Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια
Καλοριζικο το νέο θεματακι
Και πολλα Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 50580 στις νέες εγκυούλες
Τατιανακι ότι καλύτερο σου εύχομαι, με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να μας φέρεις πολυ τύχη

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΑΜ Κ ΝΑΝΙ ΑΜΗΝ!!!!
ΑΓΑΠΗ 4-7 ΒΑΛΕ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!! ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαφτουνακι μου ευχαριστω,εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας...

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΗ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.......
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΗΤΟΥΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 328109 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 328109 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 654316
ΕΛΠΙΖΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 379767 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 379767

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλοριζικο κοριτσια με πολλες πολλες εγκυμοσυνες στειλτε μπολικε εγκυοσκονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 215994

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σας κορίτσια!!!!!!
Πόσο χάρηκα με τις καινούρις εγκυμοσύνες της παρέας!!!!!
Συγχαρητήρια κοριτσάκια μου.Όλα να πάνε τέλεια και να γίνετε οι ομορφότερες, οι καλύτερες,οι ευτυχέστερες μανούλες του κόσμου Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 893968 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 893968 !!!!!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι, όλα καλά;;;; Εντάξει με το πόδι σου μετά την χθεσινή σου πτώση;;;
Εύχομαι να μη πονάς σήμερα αλλά αυτό που κυρίως εύχομαι είναι να μην σου έχει έρθει η Κόκκινη κυρία και μέσα στις επόμενες μέρες να μας πεις ευχάριστα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .
Εγώ άρχισα από σήμερα τα τεστ ωορρηξίας. Πιστεύω να βοηθήσουν για το σωστό συγχρονισμό. Αύριο θα κλείσω και ραντεβού στον γυναικολόγο μου(αν μπορεί την Πέμπτη θα είναι ιδανικά, καθώς θα μπορεί να μου πει εκείνος με απόλυτη ακρίβεια τις ημέρες της ωορρηξίας μου, επειδή πλησιάζω τις γόνιμες). ΘΑ δείξει.
Χτες πάντως πέρασα την ημέρα με δύο ζουζούνια(το ένα 2,5 ετών και το άλλο 3,5 μηνών).Πήρα αρκετή θετική μαμαδίστικη και ζουζουνιάρικη ενέργεια.
Σας φιλώ I love you I love you I love you I love you I love you

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι κι εγώ πάλι!!Έστειλα τον αντρούλη μου για δουλειά και ήρθα στην μαμά μου να κοιμηθώ για να δω και λίγο την αδερφή μου,να μην είμαι και μόνη μου!!! Smile
Ποιές είναι εδώ;

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Να'μαι κι εγώ πάλι!!Έστειλα τον αντρούλη μου για δουλειά και ήρθα στην μαμά μου να κοιμηθώ για να δω και λίγο την αδερφή μου,να μην είμαι και μόνη μου!!! Smile
Ποιές είναι εδώ;

Καλησπέρα Deb.Μάλλον μόνο εγώ είμαι. Είμαι η Εύα και είμαι καινούρια στο forum.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva34 έγραψε:
Deb έγραψε:Να'μαι κι εγώ πάλι!!Έστειλα τον αντρούλη μου για δουλειά και ήρθα στην μαμά μου να κοιμηθώ για να δω και λίγο την αδερφή μου,να μην είμαι και μόνη μου!!! Smile
Ποιές είναι εδώ;

Καλησπέρα Deb.Μάλλον μόνο εγώ είμαι. Είμαι η Εύα και είμαι καινούρια στο forum.

Γεια σου Εύα είμαι η Δέσποινα!Καλώς όρισες στο φόρουμ λοιπόν!! Very Happy Very Happy Very Happy

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πως είναι όταν αποβαλλεις;έχεις αίμα πολυ κ πόνο η όχι;

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:
eva34 έγραψε:
Deb έγραψε:Να'μαι κι εγώ πάλι!!Έστειλα τον αντρούλη μου για δουλειά και ήρθα στην μαμά μου να κοιμηθώ για να δω και λίγο την αδερφή μου,να μην είμαι και μόνη μου!!! Smile
Ποιές είναι εδώ;

Καλησπέρα Deb.Μάλλον μόνο εγώ είμαι. Είμαι η Εύα και είμαι καινούρια στο forum.

Γεια σου Εύα είμαι η Δέσποινα!Καλώς όρισες στο φόρουμ λοιπόν!! Very Happy Very Happy Very Happy
Thank you dear Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 417472
Είμαι πρωτάρα...(σε όλα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ). Πού θα παέι όμως;;;;;Η τύχη ευνοεί τους πρωτάρηδες. Έτσι δε λένε;;;;;Ήταν να μη το πάρω απόφαση. Τώρα που το πήρα, μέχρι τέλος του χρόνου θα έχω παίζω το forum στα δάχτυλα και θα έχω και ένα bebe στην κοιλίτσα μου Laughing Laughing Laughing .
Εσύ Δεσποινάκι;

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Πως είναι όταν αποβαλλεις;έχεις αίμα πολυ κ πόνο η όχι;
Ουπςςςςς.............Τί ερώτηση είναι αυτή;;;;Γιατί μου ακούγεται στενόχωρη;;; Crying or Very sad

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι είναι!Ο τολμών νικά!!Εγώ είμαι στον 6ο μήνα και περιμένω την κορούλα μου!! Very Happy

Τατιάνα δεν έχω ιδέα πως είναι όταν αποβάλλεις!!!Σου συμβαίνει κάτι τέτοιο η έτσι ρωτάς; Shocked

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω πιο ροζε αίμα όχι πολυ όμως και ένας ποσος που ήρθε μια το μεσημέρι κ έφυγε κ μια τώρα που πάλι έφυγε,είναι πόνος σαν να θες να πας για κακακια κ να μην μπορείς,σα να θες να κανεις προυτς για να καταλαβεται και νιώθω κ βάρος τώρα.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Έχω πιο ροζε αίμα όχι πολυ όμως και ένας ποσος που ήρθε μια το μεσημέρι κ έφυγε κ μια τώρα που πάλι έφυγε,είναι πόνος σαν να θες να πας για κακακια κ να μην μπορείς,σα να θες να κανεις προυτς για να καταλαβεται και νιώθω κ βάρος τώρα.

Άσχετα με το ροζέ αίμα ο πόνος μπορεί να είναι από το έντερο!Ενεργήθηκες κανονικά τις τελευταίες 2 μέρες;

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Έχω πιο ροζε αίμα όχι πολυ όμως και ένας ποσος που ήρθε μια το μεσημέρι κ έφυγε κ μια τώρα που πάλι έφυγε,είναι πόνος σαν να θες να πας για κακακια κ να μην μπορείς,σα να θες να κανεις προυτς για να καταλαβεται και νιώθω κ βάρος τώρα.

Θέμα με κολίτιδα είχες ποτέ;Μήπως είναι κάτι τέτοιο;Μην αγχώνεσαι καλή μου.Όλα θα πάνε καλά. Το ενετράκι σου σου κάνει παιχνιδάκια. Το bebe σου θα είναι μια χαρά. Θα δεις



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eva34 στις Τρι Ιουν 05, 2012 12:18 pm, 1 φορά

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Έτσι είναι!Ο τολμών νικά!!Εγώ είμαι στον 6ο μήνα και περιμένω την κορούλα μου!! Very Happy

Τατιάνα δεν έχω ιδέα πως είναι όταν αποβάλλεις!!!Σου συμβαίνει κάτι τέτοιο η έτσι ρωτάς; Shocked
Με το καλό να έρθει η μίκρούλα σου στον κόσμο. Σου εύχομαι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ για σένα και για εκείνη!!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
tatijana έγραψε:Έχω πιο ροζε αίμα όχι πολυ όμως και ένας ποσος που ήρθε μια το μεσημέρι κ έφυγε κ μια τώρα που πάλι έφυγε,είναι πόνος σαν να θες να πας για κακακια κ να μην μπορείς,σα να θες να κανεις προυτς για να καταλαβεται και νιώθω κ βάρος τώρα.

Άσχετα με το ροζέ αίμα ο πόνος μπορεί να είναι από το έντερο!Ενεργήθηκες κανονικά τις τελευταίες 2 μέρες;

Δε θυμάμαι...Κι εγω θέλω να πιστεύω ότι δεν είναι τίποτα άλλωστε το στήθος μου με πεθαίνει ακόμη κ η υπνηλια καλα κρατεί,αλλα έχω κάτι νταουνιασματα άλλο πράγμα σήμερα,κλαίω όλη μέρα....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
tatijana έγραψε:Έχω πιο ροζε αίμα όχι πολυ όμως και ένας ποσος που ήρθε μια το μεσημέρι κ έφυγε κ μια τώρα που πάλι έφυγε,είναι πόνος σαν να θες να πας για κακακια κ να μην μπορείς,σα να θες να κανεις προυτς για να καταλαβεται και νιώθω κ βάρος τώρα.

Θέμα με κολίτιδα είχες ποτέ;Μήπως είναι κάτι τέτοιο;Μην αγχώνεσαι καλή μου.Όλα θα πάνε καλά. Το ενετράκι σου σου κάνει παιχνιδάκια. Το bebe σου θα είναι μια χαρά. Θα δεις

Αχ μακάρι....οι ορμονες της προηγούμενης εγκυμοσύνης κ οι τωρινές με έχουν τρελλανει...Όχι κολιτιδα όχι,ποτε.τι είναι αυτο;

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Έτσι είναι!Ο τολμών νικά!!Εγώ είμαι στον 6ο μήνα και περιμένω την κορούλα μου!! Very Happy

Τατιάνα δεν έχω ιδέα πως είναι όταν αποβάλλεις!!!Σου συμβαίνει κάτι τέτοιο η έτσι ρωτάς; Shocked

Η κορούλα σου δηλαδή θα βγει Παρθενάκι;;;;;;Τα καλύτερα παιδιά είμαστε, να το ξέρεις.χαχαχα Laughing

Τατιανούλα, χαλάρωσε.Ξεκουράσου, να σκέφτεσαι όμορφα πράγματα και αύριο όλα θα είναι καλύτερα sunny

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μάλιστα,το προσπαθω..... Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 534787 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 534787

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
eva34 έγραψε:
tatijana έγραψε:Έχω πιο ροζε αίμα όχι πολυ όμως και ένας ποσος που ήρθε μια το μεσημέρι κ έφυγε κ μια τώρα που πάλι έφυγε,είναι πόνος σαν να θες να πας για κακακια κ να μην μπορείς,σα να θες να κανεις προυτς για να καταλαβεται και νιώθω κ βάρος τώρα.

Θέμα με κολίτιδα είχες ποτέ;Μήπως είναι κάτι τέτοιο;Μην αγχώνεσαι καλή μου.Όλα θα πάνε καλά. Το ενετράκι σου σου κάνει παιχνιδάκια. Το bebe σου θα είναι μια χαρά. Θα δεις

Αχ μακάρι....οι ορμονες της προηγούμενης εγκυμοσύνης κ οι τωρινές με έχουν τρελλανει...Όχι κολιτιδα όχι,ποτε.τι είναι αυτο;
Είναι το γνωστό Σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου. Πολλές γυναίκες το παθαίνουμε. Έχουμε μετεωρισμό, τάση για δυσκοιλιότητα ή διάρροια, πόνο στην κοιλιά, νομίζουμε πως η κοιλιά μας ζυγίζει 100 κιλά και θέλουμε να παμε τουαλέτα αλλά όταν παμε δε γίνεται τίποτα.Έχουμε αρκετά αέρια και γενικότερα μία δυσφορία και πολλές φορές και πόνο στην κοιλιά. Περνάει ΄΄ομως μετά από κάποιες ώρες ή με τη βοήθεια duspatalin(φάρμακο για την κολίτιδα ή αλλιώς Σπαστική κολίτιδα)

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια.Τατιάνα μου μόλις είδα τα νέα σου.και εγω ακόμα χάλια είμαι.περνω τα χάπια αλλα δεν βλέπω προκοπη.το μεσημέρι σταμάτησαν τα καφε και ήμουν πολυ χαρούμενη.το απόγευμα όμως στην δουλεια μετα απο 4 ωρες ορθοστασια άρχισα να νιώθω ένα βάρος απο κάτω.πήγα τουαλέτα και είχα 2-3 πολυ μικρά καφε κομματάκια και μετα μου είχα πολλα καφε υγρα.επισησ νιωθω πολυ πρισμενη την κοιλια μου και ενοχλησεισ στον αφαλο.έχω ρίξει κλάμα πάλι.αύριο το πρωι θα πάω για χοριακη να δω τι γίνεται και το απόγευμα έχω ραντεβού στον γιατρο. Συγγνώμη που σας πριζω βρε κορίτσια αλλα φοβάμαι πολυ.

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Έχω πιο ροζε αίμα όχι πολυ όμως και ένας ποσος που ήρθε μια το μεσημέρι κ έφυγε κ μια τώρα που πάλι έφυγε,είναι πόνος σαν να θες να πας για κακακια κ να μην μπορείς,σα να θες να κανεις προυτς για να καταλαβεται και νιώθω κ βάρος τώρα.

Καλησπέρα κορίτσια.
Τατιάνα μου αντί να αγχώνεσαι γιατί δεν πας στο γιατρό. Στη χειρότερη περίπτωση, αν συμβαίνει και κάτι μπορεί να σε βοηθήσει.. ακόμα και γιατροί να είμαστε εδώ μέσα, δεν μπορούμε να βοηθήσουμε ηλεκτρονικά!
Το μόνο που μπορώ να μοιραστώ μαζί σου είναι η εμπειρία μου.
Είχα μία παλίνδρομη πέρσι το καλοκαίρι, δεν είχα κανένα σημάδι τρανταχτό.. ούτε αίμα, ούτε υπερβολικούς πόνους.. και όταν έμαθα ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του, έλεγα μακάρι να είχα σημάδια να το ξέρω από νωρίς.. γιατί είχαν περάσει 2 βδομάδες και το είχα μέσα μου χωρίς να χω πάρει είδηση..
Το πιο πιθανό είναι πως δεν είναι τίποτα, αλλά πιστεύω το καλύτερο που έχεις να κάνεις, κυρίως για την ψυχολογία σου, είναι να πας στο γιατρό σου και μέχρι τότε κοίτα να μην αγχώνεσαι!
Θα περιμένουμε νεότερα! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 4 503471

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις