστον ξεφεύγει το μυαλό μας από τον τοκετό...

τι ειναι ο τοκετος μπροστα σ'αυτα τα θεματα????ο τοκετος ειναι τσακ μπαμ!τ'αλλα θα τα εχουμεεεεεεεε!!!!!!!!!!
ααα εσύ εύκολο το χεις!!!!!

Πόσο τσακ μπαμ...γιατί ακούω για τοκετούς που κράτησαν και δύο 24ωρα!!!
μπα στις κλινικες δεν περιμένουν τόσο.....χαχχαχαχα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγα μη περιμενω τοσο...απαξ και δω οτι δυσκολευεται ας το παρει με καισαρικη και τελος!σιγα μη κατσω 24 ωρες να ποναω και να ταλαιπωρω το μικρο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις