Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
520 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 520 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο σιδηρος καλα ειναι!η φεριτινη ειναι στα ταρταρα! Crying or Very sad

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
inakriti έγραψε:μια μικρη σημαντικη σημειωση για τα βλαστοκυτταρα (για τα οποια εγω δεν προκειται να φυλαξω για μενα )

αν μια οικογενεια γινει δοτης ... και το παιδακι τους αυριο μεθαυριο βρεθει να εχει λευχαιμια -ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ "ΓΙΑΤΡΕΥΟΥΝ" το μονο μοσχευμα ππου δεν θα χρησιμοποιησουν θα ειναι το δικο του ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ DNA ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ ... για μενα ολες οι αλλες ασθενειες που ΒΟΗΘΑΝΕ τα βλαστοκυτταρα ειναι πλεον αντιμετωπισημες και οχι θανατηφορες

οτι τα βλαστοκυτταρα αναπαραγουν ενα οργανο που χανει το παιδι π.χ. παγκρεας ειναι ΜΥΘΟΣ ... μονο απο το μυελο των οστων μπορει να γινει κατι τετοιο

το κυριοτερο ειναι η λευχαιμια που αν το παθει μια οικογενεια αναζηταει σε τραπεζες συμβατο ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΓΚΕΝΙΚΟ ΔΟΤΗ
Συμφωνώ απόλυτα και εγω στο πρώτο μου παιδάκι τα έδωσα σε δημόσια τράπεζα στο Παπανικολάου και το ίδιο θα κάνω και για το δεύτερο. Βέβαια η απόφαση για τα βλαστοκυτταρα είναι των γονιών και φυσικά ο καθένας θέλει το καλύτερο για το παιδι του


γι αυτο : εγω θα τα δωρησω σε δημοσια τραπεζα οπως θα ηθελα και ολες οι μαμαδες να κανουν ... για την περιπτωση λευχαιμιας ...

Υ.Γ ολα αυτα ειναι η δικη μου κριση και σκεψη σεβομενη καθε αλλη γνωμη...


ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΣΕΕΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣΣΣΣΣΣΣ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 328109

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσάκια μου!!Καλά δε σας πιστεύω,όχι μονο ανοίξατε νέο θέμα,αλλά γεμίσατε και 8 σελίδες???!!!

Οι κοιλίτσες σας είναι φοβερές,έχω ενθουσιαστει!!

Εμεις πήγαμε για Β επιπέδου,όλα καλά με τον μπεμπούλη!Είναι 3-4 μέρες πιο μικρούλης από το κανονικό (έτσι μας παει απο την αρχή),αλλά μου είπαν οτι δεν είναι να ανησυχούμε για κάτι.507γρ. τον υπολόγισε...

Κατά τα άλλα,ο πλακούντας είναι χαμηλά,ο τράχηλος κοντός,και εξακολουθώ να μένω στο κρεβάτι τουλάχιστον μέχρι την 25 βδομάδα που θα ξαναεξεταστούμε..
Μιλάμε κορίτσια πήγαμε κολωνάκι για την εξέταση και μου φάνηκε σούπερ βόλτα!!Ειχα να ντυθώ και να βγω έξω 22 μέρες!!Και θα κάνω και άλλο τόσο,αλλά οκ τί να γίνει???Θα περάσει και αυτό..Σε λιγάκι θα μου φέρει και ο καλός μου τη δίαιτα του διαβήτη,θα τη διαβάσω και θα σας την παραθέσω να γελασουμε παρέα!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααααα για τα βλαστοκύτταρα,υπάρχει και ένα φοβερό επεισόδιο του ΕΞΑΝΤΑ,ιδιαίτερα κατατοπιστικό και αποκαλυπτικό,για τον βρώμικο ρόλο που παίζουν οι ιδιωτικες τράπεζες αίματος....Το βρίσκεις εύκολα στο σαϊτ του στο νετ.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου κατερινακι!!!!!!ευχαριστα νεα ειχες!!!!μια χαρα ειναι ο μικρουλης!και αφου δεν ειχατε και ανατροπη.... Wink και εμενα ειναι 5 μερες πιο μικρη η μπεμπα και γι'αυτο γυρισα πισω....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kat3r1na"]Γεια σας κοριτσάκια μου!!Καλά δε σας πιστεύω,όχι μονο ανοίξατε νέο θέμα,αλλά γεμίσατε και 8 σελίδες???!!!

Οι κοιλίτσες σας είναι φοβερές,έχω ενθουσιαστει!!

Εμεις πήγαμε για Β επιπέδου,όλα καλά με τον μπεμπούλη!Είναι 3-4 μέρες πιο μικρούλης από το κανονικό (έτσι μας παει απο την αρχή),αλλά μου είπαν οτι δεν είναι να ανησυχούμε για κάτι.507γρ. τον υπολόγισε...

Κατά τα άλλα,ο πλακούντας είναι χαμηλά,ο τράχηλος κοντός,και εξακολουθώ να μένω στο κρεβάτι τουλάχιστον μέχρι την 25 βδομάδα που θα ξαναεξεταστούμε..
Μιλάμε κορίτσια πήγαμε κολωνάκι για την εξέταση και μου φάνηκε σούπερ βόλτα!!Ειχα να ντυθώ και να βγω έξω 22 μέρες!!Και θα κάνω και άλλο τόσο,αλλά οκ τί να γίνει???Θα περάσει και αυτό..Σε λιγάκι θα μου φέρει και ο καλός μου τη δίαιτα του διαβήτη,θα τη διαβάσω και θα σας την παραθέσω να γελασουμε παρέα!!![/quot

πολλα συγχαρητηρια Κατερινιω και για το ουλτρασαουντ και για τη βολτιτσα. πρεπει να νιωθεις ομορφα τωρα ειμαι σιγουρη! και γω μετα το β επιπ πετουσα!!507 γραμμαρια ειναι μεγαλουτσικο το μωρακι μπραβο! εμενα 400 αν ηταν

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Ααααα για τα βλαστοκύτταρα,υπάρχει και ένα φοβερό επεισόδιο του ΕΞΑΝΤΑ,ιδιαίτερα κατατοπιστικό και αποκαλυπτικό,για τον βρώμικο ρόλο που παίζουν οι ιδιωτικες τράπεζες αίματος....Το βρίσκεις εύκολα στο σαϊτ του στο νετ.

να το ψαξουμε αυτο π λες. παντως με βαλατε σε σκεψεις και αν ειναι ετσι, ειναι κριμα, πραγματικα να μας εκμεταλλευονται

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα Κατερίνα σου εύχομαι όλα καλα και λίγο ΑΚΌΜΑ υπομονή. Όσο αναφορά το θέμα με τα βλαστοκυτταρα συμφωνώ απόλυτα με την ίνα και εγω στο πρώτο μου παιδάκι τα έδωσα σε δημόσια τράπεζα στο Παπανικολάου και το ίδιο θα κάνω και τώρα γιατί άμα μπορω να βοηθήσω ένα άλλο άνθρωπο θα ήθελα να το κάνω ΦΙΛΑΚΙΑ σε όλες και καλη υπομονή με τη ζεστη

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ζεστη ειναι αυτη????????δε τη παλευω με τπτ!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κυπρο εκτες ηταν 43 βαθμοι σε μια παραθαλασσια πολη!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια μου...

Κατερινακι μπραβο για τα νεα σου...Κολωνακι???Μηπως εμβρυο???

Πηρα και εγω το αποτελεσματα.Ερυθρα αιμοσφαιρια 3,8 αιμοσφαιρινη 11,1 αιματοκριτης 32,5 στα ουρα αμορφα αλατα αρκετα ουρικου.Στα ταρταρα δηλαδη...Για τοξοπλασμα μια χαρα.Για αιματοκριτη μαλλον θα με χαπακωσει κι αλλο!!!Και θα μου πει πολλα νερα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Γεια σας κοριτσια μου...

Κατερινακι μπραβο για τα νεα σου...Κολωνακι???Μηπως εμβρυο???

Πηρα και εγω το αποτελεσματα.Ερυθρα αιμοσφαιρια 3,8 αιμοσφαιρινη 11,1 αιματοκριτης 32,5 στα ουρα αμορφα αλατα αρκετα ουρικου.Στα ταρταρα δηλαδη...Για τοξοπλασμα μια χαρα.Για αιματοκριτη μαλλον θα με χαπακωσει κι αλλο!!!Και θα μου πει πολλα νερα!!!

ερυθρα αιμοσφαιρια 3,81 αιμοσφαιρινη 12,3 και αιματοκριτης 36,1!ουρα τπτ!καθαρα!ε τοση συχνοουρια και τοσο νερο τι να μεινει!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα σας!! Θα ψαξω να βρω το λινκ της εκπομπης του εξαντα να το παραθεσω εδω να το δειτε..Νικακι στο εμβρυο πηγα,ναι!Ωραιος ειναι αυτος ο τυπος εκει.Ιδιαιτερα επεξηγηματικος και ηρεμος. Σοφακι θυμαμαι για την κορακλα σου οτι βγηκε λιγο μικροτερη.Δε συζητησαμε παντως κατι ακομα για πητ.Θα δειξει,ακομα εχουμε δρομο!!Ρεεεεε ζεστηηηη!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφια σχεδον στα ιδια μονο που ο αιματοκριτης σου ειναι πιο ανεβασμενος!!!Εγω απο νερα σχεδον καθολου και αντε τωρα να αρχισω να πινω...

Κατερινακι στην Μαλιγιαννη πας???

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τον πηρα τηλ το γιατρο.ολα καλα ειπε....αρχιζω και το ασβεστιο ξανα!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω μιλησα μαζι του..Συνεχιζω ετσι οπως ειμαι μονο πολλα νερα μην κανω καμια πετρα,κολικο νεφρου!!!Ε ρε ποτηρι νερο και τουαλετα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πινω πολυ νερο!!!!ασε καθε 10 λεπτα τουαλετα!δεν ειναι να παω καμια βολτα....

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω που δεν πινω αμα ειμαι ενα τεταρτο στο αυτοκινητο πρεπει να βρω τουαλετα...φαντασου τι θα γινει απο εδω και περα!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερινα μια χαρά είναι ο μπεμπούλης!!!!!
Βικάκι και γω αν δεν μπορώ να χωνέψω κάτι το βγάζω είναι και από τη ζέστη βέβαια (είναι και που τρώω ελαφριά......!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 966307 )
Νίκυ και Σοφία ρυθμίζονται μωρε αυτά κι εγώ από αιματοκρίτη, σίδηρο στα τάρταρα είμαι.....αλλά τα είχα από την αρχή, εχω συνηθίσει σε κάθε εξέταση να τα βλέπω χαμηλά!
Σήμερα με έπιασε μια μανία και πήγα ψώνισα ρουχαλάκια και τώρα που γύρισα σπίτι δεν μου αρέσουν..... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 654655 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 654655

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι ψώνισες Δεσποινάκο και δε σ'αρέσει? αύριο σίγουρα θα τα δεις με άλλο μάτι, το παθαίνω κι εγώ απλά έχω καιρό να ψωνίσω χιχιχι
Σοφούλι μια χαρά σχεδόν οι εξετάσεις είδες που φοβόσουν μια χαρά σίδηρο!
Νικάκο θα σε μαλώσω!!!! βρε δε λέμε εδώ μέσα τόσο καιρό να πίνουμε νεράκι, μια χαρά δροσιστικό και χωρίς θερμίδες!!!!! Wink
Τώρα όσο για την τουαλέτα άσε εμφιαλωμένο θα κατουράμε χαχαχα αλλά δε περάζει αυτό καλό είναι βλέπεις ότι όλα παν καλά!

Κατερίνα πάρα πολύ χάρηκα!!!! Μια χαρά ο μπεμπάκος και μεγαλούτσικος μια χαρούλα, τον είδες τον χάρηκες?
Έκανες και τη βολτούλα σου!! Τουλάχιστον ξέφυγες έστω και για λίγο.

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσακια μου, καλησπερα. Δυστυχως δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα νεα, ελπιζω να ειστε ολες καλα. Εγω εχω θεμα με τα κιλα, εκανα το κοπο να ζυγιστω σημερα γιατι σε 3 μερες εχω γιατρο και ηθελα να ξερω που βρισκομαι, επαθα σοκ Shocked ειμαι +10,αρχισε τελευταια να με ενοχλει η μεση μου και καταλαβα οτι πηρα αλλα δεν φανταστηκα οτι και τοσα. Τι θα κανω? Θα τα ακουσω σιγουρα απο το γιατρο. Αστε που φοβαμαι και για διαβητη, γιατι τρωω αρκετα γλυκακια. Εκει που λεω τελος δεν τρωω τιποτα εκει με πιανει τρελα και λυσαω μιλαμε. Αν καποια εχει διατροφη και εχει την καλοσυνη ας μου πει γιατι δεν ξερω που θα φαντασω.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λία μου και γω στα 10+ είμαι......
Γιωτάκι πήρα ένα μακρύ φόρεμα και τώρα δεν μου αρέσει, μία παντελόνα που επίσης δεν μου αρέσει και ένα μπλουζοφόρεμα που σώζει την κατάσταση....πολλά νεύρα έχω σήμερα....με τη μετακόμιση, τα ρούχα με ΟΛΑ..... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 654655 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 654655 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 654655 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 654655
και ευτυχωσ είμαι μόνη μου γιατί για το μόνο που έχω όρεξη είναι για καβγά.. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 6 186566

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λία μου μην ανησυχείς είμαστε στην ίδια μοίρα κι εγώ έχω γιατρό αυριο και με ανχώνει πολύ... πως θα του το πω... Ας προσέχουμε από δω και πέρα που είναι πιο επικύνδινο να βάλουμε πολλά.. μακάρι να υπάρχει κάποια σωστή διαιτα να μη βάλουμε άλλα. Μα είναι και θέμα ότι δε μπορούμε να κρατηθούμε

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα Δεσποινακι, να δουμε που θα φτασουμε με τα κιλα. Μηπως εισαι κουρασμενη και γι'αυτο δεν σου αρεσει τιποτα? Εγω το παθαινω αρκετες φορες αμα ειμαι κουρασμενη, και συνηθως την αλλη μερα τα βλεπω με αλλο ματι. Κοιμησου, ηρεμησε και αυριο θα δεις, και αν παλι δεν σε ενθουσιαζουν πηγαινε να τα αλλαξεις. Αχ αυτες οι ορμονες τι μας κανουν, εγω να δεις νευρα.

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
giotaki2 έγραψε:Λία μου μην ανησυχείς είμαστε στην ίδια μοίρα κι εγώ έχω γιατρό αυριο και με ανχώνει πολύ... πως θα του το πω... Ας προσέχουμε από δω και πέρα που είναι πιο επικύνδινο να βάλουμε πολλά.. μακάρι να υπάρχει κάποια σωστή διαιτα να μη βάλουμε άλλα. Μα είναι και θέμα ότι δε μπορούμε να κρατηθούμε
Αστα Γιωτακι πολυ αγχωθηκα, οντως πρεπει να προσεξουμε απο εδω και περα. Εγω ειμαι και ξαπλα την περισσοτερη ωρα και επομενως καταλαβαινεις αμα συνεχισω ετσι καηκα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις