Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:

Σ`ευχαριστω πολύ για τα ωραία σου λόγια!!! με έκανες και γέλασα!!
Θα το παλεύψω το πράμα σίγουρα και θα δουμε που θα βγάλει!!
Όντος θα ήταν ωραία καφεδάκι και κουβεντούλα ... μπορέι κάποτε να συναντηθούμε που ξέρεις!!!
θα σε ενημερώσω για τα νέα μου απο βδομάδας ... αν δεν γεννήσεις φυσικά!!!
τι θα κάνεις αγοράκι ή κοριτσάκι!!
Εγω έχω ένα κορίτσάκι 16 μηνων είναι γλύκα και ειδικά αυτη η ήλικία είναι όλο ζουζουνιές!!
φιλιά πολλα και με ένα πόνο όπως λέμε!! χχ


ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΓΕΛΑΣΕΣ...!!! Very Happy
ΕΣΥ Η ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ...ΠΩΠΩ,ΚΟΥΣΚΟΥΣΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ!!!ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!ΧΑΧΑΧΑ...
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΓΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΠΑΝΤΑ!!!
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ...ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!!!
ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ'ΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟ!!!Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΗΜΑΝΤΑ ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ;;;ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ...Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΑΧ,ΘΕΕ ΜΟΥ...ΗΠΕΙΡΟ Θ'ΑΛΛΑΞΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...
Α,ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΙΡΗΝΗ... Very Happy ΕΣΕΝΑ;
ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΑΥΡΙΟ Κ ΕΣΥ Κ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!Κ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!!ΣΕ ΘΕΛΩ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ Κ ΚΟΥΚΛΑ!!!ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...Κ ΕΙΠΑΜΕ...ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ...
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!

πω πω κατάλαβα τι θα γίνει αν κάποτε γίνει ο καφές!! πολύ κους κους θα έχει!!! δεν θα ξέρουμε ποια θα μιλήση πρώτη απο τα πολλά που θα έχουμε να πούμε!!
Εμένα με λένε Άντριάνα.
Νομίζω αύριο θα είμε λίγο πιο ειλικρινής θα πω ότι έχουμε ένα τεχνικό προβληματάκι και δεν μπορούσε να έρθει και θα το ρίξω στο αστείο και θα αλλάζω κουβέντα!! Γιατι μετα θα μου πεί ο άντρας μου ... τι ντρέπόσουν να το πεις??? ότι μας δημιουργούν πρόβλημα και θα του δείξω ότι δεν έχω τέτοιο κόλλημα και ότι το κόλλημα μου είναι το πρόβλημα που δημιουργήτε μεταξύ μας!!! τι νομίζεις καλε??? δεν μπορω να λέώ και ψεματα ... κάτι στο προσωπό μου με προδίδει!! δεν είμαι καλη σε αυτα!!! αχ αρχισε το ανχος!!
Όπως να έχει ... σχετικά με τα παιδάκια μας σίγουρα δεν θα δημιουργούμε προβλήματα!! πω πω να περνα το παιδί μου αυτο που περνώ και εγω τώρα ... ουτε να το σκεφτώ!!! ελπίζω να βρεί καλη πεθερά!! χεχεχεχε και εσυ να είσαι καλη με την νύφη σου έτσι!!!! δυστυχώς ήμαστε μεγάλες εμεις πλέον για τον γιο σου!! χεχεχεχ... αλλα ποτέ δεν ξέρεις!!! ότι θέλουν τα παιδιά Razz

Σε φιλώ και μας ενημέρώνεις όταν γεννήσεις με το καλό!!
Σου έυχομαι τα καλύτερα!!
φιλιά χχ


Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ Η ΝΥΦΗ Κ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΥΦΛΑ ΝΑ'ΧΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ...
ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΝΟ ΝΑ Τ'ΑΝΑΘΡΕΨΟΥΜΕ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ...Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ Κ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥΣ...ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ('Η ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ,ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ)...
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΠΑΛΙ!!!ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΜΑΣ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!!!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!![/quote]

Τι έγινε κοριτσάκι γεννήσες ή ακόμα να βγεί το ζουζουνάκι????
Άντε με το κάλο ... περιμένω νέα σου!!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
A.A έγραψε:
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:

Σ`ευχαριστω πολύ για τα ωραία σου λόγια!!! με έκανες και γέλασα!!
Θα το παλεύψω το πράμα σίγουρα και θα δουμε που θα βγάλει!!
Όντος θα ήταν ωραία καφεδάκι και κουβεντούλα ... μπορέι κάποτε να συναντηθούμε που ξέρεις!!!
θα σε ενημερώσω για τα νέα μου απο βδομάδας ... αν δεν γεννήσεις φυσικά!!!
τι θα κάνεις αγοράκι ή κοριτσάκι!!
Εγω έχω ένα κορίτσάκι 16 μηνων είναι γλύκα και ειδικά αυτη η ήλικία είναι όλο ζουζουνιές!!
φιλιά πολλα και με ένα πόνο όπως λέμε!! χχ


ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΓΕΛΑΣΕΣ...!!! Very Happy
ΕΣΥ Η ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ...ΠΩΠΩ,ΚΟΥΣΚΟΥΣΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ!!!ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!ΧΑΧΑΧΑ...
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΓΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΠΑΝΤΑ!!!
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ...ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!!!
ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ'ΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟ!!!Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΗΜΑΝΤΑ ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ;;;ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ...Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΑΧ,ΘΕΕ ΜΟΥ...ΗΠΕΙΡΟ Θ'ΑΛΛΑΞΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...
Α,ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΙΡΗΝΗ... Very Happy ΕΣΕΝΑ;
ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΑΥΡΙΟ Κ ΕΣΥ Κ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!Κ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!!ΣΕ ΘΕΛΩ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ Κ ΚΟΥΚΛΑ!!!ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...Κ ΕΙΠΑΜΕ...ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ...
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!

πω πω κατάλαβα τι θα γίνει αν κάποτε γίνει ο καφές!! πολύ κους κους θα έχει!!! δεν θα ξέρουμε ποια θα μιλήση πρώτη απο τα πολλά που θα έχουμε να πούμε!!
Εμένα με λένε Άντριάνα.
Νομίζω αύριο θα είμε λίγο πιο ειλικρινής θα πω ότι έχουμε ένα τεχνικό προβληματάκι και δεν μπορούσε να έρθει και θα το ρίξω στο αστείο και θα αλλάζω κουβέντα!! Γιατι μετα θα μου πεί ο άντρας μου ... τι ντρέπόσουν να το πεις??? ότι μας δημιουργούν πρόβλημα και θα του δείξω ότι δεν έχω τέτοιο κόλλημα και ότι το κόλλημα μου είναι το πρόβλημα που δημιουργήτε μεταξύ μας!!! τι νομίζεις καλε??? δεν μπορω να λέώ και ψεματα ... κάτι στο προσωπό μου με προδίδει!! δεν είμαι καλη σε αυτα!!! αχ αρχισε το ανχος!!
Όπως να έχει ... σχετικά με τα παιδάκια μας σίγουρα δεν θα δημιουργούμε προβλήματα!! πω πω να περνα το παιδί μου αυτο που περνώ και εγω τώρα ... ουτε να το σκεφτώ!!! ελπίζω να βρεί καλη πεθερά!! χεχεχεχε και εσυ να είσαι καλη με την νύφη σου έτσι!!!! δυστυχώς ήμαστε μεγάλες εμεις πλέον για τον γιο σου!! χεχεχεχ... αλλα ποτέ δεν ξέρεις!!! ότι θέλουν τα παιδιά Razz

Σε φιλώ και μας ενημέρώνεις όταν γεννήσεις με το καλό!!
Σου έυχομαι τα καλύτερα!!
φιλιά χχ


Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ Η ΝΥΦΗ Κ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΥΦΛΑ ΝΑ'ΧΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ...
ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΝΟ ΝΑ Τ'ΑΝΑΘΡΕΨΟΥΜΕ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ...Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ Κ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥΣ...ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ('Η ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ,ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ)...
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΠΑΛΙ!!!ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΜΑΣ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!!!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Τι έγινε κοριτσάκι γεννήσες ή ακόμα να βγεί το ζουζουνάκι????
Άντε με το κάλο ... περιμένω νέα σου!![/quote]


ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!27/6 ΒΓΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ,ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!Κ ΤΩΡΑ ΣΠΙΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ...
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ;ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ;

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:

Σ`ευχαριστω πολύ για τα ωραία σου λόγια!!! με έκανες και γέλασα!!
Θα το παλεύψω το πράμα σίγουρα και θα δουμε που θα βγάλει!!
Όντος θα ήταν ωραία καφεδάκι και κουβεντούλα ... μπορέι κάποτε να συναντηθούμε που ξέρεις!!!
θα σε ενημερώσω για τα νέα μου απο βδομάδας ... αν δεν γεννήσεις φυσικά!!!
τι θα κάνεις αγοράκι ή κοριτσάκι!!
Εγω έχω ένα κορίτσάκι 16 μηνων είναι γλύκα και ειδικά αυτη η ήλικία είναι όλο ζουζουνιές!!
φιλιά πολλα και με ένα πόνο όπως λέμε!! χχ


ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΓΕΛΑΣΕΣ...!!! Very Happy
ΕΣΥ Η ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ...ΠΩΠΩ,ΚΟΥΣΚΟΥΣΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ!!!ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!ΧΑΧΑΧΑ...
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΓΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΠΑΝΤΑ!!!
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ...ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!!!
ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ'ΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟ!!!Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΗΜΑΝΤΑ ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ;;;ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ...Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΑΧ,ΘΕΕ ΜΟΥ...ΗΠΕΙΡΟ Θ'ΑΛΛΑΞΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...
Α,ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΙΡΗΝΗ... Very Happy ΕΣΕΝΑ;
ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΑΥΡΙΟ Κ ΕΣΥ Κ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!Κ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!!ΣΕ ΘΕΛΩ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ Κ ΚΟΥΚΛΑ!!!ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...Κ ΕΙΠΑΜΕ...ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ...
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!

πω πω κατάλαβα τι θα γίνει αν κάποτε γίνει ο καφές!! πολύ κους κους θα έχει!!! δεν θα ξέρουμε ποια θα μιλήση πρώτη απο τα πολλά που θα έχουμε να πούμε!!
Εμένα με λένε Άντριάνα.
Νομίζω αύριο θα είμε λίγο πιο ειλικρινής θα πω ότι έχουμε ένα τεχνικό προβληματάκι και δεν μπορούσε να έρθει και θα το ρίξω στο αστείο και θα αλλάζω κουβέντα!! Γιατι μετα θα μου πεί ο άντρας μου ... τι ντρέπόσουν να το πεις??? ότι μας δημιουργούν πρόβλημα και θα του δείξω ότι δεν έχω τέτοιο κόλλημα και ότι το κόλλημα μου είναι το πρόβλημα που δημιουργήτε μεταξύ μας!!! τι νομίζεις καλε??? δεν μπορω να λέώ και ψεματα ... κάτι στο προσωπό μου με προδίδει!! δεν είμαι καλη σε αυτα!!! αχ αρχισε το ανχος!!
Όπως να έχει ... σχετικά με τα παιδάκια μας σίγουρα δεν θα δημιουργούμε προβλήματα!! πω πω να περνα το παιδί μου αυτο που περνώ και εγω τώρα ... ουτε να το σκεφτώ!!! ελπίζω να βρεί καλη πεθερά!! χεχεχεχε και εσυ να είσαι καλη με την νύφη σου έτσι!!!! δυστυχώς ήμαστε μεγάλες εμεις πλέον για τον γιο σου!! χεχεχεχ... αλλα ποτέ δεν ξέρεις!!! ότι θέλουν τα παιδιά Razz

Σε φιλώ και μας ενημέρώνεις όταν γεννήσεις με το καλό!!
Σου έυχομαι τα καλύτερα!!
φιλιά χχ


Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ Η ΝΥΦΗ Κ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΥΦΛΑ ΝΑ'ΧΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ...
ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΝΟ ΝΑ Τ'ΑΝΑΘΡΕΨΟΥΜΕ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ...Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ Κ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥΣ...ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ('Η ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ,ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ)...
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΠΑΛΙ!!!ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΜΑΣ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!!!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Τι έγινε κοριτσάκι γεννήσες ή ακόμα να βγεί το ζουζουνάκι????
Άντε με το κάλο ... περιμένω νέα σου!!


ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!27/6 ΒΓΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ,ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!Κ ΤΩΡΑ ΣΠΙΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ...
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ;ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ;[/quote]

Τι ωράια!! να σου ζήση και να τον χαίρεσε!! πως πήγε το πράμα?? γέννησες καλά?

Εγω μια χαρα το πράμα δεν βελτιώθηκε (οι σχέσεις εννοώ) με τον αντρούλη μου μια χαρά απλά θα είναι πάντοτε άυτο πρόβλημα!!! και που και που το βρίσκουμε μπροστά μας!!

Στο πάρτυ καλά πέρασα, ταλαιπωρήθηκα λίγο με την μικρή η οποία κουράστικε και γκρίνιαζε και ήθελε μόνο εμένα να την κρατάω αλλα κατα τα άλλα μια χαρα!!

Ο άντρας μου δεν ήρθε, και κανέις απο την οικογένεια του!! αλλα τι να κάνω η ζωή συνεχίζετε! σίγουρα όμως υπάρχει αυτό το κενό!!

Όπως ν`χει αστα αυτα τώρα!!
Εσυ πες μου για τον μπέμπυ σου και την όλη εμπειρία!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα παντως οι σχεσεις του αντρα μου με τους γονεις μου ηταν τελεια.Εκεινος τους φεροταν οπως αρμοζε κ εκεινοι το ιδιο.Υπηρχε αμοιβαιος σεβασμος κι τον δεχτηκαν σαν παιδι τους,ειδικα μετα που πεθανε η πεθερα μου κ εμεινε τελειως μονος.

Η μανα μου δε,τον εχει σαν τι να πω,πιο πολυ κ απο παιδι,τσακωνομαστε κ ποτε μα ποτε των ποτων δν μ δινει δικιο!Οτι κ να γινει ο γαμπρος εχει δικιο!!!!

Αφου τις προαλλες τους ειπα στο τραπεζι,αντε λεω κ αμα πεθανω να τα φτιαξετε γτ ειστε πλασμενοι ο ενας για τν αλλο!!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
A.A έγραψε:

[/quote]



ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΙΑ...Μ'ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΗΣΤΗΚΟΤΗΤΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...Η ΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΖΟΡΙΚΗ,ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ'ΕΠΙΑΣΕ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΩΣ,Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤαΛΑΒΟΥΝ ΕΝΙΩΣΑ ΤΑ ΚΟΨΗΜΑΤΑ...ΩΣΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΙΚΗ,Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΛΟΥΡΟΔΕΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ,ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ Κ ΟΙ ΔΥΟ!!!ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΝΟΣ..ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;;
ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ Μ'ΕΔΙΩΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ...ΑΣΤΑ...ΔΕΝ ΜΙΛΙΟΜΑΣΤΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ...Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΒΡΩ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΚΛΑΙΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...ΑΣΤΑ...Κ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΗ Κ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΜΕΙΣ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ...

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eutixos o dikos mou ta paei perifima me tous gonois mou...egw pali me ton pe8ero mou ta paw polu kala alla me tin karia tin mitera tou oxi

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:




ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΙΑ...Μ'ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΗΣΤΗΚΟΤΗΤΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...Η ΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΖΟΡΙΚΗ,ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ'ΕΠΙΑΣΕ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΩΣ,Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤαΛΑΒΟΥΝ ΕΝΙΩΣΑ ΤΑ ΚΟΨΗΜΑΤΑ...ΩΣΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΙΚΗ,Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΛΟΥΡΟΔΕΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ,ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ Κ ΟΙ ΔΥΟ!!!ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΝΟΣ..ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;;
ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ Μ'ΕΔΙΩΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ...ΑΣΤΑ...ΔΕΝ ΜΙΛΙΟΜΑΣΤΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ...Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΒΡΩ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΚΛΑΙΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...ΑΣΤΑ...Κ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΗ Κ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΜΕΙΣ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ...[/quote]

πω πω πω ... τρομερά πράγματα!!! τι να σου πω και εγω!!! ευτιχώς με την γέννα όλα καλά! να χαίρεσε το ζουζουνάκι σου και να είστε πάντα καλά γεμάτη υγεία!! σας το εύχομαι απο τα βάθη της καρδιάς μου!!
όσο για την πεθερά ... τι να σου πω ... μην στεναχωριέσε μόνο και κάνε την πάπια μέσα μέσα για να μην έχεις προβλήματα και με τον άντρα σου που είναι φυσιολογικό να σας επηρεάζει την σχέση!!! και τώρα που μένετε τι κάνατε??? έλπιζω να έχετε αίσιο τέλος!!!

εμείς τα ίδια!! προβληματισμός στο μεγαλίο του για το πως να λύσω το πρόβλημα!! άστα ο δικός μου ανένδοτος με τίποτα δεν θέλει να δει τους γονείς μου ούτε κάν προσπαθεί και αυτο μου την σπάει και είμαι στο αμήν γιατι εγω ξέρω ότι για τον άνθρωπό σου και για την οικογένεια σου παν απ όλα προσπαθείς σίγουρα δεν έιπαμε να γίνει και κορόιδο αλλα έιμαι βέβαιη ότι αν δόσει ευκαιρία θα διορθοθουν πολά πράγματα απλα δεν θέλει και αυτο οπως είπα με χαλάει!! και απλα δημιουργίσαμε ένα κενό!!! άστα να πάνε!! .... η ζωή είναι τόσο σύντομη που την χαλάμε με βλακείες!!!
τι να πείς!!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
A.A έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΑΝ ΤΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ,ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΞΑΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,Κ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΛΛΑ Κ ΓΩ ΘΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,Κ Μ'ΑΥΤΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΦΤΑΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ,Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΑΥΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ...Κ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΑΛΥΣΕΙ...ΟΠΟΤΕ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ....

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΑΝ ΤΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ,ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΞΑΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,Κ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΛΛΑ Κ ΓΩ ΘΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,Κ Μ'ΑΥΤΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΦΤΑΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ,Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΑΥΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ...Κ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΑΛΥΣΕΙ...ΟΠΟΤΕ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ....

Κι εγώ μια από τα ίδια. Ούτε καλημέρα. Αν αρχίσω να σας περιγράφω τι έκανε θα τραβάτε τα μαλλιά σας. Έφτασε από τη ζήλια της να κάνει ενέργειες που κόντεψαν να καταστρέψουν το παιδί της. Τι να σας λέω τωρα..Κι ούτε πρόκειται ποτέ ξανά να της μιλήσω μετά από αυτό το τελευταιο. Το καλό είναι ότι ο άντρας μου την ξέρει και είναι μαζί μου και δε θέλει κι αυτός πολλά πολλά

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΑΝ ΤΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ,ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΞΑΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,Κ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΛΛΑ Κ ΓΩ ΘΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,Κ Μ'ΑΥΤΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΦΤΑΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ,Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΑΥΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ...Κ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΑΛΥΣΕΙ...ΟΠΟΤΕ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ....

καταλαβαίνω τι εννοείς αλλα έγινα κάποια γεγονότα που δεν ήταν σωστά σίγουρα άλλα όχι σε σήμειο που να μην θέλεις να τους δείς και΄η μάνα μου τίποτα δεν έκανε απλά την πήρε το ποτάμι και αυτήν!! και η αλήθεια ότι τα άκουσε όλα αυτη χωρις καλα καλα να φταίει... μέχρι που την έδιωξε απο το σπίτι 3 μέρες αφου γέννησα...άστα να πάνε χάλια σου λεώ!! και οι άνθρωποι προσπαθούν. Η μάνα μου και στα γενέθλια του και στη γιορτή του και σε κάθε επέτειο ή γιορτή του στέλνει μύνημα επιδή δεν έχουν άλλη επικοινωνία για να του ευχηθεί. Ο δε πατέρας μου πριν 2 μήνες του είπε να μιλήσουν και μέχρι προχθές που μακαρίστικε ο παππούς μου και ήρθε στο πατρικό μου για 2 λεπτά να μου φέρει την μπέμπα του είπαν να κάτσει με πολύ καλο τρόπο και απλα αρνήθηκε! Έκλεισε όλες τις πόρτες και δεν δίνει μια ευκαιρία ακόμη και αυτό μας απομάκρυνε πολύ! Η μανα μου ουδεποτε έκανε κάτι και να θέλει το κακό μας αντιθέτος πάντα είναι δίπλα μου, σίγουρα εχει και αυτη τα δικά της προβλήματα αλλα δεν αξίζει αυτη την συμπεριφορα και απαξίωση απο τον άντρα μου ... και όταν της ζητήσω να έρθει στο σπίτι μου ασχέτος αν τις έβγαλε έξω άυτη δεν μου αρνήθηκε ποτέ αν και ξέρω και νοιώθω πόσο άβολα νοιώθει και του μιλάει αλλα αυτος απλα ενα σκέτο γειά και φεύγει και σαν να μην υπάρχει!! ε δεν το δέχομαι!! ας δόσει ακόμα μια ευκαιρία! σταματήσαμε να έχουμε εποικινωνια για αυτο το θέμα γιατι αν το ανοιξουμε απλά γίνεται πόλεμος!! εγω δηλαδή πρέπει να συναναστρέφομαι μόνο με την οικογένεια του ... χριστούγεννα πάσχα κτλ και να πηγαίνω τυπικά στους γονείς μου ... δεν το ανέχομαι γιατι ξέρω ότι δεν τους αξίζει!! δεν μπορώ να βλέπω την μάνα μου να κλαέι και να μου λέει να τις πω τι να κάνει για να βελτιωθεί η κατάσταση και εγω απλα να μην μπορω να δόσω απάντηση μόνο και μόνο γιατι ο άντρας μου δεν θέλει κάν να κανει κάτι!!! έκλεισε όλες τις πόρτες που ότι και να κάνουν οι γονείς μου για να βελτιωθούν τα πράγματα έρχετε μπουμερανγ γιατι απλα είναι όλες οι πόρτες κλειστές και απο την απόγνωση της κάνουν λάθη! στο πάρτυ αρραβώνων του αδελφού μου ο πατέρας μου πήρε τον πεθερό μου τηλέφωνο για να τους καλέση και τη μέρα που έπρεπε να απαντήσουν αν θα παρεβρεθούν πήρε ο αδελφός του άντρα μου τηλ τον πατέρα μου και του είπε ότι κανεις απο την οικογένεια δεν θα παρεβρεθεί λόγω διαφορών που έχει ο άντρας μου μαζί του, και τους λέει ο πατέρας μου καλα ο γιός μου τι σχέση έχει σε όλο αυτο, και εσυ τι σχέση έχεις σε όλο αυτό. και μετά πήρε τηλέφωνο τον πεθερό μου και του είπε δεν νομίζετε ότι είναι καιρός να λύσουμε αυτό το προβλημα και του ειπε ο πεθερός μίλα με την κόρη σου. θα μου πείτε τώρα ότι δεν είναι θέμα τον γονέων να λύσουν το πρόβλημα αλλα μεταξύ του πατέρα μου εμένα και του άντρα μου αλλα αφους ο πατέρας μου προσπαθεί να τον προσεγγίσει αλλα χωρίς αποτέλεσμα έχει απελπιστει ο άνθρωπός και ψάχνει μια λύση για να βοηθηθούμε αλλα χωρίς αποτέλεσμα! στο τέλος λόγο απελπισίας απο την αρνήση τους για όλα τους έιπε "ας το καλό σας και αν έρθετε και αν όχι" και έκλεισε το τηλεφωνο!! οκ πιστέυω ότι δεν έπρεπε να το κάνει για θέμα ευγένειας και να μην έχουν να λένε κιόλας αλλα μπορώ να τον καταλάβω!! με όλα άυτα έχω δεί πρώτη φορά τον πατέρα μου να κλαίει ... αυτο για εμένα λεεί πολλά!!
οπως και ναχει να μην σας τα πολυλογώ γιατι γίνομαι και κουραστική!!

Εσείς τώρα ήσαστε στα μαχαίρια δεν έρχονταί καθόλου ουτε για να δουν το μώρο??? Δεν μουρμουράνε στον άντρα σου και να του προκαλούν ένταση???

Κουράγιο σε όλες μας και υγεία στα ζουζουνάκια μας που μας κάνουν και χαμογελάμε!!!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
A.A έγραψε:

αχ,κοριτσακι μου.....
στεναχωριεμαι πολυ μωρε...κ οι γονεις σου κριμα ειναι...αλλα ειμΑι κ γω πολυ εγωιστρια.ειναι δυσκολη πολυ η κατασταση...ζω την ιδια αλλα απο την αλλη πλευρα...εγω δεν θελω ουτε γεια με τη μανα του ξανα...ο πεθερος μου μου εχει κανει πραγματα,αλλα δεν τον παρεξηγω,ειναι αλλος ανθρωπος.αλλα τωρα αυτος μου κραταει κακια γιατι δεν μιλαω με την γυναικα του...η ψυχιατρος μου ειπε οτι το καλυτερο ειναι να εχουμε τα τυπικα πλεον για να ειμαστε καλα.ο αντρας μου ποναει κ το βλεπω...γιατι τον πριζει αυτη καθε φορα να τα βρουμε...το θεμα ειναι οτι δεν εχει καταλαβει τα λαθοι της κ θεωρει οτι για ολα φταιω εγω κ πρεπει να ζητησω κ συγνωμη...χαχαχα...εκεινη ηρθε μεσα στο σπιτι μου 2φορες κ ειπε οτι ειπε εγω φταιω...
ειναι δυσκολες καταστασεις αυτες κ ειναι κριμα να δημιουργουν προβληματα οι γονεις στα παιδια τους...αλλα δυστυχως παντα απο καπου πρεπει να χωθει το κακο μεσα στις σχεσεις...κ ο ανθρωπος ειναι τοσο ευαλωτος που το αφηνει...αλλος πολυ κ αλλος λιγο...
πανω απ'ολα λοιπον να εχουμε την υγεια μας κ ολα θα φτιαξουν ειτε ετσι ειτε αλλιως....

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:

αχ,κοριτσακι μου.....
στεναχωριεμαι πολυ μωρε...κ οι γονεις σου κριμα ειναι...αλλα ειμΑι κ γω πολυ εγωιστρια.ειναι δυσκολη πολυ η κατασταση...ζω την ιδια αλλα απο την αλλη πλευρα...εγω δεν θελω ουτε γεια με τη μανα του ξανα...ο πεθερος μου μου εχει κανει πραγματα,αλλα δεν τον παρεξηγω,ειναι αλλος ανθρωπος.αλλα τωρα αυτος μου κραταει κακια γιατι δεν μιλαω με την γυναικα του...η ψυχιατρος μου ειπε οτι το καλυτερο ειναι να εχουμε τα τυπικα πλεον για να ειμαστε καλα.ο αντρας μου ποναει κ το βλεπω...γιατι τον πριζει αυτη καθε φορα να τα βρουμε...το θεμα ειναι οτι δεν εχει καταλαβει τα λαθοι της κ θεωρει οτι για ολα φταιω εγω κ πρεπει να ζητησω κ συγνωμη...χαχαχα...εκεινη ηρθε μεσα στο σπιτι μου 2φορες κ ειπε οτι ειπε εγω φταιω...
ειναι δυσκολες καταστασεις αυτες κ ειναι κριμα να δημιουργουν προβληματα οι γονεις στα παιδια τους...αλλα δυστυχως παντα απο καπου πρεπει να χωθει το κακο μεσα στις σχεσεις...κ ο ανθρωπος ειναι τοσο ευαλωτος που το αφηνει...αλλος πολυ κ αλλος λιγο...
πανω απ'ολα λοιπον να εχουμε την υγεια μας κ ολα θα φτιαξουν ειτε ετσι ειτε αλλιως....

σίγουρα ... υγέια πανω απ`όλα!! να χαίρεσε το ζουζουνάκι σου και να μην στεναχωριέσαι ούτε και εσυ ... και η άποψη μου είναι να κρατήσεις τυπικές σχέσει μόνο και μόνο για τον άντρα σου γιατι είναι δύσκολες καταστάσεις!! όχι πολά πολά μαζί τους αλλα τουλάχιστο να συναντίεστε για χάρη του άντρα σου και του παιδιού και τυπικά!! κοφτές και ίσιες κουβέντες! καλη συνέχεια και καλη δύναμη!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ο αντρας μου με τον πατερα μου κανει την παπια
εχει πει πολλες κακιες ο μπαμπακας μου για εκεινον και τον εχουν στεχωχωρισει αφανταστα
αλλα τι να κανει?? κανει τον κινεζο για μενα

με την μανα μου τα παει τελεια(εχω ομως μια μαμαααααα super!!!!!)

με τον αδερφο μου και την νυφη μου παλι εχουμε κοψει επαφες
δεν θελει ουτε ζωγραφιστους να τους δει
εκει δεν τον πιεζω
μια φορα που του ειπα ελα μωρε παμε στους γονεις μου θα ειναι και ο αδερφος μου να δω λιγο το μωρο(την ανηψια μου)
μου ειπε αν θες πηγαινε μονη σου για τον πατερα σου κανω πισω με τον αδερφο σου οχι

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
A.A έγραψε:

εχεις δικιο,απλα τους αφηνω να ψηθουν,να τους στοιχισει για να καταλαβουν την αξια μου...τα τυπικα κ τιποτα παραπανω...
φιλακια πολλα!!!μην χαθουμε!!!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α.Α σε καταλαβαινω απολυτα!
Ο αντρας μου μετα τον αρραβωνα μας με εβαλε να κοψω επαφη με την μανα μου και τα αδερφια μου ( ο πατερας μου εχει πεθανει) ειχε καποιο δικιο και σαν φουλ ερωτευμενη τα δεχτηκα ολα... Ομως δεν μπορουσα να το αντεξω. Στον γαμο μου αφου με εβλεπε οτι ημουν δυστυχισμενη και ολο εκλαιγα με τα πολλα τους δεχτηκε.
Βεβαια συνεχισε να μου κανει φασαριες για ολους τους και να μου δημιουργει συνεχεια προβληματα (ακομα και την νυχτα του γαμου), ειχε καλομαθει βλεπετε ο κυριος γιατι υπεκυψα στον πρωτο εκβιασμο.
Να μην σας τα πολυλογω, εγω μια μανα εχω και αυτα τα αδερφια μου εδωσε ο Θεος. Εχω φτασει πολλες φορες ως και τον χωρισμο και ειμαι και προθυμη να το κανω αν χρειαστει.
Οπως παμε στους δικους του ολοι μαζι σαν οικογενεια και περναμε καλα ετσι θα γινετε και με τους δικους μου. Του ξεκαθαρισα οτι εχω δικαιωμα να τα ζησω ολα αυτα τα πραγματα και θα το κανω και αν χρειαστει κ χωρις αυτον.
Λυπαμαι αν ειμαι σκληρη αλλα δεχτηκα στην αρχη και επαθα πολλα μετα, τωρα δεν την ξαναπαταω.

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eirkat mam έγραψε:
A.A έγραψε:

εχεις δικιο,απλα τους αφηνω να ψηθουν,να τους στοιχισει για να καταλαβουν την αξια μου...τα τυπικα κ τιποτα παραπανω...
φιλακια πολλα!!!μην χαθουμε!!!

μπράβο κορίτσι μου!! έτσι ψήσε τους το ψάρι στα χείλη και μετά όπως ειπες τα τυπικά γιατι μόνο εσυ και η οικογένεια σου θα είστε ζημιωμένη!! Φιλιά πολλά και σίγουρα δεν θα χαθού΄με!!

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MarialenaK έγραψε:Α.Α σε καταλαβαινω απολυτα!
Ο αντρας μου μετα τον αρραβωνα μας με εβαλε να κοψω επαφη με την μανα μου και τα αδερφια μου ( ο πατερας μου εχει πεθανει) ειχε καποιο δικιο και σαν φουλ ερωτευμενη τα δεχτηκα ολα... Ομως δεν μπορουσα να το αντεξω. Στον γαμο μου αφου με εβλεπε οτι ημουν δυστυχισμενη και ολο εκλαιγα με τα πολλα τους δεχτηκε.
Βεβαια συνεχισε να μου κανει φασαριες για ολους τους και να μου δημιουργει συνεχεια προβληματα (ακομα και την νυχτα του γαμου), ειχε καλομαθει βλεπετε ο κυριος γιατι υπεκυψα στον πρωτο εκβιασμο.
Να μην σας τα πολυλογω, εγω μια μανα εχω και αυτα τα αδερφια μου εδωσε ο Θεος. Εχω φτασει πολλες φορες ως και τον χωρισμο και ειμαι και προθυμη να το κανω αν χρειαστει.
Οπως παμε στους δικους του ολοι μαζι σαν οικογενεια και περναμε καλα ετσι θα γινετε και με τους δικους μου. Του ξεκαθαρισα οτι εχω δικαιωμα να τα ζησω ολα αυτα τα πραγματα και θα το κανω και αν χρειαστει κ χωρις αυτον.
Λυπαμαι αν ειμαι σκληρη αλλα δεχτηκα στην αρχη και επαθα πολλα μετα, τωρα δεν την ξαναπαταω.

και πολυ καλά κάνεις....αλλα πως το δέχτηκε ό άντρας σου αυτη σου την επανάσταση!! δύσκολες καταστάσεις!!
.. και όντως έτσι γίνεται τώρα πηγαίνετε και στην οικογένεια σου και περνάτε καλά ή πηγαίνετε απλα για να πάτε και όλοι είναι στην μούγκα και στην αμηχανία λόγω της κατάστασης!! εμένα καμια φόρα αμα τύχει και συναντηθούν υπάρχει αμηχανία και αβολότητα λόγω της κατάστασης!! τι να πει κανείς.... υπομονή!!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημεραααα!!!
Καθολου καλα δεν το δεχτηκε σου λεω κατα καιρους μου κανει μεγαλες φασαριες κ μαλιστα σε σημαντικες μερες οπως στον γαμο μας, οταν γεννησα, στα πρωτα γενεθλια της κορης μου... Αυτο ομως εμενα με πεισμωνει ακομα περισσοτερο και δεν κανω πισω... Οχι πηγαινουμε ολοι μαζι σαν οικογενεια και μπροστα τους ειναι κυριος, μετα που φευγουμε μου πεταει καμια βλακεια αλλα δεν του δινω σημασια!!
Ξερεις τι σκεφτηκα κ επαναστατησα???
Οτι εχω μια κορη κ την μεγαλωνω με ολη μου την αγαπη κ φροντιδα κτλ κτλ... Θα ερθει λοιπον μεθαυριο ενας μαντραχαλας (συγνωμη κιολας) και θα της πει κοψε με την μανα σου και τα τυχον αδερφια σου??? Αυτα τα παραδειγματα θα δωσω στο παιδι μου?? Οχι!!!!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ να φανταστεις οτι πριν παντρευτω γενικα δεν τα πηγαινα καλα με την μανα μου, ολο τσακωνομασταν.... Χασμα γενεων βλεπεις!!
Ομως τωρα που εκανα παιδι, την καταλαβαινω, παιδευτηκε να μεγαλωσει 5 παιδια, μονη της εντελως, απεμεινε στα σαραντα χηρα (ημουν 6 χρονων τοτε) και δεν ξαναφτιαξε την ζωη της γιατι αφιερωθηκε σε εμας και εγω αυτην την μανα θα την αρνηθω επειδη ετσι θελει ο αντρας μου?? Οχι δεν το κανω!! εχει την θεση της στην καρδια μου και εχει την θεση του κ εκεινος!! Μεχρι να το καταλαβει...

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημεραααα!!!
Καθολου καλα δεν το δεχτηκε σου λεω κατα καιρους μου κανει μεγαλες φασαριες κ μαλιστα σε σημαντικες μερες οπως στον γαμο μας, οταν γεννησα, στα πρωτα γενεθλια της κορης μου... Αυτο ομως εμενα με πεισμωνει ακομα περισσοτερο και δεν κανω πισω... Οχι πηγαινουμε ολοι μαζι σαν οικογενεια και μπροστα τους ειναι κυριος, μετα που φευγουμε μου πεταει καμια βλακεια αλλα δεν του δινω σημασια!!
Ξερεις τι σκεφτηκα κ επαναστατησα???
Οτι εχω μια κορη κ την μεγαλωνω με ολη μου την αγαπη κ φροντιδα κτλ κτλ... Θα ερθει λοιπον μεθαυριο ενας μαντραχαλας (συγνωμη κιολας) και θα της πει κοψε με την μανα σου και τα τυχον αδερφια σου??? Αυτα τα παραδειγματα θα δωσω στο παιδι μου?? Οχι!!!![/quote]

συμφωνω απολύτα μαζί σου αλλα στην περίπτωση σου δέχτηκε ο άντρας σου ... στην περίπτωση μου όμως που δεν θέλει ούτε ζωγραφιστούς να τους δέι???? τι γίνεται?? και του είπα ακριβως ότι γράφεις σε κάποια φάση ότι είναι κύκλος και γυρίζει ότι κάνεις μπορεί κάποτε να μας το κάνουν!!!!! εγω όπως ναχει το παιδί το παίρνω στους γονείς μου απλα δεν το χονεύω ρε παιδί μου όλο αυτο!! σε σημείο που αρχίζει και μου γίνεται και εμμονή!!! και δημιουργήτε πρόβλημα μεταξυ μου εμένα και του άντρα μου που αντιδρά με τέτοιο τρόπο και δεν με σκέφτετε!!
εσενα δεν αρχίζει να πιάνεται με το καθετι που μπορεί να πει η μάνα σου ή ο αδελφός σου ή γενικά με το παιδί και το πως το μαθαίνουν κτλ και να άρχίζει άλλες ιστορίες ... εμένα επιδή δεν έχει επαφή όχι αλλα μου την σπάει όλο αυτο και δεν ξέρω τι να κάνω για να τον φέρω στα νερά μου και να υπάρξει κάπως βελτίωση τουλάχιστο μια τυπική συμβίωση να μπορούμε να βλεπόμαστε όλοι μαζι σαν οικογένεια!!! για πες πως τον έφερες στα νερά σου... Σχέσεις Γαμπρού με τα πεθερικά του - Σελίδα 3 328109

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα αρχικα με εβλεπε που κλεινομουν στο μπανιο και εκλαιγα, που γυρνουσα απο την δουλεια με ματια πρησμενα ( εκλαιγα στο δρομο που οδηγουσα) και ετσι εκανε πισω..
Τωρα φυσικα και πιανεται απο το καθετι και μου τους κατηγορει αλλα εγω κανω οτι εχω προβλημα ακοης...
Κ οταν με ρωταει πως το εμαθε η μαμα σου πχ. οτι το παιδι επεσε του λεω εγω το ειπα στην μαμα μου, γιατι μυστικο το ειχαμε!! Με καθε ευκαιρια μου τον φερνει τον εκβιασμο στην επιφανεια ή εγω ή αυτοί και εγω του εξηγω ότι άλλο αυτοί και άλλο εκεινος... Να του εξηγησεις οτι θες μια φυσιολογικη ζωη χωρις κακιες και παρεξηγησεις! Οτι θες να εχεις μια ευτυχισμενη οικογενεια και να καμαρωνεις μπροστα στους δικους σου και οχι να πηγαινεις μονη σου γιατι ετσι δειχνει εκεινος οτι δεν σε στηριζει.. Κ ολα αυτα φυσικα να τα κανει για σενα, γιατι θελει να εισαι ευτυχισμενη και οχι για εκεινους...

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MarialenaK έγραψε:Εμενα αρχικα με εβλεπε που κλεινομουν στο μπανιο και εκλαιγα, που γυρνουσα απο την δουλεια με ματια πρησμενα ( εκλαιγα στο δρομο που οδηγουσα) και ετσι εκανε πισω..
Τωρα φυσικα και πιανεται απο το καθετι και μου τους κατηγορει αλλα εγω κανω οτι εχω προβλημα ακοης...
Κ οταν με ρωταει πως το εμαθε η μαμα σου πχ. οτι το παιδι επεσε του λεω εγω το ειπα στην μαμα μου, γιατι μυστικο το ειχαμε!! Με καθε ευκαιρια μου τον φερνει τον εκβιασμο στην επιφανεια ή εγω ή αυτοί και εγω του εξηγω ότι άλλο αυτοί και άλλο εκεινος... Να του εξηγησεις οτι θες μια φυσιολογικη ζωη χωρις κακιες και παρεξηγησεις! Οτι θες να εχεις μια ευτυχισμενη οικογενεια και να καμαρωνεις μπροστα στους δικους σου και οχι να πηγαινεις μονη σου γιατι ετσι δειχνει εκεινος οτι δεν σε στηριζει.. Κ ολα αυτα φυσικα να τα κανει για σενα, γιατι θελει να εισαι ευτυχισμενη και οχι για εκεινους...

αχ κοπελα μου πόσες φορές τα έιπα αυτα .. πόσους καυγάδες και πόσα λόγια είπαμε για όλα αυτά αλλα δυστυχώς!! πραγματικά δεν βρίσκω λύση και το τελευταίο που του΄είπα είναι ότι δεν θέλω ένα άντρα να με βοηθά στης δουλειές του σπιτιού και με το παιδί αλλα ένα άντρα να με στηρίζει στα δύσκολα ... αστα προσπαθώ να βρω τι λύση γιατι αυτο μας πέρνει πολύ πίσω!! και γενικότερα το χατήρι εμένα θα έκανε και το καλό στην σχέση μας, τους γονείς μου δεν θα τους βλέπει και κάθε μέρα κιολας!!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε καταλαβαινω απολυτα, υπηρχε περιοδος που ειχα κ εγω καθημερινα προβληματα αλλα οπως σου ειπα ημουν αποφασισμενη για ολα... Θεωρουσα πολυ σωστο και δικαιο αυτο που ζητουσα και δεν εκανα πισω, το εφτανα στα ακρα... Δυο φορες εχει φυγει απο το σπιτι για αυτο το λογο (δεν σου προτεινω κατι τετοιο φυσικα). Του εξηγω οτι τον αγαπαω και οτι η αγαπη μου προς αυτον δεν εχει να κανει με τους δικους μου αλλα δεν μπορω να δεχτω εναν εκβιασμο με το ετσι θελω και ποσο μαλλον αδικο... Οτι εκανα παιδι και τα βλεπω αλλιως τα πραγματα, οτι κ αν κανουν καπου λαθος οι δικοι μου εγω θα μπορω παντα να τους κοιταω στα ματια και οτι ετσι θελω να μπορει να κανει κ εκεινος.. Κ την μανα μου βεβαια αν χρειαζεται καπου θα την βαλω στην θεση της και το κανω. Δυστυχως με συζητηση θα λυθει ξανα και ξανα!!

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MarialenaK έγραψε:Σε καταλαβαινω απολυτα, υπηρχε περιοδος που ειχα κ εγω καθημερινα προβληματα αλλα οπως σου ειπα ημουν αποφασισμενη για ολα... Θεωρουσα πολυ σωστο και δικαιο αυτο που ζητουσα και δεν εκανα πισω, το εφτανα στα ακρα... Δυο φορες εχει φυγει απο το σπιτι για αυτο το λογο (δεν σου προτεινω κατι τετοιο φυσικα). Του εξηγω οτι τον αγαπαω και οτι η αγαπη μου προς αυτον δεν εχει να κανει με τους δικους μου αλλα δεν μπορω να δεχτω εναν εκβιασμο με το ετσι θελω και ποσο μαλλον αδικο... Οτι εκανα παιδι και τα βλεπω αλλιως τα πραγματα, οτι κ αν κανουν καπου λαθος οι δικοι μου εγω θα μπορω παντα να τους κοιταω στα ματια και οτι ετσι θελω να μπορει να κανει κ εκεινος.. Κ την μανα μου βεβαια αν χρειαζεται καπου θα την βαλω στην θεση της και το κανω. Δυστυχως με συζητηση θα λυθει ξανα και ξανα!!

Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν τράβηξα τα πράγματα στα άκρα γιατι πιστεύω είμαι δίκαιο άτομο δηλ. του είχα πει ότι αφους δεν έρχεσε στους δικούς σου εγω γιατι κάθε τρεις και λιγο να πηγαίνω στους δικούς σου και να τρώμε σας μια ευτυχισμένη οικογένεια ενώ εσυ ποτέ να μην το κάνεις αυτό για μένα έστω και τυπικά και μου είπε ότι δεν χρειάζετε να έρχεσε και εγω ρωτώ τοτε γιατι συνυπάρχουμε και λέμε ότι ήμαστε ζευγάρι!!! Απλα εγω ποτέ δεν το έπραξα αυτό γιατι δεν μου έκαναν κάτι οι γονείς του! Αν το τραβήξω και εγω δεν ξέρω που θα μας βγάλει αυτή η κατάσταση!! Μήπως τελικά πρέπει να πάρω το πράγμα στα άκρα???? Όλο αυτό μόνο εμάς καταστρέφει, αύριο τι παράδειγμα θα δώσω στο παιδί μου??? Γιατι εγω να τον αγαπώ και να τον νοιάζομαι με όλα αυτά, με αυτή την σκληρότητα που δέιχνει αφου ξέρει πόσο με ενοχλει και με πληγώνει αυτή η κατάσταση!! Έφτασα σε σημείο να με ενοχλεί που έρχονται οι γονείς του στο σπίτι μας γιατι μονο αυτοι έρχονται, οι δική μου δηλ δεν έχουν χώρο εκει? Τα γενέθλια του τα γιορτάζουμαι και ερχεται η οικογένεια του στα δικά μου όμως φεύγουμε εεεε μεχρί πότε θα το ανέχομαι αυτό ΄καποτε θα ραγίσω !!! εγω τι πρέπει να κάνω…πραγματικά είμαι σε αδιέξοδο!! Δεν θέλω να χαλάσω την οικογένεια μου γιατι την αγαπω και την νοιάζομαι αλλα όταν είμαι μόνη μου πως μπορω να τα βελτιώσω!!
Παράδειγμα τα χριστούγεννα πρέπει εγω να τα περάσω με την δική του οικογένεια ??/ εχω και εγω οικογένεια που με αγαπά και με νοιάζεται δηλαδη τα χριστούγεννα να είμαι στους γονείς του και να είναι όλοι σε γιορτινό κλίμα και να χαίρονται και το εγγονάκί τους και οι γονείς μού να είναι μες το μαυρο χάλι και να μην δούν ούτε το εγγόνί τος αυτό είναι άδικο ή πρέπει εγω να πάω μόνη μου να τους δώ.
Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοω!!
Απλα ελπίζω να μην χρειαστεί να φτάσουμε στα άκρα για να βελτιώσουμε κάποια πράγματα!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σαν να ακουω τον εαυτο μου!!! Αυτα ακριβως σκεφτομουν και εκανα το μπαμ... Καταπιεζα τον εαυτο μου για τον κωστα και εκεινος επλεε σε πελαγη ευτυχιας... Εκλαιγα, μου λειπανε, ηθελα να ζησω πραγματα και δεν μπορουσα... Σκεφτηκα να το περναει η κορη μου αυτο και επραξα οπως ακριβως θα ηθελα να κανει, σαν να μην ημουν εγω και συμβουλευα καποιον αλλον, το αντιμετωπισα γιατι οπως λες και εσυ θα ηταν παντα μια σκια αναμεσα μας, μια μαυρη σελιδα, δεν μπορουσα να ξαπλωσω μαζι του σκεφτομουν οτι δεν κανει τιποτα να με κανει ευτυχισμενη...
Προσεχε, δεν σε συμβουλευω να χαλασεις το σπιτι σου, αλλα παλεψε το ομως.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις