Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
365 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 365 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το να κάνω ένα δώρο επειδή το γουστάρω,είναι άλλο θέμα.Αλλά να πληρώνεσαι απο το κρατος (δηλαδη απο τις εισφορές μας),και να μου θες και δεύτερη αμοιβη,με τρελαίνει.Αμα δε γουσταρεις,τράβα κι εσύ στο ιδιωτικό.
Από εκι κ πέρα,σαφέστατα και εόναι εκμετάλλευση η κατάσταση στις κλινικές.Το θέμα είναι οτι οι περισσότερες από εμάς,επιλέγουμε τον γιατρό και όχι την κλινική.Και αν ο γιατρός ειναι στο ιδιωτικό,το τρως στη μάπα..Εγώ έχω συγκεντρώσει τα χρήματα,με τις τωρινες τιμές και εοππυ σε ισχυ.Αν αλλάξει κάτι ως τότε,θα χρειαστεί να τσοντάρουν οι γονείς..Πάντως πρόσφατα που πηγα στο Ιασώ και είδα και τα δωμάτια,το τρίκλινο ήταν τραγικά μικρό,τα κρεβατια δν ειχαν ουτε μισο μετρο απόσταση και αν έμπαιναν κ επισκεπτες μέσα,πάθαινες κλειστοφοβία..Απογοητεύτηκα πολύ και είπα να δω αν με παίρνει,να κλείσω το superior τρίκλινο,που μαλλον ειναι μεγαλύτερο..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου γυρισα απο β επιπεδου!ολα καλα! 100% κοριτσακι κ επισημα! Γυρω στα 25 λεπτα ημουν μεσα κ ο γιατρος πολυ καλος! Smile

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτσακια μου γυρισα απο β επιπεδου!ολα καλα! 100% κοριτσακι κ επισημα! Γυρω στα 25 λεπτα ημουν μεσα κ ο γιατρος πολυ καλος! Smile
Τέλεια νέα Έλενα!!!! μετά την Σοφία βλέπω ένα άγχος το είχατε όλες για καμιά ανατροπή! αντε πες λεπτομερειες!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτσακια μου γυρισα απο β επιπεδου!ολα καλα! 100% κοριτσακι κ επισημα! Γυρω στα 25 λεπτα ημουν μεσα κ ο γιατρος πολυ καλος! Smile

Έλενα συγχαρητήριααααααααα!!!!Άντε τώρα,βουρ στα ροζ!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερίνα και εγώ ετσι τη πάτησα έλεγα σιγά μωρέ τετράκλινο...θα πάω και πάω επίσκεψη σε μια φίλη που γέννησε ...και με έπιασε φρίκη....σε χώρο για τρίκλινα είχαν προσθέσει ενα κρεβάτι και δεν χώραγες να περάσεις....είχε πολύ κόσμο μπαινόβγαιναν οι επισκέπτες και γινόταν χαμόςςςςςςςς!!Αίσχος σου λέω τι να σου πω οτι σε δημόσιο πιο άνετα είσαι!!!
Για αυτό λέω για τρίκλινο...και είπε και κάτι η Μαριάνθη οτι και καλά ηταν μόνο 2 στο δωμάτιο....σε πληροφορώ οτι λόγω κρίσης πάνε όλες στ τρίκλινα τετράκλινα και είναι φίσκα όλα...χαμός γινότανε σου λέω κρίση πανικού έπαθα!!!


Ιοκάστη συγχαρητήριααααααααααα βρε !!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγχαρητηρια Ελενα ... πως ειναι η μικρη ολα καλα με τις μετρησεις ?!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Κατερίνα και εγώ ετσι τη πάτησα έλεγα σιγά μωρέ τετράκλινο...θα πάω και πάω επίσκεψη σε μια φίλη που γέννησε ...και με έπιασε φρίκη....σε χώρο για τρίκλινα είχαν προσθέσει ενα κρεβάτι και δεν χώραγες να περάσεις....είχε πολύ κόσμο μπαινόβγαιναν οι επισκέπτες και γινόταν χαμόςςςςςςςς!!Αίσχος σου λέω τι να σου πω οτι σε δημόσιο πιο άνετα είσαι!!!
Για αυτό λέω για τρίκλινο...και είπε και κάτι η Μαριάνθη οτι και καλά ηταν μόνο 2 στο δωμάτιο....σε πληροφορώ οτι λόγω κρίσης πάνε όλες στ τρίκλινα τετράκλινα και είναι φίσκα όλα...χαμός γινότανε σου λέω κρίση πανικού έπαθα!!!


Ιοκάστη συγχαρητήριααααααααααα βρε !!!!!

Από οτι έμαθα,το Ιασώ παλιότερα είχε και εξάκλινα.Εβαλαν έναν τοίχο στη μέση λοιπόν,και τα έκαναν όλα τρίκλινα.Υπάρχουν μάλιστα και δωμάτια που δεν έχουν καν παράθυρο..Το σουπίριορ από όσο διάβασα,είναι δωμάτιο που κάνει Γ,και τα κρεβάτια είναι στις 3 γωνίες,όχι σε σειρά.Είναι βέβαια αρκετα ακριβότερο,αλλά αν με παίρνει οικονομικά τότε θα το επιλέξω..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγχαρητήρια Έλενα!!!
Εγώ πάω τη Δευτέρα! Ανυπομονώ!

Κορίτσακια μόνο 3 - 4 μερούλες θα μείνουμε στα μαιευτήρια.. θα περάσουν πολύ γρήγορα! μετά σπιτάκι μας!!!

http://www.creativebeez.gr

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΙΚΑ. ΔΙΚΑΙΑΣΤΕ ΤΟ ΒΟΗΘΗΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ .... ΕΙΝΑΙ 992 EURO αν το ιδιωτικο εχει συνεργασια με το ΕΟΠΥΥ ΣΑΣ ΤΑ ΑΦΑΙΡΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΤΑΘΕΤΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ........ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΤΕΕΕΕΕΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ... μειον 1000 ευρω απο το συνολο ειναι υποθεση οχι αστεια

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παω στο δημοσιο ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ οχι σε εφημερια με τον γιατρο μου... και παιζει απ οτι μου ειπανε να πληρωσω διαφορα γυρω στα 200 ευρω ... και αυτο παιζει μπορει και να μην πληρωσω τπτ !!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμάς δεν έχει σουπέριορ η μ@λ@κι@ τρίκλινο η δίκλινο.....για ακόμη καλύτερα αλλά το δίκλινο το κόβω στο 2500 με τον εοππυ τουλάχιστον και είναι πολλά τα λεφτά ρε πούστη μου............δεν ξέρω θα δείξει θα ρωτήσω και για δίκλινο.....αλλά μάλλον για τρίκλινο με βλέπω με αυτά που έχω μαζέψει.....βέβαια θα εξαρτηθεί και η αμοιβή της γιατρού έτσι!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΙΚΑ. ΔΙΚΑΙΑΣΤΕ ΤΟ ΒΟΗΘΗΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ .... ΕΙΝΑΙ 992 EURO αν το ιδιωτικο εχει συνεργασια με το ΕΟΠΥΥ ΣΑΣ ΤΑ ΑΦΑΙΡΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΤΑΘΕΤΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ........ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΤΕΕΕΕΕΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ... μειον 1000 ευρω απο το συνολο ειναι υποθεση οχι αστεια

Ινάκι στο Ιασώ που μέχρι στιγμής έχει σύμβαση με εοπυυ,από τις τιμές που δίνουν έχουν αφαιρέσει ήδη το ποσό του επιδόματος..Από εκεί και ύστερα,απλά ελπίζω να ισχύει ως τότε οεοπυυ,και να εχει τη δυνατοτητα να πληρώνει επιδόματα και άδειες τοκετού και λοχίας,γιατί ήδη δε μπορεί ούτε φάρμακα να καλύψει...

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΙΚΑ. ΔΙΚΑΙΑΣΤΕ ΤΟ ΒΟΗΘΗΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ .... ΕΙΝΑΙ 992 EURO αν το ιδιωτικο εχει συνεργασια με το ΕΟΠΥΥ ΣΑΣ ΤΑ ΑΦΑΙΡΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΤΑΘΕΤΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ........ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΤΕΕΕΕΕΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ... μειον 1000 ευρω απο το συνολο ειναι υποθεση οχι αστεια
ινακι το ξέρω αυτό και μάλιστα σε άλλο θέμα με βοήθησες πολύ στο να υπολογίσω τα επιδόματα αλλα με αυτά που ακούω για τον εοπυυ προτιμω να υπολογιζω το χειρότερο....και αν είναι να έρθει το επιδομα τοκετου καλοδεχουμενο!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εσεις οι ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΤΟΥ ΓΚΡΟΥΠ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΛΙΓΑ ... ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:εσεις οι ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΤΟΥ ΓΚΡΟΥΠ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΛΙΓΑ ... ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

χεχ,σωστή πρόταση!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μίλαγα με το Μητέρα τώρα ......λοιπόν με εοππυ το τρίκλινο είναι 983 και το δίκλινο 2000......

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομιζω για ιδιωτικη κλινικη ειναι πολυ καλο το δυκλινο ... δεν το εχω ψαξει κιολας αλλα παντου ακουω 3-4 χιλιαρικα

καλα δεν ειναι Βικυ?

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Μίλαγα με το Μητέρα τώρα ......λοιπόν με εοππυ το τρίκλινο είναι 983 και το δίκλινο 2000......

ela re,mikrh diafora einai.AN den exei alla3ei kati ws tote,protimhse to..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια καλό μεσημέρι!Πάω να ξεραθώ λιγο!!!Φιλακια!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aπαπαααα αδύνατον να σας προλάβω...
Τι κάνετε??
Πριν λίγο κοιμήθηκε ο Ταρζάν και είπα να χαλαρώσω λιγάκι.
Εχω βέβαια βουνά απο σίδερο αλλα θα τα κάνω το απόγευμα (ο μπαμπάς μου θα πάρει τον μικρό βόλτα έξω)

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενα μπραβο για τα καλα αποτελεσματα...Για πες μας λεπτομερειες???

Στο Ιασω πριν 3 χρονια γεννησε η νυφη μου σε τρικλινο δωματιο...Δωσανε 5000 ευρω μαζι με την αμοιβη του γιατρου της και το δωματιο μου ειχε φανει τοσο αποπνικτικο...Τρελαθηκα.Οταν μπηκαμε μεσα και ειχε επισκεπτες και των αλλων δυο κοριτσιων δεν μπορουσαμε να κουνηθουμε.ΚΑι η νυφη μου ηταν απο τις τυχερες γιατι ηταν το τελευταιο κρεβατι κοντα στο παραθυρο και γλυτωσε το περασμα του καθε επισκεπτη...Απο τοτε επελεξα το δημοσιο.Λεω τουλαχιστον θα ειμαι στην ιδια μοιρα αλλα δεν θα δωσω τοσα λεφτα.Βεβαια στο δημοσιο υπαρχει και η δυνατοτητα του μονοκλινου με επιβαρυνση 100 ευρω την βραδια.Αν μπορουμε μεχρι τοτε αυτο θα επιλεξουμε!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:Νομιζω για ιδιωτικη κλινικη ειναι πολυ καλο το δυκλινο ... δεν το εχω ψαξει κιολας αλλα παντου ακουω 3-4 χιλιαρικα

καλα δεν ειναι Βικυ?

Ναι είνια πού καλά...ρε συ!!!Αλλά δεν πάω σε δίκλινο διότι απο τα λέφτα που λένε βάζω καπέλο και κανένα 700αρι .....και είναι πολλά τα λεφτά....σαν σύνολο....το τρίκλινο το παλευούμε!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Ελενα μπραβο για τα καλα αποτελεσματα...Για πες μας λεπτομερειες???

Στο Ιασω πριν 3 χρονια γεννησε η νυφη μου σε τρικλινο δωματιο...Δωσανε 5000 ευρω μαζι με την αμοιβη του γιατρου της και το δωματιο μου ειχε φανει τοσο αποπνικτικο...Τρελαθηκα.Οταν μπηκαμε μεσα και ειχε επισκεπτες και των αλλων δυο κοριτσιων δεν μπορουσαμε να κουνηθουμε.ΚΑι η νυφη μου ηταν απο τις τυχερες γιατι ηταν το τελευταιο κρεβατι κοντα στο παραθυρο και γλυτωσε το περασμα του καθε επισκεπτη...Απο τοτε επελεξα το δημοσιο.Λεω τουλαχιστον θα ειμαι στην ιδια μοιρα αλλα δεν θα δωσω τοσα λεφτα.Βεβαια στο δημοσιο υπαρχει και η δυνατοτητα του μονοκλινου με επιβαρυνση 100 ευρω την βραδια.Αν μπορουμε μεχρι τοτε αυτο θα επιλεξουμε!!!



Νικάκι η καλύτερη λύση είναι τελικά το δημόσιο....ετσι και αλλιώς και κάποια επιπλοκή να τύχει σε δημόσιο σε πάνε!!!!!Αλοίμονο σε εμάς τι να κάνουμε στα ιδιωτικά!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βυκακι αν ειχα καταληξει στον γιατρο μου και ηταν σε ιδιωτικο το ιδιο θα εκανα και εγω....Δυστυχως δεν μπορεις να κανεις διαφορετικα...Ετσι ειναι το συστημα!!!!Να μαστε καλα να γεννησουμε με το καλο το παιδακια μας υγιεις και ολα τα αλλα γινοντε μωρε...

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου μολις γυρισα απο super market! 510 γραμμαρια ηταν η μικρη! Τωρα το ειδα.. Απο υψος δε λεει νομιζω.. Εχει πολλες μετρησεις αλλα ειναι κινεζικα! Δε καταλαβαινωSad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις