Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
154 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 154 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Basiliki

Basiliki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ! 1460GR ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 30CM ΥΨΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡ/ΓΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ, ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ.ΓΙΑ 3 ΣΕ 1 ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ 400 ΕΥΡΩ.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Basiliki έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ! 1460GR ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 30CM ΥΨΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡ/ΓΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ, ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ.ΓΙΑ 3 ΣΕ 1 ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ 400 ΕΥΡΩ.

Μπράβο ρε Βασιλική!
Θύμισέ μας και πόσο έγκυος είσαι. Λες να μεγάλωσε και η δικιά μου τόσο. Μπα, δε νομίζω ε;
Για καρότσι που ρωτάς, επειδή το έψαχνε και η συνάδελφός μου που γεννάει τον Ιούλιο. Εκείνη πήρε της Kiddo το 3 σε ένα γύρω στα 300 Ευρώ.
Είναι αυτό:
http://www.skroutz.gr/s/351202/Kiddo-Smart-3-in-1.html

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ola mia xara vasiliki kai o mpempis apsogos.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasiliapap07 έγραψε:ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ, ΤΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΙΧΑ... scratch

Βάσω, εγώ παίρνω αυτές που είναι ενισχυμένες για την περίοδο για την νύχτα. πχ. Always night extra long ultra. Μια χαρά με βόλεψαν. Στην α' εγκυμοσύνη είχα πάρει λοχείας και δε με βόλεψαν καθόλου. Βέβαια καλό είναι να πάρεις αυτές με βαμβακερό κάλυμα κι όχι αυτές με πλαστικό. Νομίζω έχει η every day.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:
vasiliapap07 έγραψε:ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ, ΤΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΙΧΑ... scratch

Βάσω, εγώ παίρνω αυτές που είναι ενισχυμένες για την περίοδο για την νύχτα. πχ. Always night extra long ultra. Μια χαρά με βόλεψαν. Στην α' εγκυμοσύνη είχα πάρει λοχείας και δε με βόλεψαν καθόλου. Βέβαια καλό είναι να πάρεις αυτές με βαμβακερό κάλυμα κι όχι αυτές με πλαστικό. Νομίζω έχει η every day.


kai ego tis servietes gia th nyxta tha paro oi alles einai poli megales de nomizo na me volepsoun.

MPAKATOULA

MPAKATOULA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
desT έγραψε:
MPAKATOULA έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ ΣΑΣ!ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΠΑΓΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ.ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΧΟΛΑΣΩ ΕΧΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ!!!ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ;;;;;;;;;ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 29/6 ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 3 654316

Τυχερή!
Εγώ κάπου κοντά στις 18/7.
Το καλό είναι ότι έχουμε κλιματιστικό στη δουλειά και δεν καταλαβαίνω τις καιρικές συνθήκες που έχει έξω.
Σκέψου Μπακατούλα ότι εγώ έχω 2 που με περιμένουν στην πόρτα για βόλτα. Την οποία βόλτα την πηγαίνουμε κάθε μέρα ανελλιπώς. Αλλιώς πως θα κοιμηθούνε το βράδυ;
Σήμερα θα τα πάει η γιαγιά (μάλλον στο χωριό) γιατί έχω ραντεβού με την μπουμπού μου. Ο μπαμπάς μας από την άλλη έχει ραντεβού με την Εθνική Ελλάδος.
Είμαστε πολυάσχολη οικογένεια Very Happy (τρομάρα μας! )

ΑΧ!ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΒΗΧΑ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ:ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ!!!ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!

MPAKATOULA

MPAKATOULA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
korina26 έγραψε:
desT έγραψε:
vasiliapap07 έγραψε:ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ, ΤΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΙΧΑ... scratch

Βάσω, εγώ παίρνω αυτές που είναι ενισχυμένες για την περίοδο για την νύχτα. πχ. Always night extra long ultra. Μια χαρά με βόλεψαν. Στην α' εγκυμοσύνη είχα πάρει λοχείας και δε με βόλεψαν καθόλου. Βέβαια καλό είναι να πάρεις αυτές με βαμβακερό κάλυμα κι όχι αυτές με πλαστικό. Νομίζω έχει η every day.


kai ego tis servietes gia th nyxta tha paro oi alles einai poli megales de nomizo na me volepsoun.

ΕΓΩ, ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΤΕ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΣ ΠΑΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΚΡΑΤΕΙΑ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΒΡΑΚΑΚΙΑ.ΜΕ ΣΩΣΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΥΚΟΛΑ ΤΙΣ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΒΓΑΖΑ!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsakia m irtha....

AAA milate g serviettes eee???
Egw tha parw carefree ta kanonika...
Ston gio m pira ki apo ta duo...
stin kori m pira kanonika epidi den eixa poli aima...
K eixa aima to poli g 2 eudomades...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Basiliki έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ! 1460GR ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 30CM ΥΨΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡ/ΓΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ, ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ.ΓΙΑ 3 ΣΕ 1 ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ 400 ΕΥΡΩ.

Mia xara to mwraki s agapoulla m...
Ate akomi ligo k tha vgoune.... Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MPAKATOULA έγραψε:
korina26 έγραψε:
desT έγραψε:
vasiliapap07 έγραψε:ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ, ΤΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΙΧΑ... scratch

Βάσω, εγώ παίρνω αυτές που είναι ενισχυμένες για την περίοδο για την νύχτα. πχ. Always night extra long ultra. Μια χαρά με βόλεψαν. Στην α' εγκυμοσύνη είχα πάρει λοχείας και δε με βόλεψαν καθόλου. Βέβαια καλό είναι να πάρεις αυτές με βαμβακερό κάλυμα κι όχι αυτές με πλαστικό. Νομίζω έχει η every day.


kai ego tis servietes gia th nyxta tha paro oi alles einai poli megales de nomizo na me volepsoun.

ΕΓΩ, ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΤΕ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΣ ΠΑΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΚΡΑΤΕΙΑ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΒΡΑΚΑΚΙΑ.ΜΕ ΣΩΣΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΥΚΟΛΑ ΤΙΣ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΒΓΑΖΑ!

Akrateia agapi??? Rolling Eyes

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΔΕΙΑ ΕΕΕΕ???ΟΛΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΡΙΓΥΡΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ!!ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...ΧΑΧΑ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΠΙΤΙ...
ΜΜΜ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ 1/8 ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ...ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟΝ 9 Ή ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ??

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΛΑΣΤΕΞ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ?

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
danik έγραψε: ΑΔΕΙΑ ΕΕΕΕ???ΟΛΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΡΙΓΥΡΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ!!ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...ΧΑΧΑ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΠΙΤΙ...
ΜΜΜ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ 1/8 ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ...ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟΝ 9 Ή ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ??

Geia s kali m...
Na fantasteis telos t mina mpenw ston mina m k den exw kanei tin valitsa m akomi...
Den viazwme eipa na mpw ston mina m k siga siga na tin kanw...
Na einai ola fresko plimmena na murizoume teleia...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΜΟΡΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ 5 Ε???
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!
2 ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ!!
ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΦΤΑΝΕΙ Η ΩΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΥΤΗ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ Η ΑΤΙΜΗ,ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΗΔΗ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ..ΒΕΒΑΙΑ ΤΣΙΓΓΟΥΝΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΙΣΙΟΝ ΓΤ ΤΟ ΚΑΙΩ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΙΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΕΩ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ,ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μόλις γύρισα από το γιατρό!1100 γραμμάρια ο μικρός μου και όλα πολύ καλά! Μας έβγαλε και καναδυό φωτογραφίες 3D προφίλ το προσωπάκι του!!! Όλα super!!! Η καμπύλη ζαχάρου τέλεια, όπως μου'χαν πει και από το μικροβιολογικό, έκανε και doppler και είναι μια χαρά! Σε 3 εβδομάδες θα με ξαναδεί και μου'πε να κάνω εξετάσεις αίματος και ούρων. Μου'πε να κάνω και κανένα μπανάκι Ιούνιο και Ιούλιο γιατί από τον Αύγουστο που θα μπω στο μήνα μου καλύτερα να το αποφύγω Sad...και τον Αύγουστο που θα'χει ο άντρας μου άδεια και θα'μαστε στο χωριό εγώ τι θα κάνω οέο;;;;;;; Ας ελπίσουμε ότι μέχρι τότε θα εξακολουθήσουν να είναι όλα καλά και θα μ'αφήσει να κάνω καμιά βουτιά, τουλάχιστον στις αρχές του μήνα.....θα δούμε! Α! Με ζύγισε κιόλας.....τίποτα δεν πήρα πάλι....από 53,5 ξεκίνησα όταν έμεινα έγκυος και είμαι 58 τώρα, αν και στοιχημάτιζα ότι θα'χω φτάσει τα 60.....Πάω για περπάτημα. Φιλιά κορίτσια!!! Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joan_55 έγραψε:ΟΜΟΡΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ 5 Ε???
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!
2 ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ!!
ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΦΤΑΝΕΙ Η ΩΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΥΤΗ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ Η ΑΤΙΜΗ,ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΗΔΗ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ..ΒΕΒΑΙΑ ΤΣΙΓΓΟΥΝΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΙΣΙΟΝ ΓΤ ΤΟ ΚΑΙΩ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΙΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΕΩ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ,ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....

Kalispera kali m...
zesti den legete...
Ki exoume akomi na perasoume dustixws...

Anemistira exeis????
Egw vazw anemistira...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kkkk έγραψε:Μόλις γύρισα από το γιατρό!1100 γραμμάρια ο μικρός μου και όλα πολύ καλά! Μας έβγαλε και καναδυό φωτογραφίες 3D προφίλ το προσωπάκι του!!! Όλα super!!! Η καμπύλη ζαχάρου τέλεια, όπως μου'χαν πει και από το μικροβιολογικό, έκανε και doppler και είναι μια χαρά! Σε 3 εβδομάδες θα με ξαναδεί και μου'πε να κάνω εξετάσεις αίματος και ούρων. Μου'πε να κάνω και κανένα μπανάκι Ιούνιο και Ιούλιο γιατί από τον Αύγουστο που θα μπω στο μήνα μου καλύτερα να το αποφύγω Sad...και τον Αύγουστο που θα'χει ο άντρας μου άδεια και θα'μαστε στο χωριό εγώ τι θα κάνω οέο;;;;;;; Ας ελπίσουμε ότι μέχρι τότε θα εξακολουθήσουν να είναι όλα καλά και θα μ'αφήσει να κάνω καμιά βουτιά, τουλάχιστον στις αρχές του μήνα.....θα δούμε! Α! Με ζύγισε κιόλας.....τίποτα δεν πήρα πάλι....από 53,5 ξεκίνησα όταν έμεινα έγκυος και είμαι 58 τώρα, αν και στοιχημάτιζα ότι θα'χω φτάσει τα 60.....Πάω για περπάτημα. Φιλιά κορίτσια!!! Very Happy

Ela kali m...
Ola kala ki wraia e???
To ninaki mia xara k megalwnei...
Esu apo kila tpt...
K oso g tin thalasoua den mpirazei agapi m, kane ypomoni...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ma p eisaste kales m???
Gt xanneste???

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ουφ εγω τωρα μπηκα σπιτι...!
Το πρωι πηγα με τον αντρα μου να δουμε βερες! βρηκα πολυ ωραιες!!!!! απο εργαστηριο! μαρκα κιολας στην μιση τιμη!!!!!!! ο γαμος θα γινει 29/6 ανημερα πετρου κ παυλου! προς το παρο ν μας εκλεισαν πρωι...αλλα θα τον βρω τον αντιδημαρχο και θα κανονισω για απογευμα που θα μου παει!χαχαχ!
Μετα χτυπησαμε και κεμπαπ και μπυρες απο τον θαναση στο μοναστηρακι ( το καταυχαριστηθηκα) και μετα στην διαδρομη για πισω παρεδιδα το πνευμα απο την ζεστη!!!Στα καπακια εφυγα να δωσω το καροτσι στην κοπελα,και μετα να αλλαξω κατι μανω..κουβαλαγα και μια επαγγελματικη βαλιτσα με ροδακια αλλα και παλι με επιασε η μεση μου! τωρα νομιζω μπορω να πεθανω!!!!!!θελω θαλασσα και φρεντο! πολλα φρεντο!χαΧΧα! ( πινω μερα παραμερα ενα ντεκαφεινε) !
οσο για καροτσι... σκεφτομαι αντι να παρω λικνο η καλαθουνα, να παρω το chicco enjoy fun trio που τα χει ολα το χω βρει προσφορα 319 ευρω!!!!!!! απλα τωρα πρεπει να πουλησω και το καθησματακι αυτοκινητου που εχω παρει :/ ουφ! <--- χαζη ξανθια! Razz
Dest μου αυτο που ειπες με το πλαστικο καλυμμα στην σερβιετα με ανατριχιασες! στα 14 φοραγα τετοιες και το καλοκαιρι ΑΝΑΒΑ!!!!!!χχαΧαχαΧαΧ! αισχως! απορω ποιος τις αγοραζει! ουφ σας ζαλισα! Razz Razz Razz Razz

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοιλίτσες μου!!! Τί κάνετε; Καλορίζικο το θεματάκι μας! Μόλις τελείωσα με δουλειές και για σήμερα και είμαι πτώμα! Ξεκίνησα και γενική μια που άρχισα με δουλειές για να έχω απλά να το συντηρώ μετά μιας κι έχω αρχίσει να βαραίνω πολύ. Τελικά αυτό που βλέπω κάθε φορά είναι ότι όσο συμμαζεύεις τόσα σου βγαίνουν συνέχεια! Τί να πω! Καλό κουράγιο σε όλες και κυρίως σε όσες έχετε ήδη μωράκια! Σας θαυμάζω! Εγώ κορίτσια μου αυτό που θέλω πιο πολύ απο όλα είναι να καπνίσω!!! Θέλω φραπέ και τσιγάρο, έχω αρχίσει να τα παίζω λίγο με αυτό το θέμα!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορτσούδια!!!!
Τα νέα μας από το γιατρό εχθές:
Η μπέμπα γύρισε με το κεφάλι κάτω. Πράγμα που το φανταζόμουν φυσικά και μάλιστα πρώτη φορά μετά από τόσες εγκυμοσύνες κατάλαβα πότε έγινε αυτό. Έγινε την περασμένη Κυριακή και το κατάλαβα από την ξαφνική πίεση που άρχισα να αισθάνομαι στην κύστη μου. Πάω συχνά τουαλέτα και όχι απαραίτητα πάντα γιατί έχει γεμίσει η κύστη μου αλλά από την πίεση.
Η μπέμπα-Ιουλία είναι 945 γρ. Σχεδόν 1 κιλό. Αναπτύσσεται ακριβώς στον μέσο όρο.
Για τους πόνους που έχω μου είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικοί. Είναι η τρίτη μου εγκυμοσύνη και οι ιστοί έχουν χαλαρώσει περισσότερο και γι' αυτό αισθάνομαι έτσι. Μου αύξησε το μαγνήσιο για να με βοηθήσει και στους πόνους από κάτω αλλά και στις κράμπες που τις έχω εδώ κι ένα μήνα περίπου.
Ήταν η τελευταία εξέταση που έκανα στη γυναικολόγο μου. Τον άλλο μήνα πάω για εξέταση στο νοσοκομείο στο γιατρό που θα με ξεγεννήσει.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!ΘΑ ΨΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΣΟΥ!!
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!Η ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΩΣΙΒΙΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΤΗΣ ΛΕΚΑΝΗΣ(ΧΑΧΑ ΘΑ ΕΠΙΠΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ)!!
ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!
ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΣΕ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΟΥΝΙΑΣ!!ΑΠΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΖΑΜΠΟ!!

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalimera stis omorfes egkuoules mas!! egw simera koritsia pairnw ta apotelesmata twn exetasewn pou eixa kanei kai oso na nai ena anxos to exw! kata ta alla me xei faei i zesti!! Very Happy

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsakia mou kalhmera...an den me eidopoiousate gia to neo themataki akoma sto prohgoumeno tha hmoun k tha milaga monh mou....xaxaxa...ekana k mia wra na sas diabasw..loipon k egw to karotsi ths kiddo parhggeila einai para polu wraio k 3 se ena me 260 eurw ola k port bebe kai kathisma autokinhtou k tsanta..oso gia tis serbietes pou anaferestai egw eimai ligo tuxerh o antras mou douleuei sth mega etairia pou bgazei tis every day k tis panes babylino kai ta mantilakia babycare opote exw swthei k apo ta duo den tha xreiastei na agorasw oute serbietes outes panes oute mantilakia...hdh exoume gemisei mia ntoulapa....doxa to theo...oso gia thn zesth den xerw eseis pou eiste alla edw athhna shmera tha xtuphsei 39....tha pethanoume...egw stamataw telos tou mhna thn douleia k tha exw liwsei apthn zesth...eseis ti alla nea?

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koukles ola kala, pos eimaste simera?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις