Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ ανάλογα με την κατάψυξη...........αν πάω σπίτι και είναι ξεπαγωμένα τα κρέατα θα τα μαγειρέψω όλα και θα τα βάλω ψυγείο!!!!
Κανελόνια δεν έχω επιχηρήσει να φτιάξω ποτέ.......αλλά τα λατρεύωωωωωωωωωωωωω!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια ομορφιές και καλή εβδομάδα! Πολύ ζέστη δεν αντέχεται με τίποτα...και δεν μας αφήνει να κοιμηθούμε και το βράδυ! Εχθές τσίμπησε τον αντρούλη μου ένα μολυσμένο κουνούπι και του έκανε ένα πόδι...τραγικό,τώρα χαπακώνεται! Ευτυχώς που δεν ήρθε και σε μένα γιατί κοιμάμαι μόνο με το κάτω εσώρουχο και με κόβω πλέον να καλύπτομαι ολόκληρη!
Ρε Νίκη δε βρίσκω το βαφτιστήρι, πήγα στη σελίδα αλλά μετά;;;

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Καλημερούδιααααααα!!!

Καλή βδομάδα σε όλες!
Νομίζω οτι σήμερα έχει η Μαριάνθη Β επιπέδου?Καλή επιτυχίααα!!!

Ρε κορίτσια,ενημερώστε με τί έπαθε η Τάνια τλκ?Δν κατάφερα να διαβάσω πόστ της,πέραν του ότι σήμερα έχει γιατρό...

Εγώ ακόμα τα ίδια,έχω αρχίσει και να κμην κοιμάμαι πια,έχει ζέστη,έχω και τα ξυπνητήρια κάθε 3 ωρες να βαρανε για τα φλαρμακα..Αύριο τουλάχιστον ελπίζω να έχω καλά νέα από τη Β επιπέδου.

Ινάκι sos!!Θέλω τα φώτα σου!Τί τιμές είχες στις μετρήσεις του Ζαχάρου?
Εγώ είχα νηστική 85 και 1 ώρα μετα το καθορισμένο πρωινό που μου βάζει να τρώω,είχα 150!! (τον περασμένο μήνα μετά το ίδιο πρωινό,είχα 107).Μυρίζομαι ζάχαρο....???




Καλημέρα...Κατερινιώ μου...........!!!!
Η Τάνια έπαθε αποκόληση........ Crying or Very sad και είναι ξάπλα αλλά θα δει το γιατρό σήμερα!!!
Κατερινάκι.....θα πας επιτέλους για Β επιπέδου άντε επιτέλους....!!!Λές να έχεις και ζάκχαρο???Πες το στη γιατρό!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Καλημερούδια ομορφιές και καλή εβδομάδα! Πολύ ζέστη δεν αντέχεται με τίποτα...και δεν μας αφήνει να κοιμηθούμε και το βράδυ! Εχθές τσίμπησε τον αντρούλη μου ένα μολυσμένο κουνούπι και του έκανε ένα πόδι...τραγικό,τώρα χαπακώνεται! Ευτυχώς που δεν ήρθε και σε μένα γιατί κοιμάμαι μόνο με το κάτω εσώρουχο και με κόβω πλέον να καλύπτομαι ολόκληρη!
Ρε Νίκη δε βρίσκω το βαφτιστήρι, πήγα στη σελίδα αλλά μετά;;;



Καλημέρα Αθηνάκο όλα καλάαααααααα????
Φρίκη με τα κουνούπια καιβράζει ο τόπος ρε παιδί μου αμα σκεπαστώ και εγώ θα σκάσωωωωωωωωωω

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικάκι άκυρο, το βρήκα!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 35 850933 καλημέεεεερα....
Ξύπνησα πριν καμια ώρα αλλά είναι τόσο αργές οι κινήσεις μου.. τώρα διάβασα τα μηνυματάκια σας και είπα να ανακοινώσω την παρουσία μου που κάθε άλλο από ευχάριστη μπορείνα είναι...

Νιώθω το κεφάλι μου τοοοοοσο βαρύ...
Κάνω καφεδάκι μπας και συνέρθω κι ερχομαι να σχολιάσω...

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όλα καλά Βικάκι. Μετά από ένα κουραστικό Σ/Κ, ξεκουράζομαι! Θέλω να δω το μπεμπάκι μου και ψάχνω δικαιολογία γιατί ο επόμενος υπέρηχος είναι στις 3 Ιουλίου...πέφτει κάπως μακριά!!! Εσύ τί νέα;

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα Γιωτάκι!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Μαριανθη..Καλα αποτελεσματα μμε την β επιπεδου και για το ζαχαρο ελπιζω να μην ειναι τιποτα!!

ΚΑλημερα Αθηνουλα θα σου εστελνα πως αλλα ειδα οτι το βρηκες.Ευχαριστω

Εκανα το υπνοδωματιο και το μπανιο και νιωθω πτωμα!!!!Πως θα γινουν τα υπολοιπα οεο???

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="athinabehappy"]Όλα καλά Βικάκι. Μετά από ένα κουραστικό Σ/Κ, ξεκουράζομαι! Θέλω να δω το μπεμπάκι μου και ψάχνω δικαιολογία γιατί ο επόμενος υπέρηχος είναι στις 3 Ιουλίου...πέφτει κάπως μακριά!!! Εσύ τί νέα;[/quot

Κ εγώ από τη Β επιπέδου έχω να τον δώ....και έχω ραντεβού τώρα αυτή τη Πέμπτη και περιμένω πως και πως!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] καλημέεεεερα....
Ξύπνησα πριν καμια ώρα αλλά είναι τόσο αργές οι κινήσεις μου.. τώρα διάβασα τα μηνυματάκια σας και είπα να ανακοινώσω την παρουσία μου που κάθε άλλο από ευχάριστη μπορείνα είναι...

Νιώθω το κεφάλι μου τοοοοοσο βαρύ...
Κάνω καφεδάκι μπας και συνέρθω κι ερχομαι να σχολιάσω...

Καλημέρα Γιωτάκο!!!!!!!!!!!Σε περιμένουμε!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα ΑΘηνούλα και Γιωτάκι!!

Γιώτα φοβερή η κοιλίτσα!!Θα βάλω κι εγώ μια κάποια στιγμή,τώρα που αξιώθηκα και τράβηξα..

Αθηνούλα,για κουνούπια εγω χρησιμοποιώ το Propoline το σπρέυ.Ειναι φυτικό,μυρίζει όμορφα,και σε εμένα τουλάχιστον έχει αποτέλεσμα..

Βικ δεν ξέρω για το ζάχαρο.Σίγουρα ειναι πιο ανεβασμένο από την μέτρηση του προηγούμενου μήνα,αλλά δεν γνωρίζω αν είναι τόσο πολύ ανεβασμένο ώστε να θεωρηθει παθολογικό.Θα μάθω σήμερα που θα μιλήσω μαζί της,γιατί έχω κανει και μια γενικη αίματος και περιμένει τα αποτελέσματα,και θα σαν ενημερώσω σχετικά.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινάκι μπορεί να ήταν τυχαία μωρέ η ανεβασμένη μέτρηση ξαναμετρήθηκες σήμερα? Μακάρι να μην είναι τίποτα ε, μη σε βρει κι αυτο πια! τίποτα δεν άφησες!
Νικάκο έκανα κι εγω like! Very Happy
Βίκυ τι έπαθες βρε κορίτσι με την κατάψυξη ΣΥΜΦΟΡΑ!!! Δε θα μπορείς να έχεις και παγωτο χοχοχοχο άνχος!
Χωρίς πλάκα έχω ζήσει 2 μήνες καλοκαίρι χωρίς ψυγείο Θεσσαλοκίκη πέρισυ... δε θα σας πω πολλα... ΦΡΙΚΗ!!!!
Καλή επιτυχία στα κορίτσια με τη χοριακή Μαριάνθη και νομίζω και η Τάνια επιτέλους???
Ινάκι ποου είσαι βρε να μας πεις πως τα πας..
Στέλλα είδα φώτο και σε fb τέλειες!!!

Γουρούνες πήγατε για μπανιο δε ντρεπόσαστε λίγο....
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ.... Sad

Η Σοφη που είναι δε βλέπω συμμετοχή.. ααα μάλλον είναι και σήμερα σπίτι το αμόρε από όσο θυμάμαι..

Εμένα ο καλός μου με συγχισε πάλι εχτες... επανέρχομαι με νέο ποστ..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Καλημέρα ΑΘηνούλα και Γιωτάκι!!

Γιώτα φοβερή η κοιλίτσα!!Θα βάλω κι εγώ μια κάποια στιγμή,τώρα που αξιώθηκα και τράβηξα..

Αθηνούλα,για κουνούπια εγω χρησιμοποιώ το Propoline το σπρέυ.Ειναι φυτικό,μυρίζει όμορφα,και σε εμένα τουλάχιστον έχει αποτέλεσμα..

Βικ δεν ξέρω για το ζάχαρο.Σίγουρα ειναι πιο ανεβασμένο από την μέτρηση του προηγούμενου μήνα,αλλά δεν γνωρίζω αν είναι τόσο πολύ ανεβασμένο ώστε να θεωρηθει παθολογικό.Θα μάθω σήμερα που θα μιλήσω μαζί της,γιατί έχω κανει και μια γενικη αίματος και περιμένει τα αποτελέσματα,και θα σαν ενημερώσω σχετικά.



Πωπω έχω αγχωθεί και εγώ...με το ζάχαρο .....και μάλλον θα έιναι και η επόμενη εξέταση που θα με βάλει να κάνω.......και εγώ έκανα γενική αίματος και ούρων.....για να της τα πάω τη Πέμπτη που έχουμε ραντεβού!!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας πρήζονται και εσάς τα πόδια ρε κορίτσια;;;Δε μπορώ να βάλω παπούτσι πια...ώρες ώρες είμαι σαν τα πλατύποδα κουκλάκια που είχαμε για μασκότ στους Ολυμπιακούς Αγώνες!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα κουκλες!!!
πως περασατε το σαββατοκυριακο; ακουω βολτες και παραλιες απο πολλες απο σας ζηλευωωω!!!
Εμεις πηγαμε βολτα παραθαλασσια και καθησαμε σε μια καφετερια με το αγορι μου, αλλαξα κλιμα και ενιωσα καλυτερα. το σαββατο με ειχε πιασει η μελαγχολια απο τις πολλες ωρες κλεισμενη στο σπιτι αφου δεν παω ουτε δουλεια και το χρειαζομουνα.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Κατερινάκι μπορεί να ήταν τυχαία μωρέ η ανεβασμένη μέτρηση ξαναμετρήθηκες σήμερα? Μακάρι να μην είναι τίποτα ε, μη σε βρει κι αυτο πια! τίποτα δεν άφησες!
Νικάκο έκανα κι εγω like! Very Happy
Βίκυ τι έπαθες βρε κορίτσι με την κατάψυξη ΣΥΜΦΟΡΑ!!! Δε θα μπορείς να έχεις και παγωτο χοχοχοχο άνχος!
Χωρίς πλάκα έχω ζήσει 2 μήνες καλοκαίρι χωρίς ψυγείο Θεσσαλοκίκη πέρισυ... δε θα σας πω πολλα... ΦΡΙΚΗ!!!!
Καλή επιτυχία στα κορίτσια με τη χοριακή Μαριάνθη και νομίζω και η Τάνια επιτέλους???
Ινάκι ποου είσαι βρε να μας πεις πως τα πας..
Στέλλα είδα φώτο και σε fb τέλειες!!!

Γουρούνες πήγατε για μπανιο δε ντρεπόσαστε λίγο....
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ.... Sad

Η Σοφη που είναι δε βλέπω συμμετοχή.. ααα μάλλον είναι και σήμερα σπίτι το αμόρε από όσο θυμάμαι..

Εμένα ο καλός μου με συγχισε πάλι εχτες... επανέρχομαι με νέο ποστ..




Καλά για μπάνιο και εγώ με βλέπω με το κυάλι ...μην αγχώνεσαι!!!¨οσο για το Μάκη τον δικό μου εμένα με συγχίζει συνέχεια ....χωρίς λόγο Very Happy Very Happy Very Happy
Φίλη εγώ χωρίς ψυγείο και έγκυος δεν ζώ .......στη τελική θα πάρουμε ένα πιο φτηνό και πιο μικρό τι να κάνουμε αν βγει θέμα.....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Σας πρήζονται και εσάς τα πόδια ρε κορίτσια;;;Δε μπορώ να βάλω παπούτσι πια...ώρες ώρες είμαι σαν τα πλατύποδα κουκλάκια που είχαμε για μασκότ στους Ολυμπιακούς Αγώνες!!!


Εμένα με πιάνουν κράμπες συνέχεια στα πόδια και είναι συνεχώσ πιασμένες οι γάμπες...πρησμένα δεν είναι ακόμη!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που λέτε χτες είχα από το πρωί έσπαγα το κεφάλι μου με την εργασία που κάνω στον υπολογιστή, τελειώνω σε κάποια φάση κατά τις 4. κι εκεί που πάω να κάνω καφέ τραβάω το καλώδιο κάτω το λαπτοπ.... σοκ εγω φρίκαρα λέω παει χαμένος ο κόπος ενός χρόνου! πάλι καλά ζει, δεν έπαθε τίποτα!

Βλεπουμε ταινία και λέμε μετά να πάμε βολτίτσα για καφεδάκι.

Πάω κι εγω σαν καλή κυρία φτιάχνω μαλλί, βάφομαι ντύνομαι και λέω 'ρε αγάπη δε φέρνεις κι εμένα τις πλατφόρμες μου πας και πας έξω...'
ε κι εκεί άρχισε το πανηγύρι..
και γιατί δε βάζεις κάτι άλλο και βάλε παντοφλάκια και δε προσέχεις και θα πέσεις και έχεις δει πολλές έγκυες με τακούνια
και 1000-δυο, μιλάμε δε σταματούσε με τίποτα σα κακιά πεθερα έκανε.
Λέω κοίτα να δεις δε προκειτε να μου αλλάξεις γνώμη το μόνο που καταφέρεις ειναι να μου χαλάσεις τη διάθεση απλά. ε αυτό και έκανε αλλά εγώ παπούτσια δεν άλλαξα χοχοχοχο Very Happy
Μετά βέβαια αφού πήγαμε επεκτάθηκε η συζήτηση στο θεμα καφες κλπ. και λεω κοίτα να δεις την επόμενη φορά που θα κάνουμε παιδί να φουσκώσει η δική σου κοιλιά να μη σε χωράει τπτ να έχεις να βγεις απτο σπίτι 2-3 μήνες και να δεις πως είναι να θες να νιώσεις λίγο όμορφα.. ε μα με συγχισε!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Σας πρήζονται και εσάς τα πόδια ρε κορίτσια;;;Δε μπορώ να βάλω παπούτσι πια...ώρες ώρες είμαι σαν τα πλατύποδα κουκλάκια που είχαμε για μασκότ στους Ολυμπιακούς Αγώνες!!!


Εμένα με πιάνουν κράμπες συνέχεια στα πόδια και είναι συνεχώσ πιασμένες οι γάμπες...πρησμένα δεν είναι ακόμη!!!!

Εμενα Αθηνα μου ειναι σουπερ πρησμενα, εξου και το τυραννοσαυρος που με αποκαλει ο δικος μου!! παπουτσια δε μου μπαινει τιποτα, αστα να πανε

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιωτάκι κι εγώ αυτό είπα,τπτ δεν έχω αφήσει πια..Δεν αγχώνομαι η αλήθεια είναι,κατα πάσα πιθανότητα θα με βάλει να το ξαναμετρήσω και βλέπουμε πως θα πάει.Ε τοπολύ πολύ να πέσει νηστεία και προσευχή.Νηστεία δλδ γιατι με τις προσευχές δε το 'χω.

Αθηνά εγώ να σου πω δεν έχω προσέξει αν πρήζομαι.Μάλλον φταίει το ότι έχω να βάλω παπουτσια και ρούχα 22 μέρες πια,οπότε δεν έχω μέτρο συγκρισης!!

Βικ περαστικά!!Ότι πρέπει για καλοκαίρι η φάση με το ψυγείο!Θυμάμαι όταν σπούδαζα στο Μεσολόγγι,το σπίτι ήταν παλιό και είχε πρόβλημα με τα ηλεκτρικά.Κάθε λίγο έπεφτε η ασφάλεια της κουζίνας.Μια φορά λοιπόν,έφυγα για Αθήνα το τριήμερο Αγ.Πνευματος,και όταν επέστρεψα είχε πέσει η ασφάλεια..Στην κατάψυξη λοιπόν είχα κοτοπουλο,το οποίο είχε λιώσει κυριολεκτικά από τη ζέστη,είχε βγαλέι ωραιότατα σκουλικάκια και βρώμαγε τόσο που δε μπορούσα να πλησιασω να το καθαρίσω!!!Ακόμα θυμάμαι τη μυρωδια!Ποια έλεγε προηγουμένως για θρίλερ?????Ε ενα τέτοιο πράγμα!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Kαλημερα κουκλες!!!
πως περασατε το σαββατοκυριακο; ακουω βολτες και παραλιες απο πολλες απο σας ζηλευωωω!!!
Εμεις πηγαμε βολτα παραθαλασσια και καθησαμε σε μια καφετερια με το αγορι μου, αλλαξα κλιμα και ενιωσα καλυτερα. το σαββατο με ειχε πιασει η μελαγχολια απο τις πολλες ωρες κλεισμενη στο σπιτι αφου δεν παω ουτε δουλεια και το χρειαζομουνα.
Καλημέρα Χριστινάκι... κι εμείς έτσι τη βγάλαμε χτες το βράδυ σε ένα παραθαλάσιο μέρος, ήταν πολύ όμορφα σχεδόν σαν διακοπές, αν είχαμε και καλύτερη διάθεση με τον καλο μου που τα κατάφερε πάλι είχε δεν είχε...
Έκανα όλες τις αμαρτίες μαζί χτες βράδυ: είπια μπύρα, έφαγα πατατάκια και μετά παγωτό μηχανής που πραγματικά ήταν υπερβολικό.... αχ σήμερα θα το ρίξω στα φρούτα μπας και σωθώ από την κατακράτηση, και είχα πει δε θα ξαναφάω πατατάκια.. αλλά με τη μπύρα πάνε γαμώτο.

Αθηνά κι εμένα πρήζονται τα πόδια όχι τόσο πολύ αλλά συχνά πίνε νερο πίνε όσο πιο πολύ μπορείς... και κόψε το αλάτι.. (σου μιλάει αυτή που έφαγε πατατάκια χτες... χαχαχα)

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:
vgog65 έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Σας πρήζονται και εσάς τα πόδια ρε κορίτσια;;;Δε μπορώ να βάλω παπούτσι πια...ώρες ώρες είμαι σαν τα πλατύποδα κουκλάκια που είχαμε για μασκότ στους Ολυμπιακούς Αγώνες!!!


Εμένα με πιάνουν κράμπες συνέχεια στα πόδια και είναι συνεχώσ πιασμένες οι γάμπες...πρησμένα δεν είναι ακόμη!!!!

Εμενα Αθηνα μου ειναι σουπερ πρησμενα, εξου και το τυραννοσαυρος που με αποκαλει ο δικος μου!! παπουτσια δε μου μπαινει τιποτα, αστα να πανε

Μα είναι υπερμεγέθη ώρες ώρες. Μου είπαν να τα τρώω όλα ανάλατα που ούτως ή άλλως έτσι τα έτρωγα, έκανα και γενική ούρων για να δω το λεύκωμα και ήταν μια χαρά...οπότε ας τα συνηθίσουμε Χριστινάκι!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Που λέτε χτες είχα από το πρωί έσπαγα το κεφάλι μου με την εργασία που κάνω στον υπολογιστή, τελειώνω σε κάποια φάση κατά τις 4. κι εκεί που πάω να κάνω καφέ τραβάω το καλώδιο κάτω το λαπτοπ.... σοκ εγω φρίκαρα λέω παει χαμένος ο κόπος ενός χρόνου! πάλι καλά ζει, δεν έπαθε τίποτα!

Βλεπουμε ταινία και λέμε μετά να πάμε βολτίτσα για καφεδάκι.

Πάω κι εγω σαν καλή κυρία φτιάχνω μαλλί, βάφομαι ντύνομαι και λέω 'ρε αγάπη δε φέρνεις κι εμένα τις πλατφόρμες μου πας και πας έξω...'
ε κι εκεί άρχισε το πανηγύρι..
και γιατί δε βάζεις κάτι άλλο και βάλε παντοφλάκια και δε προσέχεις και θα πέσεις και έχεις δει πολλές έγκυες με τακούνια
και 1000-δυο, μιλάμε δε σταματούσε με τίποτα σα κακιά πεθερα έκανε.
Λέω κοίτα να δεις δε προκειτε να μου αλλάξεις γνώμη το μόνο που καταφέρεις ειναι να μου χαλάσεις τη διάθεση απλά. ε αυτό και έκανε αλλά εγώ παπούτσια δεν άλλαξα χοχοχοχο Very Happy
Μετά βέβαια αφού πήγαμε επεκτάθηκε η συζήτηση στο θεμα καφες κλπ. και λεω κοίτα να δεις την επόμενη φορά που θα κάνουμε παιδί να φουσκώσει η δική σου κοιλιά να μη σε χωράει τπτ να έχεις να βγεις απτο σπίτι 2-3 μήνες και να δεις πως είναι να θες να νιώσεις λίγο όμορφα.. ε μα με συγχισε!

τα αντεξες τελικα τα παπουτσακια;; εγω ηθελα να τα πεταξω κτες!!
αστους ρε συ, δεν καταλαβαινουν τι περναμε!! Εκτες αντι να εχω εγω νευρα εγκυμομοσυνης ειχε αυτος και του λεει μια φιλη μας: Δε σου εκατσε τελικα εσενα η εγκυμοσυνη. αχαχαχα. Πολυ θα ηθελα να ηταν στη θεση μας εστω για λιγο!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
vgog65 έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Σας πρήζονται και εσάς τα πόδια ρε κορίτσια;;;Δε μπορώ να βάλω παπούτσι πια...ώρες ώρες είμαι σαν τα πλατύποδα κουκλάκια που είχαμε για μασκότ στους Ολυμπιακούς Αγώνες!!!


Εμένα με πιάνουν κράμπες συνέχεια στα πόδια και είναι συνεχώσ πιασμένες οι γάμπες...πρησμένα δεν είναι ακόμη!!!!

Εμενα Αθηνα μου ειναι σουπερ πρησμενα, εξου και το τυραννοσαυρος που με αποκαλει ο δικος μου!! παπουτσια δε μου μπαινει τιποτα, αστα να πανε

Μα είναι υπερμεγέθη ώρες ώρες. Μου είπαν να τα τρώω όλα ανάλατα που ούτως ή άλλως έτσι τα έτρωγα, έκανα και γενική ούρων για να δω το λεύκωμα και ήταν μια χαρά...οπότε ας τα συνηθίσουμε Χριστινάκι!

ξερω τι εννοεις, αλλα δεν εχουμε αλλη λυση, θα το αντεξουμε κι αυτο!! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις