Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

1eimai mama..alla kai gunaika.. Empty eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 2:48 am

stela

stela
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tha hthela na sas pw pos einai polu omorfo na 'maste manoules...na fernoume mia zwh ston kosmo..kai na dinoume thn agaph mas...eimaste tuxeres, prikismenes!!!alla..mhn ksename emas...giati ligo polu oles to exoume ksexasi kamia fora..den milaw mono gia na douleuoume..alla kai na kanoume pragmata gia emas..wraio na eisai MAMA..alla na eimai kai GUNAIKA...
TO TRAGOUDI EINAI GIA OLES MAS ME POLU A
GAPI!!!!!!!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=mBrbpWwWafQ

2eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 2:57 am

renaten

renaten
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ..ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ !!!ΜΑΜΑΔΟΓΥΝΑΙΚΕΣ.... eimai mama..alla kai gunaika.. 875502 eimai mama..alla kai gunaika.. 875502

3eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 2:59 am

stela

stela
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
renaten έγραψε:ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ..ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ !!!ΜΑΜΑΔΟΓΥΝΑΙΚΕΣ.... eimai mama..alla kai gunaika.. 875502 eimai mama..alla kai gunaika.. 875502
nai nai nai!!!! eimai mama..alla kai gunaika.. 328109 eimai mama..alla kai gunaika.. 328109 eimai mama..alla kai gunaika.. 328109 eimai mama..alla kai gunaika.. 654316

4eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:03 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στέλα ωραία που τα λες...αλλά πόσα έχουμε ξεχάσει...με τη μικρή να κοιμάται μετα κόπων και βασάνων και στριγγλιών μετά τις 23:30 και κυρίως μαζί με τον μπαμπά της,η μαμά έχει ξεχάσει βασικά πράγματα που κάνει μία γυναίκα...πολύυυυυ βασικά... Wink

5eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:07 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με λιγη προσπαθεια και καλη
διαθεση θα θυμηθεις τα παντα

προσπαθεια θελει

6eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:08 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν ξερω αν ειναι ακομα νωρισ αλλα η μικρη μου ειναι 10 μηνων και εχω ξεχασει οτι ειμαι μητερα και συζηγοσ... ελπιζω οτι θα ερθουν οι ισορροπιεσ σιγα-σιγα....

http://FRAOU8@YAHOO.GR

7eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:10 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα ειναι πως νιωθεις εσυ...
αλλα σκεψου και τον αντρα σου
μη τον ξεχνας!

8eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:17 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εμένα 11 είναι,για την ακρίβεια σήμερα έγινε,αλλά δεν βλέπω φως.Όταν θέλει ο ένας δεν μπορεί ο άλλος και το ανάποδο.Άσε που είμαστε τόοοοσο κουρασμένοι που το πνεύμα πρόθημο αλλά το σώμα....και φυσικά απλά η πρόταση γίνεται ααααν δεν ΤΟΝ έχει βάλει για ύπνο η μικρή.Laughing

Όσο για το pretty woman άστο...όταν ετοιμάζω μια ώρα τη μικρή για να φύγουμε εγώ απλώς πετάω κάτι πάνω μου γιατί αλλιώς ακούω το ανάλογο άντε δε σε πάμε για νύφη Twisted Evil

9eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:21 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια εγώ πριν μείνω έγκυος το έθεσα όρο απαράβατο να κάνουμε ότι κάναμε και πριν με τον άντρα μου.
Μόνο σε περίπτωση που το "απαγόρευε" ο γιατρός ή η υγεία μας, δε θα...
Το λέω γιατί εκείνος φοβόταν...
Δεν ξέρω πως θα είναι μετά, αλλά αν κρίνω από τα 27 χρόνια και κάτι ψιλά που ξέρω τον εαυτό μου, μάλλον δε θα αλλάξω πεποιθήσεις σε αυτό το θέμα...
Προσέξτε τους άντρες σας (και τους εαυτούς σας), μην τους παραμελείτε, γιατί μετά γκρινιάζουμε ότι μας κεράτωσαν!
Πρέπει να νιώθουμε όμορφα και να δείχνουμε όμορφες!

10eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:26 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι....νοιώθω όμορφη....μέχρι τις 8.

11eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:27 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το βασικο ειναι να σε βοηθαει
δηλ να μην ετοιμαζεις μονη το
μικρο να βοηθαει και ο αλλος λιγο
για να ετοιμαστεις και εσυ

οσο για τα υπολοιπα...το παιδι κοιμαται στο
δωματιο του...και ας καθυστερησει
και λιγο τον υπνο του....προσπαθεια...
εμενα ο αντρας μου ξυπναει στις 3
λογω δουλειας,οποτε πρεπει να κοιμαται
και νωρις αλλα προσπαθουμε και με
δυο μικρα...

12eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:29 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Ναι....νοιώθω όμορφη....μέχρι τις 8.

τι συμβαινει στις 8?

13eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:33 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το κακό είναι οτι η μικρή δεν έχει ακόμα δικό της δωμάτιο.Αλλά εντάξει αυτό το παραβλέπουμε.Αν καταφέρναμε να κοιμηθεί λίγο νωρίτερα ίσως κάτι να γινότανε.

Για τα πράγματα και τις ετοιμασίες της θέλει να βοηθήσει αλλά δεν τον αφήνω γιατί πάντα ξεχνάει τα μισά.

14eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:34 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
Athin@ έγραψε:Ναι....νοιώθω όμορφη....μέχρι τις 8.

τι συμβαινει στις 8?

Κλείνουν οι διακόπτες Very Happy Very Happy Very Happy
Σχετικό είναι το 8.

15eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:38 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Το κακό είναι οτι η μικρή δεν έχει ακόμα δικό της δωμάτιο.Αλλά εντάξει αυτό το παραβλέπουμε.Αν καταφέρναμε να κοιμηθεί λίγο νωρίτερα ίσως κάτι να γινότανε.

Για τα πράγματα και τις ετοιμασίες της θέλει να βοηθήσει αλλά δεν τον αφήνω γιατί πάντα ξεχνάει τα μισά.

Κάποιος να την κρατήσει για λίγο?

16eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:40 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ -προσωπικά μιλάω- θα το έλεγα ξεκάθαρα:
"Μαμά κράτησέ μου το παιδί γιατί θέλω να π....ώ με τον άντρα μου."

Δεν ξέρω αν έχετε όλες αυτή τη δυνατότητα, αλλά αν ναι, εκμεταλλευτείτε το!

17eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:44 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΑΑΑΑ!Όχι οτι δεν τη θέλουν αλλά συνήθως μας την κρατάνε για σοβαρούς λόγους(όχι οτι αυτός δεν είναι)και προσπαθούμε να μην τους εκμεταλευόμαστε. Άσε που όλοι δουλεύουν και οι δικοί μου μένουν στη Λαμία.

Είμαστε και γκαντέμιδες.Μια φορά είχαμε κανονίσει να φύγουμε ένα διήμερο και να πάμε τη μικρή στους δικούς μου και ξεκινήσανε οι αγρότες κινητοποιήσεις Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

18eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:46 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολα γινονται φτανει να το θελουμε....
εμεις απο 40 ημερων τα μικρα στο
δωματιο τους....και οποτε μπορουσε
τα κραταγε και η μαμα μου για
να μπορουμε να βγουμε και μονοι σαν ζε6υγαρι

19eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:46 am

stela

stela
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Tziz έγραψε:Κορίτσια εγώ πριν μείνω έγκυος το έθεσα όρο απαράβατο να κάνουμε ότι κάναμε και πριν με τον άντρα μου.
Μόνο σε περίπτωση που το "απαγόρευε" ο γιατρός ή η υγεία μας, δε θα...
Το λέω γιατί εκείνος φοβόταν...
Δεν ξέρω πως θα είναι μετά, αλλά αν κρίνω από τα 27 χρόνια και κάτι ψιλά που ξέρω τον εαυτό μου, μάλλον δε θα αλλάξω πεποιθήσεις σε αυτό το θέμα...
Προσέξτε τους άντρες σας (και τους εαυτούς σας), μην τους παραμελείτε, γιατί μετά γκρινιάζουμε ότι μας κεράτωσαν!
Πρέπει να νιώθουμε όμορφα και να δείχνουμε όμορφες!
etsi prepei!!!alla einai telios diaforetika na eisai egkuos kai telios diaforetika na exeis 1 kai 2 kai 3 paidakia na frontisis...h antoxes alazoun pistepseme..alla me polu kalh prospathia k apo tous duo ola mporoun na ginoun... I love you

20eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:50 am

stela

stela
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Athin@ έγραψε:ΜΠΑΑΑΑ!Όχι οτι δεν τη θέλουν αλλά συνήθως μας την κρατάνε για σοβαρούς λόγους(όχι οτι αυτός δεν είναι)και προσπαθούμε να μην τους εκμεταλευόμαστε. Άσε που όλοι δουλεύουν και οι δικοί μου μένουν στη Λαμία.

Είμαστε και γκαντέμιδες.Μια φορά είχαμε κανονίσει να φύγουμε ένα διήμερο και να πάμε τη μικρή στους δικούς μου και ξεκινήσανε οι αγρότες κινητοποιήσεις Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

se katalavenw...vreite alous tropous...valte thn fantasias sas oso mporeite... I love you

21eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:50 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα έχουν περάσει κι εκείνοι αυτά και ξέρουν...
Εγώ θυμάμαι και τους γονείς μου, που άλλο δε θέλανε παρά να μας ξαμολάνε στον παππού και τη γιαγιά για παιχνίδι, κι αυτοί να κάνουν τρελίτσες!!!
Βέβαια είχαν την ευκολία αυτή. Κάποιοι δεν την έχουν...
Πάντως αν οι άλλοι σας βλέπουν καλά και "ευχαριστημένους" ("ικανοποιημένους" αν θες καλύτερα) θα ευχαριστιούνται κι εκείνοι που βάλανε ένα χεράκι...

22eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 3:59 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stela έγραψε:
etsi prepei!!!alla einai telios diaforetika na eisai egkuos kai telios diaforetika na exeis 1 kai 2 kai 3 paidakia na frontisis...h antoxes alazoun pistepseme..alla me polu kalh prospathia k apo tous duo ola mporoun na ginoun... I love you
[/quote]

Ξαναλέω ότι έχω δίδυμη αδερφή και αδερφό μεγαλύτερο κατά 2 χρόνια.
Όταν η μαμά μου "δε μπορούσε" μετά τη δική μας γέννα, γιατί τη μία έπιανε την άλλη άφηνε, το έφαγε το κέρατό της και ησύχασε. Το έμαθε πολλά χρόνια ύστερα βέβαια, οπότε και δεν είχε καμία σημασία...
Κι όταν της είπα: "Κι εσύ γιατί δεν έκανες "κάτι"?", επέμεινε στην άποψη ότι είναι πολύ δύσκολο.
Εγώ κορίτσια είμαι έξω από το χορό (ακόμα), αλλά θα μου επιτρέψετε να μη συμφωνήσω. Ναι είμαστε κουρασμένες. Ναι τραβάμε ζόρια. Αλλά δε μπορώ να φανταστώ το σκηνικό, να έρχεται ο άντρας μου να μου κάνει χαδάκια κτλ κι εγώ να του "ρίχνω χυλόπιτα"!

23eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 4:07 am

stela

stela
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Tziz έγραψε:
stela έγραψε:
etsi prepei!!!alla einai telios diaforetika na eisai egkuos kai telios diaforetika na exeis 1 kai 2 kai 3 paidakia na frontisis...h antoxes alazoun pistepseme..alla me polu kalh prospathia k apo tous duo ola mporoun na ginoun... I love you

Ξαναλέω ότι έχω δίδυμη αδερφή και αδερφό μεγαλύτερο κατά 2 χρόνια.
Όταν η μαμά μου "δε μπορούσε" μετά τη δική μας γέννα, γιατί τη μία έπιανε την άλλη άφηνε, το έφαγε το κέρατό της και ησύχασε. Το έμαθε πολλά χρόνια ύστερα βέβαια, οπότε και δεν είχε καμία σημασία...
Κι όταν της είπα: "Κι εσύ γιατί δεν έκανες "κάτι"?", επέμεινε στην άποψη ότι είναι πολύ δύσκολο.
Εγώ κορίτσια είμαι έξω από το χορό (ακόμα), αλλά θα μου επιτρέψετε να μη συμφωνήσω. Ναι είμαστε κουρασμένες. Ναι τραβάμε ζόρια. Αλλά δε μπορώ να φανταστώ το σκηνικό, να έρχεται ο άντρας μου να μου κάνει χαδάκια κτλ κι εγώ να του "ρίχνω χυλόπιτα"![/quote]
den sumfonis se ti??ma auto den thelei kamia na to kanei.....na rixni xilopita ston andra ths..an einai na mas keratosi tha mas keratosi oti kai na ginei......eksw apo to xoro polla tragoudia legonte...

24eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 4:13 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κερατο?το κερατο αν ειναι ο
αλλος να στο ριξει θα το κανει
και ας τον εχεις ολη μερα <<ικανοποιημενο>>
το θεμα ειναι να νιωσεις εσυ γυναικα...
και ομορφη κλπ

25eimai mama..alla kai gunaika.. Empty Απ: eimai mama..alla kai gunaika.. Τετ Ιουλ 07, 2010 4:17 am

stela

stela
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
athina24 έγραψε:κερατο?το κερατο αν ειναι ο
αλλος να στο ριξει θα το κανει
και ας τον εχεις ολη μερα <<ικανοποιημενο>>
το θεμα ειναι να νιωσεις εσυ γυναικα...
και ομορφη κλπ

akrivos athina mou auto hthela na pw..!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις