Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
xrysaki! έγραψε:γιαννα ποτε ειναι η βαφτιση?εμας ειναι το αλλο σαβατο..φφφφ αγχος αστα.

ΣΑΒΒΑΤΟ Ε? ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ?
ΕΜΕΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/7.
ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΤΗΝ ΜΑΚΙΓΙΕΖ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ.ΑΥΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΟΥΝΤΩΝΩ!!
σαβατο το κλεισαμε γιατι μετα θα κανουμε κ τραπεζι κ να κατσουμε πιο χαλαρα το βραδυ που την αλλη μερα ειναι κ κυριακη..αχχχ κ εγω τα ιδια σκεφτομαι κ κοντευω να τρελαθω..εσυ εχεις ακομα λιγο καιρο..ολα ετοιμα?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:γιάννα κ χρύσα πόσα λεπτα αφήνετε τα μικρά στη κούνια να κλαίνε?
μαρακι ο δικος μου αν αρχισει κ κλαιει μελανιαζει κ ετσι στα 2-3 λεπτα τον σηκωνω..γιατι?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:γιάννα κ χρύσα πόσα λεπτα αφήνετε τα μικρά στη κούνια να κλαίνε?



ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ Ε???
ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΣΟ ΨΕΥΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΞΑΝΑΡΧΙΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ!

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
xrysaki! έγραψε:γιαννα ποτε ειναι η βαφτιση?εμας ειναι το αλλο σαβατο..φφφφ αγχος αστα.

ΣΑΒΒΑΤΟ Ε? ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ?
ΕΜΕΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/7.
ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΤΗΝ ΜΑΚΙΓΙΕΖ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ.ΑΥΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΟΥΝΤΩΝΩ!!

ΑΑΑ...ΧΡΥΣΑΚΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ..ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ...ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!

ΓΙΑΝΝΑ ΑΠΟ ΜΑΜΑ ΠΕΘΕΡΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΔΕΛΦΗ ΦΙΛΗ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ???ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΧΤΕΙΣ ΕΣΥ?

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ.ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ.

ΒΡΕ ΣΙΓΑ ΤΗ ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΚΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ?????ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΠΡΩΤΑΡΑΣ ΜΑΝΑΣ....ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ........ΤΟ ΡΟΧΑΛΗΤΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΡΜΑΛ....ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΕ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΣΑ ΣΑΛΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ(Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ)....ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει λυσαξει παλι νυσταζει κ δε κοιμαται θελει χερια κ εχει μια ζεστη την εχω αγκαλια κ ζεσταινομστε φφφ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
matinaki83 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ.ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ.

ΒΡΕ ΣΙΓΑ ΤΗ ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΚΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ?????ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΠΡΩΤΑΡΑΣ ΜΑΝΑΣ....ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ........ΤΟ ΡΟΧΑΛΗΤΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΡΜΑΛ....ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΕ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΣΑ ΣΑΛΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ(Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ)....ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΛ.ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ,ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ,ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ,ΚΛΠ ΚΛΠ΄
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ Γ@ΜΙΕΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:εχει λυσαξει παλι νυσταζει κ δε κοιμαται θελει χερια κ εχει μια ζεστη την εχω αγκαλια κ ζεσταινομστε φφφ

ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΓΙ ΑΥΤΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ.
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ.....
Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΟΝΤΙΑ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ 2 ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΣΤΟ ΟΥΛΟ ΤΗΣ.ΣΑΝ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΕΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:εχει λυσαξει παλι νυσταζει κ δε κοιμαται θελει χερια κ εχει μια ζεστη την εχω αγκαλια κ ζεσταινομστε φφφ

ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΓΙ ΑΥΤΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ.
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ.....
Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΟΝΤΙΑ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ 2 ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΣΤΟ ΟΥΛΟ ΤΗΣ.ΣΑΝ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΕΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ?

ναι σιγα σιγα θα φυτρωξουν

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αργω κ γραφω σιγα σιγα γιατι η κυρια ειναι στην αγκαλια μου κ δε ξεκολλα

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
matinaki83 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ.ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ.

ΒΡΕ ΣΙΓΑ ΤΗ ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΚΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ?????ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΠΡΩΤΑΡΑΣ ΜΑΝΑΣ....ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ........ΤΟ ΡΟΧΑΛΗΤΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΡΜΑΛ....ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΕ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΣΑ ΣΑΛΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ(Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ)....ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΛ.ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ,ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ,ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ,ΚΛΠ ΚΛΠ΄
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ Γ@ΜΙΕΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!

ΕΕΕ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΒΑΣΙΚΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ ΛΙΓΟ Κ ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΤΗ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ....Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ Κ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ Κ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ
ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΜ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΑΓΗΤΟ ΣΕΡΒΙΡΙΣΤΗΚΕ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ
Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
matinaki83 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
matinaki83 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ.ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ.

ΒΡΕ ΣΙΓΑ ΤΗ ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΚΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ?????ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΠΡΩΤΑΡΑΣ ΜΑΝΑΣ....ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ........ΤΟ ΡΟΧΑΛΗΤΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΡΜΑΛ....ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΕ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΣΑ ΣΑΛΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ(Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ)....ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΛ.ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ,ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ,ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ,ΚΛΠ ΚΛΠ΄
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ Γ@ΜΙΕΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!

ΕΕΕ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΒΑΣΙΚΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ ΛΙΓΟ Κ ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΤΗ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ....Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ Κ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ Κ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ
ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΜ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΑΓΗΤΟ ΣΕΡΒΙΡΙΣΤΗΚΕ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ
Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 379767

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΚΑΛΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΣΕ ΟΛΕΣ! flower

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΚΑΛΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΣΕ ΟΛΕΣ! flower

φεύγεις? επίσης!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα πάλι!!

μα πως γινεται να υπάρχουν τοσο υπέροχοι αντρες που κάνουν δουλειες στο σπιτι και ξέρουν να μαγειρευουν και εγω έχω πετύχει το άκρως αντίθετο????? Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787

Γκρινιάρα ναι,σε 1 μήνα θα ειμαι η κυρία του κυρίου!! Laughing Laughing μου άρεσε!

Γιαννα μια χαρά!! και εκδρομουλα και ξεκουραση!!!! χρειαζεται που και που!! Wink

Μαιρη μου θα βγει το ζοντάκι και μετά θα ειναι ενα αγγελούδι η Αννούλα!!!αααααχχ θαλασσα!!!! να δω ποτε θα παμε!!

Ματίνα περιμένω να μου πεις πως θα παει το τρικ με το φαγητάκι του Ντιέγκο!!!ο κοντός μου ειναι τοσο λαιμαργος γμτ που ουτε η ζέστη δν τον έχει ρίξει ακόμη!!

Χρύσα έφτασε ο καιρος για την βάφτιση ε?? Αντε με το καλό να δώσετε στον γιόκαρο το ονοματάκι του!! μην αγχώνεσαι!! θα ειναι ένα μικρό πάρτι βρε!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 536304

Γιάννα να μην αγχώνεσαι ούτε εσύ!! ο αντρούλης σου σε βοηθάει γιατι θέλει να περνάει και αυτός χρόνο με την κόρη του και ας δουλευει και μπραβο του γι αυτό!αφου τον έχεις μη φοβάσαι τίποτα!! μπορεις να τα κανονισεις ολα να γινουν νωρίς ε και ας εισαι ετοιμη και καποιες ωρες νωριτερα!! δν θα γινει κατι! afro







Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Παρ Ιουν 08, 2012 6:16 am, 1 φορά

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να 'μαι κι εγώ κορίτσια!
Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό! Το ακούσαμε το σποράκι! μόλις 0.6εκ και η καρδούλα του χτυπάει κανονικά!
Πήρα λίγο κουράγιο αλλά μέχρι να περάσει το τρίμηνο θα το έχω κι εγώ μαζί του το καρδιοχτύπι!
Σας αφήνω για γάμο και πάρτυ! φιλάκιααα

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Να 'μαι κι εγώ κορίτσια!
Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό! Το ακούσαμε το σποράκι! μόλις 0.6εκ και η καρδούλα του χτυπάει κανονικά!
Πήρα λίγο κουράγιο αλλά μέχρι να περάσει το τρίμηνο θα το έχω κι εγώ μαζί του το καρδιοχτύπι!
Σας αφήνω για γάμο και πάρτυ! φιλάκιααα

Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 50580 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 50580 τέλεια!!να πάνε όλα καλά!
κορίτσια τι κάνετε;;;
είμαι λίγο πιο χαλαρή σήμερα,τελείωσα νωρίς τα μαθήματα και είπα να έρθω στην παρέα σας Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:Να 'μαι κι εγώ κορίτσια!
Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό! Το ακούσαμε το σποράκι! μόλις 0.6εκ και η καρδούλα του χτυπάει κανονικά!
Πήρα λίγο κουράγιο αλλά μέχρι να περάσει το τρίμηνο θα το έχω κι εγώ μαζί του το καρδιοχτύπι!
Σας αφήνω για γάμο και πάρτυ! φιλάκιααα

Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 50580 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 50580 τέλεια!!να πάνε όλα καλά!
κορίτσια τι κάνετε;;;
είμαι λίγο πιο χαλαρή σήμερα,τελείωσα νωρίς τα μαθήματα και είπα να έρθω στην παρέα σας Laughing Laughing


ζωάκι να μη καρδιοχτυπας!!! αντε μωρέ τι καλα !!!


Ειρηνάκι εξαφανίστηκαν ολες !! και χθες έτσι ήταν!! πιάσαν οι ζέστες και πανε ολες βολτουλες μπανακια και μονο εμεις που δουλευουμε ειμαστε εδωωωωωωωωω Rolling Eyes Rolling Eyes

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μου!!!μετράμε αντίστροφα ε;;;;;αχ τι καλά!!!!ταξιδάκι θα πάτε μετά;;θα πάρεις άδεια φαντάζομαι....
κι εγώ θέλω θάλασσα......... sunny sunny sunny

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γυρισα κ εγω απο το τραπεζι της πεθερας
εδωσα τα δωρακια στους κουνιαδους μου για να τους ανακοινωσω την εγκυμοσυνη
κ οι 2 τρελαθηκαν
ο μεγαλος αρχησε να κλαιει

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωακι να ξερες ποσο με συγκινησες!!!αχ!!!ολα να πανε καλα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!να εισαι χαλαρη και οχι αγχος!!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 50580 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 50580 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 50580 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 50580


κι εγω εδω ειμαι αλλα ψηνω το κεικ και πηγαινοερχομαι!!!

ελλουκο δεν ξερω τι ημερομηνια να σου δωσω οποτε προς το παρον ασε με με ερωτηματικο... scratch scratch scratch scratch

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petalouda έγραψε:γυρισα κ εγω απο το τραπεζι της πεθερας
εδωσα τα δωρακια στους κουνιαδους μου για να τους ανακοινωσω την εγκυμοσυνη
κ οι 2 τρελαθηκαν
ο μεγαλος αρχησε να κλαιει


εχετε εθιμο τετοιο???αχ!!!καλε τη συγκινηση ειναι αυτη... Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι δεν εχουμε κατι εθιμο
απλα δεν ηθελα να το ανακοινωσουμε ετσι ξερα κ αποφασισα να τους κανω εκπληξη

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
petalouda έγραψε:γυρισα κ εγω απο το τραπεζι της πεθερας
εδωσα τα δωρακια στους κουνιαδους μου για να τους ανακοινωσω την εγκυμοσυνη
κ οι 2 τρελαθηκαν
ο μεγαλος αρχησε να κλαιει


εχετε εθιμο τετοιο???αχ!!!καλε τη συγκινηση ειναι αυτη... Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787

Δν ξέρω αν το κάνατε απο έθιμο αλλά ειναι υπέροχη κίνηση!!

και οντως συγκινητικό το όλο σκηνικό!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 30 534787


γκρινιαράκι μου με εχεις εκπληξει με την δύναμη που εχεις βγάλει!!! πραγματικα χαιρομαι παρα πολυ που σε βλεπω έτσι!!! και θελω να μεινεις ετσι!!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petalouda έγραψε:οχι δεν εχουμε κατι εθιμο
απλα δεν ηθελα να το ανακοινωσουμε ετσι ξερα κ αποφασισα να τους κανω εκπληξη


τελεια ιδεα!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις