Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
232 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 232 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα δω αύριο πως θα μου φανούν.....τι να πω.... να τα αλλαξω δεν παίζει πρόλαβα και τα έπλυνα από την υπερένταση....!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 679259
Μάλλον η ζέστη σε συνδυασμό με τις ορμόνες με έχουν τρελάνει....
Για τα κιλά και γω ακούω κράξιμο από τη γιατρό...θα δείξει από την καμπύλη την Παρασκευή...μέχρι τότε τρώω....
εσύ είσαι και ξάπλα όμως μωρέ τι να κάνεις....ότι τρως μένει...οπότε θα είναι πιο ελαστικός ο γιατρός δεν μπορει....

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoina83 έγραψε:Θα δω αύριο πως θα μου φανούν.....τι να πω.... να τα αλλαξω δεν παίζει πρόλαβα και τα έπλυνα από την υπερένταση....!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 679259
Μάλλον η ζέστη σε συνδυασμό με τις ορμόνες με έχουν τρελάνει....
Για τα κιλά και γω ακούω κράξιμο από τη γιατρό...θα δείξει από την καμπύλη την Παρασκευή...μέχρι τότε τρώω....
εσύ είσαι και ξάπλα όμως μωρέ τι να κάνεις....ότι τρως μένει...οπότε θα είναι πιο ελαστικός ο γιατρός δεν μπορει....
Μακαρι να ειναι αλλα δεν το κοβω, ειναι λιγο αυστηρος. Θα δουμε την Παρασκευη. Και εγω απο βδομαδα θα κανω την καμπυλη, εκει να δεις γελια. Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το μόνο καλό είναι ότι λόγο ζέστης δε θα μπορούμε ανν φάμε και πολύ, αλλά κι εγώ από γλυκά και παγωτα δεν πάω πίσω πάντα μου άρεσαν και τώρα απλά δεν αντιστέκομαι.
Κι εγώ συνέχεια κάθομαι κι ας μην έχω κάποιο πρόβλημα, απλά βαριέμαι και δεν έχω κάποια ασχολία ούτε βγαίνω άστα κάτι πρέπει να βρώ να κάνω. από τέλος του μήνα θα αρχίσω να φτιάχνω το δωμάτιο τουλάχιστον θα μαι όρθια χαχαχα

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι άντε να αρχίσουμε να φτιάχνουμε τα δωματιάκια για το μπεμπέ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 446177 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 446177
Να ξεφύγει λίγο το μυαλό από κιλά, εξετάσεις.....
Να αρχίσουν και τα ψώνια για το μπεμπε....
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 429657 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 429657 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 429657

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας καληνυχτώ κορίτσια... να έχετε ένα ήσυχο βράδυ με όμορφα όνειρα... τα φιλιά μου... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 417472

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλο βραδυ και απο μενα. Φιλια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 417472

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καληνύχτα κορίτσια!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 215994

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ομορφοκόριτσα !!!

ευχομαι σημερα ολες να κοιμηθηκατε καλα χωρις προβληματα και να εχουμε μια ομορφη μερα !!!

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 215994

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 2963 καλημέρα αγάπες... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 2963

Καλημέρα Λία μου τι κάνεις?
Εγώ μια χαρούλα κοιμήθηκα και τώρα σηκώθηκα μεσ΄τη χαρά να ετοιμαστω γιατί έχουμε να πάμε Λάρισα για το γιατρό!!

Πως είσαι εσύ; Τέλειωσες με το δωμάτιο?

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια χαρουλα και εγω ... το δωματιο οχι ακομα ... μου εχει μεινει το σχεδιο πανω απο την πορτα το οποιο ειναι αρκετα ψηλα οταν το εκανα καθομουν πανω σε μια μικρη διφυλλη ντουλαπα για να μην ειμαι ωρες πανω σε σκαλα ...ορθια ... τωρα αναρωτιεμαι θα με ξανακρατησει η ντουλαπα ???!!!!! anyway ειναι δυο ωρες δουλιτσα ακομα αλλα επειδη στα χρωματα θελει πολυ ανεβοκατεβασμα απο την σκαλα προτιμω να το κανω καποια κενη Κυριακη μαζι με τον αντρα μου

ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ... ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ... ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia1987 έγραψε:Κοριτσακια μου, καλησπερα. Δυστυχως δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα νεα, ελπιζω να ειστε ολες καλα. Εγω εχω θεμα με τα κιλα, εκανα το κοπο να ζυγιστω σημερα γιατι σε 3 μερες εχω γιατρο και ηθελα να ξερω που βρισκομαι, επαθα σοκ Shocked ειμαι +10,αρχισε τελευταια να με ενοχλει η μεση μου και καταλαβα οτι πηρα αλλα δεν φανταστηκα οτι και τοσα. Τι θα κανω? Θα τα ακουσω σιγουρα απο το γιατρο. Αστε που φοβαμαι και για διαβητη, γιατι τρωω αρκετα γλυκακια. Εκει που λεω τελος δεν τρωω τιποτα εκει με πιανει τρελα και λυσαω μιλαμε. Αν καποια εχει διατροφη και εχει την καλοσυνη ας μου πει γιατι δεν ξερω που θα φαντασω.

Μην στεναχωριέσαι Λία. Στην εβδομάδα που βρίσκεσαι είναι φυσιολογικό να σε πιάσει η μέση σου και η πλάτη σου. Δεν είναι από τα κιλά. Φάση είναι και θα περάσει σε κανα μήνα. Το γεγονός ότι τρως πολλά γλυκά δε σημαίνει ότι έχεις διαβήτη. Τα συμπτώματα του διαβήτη είναι τα εξής:
1) απώλεια βάρους
2) Συχνοουρία
3) Πολύ δίψα.
Έγκυες που παρουσιάζουν διαβήτη κύησης γεννάνε υπέρβαρα μωρά που αυτό φαίνεται από τις μετρήσεις των υπερήχων.
Ο διαβήτης παρουσιάζεται γιατί το σώμα μας δεν παράγει αρκετή ινσουλίνη που είναι απαραίτητη ειδικά μετά το μέσο της εγκυμοσύνης.
Κοίταξε εδώ:
http://www.babyspace.gr/Article/pregnancy-diabetes/118-159.html

Καλημέρα κορίτσια!!!!
Μετά το γυναικολόγο εχθές που μας μέτρησε είμαστε 945 γρ. Σχεδόν 1 κιλό. Όλα φυσιολογικά και η μπέμπα είναι πάντα στο μέσο όρο και αναπτύσσεται κανονικά. Για τους πόνους που έχω από κάτω μου είπε ότι είναι επειδή είναι η τρίτη εγκυμοσύνη και η σύνδεσμοι και οι ιστοί έχουν χαλαρώσει πολύ. Για το αριστερό πόδι που πιάνεται μάλλον κάποιο νεύρο θα πιέζεται. Για τις κράμπες μου αύξησε το μαγνήσιο.
Α, και έχουμε πάρει θέση με το κεφάλι κάτω. Αυτό το είχα φανταστεί βέβαια γιατί την τελευταία εβδομάδα αισθάνομαι μεγάλη πίεση στην κύστη μου και η μπέμπα έχει αρχίσει να κινείται στο πάνω μέρος της κοιλιάς (δηλ. εκεί που είναι τα ποδαράκια της).
Αυτά!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααααααα κοριτσάκιααααααααα μου!!!!
Γιωτάκο γιατρό ε????Ποιος στη χάρη σου.....!!!!
Ινάκο καλημέρα!!!!!

Τα καλύτερα νέα του Κατερινιβ ήταν χθές????
Συγχαρητήρια ...πολύ χάρηκα!!!!Μια χαρά όλα ...υπομονή και ξάπλα και όλα θα πάνε καλά!!!!
Χριστινάκι η πισίνα είναι τέλειαααααααααα!!!!Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά για μένα!!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα Δεσποινα ... αρα η μπεμπουλα σου ειναι μια χαρα αρα ολα τα υπολοιπα θα τα υποστεις με υπομονη Smile

καλημερα Βικυ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Δεσποινάκο!!!!
Σχεδόν ένα κιλό μεγαλώνετε μωρέ!!!!!!Μια χαρά ...για το πόνο από κάτω τον έχει και μια φίλη και περιένει το δεύτερο και αυτή και υποφέρει και της είπε ακριβως το ίδιο !!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!τι κανετε?
Γιωτακο,τι καλα που θα πας στο γιατρο!!!!!!!!!!!!
Βικακο,ο γιατρος ειπες πως οι εξετασεις ειναι μια χαρα απλα δεν ειπε τπτ για καμπυλη σακχαρου.με ξεχασε?
δεσποινακι και οι δικες μου ορμονες ετσι ειναι και τπτ δε μ'αρεσει!ποσο μαλλον που δεν ακουγεται τπτ για μεταθεσεις.περιμενω να παρουμε ενα επιδομα που παιρνει ο γιωργος επειδη ειμαστε εκτος και ακομα τπτ.και χωρις αυτο πως θα παω γιατρο??????????? Crying or Very sadαπο ζεστη αλλο τπτ εδω πανω και γενικα...σφαζω ανθρωπο!!!!!!! Wink

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερούδιααααα!!!Πώς είστε κοριτσάκια??Η μέρα σήμερα προβλέπεται ζεστή - καυτή,όποια από εσάς έχει πρόσβαση σε παραλία να σπεύσει!
Εγώ κλασικά κοιμήθηκα σκατά.Κάνει ζέστη,ο ανεμιστήρας με ενοχλεί,και έχω και το ξυπνητήρι που βαράει καθε 3 ωρες για τα χάπια και μου το χαλάει πάνω που τα 'χω καταφέρει να ξεραθω!
Ξεκίνησα σημερα και τη δίαιτα του διαβήτη.Το πρωί νηστική ήταν λίγο πάνω από το όριο που μου έχει πει,πράγμα που σημαίνει οτι όντως έχω αρχίσει να ξεφεύγω.Δεν πειράζει μωρέ,θα βλέπω τους άλλους να τρώνε και θα δακρύζω ήσυχα ήσυχα στη γωνίτσα μου!!


Κατά τα άλλα όλα καλά!! Razz Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κατερινα!!!εχεις και μηχανακι που μετριεσαι?ποσο σου βγαινει?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 215994

Κατερινάκι χάρηκα που ειναι όλα καλα με τον μπεμπη! Κρίμα μόνο για τη διατροφή... εγώ σήμερα περιμένω αποτελέσματα καμπύλης ζαχάρου...

Ζεστη τρομερή! Ευτυχως δεν έχω να πάω και πουθενά...

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και στις υπόλοιπες... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 215994
εδώ είμαι ακόμη..
Ινάκο συγνώμη που βγήκα ξαφνικά πριν με τσάτισε ο καλούλης μου πρωινιάτικα και πήγα κλείστικα στο μπανιο κι εκανα τα μαλλιά μου. Δε θα του κάνω τη χάρη να με τσατίσει και να μη δω το προσωπάκι του παιδιου μου πάλι...
τι πλάκα με τη ντουλάπα, σιγά μη δε σε κράτήσει ρε.. απλά πρόσεχε και κάντο όπως λες όταν θα έχεις παρέα!
Δεσποινάκο αγγίξαμε το κιλάκι ε? μπράβο όλα καλά!!!!
ώρες ώρες ρε κορίτσια λέω μπας και είναι καλύτερα να χω κι εγω ανεβασμ. καμπύλη μπας και συμαζευτώ και χάσω κανα κιλό, αμαρτία μεν αλλά αυτό μου χρειάζεται.

Ναι κορίτσια γιατρό αφήστε πως θα τον αντικρίσω πόσο ψέμα να πω πια για τα κιλα? θα με χέσει.. αλλά δε βαριέσαι 5-10 λεπτά... θα περάσουν χαχαχα μετά θα φύγω.
Απόγευμα έχω αλλά θα ξεκινήσουμε σε λίγο έλεγα να περάσω από το κέντρο που κάναμε την β-επιπ. μήπως και μας κάνει την τιμή ο μπέμπης και κοιτάξει το φακό να το βγάλουμε 3d φωτογραφιούλα που δεν έχουμε.. θα δείξει.

Αν μπορέσω θα μπω το βραδάκι να σας πω τα νέα, μπορεί να περάσουμε κ από ικεα να ριξουμε κανα βλέφαρο!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολα καλα να πανε γιωτακι και να παρει και ποζα ο μικρος!!!!!! Very Happy ουτε εγω εχω φωτο...μια και ειναι σα τερατακι!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαριάνθη Κατερίνα και Σοφάκο.....
εγώ χθες βέλαξα με τη ζέστη το βράδυ συνέχεια ξύπναγα...a/c έβαζα στέγνωνε η μύτη μου και δεν μπορούσα να αναπνεύσω......!!!!Ρε κορίτσια μάλλον αιμοροείδα είναι ...αλλά ας το αναφέρω πήγα γοα το χοντρό τουαλέτα και βγήκε αιματάκι αποπίσω έχω και ιστορικό αιμοροείδων βέβαια....απο μπροστά τίποτις ....σκουπίστικα πολύ καλά και απο μπροστά τίποτις.....να μην αγχωθώ ε???μάλλον αιμοροείδες είναι....ε από πίσω τι άλλο να είναι!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Σοφάκι και Μαριανθάκο!!

Σόφη ο άντρας μου είναι διαβητικός,οπότε έχουμε μηχανάκια στο σπίτι,όχο μόνο ένα..! Η μέτρηση που βάρεσε συναγερμο στη γιατρέσσα μου ήταν 150 μετά από ένα συγκεκριμένο πρωινό γευμα που μου δίνει να τρωω πριν μετρηθώ.Σήμερα είχα νηστείας 100, μεανώτερο όριο το 95.Βλέπουμε πως θα πάει μωρέ,είναι οριακή σχετικά η φάση μου.

Μαριάνθη να σου πω την αλήθεια,είχα τόσο άγχος που δε την ευχαριστήθηκα την εξέταση..Από τη μια έλεγα μακάρι να είναι όλα καλά,τουλάχιστον να πιάσει τόπο όλη αυτη η ταλαιπωρία, και από την άλλη παρακάλαγα να μη μου βρουν κάτι και με κρατήσουν ακόμα στο κρεβάτι.Ε 50% επιτυχία σε αυτά που εύχεσαι,δν είναι και κακό ποσοστό επιτυχίας!!!!

αααα είδαμε και το τσουτσουνάκι του!Περιττό να σας πω οτι η μύτη του είναι πιο μεγάλη και ανησυχώ!(για τη μύτη όχι για το πουλί!!)

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ... αντε ολα καλα θα ειναι ... και ΝΟΜΙΖΩ (σορρυ κιολας)ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ... για να "συμμορφωθει" που σε αγχωνει καθε φορα που ειναι να βγεις ... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 7 328109

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτάκι αχ τι καλα που θα δεις το μπεμπε! Περιμένουμε τα νέα σου! Ελα μωρε ασε τα κιλα! Μια γνωστη μου είχε παρει 30!!! και ουτε διαβήτη ειχε οθτε τιποτα και τωρα σχεδον 2 χρονια μετα ειναι πολυ αδύνατη... θα δεις πως αδυνατίζεις μετα που τρέχεις όλη μέρα με το μωρο... στο λέω εκ πείρας! ποτε δεν ήμουν τόσο αδύνατη όσο όταν ήταν ο Ηλίας 2 - 3 χρονων...

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακο το εχω παθει και εγω.ο γιατρος ειπε απο τη δυσκοιλιοτητα ειναι.μια φορα δεν εβγαλες αιμα και μετα τπτ?μπορει να ειναι εσωτερικες αιμορραιδες.δεν ανησυχησε ο ντοκ.

εγω κατερινα μετριεμαι με της μητερας μου.φαγωμενη 85 εχω.το ειπα και στο γιατρο.ισως γι'αυτο να μη λεει για καμπυλη?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις